Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Surma ennustus ?
#1
Mul on selline imelik mure ja ma ei oska praegu mitte kuskile pöörduda ega oska midagi arvata sellest mis mulle öeldi. Nimelt mu õde kutsus välja minu kodus ilma minu teadmata vaimu. Ta oli kutsunud minu kasuisa, kes kasvatas mind 3 minu esimest eluaastat. Ja see vaim kes tuli oligi väitnud et ta ongi minu kasuisa. Ta oli tahtnud näha minu pilti ja õde oli talle näidanud ning vaim oli selle peale öelnud et ma suren ära. Et mul on emakavähk ja et mu õde mataks mind mu ema haua kõrvale. Midagi segas mu õde ja ta lõpetas selle asja ootamatult ning ta otsustas kutsuda paari päeva pärast uuesti mu kasuisa vaimu välja. Muidugi ma keelasin teda ja proovisin seletada et selliste asjadega ei tehta nalja, aga kui ma eile ööseks kodust ära läksin, tegi ta seda ikka. Enam ei olnud tulnud mu kasuisa vaid keegi teine kes oli samuti tahtnud minu pilti näha. Õde siis ei näidanud aga ütles et vaata ise kapi peal on tema pilt. Ja selle peale see vaim oli ka öelnud et ma suren ära. Kusjuures kuupäevaliselt 06.05.2014. Lõpus oli ta öelnud mu õele et ta hästi elaks ja et mina elaksin õhuliselt. Sellise imeliku küsimuse küsis vaim ka et mis mu õde arvab kas ma sureks ka siis ära kui meie ema oleks elus. Õde vastas et ei usu ja selle peale vaim ütles ära valeta. Nii palju täpsustan et õde kastutas nendega suhtlemiseks mingit tähestiku moodi asja ja sõrmust. Ma ei tea mida mõelda või arvata, ma olen alles 22 aastane ja mul imearmas 5 aastane tütar ja keegi raiub mulle et ma suren ära. Ma ei tea kas nutta või sellest asjast mitte välja teha või arstile minna. Kas vaimud saavad niimoodi surma ette ennustada?
Vasta
#2
Esimene ravi tuleks õele teha ja ravikuuriks soovitaksin taguotsale teha üks korralik urvaplaastri manustamine.
Vasta
#3
(11-08-2013, 12:40 )Eithea Kirjutas: Esimene ravi tuleks õele teha ja ravikuuriks soovitaksin taguotsale teha üks korralik urvaplaastri manustamine.

Seda tean isegi.
Vasta
#4
Vahest on nii, et iseenese tunnistamata kadeduses v6i hirmus leiavad teistes selle n6rga koha kuhu vajutada - ja m6ned teevad seda regulaarselt ... sul ei pruugi seal mingi kummitus ringi lennata - kuigi, pole v6imatu, eks - vaid sind on puhtpsyhholoogiliselt purki pistetud. On inimesi, kes tulevad sinu juurde ja on sinu parimad s6brad, sugulased, kaasatundjad ja justkui kurdavad, mis 6udust nad sinu kohta teavad - sa ei kahtlusta hetkekski, isegi kui pariselt ei usu, kuid sinu m6te ja olemine on hairitud, kuni yhel hetkel kinnitad seda olematut fakti juba ise endale.
... mina palusin kontrollida - tuli valja, inimene, kes mind /jalitas/ oli sel ajal hoopis teises kohas ... inimene, kes mind selle infoga no. ryndas, leiutas aga koheselt jargmise koletise - lihtsalt, et mind enda kontrolli all hoida.
Inimene ei pruugi sellega midagi halba m6telda, lihtsalt, igayks /tahab elada/. M6ni arvab, et sul laheb elus liiga hasti v6i teenimatult paremini kui temal. Seda enam sugulaste vahelistes suhetes - v6in tuua naiteks 70 aastase 6ekese, kes seni siunab oma nooremat 6de lapsep6lve kitumiste ja tempude parast ja seda t6simeeli ja kogu sydamest ... karm, eks?
Vasta
#5
(11-08-2013, 13:26 )ZxZ Kirjutas:
(11-08-2013, 12:40 )Eithea Kirjutas: Esimene ravi tuleks õele teha ja ravikuuriks soovitaksin taguotsale teha üks korralik urvaplaastri manustamine.

Seda tean isegi.

Tea siis ka seda, et kõik igasuguste ennustustega seonduv on umbluu. On hulk inimesi kes lihtsalt mängivad nendega. Samuti kõikide "prohvetite", "selgeltnägijate" etc tõestatud ennustused on tagant järgi sobitatud mitte midagi ütlevate üldiste lausete külge.

Näiteks võib vabalt Juhan Liivi luuletuse "Must lagi on meie toal" siduda päris paljude meil juhtunud sündmustega. Kas või majanduslangusega.

Seega ära võta kõike seda tõsiselt. Ja ära unusta, et kõik sellised ettekuulutused on mõeldud inimese psüühika rikkumiseks.

Vasta
#6
Aitäh teile.
Vasta
#7
See ennustus võib olla tõsi ja võib olla ka mitte. Kindel on aga see, et kui sa seda usud ja muretsed selle pärast, siis sa kutsud esile Platseebo efekti. Platseebo efekt on lühidalt olukord, mille käigus sa usud midagi nii intensiivselt, et sa enda teadmata teed selle ennustuse reaalsuseks.

Ehk siis. Muretse oma tuleviku pärast ja mõtle kõigest halvast, mis sinuga juhtuda võib ning üsna peagi sa pead sellisest mõtlemisest tekkinud stressile alla vanduma. Muretsemise asemel võta midagi oma elu parandamiseks ette ning okupeeri oma pahad mõtted millegi meeldivaga ja sa unustad peagi sellise situatsiooni ära ning näed pikka vanaduspõlve enne surma.
Vasta
#8
(12-08-2013, 18:13 )Remos Kirjutas: See ennustus võib olla tõsi ja võib olla ka mitte.

See ei ole tõsi.
Vasta
#9
(12-08-2013, 18:25 )Faraday Kirjutas:
(12-08-2013, 18:13 )Remos Kirjutas: See ennustus võib olla tõsi ja võib olla ka mitte.

See ei ole tõsi.

Sa ilmselt mõtlesid seda väidet nõnda? "Suure tõenäosusega ei ole see tõsi."

Kumbagi võimalust ei saa meie lugeda ainukeseks tõeks. See võib mitte olla tõsi suurema tõenäosusega, kui see võib olla tõsi, aga see ei muuda fakti, et sina ja mina ei olnud seal samas, kui see olukord juhtus, seega ei saa me väita kumbagi seisukohta täielikuks tõeks.
Vasta
#10
(12-08-2013, 18:52 )Remos Kirjutas: Sa ilmselt mõtlesid seda väidet nõnda? "Suure tõenäosusega ei ole see tõsi."

Tavaliselt mõtlen nagu ütlen. Ka seekord on see nii.
Vasta
#11
Kle faradi mis sa arvad mis juhutub kui kõik seda teema lugenud kirjutavad et ma nean su ära (nimi kelle kohta see käib) See tähendab et on antud suur energeetiline laks sinu aura väljadele. Ja selle peale võid mürki võtta et jääd haigeks kas kergemalt või raskemalt. Ei viitsi sulle põhjalikumalt seletada. Kui sul on soovi siis loodan et teised on ka eksperimendiga nõus.
Vasta
#12
(12-08-2013, 20:25 )mässaja Kirjutas: Kle faradi mis sa arvad mis juhutub kui kõik seda teema lugenud kirjutavad et ma nean su ära (nimi kelle kohta see käib) See tähendab et on antud suur energeetiline laks sinu aura väljadele. Ja selle peale võid mürki võtta et jääd haigeks kas kergemalt või raskemalt. Ei viitsi sulle põhjalikumalt seletada. Kui sul on soovi siis loodan et teised on ka eksperimendiga nõus.

Juhtub see, et kõik needjad jäävad veidi rumalasse seisu. Aga palun, andke tuld. Täiega.
Vasta
#13
(12-08-2013, 20:25 )mässaja Kirjutas: Kle faradi mis sa arvad mis juhutub kui kõik seda teema lugenud kirjutavad et ma nean su ära (nimi kelle kohta see käib) See tähendab et on antud suur energeetiline laks sinu aura väljadele. Ja selle peale võid mürki võtta et jääd haigeks kas kergemalt või raskemalt. Ei viitsi sulle põhjalikumalt seletada. Kui sul on soovi siis loodan et teised on ka eksperimendiga nõus.
Ei ole vaja needa, paremaid/kindlamaid vahendeid on, aga eksperiment ise oleks huvitav küll.
Vasta
#14
(12-08-2013, 20:34 )Eithea Kirjutas:
(12-08-2013, 20:25 )mässaja Kirjutas: Kle faradi mis sa arvad mis juhutub kui kõik seda teema lugenud kirjutavad et ma nean su ära (nimi kelle kohta see käib) See tähendab et on antud suur energeetiline laks sinu aura väljadele. Ja selle peale võid mürki võtta et jääd haigeks kas kergemalt või raskemalt. Ei viitsi sulle põhjalikumalt seletada. Kui sul on soovi siis loodan et teised on ka eksperimendiga nõus.
Ei ole vaja needa, paremaid/kindlamaid vahendeid on, aga eksperiment ise oleks huvitav küll.

Kõik kes soovivad mind needa....või mis iganes...tehke seda...aga tehke hästi ja korralikult. Ja, et oleks ka tulemus.
Vasta
#15
(12-08-2013, 20:42 )Faraday Kirjutas:
(12-08-2013, 20:34 )Eithea Kirjutas:
(12-08-2013, 20:25 )mässaja Kirjutas: Kle faradi mis sa arvad mis juhutub kui kõik seda teema lugenud kirjutavad et ma nean su ära (nimi kelle kohta see käib) See tähendab et on antud suur energeetiline laks sinu aura väljadele. Ja selle peale võid mürki võtta et jääd haigeks kas kergemalt või raskemalt. Ei viitsi sulle põhjalikumalt seletada. Kui sul on soovi siis loodan et teised on ka eksperimendiga nõus.
Ei ole vaja needa, paremaid/kindlamaid vahendeid on, aga eksperiment ise oleks huvitav küll.

Kõik kes soovivad mind needa....või mis iganes...tehke seda...aga tehke hästi ja korralikult. Ja, et oleks ka tulemus.


Sul on eluisu otsas või ? Ehk see seletab, miks Sa viimasel ajal kõigi kallal juba urised ?

Vasta
#16
Jha, kohe näha et rahva lemmik.
[Pilt: 20.rt.jpg]
Vasta
#17
(12-08-2013, 20:45 )olematu Kirjutas:
(12-08-2013, 20:42 )Faraday Kirjutas:
(12-08-2013, 20:34 )Eithea Kirjutas:
(12-08-2013, 20:25 )mässaja Kirjutas: Kle faradi mis sa arvad mis juhutub kui kõik seda teema lugenud kirjutavad et ma nean su ära (nimi kelle kohta see käib) See tähendab et on antud suur energeetiline laks sinu aura väljadele. Ja selle peale võid mürki võtta et jääd haigeks kas kergemalt või raskemalt. Ei viitsi sulle põhjalikumalt seletada. Kui sul on soovi siis loodan et teised on ka eksperimendiga nõus.
Ei ole vaja needa, paremaid/kindlamaid vahendeid on, aga eksperiment ise oleks huvitav küll.

Kõik kes soovivad mind needa....või mis iganes...tehke seda...aga tehke hästi ja korralikult. Ja, et oleks ka tulemus.


Sul on eluisu otsas või ? Ehk see seletab, miks Sa viimasel ajal kõigi kallal juba urised ?

Sul on minu luba mind needa.
Vasta
#18
(12-08-2013, 20:56 )Faraday Kirjutas:
(12-08-2013, 20:45 )olematu Kirjutas:
(12-08-2013, 20:42 )Faraday Kirjutas:
(12-08-2013, 20:34 )Eithea Kirjutas:
(12-08-2013, 20:25 )mässaja Kirjutas: Kle faradi mis sa arvad mis juhutub kui kõik seda teema lugenud kirjutavad et ma nean su ära (nimi kelle kohta see käib) See tähendab et on antud suur energeetiline laks sinu aura väljadele. Ja selle peale võid mürki võtta et jääd haigeks kas kergemalt või raskemalt. Ei viitsi sulle põhjalikumalt seletada. Kui sul on soovi siis loodan et teised on ka eksperimendiga nõus.
Ei ole vaja needa, paremaid/kindlamaid vahendeid on, aga eksperiment ise oleks huvitav küll.

Kõik kes soovivad mind needa....või mis iganes...tehke seda...aga tehke hästi ja korralikult. Ja, et oleks ka tulemus.


Sul on eluisu otsas või ? Ehk see seletab, miks Sa viimasel ajal kõigi kallal juba urised ?

Sul on minu luba mind needa.

Sa ei ole mulle midagi halba teinud, et ma Sind needma peaks . Ja isegi kui oleks, üritaks ma ennast kontrollida sõnadega ümberkäimisel .

Mina olen oma sõnadega üldiselt ettevaatlikult ümber käinud . Eriti ei taha ma liita emotsiooni ja sõna väge.
Sinu lahkel loal jätan Sinu loa kasutamata .

Aga teemaalgataja saadan igasuguste kõhkluste eos välistamiseks naistearsti juurde .
See oleks mõistlik tegu . Loomulikult ei tasu arstikabinetis rääkida vaimude väljakutsumisest, ent kui suguvõsas on esinenud seda haigust, siis palu luba enese kontrolli saatmiseks . Enne lihtsalt kabinetist välja ei tule .

Vasta
#19
(12-08-2013, 21:07 )olematu Kirjutas: Sa ei ole mulle midagi halba teinud, et ma Sind needma peaks . Ja isegi kui oleks, üritaks ma ennast kontrollida sõnadega ümberkäimisel .

Mina olen oma sõnadega üldiselt ettevaatlikult ümber käinud . Eriti ei taha ma liita emotsiooni ja sõna väge.
Sinu lahkel loal jätan Sinu loa kasutamata .

Kas lihtsalt sellepärast, et see on võimatu? Kui Sa seda oskad ja suudad siis on olemas maailmas esimene dokumenteeeritud tõestus olema.

Avame eksperimendi? Nead mind ära või kes tahes foorumis neab mind ära. Neid kes teevad seda hea meelega on üsna mitu.

See ei tohiks teil kaua aega võtta. Samuti ei tohiks ma aasta lõpuni elus püsida. Võimalik, et eksin.

Käige välja omad reeglid kui minu omad ei sobi.
Tegelikult ei ole vaja reegleid. Kustutage oma vaimujõuga mu eluküünal ja ma usun, et tete mida räägite. Minu luba selleks on olemas.
Vasta
#20
(12-08-2013, 21:37 )Faraday Kirjutas:
(12-08-2013, 21:07 )olematu Kirjutas: Sa ei ole mulle midagi halba teinud, et ma Sind needma peaks . Ja isegi kui oleks, üritaks ma ennast kontrollida sõnadega ümberkäimisel .

Mina olen oma sõnadega üldiselt ettevaatlikult ümber käinud . Eriti ei taha ma liita emotsiooni ja sõna väge.
Sinu lahkel loal jätan Sinu loa kasutamata .

Kas lihtsalt sellepärast, et see on võimatu? Kui Sa seda oskad ja suudad siis on olemas maailmas esimene dokumenteeeritud tõestus olema.

Avame eksperimendi? Nead mind ära või kes tahes foorumis neab mind ära. Neid kes teevad seda hea meelega on üsna mitu.

See ei tohiks teil kaua aega võtta. Samuti ei tohiks ma aasta lõpuni elus püsida. Võimalik, et eksin.

Käige välja omad reeglid kui minu omad ei sobi.
Tegelikult ei ole vaja reegleid. Kustutage oma vaimujõuga mu eluküünal ja ma usun, et tete mida räägite. Minu luba selleks on olemas.

Kas sa oled purjus, Faraday?
Vasta
#21
(12-08-2013, 21:49 )Maokas Kirjutas: Kas sa oled purjus, Faraday?

Ma pigem lükkan ümber purjus inimeste umbluud. Kuigi kardan, et nad ei ole purjus vaid nad ongi terve elu sellised. Pean tunnistama, et olen vahel purjus olnud küll kuid erinevalt mõningatest indiviididest on mul ka kainusehetkiwink
Vasta
#22
Kustutage oma vaimujõuga mu eluküünal ja ma usun, et tete mida räägite. Minu luba selleks on olemas.
[/quote]

Minu teada peaks olema seadusega keelatud ja karistatav üleskutse kellegi füüsiliseks hävitamiseks, kaasa arvatud iseenda. Olenemata vahenditest ja meetoditest.
Vasta
#23
(12-08-2013, 22:11 )Maokas Kirjutas: Kustutage oma vaimujõuga mu eluküünal ja ma usun, et te teate mida räägite. Minu luba selleks on olemas.

Minu teada peaks olema seadusega keelatud ja karistatav üleskutse kellegi füüsiliseks hävitamiseks, kaasa arvatud iseenda. Olenemata vahenditest ja meetoditest.
[/quote]

Ehk nimetad selle seaduse ja pügala selles seaduses?
Vasta
#24
(12-08-2013, 22:19 )Faraday Kirjutas:
(12-08-2013, 22:11 )Maokas Kirjutas: Kustutage oma vaimujõuga mu eluküünal ja ma usun, et te teate mida räägite. Minu luba selleks on olemas.

Minu teada peaks olema seadusega keelatud ja karistatav üleskutse kellegi füüsiliseks hävitamiseks, kaasa arvatud iseenda. Olenemata vahenditest ja meetoditest.

Ehk nimetad selle seaduse ja pügala selles seaduses?

[/quote]

Ahhh, ... ... !
Vasta
#25
Ma julgen arvata, et inimene, kes laheb - seda enam ajaviiteks - teist inimest ... misiganes, needma ehk teisele halba soovima - on iseenesest m6tlematu olend, sest oma tegudest ja soovidest saad sa ju alati osa - ytlevad teadjad ?
Samuti, Faraday - rahu, ainult rahu - ei ole sinu aeg, ehk? Kui sellistemeetoditega peab seda provotseerima ?
Ja yldse, maitea, kiskuge vahem ... siin, teisel inimesel oli mure ... tehke oma muredega ise teemaalgatused, arge trampige teiste muredest yle, ei aita teid ega teda - suure t6enaosusega.
Ja arge /mangige/ s6nadega, soovidega mida te tegelikult ei soovi - suured inimesed, jargmine p6lvkond vaatab ja arvab, et nii v6ib ja peab ... kas meil ei ole tuleviku ees seda vastutust? Mina ar van, et minul kyll on, teiste kohta ei tea ...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kui kaua on hing pärast surma maa peal? PurjusEesel 34 27,581 17-12-2020, 17:00
Viimane postitus: kalldunn

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat