Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DNA on midagi enamat kui lihtsalt lineaarne kood, mis juhib
#26
Mul jäi see lõik pisut lünklikult sõnastatuks:
Tsitaat:Narby väidab, et saatja osas on taimed (teatud taimeliigi ühishing), Gariajev ei puuduta ülaltoodud artiklis seda teemat. Ise spekuleerin, et saatjana toimib ikkagi iga elusolendi liigi ühishing (-teadvus, -vaim) - terminoloogia on segane mulle veel. Inimese puhul Castaneda kirjeldab seda kui inimkuju, mida paljud peavad isegi jumalaks.

Esiteks - see oli Castanedal inimese vorm.
Professor W.Gitt väidab, et inimese energo-informaatiline osa "lähtub" mingist ülivõimsa ja üliintelligentse teadvuse "tahtest". Narby rääkis aga hoopis sellest, et inimese DNA on suuteline infot vastu võtma ka teistelt elusolenditelt (taimed konkreetselt olid kõne all). Kuid ise arvan, et iga olendiliigi energoinformatsiooniline keha areneb samamoodi evolutsiooni teel nagu füüsiline kehagi. Inimese kui liigi energoinformatsiooniline keha on Castanedas kirjeldatud inimese vorm. Igal inimesel individuaalselt on aga omaenda EI keha. Inimkonna üldist EI keha mingil teadvusenihke hetkel näinuna aga hõisatakse, et nähti jumalat (pidi paistma ülimalt heatahtliku, võimsa, ilusa ja sümpaatsena).

Samas olen minagi mänginud mõttega, et kogu Multiversum kokku võib olla iseendast teadvel ja meie oleme tegelased tema Lucid Dream'is. Siia liitub ka küsimus, et mis/kus/kes on holograafilise universumi "originaal" (kui holograafilise universumi teooria peaks tõeks osutuma)? Niiet mis eristab siis mind ennastki neist kreatsionistidest? Eks see ole see juhtme-küsimus. Kreatsionistid on kindel osa kristlikust egregorist ja küllaltki "kinnised" ja fanaatilised. Ja erinevalt kreatsionistidest ei võta ma oma mõtteuitusid absoluutse tõe pähe wink
Vasta
#27
(25-06-2012, 15:23 )Marina Kirjutas: Professor W.Gitt väidab, et inimese energo-informaatiline osa "lähtub" mingist ülivõimsa ja üliintelligentse teadvuse "tahtest".

Just see energo-informaatiline osa pälviski tema kirjutistes minu tähelepanu. Kes või mis seda juhib, koostab, loob, vormib, see on iseküsimus. Kui keegi tunneb, et peab mingi vastuse välja mõtlema, siis ju ta sellele ka oma vormi annab.
Spekuleerida võib siin seinast seina. Alates sellest, et kusagil on onu pilve peal, kes kõik valmis vorpis kuni selleni, et tegemist on kurjade tulnukate katseprojektiga. Kuniks see teadmine pole minuni jõudnud, lepin sellega mida juba tean. Paljud teooriad ongi teatud vaatluste eksperimentide ja katsetuste tõlgendused.


Vasta
#28
Kuuldatavasti pidi m6ni mees oskama oma jalga tagasi kasvatada p2rast amputeerimist. Nagu sisalikud oma sabasid. Ja seda justnimelt DNA dekodeerimise teel. Ka olevat v6imalik samal teel k6iki maailma keeli osata. Ja eks see Narby DNA suhtluse teema ole samuti seal tegev.

Seda juttu r22kis yks vana 6petaja Venemaalt.
Vasta
#29
Kahele viimasele postitajale: laineline geneetika, universumi infoväli.
Vasta
#30
(26-06-2012, 05:40 )excubitoris Kirjutas: Kahele viimasele postitajale: laineline geneetika, universumi infoväli.

Leidsin venekeelse video lainelisest geneetikast, aga kahjuks ei saa nii h2sti aru...

Kas oskad ka kirjandust soovitada?
Vasta
#31
(26-06-2012, 23:06 )Treel Kirjutas:
(26-06-2012, 05:40 )excubitoris Kirjutas: Kahele viimasele postitajale: laineline geneetika, universumi infoväli.

Leidsin venekeelse video lainelisest geneetikast, aga kahjuks ei saa nii h2sti aru...

Kas oskad ka kirjandust soovitada?

Kahjuks pole inglise (või muu) keelset infot ette jäänud.
Ausalt pole hetkel ka otsinud kuna saan ka vene keelest aru.
Kui kunagi aga midagi selle teemalist ja põhjalikku ette jääb siis kindlasti lisan ka siia.
Vasta
#32
(24-06-2012, 21:37 )Marina Kirjutas: Materjal siis ise siin: Gariajev. Vene teadlane P.P.Gariajev (Gariaev) tõdeb, et meie lääne teaduse paradigma on ebatäielik.
Lühidalt kiire sisukokkuvõte: kõik elusorganismid koosnevad kahest komponendist - materiaalsest ja energo-informatsioonilisest. Energo-informatsiooniline komponent on primaarne ja sisuliselt "kõikjalolev", selle jaoks ei oma füüsilised vahemaad tähtsust. Need kaks komponenti mõjutavad teineteist, kusjuures informatsiooniline on juhtiv komponent. Elu defineeritakse siin kui dünaamilist energiavahetust füüsilise organismi ja tema energoinformatsioonilise "kihi" vahel. (See kirjeldus mulle meeldib!!!)

Seda teemat puudutab ka Jeremy Narby oma "Kosmilises sius", kus ta väidab, et DNA toimib antennina. Gariajev: DNA on bioloogiline arvuti, mis vahendab energhoinformatsioonilist keha materiaalse kehaga.

Aga niipalju kui aru saan, on see asi ikkagi veel küllaltki hüpoteetiline. Eks näis, mida teaduse edasised arengud toovad.

Vene biofüüsik ja molekulaarbioloog Pjotr Garjajev ning tema mitme eriala teadlastest koosnev uurimismeeskond on "lainegeneetika" pioneerid.
David Icke kirjutab oma raamatu "Meelepetted" I osas, et on juba palju aastaid rääkinud, et "füüsiline" reaalsus ilmub laineinfomatsiooni väljast, ning Pjotr Garjajev ja tema kaasteadlased kinnitavad seda oma eksperimentide ja uurimuste varal.
Nad on avastanud, et DNA evib midagi palju enamat kui geneetilisi funktsioone.
Garjajev ja tema kolleegid on tõestanud, et DNA-d saab sagedustega ümber programmeerida, aga sõnad ongi sagedusd. Nagu kõik meie reaalsuses.
Nad avastasid ka, et DNA-d saab ravida sõnade ja võnkumistega;mismoodi saakski see olla teisiti, kui see on vastuvõtja-saatja, mille vastuvõetud info olemus suudab seda harmoniseerida või moonutada? Ühes eksperimendis muutis venelaste uurimisgrupp konnaembrüod salamandriembrüodeks, edastades salamandri DNA mustri.
Icke kirjutab ka, et kuna lainegeneetika annab piiramatuid ravimisvõimalusi arstimite või lõikusteta, siis teeb kontrollsüsteem kõik, mida suudab, et varjata seda oma eesmärkidel.
Nõnda juhtus ka venelaste meekonnaga, keda tähelepanelikult jälgisid ja vaenasid Vene võimud, sest needki kuuluvad üleilmse mahavaikimise ja pettuse võrku.
Ta kirjutab, et me saaksime ravida ennast ise, suheldes oma DNA-ga Teaduvuse kaudu.
Ka selgitab Vene teadlaste arvates DNA kui vastuvõtja-saatjasüsteemi mõistmine intuitsiooni, selgeltnägemist, telepaatiat, spontaanset tervenemist ja iseravitsemist, samuti sedagi, kuidas inimesed suudavad mõjutada üksteist ja isegi ilma.
Pikemalt saab lugeda mainitud raamatust, lk.54-58.



Vasta
#33
Tsitaat:Vene biofüüsik ja molekulaarbioloog Pjotr Garjajev ning tema mitme eriala teadlastest koosnev uurimismeeskond on "lainegeneetika" pioneerid.
Minu jaoks on kummaline see, et uuel alal pioneer olles ei olda kursis vana alaga - geneetikaga. St mulle on mulje jäänud selliste inimeste "teaduslike" tekste lugedes, et millegipärast kipuvad alternatiivseid viise otsivad inimesed kõndima oma rada mööda ning ignoreerivad teadust ja selle saavutusi.
Vasta
#34
(30-11-2014, 17:51 )kage Kirjutas:
Tsitaat:Vene biofüüsik ja molekulaarbioloog Pjotr Garjajev ning tema mitme eriala teadlastest koosnev uurimismeeskond on "lainegeneetika" pioneerid.
Minu jaoks on kummaline see, et uuel alal pioneer olles ei olda kursis vana alaga - geneetikaga. St mulle on mulje jäänud selliste inimeste "teaduslike" tekste lugedes, et millegipärast kipuvad alternatiivseid viise otsivad inimesed kõndima oma rada mööda ning ignoreerivad teadust ja selle saavutusi.
kage!
Mis siis saaks kui kõik kõnniks ühte rada?
Vasta
#35
Siis oleksime kõik kloonid!
Vasta
#36
(30-11-2014, 17:51 )kage Kirjutas: St mulle on mulje jäänud selliste inimeste "teaduslike" tekste lugedes, et millegipärast kipuvad alternatiivseid viise otsivad inimesed kõndima oma rada mööda ning ignoreerivad teadust ja selle saavutusi.
Mulje võib ju jääda. Eriti nendel, kes pole uuemate avastustega kursis.
DNA on ühteaegu ka vastuvõtu-ja saatesüsteem, mis saab unversaalsest
"komilise interneti" väljast informatsiooni ning edastab seda viiele meelele.
Keha põhiseisund on lainevorm ja seda vaadeldes - dekodeerides - ilmutame "füüsilist" keha, mida me arvame nägevat ja selles asuvat. Kõik toimub lainetasandil. Just aju ja geneetiise struktuuri lainetasand dekodeerib laineinformatsiooni holograafiliseks reaalsuseks, kaasa arvatud iseenda holograafilise versiooni.
Kõik on hoopis mõistetavam kui inimesed mäletavad, et laine on universumi alusreaalsus ning kõik holograafiline on illusioorne.
Edasi läheb veel huvitavamaks, aga eks igaüks, keda see huvitab, võib ise edasi lugeda.
Igatahes just teadlaste uusimad avastused ongi paljude nn alternatiivraamatute aluseks.
Vasta
#37
(30-11-2014, 18:23 )Veli Joonatan Kirjutas: Mis siis saaks kui kõik kõnniks ühte rada?
Kui keegi värvib punase raja kollaseks ja ütleb, et rada oli tegelikult varem kollane ilma ise rada korralikult uurimata, siis minu jaoks on sellised väited kummalised ja pigem usu kui teadusega seotud (nagu Müstik kenasti eespool tõestab).
Vasta
#38
Tundub siiski, et oskad ainult ette antud programmi järgi kodeeritud sõnumeid lugeda.
Sellest kõrvale kaldumine tekitab aga segadust ja käivitab automaatselt vastutöötamise programmi.
Nagu raamatus öeldakse: "Kui inimene ei suuda avardada oma võimalikkusetunnetust kaugemale sellest, mis peavoolu "teaduse" järgi on võimalik ja võimatu, õige ja väär, tõsi ja vale, siis saab sellest inimesest kõige olemasoleva versiooni eluaegne ori."


Vasta
#39
(30-11-2014, 23:48 )Müstik Kirjutas: Tundub siiski, et oskad ainult ette antud programmi järgi kodeeritud sõnumeid lugeda.
Sellest kõrvale kaldumine tekitab aga segadust ja käivitab automaatselt vastutöötamise programmi.
Nagu raamatus öeldakse: "Kui inimene ei suuda avardada oma võimalikkusetunnetust kaugemale sellest, mis peavoolu "teaduse" järgi on võimalik ja võimatu, õige ja väär, tõsi ja vale, siis saab sellest inimesest kõige olemasoleva versiooni eluaegne ori."
Müstik, saa aru, et kui öeldakse millegi kohta, et jumal tegi, siis see ei näita mitte midagi selle kohta kuidas miski ehitatud on või kuidas see töötab. Lainegeneetika on suht samas seisus ja teatud tulemuste saavutamisele vaatamata ei osata näidata kuidas kõik lainetasandil toimib ja "teaduslikud" tööd näitavad, et tegijad ei ole isegi geneetikaga kursis seega mis lainegeneetikast siin veel tõsise näoga rääkida.

Piibel käes teisele pähe taguda, et kui sa ei usu, siis oled ketser ei näita mitte kuidagi oskust programmist väljapoole mõelda. Tutvu selle asemel geneetikaga ja Garjaevi teaduslike töödega.
Vasta
#40
(01-12-2014, 11:16 )kage Kirjutas: [quote='Müstik' pid='209037' dateline='1417384136']
Müstik, saa aru, et kui öeldakse millegi kohta, et jumal tegi, siis see ei näita mitte midagi selle kohta kuidas miski ehitatud on või kuidas see töötab.
Naljakas, jumalast ei räägita raamatus küll midagi. Sul väga valed arvamused. Küll on aga juttu sellest, et inimtaju on vangistatud "häkitud" võltsreaalsusesse.
Võib ka teisi teadlasi ju lugeda. Näiteks Saksamaa Bonni ülikooli füüsikud teatasid 2012 aastal, et nad on avastanud andmeid, mille järgi universum on arvutisimulatsioon. Nad rõhutasid, et simulatsiooni olemine loob oma "füüsika seadused", mis piiravad võimalust.
Ajakiri "Nature Scientific Reports" uurimus samastas universumi hiiglasliku ajuga. See väitis, et universum areneb samamoodi nagu Internet ja inimaju.
Tutvu raamatuga - saad palju uut teada. Selle kohta, millele sa seni isegi mõelnud ei ole, sest peavooluteadus eelistab mitmetest uutest avastustest mitte rääkida või siis satuvad neid artikleid lugema väga vähesed.
Vasta
#41
(01-12-2014, 12:49 )Müstik Kirjutas: Naljakas, jumalast ei räägita raamatus küll midagi. Sul väga valed arvamused.
Ei ole valed arvamused. Ja jumal puutub siia niipalju, et jumalaga/usuga ei saa näidata teisele inimesele ei jumala olemasolu, DNA lainelist olemust, DNA antenniks olemist ega ka mitte midagi muud, sest usk annab edasi ainult usku (jumal tegi, usu seda) mitte protsessi või nähtuse olemust (kuidas nt Maa tekkis) keeles mida kõik mõistavad ja mille alusel saab iga soovija ka ise arvutusi ja katseid teha. Ehk siis kui sulle pakutakse põrsast kotis hea reklaamijutuga, siis kas sul on hinnast suva ja ostaksid selle kohe ära? Ma arvan, et ei seega pole vaja ka lainegeneetikat, mis on samasugune põrsas kotis, kohe tõe pähe esitleda ja minult selle uskumist nõuda. Hüpoteesina, nagu Marina esitles, on see täiesti uuritav ja mõeldav variant.
Tsitaat:sest peavooluteadus eelistab mitmetest uutest avastustest mitte rääkida või siis satuvad neid artikleid lugema väga vähesed.
Kui sa ennast teadussaavutustega ainult peavoolumeedia kaudu natuke kursis hoiad, siis tead sa teaduses (mitte peavooluteaduses) toimuvast tõenäoliselt vähem kui 1%.
Vasta
#42
Pole öelnudki, et ma midagi tean. Kõik me oleme siia võltsreaalsusesse ju vangistatud.
Ainult, et püüan vahel piiluda ka sellest võltsreaalsusest väljapoole. Õnneks pole ma ainuke, kes seda teha püüab. Vaielda ei ole aga millegi üle. Eks öelnud ju juba Leonardo da Vinci: "On kolme liiki inimesi: need, kes näevad; need, kes näevad, kui neile näidatakse; ja need, kes ei näe.
Või siis ehk sulle arusaadavamalt: "Me oleme nagu lainehari- võib küll tunduda, nagu oleksime erinevad ja "individuaalsed", kuid siiski oleme kõik Lõputu Teadvuse Ookeani väljendus...Smile
Ookeanilainete valged vahuharjd võivad erineda ülejäänud ookeanist, kuid ometi on need toosama ookean. See, kuidas keegi tunnetab oma "individuaalsust" on tema vaatepunkt ehk tähelepanu fookus ääretus igavikus. Seega pole tegu uskumisega või mitte uskumisega, vaid sellega, mis on kellegi tähelepanu fookuses.
Vasta
#43
(01-12-2014, 14:44 )Müstik Kirjutas: Kõik me oleme siia võltsreaalsusesse ju vangistatud.
Selgita palun oma sõnadega kuidas ja milliste meetoditega tuvastada seda võltsreaalsust? Ilma hunnikut jahumist täis raamatuid ette söötmata ja interneti linke toomata.
Vasta
#44
Olen juba selgitanud pisut eespool seda teooriat. Põhiline, et meie meeled petavad meid.
Maailm ei ole "tahke". Peavoolu teadus kinnitab meile, et "tahke" aine koosneb aatomitest, kuid kvantfüüsika on ammu tuvastanud, et aatomid ei ole tahked. Iga aatom koosneb "tühjast" ruumist, milles elektronid tiirlevad ümber tuuma, mis ka ise pole tahke.
Selle tõdemusega on muidugi raske leppida, kuna peavoolu "teadus" ei tee sellest tõsiasjast väljagi, et maailm pole tahke ja summutavad selle, mida nad kuulda ei taha. Lihtsamini ma ei oska selgitada - nüüd saad ainult veel kujutlusvõimet rakendada.
Või siis internetist lugeda, mida võltsreaalsuse all silmas peetakse. Aga kuna sinu vaatepunkt pole sama, siis kindlasti pead seda jamaks.
Samas kõik on sisendatud tajutava tahkuse illusiooni. Ja see ongi see võltsreaalsus.
Vasta
#45
(01-12-2014, 17:34 )kage Kirjutas:
(01-12-2014, 14:44 )Müstik Kirjutas: Kõik me oleme siia võltsreaalsusesse ju vangistatud.
Selgita palun oma sõnadega kuidas ja milliste meetoditega tuvastada seda võltsreaalsust? Ilma hunnikut jahumist täis raamatuid ette söötmata ja interneti linke toomata.

Kage palun lõpeta ära see reaalsuste kallal järamine, tahad alusta ise uurimist koos katsetamistega, küllap siis jõuad ka teadmiseni, kas mõni reaalsus on võlts või mitte, küsi annan vahendi. Parem too kasutaja Krt tagasi ja tahaksin loota, et Müstik ei osalenud viimase bännimise protsessis ja muideks, et mõte väga uitama ei läheks, siis Marconato jätke ka rahule.
Vasta
#46
Kage, mu meelest väljendas Müstik ennast väga kenasti Smile:

(01-12-2014, 14:44 )Müstik Kirjutas: Eks öelnud ju juba Leonardo da Vinci: "On kolme liiki inimesi: need, kes näevad; need, kes näevad, kui neile näidatakse; ja need, kes ei näe.
Või siis ehk sulle arusaadavamalt: "Me oleme nagu lainehari- võib küll tunduda, nagu oleksime erinevad ja "individuaalsed", kuid siiski oleme kõik Lõputu Teadvuse Ookeani väljendus...Smile
Ookeanilainete valged vahuharjad võivad erineda ülejäänud ookeanist, kuid ometi on need toosama ookean. See, kuidas keegi tunnetab oma "individuaalsust" on tema vaatepunkt ehk tähelepanu fookus ääretus igavikus. Seega pole tegu uskumisega või mitte uskumisega, vaid sellega, mis on kellegi tähelepanu fookuses.

Samas seda teemat oleme kõik ju käsitlenud ja sa esitad samu küsimusi, kas loodad, et oleme aastaga Kõiksuse kõik tõed selgeks saanud:

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=7453
Vasta
#47
(01-12-2014, 18:51 )Eithea Kirjutas: Kage palun lõpeta ära see reaalsuste kallal järamine
Ei lõpeta, sest küsija suu peale ei lööda ja siis näeb kui palju keegi tegelikult teab ja kui palju raamatutest loetut tsiteerib.

PS! Krt bännimises saad ainult teda ennast süüdistada (ma loeks ka hea meelega tema mõttekäike, aga eelnevaga ta ise tõmbas kahjuks endale vee peale. Tundus kuidagi sihipärane tegevus olevat) ja Marconato mainimisest ei saa ma üldse aru.
(01-12-2014, 19:00 )Minaelan Kirjutas: Kage, mu meelest väljendas Müstik ennast väga kenasti Smile:
Jah, targutamine ja filosofeerimine on alati kenad.
Vasta
#48
(01-12-2014, 19:02 )kage Kirjutas:
(01-12-2014, 19:00 )Minaelan Kirjutas: Kage, mu meelest väljendas Müstik ennast väga kenasti Smile:
Jah, targutamine ja filosofeerimine on alati kenad.

Smile1 Tõsi... kenad asjad kipuvad ka täide minema ja realiseeruma, sest inimene järgneb ikka kenadele asjadele.

"Algul oli mõte, idee, mida ja kuidas teha, alles siis tuli tegu – antud juhul ei midagi vähem ega rohkem kui maailma loomine. Sõnal on suur võim..."

http://www.terviseheaks.eu/uploads/artik...3%A4gi.pdf
Vasta
#49
(01-12-2014, 19:11 )Minaelan Kirjutas: "Algul oli mõte, idee, mida ja kuidas teha, alles siis tuli tegu – antud juhul ei midagi vähem ega rohkem kui maailma loomine. Sõnal on suur võim..."
Ma ei näe sind (või teisi) veel sõnadega maailma loomas, astraalis lendamas või DNA'd muutmas. Ehk siis sõnal on küll suur võim, aga vaim on nõder ja ei suuda võimsat sõna toimima panna ehk siis see on samasugune targutamine nagu mõttel on jõud. Ega ikka ei ole küll kui ei ole jõuga olevust seda mõtet rakendamas.
Vasta
#50
(01-12-2014, 19:00 )Minaelan Kirjutas: Samas seda teemat oleme kõik ju käsitlenud ja sa esitad samu küsimusi, kas loodad, et oleme aastaga Kõiksuse kõik tõed selgeks saanud:

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=7453

See on jah huvitav arutluste teema. Ja hästi paljud on selles teemas osalenud. Üllatuseks leidsin ka, et oled seal seda Icke teavet juba ammu sama asja kohta ära toonud. Hea, et mainisid, olin juba unustanud. Smile

(23-07-2013, 10:51 )Minaelan Kirjutas: "Kuna inimesed arvavad, et Maa on tahke ja see on ainuke maailma tasand, siis inimesed ei taju, et ka teised tasandid eksisteerivad. Kui vaatate telekat, siis see, mis pildil toimub, ei toimu ju seal masina sees. Te ju dekodeerite infot, mida telekas omakorda teie jaoks dekodeerib. Kui saate aru, et me dekodeerime tegelikult informatsiooni, siis kõik see, millel on juurdepääs süsteemile, võib ekraanile ükskõik mida paisata. Mina võin näiteks panna teleka BBC 1 peale ja ta dekodeerib BBC 1-te, aga kui ma panen BBC 2 peale, siis on seal hoopis teine saade. Ütleme isegi, et teine reaalsus, sest nüüd dekodeerib aparaat teist kanalit.

Meiega juhtus siis nii, et inimene oli Universumis ja reaalsuses just nii, nagu ta pidi olema ja järsku keerati see teisele kanalile, ühte teise reaalsusesse, mis häkkis meie omasse sisse.
Ja kui keegi n-ö keeraks Saturni kinni, siis meie näeksime hoopis teistsugust reaalsust.



Kuidas me saaksime seda välja lülitada?

Me ei saagi, aga me saame iseendid sellest lahti haakida. Peame lülituma väljapoole viie meele piirangut. Peame purustama oma eelnevalt kujundatud uskumused, et pääseda sellest reaalsusest välja. Kui me vaatame ühiskonda, siis ollakse niivõrd keskendunud viiele meelele – nuusuta seda, vaata seda, katsu toda jne. Kogu tants käib ainult ümber nende viie meele ja kuni me oleme nendes kinni, siis juhib meid Saturn.

Aga kui te hakkate oma teadvust laiendama, kui tajute end kui teadvust, siis pärast seda olete väljaspool teile näidatavat. Te olete küll samas maailmas, kuna teie keha dekodeerib infot viie meele kaudu, aga mis puudutab teie taju, siis te olete väljaspool maatriksit. .....

Et tuleks muutus, peame saama lahti religioonist, teadusest, millega me oleme niivõrd tihedalt seotud. Teadus on samuti ususüsteemist vangla. See, mida õpetajad ja professorid ütlevad, selle peame me ära unustama. Ei saa kõike nende öeldut tõe pähe võtta, sest need on lihtsalt mingi uskumuse tasemed, mis hoiavad meid siin kinni.

Järjest enam inimesi on ärganud ja näinud tõde, aga alguses võib see olla väga keeruline, sest te hakkate maailma tajuma teisiti kui teised ja paljud arvavad, et te olete hulluks läinud. Aga kui te lähete sellega edasi hoolimata teiste inimeste arvamustest, jõuate te hetkeni, kus te olete tõeliselt õnnelikud, et olete seda teinud. Sest läbi selle filtri on palju parem maailma näha, selle asemel, et lihtsalt vang olla."

Aga see televiisori-näide aitab hästi mõista, kui kerge on Süsteemi-haldajatel meile ette sööta just sellist reaalsusepilti, mida nad soovivad.




Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis teeb inimesest inimese? z3r0 c001 107 25,891 29-02-2020, 17:35
Viimane postitus: Minaelan
  Mis on elu mõte? ayyu 140 55,731 26-06-2019, 10:19
Viimane postitus: Lokster
  Mis on õnn? hulkuv hing 47 9,276 28-04-2019, 17:34
Viimane postitus: Naut
  Oled see, mis muusikat kuulad Ancestries 94 32,388 15-11-2018, 04:06
Viimane postitus: hulkuv hing
  Inimmõistus - kas parem kui arvuti ? Celtic 51 17,313 19-01-2018, 09:42
Viimane postitus: pikksukk
  Vaatame, kui julge oled. Armageddon 83 30,347 10-07-2017, 17:33
Viimane postitus: lahendused
  Inimene 80000 aastat vanem kui arvati Aerling 17 10,892 25-05-2017, 11:34
Viimane postitus: Müstik
  Mis on sensitiivsus? tulekera 17 10,612 22-09-2015, 17:59
Viimane postitus: Müstik
  Mis värvi on see kuulsust kogunud kleit levis 14 8,928 17-05-2015, 14:40
Viimane postitus: levis
  5 psühholoogiatesti, mis näitavad, et inimkond on hukule määratud Celtic 20 10,334 06-09-2013, 06:19
Viimane postitus: Minaelan

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat