•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 40
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 3.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radikaalne feminism
#26
(25-09-2013, 13:19 )olematu Kirjutas: Definitsiooni järgi on see santaaž , kulla inimene. Tee endale selgeks, mis on vägistamine.

Kas oma naine teab sellest " vägistamisest " Kahtlen. Vaevalt ta lubaks mehel sellise hinnaga tööl käia. Mingi väljapääs on alati olemas .
Tegelikult ei ole ju vahet kas ähvardatakse vägivalla või mõjuvõimuga.

Aga ok. Mees ca 70kg õbluke, naine ca 120kg 190 cm pikk.
Naine mehele kui sa minuga ei seksi siis ma peksan su läbi.

Kui naine mehele nii ütleb siis oleks see ju nagu ok ja ei ole vägistamine.
Kui asi on vastupidine siis on ta kindlasti vägistamine.


(25-09-2013, 13:08 )olematu Kirjutas:
Tsitaat:Selleks ongi siin selline alamjaotus, et ka sina vanainimene saaks aru, et ka selline asi on võimalik.

Ja võlts vägistamis süüdistusi on oi oi oi kui palju. Nendest lihtsalt massimeedia vaikib.

Tahad välja rookida feminismi, mõtisklemata , ja mõistmata, mis seda põhjustas ??

Kas ma olen seda väitnud? Sa nagu väidad, et meeste õiguste eest võitlejad oleksid feminismi vastased? No ei ole ju. Feministid ei ole ka ju oma olemuselt meeste õiguste vastased. Meesõiguslased võitlevad ka ju võrdse kohtlemise eest.
#27
http://www.ibdna.com/regions/UK/EN/?page...-in-france

Isadust tõestava DNA testi tegemine Prantsusmaal on keelatud, vahele jäämise korral võib saada kas 15k eur trahvi või aasta vangistust.
Põhjuseks tuuakse, et mitte rikkuda perekonna meelerahu. Väidetavalt isaks saadakse ühiskondlikult, mitte bioloogiliselt.
http://personalliberty.com/2013/09/20/fa...aim-lives/

Seksuaalse diskrimineerimise või vägivalla eest süüdistust on väga lihtne saada, vaja ainult ühe poole tunnistust. Üldjuhul tunnistatakse "vägivallatseja" kiiresti süüdi, ei ole vaja füüsilisi tõendeid ega midagi. Sest mehed on ju kõik potensiaalsed vägistajad ja vägivallatsejad.
Mis teeb nad tobedaks? Kas pole siis selliseid inimtüüpe olemas? Kui näide oleks vastupidi ehk õbluke naine ja suur mees siis sa ju ei naera.
#28
No ma siis otsin sulle näited tõsielust homseks.


olematu Kirjutas:
Definitsiooni järgi on see santaaž , kulla inimene. Tee endale selgeks, mis on vägistamine.

Santazeerimine oleks siis kui mees ja naine salaja seksivad, kuna ühel on suhe, mõlema heakskiidul ja nõusolekul, ja siis hakkab see kellel ei ole suhet teist kellel on suhe, ähvardama, räägin su parntnerile, kui sa sa ei tee ühte või teist. KGB-l oli oma osakond, kes selliseid võtteid kasutasid selleks, et teha mehest spiooni.
#29
Palun tõmmake pisut tagasi. Nähtavasti on vägistamine teie joks hirmus paeluv teema, aga kui sellises hoos edasi, siis varsti hakkate te siin üksteisele jooniseid postitama.

Postitused võiksid samuti olla kompaktsemad - st. ei ole vaja teha kolmekordeid tsiteeringuid, kui vastuseks on vaid üks lause. Kui tahtmine teise postituse kohta midagi kirjutada, siis piisab lühitsiteeringust(konkreetne lause, vms). Näiteks enamus sellel lehel olevast on hetkel tsiteeringute jada.
#30
(25-09-2013, 13:19 )olematu Kirjutas: Definitsiooni järgi on see santaaž , kulla inimene. Tee endale selgeks, mis on vägistamine.

Ja milline on vägistamise definitsioon? Teeks ka omale selle selgeks.

Seni arvasin, et vägistamine on inimesega suguühtesse astumine vastu tema tahtmist mis tahes viisil. Olgu siis selle tahte murdmiseks kas või šantaaž.

(25-09-2013, 12:46 )olematu Kirjutas: Ma ei ole küll spetsialist, aga ...kuidas saab ühte meest vägisi võtta ?

Ühel juhul näiteks kasutasid ida-virumaal asunduskolonistidest naised ühe "vasja" vägistamiseks pliiatsit ja kühvlit (kühvel - lai labidas). Mehe surmaga lõppenud vägistamine. Ilmselt excubitoris vihjas ka ühele sarnastest juhtumitest ja juhtumi füüsiline kirjeldus siia ei sobi.
#31
Vägistamine kui selline on ainult üks tahk kõigest. Ja kuna valve feministid selle teema üles kruttisid sii on vaja selgitada. Ja nagu näha, enamustele on selline kontseptsioon täiesti võõras ja vastuvõetamatu ehk naine meest.
#32
(25-09-2013, 09:14 )zen faran Kirjutas: Teil läheb see radikaalse feminismi vastu võitlemine sujuvalt üle kogu feminismi vastaseks võitluseks. Tehke kõigepealt endale selgeks, mis on tõeliselt radikaalne feminism.

Täiesti nõus. Mõttetu on arutleda kui definitsioone mõistetakse erinevalt.
Ehk keegi paneb siia paar definitsiooni parafoorumi mõistes.
#33
http://en.wikipedia.org/wiki/Radical_feminism

Aga palun, ei ole kitsi. Sisuliselt luuakse terve oma eksistents väärtõlgenduste põhjal.
#34
Mina liigitaks kõik sellised seadused ja ühiskonna hoiaku kujundamised mis naiste õiguste suurendamisega tallavad meeste õigused jalge alla või tekitavad ühiskonnas mulje, et meeste õigused ja probleemid on tühised ja ei vääri arutamist. Sest meie, naised oleme ohvrid mitte mehed.
Ma saan sellest kindlasti kriitika rahe, aga see on nagu holokaust vs teised genotsiidid. Oli mis oli aga meie juudid kannatasime ikkagi kõige rohkem, mis siis et kokkuvõttes tapeti teid rohkem.
#35
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=66793105

Kuigi teema on Süüria "kodusõja" temaatiline, aga mul jäi sealt silma üks lause: "Eestile kui ÜRO inimõiguste nõukogu liikmele on eriti tähtis naiste ja laste õiguste kaitse relvakonfliktides, ütles ta."
Kas see tähendab, et meeste õigused on teisejärgulised või need hoopis puuduvad?
#36
Nõmme Raadio kodulehelt jäi silma selline mõte-

Muide, üks teine näide - kas teate, miks aetakse seda soovõrdsuse jama? Selleks on ainult ja ainult kolm põhjust.
Alustades kõige lahjemast:
1. Naist kui ta tööl käib saab maksustada.
2. Teiseks, kui naistel vaba raha, saab neid maksustada lisaks läbi tarbimise ja kõige tähtsam -
3. Tööl oleku ajal kasvatavad nende lapsi TEISED.

Isiklikult ei näe jätkuvalt, et naised oleks alaväärtustatud.. näiteid ei osata nii ehk naa siin taas tuua. Ainult "irvitav" Naine-Ongi-Uus-Mees stiilis väited...
#37
Naiste tervise eest hoolitsetakse tunduvalt rohkem. Näiteks eesnäärme vähki suremus on palju suurem kui rinnavähki. Aga oled sa kuskil näinud reklaami, et mees tule testima? Samas rinnavähi ennetamiskampaaniad on iga aastased.
Kui palju on meestekliinikuid ja androlooge? 2 käe näppudel saab üles lugeda. Palju on naiste arste ja erinevaid kliinikuid? kümneid ja sadu.
http://www.feministcritics.org/blog/2009...pe-men-rp/

Kas meest saab vägistada ja kui saab, siis kuidas.
Vanameelsetele õppimiseks ja lisaks natuke statistikat.

ja vastus Zen-i küsimusele, tõsielu näidete kohta on esimeses kommentaaris.
#38
(26-09-2013, 16:16 )Sinis Kirjutas: Naiste kliinikutest niipalju, et need pole mitte niivõrd haiguste raviks, vaid naisele kui (tulevasele) emale ja lausa seaduse poolt kohustuslik.

Oskad sa ka seaduse ja seaduses oleva pügala välja tuua?
#39
Kas too, kes siin agaralt mu postitusi kustutab seletaks näiteks:
a) mil moel on väljend "valvemaskulinist" solvavam kui "valvefeminist"?
b) kas meelde tuletamine, kelle postitusest kogu see vägistamise teema siin alguse sai, on mingil moel solvav või sündsusetu?

Ausalt öelda tundub mulle suht mõttetu siin teemas üldse veel arvamust avaldada, kui siin niisugune arusaamatu ja erapoolik tsensuur toimub.
#40
(26-09-2013, 10:37 )Marconato Kirjutas: Naiste tervise eest hoolitsetakse tunduvalt rohkem. Näiteks eesnäärme vähki suremus on palju suurem kui rinnavähki. Aga oled sa kuskil näinud reklaami, et mees tule testima? Samas rinnavähi ennetamiskampaaniad on iga aastased.
Kui palju on meestekliinikuid ja androlooge? 2 käe näppudel saab üles lugeda. Palju on naiste arste ja erinevaid kliinikuid? kümneid ja sadu.
http://www.feministcritics.org/blog/2009...pe-men-rp/

Kas meest saab vägistada ja kui saab, siis kuidas.
Vanameelsetele õppimiseks ja lisaks natuke statistikat.

ja vastus Zen-i küsimusele, tõsielu näidete kohta on esimeses kommentaaris.

Ütlen ausalt, mind häirib selline maskuliinne s6bav6tt täpselt nagu ka radikaalselt feministlik s6nav6tt. Kas naised on selles süüdi, et seda mürgitavat vähitesti just neile reklaamitakse? Iga naine sellesse orki juba ei astugi ja teie, nö isased peaks rahul olema, et teid sellesse v6rku ei tirita. Laugh
Selle teema v6iks rahule jätta, lukku panna v6i mis iganes. Jah naised saavad küll ka meest vägistada ja on seda ka Eestis tehtud mulle teadaolevalt aastal 1988 kui J6geval 3 neiut vägistasid kambaga noormehe, kes oli eelnevalt nende s6brannat vägistanud. Vähemalt nii nad väitsid. Tegelikult on see üldse väga lai teema ja sisse v6ib p6imida ka manipuleerimise. On manipuleeritud nii meeste kui naisetga. Loll oleks manipulatsioonile alluda, v6tame kasv6i selle feminismi, millisel kujul see k6ik on, et v6tame aga kivid ja hakkame mehi loopima?? Toome ehk siia k6rvale nüüd selle omasooiharluse propaganda? Need kaks sobivad ju hästi kokku. Pole vaja omada eriti suurt ajupotensiaali,et aduda, kuskohast see k6ik tuleb.
#41
(26-09-2013, 10:37 )Marconato Kirjutas: Kas meest saab vägistada ja kui saab, siis kuidas.
Vanameelsetele õppimiseks ja lisaks natuke statistikat.

ja vastus Zen-i küsimusele, tõsielu näidete kohta on esimeses kommentaaris.

Korra üle lugedes selle, mis ma siia kirjutanud olen, leiad sa ilmselt, et ma pole kuskil poole sõnagagi öelnud, et meest ei saa vägistada.
Ma väidan, et seda juhtub tunduvalt harvemini, vähemalt selles osas, mis puudutab vägivallatsejana naist (meestevanglad on hoopis omaette teema), kuna naised on üldjuhul füüsiliselt nõrgemad.
Meeste vägistamisest räägitakse vähem põhjusel, et mehed ise sellest vähem räägivad, mitte sellepärast et tegu oleks mingi feministide vandenõuga.

Sellega ma loomulikult nõustun, et meeste tervisele ei pöörata piisavalt tähelepanu. Samas, jällegi, ega mehed eriti arstile taha minna kah, lähevad siis kui tõesti häda juba väga suur.

Minu meelest nii haiguste kui vägistamiste puhul on tegemist sellega, et mehed ei taha end nõrgana näidata. Nad pigem varjavad seda seni kuni vähegi võimalik. Ja see on paraku juba täiesti "meeste ühiskonna" tulem...
#42
Lukku panemine ei lahenda midagi. Üle kivide ja kändude aga diskussioon toimub. Püüdkem säilitada külma pead - kui kas või meie siin seda ei aruta ja ei too esile neid kurbi fakte mis näitavad vägivalda nii meeste kui naiste vastu siis kes veel? Alles siis kui kõik probleemid on esile toodud - läbi arutatud siis hakkavad esile kerkima ka LAHENDUSED. Ja kui me lepime neis kokku siis oleme tugevad KOOS ja selline vägivald koos vääriti mõistmiste ja valedega jääb minevikku ja meid ei suudeta kontrollida. See on üks samma MEIE vabaduse poole - vabadus lollustest ja ükskõiksusest.
#43
Ma kahtlen lahenduse leidmise võimalikkuses, kui probleemi põhjust mõistetakse täiesti erinevalt...
#44
(26-09-2013, 16:43 )zen faran Kirjutas:
(26-09-2013, 10:37 )Marconato Kirjutas: Kas meest saab vägistada ja kui saab, siis kuidas.
Vanameelsetele õppimiseks ja lisaks natuke statistikat.

ja vastus Zen-i küsimusele, tõsielu näidete kohta on esimeses kommentaaris.

Korra üle lugedes selle, mis ma siia kirjutanud olen, leiad sa ilmselt, et ma pole kuskil poole sõnagagi öelnud, et meest ei saa vägistada.
Ma väidan, et seda juhtub tunduvalt harvemini, vähemalt selles osas, mis puudutab vägivallatsejana naist (meestevanglad on hoopis omaette teema), kuna naised on üldjuhul füüsiliselt nõrgemad.
Meeste vägistamisest räägitakse vähem põhjusel, et mehed ise sellest vähem räägivad, mitte sellepärast et tegu oleks mingi feministide vandenõuga.

Sellega ma loomulikult nõustun, et meeste tervisele ei pöörata piisavalt tähelepanu. Samas, jällegi, ega mehed eriti arstile taha minna kah, lähevad siis kui tõesti häda juba väga suur.

Minu meelest nii haiguste kui vägistamiste puhul on tegemist sellega, et mehed ei taha end nõrgana näidata. Nad pigem varjavad seda seni kuni vähegi võimalik. Ja see on paraku juba täiesti "meeste ühiskonna" tulem...

See erinevate võimaluste tutvustamise artikkel oli mõeldus Olematule kes kirjutas nii:
Sa anna mulle vanainimesele andeks , aga ...Vabandan juba ette igatepidi kõigi nende inimolevuste ees , kes end järgnevast puudutatuna tunnevad .Niisiis:

Ma ei ole küll spetsialist, aga ...kuidas saab ühte meest vägisi võtta ? :O...Kui naine talle ei meeldi, siis tema riistvara ei toimi lihtsalt ?

Ainult see esimese kommentaari asi oli sulle mõeldud. Mõtlesin ,et teen kaks ühes. Enam ei tee


(26-09-2013, 16:52 )zen faran Kirjutas: Ma kahtlen lahenduse leidmise võimalikkuses, kui probleemi põhjust mõistetakse täiesti erinevalt...

Esimene asi on probleem teadvustada. Siis võib alles mingi aja pärast lahenduste otsimisega tegelema hakata.
#45
(26-09-2013, 18:17 )Sinis Kirjutas:
(26-09-2013, 17:12 )Faraday Kirjutas: Seega võib juhtuda, et seda pügalat ei olegi olemas

Oh ei, ikka on olemas, kuidas muidu wink

Kuid minu selgitus oli siiski Marconato postitusele, milles ta kurtis, et meeste ravikliinikuid on vähem kui naistel. Tõin lihtsalt ühe põhjuse välja, miks naiste kliinikute arv on suur.

Paluks siis seda pügalat kui see olemas on.
Ette tänades, Faraday.
#46
Ärge muutuge lapsikuks. Postitate sisutühja jama, mille ära kustutamise tagajärjel tekitate veel läbu, mis väidab et käib tohutu tsensuur. Kui te üritate teemat kinni ajada läbi meelega läbustamise, siis ei pruugi see teema ainuke asi olla, mis lukku läheb.
Proovige kirjutada midagi konstruktiivset ja harivat.
#47
(26-09-2013, 20:49 )Thorondor Kirjutas: Ärge muutuge lapsikuks. Postitate sisutühja jama, mille ära kustutamise tagajärjel tekitate veel läbu, mis väidab et käib tohutu tsensuur. Kui te üritate teemat kinni ajada läbi meelega läbustamise, siis ei pruugi see teema ainuke asi olla, mis lukku läheb.
Proovige kirjutada midagi konstruktiivset ja harivat.

Tead, kulla inimene, kui sinu meelest on arvamuse avaldamine siin foorumis sisutühi jama, siis võid rahumeeles kohe mu konto ära kustutada, ei pea mingi umbmäärase "lukku panemisega" ähvardamagi.
Tsensuur on see, kui kahest sarnasest postitusest kustutatakse ära too, mille point ei meeldi. Või kui kustutatakse osad postitused niimoodi, et isegi toimunud dialoogist on hiljem võimatu aru saada. Seesuguse käitumise õigustamine ei ole paraku ei konstruktiivne ega hariv.
#48
Ok. Aitab selle praegusest teemast ehk. Äkki arutaks sookvootide üle. Ühest küljest oleks see nagu hea. Naised saavad kohtadele kuhu nad muidu ei saaks, olgu see siis "patriarhia" mõjude pärast või millegi muu pärast. Teisest küljest kui meeste kvoot on täis siis peab naise võtma, isegi siis kui mees kes sellele kohale kandideerib on parema kvalifikatsiooniga kui naine. Minu meelest on see meeste räige diskrimineerimine. Ma ei tea kas see on ka vastupidine kvoodi süsteem kui on naiste ülekaal firma juhtkonnas või seal see kvoot ei kehti.
Sellel on ka võimalik ja tõenäoline tagasilöök. Kui naine saab tööle siis kas ta sai sellepärast, et ta oskab seda tööd või sellepärast, et ta on naine ja see võib töökohal tekitada altkulmu vaatamist ja pingeid. Või kui ta saab sinna tööle kuna on naine aga ei ole pädev, siis see halvendab ju ette võtte positsiooni. Minumeelest kõige parem puänt kogu selle kvoodisüsteem juures on see, et see töötab minutead ainult kõrgemate positsioonide kohta kus liiguvad rahad. Madalama sissetuleku kohtade peale ei ole ju mõtet.

Ameerika kolledzites on ka see kvoodisüsteem kasutuses. Nii palju kui ma lugenud olen, siis seal kehtib asi sportimise kohta, ehk kui mingit spordiala soovib teha kolledzis vastavalt kvoodile mehi naisi siis on kõik korras, aga kui juhtub, et niipalju naisi ei soovi mingi spordialaga tegeleda kui mehi siis saab selle spordialaga tegeleda vähem mehi kui soovijaid oleks.
#49
http://www.independent.co.uk/news/uk/hom...93495.html

Naiste vangla kavatsetakse sulgeda kuna naised ju ei soorita kuritegusid ja panna nad ühiskondliku kasuliku tööd tegema.
#50
(27-09-2013, 10:35 )Marconato Kirjutas: http://www.independent.co.uk/news/uk/hom...93495.html

Naiste vangla kavatsetakse sulgeda kuna naised ju ei soorita kuritegusid ja panna nad ühiskondliku kasuliku tööd tegema.

Ja mehi pannakse vanglasse ainult selle pärast, et jäi Politseile vahele taskus ÜKS kanepi tobi.
Ütleks üle, et ma EI arva, et see oleks seotud naistepoolse tegevusega. See on siiski teatud meeste grupi poolne tegevus, et vähendada meeste algtusvõimet, vastupanu võimet nende poolsele survele oma võimu positsiooni põlistmaiseks. Sama surve taktika käib ka naiste suunas aga kuna nende psüühiline profill on erinev siis ka surve meetmed on erinevad. Kahjuks ei saa ei enamus mehi ega ka naisi aru sellest, et neid survestatakse.
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 40
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat