Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sukkubus ja inkubus
#1
Mis te arvate, et kas päriselt on need olevused olemas ja kas nad saavad inimese sees olla?
Vasta
#2
(10-06-2014, 20:25 )Triinu83 Kirjutas: Mis te arvate, et kas päriselt on need olevused olemas ja kas nad saavad inimese sees olla?

Kui päriselt nad olemas on ma ei tea - pole ühtegi kohanud aga legendi kohaselt on nad ikka inimese peal mitte sees. Luigi jahh - lähtudes anatoomilistest iseärasustest siis võib isegi osaliselt sees olla. Moodsal ajal kutsutakse neid olevusi aga pankuriteks ja poliitikuteks.
Vasta
#3
No ma ei tea, et kas ma hakkan siis hulluks minema või milles asi on, aga mul on juba ammu tunne, et miski mind valdab, käseb, keelab ja kahjustab. Terviseprobleeme on ka igasuguseid erinevaid. Arstide vahet olen jooksnud palju ja midagi tõsist ei ole, mis tekitaks tohutut väsimust, viha, isoleeritust jne. Olen unes silmitsi seisnud keskealise mehega, kes polnud sarvedega kurat, aga miskipärast ise tean, et vaatasin saatanaga tõtt. Kust tuleb üldse tohutu viha, enda emotsioonidega mitte väga toime tulemine. Viha on vahel selline, et võtab sõna otseses mõttes silme eest mustaks. Miski sees ütleb, et ära mine, ära tee, millele nagu tegelik mina vaidlen vastu. Vaimuhaigust ei ole mul diagnoositud. Teiste arust olen igati normaalne inimene ja häda pole midagi. Iiveldab pidevalt, pearinglus. Selline tunne, et miski,keegi surub mind maha ja ma võitlen millegiga, millest ma tegelikult jagu ei saagi. Vähemalt omal jõul mitte. Väga õudne on olla. Ei teagi, mis tegema peaks. Jälgin oma kassi, ta ei saa üldse öösiti rahulikult magada, muudkui häälitseb(kiunub) ja viskleb ühelt küljelt teisele. Tihti ärkab ülesse ,sest näha, et magada tal ei lasta. Kas need nüüd on omavahel seotud, ei tea. Kust mul üldse selline mõte pähe tulnud on, et miski parasiteerib sees, aga ju sellest, et loogilist põhjendust ei ole.
Lisan veel selle, kui see omab tähtsust, et minu abikaasa noore ja rumalana kummardas saatanat ehk siis oli rahvakeeli satanist. Ta väidab, et ei teinud mingeid rituaale, aga mine sa tea. Mulle tundub, et tema saab muudkui järjest tugevamaks ja läheb temal hästi, aga ,et ta ehk tõi mulle midagi halba kaela, mis mind järjest kahjustab ja nõrgestab. Naljaga pooleks olen talle öelnud, et ajagu oma "sõber" siit minema Smile
Vasta
#4
(10-06-2014, 21:56 )Angervaks Kirjutas: ja muidu ilus stressivaba elu? toitumine, liikumine, pidutsemine jne. tasakaalus? suhted kodus, pangas ,tööl korras?


Abiellusin alles, suhe on nagu korras . Töö on olemas ja kurta just ei saa, sest vaba aega on päris palju. Peol pole ammu käinud, miski hoiab mind kodus kinni ja pole üldse tahtmist välja minna. Poodi minek juba paras ettevõtmine, kui olen üksi. Kõik võimendub, kui ma olen üksi kodus. Üldse ei taha kodust välja minna, aga kodus midagi teha ka ei jaksa ega ei taha. Magada tahaks vaid ja magan ka palju. Mõne korra on mingi hääl mind üles ajanud, aga ei mäleta ega saa ka aru, et mis sõna see on, mis mulle öeldud on kõva häälega. Võimalik, et see pole eesti keeleski. 2 korda on nii olnud. Teen siis silmad lahti, et aru saada, et kust see hääl tuli ja misasi oli, aga midagi pole . Miks mul on pähe tulnud sõna inkubus, on ilmselt sellepärast, et kui olen üksi, siis on mingid veidrad erootilised unenäod ja eriti hommikuti, kus ma tegelikult enam ei magagi, vaid silmad on lihtsalt kinni, aga film jookseb silme ees. Ometi mehe puudust mul ei ole ja ma ei näe mingit põhjust sellisteks nägemusteks.
Vasta
#5
Te abiellusite alles hiljuti. Küsiksin nii. Kas enne abielu oli kõik korras? Mulle ei meeldi saatanistid. Tean milleks nad võimelised on. Ilma rituaaliteta oskavad nad samuti tegutseda.
Soovitan tungivalt – pöörduda selle probleemiga Veet Mano poole. Minu andmetel on ta kogu selle suve Eestis. Kirjutage facebook/i otsingusse tema nimi. Allpool on link loengud. Sealt saab ka registreerida eraviisiliseks vastuvõtuks. Seda lehte peavad Tallinas asuvad tugiisikud. Tean et Manole meeldib keeruliste asjade kallal oma ajusid ragistada. Ja teie oma on keeruline! Millegipärast olen kindel, et oma meest teil sinna viia ei õnnestu. Võtke kaasa, paberkandjal tema pilt. Arvan veel, et teil tuleb enda kallal, palju piike murda – enne kui te selle sammu ette võtate.
Soovitatav oleks, et neid piike oleks vähem.
Soovitan oma mehele, sellest ettevõtmisest mitte sõnakestki poetada. Arvan et siis on õnnestumise tõenäosus kindlam.
Vasta
#6
(10-06-2014, 21:05 )Triinu83 Kirjutas: ...Olen unes silmitsi seisnud keskealise mehega, kes polnud sarvedega kurat, aga miskipärast ise tean, et vaatasin saatanaga tõtt.... Iiveldab pidevalt, pearinglus...

Võib olla ka selline variant, et seisid silmitsi Väikese Lävevalvuriga (R. Steineri nimetus), see on enda ego-mina, mis/kes tuleb ümber korrastada, oma iseloomu muuta. See kõik ongi nn. vaimne areng. Toon ära mõned katked Rudolf Steineri raamatust “Kõrgema tunnetuse saavutamine”:

lk. 64

“…selleks on vaja , et minus kujuneks esmalt hingesilm, mille alge on olemas igas inimeses. See jääb aga tegevusetuks seni kaua, kuni inimene ei suuda ärritusest jagu saada. Ent hingesilma arenguks ei piisa , kui vihast vaid osaliselt jagu saadakse. Võitlust tuleb kaua ja kannatlikult jätkata, kuni siis ühel päeval märgatakse hingesilma arengut…

…Niisama nagu vihast ja ärritusest, tuleb jagu saada näiteks ka kartlikkusest, ebaaususest ja eelarvamustest, edevusest ja auahnusest, uudishimust ja liigsest lobisemisest…”

lk.155

Steiner on seoses initsiatsioonitee esimeste sammudega rääkinud “teatud eetersüdamest”, mis kujuneb väljaspool inimkeha pealae kohal ning mida on selgeltnägijal võimalik vaadelda…

…”Me puutume siin kokku sügava müsteeriumiga- elundite ümberkujundamise seadusega. Kogu inimareng kulgeb läbi elundite ümberkujundamise…Süda muutub rindkere ajuks, muutub teadvuselundiks.”

Tervise probleemid võivad olla uuest energiast/footonvöö läbimisest/valgustumise protsessist/gammakiirgusest.
Vasta
#7
(10-06-2014, 20:25 )Triinu83 Kirjutas: Mis te arvate, et kas päriselt on need olevused olemas ja kas nad saavad inimese sees olla?

Ladina keeles kirjutatakse incubus ´peal lamaja´, succubus ´allaheitja´). Eesti keeles on kirjavorm sukuub ja inkuub.

Tähelepanekuid seesuguste olendite kohta on väga mitmetest kultuuridest. Skandinaavias on palju legende skogsfrust (“metsnaisest”), kellel oli võime end muundada ja ilmuda abikaasa või armukese kujul. Saksamaal olid sellistele olevustele sarnased “alp” (luupainaja) ja elfid (haldjad). Neid lugusid on ka eesti rahvausundis.
Tänapäeval on seostatud neid unehalvatusega.

Mis vaimolenditesse ehk astraalolenditesse üldisemalt puutub, siis neid esineb kõikjal meie ümber. Tiibetis on klassifitseeritud nn 8 klassi vaimolendeid, kes kas pahatahtlikkusest või kui neid on tülitatud või vihastatud, võivad inimese tervist kahjustada ja mitmesuguseid õnnetusi põhjustada.
Suurem osa vaimuhaigustest on vaimolenditest provotseeritud, samuti paljud nahahaigused, allergiad ja mistahes muud hädad, mis tavaravile alluda ei taha.
Budismis on hirmuäratavad vaimolendid dharmapalad, tiibeti keeli dokshitad, kes sõnasõnalises tähenduses on hirmsad tapjad.

Siin aga ühest ravitsejast ja sellest, kuidas ta neist vaimolenditest inimesi vabastab:
http://kogujamees.blogspot.fi/2012/09/te...amine.html

Räägitakse ka astraaltasandi parasiitidest ja düsfunktsionaalsetest mõttevormidest. Need pole osa inimesest, kuid elavad inimese sees. Need olendid toimivad parasiitidena. Nad pole see inimene, kuid inimene on nad oma mõtete, emotsioonide/tunnete ja tegudega külge tõmmanud. Oma kohalolekuga võivad need olendid tervenemist takistada ning samas otseselt haigestumist põhjustada.





Vasta
#8
(11-06-2014, 07:07 )kalldunn Kirjutas: Te abiellusite alles hiljuti. Küsiksin nii. Kas enne abielu oli kõik korras? Mulle ei meeldi saatanistid. Tean milleks nad võimelised on. Ilma rituaaliteta oskavad nad samuti tegutseda.
Soovitan tungivalt – pöörduda selle probleemiga Veet Mano poole. Minu andmetel on ta kogu selle suve Eestis. Kirjutage facebook/i otsingusse tema nimi. Allpool on link loengud. Sealt saab ka registreerida eraviisiliseks vastuvõtuks. Seda lehte peavad Tallinas asuvad tugiisikud. Tean et Manole meeldib keeruliste asjade kallal oma ajusid ragistada. Ja teie oma on keeruline! Millegipärast olen kindel, et oma meest teil sinna viia ei õnnestu. Võtke kaasa, paberkandjal tema pilt. Arvan veel, et teil tuleb enda kallal, palju piike murda – enne kui te selle sammu ette võtate.
Soovitatav oleks, et neid piike oleks vähem.
Soovitan oma mehele, sellest ettevõtmisest mitte sõnakestki poetada. Arvan et siis on õnnestumise tõenäosus kindlam.


Veet Manosse ei ole mul usku, ta tundub fake.
Vasta
#9
Tsitaat:Veet Manosse ei ole mul usku, ta tundub fake.

Kahjuks ei tea ma teist inimest, kes suudaks teie probleemi lahendada.
Sest teie probleem on ülikeeruline. Tean et Mano on sarnaste probleemidega maadelnud.
Tööd teha ta oskab. Kui vaja, oskab ka suurepäraselt jutustada.

Edit: tsiteeringu vorming

Vasta
#10
Nendest tüüpidest rääkis ka selgeltnägijate tuleproovis Sheps ja mulle jäi meelde, et need tüübid kimbutavad üldjuhul üksikuid inimesi, mitte abielus või partnerit omavat inimest.

Aga probleem ise paistav olevat selline magus suutäis igasugu sebijatele, kes sind nüüd päästma asuvad wink
Vasta
#11
Pöördun sensitiivi poole, aga kas tema mind selles probleemis aidata saab, ei tea veel. Eks ma vaatan, mis ta räägib ja kas tajub, milles probleem.
Aga ma kardan ise ka ennast juba. Kellegiga riidu lähen, kes mind on isiklikul tasandil rünnanud, siis ma ei suuda seda kontrollida, et saadan talle needuse peale ja pärast olen kuulnud, mis inimesega juhtunud on. Meelega ma seda ei tee, iseenesest tuleb. Tegelikult ma ei tahaks ,et nii üldse oleks. Aga kohutav viha on mu sees ja kättemaksuhimu ja kõik halvad emotsioonid.
Vasta
#12
Triinu 83!
Kirjutasid - Aga kohutav viha on mu sees ja kättemaksuhimu ja kõik halvad emotsioonid.
Kui suudad need probleemid lahendada ja oma viha alla suruda siis oledki ennast võitnud.
Sensitiiv ei saa aidata. Ta võib ainult nõu anda. Nagu minagi. Probleemi pead lahendama ise.
See ongi ehk sinu käesoleva elu ülesanne.
Tegelikult on see lausa üllatavalt lihtne - lahendada see probleem. Ainult usku on vaja.
Vasta
#13
(11-06-2014, 23:03 )Veli Joonatan Kirjutas: Kui suudad need probleemid lahendada ja oma viha alla suruda siis oledki ennast võitnud.

Aii, ma loodan, et see oli keelevääratus. Igasugune allasurumine lõpeb selle immitsemisega hoopis kuskilt "valest" kohast ja täiesti sobimatul hetkel Laugh

Alustaks ikka sellest, et misasi see nii vihale ajab ja kellele vaja kättemaksta on... Äkki ongi mölakas ja oma käemaksu ärateeninud wink

Vasta
#14
See ongi see koht nüüd - kõigeni peab ise jõudma. Läbi oma kannatuste. Ega muidu ju inimene aru ei saa.
Tegelikult kannatusi ei ole vaja. Tuleb mõelda ja tegutseda õieti. Nii lihtne või raske see ongi.
Eks ma ise ka ujun tihti vastu voolu. Sellepärast me siin materiaalsetes kehades eksisteerimegi, et ei ole teinud omile neid tõdesid selgeks.
Nii ma arvan.
Vasta
#15
(11-06-2014, 23:42 )Veli Joonatan Kirjutas: Tuleb mõelda ja tegutseda õieti.

A kes ütleb kuidas õieti on?
Vasta
#16
Kui teed valesti siis kannatad. Teed seni valesti kuni lõpuks ei jõua enam kannatada ja hakkad mõistma elu läbi kannatuste.
Sina ei ole midagi erilist. Me kõik oleme sellised.
Vasta
#17
(11-06-2014, 15:35 )Temimoor Kirjutas: Nendest tüüpidest rääkis ka selgeltnägijate tuleproovis Sheps ja mulle jäi meelde, et need tüübid kimbutavad üldjuhul üksikuid inimesi, mitte abielus või partnerit omavat inimest.

Aga probleem ise paistav olevat selline magus suutäis igasugu sebijatele, kes sind nüüd päästma asuvad wink

Ma olengi rohkem üksi, sest kaasa ei tööta Eestis. Nüüd on paari päevaga mulle selgeks saanud tema käitumise puhul, et ta on hoopis mu vaenlane, mitte liitlane Sad
Vasta
#18
Üsna tõenäoliselt ei ole mees su vaenlane. Elus ei ole juhuslikke asju, kõigel ja kõigil on tähendus, sinu asi on sellest aru saada. Sarnane tõmbab sarnast, jälgi mis sind mehe juures häirib, see on sinu probleem tegelikult wink
Vasta
#19
(12-06-2014, 00:23 )Triinu83 Kirjutas: Nüüd on paari päevaga mulle selgeks saanud tema käitumise puhul, et ta on hoopis mu vaenlane, mitte liitlane Sad

Noh, probleem ilusti kirjas aga kohe sukubus ja inkubus eksole... Ikka tahaks, et vaevaks miskit müstilist, mitte mingi "labane" suhteprobleem eksole wink


Vasta
#20
(12-06-2014, 07:32 )Teeline Kirjutas: Üsna tõenäoliselt ei ole mees su vaenlane. Elus ei ole juhuslikke asju, kõigel ja kõigil on tähendus, sinu asi on sellest aru saada. Sarnane tõmbab sarnast, jälgi mis sind mehe juures häirib, see on sinu probleem tegelikult wink
No nii primitiivne see tõukumine ja tõmbumine nüüd küll ei ole. Pigem istub sarnane sarnasega koos omas mullis ja neil mõlemil on hea ja mugav olla.

Füüsika 9. klassile. Samaliigilised laengud tõukuvad, eriliigilised tõmbuvad
Vasta
#21
(12-06-2014, 08:06 )Temimoor Kirjutas:
(12-06-2014, 00:23 )Triinu83 Kirjutas: Nüüd on paari päevaga mulle selgeks saanud tema käitumise puhul, et ta on hoopis mu vaenlane, mitte liitlane Sad

Noh, probleem ilusti kirjas aga kohe sukubus ja inkubus eksole... Ikka tahaks, et vaevaks miskit müstilist, mitte mingi "labane" suhteprobleem eksole wink

Rääkisin, et paari päeva jooksul on nii toimunud, aga see on puhtalt suhtejamad jah, mis ei puutu teemasse tegelikult. Miski kammitseb mind juba aastaid. Hakkas see pihta tegelikult juba enne abiellumist.
Vasta
#22
Ega sul pole mõni lähem sugulane noorelt surnud?
Vasta
#23
(14-06-2014, 00:20 )zen faran Kirjutas: Ega sul pole mõni lähem sugulane noorelt surnud?

Sugulaste kohta ei tea küll, et keegi oleks noorelt surnud. Eks kunagi sõjaajal suri noori sugulasi meessoost küll. Kes on noorelt surnud, oli minu sõbranna, aga see oli päris palju aastaid tagasi ja enne tema surma me ei suhelnud temaga mitu aastat enam, sest ma kolisin ära.
Vasta
#24
Triinu 83 kas oled hädas või asja korda saand . Kirjuta siia.
Vasta
#25
Oh pergel, ise olen oma minevikuga juba mitu kuud unenägudes agressiivselt suhelnud. No oled naine ja sind ründab unenägudes mees, pigem arvaks et tulevikus jõuab ta ja reaali. Ole õnnelik kui ta teeb sulle abieluettepaneku sest need unenägude tegelased on tavaliselt karmalised, saatuse poolt määratud.
Aga kõige tähtsam, ära põe unenägude maailma tegelaste suhtes, nad on kas sinu suguvõsamaailma asukad või lihtsalt võõrad keda sa näed oma sugulaste nägudega unenägudes.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat