Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleem.
#1
Foorumi kell on vale?

Selle postituse tegin õige aja järgi
16:59

Foorumi kell pani ajaks 18:59.
Vasta
#2
Marx - vaata üle oma kasutaja seaded esmal ja pane õige ajavöönd.
Enamusel juhtudest see parandab asja. Ahjaah - flush browseri casche pärast.
Vasta
#3
Oi, per.. (oih, vabandust väljenduse pärast), oligi vale. Tänud, sain ka targemaks.
Vasta
#4
Kas on mingi võimalus siin lehel postkastisse ähvardusi saatnu blokeerida, et talt enam paska ei laekuks? Ilma kuhugi adminni suunas pöördumata, ilma liigse sehkendamiseta? Keegi mind kolm aastat surmaga ähvardanu on siia järgi jõudnud. Ilmselgesti vajab asjatundlikku ravi. Arstid selliseid ei aita, sest maniakid on uskumatult andekad normaalse teesklejad.
Kuid selliste lõpp on kole. On pealt nähtud. Täpsema info edastan priva kaudu, las foorum jääb puhtaks.
Vasta
#5
Minust räägid või? Mis mul nende linkidege pistmist võiks olla, ei saa aru.
Ma kordan, miks sa ennast ravida ei lase?

Kordan ka seda, et sa oled mujal piisavalt kuulsust kogunud, väga halba kuulsust.
Siin jätkad seda, mille pärast sind on paljudest portaalidest pannitud?
Vasta
#6
Kasutaja kontrollpaneelist saad lisada inimesi oma ignoreerimisnimekirja.
http://www.para-web.org/usercp.php?action=editlists
Vasta
#7
Keegi ei mölla. Sina tulid ju möllama. Mingit seost pole kuski selle inimese ja antud konto vahel. Siin võiks vabalt tõlgendada sind kui ahistajat, kes saadab talle meilboksi mingeid asju.
Isemaag paneb nüüd äkki mingi suvalise pildi üles ja ütleb, et sina oled lasteahistaja seal pildid? Natuke väheks jääb ju.
Lõpptulemusena ei saa mingeid seoseid luua ja sina tuled teed konto (võibolla isegi kaks) ainult ühe eesmärgiga ja tuled paned diagnoose.
Tegelege oma probleemidega väljaspool foorumit. See siin pole politsei kontor. Kui keegi foorumi reegleid rikub, siis vajuta Teata nuppu ja personal tegeleb sellega.
Vasta
#8
Ahnii. Aga kui ma ütlen, et ma juhuslikult tean seda inimest, kelle pilte too isemaag topib mingite roppude tekstide juurde ning kel nedega mingil kombel midagi pistmist pole ja sina administraatorina seda tolereerid, mis siis saab?
Viletsa fotoshopiga saab igaüks hakkama.
Vasta
#9
(03-03-2014, 20:41 )grenadero Kirjutas: Kodanik on ju ilmselt vaimuhaige. Seda on mõni teinegi märganud.


On tal ikka vaja lasta siin möllata?

Oled sa kaalunud poliitikasse (ära)minemist?
Vasta
#10
(04-03-2014, 07:33 )Minaelan Kirjutas:
(03-03-2014, 20:41 )grenadero Kirjutas: Kodanik on ju ilmselt vaimuhaige. Seda on mõni teinegi märganud.


On tal ikka vaja lasta siin möllata?

Oled sa kaalunud poliitikasse (ära)minemist?

Hulluarstiks pigem.
Vasta
#11
(03-03-2014, 22:47 )grenadero Kirjutas: Ahnii. Aga kui ma ütlen, et ma juhuslikult tean seda inimest, kelle pilte too isemaag topib mingite roppude tekstide juurde ning kel nedega mingil kombel midagi pistmist pole ja sina administraatorina seda tolereerid, mis siis saab?
Viletsa fotoshopiga saab igaüks hakkama.
Sa võid ju ütelda mida tahad ja ütlemiseks see ju jääbki. Delfis oli seda või kuskil oli toda. Kelle asi see neid fakte kontrollida on? Pole mingeid viiteid ega midagi. Mind ei huvitagi. Seni on ju näha ainult, et sina ahistad isemaagi meilitsi ja u2usid pidi.

Kustutasin ebasobivad postitused ära. Ärge enam siia foorumisse oma screenshotte ja muud sellist toppige.

Vasta
#12
(04-03-2014, 20:46 )Thorondor Kirjutas:
(03-03-2014, 22:47 )grenadero Kirjutas: Ahnii. Aga kui ma ütlen, et ma juhuslikult tean seda inimest, kelle pilte too isemaag topib mingite roppude tekstide juurde ning kel nedega mingil kombel midagi pistmist pole ja sina administraatorina seda tolereerid, mis siis saab?
Viletsa fotoshopiga saab igaüks hakkama.


Kustutasin ebasobivad postitused ära. Ärge enam siia foorumisse oma screenshotte ja muud sellist toppige.

Tänan. Muud ma esialgu ei taotlenudki.

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat