•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52(current)
  • 53
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaidleme ja kakleme terviseks [muud teemad läbust puhtaks]
(26-09-2014, 15:13 )murjam Kirjutas: Oled ühesõnaga teind taotluse teha läbi juba eluajal "põrgu" ehk puhastustuli ja surgid oma hinges ja leiad okkaid ja "nutad" ja lammutad neid ja puhastud... kibuvitsapõõsasse hinge viskamine Smile
ühel hetkel oled nii kaugel et lummad loojat oma hingepuhtusega - usud ju Jummelit aka Loojat wink
pole paha ja tõhus, aga ikka väidan, et kaine teadvus näitab õiget rada Smile
sa puhastad oma hinge ja see on suur asi, aga õige vastuse saad, kui hing on nö lage wink - selline häälestatus siis. mõned nim. seda ka eraldatuseks Smile
hing ei kao kuskile, usu mind Laugh aga ta värvib ja moonutab vastuseid Smile
kui oled puhas, on värvid kirkad ja soojad, oled must, on moonutus suht võigas... aga hing värvib igal juhul.
peabki värvima, aga tõde ta ei anna Smile

Ära teeskle! Sellisele jamale ma ei vasta. Ilusat õhtut!
Olge nüüd mõistlikud! Pole Lemetil häda midagi, igati asjalik ja tark. Te ei peaks teda süüdistama, kui soovides logida sisse militaar.net foorumise, leiab ta end müstilisel kombel para-web foorumist. Ja see on ju para! Niiet mis siin ikka, foorum on avalik ja las ta olla. Tema teab ikka paremini, kus ta ennast koduselt tunneb ja hingerahu leiab...
Kui keegi arvab, et see pole koht, kus Lemet võiks sülge pritsida, on see arvaja probleem, keegi ei sunni lugema, kuigi jah, keegi ei saa ka keelata lugemast... paljugi mis, et tahaksite lugeda muud.
Ja kui kunagi "Para-Militaar-Web" teoks saab, siis ma võin alles ütelda, et teoletekõiklollakad.

Rõõmsat nädalavahetust kõigile!Smile
(26-09-2014, 14:35 )Minaelan Kirjutas:
(26-09-2014, 14:31 )Marconato Kirjutas: Jälgede segamiseks. wink

Just Smile. Aga igale tema lõbu.
Mis kinnitab veelkord, et te siin pole mingid vandenõuteoreetikud. Olete lissalt paranoikud Laugh

(26-09-2014, 16:37 )Temimoor Kirjutas:
(26-09-2014, 14:35 )Minaelan Kirjutas:
(26-09-2014, 14:31 )Marconato Kirjutas: Jälgede segamiseks. wink

Just Smile. Aga igale tema lõbu.
Mis kinnitab veelkord, et te siin pole mingid vandenõuteoreetikud. Olete lissalt paranoikud Laugh

No näete, ka tädi Temimoor on diagnoosipaneku selgeks saanud!

Kui usin reedene pörastlõuna - kui palju õhku ja auru.

Aga oma paranoilise meelega seostasin Vene ja NATO "suhete aktiveerimise" teatud meele ja keelelaadiga isikute hüperaktiviseerumise siin. Jääb tunna, et igavlevatele 2.osk. meestele ja naistele on antud käsk opositsioon käsile võtta.
(26-09-2014, 18:13 )excubitoris Kirjutas: Kui usin reedene pörastlõuna - kui palju õhku ja auru.

Aga oma paranoilise meelega seostasin Vene ja NATO "suhete aktiveerimise" teatud meele ja keelelaadiga isikute hüperaktiviseerumise siin. Jääb tunna, et igavlevatele 2.osk. meestele ja naistele on antud käsk opositsioon käsile võtta.

Selles postituses vastab tõele vaid üks fakt- nimelt see, et excubatoris on paranoik. Vähemalt minu osas. Ja et opositsioon ja kivipäisus on kah kaks ise asja.
(26-09-2014, 18:34 )Lemet Kirjutas:
(26-09-2014, 18:13 )excubitoris Kirjutas: Kui usin reedene pörastlõuna - kui palju õhku ja auru.

Aga oma paranoilise meelega seostasin Vene ja NATO "suhete aktiveerimise" teatud meele ja keelelaadiga isikute hüperaktiviseerumise siin. Jääb tunna, et igavlevatele 2.osk. meestele ja naistele on antud käsk opositsioon käsile võtta.

Selles postituses vastab tõele vaid üks fakt- nimelt see, et excubatoris on paranoik. Vähemalt minu osas. Ja et opositsioon ja kivipäisus on kah kaks ise asja.

Kui siin juba diagnoosimiseks läks siis panen ka sulle Lemet ühe personaalse koos ennustusega.
Sinu ülbitseva "tõekuulutaja" kompleks vajab tõsisemat ravi - üldfüüsilise tööga inimestest kaugel.
Sinu ülbitsemine teiste isikute kallal ja nende saatmine viib selleni, et lendad siit varsti.

Ei ole kunagi eitanud, et oman paranoilisi jooni aga need pole sünnist vaid elu jooksul omandatud ja nad EI juhi mind.
Siin mainiti esoteerilisi kogemusi mis paljud siia foorumisse toonud. Minu selle laadsed kogemused on minimaalsed.
Küll aga oman otseseid kogemusi mis lähevad vandenõu praktikasse (mitte teooria) ja see on mind siia toonud.

Mind ei häiri kui sa ajad oma rida ja tood linke (siin palju lained löönud tsitaadist) mis rõhutavad otseselt "putja tegi, vatnik tegi".
Aga kui sa asud avalikult teisi kasutajaid sõimama, saatma neid siis näitab see sinu tõelist palet ja see EI ole hea.
On sul midagi tõestada - siis ürita. Kui rahvas seda omaks ei võta on see SINU probleem mitte teiste oma.
Mis siis nüüd ei meeldinud...ise tunnistad, et

Tsitaat:Aga oma paranoilise meelega...

ja siis nutad, et paranoikuks peetakse. Paranoilise meelega inimene ongi paranoik, kui sa seda siiani veel ei teadnud. Liiati kui lõdva randmega siin inimesi "osakondade" alluvateks jaotad. Nagu Peipsi taga öeldakse- pole mõtet peeglit sõimata, kui endal lõust kõver on. Muideks ootan ma siiani tsitaate. Kuniks neid ei tule, seniks jäävad kõik sinu kohta öeldud väljendid kehtima, võta heaks või pane pahaks.Ah jaa, meenuta mulle, keda ma kuhu saatsin Peale huvitundmise psühhiaatri vastuvõtule registreerumise kohta. Aga SEE pole ju ometi "saatmine". Et ma excubatorist peale laia ja kasimatu suuvärgi suurt midagi ei ole mainimisväärselt midagi tähele pannud, on puhtalt lugupeetava enda süü...

Tsitaat:Kui rahvas seda omaks ei võta 
Vanasti tavatses tsaar endast mitmuses kõnelda...Mõ, imperator Nikolai Vtaroi....tänapäeval peetakse seda kas halva kasvatuse või meelehaiguse tunnuseks. Või arvad tõsimeeli, et võid ennast kogu rahvaga samastada? Ennustus siit lendamiseks- eks saame näha. Leiavad moded vajaliku olevat, siis lendan. Aga õnneks pole see lugupeetava otsustada, vaatamata tema ennustusvõimele...





Nüüd vist on kohane rääkida excubitorise lemmikretoorikast palgi ja pinnu teemal Laugh Ma meenutan jälle kuidas excubitoris sõimas kaget lastevägistajaks, sest viimane kaitses pedesid. Post on eemaldatud ma loodan - aga ma nägin ja see on jätnud kustumatu trauma minu kulmude vahele Laugh
Lemet, Temimoor (ja kes veel soovib) võtke midagi - on ehk kergem taluda seda elu.
Muus osas olete niigi juba lootusetud.
Tsitaat:Kui siin juba diagnoosimiseks läks siis panen ka sulle Lemet ühe personaalse koos ennustusega.
Sinu ülbitseva "tõekuulutaja" kompleks vajab tõsisemat ravi - üldfüüsilise tööga inimestest kaugel.
Tegelikult on tegu ühe vaimuhaige isiksusega nii Faradüü,Leena,O.Sama kui muude aliaste näol.Huvitav on seejuures nagu proua Sinis kirjutas motivatitsiooni allikad ja vahendite päritolu ning kelle poolt antud võimalused oma luulusi realiseerida.
Pisut infot, mis aitab oma üles leida wink

Paranoiline isiksus on isiksushäire, mille tunnuseks on
(a) ülim tundlikkus tõrjumise ja ebaedu suhtes;
(b) solvangu ja haavamise mitteandestamine, kalduvus kaua viha pidada;
© umbusklikkus ja kõikehõlmav kalduvus kogemust moonutada, tõlgendades teiste neutraalseid või sõbralikke tegusid kui vaenulikke või põlglikke;
(d) oma õiguse visa ja sõjakas tagaajamine, mis ei sobi kokku tegeliku olukorraga;
(e) sagedased ja alusetud kahtlused abikaasa või seksuaalpartneri truuduse suhtes;
(f) kalduvus pidada end liialt tähtsaks, mis väljendub püsivas enesekeskses hoiakus;
(g) enda ümber ja laias maailmas sündivat seletab ülekaalukalt ja alusetult kui kellegi vandenõu tulemust.
(26-09-2014, 16:37 )Temimoor Kirjutas:
(26-09-2014, 14:35 )Minaelan Kirjutas:
(26-09-2014, 14:31 )Marconato Kirjutas: Jälgede segamiseks. wink

Just Smile. Aga igale tema lõbu.
Mis kinnitab veelkord, et te siin pole mingid vandenõuteoreetikud. Olete lissalt paranoikud Laugh

Pärast v..tu minekut on ikka psühhiaatria ots.

Mis on selle teema mõte? Vaielda ning kakelda eesmärgiga foorumit parendada? Või lihtsalt vaielda ning kakelda, kuna meil siin selline mugav teema selleks olemas?

Siin teemas on juba 1277 postitust. Millest? Sellest kuidas foorumirahvas teistes teemades rääkides paremini läbi saaks? Aga te ju ei ole teistes teemades, te sõimate ja arutlete siin. Samal ajal kui te siin vaidlete selle üle kuidas üks või teine peaks käituma, kirjutama, arutlema, väitlema... seisavad vaidlusalused teemad tühja...

Teema läheb kinni!

Isklikult oleks mul mõte üldse see teema kord aastas täielikult kustutada (v.a. esipostitus). Võtaks seda kui regulaarset restarti, kuna ega siin vaevalt midagi huvitatud esmalugejale pakkuda on ning kasutajatevahelised tõmblemised on nende oma asi... See välistaks ka sellise ebamugava tõdemuse, et nii mõnegi kasutaja postituste hulk suureneb mitte nende paranormaalsuse uurimisse panustatud kirjutiste arvelt, vaid pigem mingisuguste omavaheliste mõtetute ning kõrvalvaaataja jaoks sisutute kiskumiste tulemusel.

Kes nõustub - U2U... ja teeme hääletuse!

(14-06-2018, 06:44 )Ill be back Kirjutas: Seletus on lihtne- teadmiste avardudes suureneb oskus kõrvalkaldeid diagnoosida. Analoogselt näiteks erinevate vähivormidega- kui vanasti inimene lihtsalt suri, lahkamist ei toimunud ning surma põhjus jäi teadmata, siis täna diagnoositakse vähk ja ravitakse seda vähem või rohkem edukalt. Mis mõistagi võimaldab omakorda teatud seltskonnal kõvasti lokku lüüa teemal, kuidas veel saada- sada viiskümmend aastat tagasi polevat vähki ülepea eksisteerinud. Eksisteeris ikka, võimalik, et pisut vähem, aga me lihtsalt ei oma tollase aja kohta sellist statistikat kui täna
Vähk on alati eksisteerinud. Muundunud vähi rakk paljuneb ilma kontrollita. Vähki põhjustab keskkond milles elatakse, toitumine ja õhk mida hingatakse. Tänapäeva suurlinnas see ei ole sama mis 100-150a. tagasi maakohas.
GMO tulemid veel ei ole avaldunud, väidetavalt 3-ndal põlvkonnal avalduvad. See, et seda lubatakse eestis, samas osades EU riikides on keelatud on samuti meile halb, just tulevikku vaadates.
Tsitaat:Ma ei tea kas aidsi üldse keemiaga ravitakse...

Millega siis? Kirurgia või hüpnoosiga?? Iga manustatav ravim on keemia.
Aidsi ravitaksegi eranditult keemiaga. Iga suu või vooliku kaudu manustatav ollus on keemia.
(14-06-2018, 10:45 )Ill be back Kirjutas: Aidsi ravitaksegi eranditult keemiaga. Iga suu või vooliku kaudu manustatav ollus on keemia.

Kui sa nii ütled, siis olgu nii Laugh

Keemiaravi ja keemiaga ravimine ilmselt ei tähenda ühte ja sedasama. Kõnekeeles saab kõike, keel samuti elav organism. Sestap jätakski erialase terminoloogia spetsiifika piiresse ja võimalusel moonutamata.

Vesi on ka keemia, kusjuures päris keeruline (tuvastada, mida sisaldada ja kuidas toimida võib), puhas vesi ka lai mõiste - ioonidest puhastatud vesi nt. on agressiivne jne.
Naistele võib ka küünelakk ohtlik olla.
See sisaldab ainet, mida on seostatud mitmete hormonaalsüsteemi ja reproduktiivsüsteemi häiretega. Hormonaalsüsteemi olemusest tingutuna võib juba väga väike ainekogus organismis muutusi kaasa tuua.

Hormonaalsüsteemi mõjutavad kemikaalid peituvad ka teistes igapäevastes kehahooldustoodetes, sealhulgas parfüümides, dekoratiivkosmeetikas, kehakreemides, juukselakkides ning isegi vedelseebis.

https://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/%...lutoodetes
(25-01-2019, 14:42 )Aadu66 Kirjutas: Jah, siinkohal pean tunnistama oma viga. Mällu jäi, et lennata tuli sama aeg ja ei juurelnudki rohkem. Tegelikult aga algas lend Balile hoopis Dohast ja Šhanghaisse Helsinkist, mis ongi enam vähem sama kaugus. Mea culpa! Hiiliv Alzheimer!

Ehk oleks vaja vajalikud sammud ette võtta, enne kui päris mäluvõimetuks muutud. Häid mõtteid siit teemast http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid250099
(25-01-2019, 14:50 )Minaelan Kirjutas:
(25-01-2019, 14:42 )Aadu66 Kirjutas: Jah, siinkohal pean tunnistama oma viga. Mällu jäi, et lennata tuli sama aeg ja ei juurelnudki rohkem. Tegelikult aga algas lend Balile hoopis Dohast ja Šhanghaisse Helsinkist, mis ongi enam vähem sama kaugus. Mea culpa! Hiiliv Alzheimer!

Ehk oleks vaja vajalikud sammud ette võtta, enne kui päris mäluvõimetuks muutud. Häid mõtteid siit teemast http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid250099

Kas käis nii maksa pihta minu oma vea avalik tunnistamine? Et muidu pole siin keskkonnas ja kirjutajal enesel nagu kombeks?

(21-02-2019, 19:45 )Q11 Kirjutas: Aga palun...Hetk...Smile

OK, kuni ootan su vastust Tõe kohta, on mul veel üks lihtne küsimus.
Kas sa oled usklik? Kas sa oled katoliiklane, luterlane, jehoova usku või...?
Kuda Sa nii saad küsida üldse?...Seal pole enam "uskumist"...Smile
(21-02-2019, 19:59 )Q11 Kirjutas: Kuda Sa nii saad küsida üldse?...Seal pole enam "uskumist"...Smile

Mille uskumist? Kas misiganes küsimuste küsimine on kuidagi piiratud?
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52(current)
  • 53
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võõrkeelsed teemad Päikeseinsener 9 4,744 03-07-2011, 01:20
Viimane postitus: Thorondor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat