Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMS ehk kloordioksiid
Autor Sõnum
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
15-10-2016 13:47
Postitus: #176
RE: MMS ehk kloordioksiid
(14-10-2016 16:10 )Temimoor Kirjutas:  teaduseusule
Facebook, Davis Ray postitus: teadlase uskumine ainult sellepärast, et ta on teadlane ei ole teadus vaid religioon - ja pealegi religioon ilma moraalse kompassita.

MMS'i levik sai alguse teadlasest ja reklaamides kasutatakse teaduslikust kui argumenti (viited tooge palun ise, Temimoor, Minaelan või teised kes rohkem selle teemaga kursis on) seega kui inimesed usuvad teadlas(t)e juttu, siis nad ei tegele teadusega vaid loovad endale/teistele teaduseusku/religiooni. Ja kuna inimesed lähtuvad enda moraalist ning seda ei ole kontrollimas religiooni institutsioonid, siis järgib igaüks oma moraalset, eetilist jne kompassi ning ühiselt see puudub. Teadusel endal ka, sest teaduse tegemisel lähtutakse teaduslikest meetoditest ning moraalsuse jne peavad lisama juurde inimesed kes teadust teevad, et teha moraalset jne teadust.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,423
Liitunud: Sep 2007
15-10-2016 23:34
Postitus: #177
RE: MMS ehk kloordioksiid
(14-10-2016 16:10 )Temimoor Kirjutas:  Horvaatias mõisteti kohtus õigeks lapsevanemad, kes ravisid terveks oma lapse autismist MMS-ga: http://www.telegram.ee/maailm/horvaatia-...-moistetud

Kus artiklis on kirjutatud, et nad oma lapse autismist terveks ravisid? Mina sain nii aru, et tema seedehäired lakkasid. Kas see tuli MMS'i manustamisest, sellega kaasnenud dieedist või millegist kolmandast on ebaselge. Suhtlemisoskuste paranemisel võib samuti täiesti vähem imepärased põhjused olla. Väärkohtlemise süüdistusest nad pääsesid, kuna laps ei saanud viga ja nad järgisid seda, mida tootja manustamisjuhendis ütles - lollus pole kuritegu.

(14-10-2016 16:10 )Temimoor Kirjutas:  Hiiumaa mees oma nime ja näoga räägib kuidas talle ennustati 1.5 kuud elada aga elab tänaseni MMS-i abil:
http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/mm...od-eestist

Esiteks ma loodan, et sa mõistad, et surnud oma lugu rääkida ei saa. Kui MMS aitab, siis jõuab nende edulugu Telegrami portaali... kui ei aita, peetakse kalmistul üks matus.

Esimesed kolm edulugu:

Alustasin MMS-i võtmist umbes 9 kuud tagasi, samal ajal sain keemiaravi. Minu haigus sai alguse 2011. aastal kui avastati kasvaja munasarjas, vähk 4 staadium, seniks olen saanud 18 korda keemiat. MMS-iga alustasin siis kui mulle määrati viimased 6 korda ja kaks olin saanud. Alustasin kolmest tilgast kuni jõudsin 15 tilgani ja määrisin ennast DMSO ja õli seguga. Muutused algasid kohe.1.gaasid ei kogunenud enam kui puu- ja juurvilju sõin ja kõht ei valutanud enam õhtuti 2.ainevahetus väga hea 3.uni lihtsalt imehea ja mis kõige tähtsam mu viimased analüüsid on täiesti korras (vähki enam pole). Nüüd jätkan kolme tilga MMS-iga igal õhtul.

Tere! Olen 2-aastase staažiga rinnavähi-haige. Mulle soovitati kohe alternatiivselt ravima hakata, aga mina ei julgenud sellele teele minna. Tegin läbi kohustusliku operatsiooni, keemiaravi, kiirituse, bioloogilise ravi ja määrati ka 5 aastaks hormoonravi. Hormoonravi pidin pooleli jätma, kuna kõik luud-liigesed hakkasid valutama. Keemiaravi – oksendamine, peavalud, öösel deliiriumis, juuste kadu. Kiiritusega tüsistused. Opereeriti rohtude manustamiseks veresoonde kanüül, väljaopereerimisel jälle tüsistus – tekkis käe lihaste nõrkus. Umbes aasta tagasi hakkasin tarvitama väikestes kogustes MMS-i, kadusid üldised halvad vaevused. Käin tööl kollektiivis, kus on tihti palju viirushaigusi, aga mina ei ole jäänud ei köhasse ega nohusse, kuigi immuunsussüsteem on nõrk. DMSO kooris mul peast peale kuut päeva määrimist peast pöidlasuuruse tumeda kasvajamoodi moodustise. Põiepõletik-antibiootikumiravi, nädal korras, siis uuesti põletik. Peale mõnepäevast pealemäärimist kadus põletik ja pole enam vaevanud. Kasutan profülaktiliselt igal hommikul ja õhtul paar tilka MMS-i.

Tere! Tahan ka rääkida oma eduloo! Eelmisel aastal 27. mail sain teada,et mul on kolmanda astme vähk ja eesti arstide arvates pole teha enam eriti midagi. Tänu sellisele suhtumisele hakkasime ise tegutsema ja mu tütar leidis MMS ja DMSO, mida hakkasin hoolega kasutama. Võtsin sisse ja määrisin peale. Muidugi muutsin kardinaalselt toitumist ja sain ka kiiritusravi Soomes. 30. detsembril teatas arst mulle et olen terve, kasvaja kadunud!


Pole vist vaja väga palju seletada, miks ma osad kohad rasvaseks otsustasin teha.

Alternatiivmeditsiini edulugude võimaliku seletuse kohta leidub päris häid argumente. Siin on nendest ülevaatlik nimekiri.

Lühidalt:

1. Haigus võib areneda omasoodu. Mõned haigused lihtsalt kaovad iseenesest, olenemata sellest, kas neid ravida või mitte.

2. Paljud haigused on tsüklilised. Haigustel nagu artriit, multiskleroos, allergiad ja seedehäired, on omad kõrg- ja madalpunktid. Abi otsitakse siis kui olukord on kõige hullem, aga loogiliselt võttes järgneb kõige hullemale perioodile parem aeg, olenemata sellest mida ette võtta. Umbes nagu meenuta oma elu kõige kehvemat päeva ning mõista, et sellest järgmine oli eelnevast parem.

3. Platseebo. Sellest on foorumis juba piisavalt räägitud, kuid tasub ikkagi üle korrata, et see effekt on reaalne ja osadel juhtudel hämmastavalt tugev. Soovitan selle kohta lähemalt lugeda raamatust Ben Goldacre "Pahateadus".

4. Tunnustatakse vale ravi. Kui patsiendile antakse teaduspõhist ravi ja samal ajal alternatiivset ning inimesel hakkab parem, siis mille põhjal sa hiljem otsustad kumb neist töötas? Aga kui inimene on valmis üldse alternatiivravi proovima, siis ma kardan, et pärast paranemist kaldub eelistus ebaproportsinaalselt alternatiivi poole.

Näidetest tuleb kohe meelde Lea Liitmaa lugu, kus tema imepärase paranemise juures rinnavähist räägiti millegipärast hirmus vähe faktist, et ta sai parimat kiiritusravi, mida raha eest osta saab.

5. Äkki oli algne diagnoos vale. Seda juhtub tõenäoliselt rohkem kui arvata võib. Seega imepärane paranemine võib olla paranemine mitte nii imepärasest haigusest.

6. Ajutine tuju paranemine aetakse paranemisega segi. Kui sulle arst eriti lootust ei anna, siis ega tuju ka just hea ei ole. Aga kui nüüd mingi imeravim sulle pudeli tagaküljel kindlat paranemist lubab, siis kisub suu naerule küll. Lõpuks võib see isegi inimest natukene aidata, kuna depressioon asju paremaks ei tee.

7. Psühholoogilsed vajadused võivad tajusid moondada. Umbes sama nagu ostes mingi kalli eseme, kaldume me seda eset enda jaoks paremaks tegema kui see tegelikult on - endale tunnistada, et ost oli rumalus, ei ole just maailma parim tunne. Kujuta nüüd ette, et sa tellid endale netist kalleid imeravimeid või amulette - kas ei ole võimalik, et sa kipud seejärel nende raviomadusi enda jaoks natukene liialdama?

Ühte asja lingil ei mainitud, aga arvan, et selle võiks eraldi välja tuua. Nimelt on keemiaravi (ja paljud teised ravimid) jubedate kõrvalnähtudega ning kui inimene otsustab selle mingil põhjusel katkestada, läheb ta enesetunne ajutiselt tunduvalt paremaks. Kui samal ajal hakatakse mingit alternatiivi manustama, siis võidakse vabalt põhjus ja mõju omavahel segi ajada. Lõpuks aga... jällegi, surnud ei ole eriti head jutuvestjad.

(14-10-2016 16:10 )Temimoor Kirjutas:  MMS on tegelikult patenteeritud mitme haiguse raviks: http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/mm...e-ja-multi

Ma ei hakka teesklema, et ma midagi selle patendi kirjeldusest mõikaksin. Võib ju täiesti olla, aga selle kinnituseks peaks läbi viidama rohkem katseid. Sellest kuidas uuringute tulemusi tahtlikult ja lihtsalt kallutada saab, soovitan veelkord lugeda Goldacre "Pahateadust". Ausalt, see on hea raamat.
(selle postituse viimane muutmine: 15-10-2016 23:35 Nielander.)

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,210
Liitunud: May 2008
16-10-2016 10:54
Postitus: #178
RE: MMS ehk kloordioksiid
Ok, ma tõepoolest ei saa võtta ära (ega tahagi) sinult usku, et kui konkreetne meetod on käinud käsikäes MMS-ga, siis sa leiad, et tegelikult aitas kiiritusravi. Aga kui konkreetse meetodiga suri patsient, siis ta suri MMS-i läbi?

Minu jaoks on küll kõnekas fakt, et 18 korda kiiritust ja ikka veel peab seda jätkama ja siis juhuslikult MMS-i tarbimise lisamisel oligi viimane vajalik kord?

USU küsimus tõepoolest, sest kumbki pool ei saa midagi tõestada. Patsiendile olulisem on siiski see, et ellu jäi...

Platseebo, vale algne diagnoos, psühholoogiline pettekujutelm jne - kuidagi paljuvõitu neid selle ühe õnnetu MMS-i arvele kirjutada - see just võiks äratada teadusmaailma huvi...

Pigem ma kohandaksin selle 7. punkti hetkel Sinu enda uskumusele teadusmaailma aususesse - sa oled kõvasti vaeva näinud, lugenud, õppinud ja nüüd tuleb mingi hariduseta töll ja ütleb "jama kõik", pettus ja korruptsioon...

Alternatiivmaailmas on palju petiseid ja rumalust, mis tingitud vähesest arusaamisest ja haridusest. Teadusmaailmas aga on see lausa kurjus, sest seal valetatakse sulle alatult näkku kasumi nimel. Vähk on ravitav täna juba üsna mitme meetodiga ja see pole isegi saladus aga meedia vaikimine on märgiline ja ainus ravi mida pakutakse - kiiritus - tapab üle poolte patsientidest ja on väga kasumlik.

Ma pole kindel, et see video siit on leitav aga siin doktor räägib, et kiiritus ei toimi 97% juhtumitest aga seda määratakse endiselt raviks, sest üks raviseeria (või ravikord) toob ameerikas sisse arstile 4 tuhat USD puhtalt... http://www.healthnutnews.com/berkeley-do...ot-cancer/
(selle postituse viimane muutmine: 16-10-2016 11:04 Temimoor.)

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,423
Liitunud: Sep 2007
17-10-2016 10:37
Postitus: #179
RE: MMS ehk kloordioksiid
Esiteks ei olnud mu tekst mõeldud vaid ainuüksi MMS'i kohta. Need punktid kehtivad kõikide alternatiivravide peale mõeldes. Point on selles, et miks on sellised anekdootlikud lood ebausaldusväärsed.

Teiseks ei ole mul MMS'i kohta mingit erilist usku - vaid tõenäosused. Ta võib töötada, aga võib ka mitte. Samas ma aga kahtlen, et leidub mingeid tõsiseltvõetavaid tõendeid sellest, et ta töötab ning olukorrad kus inimene saab samal ajal tunnustatud ravi ning MMS'i ei saa olla tõendiks MMS'i tõhususest.

Tõestada aga saab kindlasti - tehes korralikke katseid topeltpimemeetodil ja kontrollgruppidega. Kui see mingil põhjusel ei sobi, siis tuleb paratamatult leppida, et konsensus jääb kahtlevaks. Tõestamise kohustus on väite tegijal mitte selles kahtlejal.

PS: üks peamine asi mis MMS'i juures häirekella peaks lööma on selle näiv universaalsus. Näiteks, et ta ravivat siin lugude järgi samahästi vähki, autismi kui põletushaavu. Need on ju täiesti erinevad haigused ja on ülimalt ebatõenäoline, et üksainus aine suudab niivõrd keerulise masinavärgi (inimkeha) juures kõike korda teha.

Tuues analoogia näiteks katkisest autost - ega ei ole olemas ühteainust remondivõtet, mis parandaks sama edukalt katkise tuuleklaasi, ummistunud kütusefiltri või purunenud pooltelje.

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
17-10-2016 10:48
Postitus: #180
RE: MMS ehk kloordioksiid
(16-10-2016 10:54 )Temimoor Kirjutas:  Ok, ... usku ... USU küsimus ... uskumusele
Ütle usust lahti (ära usu teadlasi ja inimesi kes MMS'i ravimina reklaamivad ja teadlasi kes ütlevad, et see ei ole ravim) või mõtle endale selgeks miks sa kedagi või midagi usud, sest muidu jääd usku ja usulisse mõtlemisse kinni ning ei suuda neist aru saada kes mõtlevad teistmoodi ja ei lähtu usust. Usk ei ole argument ja ainult sina räägid sellest.
Tsitaat:Alternatiivmaailmas on palju petiseid ja rumalust, mis tingitud vähesest arusaamisest ja haridusest. Teadusmaailmas aga on see lausa kurjus, sest seal valetatakse sulle alatult näkku kasumi nimel.
Mõlemas maailmas tegelevad inimesed ja mõlemal pool valetavad sulle inimesed näkku omakasu nimel mitte ei sunni seda tegema alternatiivmaailm või teadusmaailm. Samuti pole alternatiivne pool mitte millegagi reguleeritud ja seega saab seal palju vabamalt vastustundetult tegutseda (ühiseid arusaamu, kontrolli, reegleid ja vastutust pole) ning suuremat kasu endale taskusse ajada kuna asi põhineb usul ning pole vaja kulutada raha uuringutele ning katsetele (inimesed ise katsetavad enda peal - vabatahtlikud katsejänesed). Pealegi saab alternatiivmaailm kasutada ära teadlastesse ja teadusesse uskumist kuna uskumine on lihtsam, sest usk ei nõua suures koguses erineva ja vastuolulise info läbitöötamist, võrdlust, analüüsi ja muud sarnast vaid lihtsalt teise inimese uskumist mingil lihtsal põhjusel.

Pealegi räägitakse MMS'i puhul lühiajalistest mõjudest, aga keegi ei arvesta pikaajaliste mõjudega mis võivad ilmneda nagu näiteks vereloome kahjustused ja neerupuudulikkus.
Tsitaat:PS: üks peamine asi mis MMS'i juures häirekella peaks lööma on selle näiv universaalsus. Näiteks, et ta ravivat siin lugude järgi samahästi vähki, autismi kui põletushaavu. Need on ju täiesti erinevad haigused ja on ülimalt ebatõenäoline, et üksainus aine suudab niivõrd keerulise masinavärgi (inimkeha) juures kõike korda teha.
Hea tähelepanek ja kui veel arvestada, et autism on arenguhäire (psühholoogiline häire), siis milline ravim kõiki selliseid probleeme ravib? Ja kuidas selle tervendavatesse omadustesse uskuvad inimesed saaksid ümber lükata teadlaste tõenduspõhist põikpäisust ning meeilitada MMS'i kasulikkude omaduste uurimisele? Lihtsalt usule ja uskumisele rõhudes see ei õnnestu kui vastas on tõendid ja erinevad uurimused.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,210
Liitunud: May 2008
17-10-2016 15:57
Postitus: #181
RE: MMS ehk kloordioksiid
Esiteks, pole keegi väitnud (no võibolla mõni üliagar fanatt), et MMS ravib kõike ja teiseks, mis põletusi puudutab siis see oli DMSO... Niiet selle "universaalsuse" on ignorandid talle ise külge pookinud. Katsete puudumist sa ette heita ei saa - sa ilmselt tead väga täpselt, kes nende eest maksavad ja mismoodi neid avalikustatakse ja kust käivad survemeetodid, et mida võib avalikustada ja mida mitte... See millest mina räägin on tuhandete inimeste kogemused - neid on liiga palju, et fabritseerida ja valetada või tähelepanuta jätta. Aga valik on muidugi teie oma.

Sel teemal on siin vaieldud juba 10 lehekülge ja ignoratnsi määra see vähendanud ei ole. Ei taha teada, siis pole vaja, pange klapid pähe ja ignoreerige edasi. Teie kaotus, mitte "meie"...

Kage - kui keegi on suutnud leida autismile ravi, siis milleks seda ignoreerida ja taguda edasi dogmat, et "see ei saa nii olla, sest see on arenguhäire". Neid lapsi, kelle hulk kasvab koguaeg ja kes tervenevad autismist varsti enam ignoreerida ei saa. Siis äkki on hoopis vale diagnoos? Teada tahtev inimene uuriks natuke, mitte ei taoks aga rauda, et see ei saa nii olla, sest mainstream teadus pole seda kinnitanud. Ühel päeval kinnitab ja siis on sul piinlik?

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,423
Liitunud: Sep 2007
18-10-2016 07:44
Postitus: #182
RE: MMS ehk kloordioksiid
(17-10-2016 15:57 )Temimoor Kirjutas:  See millest mina räägin on tuhandete inimeste kogemused - neid on liiga palju, et fabritseerida ja valetada või tähelepanuta jätta. Aga valik on muidugi teie oma.

See mida mina rääkisin puudutaski võimalusi kuidas need tuhanded kogemused võivad eksides tekkida. Inimesi, kes väidetavalt on paranenud läbi palvetamise on tõenäoliselt kümneid kui mitte sadu tuhandeid. Ometigi ei ole see argumendiks (vähemalt mitte eriti veenvaks) jumala olemasolu poolt.

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,456
Liitunud: Dec 2010
18-10-2016 08:43
Postitus: #183
RE: MMS ehk kloordioksiid
Aga kuidas nende biofootonitega on?
Lugesin ja panin siia teemasse ka kunagi.
Öeldakse, et suunatud mõtted võivad mõjutada pea kõiki elutuid ja elusaid objekte ainuraksetest kuni inimesteni. Ja näib, et selle mehhanismi taga on valgusosakeste (biofootonite) emissioon. Kõik elusorganismid kiirgavad pidevat footonite voogu, mis on signaalide saatmise vahendiks. Biofootoneid säilitatakse rakusiseselt DNA-s.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
18-10-2016 09:23
Postitus: #184
RE: MMS ehk kloordioksiid
(17-10-2016 15:57 )Temimoor Kirjutas:  Esiteks, pole keegi väitnud (no võibolla mõni üliagar fanatt), et MMS ravib kõike ja teiseks, mis põletusi puudutab siis see oli DMSO... Niiet selle "universaalsuse" on ignorandid talle ise külge pookinud.
Ja mis ma kirjutasin kontrolli ja vastutuse puudumisest alternatiivmaailmas? Ja kui veel usupõhiselt lähenetakse teemale ja suur häda on käes kuna kõikvõimas meditsiin ei oska midagi teha, siis usutakse neid ilusaid lubadusi mida ignorandid saavad vastutuse ja kontrolli puudumise tõttu levitada.
Tsitaat:Katsete puudumist sa ette heita ei saa - sa ilmselt tead väga täpselt, kes nende eest maksavad ja mismoodi neid avalikustatakse ja kust käivad survemeetodid, et mida võib avalikustada ja mida mitte...
Ei tea väga täpselt vaid üldiselt ja mul on toimuvast teistsugune pilt kui sinul - maailma ning inimesi nähes ei saa lähtuda eeldusest, et ravimifirmad ja arstid soovivad inimestele halba. Mõtle kasvõi arstivandele.
Tsitaat:See millest mina räägin on tuhandete inimeste kogemused - neid on liiga palju, et fabritseerida ja valetada või tähelepanuta jätta.
Tuhandete inimeste millega tõendatud kogemused? Käisid kõigi juures ja kontrollisid kõigi jutu üle? Internetis on tuhandete inimeste kogemusi lihtne fabritseerida kuna kogemuste lugejad ei kontrolli isegi inimeste olemasolu ning internetis on selliseid kommentaare lihtne toota.
Tsitaat:Kage - kui keegi on suutnud leida autismile ravi, siis milleks seda ignoreerida ja taguda edasi dogmat, et "see ei saa nii olla, sest see on arenguhäire".
Kui on suutnud, aga ei ole ju, sest vaimseid probleeme ja arenguhäireid ei ravita tablettide või muude sarnaste ravimitega vaid need on psühholoogilise ravi juures abivahenditeks. Kui inimesel on arengus midagi puudu, siis ei anna talle seda tabletid vaid teised inimesed. Seda kirjeldas ka lahendused väga kenasti selgeltnägijate teemas.
(selle postituse viimane muutmine: 18-10-2016 09:25 kage.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 864
Liitunud: Mar 2012
18-10-2016 10:58
Postitus: #185
RE: MMS ehk kloordioksiid
Vabandan ette, seda teemat ma hästi ei valda, kuid minu mõtted: juhul kui tõbede tekitajaks on sama nähus, näiteks pärmseene vohamine:
"...Haigused, mis arvatakse olevat põhjustatud pärmseene vohamisest organismis:

Mitmesugused allergiad, Crohni taud (ehk haavandid soolestikus), Hodkini taud, psoriaas, skleroderma, reuma, sarkoidoos (autoimmuunsüsteemihaigus, sarnaneb tuberkuloosile, kuid ilma tuberkuloositekitajata), kroonilised hingamisteede haigused, skisofreenia, lihtsamad psüühika häired, näärmete häired, AIDS, myasthenia gravis, autism, leukeemia, vähk, alkoholism, narkomaania, anoreksia, buliimia, sklerosis multipleks, soolestiku põletikud, hüpoglükeemia, suhkruhaigus..."
http://alkeemia.delfi.ee/tervis/tervisem...d=69698969

siis loogiline on, kui sellele piir panna, saab ka paljudest erinevatest haigustest lahti.

Ma ise pooldan taimeravi, siin on Hariliku Kukesaba uuringutest:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23885663

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24459770

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23494219
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,210
Liitunud: May 2008
18-10-2016 15:25
Postitus: #186
RE: MMS ehk kloordioksiid
(18-10-2016 10:58 )Tulnukinimene Kirjutas:  Vabandan ette, seda teemat ma hästi ei valda, kuid minu mõtted: juhul kui tõbede tekitajaks on sama nähus, näiteks pärmseene vohamine:
"...Haigused, mis arvatakse olevat põhjustatud pärmseene vohamisest organismis:

Mitmesugused allergiad, Crohni taud (ehk haavandid soolestikus), Hodkini taud, psoriaas, skleroderma, reuma, sarkoidoos (autoimmuunsüsteemihaigus, sarnaneb tuberkuloosile, kuid ilma tuberkuloositekitajata), kroonilised hingamisteede haigused, skisofreenia, lihtsamad psüühika häired, näärmete häired, AIDS, myasthenia gravis, autism, leukeemia, vähk, alkoholism, narkomaania, anoreksia, buliimia, sklerosis multipleks, soolestiku põletikud, hüpoglükeemia, suhkruhaigus..."
http://alkeemia.delfi.ee/tervis/tervisem...d=69698969

siis loogiline on, kui sellele piir panna, saab ka paljudest erinevatest haigustest lahti.

No just.

Lisaks tahtsin mainida vaid seda, et kui Nielanderile pakub huvi, et miks inimesed "usuvad" MMS-i (ta uurib parauskujaid), siis alustada tuleks ikka sellest, et kas MMS oli esimene inimese valik või viimane... Ka eelpool toodud näited olid sellesmõttes ilmekad, et inimesed ju traditsioonilisest arstiabist ei keeldunud. Enamus ei keeldu, on äärmuseid muidugi ka, aga arstid kandsid maha enamuse patsiente, kes MMS-i poole pöördusid. Samuti on arstiteaduse poolt "mahakantud" autismihaiged. Pärmseenele, kui sellisele haigusele, ei tea ka mingit tõhusat toimivat ravi arstiteaduse poolelt.

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ken
Vana kala

Postitusi: 298
Liitunud: Jun 2012
16-01-2018 13:09
Postitus: #187
RE: MMS ehk kloordioksiid
Selline asjandus kodus juba mõnda aega.
https://m.ebay.com/itm/New-Ionizer-Activ...SwBoZZdkDW
Muudab suures anumas vee "elavaks" ja selle sees on omakorda savinõu, milles vesi muudetakse "surnuks"
http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISA...spheader=1
Huvitavaks teeb asja see, et "surnud" vesi on maitse ja lõhna poolest täpselt sama nagu mms. Ja tundub, et ka omaduste poolest on samasugune "desinfitseerija"
Ühiseks omaduseks on neil mõlemal ioniseerimine, kuid venelased jõudsid samale järeldusele siiski teist teed kaudu.
Ps. Tänaseks ma enam ei poolda mms kasutamist profülaktika mõttes. Ikka siis, kui tõsisemad haigused küljes.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ken
Vana kala

Postitusi: 298
Liitunud: Jun 2012
25-01-2018 20:29
Postitus: #188
RE: MMS ehk kloordioksiid
Jube sant lugu ikka, kui kõigest 25 euro eest on võimalik kasvaja seljatada. Pole ka ime, et tavameditsiin-ja meedia ennast tagajalgadele ajasid. Rahvas tõmmati ikka haledalt lohku. Aga egas midagi isiklikku siis, lihtsalt ärimaailm on selline.
https://youtu.be/oitqZwZqhtc
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 971
Liitunud: Dec 2015
28-01-2018 23:12
Postitus: #189
RE: MMS ehk kloordioksiid
Valgevenes pidi midagi analoogset kasutatama. Mitte alternatiivraviks vaid tavameditsiinis, ei leia linki
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Manaja
Tavaliige

Postitusi: 101
Liitunud: Mar 2013
29-01-2018 19:36
Postitus: #190
RE: MMS ehk kloordioksiid
Tere,

sooviksin MMSi enesele tellida, kuid veidi arusaamatu on, mida konkreetselt ostma peaksin. Küsisin http://www.infomms.org-ist, vastus tuli selline:

Kahjuks ei luba Eesti seadused meil toodetega kaasa anda rohkem infot kui veebipoes ja pudelitel. Meil on luba müüa mineraalset suuloputusvahendit, mis koosneb kahest pudelist- ühes on NaClO2 lahus ning teises HCl lahus, ning ohutuima klassi kemikaali dimetüülsulfoksiid.

Loodame et leiate vastused enda küsimustele!
Living Minerals OÜ

Kas ma leian vastuse enda küsimusele - millised pudelikesed pean ostmaSmile
Veebipoes on neid tooteid kolm - kaks suuloputusvahendit ja DMSO.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
vipi666
Uustulnukas

Postitusi: 44
Liitunud: Aug 2012
29-01-2018 21:25
Postitus: #191
RE: MMS ehk kloordioksiid
To manaja:

Need pulkud pead ostma, kus peal on A ja B täht.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ken
Vana kala

Postitusi: 298
Liitunud: Jun 2012
30-01-2018 07:44
Postitus: #192
RE: MMS ehk kloordioksiid
(29-01-2018 19:36 )Manaja Kirjutas:  Kahjuks ei luba Eesti seadused meil toodetega kaasa anda rohkem infot kui veebipoes ja pudelitel. Meil on luba müüa mineraalset suuloputusvahendit, mis koosneb kahest pudelist- ühes on NaClO2 lahus ning teises HCl lahus, ning ohutuima klassi kemikaali dimetüülsulfoksiid

Samasugune lahendus määrati ka kolloidhõbedale.
Tänapäeval ongi nii, et kõik on saadaval ja kõigest võib rääkida aga mis kasu sellest kõigest on, kui pole kuulajaid ja nägijaid?

SaAb ka siit.
https://mineralgarden.org/et/store/mms/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,210
Liitunud: May 2008
30-07-2018 20:05
Postitus: #193
RE: MMS ehk kloordioksiid
Vastuseks postitusele: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8867&page=11
(30-07-2018 19:42 )Chaos Kirjutas:  MMS on Naatriumkloriti lahus. Naatriumklorit ise ei ole valgendi, aga on sama mürgine. (Millegi pärast pole mu poste enam seal, need sisaldasid arvatusi) ühesõnaga ühe 100ml (vaatasin netist 22% lahus) pudeli ära joomine oleks surmav 50% 60kg inimestele.
Aga olgu nii te seda ei joo, see tuleb "aktiveerida". Naatriumklorit+hape=kloordioksiid

Siit edasi on väga raske öelda palju te seda kloordioksiidi saate, sest keemiline protsess sõltub happest mida kasutada, temperatuurist, MMSi kogusest jne.. keegi ei tea mida ja kuidas te seal kodus teete. Inimesele ohutu kloordioksiidi kogus oli 0.000000?mg liitri kohta. Ma nüüd ei mäleta ja uuesti ei viitsi arvutada, aga hüpoteetiline kloordioksiidi kogus MMSist oli mälu järgi üle 20g liitri kohta. Isegi kui te sealt kasvõi murdosa sellest kahekümnest grammist kätte saate, sest gaas on lenduv, ületab see kogus tublisti lubatud norme.

Ühe 60kg inimese surmaks piisab 17.5g liitri kohta. Kui see ei pane mõtlema...mis siis veel?

Ja üks kõik millist hapet kasutada on keemilise protsessi lõpptulemus ikka kloordioksiid (mälu järgi sai vist isegi näidatud)

Mind tegelikult ka huvitab adekvaatne reakstioon sellele tekstile, et see tekstikirjutajale edastada. Teksti kirjutaja on hariduselt keemik:

Tsitaat:Because Hypochlorite is Poisonous and Chlorite is not?


Let's see the reaction of these two chemicals when both are exposed to the acid in the human stomach. Well, the Hypochlorite is an aqueous solution of NaClO (sodium hypochlorite) around 5% wealth:
In solution ,
NaClO (ac) → ClO- + Na +
In the stomach we have an aqueous solution of hydrochloric acid, as we said, it is an aqueous solution of HCl with a richness in HCl of around .5%:
In solution,
HCl (ac) → Cl- (ac) + H + (ac)
The proton, H +, present in the HCl reacts with the ClO- ion present in the chlorite hypo in acid medium giving the following reaction in equilibrium:
2 H + (ac) + ClO- (ac) + Cl- (ac) → Cl2 (gas) + H2O (liquid)

We observe that gaseous chlorine, Cl2, is released, which is a toxic agent for humans. (Chlorine gas was used as a chemical weapon during World War I.) By lowering the pH (and increasing the concentration of protons H +), the reaction is favored and moves to the right, producing more chlorine gas.
Now this behavior is not observed with sodium chlorite where the reaction instead of producing chlorine gas Cl2, produces chlorine dioxide which is well known for its oxidative capacity and disinfecting agent. This dissolves in the liquid of the blood and reaches all the pastes of the body.

5 NaClO2 + 4 HCl → 5 NaCl + 4 ClO2 + 2 H2O

The gas produced diffuses through the walls of the stomach and reaches the circulatory system. Unlike with chlorine or sodium hypochlorite, the di-atomic chlorine molecule is not produced here. Therefore the assertions of the people who are against its use are false. The toxicity depends on the concentration in which we have the chemical in question. In this case, when using only drops of this chemical and dissolving it in a volume of liquid, its concentration becomes more diluted. And by exposing it to the body's water volume it becomes even more diluted. Before I became a fervent fighter of this cause I used the chlorite for a period of one year continuously and never had any problem that should alarm other people. That's why I gave myself the task of helping to promote the truths of the qualities of this salt so misunderstood by many means of the Internet. Recently I suffered from an infection in a tailbone at its root and took antibiotics to kill the pathogen however this relief the discomfort but not the pain when eating and followed the inflammation at the end of the week of antibiotics. So I went back to my chlorite that I had stopped using for more than two years since I have nothing serious to fight. I take a dose of 10 drops before sleeping with a little of Seven Up. And already the next day I felt the difference.
(selle postituse viimane muutmine: 30-07-2018 20:12 Temimoor.)

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Chaos
Veteran

Postitusi: 983
Liitunud: Jan 2010
30-07-2018 21:17
Postitus: #194
RE: MMS ehk kloordioksiid
Pean tunnistama, et esimesest lausest ma aru ei saanud. Oletan et ta tahtis öelda, et "Hypochlorite" (Vesinikkloriidhape) on maohappe üks osa.

Esimene on Naatriumkloriti reaktsioon vesinikkloriidjappega 5 NaClO2 + 4 HCl → 5 NaCl + 4 ClO2 + 2 H2O Näeme, et kloordioksiid selgelt tekib

teistes näidetes üritab ta "minu arust" näidata reaktsiooni teiste hapetega õige on, aga seal on juba vead sees.
NaCLO2+(H+) = HCLO2+(Na+)
2HCLO2 → CLO3- +(H+)+ HOCL
2HCLO2 + HOCL → 2CLO2+(CL-)+H2O+(H+)

mõlemal juhul tekib kloordioksiid CLO2
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,210
Liitunud: May 2008
30-07-2018 21:25
Postitus: #195
RE: MMS ehk kloordioksiid
Originaaltekst on hispaaniakeelne ja mina tõlkisin googli abil, sest eesti keelde tõlkimine on naljanumber aga ise seda nüüd eesti keelde ma panna ka ei julge...

Teksti algus kõlab siis nii:

Tsitaat:For most people when they talk about bleach the image that comes to their brain is the bottle of CHLOROX or Sodium chlorite hypochlorite which is the name of the gas dissolved in water at a concentration of 5%, the formula of This bleach is from NaClO and is the quintessential white linen cleaner that we all use in our homes. Because it is the best known that people who try to make parents with autism problems in their homes go out in a panic when the Sodium Chlorite is mentioned is because they have heard that it is also an industrial bleach. But if we look at the formula of Sodium Chlorite we see that it is different from Clorox or NaClO is not the same as NaClO2. One of the things we learn in our first Chemistry lab is that two compounds can have similar things but they are not the same. Chlorox or Sodium chlorite hypochlorite was used in the treatment plants of drinking and black waters to kill the microbes that could make the population sick.

But for the 80s a controversy arose because it was discovered that the use of this chemical in drinking water produced a series of organic compounds that produced cancer in laboratory mice. Next, the protection agency
Environmental EPA made its changes and replaced the use of Sodium Chlorite with Sodium Chlorite because it did not produce the organic compounds that caused cancer and established acceptance limits for this chemical in water. These limits are for drinking water consumption and should not be confused for therapeutic or medicinal use. Something that will never happen because the FDA will never approve this chemical for therapeutic use because it requires going through a series of tests that take too long
time and money in which its use is approved and meanwhile thousands of children continue to grow without removing the heavy metals from their brain.

Pole ise ka ammu tudeerinud seda https://www.infomms.org/fda.html lehekülge ja leidsin sealt Kagele soovitud "teaduslikud tõestused" kirjavahetusega FDA st, kes oli sunnitud tunnistama, et:

Tsitaat:OFFICIALLY:

- Scientific University study confirming low dose chlorine dioxide is safe for human consumption.

- Supposedly no published scientific evidence that chlorine dioxide has any health benefits.

- No scientific evidence that low dose chlorine dioxide causes harm.

- Confirmation from many official sources, that no reports of harm have been received from using chlorine dioxide correctly.
(selle postituse viimane muutmine: 30-07-2018 21:37 Temimoor.)

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
30-07-2018 22:45
Postitus: #196
RE: MMS ehk kloordioksiid
(30-07-2018 17:03 )Temimoor Kirjutas:  
(30-07-2018 16:18 )kage Kirjutas:  Seega kui teadlased lükkavad sinu selgitused enda tõestustega ümber, siis on nad ignorandid?
Ära ennast nüüd teadlaseks kohe tituleeri - sa pole midagi ümber lükanud Laugh Kus need "teadlased" on, kes selle ümber on lükanud? MMS taga peituvat keemilist ühendit kasutatakse meditsiinis mitmel pool Laugh
Ma räägin päris teadlastest kes võivad ilusti valemite ja uuringutega raviomadused ümber lükata (meditsiinis ei kasutata seda raviks vaid desinfitseerimiseks jmt otstarbeks kus on vaja baktereid tappa). Siin ei ole ju mingi esoteerika või paraga tegu vaid tegu on täiesti tavalise mateeriaga ja (keemiliste) reaktsioonidega mis on kõik valemitega kirjeldatavad ja mõjud kontrollitavad. Kaasa arvatud negatiivsed mõjud mida sa kipud ignoreerima.

Kraanivees on ka kloordioksiid (sidrunhappega aktiveeritud MMS) olemas. Kas seda peaks joogivette rohkem lisama, et inimesi tervena hoida või haigustest ravida?
Müüakse ka ametlikult veepuhastuseks: http://dutrion.ee/kasutusvaldkonnad/desi...joogivesi/
(30-07-2018 21:25 )Temimoor Kirjutas:  
Tsitaat:replaced the use of Sodium Chlorite with Sodium Chlorite
See on muidugi hea asendus...
Tsitaat:Pole ise ka ammu tudeerinud seda https://www.infomms.org/fda.html lehekülge ja leidsin sealt Kagele soovitud "teaduslikud tõestused" kirjavahetusega FDA st, kes oli sunnitud tunnistama, et:
Tsitaat:OFFICIALLY:
- Scientific University study confirming low dose chlorine dioxide is safe for human consumption.
- Supposedly no published scientific evidence that chlorine dioxide has any health benefits.
- No scientific evidence that low dose chlorine dioxide causes harm.
- Confirmation from many official sources, that no reports of harm have been received from using chlorine dioxide correctly.
Need ei ole FDA'lt väljapigistatud tunnistused vaid teadlaste teadmised ja kinnitused, et väikestes kogustes ei ole kloordioksiid ohtlik (sellepärast lisatakse seda ka joogivette) ja väidetavalt pole mingeid tõendeid leitud selle kohta, et see on kuidagi tervisele kasulik või ravib midagi.

Ja "teaduslikud tõestused" on sul õigusega jutumärkides, sest teadlased pole raviomadusi (nagu ka FDA mainib) suutnud tuvastada.
(selle postituse viimane muutmine: 30-07-2018 22:56 kage.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,210
Liitunud: May 2008
30-07-2018 22:55
Postitus: #197
RE: MMS ehk kloordioksiid
(30-07-2018 22:45 )kage Kirjutas:  Siin ei ole ju mingi esoteerika või paraga tegu vaid tegu on täiesti tavalise mateeriaga ja (keemiliste) reaktsioonidega mis on kõik valemitega kirjeldatavad ja mõjud kontrollitavad.

Justnimelt. Kõigest imeline keemia. See esoteerika on talle külge poogitud Janika Veski enda poolt. Pole kuskil mujal maailmas sellist esoteerilist janti selle ümber näinud. Kindlasti aga kuulub see teema hoopis mingitlaadse vandenõu alla, sest meditsiinimaailm ei taha sel teemal eriti "vestelda" Laugh

Tegu on kõigest ainega, mis tapab anaeroobseid baktereid ja enamus halbu baktereid, seeneleisi ja viirusi on anaeroobsed. On ka halbu aeroobseid baktereid ja nende vastu aitab kolloidhõbe (colloidal silver).

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
30-07-2018 23:05
Postitus: #198
RE: MMS ehk kloordioksiid
(30-07-2018 22:55 )Temimoor Kirjutas:  meditsiinimaailm ei taha sel teemal eriti "vestelda"
Ainet mis tapab enamuse bakteritest (selleks kasutatakse ka seda desinfektsiooniks meditsiinis ja väikese koguses vees) mitte ainult anaeroobseid ja halbu baktereid (milliste valemite järgi halbu baktereid üles leitakse?). Kui sa lähed arsti juurde ja ütled, et ma joon mürki, siis mis teemal sul seal vestelda on? Negatiivsetest mõjudest sa ju ei taha vestelda.
(selle postituse viimane muutmine: 30-07-2018 23:16 kage.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,210
Liitunud: May 2008
30-07-2018 23:18
Postitus: #199
RE: MMS ehk kloordioksiid
Vaata eelmist postitust, ma kirjutasin milliseid baktereid ta tapab. Pikajalise toime kohta on öeldud, et tema keemilise reaktsiooni jääk oli sool ja vesi. Pikajaliste mõjude kohta ei oska öelda - keegi pole kurtnud Laugh Jim Humble on juba väga vana mees - tarvitanud seda kui "nooruse eliksiiri" ehk tarvitab seda profülaktiliselt oma 20 aastat. Tervenenud autistid ja vähihaiged ei kurda ja enamus inimeste elukvaliteet on paranenud. Kuna meditsiinimaailm sellega ise tegeleda ei taha, siis kust neid paremaid andmeid võtta on? Ega me ju ei tea ka, võibolla neil on aga meile ei öelda - oleks kurjasid tulemusi öelda, siis me oleks juba kuulnud nendest Laugh

Ma näen sa ei taha tudeerida seda infomms.org lehekülge, sa tahad lihtsalt taielda ega suuda isegi jääda seisukohale, et "võibolla aga mina seda suhu ei pane" Laugh

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
30-07-2018 23:23
Postitus: #200
RE: MMS ehk kloordioksiid
(30-07-2018 23:18 )Temimoor Kirjutas:  Ma näen sa ei taha tudeerida seda infomms.org lehekülge
Ma olen selle läbi tudeerinud ja ka teadlaste jutuga võrrelnud ja ma ei näe seal mingit teaduslikku juttu vaid teaduslaadset juttu mis on lisaks veel vigane. Küsi teadlastelt järgi ja saad sama vastuse, aga sa loomulikult neid ei usu ju.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat:

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog