Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Autor Sõnum
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
16-04-2015 16:09
Postitus: #76
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Nüüd vaatasin, et Einar Laigna küsis juba 2005 aastal, kas me kasvatame küünikuid või riigikodanikke?

http://kultuur.elu.ee/ke482_laigna.htm

Ta ütles ka, et kui kasvatame üles egoiste, kes mõtlevad ainult oma isiklike või grupihuvide peale, millele tohib ohvriks tuua riigi ja ühiskonna huve, siis niisuguses meelsuses ei saagi olla muud kui eetikakriis. Universumis toimivad objektiivsed seadused. Kui meid ei õpetata olema kuulekad loodusseadustele, füüsikaseadustele, liiklusseadustele, eetikaseadustele, järgnevad õnnetused ning kokkuvõttes hävib elu ja ühiskond. See on objektiivne karistus. Me ei ole universumi valitsejad, kuid tänapäeva inimese mõttemaailmas on iga inimese ego universumi keskus ja ta käitub selliselt.

Just eetikakriis on see, mis ohustab meie rahva füüsilist olemasolu.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lemet
Bännitud

Postitusi: 898
Liitunud: Jun 2010
16-04-2015 16:25
Postitus: #77
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Maksuvabade piirkondade loomine on suht kahtlane teema, arvestades elanikkonna arvukust ja haridustaset koos tööharjumustega piirkondades, mida silmas peetakse. Kahtlane, kas mõni ettevõtja hakkaks oma tootmist kolima maarajooni, riskeerides suurenenud veokuludega, kaadriproblermide jmsga. Parimal juhul registreeritakse sinna kontor, tegevus aga jätkub "filiaalis". Samuti on lahtine küsimus sedasorti maksuerisuste administreerimise maksumusest. Sest olgem ausad- kui sel kombel saavutatav tulem on väiksem, kui haldamiseks kuluv raha, pole mõttel jumet. Asja võiks mingil määral parandada ilmselt Rail Baltica läbitavates piirkondades, aga mujal. Meile paneb suured piirid ette meie väiksus. Abinõud, mis mujal maailmas annaksid efekti, ei pruugi meil väga töötada. Kui näiteks Euroopa kümnetes miljonites elanike majandust annab praavitada sisetarbimise tõusuga, siis meil see suurt tulemust eicanna- turg on sedapalju väike.

Ettevõtjate lahkumine- ettevõtjad jäävadki rändama, otsides kohti, kus tootmine on odavam. Samas on see protsess mitmetahuline ja üpris kiirelt end ammendav. Paljud, kes on kümmekond aastat tagasi panustanud Hiina peale, on riburada pidi tagasi tulemas. Põhjuseks kasvanud tootmiskulud, transpordi kallinemine, tööjõukriis(jah, Hiinas ja mida aasta edasi, seda suurem) ning sellega seotud kvaliteediprobleemid.Hiljaa2gu olin tunnistajaks, kui õmblustööstusega seotud seltsimees Hiinast konteinerit saades tulist kurja vandus ning kuulutas, et see jääb viimaseks tellimuseks sealtkandist- polevat mingit mõtet lasta seal saast valmis keerata ning siis siin terve tsehh panna praaki parandama.
(selle postituse viimane muutmine: 16-04-2015 17:05 Lemet.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
vappermadrus
Tavaliige

Postitusi: 169
Liitunud: Jun 2013
16-04-2015 17:00
Postitus: #78
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
(16-04-2015 16:25 )Lemet Kirjutas:  Maksuvabade piirkondade loomine on suht kahtlane teema, arvestades elanikkonna arvukust ja haridustaset koos tööharjumustega piirkondades, mida silmas peetakse. Kahtlane, kas mõni ettevõtja hakkaks oma tootmist kolima maarajooni, riskeerides suurenenud veokuludega, kaadriproblermide jmsga. Parimal juhul registreeritakse sinna kontor, tegevus aga jätkub "filiaalis". Samuti on lahtine küsimus sedasorti maksuerisuste administreerimise maksumusest. Sest olgem ausad- kui sel kombel saavutatav tulem on väiksem, kui haldamiseks kuluv raha, pole mõttel jumet. Asja võiks mingil määral parandada ilmselt Rail Baltica läbitavates piirkondades, aga mujal. Meile paneb suured piirid ette meie väiksus. Abinõud, mis mujal maailmas annaksid efekti, ei pruugi meil väga töötada. Kui näiteks Euroopa kümnetes miljonites elanike majandust annab praavitada sisetarbimise tõusuga, siis meil see suurt tulemust eicanna- turg on sedapalju väike.

Lemet,
Soovitaksin siiski kaaluda erinevaid võimalusi lisaks otsestele ja kaudsetele maksudele seniks, kui tuleb kaalumisele maapiirkondades elamise keelamisele, kui riigile kahju tekitava tegevusena.
(selle postituse viimane muutmine: 16-04-2015 17:04 vappermadrus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lemet
Bännitud

Postitusi: 898
Liitunud: Jun 2010
16-04-2015 17:14
Postitus: #79
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Tegelikuses on ju kõik kinni selles, millist elustandardit maal elades soovitakse. Täiesti võimalik on hakkama saada ka ilma kütuse ja elektrita. Miska pola vaja ka neile kulutusi. "Õndsal"eesti vabariigi" päevil ju nii elatigi ja saaks ka tänasel päeval elatud-kaeramootorut üle talve pidada on odavam. Vehid suvel vikatiga heina teha(või lausa heinaniidukiga), loorehaga tõmbad kokku, seesinane kaeramootor veab kütuse ise kodu, maa-asuka asi on toodu vaid laudapealsele hanguda ja talvel suksule ette sasida. Ja ei mingeid aktsiise. Stiilne maaelu oma naturaalsuses. Aga nagu oligi oodata, kipuvad tulema vaid populistlikud hüüatused peaministri ja presidendi palga piiramisest ja maaelu võimatusest. Elaja võtab vast välja arvutada, palju peaministri palga alandamine igakuiselt igale õpetajale palgalisa toob...või pensioniealisele.
(selle postituse viimane muutmine: 16-04-2015 17:15 Lemet.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
euroruubel
Saidil

vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,226
Liitunud: Apr 2011
16-04-2015 17:18
Postitus: #80
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Et meie siin lambist ei oska kohe lahendusi pakkuda rahuldavaid - ei õigusta peaministri, juudist vabamüürlase Rõivase lolli juttu, see oli igatahes väga solvav, mis puutus ülbet soovitust "ostke säästlikum auto" - kusjuures juudist vabamüürlane Rõivas isegi ei vabanda vaid seletab ,et "tema sõnu on valesti mõistetud" . Tegemist on samamoodi ülbe ja kõiketeadja suhtumisega, mille Ansip omandas oma aastate jooksul peaministrina. Mitte midagi ei seletata: öeldakse, et see on ainus võimalik lahendus ja kogu lugu. Selline ülbe kõrges kaares sülitamine on see, mis inimestel ajab harja punaseks, sealt ka massilised kommid ja laikimised (sotsiaal)meedias.

Teine lausidiootsus sel juudist vabamüürlasel on seletamine, et "kulud teeb tasa 26 % palgatõusu nelja aasta jooksul". Nii lolli väidet pole vaja kommenteeridagi.
(selle postituse viimane muutmine: 16-04-2015 17:40 euroruubel.)

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,788
Liitunud: Jul 2011
16-04-2015 17:25
Postitus: #81
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
(16-04-2015 17:14 )Lemet Kirjutas:  Aga nagu oligi oodata, kipuvad tulema vaid populistlikud hüüatused peaministri ja presidendi palga piiramisest ja maaelu võimatusest. Elaja võtab vast välja arvutada, palju peaministri palga alandamine igakuiselt igale õpetajale palgalisa toob...või pensioniealisele.

Nagu ütlesin, sain selle idee Laigna loengust, kus ta mainis, et Šveitsis nii tehakse. Pole selles kindel, aga idee on hea. Boonused ja hüvitised siis tegeliku ja kasumliku töö eest, mitte ainult seal istumise ja sõnavahu eest.

Nii ka meie firmas töötajatega tehakse, hea töö eest anname boonuseid ja isegi rohkem, kui leping seda kohustab.

Aga ma ei rääkinud siin ainult neist 101-st, vaid neist poliitilistest tegelinskitest, kellele leitakse igasuguseid imetöid nõuandjate ja komisjonide raames, et neid, nende hääli ja toetust ligiduses hoida. Kui kogu see kaadervärk ja ajud suunata tootmistööle...kasvõi maale...oleksime varsti järje peal.
Lihtsalt mõte. Lemet, selle asemel, et jälle mu ideid, nagu tavaliselt halvustama hakata, paku ka midagi välja.
(selle postituse viimane muutmine: 16-04-2015 17:26 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lemet
Bännitud

Postitusi: 898
Liitunud: Jun 2010
16-04-2015 17:27
Postitus: #82
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Kui ei oska, siis pole ka erilist pointi keksida. Eriti kõva argument on muidugi "juudist vabamüürlane". Samasse kategooriasse "kõlupäise euroruubliga".
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
vappermadrus
Tavaliige

Postitusi: 169
Liitunud: Jun 2013
16-04-2015 17:27
Postitus: #83
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
(16-04-2015 17:14 )Lemet Kirjutas:  Tegelikuses on ju kõik kinni selles, millist elustandardit maal elades soovitakse. Täiesti võimalik on hakkama saada ka ilma kütuse ja elektrita. Miska pola vaja ka neile kulutusi. "Õndsal"eesti vabariigi" päevil ju nii elatigi ja saaks ka tänasel päeval elatud-kaeramootorut üle talve pidada on odavam. Vehid suvel vikatiga heina teha(või lausa heinaniidukiga), loorehaga tõmbad kokku, seesinane kaeramootor veab kütuse ise kodu, maa-asuka asi on toodu vaid laudapealsele hanguda ja talvel suksule ette sasida. Ja ei mingeid aktsiise. Stiilne maaelu oma naturaalsuses. Aga nagu oligi oodata, kipuvad tulema vaid populistlikud hüüatused peaministri ja presidendi palga piiramisest ja maaelu võimatusest. Elaja võtab vast välja arvutada, palju peaministri palga alandamine igakuiselt igale õpetajale palgalisa toob...või pensioniealisele.

Riigi põhiolemus on siiski teine. Riik peab hoolitsema väärtuspõhisuse ja kodanike heaolu eest, mitte nägema lahendust tagasimineku näol. Pakkuda tööjõulisest elanikkonnast ja ettevõtlusest tühjaks jooksnud piirkondadele lahendust peabki olema riigi kohus, mitte jätkata maksudega kurnamispoliitikat.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lemet
Bännitud

Postitusi: 898
Liitunud: Jun 2010
16-04-2015 17:31
Postitus: #84
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Minu ettepanekud..,üldiselt ebapopulaarsed. Esmalt tuleks ära määrata, mida me üldse tahame. Kas rahvusena edasi kesta, hääbuda või veel kolmandat-neljandat. Kui edasi kesta, siis esimese sammuna revideerida sotsiaalsüsteem ja haldusjaotus. Haridussüsteemis kaotada topeltkoolide süsteem ja venekeelne haridus.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,788
Liitunud: Jul 2011
16-04-2015 17:34
Postitus: #85
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
(16-04-2015 17:27 )vappermadrus Kirjutas:  Riigi põhiolemus on siiski teine. Riik peab hoolitsema väärtuspõhisuse ja kodanike heaolu eest, mitte nägema lahendust tagasimineku näol. Pakkuda tööjõulisest elanikkonnast ja ettevõtlusest tühjaks jooksnud piirkondadele lahendust peabki olema riigi kohus, mitte jätkata maksudega kurnamispoliitikat.

Just.

Ja mitte eemale peletama neid, kes tahaksid anda oma panuse maapiirkondadesse:

(15-04-2015 14:10 )east Kirjutas:  Maaelu "häda" ses ongi et seal olles peab ennast vähemalt kolm korda rohkem liigutama kui linnas ja nn. kõikide mugavustega korteris. Need kes vaimult sovjetid või kolhoosnikumentaliteediga, seal pikalt vastu ei pea. Ning vahel tuleb mul mõte et kas pole see mida me nimetame ääremaaks muutumiseks hoopistükkis maapiirkondade puhastusprotsessiks niisugusest elemendist keda selle maaeluga niikuinii miskit sügavamat ei seo?

(16-04-2015 17:31 )Lemet Kirjutas:  Minu ettepanekud..,üldiselt ebapopulaarsed. Esmalt tuleks ära määrata, mida me üldse tahame. Kas rahvusena edasi kesta, hääbuda või veel kolmandat-neljandat. Kui edasi kesta, siis esimese sammuna revideerida sotsiaalsüsteem ja haldusjaotus. Haridussüsteemis kaotada topeltkoolide süsteem ja venekeelne haridus.

Mida täpsemalt sa sotsiaalsüsteemi revideerimise all silmas pead?
(selle postituse viimane muutmine: 16-04-2015 17:35 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lemet
Bännitud

Postitusi: 898
Liitunud: Jun 2010
16-04-2015 17:57
Postitus: #86
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Prioriteedid tuleb ümber sättida, praeguselt eakatepõhiselt lastepõhisele. Mitte pensionid indekseerida, vaid lastetoetused. Näiteks noor pere saaks soovi korral maapiirkonda elama asumisel laenu, mis kolmanda-neljanda lapse sündimisel kustutataks. Tingimusel, et ei elata korteris, vaid oma majas. See oleks sotsiaalvaldkonna rahade märksa perspektiivikam kasutamine kui see on praegu.
(selle postituse viimane muutmine: 16-04-2015 17:59 Lemet.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PiziIngliito
Proua

Postitusi: 1,688
Liitunud: Sep 2007
16-04-2015 18:40
Postitus: #87
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Et teema käest ei läheks, sooviks vastust euroruubelilt, et miks ta Rõivase kohta juudist vabamüürlane ütleb (kui see on kuskil varem jutuks tulnud ja selle kohta on mingit täpsemat infot, siis võiks sellele viidata vms) ja Lemetile tuletaks meelde, et foorumikaaslastele nimede panek ei ole hea tava. Saan mõttest aru, aga siiski kohatu, vaenulik käitumine on taunitav.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lemet
Bännitud

Postitusi: 898
Liitunud: Jun 2010
16-04-2015 18:45
Postitus: #88
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Kui kuts külale lambist hambaid näitab, siis peab ta valmus olema, et mõni kmähvimisest tüdinenu udjaka võtab. Põhjus ja tagajärg ikka kenast siin järjekorras. wink
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
euroruubel
Saidil

vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,226
Liitunud: Apr 2011
16-04-2015 19:12
Postitus: #89
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Niipalju kui ma tean, anonüümsed kommeteerijad siin-seal on nimetanud Rõivast "juudipoisiks" - päris niisama sellega ka välja ei tulda. Mittevabamüürlast lihtalt ei riskitaks "raskel ajal" peaministriks panna ( too raisk võib iseseisvalt mõtlema hakata ja niigi "kaootilised" ajad ). Loogika.
(selle postituse viimane muutmine: 16-04-2015 19:21 euroruubel.)

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
vappermadrus
Tavaliige

Postitusi: 169
Liitunud: Jun 2013
16-04-2015 19:35
Postitus: #90
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Teate! Meie vastset peaministrit süüdistada juudiks olemises ei maksa tõsiselt võtta. Mingid uudsed käitumishäired oma rahvale seljapõõramises võib tõlgendada kui teismelise arenguraskustena, mis ehk ravitavad.
(selle postituse viimane muutmine: 16-04-2015 19:39 vappermadrus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
sakala
Tavaliige

Postitusi: 59
Liitunud: Aug 2014
16-04-2015 19:54
Postitus: #91
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Igal mündil on kaks külge ja on neid inimesi kes selle seadusega võidavad .Miinimum palga saajaid ei olegi nii vähe.Kõik ei ole sellele vastu.
Mõtlesin kütuse ahksiisi tõusu .
(selle postituse viimane muutmine: 16-04-2015 19:56 sakala.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
east
Vana kala

Postitusi: 261
Liitunud: Jul 2014
16-04-2015 20:05
Postitus: #92
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Varsti jõuame sinnamaale et Rõivas on reptiloid.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,747
Liitunud: Oct 2007
16-04-2015 22:38
Postitus: #93
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Rõivas kuulub lihtsalt Reforminoorte Joala klubisse.

13. august 2012
Argo Ideon
Eesti Ekspress
VANA KULD: Mis on reformierakonna Joala klubi?
Värskelt abiellunud Joala klubi liikmed Rain Rosimannus ja Keit Pentus

Selle nime all tuntakse Reformierakonna Tallinna noorema põlvkonna tegijate mitteformaalset seltskonda. Kooslus tekkis täiesti spontaanselt kolm aastat tagasi (2001), kui Saksamaa Friedrich Naumanni fond korraldas noorpoliitikutele Jurmalas ühe seminari.
(Lugu ilmus 18.11.2004)

Noored reformarid elasid ühes Riia hotellis, mis meenutas kangesti nõukaaegses filmis Teisikud nähtut (Jaak Joala tegi seal kaksikrolli - rallisõitja ja bändimees). Edasi sai Joala laulude kuulamine (koos väikse tinapanekuga) mõnegi klubiürituse ettekäändeks.

Joala Klubil on asutajaliikmed, toetajaliikmed, rituaalid, atribuutika ja roteeruv president. Asutajaliikmeteks loetakse Jurmala seminaril kohalolnuid – need on praegune Tallinna kesklinna linnaosavanem Keit Pentus, tema elukaaslane Rain Rosimannus, Tallinna Haabersti linnaosavanem Taavi Rõivas, linnavalitsuse nõunik ja Kristiine linnaosavanemaks tõusev Remo Holsmer ja endine välisministeeriumi ametnik Indrek Katušin, kes praegu töötab Hansapangas ja on seetõttu Reformierakonna liikmelisuse peatanud.

Toetajaliikmed on need, kes lisandusid seltskonda hiljem – näiteks välisministri nõuniku kohalt Pirita linnaosavanemaks saanud Triinu Rajasalu ja parteikontoris töötav Arto Aas. Kuid samas seltskonnas liigub veel hulk teisi.

Klubi atribuutikasse kuuluvad punased nelgid ning brändi Belõi Aist. Teinekord ka barett peakattena (Joala teatavasti kannab seda üpris sageli). Lisaks Joalale kuulatakse sageli ka Juhan Viidingu luuleplaati "No tere Juhan".

Mõnede arvates on Joala klubi näol tegemist Reformierakonna Tallinna piirkonna sisulise tagatoaga. Tähelepanu äratab, et enamus tuumikust on olnud linnaosavanemad (või kohe selleks saamas).

Asjaosalised ise väidavad, nagu oleks nad hämmastunud konstruktsioonist, et tegu on mõjuka grupeeringuga parteis.

Rajasalu: "Kui me mõnikord õhtul kokku saame, on see tingitud heast seltskonnast, mitte vajadusest või tahtmisest tööasju arutada."
http://ekspress.delfi.ee/news/vanakuld/v...d=64813760
(selle postituse viimane muutmine: 17-04-2015 07:49 PiziIngliito.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,788
Liitunud: Jul 2011
17-04-2015 07:46
Postitus: #94
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
(16-04-2015 17:14 )Lemet Kirjutas:  Aga nagu oligi oodata, kipuvad tulema vaid populistlikud hüüatused peaministri ja presidendi palga piiramisest ja maaelu võimatusest.

"Peaministri nõunik olla on tore. Saab palju reisida, osaleda huvitavatel kohtumistel huvitavate inimestega, inimesed on kõik väga sõbralikud ja viisakad. Teravusi ei ole, vastupidi, kõik on kohati nii ümmargune, et on raske aru saada, milline külg sellest kumerusest parasjagu arutluse all on. Eriti positiivse emotsiooni tekitas käimine välisreisidel, sest seal oli eriti tugevalt tunda Eesti väga positiivne maine. Oli hea tunne olla eestlane, kui kõik teised üksmeelselt eestlasi kiidavad".Arvan, et seda, mida Ruta Arumäe soovitab, võiks tõesti teha ja kiiresti ja kaotada paljud muud riigiraha raiskavad komisjonide, nõunike ja "riigiabistajate" kohad:

"Ma olen täiesti seda meelt, et riigisektoris tuleb riigireform läbi viia. Alustada võiks näiteks peaministri majandusnõuniku koha kaotamisest. Esiteks, riigi makromajandusliku käekäigu vastu keegi riigisektorist nelja kuu jooksul huvi ei tundnud".


"Teine fakt, mida ma selle nelja kuu jooksul teada sain, oli, et eesmärk meie majanduspoliitikate juhtimisel ja kavandamisel on indeksid. Rahvusvahelised indeksid ja kuidas me neis välja paistame. Seejuures teadmiseks võetakse vaid need, kus me ilusad välja paistame".

http://arvamus.postimees.ee/3159591/ruta...i-soovinud
(selle postituse viimane muutmine: 17-04-2015 07:50 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lemet
Bännitud

Postitusi: 898
Liitunud: Jun 2010
17-04-2015 09:36
Postitus: #95
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Katsuks nüüd enne selle selgeks mõelda, kas pole tarvis mahandusnõunikku või on asi konkreetse peaministri taga. Paljukirutud Antsip näiteks kkasutas oma majangusnõunike abi, Kukk, Järvan ja kes nad seal kõik olid.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
euroruubel
Saidil

vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,226
Liitunud: Apr 2011
17-04-2015 09:48
Postitus: #96
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
(17-04-2015 09:36 )Lemet Kirjutas:  Katsuks nüüd enne selle selgeks mõelda, kas pole tarvis mahandusnõunikku või on asi konkreetse peaministri taga. Paljukirutud Antsip näiteks kkasutas oma majangusnõunike abi, Kukk, Järvan ja kes nad seal kõik olid.

Point oli mujal - kuna ollakse huvitet aind "positiivsest imagost" ja reaalsed probleemid üritatakse edasi lükata või vaiba alla, siis võiks samahästi mitte sugugi odava "nõunike-spetsialistiude" kaadri lahti lasta.

Arumäe osutab tõsiasjale, millele ammu on juba ka teised tähelepanu juhtinud - välismaal on loodud "positiivne ettevõtluse ja administratiivne imago" - aga koha peal st Eestis sellel sisu eriti all pole - no kunagi võis kattudagi midagi, aga järjest rohkem kukub ära, maksutõusud "lambist" , tööjõu kallinemine eri põhjustel, KVALITEET tööjõu lahkumine jne. Samas Arumäe sõnul tambitakse vanu mantraid edasi nagu poleks midagi muutunud 10 aastaga.

Lemetile veel - kui tähele paned, siis Arumäe ei kritiseeri niivõrd peaministrit vaid seda keskonda, kus töötas. Küll aga on reffide poolt täna rünnatud Arumäed valdavalt isiklikult tasemel, eestkõnelejaks militaar.neti suur "iidol" - sarkasm! sarkasm ! Jürgen Ligi.
(selle postituse viimane muutmine: 17-04-2015 10:25 euroruubel.)

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
mässaja
Vana kala

Postitusi: 492
Liitunud: Jan 2012
17-04-2015 09:59
Postitus: #97
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Mina arvan,et kõik riigikogu liikmed enne kui nad tööle asuvad mäe otsa. Peavad läbi tegema nii öelda praktika/katseaja. Ehk siis näiteks kolm kuud töötama maal. Seal kus praegu on kõige suurem töö puudus ja vaesus. Kus juures nad peavad saama sama palka nagu teised maainimesed.
Oma nahal kogetu on selline. Käin ise autoga linna tööle. Kaks päeva pidin kasutama ühiskondlikku transporti kuna auto oli remondis. Ma ütleks, et see oli päris õpetlik kogemus. Smile1
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lemet
Bännitud

Postitusi: 898
Liitunud: Jun 2010
17-04-2015 10:25
Postitus: #98
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Ligi ei olnud ju toona enam valitsuse liige, kui Arumäe nõunik oli...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
euroruubel
Saidil

vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,226
Liitunud: Apr 2011
17-04-2015 10:36
Postitus: #99
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
(17-04-2015 10:25 )Lemet Kirjutas:  Ligi ei olnud ju toona enam valitsuse liige, kui Arumäe nõunik oli...

Seda enam paneb imestama, miks on Ligi pandud rünnaku juhiks.... Maris Lauri peksti ka "kapist välja" Arumäed materdama. Kui võtta Lauri jutu järgi, siis nõunikuks palgatu peab endale ise püstitama tööülesanded ja need ise ka ära tegema, huvitaval kombel tekib siis küsimus, milleks minister siis on Laugh

Ja kui ikka reffi kontorist lastakse ikka mitmest torust, jo siis Arumäe astus ikkagi mingile valusale konnasilmale
(selle postituse viimane muutmine: 17-04-2015 10:53 euroruubel.)

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
togli
Vana kala

Postitusi: 620
Liitunud: Nov 2010
17-04-2015 11:15
Postitus: #100
RE: Meeleavaldus Toompeal demokraatia kaitseks
Kütus aastal 1994
Diisel 3.80 EEK = 0.24 EUR
Bensiin 98 3.90 EEK = 0.25 EUR
Bensiin 95 3.80 EEK = 0.24 EUR
[Pilt: neste.jpg]


[Pilt: kevjlht3.1jr.jpg]
(selle postituse viimane muutmine: 17-04-2015 13:45 togli.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  ESM Vastane Meeleavaldus Toompeal 08.08.2012 kell 10.00 Teadmatus 1 1,993 22-08-2012 20:05
Viimane postitus: Pohlatohlakas

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat:

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog