•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas Jeesus oli reaalselt olemas ?
#76
Tsitaat:Algselt postitas joosu
seda, hea Tutanhamon, on tegelikult ka juba kaks aastatuhandet öeldud, et tegelikult JUST NÜÜD oleks ikka eriti seda heategija tulekut maailmale taas vaja. Smile

kuid tegelikult on öeldud ka seda, et see Uus Tulemine saab toimuma äraarvamatul moel.

jah -- inimesed räägivad"nüüd oleks vaja uut tulemist" aga -- nad ju ei tunneks seda ära! nii nagu Jeesuse ajal oli inimesi-masse, kes teda tagakiusasid ja mõnitasid, siis miks peaks täna olema teisiti kui meie keskel oleks väljavalitu, saadik, Valguse tooja?! kas arvate, et see see muudaks meie maailmas midagi? kas meil ei oleks skeptikuid, piisavalt küünilisi kujusid, masse, usuhulle, oma usu"õigeks pidajaid" ja kõige muu salgajaid, kas meil ei oleks jutud lahti ufodest ja kloonimisest -samuti nagu siin foorumis, niisamuti ka väljaspool seda! ja takkapihta saavad sõimu osaliseks ka selle Väjavalitu kummardajad, temasse uskujad!

meie hulgas on olnud ka teisi saadikuid -Budhha, Laozi - kas siis neid kõik kuulasid? või näiteks Sai Baba täna -on püamees, Valitu, Armastuse kehastus. aga millised kommentaarid netis ja siin foormuis tema pihta lendavat?! meil on pühasid inimesi meie keskel aga me ei märka neid. ikka oodatakse seda "veel erilisemat". aga miks oodata -Jeesus ja Buddha, nende õpetus ja vaim on ju ka TÄNA meiega. milleks uut õpetajat kui eelmisi mõnitame ja tulnukateks või petistke nimetame. Võtke lahti Uus Testament ja seal ongi ju Pühast juttu .usu -ja sa näed, sa saad mida näed, sa näed mida saad;

Vasta
#77
lootus on usu juurde viiv ukseava,
usk on teadmise juurde viiv ukseava,
teadmine on loomise juurde viiv ukseava ja
loomine on kogemise juurde viiv ukseava.
Kogemine on väljendamise juurde viiv ukseava,
väljendamine on millekski saamise juurde viiv ukseava,
millekski saamine kujutab endast kogu elutomimist ning on Jumala ainuke funktsioon.

me kõik loome ennast. oleme hing kes valib endale taas ja taas uue kehastuse siin planeedil,universumis. mõni meist on "rohkem valmis" ja koosneb vaid armastusest ja andestusest, kaastundest ja harmooniast -sellised on olnud Buddha ja Jeesus ja mitmed teised. ka see, et paljud ei suuda uskuda Jeesust-see on nende valik siin tänases elus. see on nende tee loomingus-loomises.me kõik oleme loojad - oma arusaamadele, mõistmisele, usule tuginedes loome tänase päeva, pere, suhted, maailmast arusaama. iga sõna, tegu, lootus ja unistus on meie loomingu osa - ja reaalsusena ilmnev meie elus. Jeesus teadis, Kes Ta On -ja miks ta tulnud on -sedavõrd "kaugele" on jõudnud ta omas loomingus. enamus meist paraku ei mäleta siia sündides miks ta tuli, mida kogema ja meenutama. Ja imetegudest rääkimine -seda on ka vähem "kasvanud" inimesed teinud - kõik need kes kütega ravivad, palvega tervendavad -nad kõik on ju väikesete"imede "tegijad millised on meile kõigile võimalikud teha. aga --kergem on ju salvata kui uskuda -otsida pettust ja valet kui uskuda, siirast südamest uskuda!
Vasta
#78
Tsitaat:Algselt postitas shambala
jah -- inimesed räägivad"nüüd oleks vaja uut tulemist" aga -- nad ju ei tunneks seda ära! nii nagu Jeesuse ajal oli inimesi-masse, kes teda tagakiusasid ja mõnitasid, siis miks peaks täna olema teisiti kui meie keskel oleks väljavalitu, saadik, Valguse tooja?!
Jeesusi on ju palju - ühte olla nädalavahetusel laval nähtud (link), kui loogika appi võtta, siis hullumajas peaks neid küllaga olema ja...

...ühesõnaga, et keegi stsenaariumi tõsiselt võtaks, on siis - äraarvamatul moel... :S
Vasta
#79
shambala, ma ühineksin WhiteWolfiga ja küsiksin, et millist Jeesust sa silmas pead? Sa ennist mainisid ka uut testamenti. Kui sa räägid Jeesusest uue testamendi võtmes, siis see on ju vale jätkuv levitamine. Minu arvamus muidugi.

P.S. Mina usun, et Jeesus on kehastunud ja planeedil Maa elanud. Küll aga ma ei usu uut testamenti ja seda kärbitud, miksitud, valesti -ja pahatahtlikult tõlgendatud jne teost.
Samas ei sunni ma oma arvamust peale ja paluks mitte solvuda minu posti peale.






[Muudetud: 11-4-2010 Kirjutaja]
Vasta
#80
Tsitaat:Algselt postitas Foorumlane

Kulla Müstik ! Ma arvasin , et sa oled Erich von Danikeni austaja ja oled tema tegemistega kursis Smile !
Nimelt on ta maailmas kõik urkad làbi uurinud ja sattus ta Kašmiiri , kus on haud , mida kohalikud kaitsevad ja kàivad seal palvetamas . Ise nad , aga teavad kindlalt , et see haud on oma 2000 aastat vana ja sinna on maetud Jeesus !

Kulla, Foormlane, ammu on juba huvitavamaid ja põnevamaid uurijaid kui Däniken. Kas ma kirjutasin, et ma ei tea seda teooriat, et Jeesus Indias elas? Ei kirjutanud ju.
Kirjutasin teiste jaoks, et nad ka teaksid seda teooriat.
Ise lugesin hiljaaegu seda Jeesuse Indias elamise juttu ja palju muud väga paeluvast noore ameeriklase reisikirjast:
David Hatcher Childresi "Hiina ja Sise-Aasia kadunud linnad
."
http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?158766

Muuseas, kui sind muistsed huvitavad paigad ja leiud huvitavad, siis eelmisel aastal ilmus kolm väga huvitavat
eestikeelset raamatut. Nimelt Hausdorfi "Kohtumised hoomamatuga", "Kummalised reaalsused" ja "Mitte sellest maailmast." Kaks neist olen juba ka läbi lugenud ja mitmetesse teemadesse sealt teavet jaganud.
Muuseas, meil ju siin lausa eraldi teema "Jeesus Kristuse veevalaja evangeeliumi" kohta. Loodan, et oled selle ikka läbi juba lugenud. Däniken nagu sellesse ju ei puutu.Smile
http://para-web.org/viewthread.php?tid=5...#pid108592
Aga sellest "Hiina ja Sise-Aasia kadunud linnadest tõin siin teemas eespool katkendi sellepärast, et seal oli kõik kenasti kirjas Jeesuse teekond:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=242&page=3
Olen ju teise teemasse lisanud isegi pildi Jeesuse hauast Kašmiiris:
http://www.jesus-kashmir-tomb.com/PicturesofJesus.html

."
Siin neid Jeesuse teemasid terve posu, kuhu olen teavet
lisanud.


[Muudetud: 4-11-2010 Müstik]
Vasta
#81
Seda võib võtta nii ja naa. Ininese jaoks oli vaja juhtoinast, kelle abil sai karja vaos hoida. Usuringkonnad tegid omale hea tööriista. Ridade vahelt võib lugeda, et ta oli reaalne isik, kes kunagi on elanud. Kui ta elas siis tehti ta kirikupoolt maatasa. Ühe materjali alusel elas Jeesuse suguvõsa 300a edasi Hispaanias. Jeesus on maetud Põhja indiasse. Ta õppis Indis vanu teadmisi ja muid oskusi, mis oli tolle aja inimestele uudis ja peeti imeks. Seda soosis nende inimeste harimatus ja lõpuks tekkiski temast müüt kui imetegija. Palju on raamatust välja jäetud sest see oleks kirikutegelased tahaplaanile jätnud. Head edasist mõtlemist!
Vasta
#82
Kas juhtoinast või eeskuju??? Tegelikult on vaja mõlemat - küsimus on vaid selles KES selleks saab ja mis on tema motiivid?
Vasta
#83
Tsitaat:Algselt postitas Kirjutaja
shambala, ma ühineksin WhiteWolfiga ja küsiksin, et millist Jeesust sa silmas pead? Sa ennist mainisid ka uut testamenti. Kui sa räägid Jeesusest uue testamendi võtmes, siis see on ju vale jätkuv levitamine. Minu arvamus muidugi.

P.S. Mina usun, et Jeesus on kehastunud ja planeedil Maa elanud. Küll aga ma ei usu uut testamenti ja seda kärbitud, miksitud, valesti -ja pahatahtlikult tõlgendatud jne teost.
Samas ei sunni ma oma arvamust peale ja paluks mitte solvuda minu posti peale.





[Muudetud: 11-4-2010 Kirjutaja]




ei -miks peaksin solvuma. see sinu arusaam ja uskumine ja looming -nagu eelnevas postituses siin kirjutasin. kõigil õigus oma arvamusele või kellegi teise omale tuginedes see avaldada.
tegelikult peaksid siis hoopis teema postitajalt küsima, millisest Jeesuset jutt käib? mina rääkisin konkreetselt tõesti inimesest, kellest juttu UT ; seda ma team mida tehtud on pühakirjadega ja et seal palju arvamusi ja moonutusi. MUIDEKS -ei tasu jätta tähelepanuta et -tõlkes on läinud palju "mõtteid" ja algset ideed kaotsi. seda veel väike ja "sõnavaralt vaestesse" keeltesse nagu seda on eesti keel. Heebrea keeles ei ole "neitsist" sündinud mitte üldsegi selle tähendusega väljend nagu meie seda täna teame. ja Heebrea sõnadel on tohutut palju tähendusi - keel on väljendusrohke. (ps-olen seda õppinud ja .. loomulikult on vaidlused taas teretulnud ka siinkohal kõigilt kellele miski"ei meeldi") Smile
edu ja rahu!
Vasta
#84
Tsitaat:Algselt postitas HUGOTH
Kui ta elas siis tehti ta kiriku poolt maatasa. Ühe materjali alusel elas Jeesuse suguvõsa 300.a edasi Hispaanias. Jeesus on maetud Põhja indiasse. Ta õppis Indis vanu teadmisi ja muid oskusi, mis oli tolle aja inimestele uudis ja peeti imeks. Seda soosis nende inimeste harimatus ja lõpuks tekkiski temast müüt kui imetegija. Palju on raamatust välja jäetud sest see oleks kirikutegelased tahaplaanile jätnud. Head edasist mõtlemist!

Missuguse kiriku poolt Jeesus maatasa tehti?
Esimene paavst ju nagu teada oli Peetrus, kes arvatakse, et sündis 32.aastal. Umbes samal ajal kui Jeesus risti löödi.
http://et.wikipedia.org/wiki/Jeesus

Ja alles 4.sajandi lõpul muudeti kristlik kirik riigiusuks.
Ei olnud selleaegsed inimesed midagi nii harimatud. Ma mõtlen neid, kes Egiptuse salakoolides olid õppinud nagu näiteks esseenid.
Neid imetegijaid oli 1.sajandil mitmeid peale Jeesuse.
Kristlust levitasid mitmed usukuulutajad ehk apostlid, kelle seas olid tähtsaimad Peetrus ja Paulus. Peetrus oli Jeesuse lähikaaslane-jünger. Pärast tolle surma rändas ta Rooma, kus pani aluse kristlikule kogudusele ja sai esimeseks Rooma piiskopiks. Paulusest sai kõige mõjukam kristluse levitaja Rooma riigis.
Lihtsalt niisama, meeldetuletuseks.Smile
Vasta
#85
Üks hea lugu Jeesusest, algsest kristlusest ja ka judaismist:
The Talmudic Jew Identified | The Saxon Messenger
Vasta
#86
aNeid imetegijaid oli 1.sajandil mitmeid peale Jeesuse
------------------------------------------------------
Jeesuse fenomen muidugi ei seisne selles, et ta imesid tegi, vaid selles, et ta on Jumala Poeg (Jumal) ja suri inimeste eest!

Ja Jumal on asjad nii seadnud, et igaüks, kes seda "jama" usub, pääseb! Smile
Vasta
#87
(29-07-2013, 21:24 )pipp Kirjutas: aNeid imetegijaid oli 1.sajandil mitmeid peale Jeesuse
------------------------------------------------------
Jeesuse fenomen muidugi ei seisne selles, et ta imesid tegi, vaid selles, et ta on Jumala Poeg (Jumal) ja suri inimeste eest!
Ja Jumal on asjad nii seadnud, et igaüks, kes seda "jama" usub, pääseb! Smile (surmast, hinge surmast)

Paraweb ei ole see koht kus lihtsalt kristlikke dogmasid korrata kulla Pipp.
Siin elutsevad iseseisvalt tulemusi otsivad inimesed.

Muuseas, kas Jeesus ise ütles, et ta oli/on Jumala Poeg? Ta on selle koha peal olnud suhteliselt mõistatuslik. Kust sa kuulsid, Pipp, et Jeesus oli/on Jumala Poeg?
Vasta
#88
(02-08-2013, 05:44 )positiivne Kirjutas: Muuseas, kas Jeesus ise ütles, et ta oli/on Jumala Poeg? Ta on selle koha peal olnud suhteliselt mõistatuslik. Kust sa kuulsid, Pipp, et Jeesus oli/on Jumala Poeg?

Alles olevate allikate alusel ütles Jeesus, et tema on Jumala poeg.
Samas tuleb täpsuse huvides ütelda, et Jeesus ütles, et ka inimene on Jumala laps.
Ma ei tea kust Pipp seda kuulis/luges aga minu teada on see kirjas nii Piiblis kui ka apokriivades ja ka selles mida loetakse Jeesuse enda jutluseks. See avab selles mõttes huvitava perspektiivi, et Jeesus ei pannud ennast teistest inimestest kõrgemale ega väitnud, et ainult tema on Jumala poeg vaid ütles seda kuna tema oli mees seega poeg nagu ka kõik teised mehed ja naised siis on tütred.
Jeesuse plussideks loen ka tema teisi ütlusi. Näiteks mainis ta, et iga Inimene on Jumala koda milles ta saab Jumala poole pöörduda. Selle üldiseks tähenduseks leotakse, et Jeesus ei pidanud vajalikuks kiriku kui institutsiooni sellist. Juba tollal olemasolevaid templeid ja ka kirikuid loeti Jumala/te majadeks kus käiakse teda palumas ja mille juures ei tohi ka preestrit ära unustada - väikese annetusega. Kuigi Jeesus selle süsteemi vastu otseselt ja avalikult ei astunud siis kaudselt ta seda taunis - loe ütlus "Jumala kojast inimeses" eespool.
Samas aga astus Jeesus üsna sõjakalt ja otse liigkasu võtmise vastu mida ka templid otseselt soosisid ja olid lausa pea avalikutl "rahavahetajatega" mestis. Tema ütlustest võib lugeda, et ta ei olnud otseselt päris templi kui sellise vastu kuhu inimene tuleb ja palub Jumala poole (see on psühholoogiline aspekt - rännak kuhugi annab nagu kaalu juurde asjale), kuid ta oli otseselt vastu templites valitsevale olukorrale kus valitses "kaupmees" mitte usumees - kes aitab inimesel selgusele saada tema probleemides. Meenutagem, et tollal ei olnud meie mõistes psühholooge ja jumalasulased täitsid seda tühikut - kes paremini kes halvemini.
Templi+raha koostööd aga kutsus Jeesus "saatana sünagoogiks" ja see tollane sekt kes valitses Juudamaal oli tänapäeva juutluse kasti üheks alusepanijaks ja kujundaks. See sekt kujundas välja "rahajumaluse" ehk religiooni milles pole kohta Jumala vaid kummardatakse materiaalseid väärtusi vaimsete asemel. See sama sekt on ka perverteerinud Jeesuse kui Inimese, kui mõiste ja kui ideed mida ta kandis. Olles küll ametlikult tema jüngrid on Piiblist ju Jeesuse jutlused täiega välja jäetud. Samas on temale omistatud Piiblis ütlusi ja tegusi mis tema tehtud ei olnud - probleem on aga selles, et peale nii pikka aega ja kehva "raamatupidamist" on raske täpselt näpuga järge ajada kus on reaalsus ja kus on müüt.
Vot sellised lood ja mõtted asjast.
Vasta
#89
Excu'ga nõus. Just hiljuti lugesin piibli kaanest kaaneni läbi (tekkis lihtsalt selline tunne, et peaks seda tegema). Kuna Jeesus oli mässaja ja jutlustas oma tõde ehk kõik on Jumala lapsed, siis selle eest ta ka risti löödi. Siiamaani osa religioone vaidlustab Püha kolmainsuse ehk Isa, Poja ja Püha Vaimu ehk eitab Jeesust.
Vasta
#90
Soovitan lugeda ka apokrüüfe. Ja lisaks Piibli erinevaid tõlgendusi.
Hiljaaegu kirjutas Arlich foorumis teemas Antikristus, kuidas Piiblit on aja jooksul muudetud. Ja tõi ka tölkeid ja näiteid.
Postitus 65:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ntikristus

Samast teemast:
(18-02-2013, 17:19 )Arlich Kirjutas: Piibel on kirjutatud väga erinevatel teadvusetasanditel kõige madalamast kuni kõige kõrgemani välja igal tasandil iseloomulike sümbolite, allegooriate, 4D maailma 3D maailma prjojitseerimise, "vaimsete võtmetega" avatavaks tehtavana, õpilasest -> meistrini välja.
Pealegi on Piibel kodeeritud, mille jaoks on olemas viited jms, niisamuti numeroloogiline sõnade, numbrite ja lausete korduvus, mis loomulikult esmasel lugemisel silma ei hakka. Ja see on hea, et paljud seda ei mõista, sest siis ei oleks meil sellest õpetusest küllap midagi alles jäänud, vaid kõik oleks nö. Beliali poegade poolt juba ammu ära muudetud.

Vasta
#91
Mul on üks huvitav kogemus. Enne magama minekut tuli mingi imelik suur kuri must entiteet mu kohale (näen neid olendeid vahest), kes tegi minuga mingeid asju ja ei läinud ära. Mõtlesin, mida teha.. Siis hakkasin Sanandat appi kutsuma endale (kanaldajad ütlevad, et Jeesus tutvustab ennast Sananda nime all, kui temaga ühendust võtta ja ühes kanalduste raamatus mida ma lugesin, esindati ka teda Sananda nime all). Igatahes kutsusin teda appi mõtetes mingi 15 korda järjest ja siis tuligi. Suur valge entiteet nagu täpselt minu kohale, andis mulle head energiat täiega ja ajas selle kurja asjanduse minema. Olin väga hämmingus ja õnnelik.

Mingid targad räägivad, et Jeesus oli heade tulnukate energiatega ühenduses, kuigi ta ise seda ei teadnud. Sellepärast ka suuremad teadmised jne. Üldiselt rääkiski ta armastusest, energiatest jpm-st heast. Nii palju on ümber räägitud ja kirjutatud tema kohta lihtsalt.

Kurb on see, et need head kehastunud võimsad inimesed.. Et nad jäävad märkamatuks kuidagi või neid surutakse alla, muudetakse massi arvamust nende suhtes jne..
Aga on grupiteadvused, kuhu nad salvestuvad, milles nad osalevad ja mida nad muudavad. See on suur töö juba, mis lihtinimesele märkamatuks jääb. Christ consciousness on ka siiamaani olemas ma usun. Sai Baba on jah tänapäeva suurim armastuse ja valguse tooja, minu teada.

Huvitav, miks kõikide valgustöölistega ei jamata ja neid ei takistata vms.. Miks osad ette jäävad ja osad mitte? Keegi teab?
Vasta
#92
Oli ei olnud ei tea keegi tàpselt enam. Tàhtis on sônumid niiôelda temalt on kuuldud. Aga samas mis teeb teda paremaks jumala lapse ees meist? Et oskas lobiseda? Me ju kôik lobiseme. Ajame igasugust loba, aga meid ei peetagi siis jumala oma lapseks? Imelik see maailm. Mina paneks kirikud kinni suure lukutaha. Eriti hàirib mind Vatikan, kus on kokku kogunenud muidusôôjad kellel pole ei usku, ega sooja kristusest. Istuvad seal ja oma usust otsivad vaid noori poisse, et rahuldada ennast
Vasta
#93
(02-08-2013, 05:44 )positiivne Kirjutas:
(29-07-2013, 21:24 )pipp Kirjutas: aNeid imetegijaid oli 1.sajandil mitmeid peale Jeesuse
------------------------------------------------------
Jeesuse fenomen muidugi ei seisne selles, et ta imesid tegi, vaid selles, et ta on Jumala Poeg (Jumal) ja suri inimeste eest!
Ja Jumal on asjad nii seadnud, et igaüks, kes seda "jama" usub, pääseb! Smile (surmast, hinge surmast)

Paraweb ei ole see koht kus lihtsalt kristlikke dogmasid korrata kulla Pipp.
Siin elutsevad iseseisvalt tulemusi otsivad inimesed.

Muuseas, kas Jeesus ise ütles, et ta oli/on Jumala Poeg? Ta on selle koha peal olnud suhteliselt mõistatuslik. Kust sa kuulsid, Pipp, et Jeesus oli/on Jumala Poeg?

Wow, ma ka iseseisev, isegi kui see sind solvama peaks! Smile

Jumal! Pm. võib öelda, et piiblist lugesin!
Aga see on seedimatu?
Tulnuk-jumalad seevastu seeditavad, kulm ka ei kerki?



Vasta
#94
Ma usun, et Jeesus oli täiesti reaalne tegelane, nagu ka Buddha, Krishna ja teised "lihast sündinud jumalad". Lihtsalt, nad suutsid jõuda oma arengus piisava tasemeni, et kasutada oma täit vaimset potensiaali. Mina pean Jumala all silmas intellekti omavat loovat Energiat ja usun,et me kõik koosneme samast Energiast. Seega on meil kõigil võimalik jõuda samale tasemele. Peame seda lihtsalt endale teadvustama, selle nimel endaga tööd tegema ja mis ehk kõige tähtsam: peame suutma vastutust võtta oma loomingu suhtes. Nii ei peagi ootama kellegi teise tulekut, vaid võime ise olla tulevased Messiad.
Vasta
#95
On üks aspekt millest enamus siinseid vaidlejaid tundub kas mööda vaatavat võipole see nendeni veel jõudnud - nimelt - ajalooline kontkest. Oli aeg kui "vanad" jumalused ehk need kurikuulsad annunakid olid kas lahkunud või "põranda" alla läinud - miks põranda alla sellest järgnevalt. Kes on Sitchini tõlkeid lugenud võiks aru saada, et nemad olid tehnokraatidest Looja-Universumi kummardajad ja sellest ideoloogiast lähtuvalt nad ka käitusid. Ehk siis Isik-Inimene-Humanoid-(ka)Reptiloid on Universumi loodud ja meie kõik moodustame Jumala ehk Looja ehk Universumi. Mõnes mõttes olid na monodeistid, kuid mitte "habemega mees pilvepiiril" moodi. Jeesuse jutt aga meenutas vägagi nende omasi ja võis arvata, et ta võis olla nende "agent" või lihtsalt oli leidnud ülesse vanad Sumeri õpetused kuna on suht tõenäoline, et oma kadunud aastatel käis ta kas siis Sumeris või Indias - nii või teisiti läks läbi Sumeri.

Maal kondas ringi terve kari erinevaid tulnukaid kes püüdsid omale positsioone kindlustada "uute jumalustena", et nautida - no mida iganes ka siis ka kaasneva võimuga nautida püüdsid. Mingi "jõud" hoidis neid tagasi avalikult tegutsemast kuna olid just lõppenud suured sõjad kus kasutati ka aatomi relva taolist relva - meenutagem Mohendjo Darot ja Surnumerd ehk Loti naise soolasammast. Muideks - ka Surnumere ümbruses on suurenenud radiatsiooni vöönd - turistidele seda ei räägita aga iisraeli/juudi kõrgemad "ninad" seal ei puhka.
Sõda oli sundinud erinevad tulnukate fraktsioonid "põranda alla" - meenutagem - Sumeri ajal olid kontaktoid avalikud - Moosesele aga juba enam "Jumala" palet ei näidatud - vaid ainult läbi kaitsekihi. Sõda käis eeldatavasti võimu pärast Maal - kas kamanadab ja kasutab siinseid ressursse - inimesi, maavarasi ja mida iganes siit välja pumbata annab. Selline vahepala - kuigi nafta tungis Sumeri/Iraani piirkonnas lausa avalikult maale siis annunakid seda ei kasutanud - neil olid teised elektri saamise moodused - neist üks vihje oli Bagdadi patarei. Neist jäänud preesterkond, ülikud ja muidu rikkamad ilmakodanikud kindlustasid oma maapealset võimu ja seda eeldatavasti annunakid välja või põranda alla löödud jõudude kaasabil. Ilmselt kaasnes sõja lõpuga mingi kokkulepe, et Maa jääb nautraalseks pinnaks kus keegi neist ennast avalikult näidata ei tohi - telgitagused mahhinatsioonid (jällegi Moosese näide) aga jätkusid. Siin eristub 2 fraktsiooni - esimene Sumeris ja Egiptuses tegutsenud ja teisena Ameerikas tegutsenud seltskond. Mõlemaid iseloomustab aga üks huvitav püüdlus - tollal maailmas valitseval positsioonil olevate valgete aarialaste välja söömine.
Kordan korraks üle Ameerika teema - sealsetel indiaanlastel ja üle terve kontinendi - on legendid mis räägivad valgetest jumalatest kes olid seal enne neid ja siis kuhugi kadusid. See on avalik versioon mida peale surutakse just kui näidates, et valged andsid ISE oma positsioonid ära ja lahkusid - seega kaotades igasuguse õiguse nendele maadele. Tegelikult oli asi natuke verisem - valgete väljaajamise protsess meenutab seda mis toimub praegust Euroopas - kes ajalugu ei mäleta elab tulevikuta ehk siis sureb välja. Neid legende indiaanlased - vähemalt USAs ja mõned räägivad ka aga ammu enam mitte igale ettejuhtunud isikule.

Samalaadsed protsessid toimusid ka Euroopas - oli valgete riik Hüperborea mis asus Põhjas - Koola poolsaarest kuni praeguse Moskvani ja Atlandist kuni Vaikse ookeanini. Aatomisõja tagajärjel aga saabus see nn väike jääaeg mis sundis neid rändama Sumeri suunas. Kuna sõja järgselt oli koht suhteliselt inimtühi ei olnud sellega probleeme. Segunedes kohalikege kes olid sõja koobastes üle elanud - jällegi meenutuse koht - neid koopaid on leitud palju ja ka tõsiselt SUURI - nagu terved korruselamud maa all. Võeti punti siis kohalikud ja hakati tsivilisatsiooni ülesse ehitama.

Nüüd tulevad aga mängu juba need kes taevas sõja üle elasid. Nähes uut Inimeste tõusu olid nad eeldatavasti seotud lepingutega ja otsest "alla tulemist" nad omale lubada ei saanud. Töö käis telgitagustest. Mängides teatud isikute au ja muul ahnusel loodi religioone ja muid "kaste", et lähtudes printsiibist "jaga ja valitse" hoida võimu ohjad enda käes.

Nüüd jõuame Jeesuse juurde. Kas ta oli Annunakide agent või lihtsalt keskmisest teravam pliiats karbis - seda oli ta nii kui nii. Kui aga agent siis värvati ta eeldatavasti kas Sumeris või Indias. Arvestades legende tema sünnist võimalik, et ta oli röövi tulemusel tema emasse istutatud "geeni muundatud" toode ehk siis hübriid. Eesmärk võis olla "oma kliki" võimu kindlustmaine või siis olla Trooja hobuse rollis ja võimule trügivate (tänaseks selgunud, et päris laia profiiliga maniakkide) kliki vastu.
Moosese abil loodi juudid kui teatud ringkond, mõiste ja klikk. Kui vaadata Egiptusest lahkumise ja selle ajal toimunut siis võib arvata, et käis ka teatud "geenide muundamise" protsess mille eesmärgiks oli parema kontrolli saavutamine muundatu üle - kas eesmärgiks oli puhas "robot" või lihtsalt kesta loomine kuhu omasi kergemini sisse saada ehk selgub tulevikus hetkel piirdume sellega, et Jahve (kes iganes siis ta ka ei olnud/on) tegi omale isiklikud vahemehed kelle abil Inimkonda orjuses hoida ja aknast välja vaadates tundub, et see projekt on neil VÄGA hästi õnnestunud.
Praegune kasti süsteem - India oma kallal me armastame võtta aga hetkel kehtivat nagu ei märkagi - tagab selle, et mingi 1% kontrollib ülejäänut 99%. Ta teeb seda varjatult - üldjuhul, kuid ikkagi oleme me selle süsteemi orjad. Reaalselt kehtib see printsiip mille vastu Jeesus häält tõstis ja mille eest ta risti löödi - valitseb Raha ja selle jüngrid kes leovad ennast paremateks kui ülejäänud Inimkond. Meenutagem rida Talmudist - ainult juudid on inimesed - ülejäänud on kari kes on mõeldud neid teenima.
JÄÄB AINULT ÜKS KÜSIMUS - KEDA TEENIVAD JUUDID???
Vasta
#96
(15-08-2013, 06:35 )excubitoris Kirjutas: Arvestades legende tema sünnist võimalik, et ta oli röövi tulemusel tema emasse istutatud "geeni muundatud" toode ehk siis hübriid.

On ju olemas legend ,et okaspea eostati sisaliku poolt ,kes sisenes kõrvast ja väljus suust.
Vasta
#97
(15-08-2013, 07:14 )NelliN2 Kirjutas:
(15-08-2013, 06:35 )excubitoris Kirjutas: Arvestades legende tema sünnist võimalik, et ta oli röövi tulemusel tema emasse istutatud "geeni muundatud" toode ehk siis hübriid.

On ju olemas legend ,et okaspea eostati sisaliku poolt ,kes sisenes kõrvast ja väljus suust.

Arvestades legende sisaliku tegevustest siis ei pea seda eriti õnnestunud legendiks.
Vasta
#98
(02-08-2013, 16:29 )Peisko Kirjutas: Kurb on see, et need head kehastunud võimsad inimesed.. Et nad jäävad märkamatuks kuidagi või neid surutakse alla, muudetakse massi arvamust nende suhtes jne..
Aga on grupiteadvused, kuhu nad salvestuvad, milles nad osalevad ja mida nad muudavad. See on suur töö juba, mis lihtinimesele märkamatuks jääb. Christ consciousness on ka siiamaani olemas ma usun...
Huvitav, miks kõikide valgustöölistega ei jamata ja neid ei takistata vms.. Miks osad ette jäävad ja osad mitte? Keegi teab?

Märkamatuks jäämine on nende soov/taotlus, põhiline on töö massimeelega.
Ega need kes valjult kuulutavad end valgustöölisteks, veel seda pole.
Vasta
#99
Küsimuse estajale mine raamatukokku ja võta sealt lugemiseks raamat, püha veri ja püha kraal. Usun et leiad vastuse aga mis kristlusesse puutub siis võid seda taunima hakata.
Vasta
Mõtte - uperpall.
(15-08-2013, 08:28 )Metslane Kirjutas: Küsimuse estajale mine raamatukokku ja võta sealt lugemiseks raamat, püha veri ja püha kraal. Usun et leiad vastuse aga mis kristlusesse puutub siis võid seda taunima hakata.

(15-08-2013, 08:37 )Metslane Kirjutas: Noo jah, hakata raamatu järgi elama ??? noo see kes omale aju ostma peab - võibolla isegi aitab. Ma jätan siiski teile selle lugeise koorma. Smile1
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=7684
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Voodoo - kas tegelt ka? hardo1990 34 12,912 24-03-2022, 10:05
Viimane postitus: Kunglas
  Kas halvaga võib teha head? Lynx Titan 49 7,732 19-10-2021, 04:27
Viimane postitus: lumm
  Altai šamanism, kas kristlus on saatanast? VironShaman 52 20,486 12-12-2019, 13:31
Viimane postitus: Mannu
  Kas jumal(ad) on olemas või ei ole? Nielander 274 80,586 30-07-2019, 14:08
Viimane postitus: Q11
  Nostrodamuse Anglomois kuningas kas V.Putin,D.Trump või keegi kolmas? Punahabe 9 5,287 27-01-2018, 13:01
Viimane postitus: Punahabe
  Kas juudid on rahvus? Raul 43 17,717 07-09-2017, 07:45
Viimane postitus: NelliN2
  Kas päkapikud on vajalikud lastele? Ken 13 6,473 24-12-2013, 14:37
Viimane postitus: Heakuulaja
  Kas te usute voodoo värki? calitry 57 25,224 12-02-2013, 21:35
Viimane postitus: lahendused
  Kas oled ebausklik? Norwain 46 17,681 20-08-2011, 15:03
Viimane postitus: excubitoris
  Usk? Milleks? Kas seda on tõesti vaja?? AltGr 7 3,811 25-08-2008, 12:26
Viimane postitus: EyesOfDarkness

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat