Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satanistid Eestis
#1
Hakkasin mõtlema, et kuigi Eestis on sataniste küll, siis kas on ka neid kes avalikult riitusi/kokkutulekuid/jne peavad? On kellelgi sellega kogemusi ning mida teate rääkida? Kus/mida olete näinud?
(Ise pole satanist, ei plaani ka nüüd kusagile ohverdama minna, kuid hakkas huvitama seoses välismaa filmidega kus tihti riitused jne)
Vasta
#2
Tavaliselt, iga uskumise ja teadmisega kipub olema, et need kes kuulutavad ja raagivad, tegelikult ajavad jama v6i mingit propagandat ... teadjad istuvad vakka ehk siis avitavad, kui ikka pariselt tarvis tuleb.
Vasta
#3
Ääm?
Sataniste oleks vaja aidata?

Satanistid aitavad? Üksteist?
Mis oleks siis erinevus lihtsalt kuritegevuse ja satanismi vahel, e. milleks neid satanistlike rituaale satanistidel (inimestel; kurjategijatel) vaja on?

Vasta
#4
Juuli lõpus on neil kokkutulek.
Vasta
#5
(29-06-2013, 23:42 )pipp Kirjutas: Ääm?
Sataniste oleks vaja aidata?

Satanistid aitavad? Üksteist?
Mis oleks siis erinevus lihtsalt kuritegevuse ja satanismi vahel, e. milleks neid satanistlike rituaale satanistidel (inimestel; kurjategijatel) vaja on?

Paistab hea Pipp, et sa vastandad satanismi kõigele heale, korrektsele, õigekspeetule ja moraalsele. Tõekspidamisel, mida soovitakse levitada vähemal v rohkemal määral, peab vältimatult üles tähendama käitumisnorme, eetikareegleid, (antud juhul satanistlikus tähenduses) õige ja vale piire. Seda on tarvis kasvõi selleks, et satanistlikke väärtusi ja tõekspidamisi selgitada mõnele noorele satanistile, kes ei oska korralikult (satanistlikult?) käituda. Satanismi temaatikaga kokku puutudes süveneb vaid kahtlus, et valdavalt võimaldab see põhjendada isiku erisugusust ja ainulaadsust - maakeeli aitab erineda. Ja satanistid on keskmisest intelligentsemad, huvitavamad, iseseisvamad, kuna nad on selle tõekspidamise juurde jõudnud otsides, võrreldes, iseseisvalt mõelda üritadesSmile

Saatanast ja tema plaanidest ei ole palju teada. Smile Kui keegi valgustaks, oskaks rohkem kaasa rääkida. Seni aga paistab satanism olema eneseotsingu, -määramise ja -mõistmise verstapost, ei enamat.
Vasta
#6
No need satanistid, keda mina näinud olen, (ka oma rituaale sooritamas) on rohkem, kui küll oma kurjategija nime ära teeninud. Kui ma oleks mingi teoreetiline mõtleja, ma ilmselt peaks ka Saatanat märksa inimlikumaks, leebemaks ja targemaks tegelaseks Smile kui see, mida ma olen olnud sunnitud nägema ja läbi elama, on olnud!
Ei, mulle sa ei ilusta seda asja ära!
Erineda millest? Enamus inimesi on kurjad ja ei salli Jumalat! Aitab sarnaneda ikka!
Erineda saab ka ilma satanismita, ennast otsida ja leida saab ka ilma satanistlikke rituaale ja kuritegusid sooritamata, sulle ainult tundub, et nad on intelligentsemad, kas sa muuseas võrdsustad valetamise ja pettuse intelligentsusega?
Kui sooritad kuriteo, vahele ei jää, ehk karistada ei saa, siis pead ju ometi tark olema?
Aga alustaks sellest, et teisele inimesele on sellise kuriteo sooritamine vastuvõetamatu, kas selle pärast, et ta on keskmisest madalama intelligentsiga? või selle pärast, et on moraalselt jne. kõrgemalt arenenud?

Inimesed armastavad kurja ( meeldib kurja teha) ja tahavad võimu (mida loodavad satanismist saada).

P.S. Mingit riietumisestiili vist ei ole mõtet satanismiks pidada?
No mina ei pea Smile Kuigi see võib inimese kohta midagi näidata, samas mulle tuleb meelde, et mind on ka riiete pärast satanistiks peetud, kuigi see ei olnud midagi silmatorkavat või väljakutsuvat või "satanistlikku", asi lihtsalt värvikombinatsioonis, mis mulle sel hetkel meeldis ja see oli roheline ja must Smile






Vasta
#7
Kurja teha on kergem. Kui sa oma hinge ära müüd, puudub sul empaatiavõime teiste inimeste vastu näiteks jne.
Ja pole üldse raske sellele teele minna ka, kui märkad, et kõik ümberringi on nii rumalad. : D
Muidugi saab satanismiga kõrgele areneda jne, aga see on teine energia üldse. Ma arvan, et rituaalidel võtavad nad olenditega ühendust ja tõstavad oma energia-/teadvustaset. Samamoodi on valguse inimestel omad rituaalid ja kogunemised. Lisaks teevad satanistid kindlasti halba maale/inimestele vms oma nõiduste/manamistega ja valgustöölised saadavad häid energiaid inimestele/maale.

Olen näinud, kuidas üks noor satanist suure energiamulli enda ümber tegi, et teiste energiaid eemale blokkida. Tundus satanist, sest üleni mustas riietuses oli ja selline.

Huvitav, kas neile valgus ei meeldi siis? Ma mõtlen, et kas näiteks minult tulev valgus segab neid? Keegi, kes oskab vastata, võiks seda teha, ette tänades. Smile

Mulle meeldiks, kui kõik oleks tasakaalus, mitte, et planeet kukkub sügavasse kurjuse ja pimeduse auku, kust väljapääsemiseks ainuke variant oleks häving.
Vasta
#8
... inimesed vahest lihtsalt m6tlevad yle, m6ned yritavad end liigitada ja teised seda maha teha ..
Vasta
#9
Minu meelest on neil on just teiste energiat vaja. Ma riietuse järgi küll ei liigitaks.
Inimesed püüavad ennast kaitsta (ja õigesti teevad).

Tõsine satanist ennast ilmselt satanistiks ei nimeta (nii, et see võiksin ka mina ollaSmile)

Eestis pidi üks perekond sataniste olema Smile. Neil on kindlasti vähemalt üks oma foorum, kindlasti on palju igal tasandil huvilisi. Kui netist otsida, peaks nii mõndagi leidma.
Ei tea, kas selleks peaks uue teema tegema, vast mitte, aga mul tekkis sarnane küsimus wicca kohta, mulle sattus kätte üks raamat, kus sellest juttu on ja huvitab, kui palju sellega Eestis ka tegeletakse?

Siin wicca teemad täiesti olemas.
Tahtsin vihjata, et teatavate elementide järgi saab selle ka satanismi alla liigitada. (Mitte et ravimtaimed ja mis kõik kindlasti satanistitide pärusmaa peaks olema.)



Vasta
#10
Saatan on kui uinuvad elu mateeriajuured - pime, kuri, tume ja tundmatu põrguvägi - selles tähenduses on reaalselt kõik ka satanistid. Pole vahet, mis klubisse sa oma arust kuulud, kelleks end pead, mida usud, mõtled, teed, tead ja kuidas nimetad, sest kõik põhineb sellel lõputul kaoseallika unel, ja seda pimedust reaalselt mitte miski ei väära, ega lõplikult üles ärata. Selles sisaldub juba ka vaim, olles alati valguse ja loominguga seotud. Mistahes taevased, jumalikud vaimuselguse kõrgused vaid sellel pimeduseunel põhinevadki - olles nagu kaosest kerkivad liivalossid laste mängurannas, mille tuul järgmisel hetkel jälle laiali puhub ja taas kõik oma lõputusse langetab. Ole sa kelm või pühak, jumal või mitte, kõik peavad langema tühjusehaigutuse unne ikka.
Vasta
#11
(01-07-2013, 15:11 )Krt Kirjutas: Saatan on kui uinuvad elu mateeriajuured - pime, kuri, tume ja tundmatu põrguvägi - selles tähenduses on reaalselt kõik ka satanistid. Pole vahet, mis klubisse sa oma arust kuulud, kelleks end pead, mida usud, mõtled, teed, tead ja kuidas nimetad, sest kõik põhineb sellel lõputul kaoseallika unel, ja seda pimedust reaalselt mitte miski ei väära, ega lõplikult üles ärata. Selles sisaldub juba ka vaim, olles alati valguse ja loominguga seotud. Mistahes taevased, jumalikud vaimuselguse kõrgused vaid sellel pimeduseunel põhinevadki - olles nagu kaosest kerkivad liivalossid laste mängurannas, mille tuul järgmisel hetkel jälle laiali puhub ja taas kõik oma lõputusse langetab. Ole sa kelm või pühak, jumal või mitte, kõik peavad langema tühjusehaigutuse unne ikka.
Oi pagan, Krt, sa ikka oskad mõnikord nii hästi öelda, et hinge võtab kinni!

Iseasi, kas seda kaoseallikat saatanaks saab nimetada ...

Vasta
#12
(03-07-2013, 09:14 )troodon Kirjutas: Iseasi, kas seda kaoseallikat saatanaks saab nimetada ...

Seda... nimetasin... sain.

Vasta
#13
(01-07-2013, 15:11 )Krt Kirjutas: Saatan on kui uinuvad elu mateeriajuured - pime, kuri, tume ja tundmatu põrguvägi - selles tähenduses on reaalselt kõik ka satanistid. Pole vahet, mis klubisse sa oma arust kuulud, kelleks end pead, mida usud, mõtled, teed, tead ja kuidas nimetad, sest kõik põhineb sellel lõputul kaoseallika unel, ja seda pimedust reaalselt mitte miski ei väära, ega lõplikult üles ärata. Selles sisaldub juba ka vaim, olles alati valguse ja loominguga seotud. Mistahes taevased, jumalikud vaimuselguse kõrgused vaid sellel pimeduseunel põhinevadki - olles nagu kaosest kerkivad liivalossid laste mängurannas, mille tuul järgmisel hetkel jälle laiali puhub ja taas kõik oma lõputusse langetab. Ole sa kelm või pühak, jumal või mitte, kõik peavad langema tühjusehaigutuse unne ikka.

Krt tahtis öelda ilmselt seda, et me tuleme pimedusest ja meie elu on teatavas mõttes "ehitus", mille tornitipud heal juhul ulatuvad sellest pimeduse udust välja, kõrgemale? Ja paljudel ei ulatugi? Ja see pimedus, see "udu" on siis ürgalgne ja saatan? Kas sain õigesti aru?

Sul on vist õigus Krt. Kaldun ka arvama, et seda "kaoseallikat" ei saa Saatnaks nimetada.
Vasta
#14
(05-07-2013, 11:01 )positiivne Kirjutas: Kaldun ka arvama, et seda "kaoseallikat" ei saa Saatnaks nimetada.
Kas tõesti ... nimetati ju seega saab. St, et kui kõiksust Jumalaks nimetada, siis sobib Saatanaks üsna hästi see algne kaos/tühjus/pimedus millest ka kõiksus ja muud Jumalad sünnivad.
Vasta
#15
(05-07-2013, 11:01 )positiivne Kirjutas: Krt tahtis öelda ilmselt seda, et me tuleme pimedusest ja meie elu on teatavas mõttes "ehitus", mille tornitipud heal juhul ulatuvad sellest pimeduse udust välja, kõrgemale? Ja paljudel ei ulatugi? Ja see pimedus, see "udu" on siis ürgalgne ja saatan? Kas sain õigesti aru?

Võrdluseks olid toodud siiski lõputu uni ja liivaväli. Seal on ikka teatud erinevus sees, kas ürgalget vaid uduna tajuda, millest võimalik kõrgemale ulatuda. Või näha seda vundamentaalse pinnana ja vastava unena koos, millest lõplikult pole eales võimalik ärgata. Pimedus ei ole kuidagi kõiksuse ehitusest lahus - unenäod ja liivatornid on alati tervikus koos üks.

(05-07-2013, 11:01 )positiivne Kirjutas: Sul on vist õigus Krt. Kaldun ka arvama, et seda "kaoseallikat" ei saa Saatnaks nimetada.

See tõesti "tõsine argument". Jäägu sulle sinu õigus.
Vasta
#16
Mängufilmidest ei maksaks nüüd küll riituste kohta teavet hankida!
Vasta
#17
(29-06-2013, 22:45 )LostSoul Kirjutas: Hakkasin mõtlema, et kuigi Eestis on sataniste küll, siis kas on ka neid kes avalikult riitusi/kokkutulekuid/jne peavad? On kellelgi sellega kogemusi ning mida teate rääkida? Kus/mida olete näinud?
(Ise pole satanist, ei plaani ka nüüd kusagile ohverdama minna, kuid hakkas huvitama seoses välismaa filmidega kus tihti riitused jne)
Eestis tegutseb täitsa avalik MVO(Musta Veenuse Ordu) Kokkutulekuid on kahesuguseid(teadaolevalt) avalik ja org. sisene. Avalik kokkusaamine toimub juuli lõpupoole... tulekul 20-21 juulil Paali-Tõnise turismitalus Läänemaal, Lihula vallas. Kui tahad, siis vea ennast kohale.(ise olen käinud) Laugh Ei pea olema satakas...wink veits infot ka http://mvo.saadanas.org/foorum/phpBB3/vi...f=33&t=296

Kui riitustes rääkida, siis nii palju, kui lugenud olen, siis on see üks psühhodraama... läbi enese muutumise. Mingit ohverdust kui verd küll ei tasu oodata...

Arvatavasti oli sellest abi.Smile



(29-06-2013, 23:42 )pipp Kirjutas: Ääm?
Sataniste oleks vaja aidata?

Satanistid aitavad? Üksteist?
Mis oleks siis erinevus lihtsalt kuritegevuse ja satanismi vahel, e. milleks neid satanistlike rituaale satanistidel (inimestel; kurjategijatel) vaja on?

Veider, et sul tekkis üldse mõttesse kuritegevus seoses üksteise aitamisega? O.o ja teiseks pead sa täielikult ümber kujundama enda arusaama satakatest. Üksikute lausete kaupa lööksin su maailmapildi totaalselt segi(see võrduks peaga vastu seina jooksmisega) Tunne huvi... Loe, Mõtle ja Tee järeldused... Eestikeeleset teksti on nii internetis, kui ka raamatute kujul.(Unusta "Kristlik Satanism" üldse ära, ära vaeva ennast selle pasaga)

Vasta
#18
Kas sedasi naiivselt küsida on sobilik? Mis on satanismi kui sellise eemärk? Millise sihi poole satanist hm püüdleb, areneb?
Vasta
#19
(08-07-2013, 08:04 )positiivne Kirjutas: Kas sedasi naiivselt küsida on sobilik? Mis on satanismi kui sellise eemärk? Millise sihi poole satanist hm püüdleb, areneb?


Nõmme raadio meediapanga andmetel keskendub satanism maisete naudingute kogemiseks ja elu nautimisele. Üllatav oli, et kümblemine ehk enda pesemine on satanistide jaoks kole paha tegevus. Neid faile kuulates jäi ka mulje, et satanistid on pikavihalised ja õelad inimesed - räägiti, et kui keegi tüütab või halba teeb, tuleb kümne või sajakordselt kätte maksta.

Nõmme raadio keskendub üldjoontes Anton LaVey filosoofiale.
Vasta
#20
(08-07-2013, 08:04 )positiivne Kirjutas: Kas sedasi naiivselt küsida on sobilik? Mis on satanismi kui sellise eemärk? Millise sihi poole satanist hm püüdleb, areneb?
Lühidalt öeldes - Voolamine ehk pidev muutumine. Satanist püüdleb nagu iga teinegi oma õnne ja tarkuse poole, aga selle vahega, et dogmadele siin ruumi ei anta ja väiksemgi kahtluseuss peab valelikkuse välja juurima. Üks väga oluline aspekt on veel endas tunnistamine loomalike instinktide olemasolu, sest inimene on ju üks loomaliik, kes allub loodusseadustele!

Kui sulle vb rohkem meelejärgi on, siis Satansim on paljudest iidsete kultuuride ja tänapäevaste usundite "paharettide" kogum kes püüdlevad isikliku õnne ja rahulolu poole.Laugh LaVey sünteesis lõpuks eluterve ja tasakaaluka filosoofia. Enne seda tegeleti tõesti rõvedustega. wink
(08-07-2013, 08:30 )Anonymous Kirjutas: Nõmme raadio meediapanga andmetel keskendub satanism maisete naudingute kogemiseks ja elu nautimisele. Üllatav oli, et kümblemine ehk enda pesemine on satanistide jaoks kole paha tegevus. Neid faile kuulates jäi ka mulje, et satanistid on pikavihalised ja õelad inimesed - räägiti, et kui keegi tüütab või halba teeb, tuleb kümne või sajakordselt kätte maksta.

Nõmme raadio keskendub üldjoontes Anton LaVey filosoofiale.
Ära väga palju tähelepanu pööra väljenduse jõulisusele mõtle rohkem sisule. See on selline seetõttu, kuna Satanist on ise enda jumaluseks kuulutanud, siis jääb lõplik otsus temale ning algusaegadel oli vaja ka ennast kuuldavaks teha tugevalt kristlikus kultuuritaustas ja nii ta kuulsust kogus.
Hävitama ei pea füüsiliselt... osavam teeb seda ka verbaalselt(kui olukord seda võimaldab) Ei tasu ka muidugi unustada, et laps on püha, liiga ei tohi talle teha.
Vasta
#21
(08-07-2013, 09:03 )Kurat21 Kirjutas: Ära väga palju tähelepanu pööra väljenduse jõulisusele mõtle rohkem sisule. See on selline seetõttu, kuna Satanist on ise enda jumaluseks kuulutanud, siis jääb lõplik otsus temale ning algusaegadel oli vaja ka ennast kuuldavaks teha tugevalt kristlikus kultuuritaustas ja nii ta kuulsust kogus.
Hävitama ei pea füüsiliselt... osavam teeb seda ka verbaalselt(kui olukord seda võimaldab) Ei tasu ka muidugi unustada, et laps on püha, liiga ei tohi talle teha.

OOt, (ei kuulanud nõmme raadiot) kas see oli nüüd midagi teooriasse, et valgemaag ohverdab (nähtamatus maailmas ) lapse rahulikult, kuid mustale maagile on laps ja lapseootel naine püha ja puutumatu nii nähtavas kui nähtamatus maailmas, veel et "must/Satanist" tohib tegutseda siis kui on tegelasel konkreetne süü, süütule ei tohi...?
Vasta
#22
Tsitaat:Satanist püüdleb nagu iga teinegi oma õnne ja tarkuse poole, aga selle vahega, et dogmadele siin ruumi ei anta ja väiksemgi kahtluseuss peab valelikkuse välja juurima.


Hea, et satanistil enesel oma olemuse suhtes kahtlusi pole.
Muidu peaks ehk välja juurima...?

Muide, millest tuleb eeldus, et õnn ja tarkus teineteist ei välista?
Vasta
#23
(09-07-2013, 18:02 )zen faran Kirjutas: Hea, et satanistil enesel oma olemuse suhtes kahtlusi pole.
Muidu peaks ehk välja juurima...?

Muide, millest tuleb eeldus, et õnn ja tarkus teineteist ei välista?

Ma ei saa päris nõus olla, et endas kahelda ei või. Kahtlemise eeltingimus ongi mõtlemisvõime, see hoiab meeled erksana ja annab võimalust selgusele jõuda. Nagu ma ütlesin, siis dogmasid ma üldjuhul ei aksepteeri.

Paraku ma ei täpsustannud piisavalt,(seepärast tegid ka vastava järelduse). Teadmistel on õnnega pöördvõrdeline seos. Ehk siis mida targemana ennast tunned, siis seda rohkem taipad kui VÄHE saa tegelikult TEAD ja see ei anna tõepoolest mitte mingit eeldust õnneks. Pigem väljendub õnn läbi saavutuste.
Vasta
#24
No, ütleks nii, et Satanistid on loomult täiesti tavalised inimesed täiesti tavaliste igapäevaste tegemistega. Satanist võid olla täiesti vabalt ka SINA ise. Konkreetselt see ei hõlma saatanakummardamist. Ise end suureks satanistiks ei pea kuid elan praktiliselt Lavey juhiste järgi- täiesti normaalset ja tavalist elu. Kõik väljatoodud punktid Lavey kirjutistest on ju täiesti loogiliselt arusaadavad.
Väliselt ei ole võimalik satanisti ära tunda, riietumisstiilide puhul ei kehti piire. Oled nagu sulle endale meeldib, selles ongi kogu asja mõte- Teed kõik ise selleks, et end hästi tunda. rituaalid on täiesti vaba valik.
99,99% kõlakatest, mis netiavarustes satanistide kohta leidub on vale.
Vasta
#25
(09-07-2013, 22:05 )Emeritus Kirjutas: No, ütleks nii, et Satanistid on loomult täiesti tavalised inimesed täiesti tavaliste igapäevaste tegemistega. Satanist võid olla täiesti vabalt ka SINA ise. Konkreetselt see ei hõlma saatanakummardamist. Ise end suureks satanistiks ei pea kuid elan praktiliselt Lavey juhiste järgi- täiesti normaalset ja tavalist elu. Kõik väljatoodud punktid Lavey kirjutistest on ju täiesti loogiliselt arusaadavad.
Väliselt ei ole võimalik satanisti ära tunda, riietumisstiilide puhul ei kehti piire. Oled nagu sulle endale meeldib, selles ongi kogu asja mõte- Teed kõik ise selleks, et end hästi tunda. rituaalid on täiesti vaba valik.
99,99% kõlakatest, mis netiavarustes satanistide kohta leidub on vale.

Kas kõlab loogiliselt:
"Saatan on inimeste vabastaja Jumala ikke alt!" ?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pühad ja väega paigad Eestis tomsuits 163 102,257 16-08-2022, 14:08
Viimane postitus: selgus
  EKRE, Objektiiv ja äärmuslik kristlus Eestis. Valge ordu hundi 1 1,532 28-03-2019, 22:10
Viimane postitus: Nielander

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat