Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palve
#51
Palvet saab tänapäeval juba mõista nagu info saatmist infovälja. Ja kui me seda teeme, siis kuna me oleme üks kogu väljas, siis ka see n.ö. töödeldakse läbi ja saadetakse vastus. Üldjuhul üksikisiku jaoks positiivselt, sest kes ikka endale paha tahab. Kui ei lähegi positiivselt, siis on olnud enamasti viga palve sisus. Tähendab seda ei ole esitatud korrektselt, sõnastatud õieti.
Samas olen mõistnud nii, et palve koondab meie mõtete energiat ühele kindlale asjale. Ja nagu laserikiir mõjutab objekti, nii mõjutab ka meie palveenergia.
Kui suudad veel Tänupalvet teha, siis muutuks ka nagu maailm ilusamaks. Kui keegi saab palve läbi terveks, on ju rõõm tervenenud inimese üle. Kui tänad ilusa looduse eest, siis paned loodust veelgi enam tähele.
Tegelikult sisaldab palve seda Väge, mis on inimeses. Koostöös ühendväljaga.
Ja siia seostub veel usk, usk kellegi või millegi abisse. Selle leiab oma sisemuses ja veendumustes igaüks ise. Kui just ei allu manipulatsioonidele. Ja see usk aitab palvetel jõustuda. Muidugi näitab see ka seda, et inimene ei ole veendunud oma jõus, vaid usus loodab selle peale, kelle poole ta palvetab.
Vasta
#52
Tuli ka üks palve meelde ja leidsin kõvakettalt üles.

Jeffrey Armstrong aka St. $ilicon. Esimese arvutireligiooni ja Binaarse Piibli looja. Natuke pikemalt siit.

Our program, who art in memory, HELLO by thy name,
Forgive us our I/O errors as we forgive those whose logic circuits are faulty.
Lead us not into frustration, and deliver us from power surges.
For thine is the algorithm, the application and the solution,
looping forever and ever. RETURN.
Vasta
#53
(15-05-2013, 22:05 )Arlich Kirjutas: Taevane Isa, Jeesuse Kristuse nimel, ma palun, et Sa tekitaksid nüüd minu ümber (ja minu pere, minu mehe/naise, minu lapse ümber) läbistamatu, läbitungimatu, mitmekihilise, mitmefaasilise, mitmespektrilise, mitmesagedusliku ruumi - multidimensionaalse, katkematu ja igikestva energiavälja ümber minu (meie) füüsilise keha, eeterkeha, astraalkeha ja minu kõikide teiste energiakehade ja kõikide nähtavate ja nähtamatute komponentide, milledest ma koosnen, läbi kõikide aeg-ruumide, ajajoonte ja dimensioonide selles universumis, läbi kõikide olemasolu tasandite ja läbi terve Kõiksuse.
Palved paistavad ka aja jooksul muutuvat ja huvitav oleks sarnast palvet näiteks paarikümne aasta pärast lugeda. St, et kui palju oleks siis sellesse punutud teaduseusu kaudu keelde toodud sõnu ja kui palju vaimseid terminieid. Nagu vaimsus otsiks sellisel kujul oma ühisosa teadusega...
Vasta
#54
Sa palveta parem omaenda sügavaima olemuse poole nagu budistid teevad.
Usk ja usklikud on sul pidevalt teema number 1, milles kaasa räägid.
Usk ja usklikud jäävad sulle ette isegi vaidlemise teemas.

Ja milleks paarikümne aasta pärast lugeda? Alusta kohe selle palve üle lugemisega.

Muudan selle kohe sobivaks:
Taevane Isa, Jeesuse Kristuse nimel, ma palun, et Sa tekitaksid kage ümber nüüd läbistamatu, läbitungimatu, mitmekihilise, mitmefaasilise, mitmespektrilise, mitmesagedusliku ruumi - multidimensionaalse, katkematu ja igikestva energiavälja.
Seejuures tema eeterkeha, astraalkeha ja tema kõikide teiste energiakehade ja kõikide nähtavate ja nähtamatute komponentide, milledest ta koosneb, läbi kõikide aeg-ruumide, ajajoonte ja dimensioonide selles universumis, läbi kõikide olemasolu tasandite ja läbi terve Kõiksuse.

Igatahes jään lootma, et see palve toimib.
Vasta
#55
Minu iga hommikune mantra kõlab seesuguselt:

Tere hommikust kaunis Maailm!

Ma tänan Austatud Kõiksust, mulle antud uue imelise päeva eest, et saan läbi üliväärtuslike kogemuste ja õppetundide oma elu ja hinge rikastada.

Ma tänan ilmajumalat Martus't ilusa ilma eest.

Soovin olla täna targem, heatahtlikum ja armastusväärsem, kui olin seda eile.
Vasta
#56
Ei ma mõista palvet teha (Juhan Liiv)

''Ei ma mõista palvet teha,
ei ma mõista paluda,
palveks enne saab ju süda,
kui ma hakkan paluma.

Sinu eest ma palvet teeksin,
paluks vaga meelega,
aga juba põue põhjas
oled ise palve sa. ''


''Sest Jumal, kes on taevas, on inimeses. Kus saab taevas siis veel olla, kui mitte inimeses? Nagu me seda vajame, peab see olema meie sees. Seega see teab meie palveid isegi enne kui me need lausunud oleme, kuna see on meie südametele lähemal kui meie sõnad.'' - Paracelsus
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat