Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitus tabatud pildile
#26
Võltsing kindlasti on see pilt. Eriti silmatorkav on tema läbipaistvus erineva heletumeduse taustal. Jama.
Vasta
#27
Kui minna selle foto esmalevitaja Ikka Mina facebooki lehele, leiame esilehel tema mehe pildi, kus ka mehel prillid niiviisi üleval , nagu kummitusel Shock
https://www.facebook.com/ikka.mina
Vasta
#28
(10-09-2013, 19:38 )kage Kirjutas: Psühholoog, kas sa ei mõtle selle peale, et ainult pildi abil, mille kohta pole olemas eriti muud kui tehniline info (nt 960 x 720, JPEG, progressive, quality: 71), on võõral raske midagi öelda või mitte kahtlustada võltsingut.

kage, ega kõigil pole 30MP kaamerad või peegelkaamerad.
Ja las igaüks otsustada, kas tõene või mitte, sest mina kellegiga vaidlema ei hakka.
Kui aus olla, siis mind jätab selle pildi tõesus või mittetõesus täiesti külmaks.
Vasta
#29
Pooldan seda arvamust:
"See on lisatud sinna pildile vastava nutitelefoni äppiga. Vastasel juhul on see mees 3 m pikkune. Mul on telefonis neid lisatavaid "kummitusi" vähemalt 4 erinevat äppi."

Fotoshoppi vast lasteaialaps ei tee, aga nutitelefoniga teevad küll igast pulli.
Vasta
#30
äh mis siin pikalt seletada? See on ju selge võltsing. Asjaosaline ise lihtsalt ei tea seda või valetab teadlikult.
Vasta
#31
(11-09-2013, 07:55 )Marina Kirjutas: Fotoshoppi vast lasteaialaps ei tee, aga nutitelefoniga teevad küll igast pulli.

Jah neid rakendusi on palju.
Mõned näited :
https://itunes.apple.com/us/app/ghost-ca...75698?mt=8
https://play.google.com/store/apps/detai...asma.broma
https://itunes.apple.com/us/app/ghost-ca...66560?mt=8
Vasta
#32
Mulle tundub, et pildil on herr Ansip
Vasta
#33
Tere hea rahvas. Olen täna päev otsa olnud stressis just sel põhjusel, et pahaaimamatult fb keskkonda postitatud pilt hakkas n-ö oma elu elama ja levis kulutulena. Hetk tagasi leidsin siit niisuguse postituse ja see kurvastab mind väga vastukaja tõttu. Otsustasin, et selgitan pildi tausta.
Minu 9 aastane poeg käis Kiviõli kandis jalgpallivõistlustel oma meeskonnaga. Igavuse peletamiseks tegid poisid telefonidega pilte teel olles. See pilt on tehtud sõidu ajal läbi bussiakna. Ta ei näinud seda kujutist enne, kui alles pildilt. Jah, on nutitelefon küll, aga fotomontaazhist ei tea see laps midagi.
Oma fb seinale panin pildi sõprade jaoks!!! Tegin seda seetõttu, et pilt on ju väga lahe. Hoidsin seda seal paar päeva ja kui tekkis alla kuus jagamist, käis peast läbi mõte, et see pilt võib "kuulsaks" saada ning selleks, et kaitsta ennast ja oma poega, võtsin foto maha. Üllatusena sain eile vastu õhtut teada, et pilti oli pelgalt juba ühe inimese profiili kaudu jagatud kaks ja pool tuhat korda.
Seejärel juba tundis huvi üks väljaanne ja kokkuvõttes olen ma mitte rõõmus, vaid lausa kurb ja süüdistan ennast, et kaks sammu ette olukorra tõsidust ei hinnanud.
Ma ei soovi tähelepanu ja ei soovi mingeid ulmelugusid selle pildi taha. Ma ei soovi, et keegi sinna ise midagi juurde luuletaks. On lihtsalt üks huvitav pilt. Me keegi ju ei tea, mis asi on pildil. Peegeldus? Tõttöelda ma enam ei tahagi teada Sad
Valus oli lugeda siinseid kommentaare. Mõtlen, et kui juba para-webis, kus käib palju rahvast, kes siiski kipub uskuma sellesse, et on paralleelmaailmad, suhtuvad nii negatiivselt asjasse, siis mis toimub väljaspool seda keskkonda?
Veel kord - kui tahate foto kohta lähemalt teada ja aidata, siis klõps on minu lapse telefonis siiani alles muutmata kujul. Kui kellelgi on siiras soov asjaga tegeleda, on seda lihtne tõestada ekspertidel, et fotot pole töödeldud.
Soovin teile kõikidele parimat!
Vasta
#34
(11-09-2013, 18:27 )Selgitaja Kirjutas: Tere hea rahvas. Olen täna päev otsa olnud stressis just sel põhjusel, et pahaaimamatult fb keskkonda postitatud pilt hakkas n-ö oma elu elama ja levis kulutulena. Hetk tagasi leidsin siit niisuguse postituse ja see kurvastab mind väga vastukaja tõttu. Otsustasin, et selgitan pildi tausta.
Minu 9 aastane poeg käis Kiviõli kandis jalgpallivõistlustel oma meeskonnaga. Igavuse peletamiseks tegid poisid telefonidega pilte teel olles. See pilt on tehtud sõidu ajal läbi bussiakna. Ta ei näinud seda kujutist enne, kui alles pildilt. Jah, on nutitelefon küll, aga fotomontaazhist ei tea see laps midagi.
Oma fb seinale panin pildi sõprade jaoks!!! Tegin seda seetõttu, et pilt on ju väga lahe. Hoidsin seda seal paar päeva ja kui tekkis alla kuus jagamist, käis peast läbi mõte, et see pilt võib "kuulsaks" saada ning selleks, et kaitsta ennast ja oma poega, võtsin foto maha. Üllatusena sain eile vastu õhtut teada, et pilti oli pelgalt juba ühe inimese profiili kaudu jagatud kaks ja pool tuhat korda.
Seejärel juba tundis huvi üks väljaanne ja kokkuvõttes olen ma mitte rõõmus, vaid lausa kurb ja süüdistan ennast, et kaks sammu ette olukorra tõsidust ei hinnanud.
Ma ei soovi tähelepanu ja ei soovi mingeid ulmelugusid selle pildi taha. Ma ei soovi, et keegi sinna ise midagi juurde luuletaks. On lihtsalt üks huvitav pilt. Me keegi ju ei tea, mis asi on pildil. Peegeldus? Tõttöelda ma enam ei tahagi teada Sad
Valus oli lugeda siinseid kommentaare. Mõtlen, et kui juba para-webis, kus käib palju rahvast, kes siiski kipub uskuma sellesse, et on paralleelmaailmad, suhtuvad nii negatiivselt asjasse, siis mis toimub väljaspool seda keskkonda?
Veel kord - kui tahate foto kohta lähemalt teada ja aidata, siis klõps on minu lapse telefonis siiani alles muutmata kujul. Kui kellelgi on siiras soov asjaga tegeleda, on seda lihtne tõestada ekspertidel, et fotot pole töödeldud.
Soovin teile kõikidele parimat!

Kohe näha, et sa Selgitaja oled alles uus siin foorumis.
See iseenesest huvitav pilt sai suht leebe kriitika osaliseks. Siin on mõnele nähtusele või sõnavõtule sellist turmtuld tehtud, et hoia vaid piip ja prillid!
Aga sellised vaidlused viivad asja edasi ja selgitavad "tõde" Smile, vähemalt mõnikord.
Mul on ka täitsa kama, kas seal pildil on kummitus või mitte, sest kummitused eksisteerivad sellest hoolimata, kas me neid näeme või usume.

Facebookiga aga on jah sellised lood, et kes sellega liitub ja sinna oma isiklikke pilte ja andmeid paneb, on juba nö "saatanale" käe andnud.
Pole midagi salajast häkkeritele siin ilmas vist ja seega peame hästi ettevaatlikud olema, mida sinna või kuhu iganes netti üles riputame, kui ei soovi avalikku tähelepanu.
Vasta
#35
(11-09-2013, 18:27 )Selgitaja Kirjutas: Tere hea rahvas. ...
Tere Selgitaja ja tänud selgituse eest. Samas pean tunnistama, et peale selle läbilugemist jäi mulle paar küsimust südamele kripeldama. Millele oleksid pidanud siinsed foorumilugejad varem (enne teie foorumisse registreerimist) oma usu toetama otsustamisel, et kas pilt on ehtne või mitte? Kas ainult ühele digitaalsele fotole?

Ma saan aru, et on valus lugeda kui keegi peab teie arvates ehtsat asja võltsiks, aga kui ei teata kes pildi tegi, kas on tegu originaalpildiga, kus tehti jne, siis miks peaksid teised arvama samamoodi nagu teie ja uskuma pildi ehtsust?

Vasta
#36
(11-09-2013, 20:59 )kage Kirjutas:
(11-09-2013, 18:27 )Selgitaja Kirjutas: Tere hea rahvas. ...

Ma saan aru, et on valus lugeda kui keegi peab teie arvates ehtsat asja võltsiks, aga kui ei teata kes pildi tegi, kas on tegu originaalpildiga, kus tehti jne, siis miks peaksid teised arvama samamoodi nagu teie ja uskuma pildi ehtsust?

Mõistan küsimuse rõhuasetust, aga ei mõista, kust võetakse KOHE, kui pole ka tõendeid võltsingust, hoiak, et: "jama puha; valetab; töötlus; võltsing" jne? Kuhu jääb neutraalsus ja lugupidamine kaasinimeste suhtes? Taolised hinnangud ei ole neutraalsed ega ka tingitud realistlikust meelest, vaid on negatiivsed ja eeldavad algusest peale inimestest halba.
Vasta
#37
(12-09-2013, 08:47 )Selgitaja Kirjutas: Mõistan küsimuse rõhuasetust, aga ei mõista, kust võetakse KOHE, kui pole ka tõendeid võltsingust, hoiak, et: "jama puha; valetab; töötlus; võltsing" jne? Kuhu jääb neutraalsus ja lugupidamine kaasinimeste suhtes? Taolised hinnangud ei ole neutraalsed ega ka tingitud realistlikust meelest, vaid on negatiivsed ja eeldavad algusest peale inimestest halba.
Kogemused.

Ka mina ei eita kummituste olemasolu, kuid seni on kõik sellised ilusad fotod kummitustest osutunud kas tahtlikuks võltsinguks, mingiks füüsikaliseks nähtuseks (hingeaur nt) ja kõige sagedamini peegelduseks. Kuna Sa mainisid, et pilt on tehtud läbi akna, siis on tegu väga ja väga tõenäoliselt peegeldusega. Langeb ära ka see mida esiti oletasin, et laps tegi nutitelefoni äppiga nalja. Seega siis kõik osapooled olid ausad, aga lihtsalt peegeldused on sellised asjad, et neid inimsilm ei pane tähele, aga fotosilm küll. Sellepärast on vaja alati teada kõiki pildi tegemisega seotud asjaolusid, et välja selekteerida tõesti need väga haruldlased juhtumid, kus võib midagi anomaalset pildil olla.

Isiklikult on mul kahju, et kõik kummitusepildid sellise loogilise seletuse saavad, aga tõe huvides ei tasu mul eriti õrnahingeline olla. Teised võivad wink

Vasta
#38
(12-09-2013, 08:47 )Selgitaja Kirjutas: Mõistan küsimuse rõhuasetust, aga ei mõista, kust võetakse KOHE, kui pole ka tõendeid võltsingust, hoiak, et: "jama puha; valetab; töötlus; võltsing" jne? Kuhu jääb neutraalsus ja lugupidamine kaasinimeste suhtes? Taolised hinnangud ei ole neutraalsed ega ka tingitud realistlikust meelest, vaid on negatiivsed ja eeldavad algusest peale inimestest halba.
Kahjuks kipub teema sinnakanti minema kui mitte midagi peale pildi ei ole teada ja, nagu ka Marina kirjutas, enamus pilte on võltsingud. Ja kuna ei teata ka pildi tegijast midagi, siis on negatiivsus suunatud mitte teie pihta isiklikult vaid varasemast kogemusest tekkinud tülpimuse suunas mida tihtipeale võimendavad inimesed kes lisainfo küsimise peale saadavad küsija pikalt nagu ka siin teemas näha. Sest selliseid nähtusi ei saa uurida pildi vaatamisega ja uskumisega, et see on ehtne, vaid info kogumisega ja kahtlemise/küsimise kaudu peegelduste ja muude sarnaste võimaluste välistamisega.

Võõra isiku valetamises kahtlustamine on üsna loomulik kui teema on inimesele oluline ja infot asja kohta ei ole ning seda jagab/ei jaga keegi kolmas isik puudulikult. Sellistel alustel on võltsing kogemusest lähtuvalt üsna tõenäoline ja lugupidamist ei saa kellegi vastu tekkida.
Vasta
#39
Tjah, eks ta ole - sedasi kipuvad reageerima emad, kui nende tupsununnudes kaheldakse. Infoks, et pilt ei ole tõepoolest võltsing. Asja uurimiseks olen kaasanud teadusinimesi, et välja selgitada ratsionaalseid põhjendusi selle kohta, mille mõjul antud kujutis pildile tekkis. Mind üllatab väga, et kuigi pöördusin viisakalt mitmeid päevi tagasi para-webi kahele mailiaadressile, mis siit kontaktidest on kättesaadavad, ei ole mulle tulnud mitte ainsatki vastust. Isegi mitte stiilis, et oleme kirja kätte saanud. Minu nägemuses on see ebaviisakas (mis oli nüüd otse teadmiseks tegijatele)! Vastukaaluks sissejuhatusele aga, kui rääkida sensitiividest, kes pilti on hinnanud, ütlevad kõik, et see ei ole peegeldus. Neid sensitiive on väga palju. Pilt on levinud juba Ameerikasse ning hinnanguid on tulnud inglastelt. Infot on mulle vahendanud tuttavad, kes pole suutnud kiusatusele vastu panna ja ka pisut tegelevad selle vahva pildiga. Küsimus vaimu olemasolust läheb umbes niisugusesse kategooriasse, et: "kas Jumal on või ei ole" ehk see on lõputu aines vaidlusteks. Me ei saa siit ühest ja konkreetset vastust, mida oleks võimalik dokumenteerida. Ise loodan väga, et leiduksid sellised inimesed, kes jäävad neutraalseks, olgu need siis skeptikud või sensitiivid. On vist palju tahetud, et leiduks sensitiiv, kes nähes näiteks, et sel korral siiski pole vaim, tunnistakski seda nõnda (või vastupidi)? Isiklikult mina mingisuguste soovunelmate küüsis ei vaevle ehk et ma soovin infot. Pildi levik on võtnud ulmelised mõõtmed, mistõttu enam pole mõtet käega lüüa. Ilusat päeva rahvas!
Vasta
#40
(17-09-2013, 06:30 )Selgitaja Kirjutas: Tjah, eks ta ole - sedasi kipuvad reageerima emad, kui nende tupsununnudes kaheldakse. Infoks, et pilt ei ole tõepoolest võltsing. Asja uurimiseks olen kaasanud teadusinimesi, et välja selgitada ratsionaalseid põhjendusi selle kohta, mille mõjul antud kujutis pildile tekkis. Mind üllatab väga, et kuigi pöördusin viisakalt mitmeid päevi tagasi para-webi kahele mailiaadressile, mis siit kontaktidest on kättesaadavad, ei ole mulle tulnud mitte ainsatki vastust. Isegi mitte stiilis, et oleme kirja kätte saanud. Minu nägemuses on see ebaviisakas (mis oli nüüd otse teadmiseks tegijatele)! Vastukaaluks sissejuhatusele aga, kui rääkida sensitiividest, kes pilti on hinnanud, ütlevad kõik, et see ei ole peegeldus. Neid sensitiive on väga palju. Pilt on levinud juba Ameerikasse ning hinnanguid on tulnud inglastelt. Infot on mulle vahendanud tuttavad, kes pole suutnud kiusatusele vastu panna ja ka pisut tegelevad selle vahva pildiga. Küsimus vaimu olemasolust läheb umbes niisugusesse kategooriasse, et: "kas Jumal on või ei ole" ehk see on lõputu aines vaidlusteks. Me ei saa siit ühest ja konkreetset vastust, mida oleks võimalik dokumenteerida. Ise loodan väga, et leiduksid sellised inimesed, kes jäävad neutraalseks, olgu need siis skeptikud või sensitiivid. On vist palju tahetud, et leiduks sensitiiv, kes nähes näiteks, et sel korral siiski pole vaim, tunnistakski seda nõnda (või vastupidi)? Isiklikult mina mingisuguste soovunelmate küüsis ei vaevle ehk et ma soovin infot. Pildi levik on võtnud ulmelised mõõtmed, mistõttu enam pole mõtet käega lüüa. Ilusat päeva rahvas!

Esiteks ei tasu tormakalt valesid järeldusi teha. Ma muidugi ei tea täpselt, kellele te kirjutasite, aga lihtsalt infoks, et foorumi nn juhtkond ei ole juba mitu päeva foorumis käinud. Seega pidage ikka hoogu oma süüdistuste ja järeldustega. Teiseks on jätkuvalt täiesti mõttetu ja ei aita tõele mitte üks raas kaasa teie jutt, et seda pilti uuritakse ja puuritakse ja see ei ole võltsing. Vaja on ORIGINAALI! Kolmandaks seda, et ei tasu pahaks panna siinse seltskonna skeptilist suhtumist mingisse kopeeritud pilti. Siin on karjade kaupa käinud inimesi, kes on oma võltspilte üritanud esitada tõepähe. Teie seda vähese foorumi kasutamise tõttu aga ei tea. Pigem on palju halvem taoline olukord, kus iga pildi peale halleluuja karjutaks.

Lisaks häirib mind ikkagi teie ennastsalgav viskumine dzotile. Milleks seda tõestust maailmale nüüd ikka nii vaja on?
Vasta
#41
(17-09-2013, 06:48 )Jõhvikas Kirjutas:
(17-09-2013, 06:30 )Selgitaja Kirjutas:

Esiteks ei tasu tormakalt valesid järeldusi teha. Ma muidugi ei tea täpselt, kellele te kirjutasite, aga lihtsalt infoks, et foorumi nn juhtkond ei ole juba mitu päeva foorumis käinud. Seega pidage ikka hoogu oma süüdistuste ja järeldustega. Teiseks on jätkuvalt täiesti mõttetu ja ei aita tõele mitte üks raas kaasa teie jutt, et seda pilti uuritakse ja puuritakse ja see ei ole võltsing. Vaja on ORIGINAALI! Kolmandaks seda, et ei tasu pahaks panna siinse seltskonna skeptilist suhtumist mingisse kopeeritud pilti. Siin on karjade kaupa käinud inimesi, kes on oma võltspilte üritanud esitada tõepähe. Teie seda vähese foorumi kasutamise tõttu aga ei tea. Pigem on palju halvem taoline olukord, kus iga pildi peale halleluuja karjutaks.

Lisaks häirib mind ikkagi teie ennastsalgav viskumine dzotile. Milleks seda tõestust maailmale nüüd ikka nii vaja on?

Mis tekst! Aga ok, see selleks. Te vist ei hooma, mis elu see pilt elama hakkas? Mina olen sellega vahetult iga päev seotud. Originaal on mõistagi olemas, kuid sellega ei tegele iga suvaline para-webi veteran. Minu etteheide, mis Teie keeli oli süüdistus, tuleneb teadmatusest, kuna möödunud on juba üle nädala. Kui tegijad põhjendamata solvan, siis mul mul kahju. Täna ei ole nende vastusel enam tähtsust. Sellega tegelevad inimesed, kes on teemast huvitatud ja on ise avaldanud soovi tegeleda. Omaalgatuslikult olen pöördunud lisaks sellele portaalile paari teadusinimese poole (originaalfailiga). Küsimus lihtne - on või ei ole?! See mind huvitabki. Vahet pole, milline on vastus.
Vasta
#42
(17-09-2013, 08:01 )Selgitaja Kirjutas: Mida tõestada? Tõestada pigem midagi neile, kes end minu ellu on pressinud, esitades õuduslugusid foto ja vaimu osas ning väites, et vaid nemad saavad mind aidata, üritades minust teha oma mängukanni. Mulle ei lähe see peale.

No selliseid "abistajaid" leidub alati, aga see on juba hoopis teine teema.

Nali naljaks, aga ise te oma sõnavõttudega õli tulle valate. Ei pea silmas ainult PW-d. Milleks kõik see kära teie enda poolt? Olgem nüüd ausad. Kui see pilt oleks näiteks siin üldise heakskiidu pälvinud ja aina positiivseid vastuseid saanud, siis te ei oleks sugugi solvunud. Kogu probleem näiksegi ju selles olevat. See jutt, et pilt elab oma elu jne. Miljardeid pilte elavad oma elu - ja siis?
Vasta
#43
Teate, Jõhvikas, olles pisut Teie küsimusi seedinud, leian, et neil on jumet! Ma ei ole mujal taolistes kohtades kirjutamas käinud. Küsin mõne eksperdi hinnangut eraviisiliselt, mis on minu meelest normaalne niisuguse tabamuse puhul. Selle põhjal, kuidas pilt ootamatult kiiresti ja massiliselt levis, tõestab, et ta on huvitav. Ise oleksite mooda vaadanud? Ärge Teie nüüd ka olge liialt karm minuga. Jäin siia vestlema nagu Teiegi siin seda teete. Ilmselt juba väga pikka aega teete, kui staatust uurida Bleh Pealegi ei püstitanud mina siia neid teemasid. Oma loos on mul vast ikka sõnaõigust. Eriti, kui soovisin tekkinud legendi selgust tuua.
Vasta
#44
3 minutit surfamist ja nüüd jäi sama mees mulle pildile.

[Pilt: 1379437572233.jpg]
Vasta
#45
On kuidas on nende piltidele jäänud kummituste-"vanameestega" aga omalgi jäänud diapositiiv filmile,paarile kaadrile kummaline kiri "bovier",(pildistasin tol korral koera erinevates tubades) Sirvides prantsuse sõnaraamatut jäigi silma see sõna,mis tähendas koera tõugu.Nimelt peakangelane oli prantsuse buldog Smile ,kes oli sarnane kummituspildil oleva kirjaga/koeratõuga.Saatsin kaadrid AKRAKi,kuid vastust pole siiani Smile
Vasta
#46
(17-09-2013, 19:19 )Tom Kirjutas: 3 minutit surfamist ja nüüd jäi sama mees mulle pildile.


Mis allikast?
Vasta
#47
App nimega Ghost in cam (pro). Kummaline on ainult see, et antud viirastus asub tasulises variandis.

(17-09-2013, 22:37 )Balzzar Kirjutas:
(17-09-2013, 19:19 )Tom Kirjutas: 3 minutit surfamist ja nüüd jäi sama mees mulle pildile.


Mis allikast?

Vasta
#48
Paistab , et selline kummitus on valikutes olemas
[Pilt: 3zuq.jpg]


Vasta
#49
(18-09-2013, 06:42 )vasamasa Kirjutas: Paistab , et selline kummitus on valikutes olemas

WAO! Sellest mängus paiknevast kummitusest tahaks küll rohkem teada saada, sest laps mängib aeg-ajalt arvutimänge. Ka telefonis. Mulle on kõrvu jäänud, kui ta skypei vahendusel räägib poistega kummituste valikust. See võiks olla loogiline seletus!
Soovin rohkem infot. Kui poiss koolist naaseb, uurime temaga ka. Oleksin väga rahul, kui see on just "see" kummitus, siis avaneb mul võimalus mõningad hirmutajad letti tõmmata.

(Siit pildile peale vaadates ei tundu sama, sarnane on. Pean oma silmaga nägema)
Vasta
#50
(18-09-2013, 06:09 )Tom Kirjutas: App nimega Ghost in cam (pro). Kummaline on ainult see, et antud viirastus asub tasulises variandis.
[Pilt: thumbs_up_thumbs_up_vote_like.png]

Niipalju siis ehtsast kummitusest?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pärnu, õhtu põik korteri kummitus DAO 28 10,739 31-03-2020, 17:36
Viimane postitus: DAO
  Narva kummitus, tõestisündinud lugu bv206 24 17,176 31-01-2018, 00:16
Viimane postitus: mees 35
  Kummitus võttis üle inimese keha. Kerttuti 7 5,508 17-07-2013, 22:38
Viimane postitus: Wilholmensis
  Kummitus hoidis kätt neerul -booO- 4 3,847 21-02-2013, 23:59
Viimane postitus: vainka
  Nähtav kummitus jälitab! Vaba mees 4 3,853 06-05-2012, 22:32
Viimane postitus: star scream
  Kummitus Heireka 7 5,882 20-08-2011, 20:49
Viimane postitus: kk2ku-
  Kummitus? makaron 3 3,255 26-07-2011, 13:39
Viimane postitus: Anzie
  poltergeist või kummitus mu tüdruku majas tiit212 6 5,775 07-04-2011, 20:06
Viimane postitus: Kizzu60
  Kummitus surnuaias DaamValges 45 18,828 28-02-2011, 10:37
Viimane postitus: DaamValges
  paar päeva tagasi pildile jäänud vaim. JarkoSepp 62 27,563 03-02-2011, 01:30
Viimane postitus: Päikeseinsener

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat