Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imelik unenägu...sooviksin tähendust
#1
Tere!

Olen siin uus kasutaja ja tahtsin küsida teilt seoses minu tänase unenäo kohta;

Ei tea, kas siin on lubatud 12 aastastel olla aga; Nägin siis unes tavalist koolipäeva või see oli selline ikka teistmoodi ja pärast ma sõitsin oma ilusa rattaga (mis nüüdseks varastatud ammu) koju ja järsku muutusin hoolitsevaks vanemaks. Nägin meil vannitoakapis narkootikume ja niiöeldud minu tütar Laura ütles et need on tema pillid. Ma teadsin et need pole ja ma muudkui surusin neid kraanikausist alla ja tegin pudruks ja üritasin neid ikka vägolid a põhjalikult sealt alla neid lasta. Siis järsku oli mul kaa poeg toas kes oli arvutis. Igatahes Laura läks oma tuppa nuttes võttis oma koolikoti ja hakkas jalga laskma ja ma ütlesin talle et kümneks kodus. Ma siis piilusin aknast välja ja siis tal olid ilusad riided seljas selline siidkleit ja ta läks võõrasse autosse kus olid paar meest ja ma karjusin talle läbi kprteriakna et ei ei, Laura, Laura ära mine! Ise jumalast nutsin ja ta ei kuulnud mind vaid auto sõitis ära ja mina täiega nutan ja nutan ja ropendan, pidin oma juuksed lausa halliks muretsema. Siis ärkasin üless ja kui seda empsile rääkisin, purskasin ma nutma.

Kas keegi palun võiks ütelda,mida see tähendama peaks, ma tundsin neid kõiki enotsioone läbi une.
Vasta
#2
Unenägu on huvitav ja emotsionaalne. Kui keegi püüaks seda seletada siis jäägu see seletaja südametunnistusele kui ta ütleb välja oma arvamuse.
Kui me magame siis väljume sellest vangistusest - oma kehast. Vaimne maailm on väga mitmekesine. Oleneb täielikult meie hingeseisundist kuhu me satume. Kui on halb tuju siis on vibratsioonid madalad. Tulevad halvad uned.
Sellel unenäol ei pruugi olla "suurt tähendust".
Püüa uinuda heade mõtetega ja soovi häid unenägusid.
Vasta
#3
Mitte keegi teine ei saa anda sulle sinu unenäo tähendust. Lihtne ja lühike vastus.
Vasta
#4
Ok, ma tänan!
Vasta
#5
Mida niisugune unenägu tähendab – seda ma ei tea. Aga et unenäo ajal kehast ei väljuta, seda tean ma küll. Niisugused unenäod võivad olla ka teismilisusega seotud. Soovitan end natuke kaitsta.
Magama minnes voodis, käed kokku. Kujutage et olete lassotantsija, olete lasso ringi sees ja keeutate lassot ümber enese, kellaosuti liikumise suunas. Püüdke selles lassorõngas magama jääda.
See aitab pahalasi eemale hoida.
Kui suudad unes tuld kasutada, siis tee seda oma kaitseks. Aga uni on siiski, hoopis teine ooper
Vasta
#6
Okei, Kalldunn, ma jätan selle meelde ja proovin seda! : )
Vasta
#7
Kes väljub kehast kes mitte. Juba üles ärgates on need peenmateriaalsed olevused veel minu ümber.
Kui keegi seda ei tunneta ei tähenda veel et seda ei ole.
Vasta
#8
Veli Joonatan, mida sa sellega mulle öelda püüad ?? : )
Vasta
#9
Ma ei jõua kahjuks hetkel "loengut" pidada. Jutt läheks lihtsalt pikale. Ehk teine kord.
Vasta
#10
Meil siin une kohta ammune vaidlus. Mina tegelen hinge teadliku uurimisega. Kõrvalnähuna tuleb uurida ka und. See jäi tee peale ette. Kuidas ma neid uuringuid teen saate aimu siit:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Vasta
#11
(03-05-2014, 14:25 )kalldunn Kirjutas: Meil siin une kohta ammune vaidlus. Mina tegelen hinge teadliku uurimisega. Kõrvalnähuna tuleb uurida ka und. See jäi tee peale ette. Kuidas ma neid uuringuid teen saate aimu siit:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Kaldunn!
Lugesin su eelmisi postitusi. Kahju on sellest et oled raisanud 20 aastat et uurida seda mis on juba ammu teada.
Muidugi ma saan sellest aru et seda on vaja sinule endale. Nii et see ei ole tegelikult asjata.
Seda kõike on teadnud muistsed targad juba tuhandeid aastaid.
Ära pane pahaks!
Vasta
#12
(02-05-2014, 16:38 )Veli Joonatan Kirjutas: Kes väljub kehast kes mitte. Juba üles ärgates on need peenmateriaalsed olevused veel minu ümber.
Kui keegi seda ei tunneta ei tähenda veel et seda ei ole.

Aga kas sa võiksid palun kasvõi täpsemalt seda seletada??

Vasta
#13
Mimoos!
Hästi ma proovin. On olemas vaimne maailm ja materiaalne. Need maailmad ei ole üksteisest eraldatud. 7 keha eraldab meid materiaalsest ja vaimsest.
See on muidugi tinglik minu arvates.
Kui me magame siis saame ka tõesti mõne aja reisida oma maailmades. See mida me näeme oma unenägudes omab ka tähendust.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas mitu inimest võivad samal ajal sama unenägu näha? Annarosa 68 22,103 08-10-2021, 21:06
Viimane postitus: Q11
  Paranormaalne/salapärane unenägu Kawaiistar 4 2,451 07-11-2020, 11:07
Viimane postitus: kalldunn
  2 kummalist unenägu öösel Algavl6pp 4 4,418 01-02-2020, 21:46
Viimane postitus: liisi1-
  Unenägu enne ärkamist teco 8 5,533 09-01-2020, 01:06
Viimane postitus: Aadu66
  Unenägu reaalsusesse voolav 12 5,351 30-12-2019, 20:41
Viimane postitus: Q11
  Üks veider unenägu bruno5 3 4,129 18-08-2019, 09:09
Viimane postitus: Maario
  Subtiitritega unenägu contact-embrace-reality 3 3,234 12-08-2018, 11:08
Viimane postitus: Müstik
  Esilekutsutud unenägu Sinis 44 24,956 09-08-2018, 20:12
Viimane postitus: tanoid
  Mõis - pidev unenägu ? Jinny 3 3,423 12-09-2017, 10:43
Viimane postitus: positiivne
  Unenägu tundmatus lossis voolav 1 2,372 02-01-2015, 12:20
Viimane postitus: Psühholoog

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat