•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eutanaasia
#51
Eelmised ja tulevased elud on siiski vaid teooria.
Enne ikka empaatia ja siis teooria, arvan ma, sest empaatia tuleneb situatsioonist, mida sa näed siin ja praegu.
Muide surma ja elu ei saa vastandada. Suremine kui protsess on elu osa. Surma kui jäävat seisundit me tegelikult ei tunne.
Vasta
#52
Zen teooria jah , ja tagasi tulnud sealt, miski tõestuseks näpus, ka keegi ei ole .
Seda enam võiks inimesed surra vähemalt nii, nagu ise tahavad ? Kui see elu nii ehk naa ainus ja maksimaalselt asjaolude ja teiste poolt ära määratletud on.
Vasta
#53
(11-05-2013, 21:25 )excubitoris Kirjutas: Ma ei nori sinu kallal aga küss nati laiem. Mis on selle olulisuse määr? Mis määrab kui oluline on see surma värk?
Ütleks lühidalt, et määrab see kui palju mingi tegu või sündmus inimese elu muudab.

Vasta
#54
(12-05-2013, 11:32 )kage Kirjutas:
(11-05-2013, 21:25 )excubitoris Kirjutas: Ma ei nori sinu kallal aga küss nati laiem. Mis on selle olulisuse määr? Mis määrab kui oluline on see surma värk?
Ütleks lühidalt, et määrab see kui palju mingi tegu või sündmus inimese elu muudab.

Kage: Surm on sellisel juhul nagu supermuutja Smile

Sisuliselt leian siiski, et küsimus on lahtine ja kardan, et asjade praeguse seisu juures võib nii jääda kauaks. Mul ei ole kindlat seisukohta kas parem on ennast ise tappa (ilus sõna "eutanaasia" seda ju sisult on), lasta tappa või oodata kuni sa ise kuhtud. Surm ootab meid ees ju nii kui nii.
Kõik need karma jutud on tegelikult ka vaid jutud ja pole palju paremad piibli juttudest.
Need surma "järgsed" kogemused (NDE) ei ole ju seda mitte - surm on ikka see kui isiku keha ja hinge vahel katkeb side jäädavalt. NDE puhul seda ei toimunud - seega see päris surma kohta ei käi. Mingit infot ta ehk annab aga kui adekvaatne see on?!

Aeg antud elada, aeg antud surra - kes aga ütleb kui pikk see aeg on?
Jumal, preester, arst või isik ise?

From GalaxyEx3 with Tapatalk HD

Vasta
#55
(12-05-2013, 19:46 )lahendused Kirjutas: Alles oli Celticu maailmapildis Aigar Säde see, kelle mõjude all ma olevat olnud: nüüd siis olen Kallduni ja Arlichi mõjude all - ahjah vahepeal oli vist veel 101 erinevat nõiamoori kah olnud - samas mina olen neid kõiki võtnud kui "trepiastmed", kelle käest on üht-teist võimalik üle kanda enda maailmapilti ja ei midagi enamat.

Aga teemasse tagasi tulles, siis võiks Celtic kirja panna, kuidas shamanismi vaatevinklist enesetapud ja eutanaasia välja näevad.

Ja mida sa nende võõraste teadmistega pihta hakkad? Neil ei ole Sinu käes jõudu, sest need ei ole Sinu omad Bleh
SInu jaoks on need ainult sõnad reas, mille tähendust tead, aga olemust ikka ei mõista.

Vasta
#56
(12-05-2013, 19:46 )lahendused Kirjutas: Aga teemasse tagasi tulles, siis võiks Celtic kirja panna, kuidas shamanismi vaatevinklist enesetapud ja eutanaasia välja näevad.

Aga Celtic - võta väljakutse vastu. Arvan, et on teisigi keda see aspekt huvitab. Kõrbereligioonide seisukohad pole vaka all, "uue ajaliste" omad ka mitte. Väike kokkuvõte oleks huvitav.

Natuke teadmistest. Millal saab üldse teadmine kellegi omaks? Kas saab üldse teadmisi lugeda kellegi omaks?
Kasutaja Lahendused poolt kokku joodetud kompott on tihti päris omapärane lugeda. Vahest tundub, et saan pihta vahest mitte. Kui seda lugeda siis paistab välja, et mingi osa sellest on kokku pandud toetudes isiklikele kogemustele - kui täpsed ja õiged need on ei oska ma arvata. Seega peaks vähemalt see osa olema Tema teadmine.

From GalaxyEx3 with Tapatalk HD

Vasta
#57
Oeh ei oskagi kohe mingit seisukohta vötta.Arvan et parem oleks siis lasta inimesel minna kui tea väevöimuga aparaatide abil elus hoida,kuigi sest nagunii kasu pole.Ma eelistaks parem surra loomulikult kui olla poolelus mingite aparaatide all juurviljana.Ei aitäh!Aga eks igaüks teab köige paremini.
Vasta
#58
Tegelikult on ümbersündide teema veelgi veidram, füüsilises kehas võib ühe eluea vältel olla mitu eri hinge, paljud tervenemised eriti Lõuna Eesti nõidade puhul on Õigeuskliku usu ümbersünnid, kingitakse keha õigeusu kirikule ja ümbersünni tõttu õigeusklikuks kaob haigus mis sellele hingele, kes keha endale sai polnud määratud. Enda otsene kogemus oli 2 novembril 2012 mil olin Tartus südamekirurgias lõikusel, vahetati südamele oma mujalt kehast võetud veresooned, sest võrgud veresoontelaienditena kattis immuunsussüsteem rakukihiga ja seega toppis ka vere läbivuse soonest kinni.
Mis oli aga kogu selle narkoosi all veedetud aja nägemise tulemus on lihtsalt fantastiline. Olin kõrges ketedraalisarnases hoones ja minu kohale olid kummardunud kolm tumedat silmitut sammmast, kes otsustasid mis sellest kehast saab. See hing kelle aeg oli otsakorral lahkus teisele poole ja keha sai uue hinge kel oli samuti midagi siinpool lahendamata. Selle teadmisega mida mõistusele näidati ärkasingi alles järgmisel hommikul kunstliku hingamise alt mis algas eelmisel päeval kell 3.
Niisis jutumeistrid teemas aeg elada, aeg surra, palju on teil võimalust oma füüsilise keha elu pikkust määrata ja elu pikkust hinge jaoks paika panna. Määrajateks teised kellest te halli haisugi ei tea, ainult jutustate. Kui küsisin selgeltnägija käest, kes nad olid, oli jutt lühike ja selge ufod???? Tulemuseks oli ka lahkuminek eelmise hingega seoses olnud elukaaslasest.
Vasta
#59
Njah, hetkel mulle tundub, et siin foorumis võiks ikka olla mingi laikimise/mittelaikimise süsteem. Ma kohe laigiks VS juttu wink. Ilma irooniata, põnev. Isiklikud kogemused on ikka teine tera, kui see lõputu teooriaketramine.
Vasta
#60
(12-05-2013, 20:44 )VironShaman Kirjutas: Niisis jutumeistrid teemas aeg elada, aeg surra, palju on teil võimalust oma füüsilise keha elu pikkust määrata ja elu pikkust hinge jaoks paika panna. Määrajateks teised kellest te halli haisugi ei tea, ainult jutustate. Kui küsisin selgeltnägija käest, kes nad olid, oli jutt lühike ja selge ufod???? Tulemuseks oli ka lahkuminek eelmise hingega seoses olnud elukaaslasest.

Kas ei või asi ka olla lihtsalt sinu seotuses tulnukatega.
Inimesi on 7 miljardit, erinevad hinged suhtlevad või saavad korraldusi/käske erinevatelt olemustelt. Sõltub, kust nad tulid siia Maale ja kellele "alluvad" - kas ristiusule, juutidele, tähtedelt tulnud energiatele jne. jne Eks sellest tuleneb ka ümbersündide olemus.
Vasta
#61
(12-05-2013, 20:52 )zen faran Kirjutas: Njah, hetkel mulle tundub, et siin foorumis võiks ikka olla mingi laikimise/mittelaikimise süsteem. Ma kohe laigiks VS juttu wink. Ilma irooniata, põnev. Isiklikud kogemused on ikka teine tera, kui see lõputu teooriaketramine.
Ühinen, kuid ega siin saa eriti isiklikke kogemusi... paar kirpu kargab kohe selga, siis tegele tõrjega...Bleh

Vasta
#62
(12-05-2013, 20:44 )VironShaman Kirjutas: Niisis jutumeistrid teemas aeg elada, aeg surra, palju on teil võimalust oma füüsilise keha elu pikkust määrata ja elu pikkust hinge jaoks paika panna.
Saab, aga see on suhteliselt mõttetu tegevus.
Vasta
#63
(12-05-2013, 20:44 )VironShaman Kirjutas: Tegelikult on ümbersündide teema veelgi veidram, füüsilises kehas võib ühe eluea vältel olla mitu eri hinge, paljud tervenemised eriti Lõuna Eesti nõidade puhul on Õigeuskliku usu ümbersünnid, kingitakse keha õigeusu kirikule ja ümbersünni tõttu õigeusklikuks kaob haigus mis sellele hingele, kes keha endale sai polnud määratud. Enda otsene kogemus oli 2 novembril 2012 mil olin Tartus südamekirurgias lõikusel, vahetati südamele oma mujalt kehast võetud veresooned, sest võrgud veresoontelaienditena kattis immuunsussüsteem rakukihiga ja seega toppis ka vere läbivuse soonest kinni.
Mis oli aga kogu selle narkoosi all veedetud aja nägemise tulemus on lihtsalt fantastiline. Olin kõrges ketedraalisarnases hoones ja minu kohale olid kummardunud kolm tumedat silmitut sammmast, kes otsustasid mis sellest kehast saab. See hing kelle aeg oli otsakorral lahkus teisele poole ja keha sai uue hinge kel oli samuti midagi siinpool lahendamata. Selle teadmisega mida mõistusele näidati ärkasingi alles järgmisel hommikul kunstliku hingamise alt mis algas eelmisel päeval kell 3.
Niisis jutumeistrid teemas aeg elada, aeg surra, palju on teil võimalust oma füüsilise keha elu pikkust määrata ja elu pikkust hinge jaoks paika panna. Määrajateks teised kellest te halli haisugi ei tea, ainult jutustate. Kui küsisin selgeltnägija käest, kes nad olid, oli jutt lühike ja selge ufod???? Tulemuseks oli ka lahkuminek eelmise hingega seoses olnud elukaaslasest.
Novot siis. Aga ikkagi on tarvis mingit konkreetset sündmust või rituaali hingeasenduseks. Ja nii lihtne ongi.

Samas eks see on reaalselt kinni ka maailmavaates. Sinu CC-lembus ütleb sulle, et ühes kehas võib olla korraga mitu hinge. Minu maailmanägemus seda ei toeta. Asendatakse ego, asendatakse energiakeha, paigaldatakse võõrinstallatsioone jne, ent reaalset, selle keha loonud hinge, ei asendatakse. Ehk paigaldatakse kõrvu teine hing, võõrad hingejupid, mis liigutavad sind teises suunas vms, ent keha loonud hing jääb kehaga seotuks ning lahkub alles peale keha surma. Ta võib olla alla surutud, uinuvas olekus vms, ent ta on siiski olemas.
Vasta
#64
VironShaman ära pahanda selle selgeltnägija peale. Nähtavast ei tohtinud ta sulle ütelda, kes need olid. Mina võin. Need olid täiesti reaalsed inimesed tulevikust. Sa nägid neid niisugusena nagu oli sell hetkel sinu meeleolu .Nemad andsidki sulle lisajõudu edasi elamiseks. Sinu aeg, ära minna pole veel saabunud. Ufodega pole siin miskit pistmist. Aga see ruum on sinu enda hinge majas.
Vasta
#65
Ohkab, oh neid kirpe. Celtic, kui kusagil on keegi välja toonud enam vähem õige maailmapildi ega topi seda sektide psüühiliste maailmade moodi tervikmaailmaks vaid kirjeldab kõike peale ürgallika teispoolsuse siis tasub seda lugeda ja peale oma psüühikute maailma ka mujal kolada. Meie tegelikkus on siinpool ürgallikat ehk indiaanlaste kotka silma, isegi tuhandeid aastaid elavad hõimujumalate panteonid aga üleminekul teisele poole silma on omad valvurid ja ühest teisest traditsioonist pärit nimetusega akasha kroonikate saal kus käib kehade ja nendega seotud hingede arvestus, seal ka otsustajad, kirpudele närida panin oma kogemuse just selleks, et näidata teistele mis hakkab juhtuma kui keegi midagi ehedat kirjeldab ja miks kõik kirpe kardavad.
Vasta
#66

Miks me üldse midagi kirjutame, selgitame, või teistele räägime?
Eesmärk pole ju "keksida" enda teamistega, vaid soov teistega oma sisulisi teadmisi jagada - kuid sisuliste teadmiste jagamine ongi see "kirp või saba" - ehk need, kes ei taha enda tegelike teadmisi jagada, võiks parem vait olla ja mitte keksida sellega mida nad jagada ei taha.

Auto näide: kui vaid näidata teistele uut autot (ilma ehitamist võimaldavate cad-jooniste ja loomise aluseks olnud tugevus-arvutusteta), siis pole see sisulise teabe jagamine (kirbud ja sabad ei saa sinna kinnituda, kuna olemusliku struktuuri pole) - kui aga koos auto näitamisega muudetakse avalikuks ka auto kõiki pisi-detaile kirjeldavad cad-joonised ning auto loomise aluseks olnud tugevusarvutused, siis on see "sisuline õpetamine" (kirbud ja sabad saavad kusagile kinnituda, ehk ka teised saaks iseseisvalt analoogse auto valmistada).


Kõik see "sisuline selgitamine" haakub ka praeguse elu&surma teemaga: ehk kui tahta midagi sisulist teistele selgeks teha, tuleks ka enda maailmapilti teistele avada: muidu on vaid seosetu sõnademulin, mis teise jaoks ei ütle midagi.





Vasta
#67
(13-05-2013, 09:14 )lahendused Kirjutas: Miks me üldse midagi kirjutame, selgitame, või teistele räägime?
Eesmärk pole ju "keksida" enda teamistega, vaid soov teistega oma sisulisi teadmisi jagada - kuid sisuliste teadmiste jagamine ongi see "kirp või saba" - ehk need, kes ei taha enda tegelike teadmisi jagada, võiks parem vait olla ja mitte keksida sellega mida nad jagada ei taha.

Kõik see "sisuline selgitamine" haakub ka praeguse elu&surma teemaga: ehk kui tahta midagi sisulist teistele selgeks teha, tuleks ka enda maailmapilti teistele avada: muidu on vaid seosetu sõnademulin, mis teise jaoks ei ütle midagi.

Kahjuks ei ole see foorum siin mitte teadmiste jagamise koht/äärmiselt ebamugav selleks, esmalt tuleb tingimused tekitada, kuid momendil on see siin...ja nagu juba eelnevalt on öeldud, “rohkem üksteise energeetiliste nahkade nülgimine”.

01-05-2013 21:46 Postitus: #260RE

Samas mitte kõik ei ole siia õpetama tulnud, eesmärke on erinevaid, otsitakse kaasliikujaid, sarnasid jne..
Ja paistab, et ajab ikka tigetsema küll, vist seekord ei õnnestunudki miskit piiztu panna, oma maailma tõmmata jaa...kirpu etendada.
Link sul saadud, maailmavaade täitsa näha, seega tuleks nagu iseseisvalt tööd teha, kuid ikka oodatakse, et keegi asja läbi mäletseb ja siis kanüüliga toitma asub.
Ja nagu sa alljärgnevas kirjutad, siis peaksid sinul küll juba kõigi maailmavaated selged olema.

(06-05-2013, 09:06 )lahendused Kirjutas: Kui aga tahta teiste olemust niiväga teada, siis pole selleks kaarte vaja: loe mistahes inimese 10-100 suvalist lauset läbi ja sa saad üsna selge aimduse, kellega on tegu.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ight=TAROT
Vasta
#68
Mistahes (müstilised) kogemused on alati seotud inimeste enda konstrueeritud uskumustesüsteemiga, kus pildid, hääled ja seostatud nägemused on mõjutatud juba vähem-rohkem teadlikult või alateadlikult omaksvõetud kultuurilisest eripärast tulenevalt. Mistahes (müstiliste) kogemuste jutud räägivad esmalt vaid inimesest endast, ehk tema isiklikust uskumuste süsteemist, mitte aga mingist kõigi inimeste jaoks ainuõigest tõelisusest või universaalsest reaalsusest. Kui keegi väidab, et inimese tõlgendused ei muuda reaalsuse olemust, siis see on samuti kõigest teatud tasandi (ratsionalistliku) vaimu tõlgendus, kes on loonud just vastavalt tõlgendatava ainureaalsuse (tunnistades vaid meeltega tajutava tõeliselt reaalsuseks), sest ta just ise kangesti usub seda reaalsuse versiooni. Samas relativistlikust reaalsustasandist lähtuvalt luuakse teadlikult läbi vaimse tõlgendamise nähtavat reaalsust - sellest ollakse teadlik. Sisuliselt mistahes kogemused on mõistetavad vaid kultuuriliste kontseptsioonide ja nendest lähtuvate tõlgenduste/tähenduste kaudu. Iga tunnetatav kogemus vajab (võimaldab) subjekti poolset tõlgendamist, mis muudab kogemuse mingilgi viisil mõistetavaks. Kogetav reaalsus on just parajasti selline, nagu inimene on seda võimeline tõlgendama. Kui antud relativistlik tõlgendus puuduks, siis mistahes kogemus omaks mingit madalamat iseloomu ja struktuuri. Teatud kõrgemast reaalsustasandist lähtuvalt pole aga näiteks kogemus ja tõlgendus teineteisest üldse lahutatavad, sest iga kogemus on samuti juba teatud tõlgendus, nagu ka iga tõlgendus on teatud kogemus. Mistahes müstilis-spirituaalsed ulmad pole just kuidagi rohkem kogemused, kui seda on näiteks teoreetilised arutlused, või maagilised uskumused, vaid nende kogemuslik (vastavalt tõlgenduslik) iseloom on erinev. Ehk siis, kui katsuda maduussi pead, keskosa või alaosa, siis tegu on sisult ikka ühe ussiga, kuigi kogemus on väga erinev.
Vasta
#69
(13-05-2013, 11:06 )Celtic Kirjutas: Tuleb välja, et ega ikka pole õige nägija ja tegija, kui enne hulluks kätte ära ei lähe. Arlich keeras hulluks, kalldunn on juba ammu hull, VS vahetati hing ufode poolt ära ja kohe kukkus uut usuvoolu looma, Kolts oli juba eelnevalt peast soe jne jne. KÕIK keeravad varem või hiljem ära. KÕIK!
Celtic, ära õelutse, see mis ma ütlesin oli 1 protsent nendest seikadest haiglas, intensiivis oli ka ehe kogemus surmast, oma kõrvalt läks üks ära ja see mida mina nägin erines oluliselt sellest mida nägi õde kes juures oli.
Haigla on huvitav koht kus on absoluutselt selge ja kiire mõistus ning võimalik vaadata iseenda tegelikku mina ilma pealepandud piiranguteta.

Sa võta parem EIP uuesti käsile ja kupata sealt kirbud välja tänu kellele on ta rahvale hapu ja vähehuvitav. Arvan et sinu Seligeri kogemus rippuda nätsuameeriklasega kõrvuti teiba otsas kohustab ka millekski. EIPist saaks asja küll kui Võtaksite monitooringu ette ja kõrvaldaksite kirpude tagala mis rahvast peletab. Selle asemel et siin viriseda nende kallal kes midagi üritavad ära teha tee oma punt valmis, sügisesteks valimisteks oleks neid kohalikke punte väga vaja. No ei pea ju kõik ühte guru teenima, tähtis on rahva teenimine.
Aga lahendused oma Tootsi kapsamaaga pole üldse oodatud teiste loengutele oma jura ajama ja teisi segama, tee ise omale seltskond ja õpeta kui oskad, käia teiste ettevalmistatud tööd solkimas ilma ise midagi kulutamata on häbitu ja nõme. Keegi istutab lillepeenra kutsub teised ilu vaatama, sina tuled kallad fekaalidega üle väites, et see on taimedele kasulik, kõik kirtsutavad nina ja kõnnivad minema, see on see mida sa nii kokkutulekutel kui üritustel teed ja selle eest loomulikult keegi sind ei täna ega oota endale külaliseks.

Vasta
#70
Selle kõige eelduseks on, et peab tingimata olema mingi oma punt.
Vasta
#71
Minul on veidi teistsugune lähenemine VS nägemusele "kallad lillepeera sitaga üle": ma juhin tähelepanu sellele, et need ilusad lilled säravad vaid kõrval oleva väetisehunniku tõttu, ning kõik pikad lilled püsivad püsti vaid vaevu nähtavate niitide najal: vaatamata sellele, et ma ei lõhu midagi, on tegu nö "ebameeldivate küsimustega", millele VS vastata ei soovi.

Ja mis ongi sinul pistmist VSiga ja tema tegemistega, sulle öeldi ju otse ja ammu, et see millega sa tegeled on laste mängukoobas oma levelite ja andidega mida välja teenida saab.
Sa ei järgi ühtki tegelikku olemasolevat traditsiooni ja tõstad jalga kõikide teiste postide peale pidades ennast peamodeks kelle viimane sõna peab lirtsatama iga väikseimagi mõtte järel seda nullima ja sinu mõtet viimaseks tõeks jätma.
Kust sa üldse võtad sellise õiguse, et sina määrad, sina küsid ja kõik peavadki sinu pilli järgi tantsima, mis foorum see on kus üks käseb poob ja laseb kõiki teisi. Tee oma teema ja kaitse oma teemas iseenda seisukohti, vaata kui palju sulle vaidlema tulijaid on, ja ära solgi oma viimase tõega teiste tehtud teemasid. Tootsi kapsamaa mõistete ja ideede segapuder ei tööta kuid nullib ka kõikide teiste töö millegi saavutamiseks ära, sinu tegeliku tagala mõte on ametlik või mitteametlik trolling mis rahvast eemale peletab. Ja seda oleks aeg juba ammu ka teistel aru saada.
Vasta
#72
zen farani kombel sooviks ka mina nüüd siia üht pöidlanuppu, et viimasele VS postitusele oma toetus anda.
Vasta
#73
Настоящие люди — смотреть онлайн видео, бесплатно!
Elu ja surma küsimus mida teeksite TEIE?
Vasta
#74

Celticule: teosoofia üritab kirjeldada maailmakõiksuse olemust, ning ta ei välista midagi, sh mittelineaarset aega - samas on piisavalt palju tõendeid selle kohta, et aeg voolab paljudel juhtudel lineaarselt, ning karma toimib (kasvõi Eduard Cayce ravijuhtumite arhiiv, millest paljastuvad paljud "lineaarsed" eludeülesed karmalised juhtumid, või kasvõi selgeltnägijast teosoofi C.W.Leadbeateri vaatlused mitmete enda ja teiste isikute eelmiste kehastuste olemusse).
Ühesõnaga saaks vajadusel teosoofia 7-peenkeha põhisesse maailmapilti sisse tuua ka mittelineaarse aja: kõik see ei muudaks 7-peenkeha põhise maailmapildi olemust, kuid lisaks mõningad mittelineaarse aja eripärast tulenevad efektid.
Ning minumeelest asub vaid igavikuline vaim väljaspool aega ja ruumi (ning on seega võimeline mittelineaarses ajas liikuma), kuid surelik hing on kuigivõrd seotud aja ja ruumiga.

Aga ikkagi jääb Celticu mittelineaarse aja vaatepunktist lähtudes segaks, miks peaks sama vaimu juhitav mingi muu kehastus "aitama tappa" täies elujõus kuid elamisest tüdinud inimest eutanaasia abil: st ilma teiste abita saaks liikuvate kätega inimene endale ise kasvõi rotimürgi kõrist alla kallata - miks siia mingit teist inimest vahele on vaja saada tapmist läbi viima, kes kannaks veel sama olemuse erinevat kehastust.

Millegipärast on aga Celtic jätnud siiamaani lahti seletamata, kuidas on shamansimi vaatepunktist lähtudes tegu enesetappude ja eutanaasiaga.


Vasta
#75
Minu praeguse naiskehastuse Põhja-Indias tehtav otsus tulevikus mõjutab ka minu elu hetkel siin Eestis. Täpsemalt siis minu maailmanägemust või selle muutumist. Hingede poolt ellu viidud tegemised ja nendest johtuvad arusaamised mõjutavad meie elu paralleelselt läbi kõikide kehastuste. See tähendab seda, et meie kehastuste iseloomuomadused muutuvad pidevalt vastavalt nendele otsustele, mida meie praegu ja tulevikus vastu võtame ja läbi mille me saame mingi väärtusliku õppetunni, mingi mõistmise. Olen käinud šamaanirännakutel eelmistesse eludesse, kus pooleni jäänud probleemide lahendamine on mõjutanud minu praegust elu ning oln käinud ka tulevikus vaatamas, kuidas tulevased kehastused mõjutavad oma otsustega praeguseid ja möödunud kehastusi. Aeg ei ole lineaarne, kohe kindlasti mitte. Šamanistlikus plaanis on aeg lihtsalt üks täpp, mille sees on kogu olemasolev ja olematu. Meie minevik, olevik ja tulevik kõik ühes punktis koos, praegused tegemised, mõistmised ja arusaamised mõjutavad nii meie tulevikku kui ka minevikku.

Mis puudutab aga seda sinu tapmise juttu, siis palun tee enesele enne selgeks, millest ikkagi siin teemas juttu on. Praegu sa räägid täies elujõus inimeste tapmisest, kuigi teemaks on eutanaasia. Ehk peaksid endale enne mõisted selgeks tegema. Eutanaasiat rakendatakse siiski ravimatu haiguse puhul, kus patsiendi keha on küll elus, ent hing ei suuda enam keha elustada - keha toitub hingest sel juhul vägivaldselt ja ei lase hingel lahkuda. Eutanaasia all ei peeta tavaliselt silmas seda, kui keegi saab teada, et tal on ravimatu haigus ja ta siis täie elujõu juures laseb sõbral end ära tappa. See, et võrdled eutanaasiat rotimürgi söömisega, ütleb aga kõik sinu mõttemaailma kohta, nii et rohkem poolegi vaja möliseda sel teemal...
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat