•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 37
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimne ärkamine
(12-04-2016, 22:52 )keeris Kirjutas: Tahaks ka näha Laugh Mina ei näind, kes nägi, kirjeldagu pimedale ka Smile

No vähe sellest, teised tahavad näha, ei minagi näe Smile

Tundub, et iPadi emoticonid tegid süsteemi katki
Vasta
No ehk siis. Kas võiks öelda, et vaimne ärkamine on püüdlus luua tasakaaalu om erinevate osade vahel. Ja ilmselt pole seal mingit punkti, mida läbides saab kaela medali - vaimselt ärganu Smile
Vasta
(12-04-2016, 23:10 )murjam Kirjutas: See võib ka hingeline ärkamine olla, kui olemuse tasakaalu saab (vbla vaimsele on just medalit vaja, mõisted ja paikapanekud pole minu rida) ja ma ei usu ka, et ma osadeks käin, niiet pigem siis tasakaal laiemas plaanis...
Mis jumalaid inimese puhul kadedaks teeb, on füüsilise kogemise võime - ja seda lisaks hingelisele ja vaimsele - lihtsalt hoolida võiks sellest ja tänulik olla võimaluse eest kogeda elu inimesena... isegi, kui see on omamoodi (teadmatuse)orjapõli, kõigel on hind...
Paraku on inimeseks olemise täieliku kogemuse saamiseks vaja teist inimest - isegi sõjameestel, kunnidest rääkimata - ja see on juba piisav pähkel järada, et mitte pusserdada mingi vaimse ärkamise kallal Bleh

Hmm. Pole väga kindel kas jumalad väga kadedust tunnevad. See pigem emotsioonide hulka ja seega inimese duaalsuse hulka kuuluv omadus. Kui just tõesti jumal meid oma näo järgi ei teinud....

Noja. Eks see fraas "vaimne ärkamine" on vist tõesti kõlalt kaunis aga sisult liiga laialivalguv....vist. Parandage mind, kui eksin.

Vasta
Mehanism mis hoiab meid tegevuses. Ma mõtlen ego... Kas mitte pole enesehävituslik, alati nõiaringi jooksev, ja tõelist ennast salgav. Ideaalne programm. Kui mina oleks jumal ja sooviks kedagi orjastada....
Vasta
Õigus, et olla tuleb just siin ja praegu. Aga on ka valikuvabadus. Valik eeldab teadvust - kõrgema tasandi teadvust. Ilma selleta pole ka valikut.
Peame elama olevikus. Aga keerleme samas koos Maaga kosmoses.

Küsid, et millele viidati kui kvanttasandi nihke tagajärgedele? Kõigepealt ilmselt majanduse langusele. See tuleb välja kohalolu lingilt, mida teemas varemgi kasutatud. Tavaliselt loen harva sedasorti teavet, aga siinses teemas jäi see link silma.

Carl Johann Callemann seletab teadvuse avardumist.
Ta arvas (2009 aastal), et me läheneme palju enamale kui ühe tsükli kordus. Vihje, et me ei ole lähenemas ühele uuele tsüklile või nihkele (kvantnihe?), vaid kõikide nihete lõpule, mis on juhtinud arengut alates universumi algusest.
Eesolev muutus, osaliselt tundmatu, põhjustab laiaulatuslikku eitust, mis inimestes praegu domineerib. Maiade kalender ei räägi sellest, mis toimub 21.dets.2012 ühel kindlal kuupäeval, vaid sellest, et kvantnihked energiates toovad esile nihked teadvuses. Jätkatakse inimteadvuse transformeerimist samm-sammult.
Kahjuks pole ühtegi kirjeldust selle kohta, mis siis järgneb.

Aga kuna 2012 oli üle kolme aasta tagasi - siis me mõningal määral teame juba, mis järgnenud on.
http://kohalolu.com/maiade-kalendri-tolgendus/










Vasta
Midagi kõikidele
(Tulnukarassidest, emotsioonidest, inimsuhetest, vaimsest ärkamisest, sageduslikest erinevustest jpm)

http://mahayaru.blogspot.com
Vasta
(26-04-2016, 16:57 )stepsel Kirjutas: Lugeda võiks seda teatava skepsisega.
Mida sa skepsisega sealt lugesid? Avasin lingi Maal elab mitmeid kosmoserasse. Aigar Säde jutu.
Ja lugesin järgmist.
"Kõik epideemiad on tahtlikult tekitatud, tegemist on nn bioloogilise relvaga. Avastati, et rõugetevastane ravim aitab väga hästi ära nullida kolmanda silma. Sealt sai vaktsineerimine oma tuurid sisse. Täna surutakse tohutu hulk erinevaid vaktsiine meile peale sihilikult kolmanda silma pärssimiseks. Kujundatakse programmid, et meile on see kasulik, vastasel korral võib juhtuda see ja see. Siis räägitakse meile, et tänu vaktsineerimisele on inimese eluiga pikenenud. Tegelikult on vastupidi. Ajalugu on ümber kirjutatud. Veel 19. sajandil küündis inimese eluiga Venemaal 130 aastani. Aga meile öeldakse, et keskmine eluiga oli 30 aastat."

http://mahayaru.blogspot.com.ee/2016/04/...tmeid.html

Vaata kus hetkel asusid ja tore on võrrelda eelnevate kogemustega elus. Kas kõigud kergelt ülesse-alla, või oled püsivalt sarnases sageduses?
http://mahayaru.blogspot.com.ee/2016/04/...andid.html

Kas sul on Siriuse juurtega inimeste või
Arktuurlaste juurtega inimeste tundemärgid?

Vasta
(26-04-2016, 19:04 )Nofretete Kirjutas: http://mahayaru.blogspot.com.ee/2016/04/...andid.html

Kas sul on Siriuse juurtega inimeste või
Arktuurlaste juurtega inimeste tundemärgid?


Psühhosomaatilise tervise toeks.....???

Mis asi on psühhosomaatia ?
Vasta
(26-04-2016, 19:23 )stepsel Kirjutas: Skepsisega peaks suhtuma igasugu hirerahilistesse võimu ilmingutesse. Kes tahab uskuda kõrgematesse ja vägevamatesse olenditesse , saab need igal juhul.

Ka voodoo usundis on hierarhia. Voduni vaimolendid moodustavad hierarhilise süsteemi, mis põhineb nende arvataval mõjuvõimul ehk nende väe tugevusel. Hierarhiliselt kõrgematel positsioonidel on vaimolendid, kes usutakse kontrollivat loodusjõude, samuti inimühiskonna saatust. Madalamatel positsioonidel on vaimolendid, keda seostatakse erinevate ojade, puude ja kividega (individuaalne seos, näiteks mingil teatud kivil on oma vaim).


Vasta
Lillehaldjad, puu- ja põõsa-, mäe- ja kivivaimud, murueide tütred, härjapõlvlased, näkid, vetevaimud, õhuhaldjad, salamandrid ja muud tegelased on väikesed eeterlikud olendid, kes teevad usinalt tööd, et meie Emake Maa, taimed ja loomad ning ka meie ise, oleksime elus, terved ja tasakaalus.
On olemas nelja elemendi vaimud. Teisiti võib öelda – energiad, looduse energiad. Need on olemas ka meie sees.
Allikakohad on suure energiaga ja puhtad ning algajal on alati parem kontakti luua rahuliku ja vaikse allikavee kui mere või mässava ookeaniga.
http://www.ohtuleht.ee/160846/saagem-tut...haldjatega
Loodus annab energiat ehk väge. Hierarhiad pannakse paika väe suuruse järgi.
Vasta
(27-04-2016, 12:44 )stepsel Kirjutas: Loodus annab tasakaalu ja harmoonia, mille läbi avardub igaühe olemasolev vägi. Küsiksin -kelle üle ja miks ma peaksin laotuma kui kõrgem , vägevam ja suurem? Keda ma peaksin kartma ja kummardama -kui minust kõrgemat.
Vastasid küsimusele ise.
Loodust peadki kummardama kui endast kõrgemat. Ja endast vägevamat. Sa ei pea selle üle laotuma. Loodus ise laotub sinu üle.

Põlvamaal Veriora vallas sirguv Eesti kõrgeim mänd osutus ühtlasi ka teadaolevalt kõrgeimaks hariliku männi (Pinus sylvestris) esindajaks kogu maailmas.

Põlvamaa hiiglane on 46,6 meetrit kõrge ning ületab senist maailma kõrgeimat harilikku mändi Poolas 1,3 meetriga. Nagu kinnitavad äsjased maaülikooli teadlaste mõõtmised, on uhkel puul ka soliidne vanus – vähemalt 214 aastat.

http://www.rmk.ee/organisatsioon/pressir...rgeim-mand






Vasta
Võib olla aitab see, vaimsele ärkamisele kaasa!
https://www.youtube.com/watch?v=ut7tM4th2sQ
Vähemalt ergutab mõtlemise ainest.
Vasta
Vilen Künnapu: Vaimsete asjadega tegelemist ei tohi edasi lükata.

Terve elu on protsess, vaimne rännak. Inimene peab pidevalt oma vaimuga tegelema ja vaimsuse poole püüdma, see ongi kõige tähtsam. See on asi, mida ei saa edasi lükata. Kui kulutada aeg ebaolulisele ja jätta kõige olulisem kõrvale, võib juhtuda, et ühel hetkel on juba hilja.

http://opleht.ee/29079-vaimsete-asjadega...si-lukata/

Vilen Künnapu kohta saab pikemalt lugeda teemast "Eesti müstikud".
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid222738
Ta on arvamusel, et temal endal on kosmilise energia kanali vaimne roll kanda.

Vasta
Ebaoluline kustutatud. Kriitika olgu konstruktiivne.
Vasta
Mina ei tea, kuidas teistega on, aga minul on küll üsna huvitav olnud Stepsli juttu lugeda wink
Vasta
Oh, stepsel, pole mul vähimatki põhjust olla solvunud, ei sinu ega kellegi teise peale. Aga seda, et sinus miski väljapääsu otsib, on tajutav, ikka läbi su sõnade. Võib-olla on siinne sinu jaoks mäng? Pakud virr-varr (vaimu)mõtteid siit ja sealt kuulduna ja loetuna, ehk keegi nakkub?

Sind lugedes tunnen seletamatut nukrust. Su tekst on hüplev, kohati arusaamatu, kuid kui seda jälgida, sihib ta ikka ühte kohta, mida vist nimetatakse südametunnistuseks. Veel märkan, et oled ennast tugevasti sidunud karma-(võla)usuga, mille kaudu ja abil on võimalik kõike ja kõiki seletada. Lugesin kunagi Jiddu Krishnamurtilt Vabanemine teadaolevast, mille kandvaks mõtteks on lahtiütlemine väärteadmistest. Minu kõhklused karma osas ta vabastas.

Ma arvan, et sa oled teema sumbumise osas valed järeldused teinud, otsid põhjuseid sealt, kus neid ei ole.

Mul on sind samuti huvitav, nagu eespool keegi kirjutas, lugeda. Mõnikord kirjutad mind ennast, sõnade täpsuseni. (Käid mu vaimu-väljas? wink)
Ja mul on hea meel, et oled julgem kui keegi meist. Julged olla haavatav, julged manguda tähelepanu, julged olla isekas. Mina ei julge, mind seovad (häbi?)raamid. Ses mõttes on sinuga kaasa rääkimine pea võimatu. Ja ma ei tea, kas mind kunagi puudutab sedalaadi vaimsus, mil need saan hüljata.

Vasta
(08-05-2016, 23:15 )stepsel Kirjutas: Jiddu aga ei leidnudki seda õiget vastust kunagi. Terve elu saatsid teda kahtluste pikad read. Elukestev õpe. Tore mees oli.

Jiddu Krishnamurti näitab kui suureks tõkkeks on isiksuse kasvule aegunud hoiakuist ja teadmistest kinnihoidmine. Vaimne vabanemine tähendab paljuski väärteadmistest lahtiütlemist.
Samuti jutustab ta, kuidas ületada üksindus ja kurbus, jõuda seesmise harmooniani, kaitsta elus tõde ja ilu, võita maised kired ja kogeda kõiksusega üheks saamise õndsust ning saavutada isiksuse terviklikkus.

Mu arust "Vabanemine teadaolevast" on huvitav ja vajalik lugemine.
III osa
Teadvus ● Elu terviklikkus ● Teadvelolek ● Tingimatus
Kui saate teadlikuks oma sõltuvusest ja tingitusest, siis mõistate oma teadvust tervikuna. Teadvus on kogu see väli, milles toimib mõtlemine ja eksisteerivad suhted.

Üksikisikus peegeldub kogu inimsugu. Kogu inimese arengulugu on kirjutatud igaühesse meist.

http://www.aigarsade.com/krishnamurti/Va...levast.pdf










Vasta
Olen pikalt mõelnud selle vaimse ärkamise üle? Ikka tekkib küsimärke nii palju, et vastus näib olevat võimatu. Selle video lõpus olev lause
https://www.youtube.com/watch?v=ut7tM4th2sQ
viis minu mõtted hoopis teistsugusele tasandile. Aga enne kui minna selle lause juurde, räägiksin natuke muudest asjadest
Esitage endale küsimus, ja jääge ootama. Varem või hiljem vastus tuleb. Ei maksa pead vaevata, paanilise vastuse otsimisega. Tõepoolest – vastuse saate täpselt siis, kui olete vastuse vastuvõtmiseks valmis. Ei varem ega hiljem. Ainult sel juhul jõuab vastus, küsimuse esitajani.
Tundub et inimkond hulbib kusagil avamerel, ilma tüüri ja aerudeta, teadmata kes ta on. Ja miks ta üldse siin on. Kui keegi püüabki anda inimestele tüüri ja aere. Ning püüab selgitada miks nad siin on, siis tekkib selline kisa ja kära, ning selgitaja lastakse kohe sõelapõhjaks. No kuidas ta julgeb rääkida seda, mida abivajajad ei tahagi teada. Õigus, see ju ei jõua nendeni, kuna nad ei ole nendeks teadmiste vastuvõtmiseks veel valmis.
Stepsel. Sinul ei ole mitte kellegi ees, mitte millei pärast vaja vabandada. Nemad ei ole sinu tekstidest, arusaamiseks veel valmis. Oled nendest liiga kaugele ette jõudnud.
Sinu tekste lugedes, tekkib minu silmade ette tahtmata Tootsi ja Kiire kujund. Kuidas Toots õpetab Kiirt, kiviaeda ehitama.
Nüüd siis selle lause juurde.
Carlos Castaneda olla öelnud; Inimene on inventari olevus.
Nii kahju, kui see ka ei ole, on inimene tõesti , inventari olevus! Mida rohkem ta on omale varandust, see on – inventari kogunud, seda tähtsamana ta tunneb ennast, selle inventari keskel. Inventarile ei ole tema tähtsustundest, sooja ega külma. Hauda ka seda vara kaasa võtta ei saa. See tassitakse sugulaste ja tuttavate poolt, imekiiresti laiali. Tekitades tassijate vahel, paksu pahandust.
See et inimene on inventari olevus, sellest on suurfirmad ammu aru saanud. Kogu nende majanduslik tegevus, rajanebki inimese tähtsustunde ülesse upitamisele.
Edasi võiksite ise arutada inimese inventari olemuse olemisest.
Vasta
Lühidalt : mida Sa tahad , stepsel ? Ise ka tead ?
Vasta
Vata selles sa küll eksid. Nihkumine ei toimu kõikidel korraga. Nihe toimub alles siis, kui see inimene on nihkeks valmis. Selle nihke ettevalmistust on võimalik kiirendada, kõik oleneb objekti tahtest. Aga tavaliselt eitatakse nihke võimalikust. Veel vähem usutakse, et nihet on võimalik kiirendada.
Aga mulle tundub, et sina kooserdad hoopis selle vanamehe vaimuruumis, kuigi jah – minu ütlused on väga kandilised. Sinul tulevad nad hoopis paremini välja.
Mittekellekski ei tasu saada. Tuleb jääda inimeseks, lihtsalt inimeseks. Tuleb aidata neid, kes oskavad abi vastu võtta. Aga niisuguse abivajaja äratundmine on väga keeruline ülesanne.
Aga mina olen siiski skeptik. Ma pean täiesti täpselt teadma, kuidas see pusle kokku käib?
Milleks siis siia foorumisse tullakse?
Arvan et , kõigepealt tullakse siia selleks et väidelda. Võrdne – võrdsega.
Teadmiste ja kogemuste vahetamiseks. Võrdne – võrdsega.
Ka abi saamiseks.(tavaliselt saad kaikaga mööda pealage, või lastakse auklikuks).
Võiksime ikaki arutada, inimese inventari olevuse olemust. Ning kuidas muuta see vaimseks ärkavaks inimeseks.
Asi on selles, et surres võetakse ainult puhtad vaimsed asjad kaasa.
Vasta
Teate mis. Igalühel meist on omad kiiksud.
Mõnel ka kääksud. Lepime siis sellega.
Ning püüame omaenda kiiksudega ja kääksudega toime tulla.
Raske ta on. Aga püüdma peaks!
See on mõeldud kõikidele foorumlastele!
Vasta
(09-05-2016, 18:10 )stepsel Kirjutas: Aga kui veiderdamised kõrvale jätta, siis mõnele küsimusele võiksid vastata küll (eneses, peaasjalikult): milleks sulle need multikontod siin foorumis tegelikult vajalikud on? Et ennast - endas toimuvat siiralt ja vahetult väljendada, selleks tahaks paljud peita oma igapäevase identiteedi ja teha seda kuidagi anonüümselt. Samas ihkab iga hing, et just teda ja mitte mingit pseudokuvandit võetaks omaks niisugusena nagu ta on - niisiis, milleks mängida lolli?

Saan ma õigesti aru, et see osa postitusest on mulle suunatud? Kui jah, siis mida ma oskan kosta? Mul pole ei vari-, liba- ega multikontosid.
Jututoas, neil aegadel kui veel hallivatimehena (registreerimata kasutaja) oli seal võimalik viibida, siis kasutasin nime, mis on foorumi mingis teemas välja öeldud.
Niiet ma pole sinu võimalike libakontode osas targem kui enne wink
Vasta
Hästi, ma arvan mõistvat. Ent ma ei mõista, milleks vedada endaga tõestamatut taaka; minu meelest ka ebaolulist. Ka mina aiman, et mõnel kasutajal on varumehed platsil põhimängija toetamiseks. Mõnes mõttes on seda isegi huvitav jälgida.
Sinu heietused sel teemal on paisunud kinnisideeks. Kas poleks vaimsem lasta sel minna? Teemaks ju vaimne ärkamine. Kui mõni vajab ärkamiseks libakontosid, siis miks ka mitte wink


P.S. Õhupalli lennu mõte ei ole seotud kellegi varikonto(de)ga, vähemasti minu peas.
Vasta
Oh aegu oh arusaamu, mida rohkem on kokkupuuteid inimestega seda saastatum on keha vaimsetest parasiitidest. Inimmaailm koosnebki ju mitteorgaaniliste olendite poolt juhitavatest gruppidest. väga lollakad on ennast kolmandase silma paika toppivad tegelased nagu näiteks vabamüürlaste seltskond. käisin just täna kolle välja ajamas ja kõige jubedam oligi kolmandasse silma paikka topitud vabamüürlaste koll.
Järgmisteks võiksid olla veremaagiaga tegelevad judaistid ja islamistid, aga need ronivad juba kuklasse. must maagia mis kasutab vere ohverdamist on vaimses ärkamises kõige jubedam pidur. Võtsid laenu pangast said endale lepinguga kaela ohvrilooma hinge kes juhib sind sinnamaani kuni võlg makstud. Ei meeldi islam saad kaela sinu oma loomade müügist islamile vereohvri hinged mis juhivad sind alluma islamile. Kogu india must maagia toimib läbi vereohvrite, vaja näiteks ainult ohvrilooma kontide matmine sinu lävepaku alla ja sa lähed hulluks ja jäädki hullumajja kuini pole makstud valgele nõiale kes need maagilised kondid välja kaevab ja minema viskab. Miks meil on tekkinuid terve punt multikulti OÜsid kes ei näe seda mida toob isalmi maaletoomine ja kisavad läbi nn klounide vastu soome odinlastele, jällegi hõivatud islami rituaaltapetud loomade veremaagia zombistamisest. Kogu skeptikute seltskond on lihtsalt zombistatud maaimanägemisega. Kuidas ja kas neid aidata, lihtsalt võimatu, koos oma kollide väljaajamisega kaotaksid nad ka rahastuse. Nälg on jube kasvataja.
Vasta
Tead mis stepsel – kõige tõenäolisem on – et sul on mitu hinge. Ja et need hinged on sinu hingega konfliktis. Ma olen näinud hinge vahetust. Sinu jutt on väga vahetatud hinge jutt ja tegevus. Noh – seal võib olla veel, mis iganes. Mõistatuseks jääb, kust sa selle pahna oled saanud?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 37
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inimkonna ärkamine MetsaKaru 3 2,485 01-07-2022, 09:56
Viimane postitus: mikan
  Vaimne ärkamine, inimene, ühiskond läbi rangelt teadusliku prisma stepsel 351 56,692 10-12-2017, 20:31
Viimane postitus: Manaja

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat