Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 Teed / 2 Valikut / 1 Võimalus (kristlik seisukoht)
#1
• Kui maailmale kristlikus mõttes (ja isegi mitte-kristlikult) vaadata, siis on näha ilmselgelt 3 Luciferlikku aspekti – kohalolu, maski & eesmärgi – lahutamatut ilmnemist. Kohalolu väljendub Saatana soovis olla Jumal või Jumala sarnane. Selleks peab ta aga maailma esmalt täiesti uskuma panema, et ta tõepoolest on jumal. See ongi see ülim ja väga hästi varjatud eesmärk – panna kõik uskuma tema jumalikkuses ja valeõpetustes, mida ta maailmale selle juurutamiseks kõikvõimalikul moel pakub. Mask on ülemaailmse rahu & heaolu idee propageerimine ja rakendumine Uue Maailmakorra näol, näidates aga inimestele üksnes selle süsteemi seda osa, mis laiale publikule on vastuvõetav ning peites seda osa, mis ei ole. Varjatakse seda deemonlikku osa, mis on äärmiselt surmav, tume, kuri, valelik ja tõelise Jumala vastu suunatud. Eesmärk üldiselt on see – Antikristuse tulek, sügaviku ehk dimensiooniväravate täielik avamine (võimalik et CERN) ja Armageddon ehk üldlahing Jumala enda vastu. Selle realiseerumiseks on nüüd esmalt vaja suurt rahutust, suur mässu, suurt revolutsiooni, mis kukutaks kõik vanad süsteemid maailmas. Globaalseteks sündmusteks juba valmistutakse üha progresseeruvas tempos. Suur kaos (ehk Must Ärkamine, nagu nad seda ise kutsuvad) ning mis sellega kaasneb, haarab õige varsti terve maakera endasse ning põhjustab loomulikult enneolematu hirmulaine, mis võimaldab deemonlikel jõududel manifesteeruda (UFOd, Maitreya ilmumine jms), et kukutada kõik valitsused, süsteemid jne. Suure kaose taga on globalisatsioon. See globalisatsioon on aga kahjuks lutsiferlik globalisatsioon, mille eesmärgiks on see, et Saatan ise hakkab valitsema läbi poliitilise ideoloogia, mis loob talle tugeva platvormi, et muutuks võimalikuks tema lõpliku eesmärgi jõustumine, milleks on välja juurida kõik see, mis on seotud tõelise Jumala teenimise ja õpetustega, juurutades selle kõige asemele “uue” vaimse õpetuse, mille alusel tema ise ongi jumal. Selle eesmärgiks on omakorda globaalse militaarse geneetiliselt loodud transhumanistliku ja üleloomulikult või deemonlikult võimendatud militaarsüsteemi ja supersõdurite armee loomine. Miks? Sest Saatan teab, et tal on vähe aega ja et tõeline Kristus on iga hetk tulemas. Kristuse 2’ne tulemine on põrgu plaani motivaatoriks. Nad peavad sellega aga enne valmis saama, kui see nüüd aset leiab, sest Kristus laskub alla ühel hetkel ja toob maailma rahu 1000 aastaks (tõeline kuldajastu). Enne seda on aga vaja Jumalast ära eksitada niipalju kui võimalik, sest Saatana üle on kohus juba mõistetud, vaja on lihtsalt inimesi endaga võimalikult palju kaasa tõmmata. Armageddon on kogu valeõpetuste, geneetika, transhumanismi, valgustumise jms. lõppeesmärk. Viimne kui üks hing võitlusse Jumala enda vastu. Kordame veelkord – tekita maailmas totaalne kaos (nö. III’s maailmasõda) -> kukuta seeläbi kõik olemasolevad süsteemid & vähenda rahvaarvu kergelt kontrollitavuse piirile -> loo uus maailmakord, uus vaimne õpetus, uus majandus, uus poliitika, uus sõjaväeline kord, mis otsast lõpuni täiesti Luciferlik. Mask saab olema aga endiselt selle kõige peal – rahu, rahu ja lubatav heaolu, kuid selles ei ole rahu. Aset leiab maskeraad, mis paistab tõepoolest välja kui uus vaimne kord terves maailmas. Tegelikkuses on see aga Luciferlik inimevolutsiooni doktriin, mis kõrvaldab vaikimisi oma teelt kõik ja igaühe, kes sellele ei allu ja seda ei järgi. Kes nüüd suudab selle maski taha juba praegu näha, see suudab end veel igavesest hukust päästa. Vaata! Ma räägin siis inimese vaimsest päästest! Päästevõimalus selleks on aga ainult üks – tõelise Jumala aktspteering, läbi Jeesuse Kristuse. Sellega kaasneb uus tõeline Igavene Elu Jumalas ja Tõe Vaim, mitte aga eksitavalt lubatav inimevolutsioon või teadvusenihe (paradigm shift). Mittekristlased kindlasti küsivad nüüd, et “Kus on siis Jeesus Kristus? Miks ta ometi end juba ei ilmuta?” Vastus on lihtne – Ta viivitab, kuna soovib veel võimalikult paljusid inimhingi ettemääratud hukust päästa, sealjuures ka sind, kes seda kõike nüüd loed … Millise mõjuvõmu all oled siis sina? Kui see vaim, mis sinus tegev on või õpetus, mida sa järgid sulle ütleb, et Jeesus on üksnes üks ülestõusnud meistritest vms., siis miks ei taha see õpetus Tema suurte tegude kohta mitte kui midagi rääkida, vaid halvustab teda ja miks sinu vaimsed juhid ja inglid, mida sa kanaldad Tema lihakssaamist, ristisurma ja vereohvrit kui tuld kardavad ja igal võimalusel sellest rääkimast keelduvad või seda teemat väldivad? Vaata! Ma ütlen sulle siin vastuse – see on ainuke asi, mida kõik need kosmosevennad, vaimsed juhid, ülestõusnud meistrid jms kui tuld kardavad, sest see on ainuke tõene asi maailmas, mille üle nende mõjuvõim ei käi! Nad ei suuda elavale ja tõelisele Jumalale vastu seista. Meenub aeg, kui ma ise veel käisin vahetult Thothi tarkusevalguses ja tema pühitsuse all, kes samuti peaks olema üks ülestõusnud meistritest, kuid kes niipea, kui Jeesus Kristus välja ilmus kohemaid minu elust tagasi tõmbus ja enam oma nägu mulle ei näidanud. Kui Jeesus ja Thoth nüüd mõlemad tõesti ülestõusnud meistrid oleks, siis miks ühe ilmumine teise kohe minema kihutab. Vastus anti mulle Püha Vaimu vahendusel selgelt, kui ma leidsin materjali, mis ütleb väga selgelt, et Thoth on Saatana üks aspektidest … Asi minu jaoks nüüd selge. Vale ei saa Tõe eest varjule pugeda. Saatan tõmbub alati tagasi kui Jumal oma hiilguses ja väes lagedale ilmub.

Koostasin vahepeal Püha Vaimu abiga ühe joonise, mis kristliku arusaama kohaselt näitab üldjoontes ära, millised õpetuse, praktikad jms kuhu kuuluvad. Ühtlasi sai siin lahti kirjutatud ka patukoodi, surma, inimese languse ja pääste tee olemus.

2 Valikut / 2 Teed / 1 Võimalus

NB! antud failis valeõpetuste jms nimekiri ei ole täiuslik ja kujutab endast esmast kokkupanekut. Tulevikuplaanides on iga õpetuse kohta kavas eraldi välja tuua, kus on selle algsed juured ja milles selle Saatanlik eksitus seisneb.

Seega, kas on siis mingi põhjus, miks sa ei peaks oma elu elavale Kristusele nüüd ja praegu kohe andma? Kas on mingi põhjus, miks sa ei peaks vastu võtma elavat Jumala väge Jeesuses Kristuses selleks, et päästetud saada, selleks, et oma patud andeks saada, et end Saatana meelevalla ja omadiõiguse alt lahti osta ja otsene suhe Jumalaga taastada, lastes Jumala lõputut Vaimu enda sisse tulla, et vastu võtta Tema vägi, meelevald ja uus omandiõigus elavas Kristuses, vastu võtta Igavese Elu kink, rahu, rõõm ja vabadus kõikidest oma hirmudest? Miks sa ei peaks seda tahtma? Kas sa siis sured pigem omaenda pattudes ja hirmudes, ilma Jumalata? See tähistab sinu puhul ainult ühte asja – oma hinge kaotamist Igaveseks! Ilma teistkordse võimaluseta seda kõike parandada! Üks võimalus! Otsusta siis nüüd ja kohe!

Kui sa aga usud endiselt, et inimene areneb edasi Jumalaks või et su teadvus avardub kõiksusesse, siis oled sa endist viisi Luciferliku doktriini mõju all. Vaata sellele teisest vaatenurgast – lõplik ei suuda sulle kunagi igavest pakkuda. Jumal on igavene, langenud keerub seda aga ei ole. Kui sa maailma nüüd enda ümber vaatad ja vähekenegi mõtled ja küsitled, et miks kurjus maailmas päevast-päeva üha enam kasvab (kuigi inimesed kõik üha vaimsemaks ju muutuvad; muideks kui enamus nendest vaimsetest suunadest nüüd Saatanat oma olemuses järgib, siis pole ka ime, et sellise vaimsuse kasvuga kasvab ka kurjus), siis kas sa ei ole kordagi mõelnud, et ehk on see, mis siin postitamist leiab võib-olla tõepoolest see tõde, mida sa päevast-päeva ise otsid ja ei leia mitte, kuna vaim, kes sind juhib, tahab et sa seda kunagi ei leiaks. Üks Tõde, mis päevast-päeva sinu enda silme ees, kuid mida sa väldid justkui tuld, sest see, kelle meelevalla all sa endist viisi asud, püüab seda iga hinna eest sinu eest varjutada. Kas oled kunagi proovinud üldse Jumala poole paluda, et kui see kõik tõde on ja et kui Ta olemas on, siis et Ta sinu silmi ja arusaama selles suunas rohkem avaks. Mina isiklikult seda kõike kordagi Jumalalt ei palunud, kuid Ta näitas seda mulle sellegipoolest. Selles kõiges nägin ma veel ka ära kui suur on Jumala armastus ja andeksand iga inimese suhtes. Kuidas sa saad mitte armastada Jumalat, kui ta armastab sind rohkem kui sa ise ennast armastad? Kui Ta seda näitab juba üles nende vastu, kes Tema poole ei hüüa, siis mis sa arvad, mida Ta teeb nende suhtes, kes Temalt Tõe kohta järele küsivad: “Jumal, kui sa nüüd tõepoolest olemas oled, siis kinnita ja näita mulle ükskõik millisel moel, et see kõik ka tõsi on, mis siin kirjutatud on! Ava mu silmad, et ma näeksin tõtt, mis maailmas teoksil! Näita seda mulle kohe ja praegu!” Pane siis Jumal proovile, küsitle Teda! Te ju ise olete kõik väidetavalt vaimsed inimesed, kellede eesmärgiks peaks olema Tõe leidmine kogu selles informatsiooni virr-varris! “Aga ma juba tean, mis Tõde on minu enda jaoks!” Vaata! Ei tea sa midagi, kui sa nüüd seda järgi ei kontrolli, mida ma sinule siia ette kirjutasin! Küsi seda otse ja vahetult Jumala enda käest! Küsi ilma vahendajateta! “Aga ma ei usu Jumalat sellisel kujul!” Pole hullu, küsi ikka! Küsi valju häälega, kogu oma hingest ja vaata, mis saab! Sa ei karda seda teha, eksju? Tee seda kohe! Pimedus on õhus, aga ära lase sel end tagasi hoida…
#2
Kui Põrgu siis Põrgu ,aga vaevalt ma seal mõnd hindut või budisti kohtan..

Tänud ,Arlich, Sinu veel Thothi aegsete postituste eest.
#3

Arlich, mis pimedusega sind nüüd küll löödud on?

Maailmas on palju nö "jumalaid" (lisaks ristiusule budism, judaism ja paljude erinevate loodusrahvaste jumalad), kuid üksgi neist pole nö "algne looja" (algset loojat huvitab vaid puhas loomine jumalikul adi tasandil, mitte aga mingis füüsilises maailmas "pool-jumala mängimine").

Ühesõnaga kui sa suudad paljude pool-jumalate asemel näha vaid ühte pool-jumalat (Kristust), siis võiksid endalt küsida, ega sa pole mingite miraazide (maya-de, ehk pettekujutelmade) küüsi langenud (eelneva elukogemuse põhjal peaksid teadma küll, kui tõetruud ja lummavad nad olla võivad).

Minule näitasid kah ükskord kristlikud inglid oma "lummavat maailma", kuid kuna ma olin eelnevalt näinud palju avaramat maailmakõiksust "kehast väljas" viibides, siis suutsin esitada neile kristlikele inglitele "kriitilisi küsimusi", mille peale kadusid nad üsna kiirelt minema.


Üldisemalt rääkides ei seisne inimkonna probleem mingis tobedas kristuse-antikristuse vastandumise näitemängus, vaid meie kukil istuva ego=mao=minateadvuse minema ajamises (alles jääks hingepõhine alateadvus ja vaimu põine üliteadvus).


Ühesõnaga pole see maailm midagi nii must-valge, kui ta kristlikust vaatevinklist paistab: ehk on piisavalt palju teisi võimalusi: elada väljaspool kristuse-antikristuse maailma igale rahvale omase loodus-usu raames.
#4
(30-04-2013, 15:37 )lahendused Kirjutas: .............
Üldisemalt rääkides ei seisne inimkonna probleem mingis tobedas kristuse-antikristuse vastandumise näitemängus, vaid meie kukil istuva ego=mao=minateadvuse minema ajamises (alles jääks hingepõhine alateadvus ja vaimu põine üliteadvus).
...........
Ego on taevalik kingitus, mis aitab meil õppida, areneda, mõista ning armastada.
#5
Arlich, saan aru, et Thoth on nüüdseks sinu jaoks vale õpetus, aga kuidas on Suure jumalanna õpetusega?
Ehk teiste sõnadega Neitsi Maarjaga?
Hiljuti lugesin, et Yeshua ema Maarja oli ilmselgelt Hüperborea taustaga ning kuulus Suure Jumalanna ehk Kosmilise Ema õdede hulka
Maarja missiooniks oli suunduda äärmuslikku meespoolt esindavasse kultuuri - juutide hulka, et sünniks uus tee, mis juhatab välja meespoolele polariseerunud maailmast.
Maarja ülesanne oli taastada maapealset rahujumalannat - Isist.
Poliitilistel põhjustel muutus see usk aga hoopis millekski muuks.
Kristluses kardeti naispoole tarkust niiväga, et seda suruti maha igal võimalikul viisil.
On üks paeluv legend, mis jutustab naispaavst Johannast, kes elanud 8.sajandil. Temaga seostatakse ka Taro kaarti nr.2, milleks on Ülempreestrinna.
Kui selgus, et see paavst oli naine, siis kustutati ta nimi kõikidest kroonikatest.
Ehkki Johanna tegi uuenduslikke reforme, üritas anda haridust tüdrukutele, kiskus rahvahulk ta tükkideks.
Aga tagasi Maarja juurde.
Thoth võis olla pärit Atlantise langusajast, kuid jah palju on räägitud sellest, et ta pärines Atlantise Kuldajastust.
Enne kui hävisid aga Lemuuria ja Atlantis, eksisteeris ju Hüperborea.
Pärast Atlantise langusaja sõdasid, mida peeti hilislemuurlastega võimuvõituses planeedi pärast, eraldus Hüperborea kõrgemasse dimensiooni.
Atlantlased muidugi kasutasid igasuguseid energeetilisi relvi (k.a. tehismerkabad), mis lõhkusid planeeti ümbritsevaid kaitsvaid eeterstruktuure ja energiavõresid.
See on ka põhjuseks miks on meie planeedi energiaväljades tänaseni nii palju häirivaid emotsionaalseid ja mentaalseid energiaid.
Ja öeldakse veel, et Maa jaoks on praegune olukord tegelikult veelgi kriitilisem kui see oli Atlantise või Lemuuria lõpuaegadel, sest konflikt kahe polaarsuse - looduse ja tsivilisatsiooni - vahel hõlmab nüüd tervet planeeti.
Lisaks veel, et Suur Jumalanna on inimkonnast varemgi eemaldunud ja inimesed on tajunud seetõttu oma sisemisest Allikast eraldumisega kaasnevat lõikavat valu ja Tühjust, kuid Ta on nende julgete jaoks, kes selle teekonna läbi Tühjuse ette võtta söandavad, hoopis sisemiseks kõikevõitvaks valguseks osutunud.
Ma arvan, et tuleb eristada Valget Isist ja Musta Isist.
Valge Isis on Jumalik Ema ja Must Isis ei ole mitte negatiivne, vaid väljendab purustavat jõudu, mis lõhub vanu mustreid, kuid ometi särab. See on määratu loov vägi, millest sünnib lakkamatult uusi maailmu. Aga ju sa oled Isise müsteeriumeid isegi varem uurinud.






#6
Jaht on alanud. Põgenege inimesed ! wink
Märkasin eile ,et mustades ülikondades noormehi liigub tänavatel tavapärasest rohkem.

Üks teemakohane video.
Winny Puhh "Meiecundimees üks Korsakov läks eile Lätti"

http://www.youtube.com/watch?v=hwsbZKRmrp8
#7
Arlich, kes sa oled? Seleta ...
#8
Sain ma õigesti aru, et kui ma kohe jeesus kristust kummardama ei hakka, ähvardatakse mind hinge igavese hävimisega?
#9
(30-04-2013, 13:10 )Arlich Kirjutas: Seega, kas on siis mingi põhjus, miks sa ei peaks oma elu elavale Kristusele nüüd ja praegu kohe andma?
/-/ omadiõiguse alt lahti osta ja otsene suhe Jumalaga taastada, lastes Jumala lõputut Vaimu enda sisse tulla, et vastu võtta Tema vägi, meelevald ja uus omandiõigus elavas ( sees) Kristuses ( sees), vastu võtta Igavese Elu kink, rahu, rõõm ja vabadus kõikidest oma hirmudest? /-/Kas sa siis sured pigem omaenda pattudes ja hirmudes, ilma Jumalata? (või sured koos temaga, temas...)
See tähistab sinu puhul ainult ühte asja – oma hinge kaotamist Igaveseks! /-/ miks sa ei peaks oma elu elavale Kristusele nüüd ja praegu kohe andma?

Kui sa aga usud endiselt, et inimene areneb edasi Jumalaks või et su teadvus avardub kõiksusesse, siis oled sa endist viisi Luciferliku doktriini mõju all.
/-/miks sa ei peaks oma elu elavale Kristusele nüüd ja praegu kohe andma?
#10
Üks peamisi põhjusi, mis mul sellise teksti lugemine tõrkeid tekitab, on väidete rohkus ja argumentide nappus.
Loen seda nagu mingit poliitilist teksti. Reklaamitakse mingit "erakonda", antud juhul usku, ning ülistatakse seda taevani.
#11
(30-04-2013, 13:10 )Arlich Kirjutas: 2 Valikut / 2 Teed / 1 Võimalus

Shamanism on New Age liikumiste alla pandud... Raske kommenteerida...

Huvitav, mis saab näiteks Lõuna-Ameerika dzunglites elavatest põlisrahvastest, kes pole kristusest isegi mitte und näinud. Ka nemad on halvad ja vajavad hävitamist?



#12
Mul oleks üks provokatiivne küsimus Arlichile. Kõigepealt peaksin mainima, et pole kogu kahe tee juttu läbi lugenud ja seega vabandan ette, kui seal on vastus ära toodud.

Küsimus seisneb siis imikuna surnud laste saatuses - kas nad lähevad otse põrgusse igavesti kannatama? On inimene ju pärispatu idee järgi sünnist saati saatana võimu all (see on ka kahe tee jutus konkreetselt välja toodud), kui ta Jeesust oma ellu ei luba.

#13
(30-04-2013, 20:44 )Lorenz Kirjutas: Mul oleks üks provokatiivne küsimus Arlichile. Kõigepealt peaksin mainima, et pole kogu kahe tee juttu läbi lugenud ja seega vabandan ette, kui seal on vastus ära toodud.

Küsimus seisneb siis imikuna surnud laste saatuses - kas nad lähevad otse põrgusse igavesti kannatama? On inimene ju pärispatu idee järgi sünnist saati saatana võimu all (see on ka kahe tee jutus konkreetselt välja toodud), kui ta Jeesust oma ellu ei luba.

Väga hea küsimus. Ma arendaksin mõtet edasi ...
Ristiusk ju reinkarnatsiooni eitab .
Kui ei ole eelnevaid kehastusi, siis mille eest ? Lihtsalt nalja pärast ?
Omapärane naljasoon siis loojal . Aga kui ei ole nalja pärast, ja ilma jumala teadmata midagi ei sünni, siis ...Siis on asi umbes nii nagu meie poliitikutega - püüne peal kakuvad karvu , aga kulisside taga joovad koos shampanjat .

#14
Tule taevas appi, millisest hukust mu hinge päästma peab? Pole mind ei jumalad kõnetanud ega kuradid peibutanud, ikka on tulnud oma südamehäält kuulates ja mõistust järgides hakkama saada, kasutades saatjana usku armastusse. Veel on olnud tundmus, et loojat kantakse südames ja hirmuta. Sestap jääb Arlich’i toodud ähvardava tooniga üks võimalus arusaamatuks. Pimedust on igas ööpäevas, lausa silmaga nähtavat, seotud see aja kulgemisega.
#15
(30-04-2013, 20:53 )olematu Kirjutas: Ristiusk ju reinkarnatsiooni eitab .
Alguses see ei olnud nii.
#16
(30-04-2013, 21:28 )Augustus Kirjutas:
(30-04-2013, 20:53 )olematu Kirjutas: Ristiusk ju reinkarnatsiooni eitab .
Alguses see ei olnud nii.
Nu mis me sellest räägime, mis alguses oli. Räägime ikka sellest, mis praeguses versioonis on .
Aga eks ole huvitav, kuidas vastavalt moele ja vajadusele pühakirja muudetudd on ? Ja küllap muudetakse muutuvas maailmas veelgi, peaasi, et pildil nö püsida .
#17
Jumal-Ema kummardamine on toimunud maailmas läbi aegade. Kuid, mis on selle tegelik eesmärk ja taust? Ja keda tegelikkuses kummardatakse selle läbi? Baphometist ma olen juba antikristuse teema all rääkinud ja see haakub ka Taevakuninganna, Jumal-Ema, Suure Jumalanna kummardamisega. Selle alusel on see Saatana naisaspekt, kes tuntud ka kui Diana Lucifera, Ishtar, Semiramis, Isis jne.

Selleks, et Jumalanna kummardamist üldse lahti hakata harutama peab vaatama katoliiklust, mis kujutab endast iidset Babüloonia nõiakultust. Tõelisest kristlusest on katoliiklus väga kaugel. Pigem on see rohkem iidolikummardamine ja nekromantia sugemetega, kuna kummaradab ka surnuid pühakuid ja nende säilmeid (luukeresid, kolpasid jms. kelle peal nad oma sakramente läbi viivad).

Siin paar videolõiku algatuseks:

Katoliiklus – milline Taevakuninganna osa 1
http://youtu.be/J5NDKKT1TKA

Katoliiklus – milline Taevakuninganna osa 2
http://youtu.be/NY3jg8J0u0A

Rohkelt leiab materjali, kui internetis lihtsalt sisse lüüa „Queen Of Heaven“.
---
Põlisrahvaste kohta, kes mitte kunagi kristlusest midagi kuulnud ei ole on olemas Piiblilõik.
{ Ro.2:14-16 }
„sest kui paganad, kelledel ei ole käsku, loomu poolest täidavad käsu nõudeid, on nad, ehk küll neil ei ole käsku, iseenestele käsuks ja näitavad, et käsutegu on kirjutatud nende südametesse, kuna nende südametunnistus ühtlasi tunnistab seda ja nende mõtted isekeskis kas kaebavad nende peale või ka kostavad nende eest – sel päeval, kui Jumal kohut mõistab inimeste salajaste asjade üle Kristuse Jeesuse läbi minu evangeeliumi järele (lõpp viitab Pauluse poolt kuulutatule)“.

Imikuna sündinute ja väga noorte kohta, kes patu olemust veel endale teadvustada ei suuda.
Siinkohal tuleb esitada uuesti küsimus, et mis on patu olemus? Patt on oma olemuses Jumala tahtest ära pöördumine ja tema käsust üle astumine. See tähendab Jumala tahte teadvustamist oma elus ning tahtlikku ärapöördumist sellest. Väga noortel puudub vahettegemise oskust hea ja kurja vahel ja nad ei ole võimelised endas patu loomust teadvustama. Imikud ei suuda patu olemusest aru saada ja seetõttu ei tee ka pattu. Seetõttu ei vaja nad ka ristimist ja ei vaja oma pattude kahetsemist, kuna nad ei suuda nende olemust veel mõista. Roomlaste kirja 2 peatükist väljatoodud lõigu alusel mõistab nende südametunnistus nad igati õigeks Jumala ees ja nad kõik võetakse vastu Taevasse.

Materjal, mille ma tabeli kujul koostasin oleks imikutele ja väga noortele arusaamatu ja selle alusel ei saaks nende kohta ei head ega halba öelda, aga ma arvan, et te kõik olete piisavalt vanad ju et headuse ja kurjuse olemusel juba vahet teha.

Muideks Ilmutuse raamatus, kus on kirjutatud Kristuse teisest tulemisest ja usklike äravõtmisest Temale vastu pilvede peale, et "häda naistele, kes sel päeval on käima peal". See lõik viitab asjaolule, et ühtlasi võetakse sel hetkel ka ära kõik veel sündimata lapsed naiste endi seest ...
#18
http://wwx.virumaateataja.ee/110606/esil...031238.php

Sarnased sündmused, aga elusate inimestega, sündisid siis suurest headusest, Arlich?

Ja tegelikult ega see õlekujugi põletamine päris süütu tegevus polnud, või kuidas?
#19
Ma annan sulle ühe KJV Piiblilõigu selle kohta. Suures kirjas toodu on välja jäetud kõikidest teistest Piiblitest. Miks? Sest see mõistab inimeste põletamise hukka! Katoliiklusele see ei meeldinud ja seetõttu on see juba ammusel ajal Piiblist kõrvaldatud. Kui nad seda oleksid tunnistanud kui tõesed kristlased, siis ei oleks mitte kedagi kunagi ära põletatud, isegi kui need vaesed põletatud tõepoolest nõiad oleksid olnud. Aga arusaadav, et kuna katoliiklus teenib hoopis midagi muud, siis niisamuti nagu nad Babüloonias omal ajal oma lapsi ja teisi inimesi Moolokile põletusohvritena tooma hakkasid, siis et miks tegelikkuses inimesi üldse põletati. Doktriin, mida nad järgivad nõuab põletusohvreid inimeste näol.
Häda tõesti neile, kes Jumala Sõna muudavad.

Luke 9:54-56 And when his disciples James and John saw this, they said, Lord, wilt thou that we command fire to come down from heaven, and consume them; EVEN AS ELIAS DID? But he, turned and rebuked them, AND SAID, YE KNOW NOT WHAT MANNER OF SPIRIT YE ARE OF. FOR THE SON OF MAN IS NOT COME TO DESTROY MEN'S LIVES, BUT TO SAVE THEM. And they went to another village.
#20
Mul oleks siis veel paar küsimust, kui siin juba on võimalus kristlasega diskuteerida.
Võtame siis Aadama ja Eeva. Kas Eeva oli endale võimeline teadvustama oma patu ulatust?
Talle küll öeldi, et vilja söömine tähendab surma, aga kui paradiisis surma polnud, siis mida see sõna üldse sai tähendada Eeva jaoks? Minu jaoks tähendab Eeva patt lihtsalt käsust üle astumist ja tal polnud ju võimalik teadvustada endale, mida ta teeb. Tema patt seisnes teadmatuses, naiivsuses ning uudishimus, ei muus. Kuidas väärib selline patt loendamatute hingede lõputut kirjeldamatut kannatust põrgus?
#21
Arlich, aga kui midagi ei sünni ilma jumala tahteta, siis miks üks tahab, aga teised, kes tema tahtele sõnakuulelikult alluvad, põlevad põrgus ?
Sa ju ometi ei vaidle vastu sellele, et midagi ei toimu ilma jumala tahteta?
#22
(30-04-2013, 22:08 )Lorenz Kirjutas: Mul oleks siis veel paar küsimust, kui siin juba on võimalus kristlasega diskuteerida.
Võtame siis Aadama ja Eeva. Kas Eeva oli endale võimeline teadvustama oma patu ulatust?
Talle küll öeldi, et vilja söömine tähendab surma, aga kui paradiisis surma polnud, siis mida see sõna üldse sai tähendada Eeva jaoks? Minu jaoks tähendab Eeva patt lihtsalt käsust üle astumist ja tal polnud ju võimalik teadvustada endale, mida ta teeb. Tema patt seisnes teadmatuses, naiivsuses ning uudishimus, ei muus. Kuidas väärib selline patt loendamatute hingede lõputut kirjeldamatut kannatust põrgus?

See on tegelikkuses keeruline küsimus, kuna ma ei oska öelda, mida Eeva tegelikult teadis ja mida mitte. Kuskil pole kirjas, et tal puudus täieline teadmine asjust nii nagu need olid. Võimalik, et nad olid patu olemusest ja Jumala käsust üleastumise tagajärgedest täiesti teadlikud, kuna Lucifer oli selleks ajaks juba langenud. Võib olla pole asja üldse vaja keeruliseks ajada, vaid vaadata seda kõike kui pigem kõige esimest testi inimesele, tema Jumala, kui enda Looja, käskudest kinnipidamise suhtes. Lihtsalt tuli otsustada käsule kuuletuda või seda eirata (see valik on siiani igal inimesel). Võimalik, et tuli valida 2 erineva olemuse või teadvuseoleku vahel. Jumala Sõna/Õpetuse ja Luciferi Sõna/Õpetuse vahel (ka see valik on siiani igal inimesel). Patu olemus Luciferi enda näol aitas sellele loomulikult silmahimu, lihahimu ja kõrkuse näol välispidiselt kaasa, aga lõplik otsus tuli teha inimesel endal oma vaba tahte alusel. Omaenda tarkus ja isekus tuli mängu ja inimene tegi otsuse enda kahjuks. Ta oleks ju võinud Jumalalt veel enne keelatud vilja söömist täiendavalt küsida või kontrollida vahetult üle, et kas see, mida madu räägib ka tõsi on? Pealegi ei Aadam ega Eeva kumbki ei kahetsenud oma tegu Jumala ees, vaid esimene süüdistas madu ja teine süüdistas omakorda selles oma naist. Patt oli langenud keerubi loomuses tema langusest saadiks ja oli tema tegude tagajärjel maailma tekkinud. Kui inimene teda kuulda võttis ja tema õpetust järgis, siis ta võttis ka endale omal vabal tahtel omaks kõik selle, mis langenud keerubile omane oli. Selle ahelreaktsioon kestab tänaseni, kuid sellest on võimalik välja astuda niisamuti omal vabal tahtel. Pääste on selleks täiesti olemas ja et seda vastu võtta ei pea midagi muud tegema kui seda kui pakkumist Jumalalt lihtsalt vastu võtma. Ei ole vaja keerulisi rituaale ja pühitsusi, ei ole vaja keerulisi tasemeid ja nimekirju, mis selle asemel, et selgust tuua, asja hoopis segaseks muudavad. Pääste, mida Jumal pakub ei saa olla keerulisem, kui õpetus, mida sa suudad isegi koopainimesele selgeks teha...

---

Mis on Jumala tahtmine? See on Joh. 6:35-40. Vaba tahte alusel teeb aga igaüks ise omad valikud.
#23
Kui laps teeb otsuse enda kahjuks, siis vanem ei määra teda kannatama. Vanem püüab õpetada.
Kui inimhinged põrgusse jõuavad, siis sealt enam tagasipääsu pole(?). Mis on sellise karistuse mõte?
Miks on jumal nii julm?
Lisaks on muidugi küsimus, kui hing põleb põrgus igavesti, siis mida see üldse tähendab? Põleb igavesti. Mis karistus see üldse selline on? Öelda, et see on julmus, on väga vähe öeldud.
#24
(30-04-2013, 21:45 )Arlich Kirjutas: Jumal-Ema kummardamine on toimunud maailmas läbi aegade. Kuid, mis on selle tegelik eesmärk ja taust? Ja keda tegelikkuses kummardatakse selle läbi? Baphometist ma olen juba antikristuse teema all rääkinud ja see haakub ka Taevakuninganna, Jumal-Ema, Suure Jumalanna kummardamisega. Selle alusel on see Saatana naisaspekt, kes tuntud ka kui Diana Lucifera, Ishtar, Semiramis, Isis jne.

Selleks, et Jumalanna kummardamist üldse lahti hakata harutama peab vaatama katoliiklust, mis kujutab endast iidset Babüloonia nõiakultust.

Katoliiklus võib ju kujutada Jumalannat kui Saatana naisaspekti, aga kui vana see katoliiklus ikka on. Babüloonia kultuur on muidugi varasem, aga Kõige varasem kultuur oli ikkagi Hüperborea, kus oli aukohal Suure Jumalanna austamine.
Ja nagu me teame, oli üks Suure Jumalanna nimesid Taara.
Ka budistid austavad Taarat. Budismis on Taara kõikide buddhade ema, sest budismis jumalatest ja jumalannadest suurt lugu ei peeta.

Püüdsin Jumalanna aspeki mõista ikka teiste iidsete kultuuride kaudu, sh ka Eesti muinasusundi kaudu.
Enamik eestlasi koges ristisõdijate tuleku eelsetel sajanditel Suurt Jumalannat eelkõige Maa-Emana.
Varasemal ajal austati meie Maarjamaaks nimetatul maal Suure Jumalanna päikeseaspekti ehk Kuldset emandat.
Veel paarsada aastat tagasi kummardasid Kuldset Emandat Siberis elavad soomeugri rahvad.
Küllap need Diana Lucifera, Ishtar, Semiramis, Isis jne on nimetused, mis kristluseni jõudnud Atlantise languseajast.
On ka võimalik, et näiteks Kreeta oli asustatud juba Atlantise perioodil - seega 12 000 aastat tagasi. Samas võis sel ajal olla ka veel Atlantise kuldaeg, sest Kreetal austati Suurt Jumalannat.
Jumalanna sümboliks oli kaksikkirves, mis meenutab Egiptuse ankhi, kuid tõenäoliselt on Kreeta kultuur vanem isegi Egiptuse kultuurist.
Seega - see võis olemas olla nii Atlantise langusajal või hoopis varem.

Kuigi Kristuse Maa peale tuleku eesmärgiks oli algse tasakaalu taastamine, kasutati tema õpetust hoopis tasakaalutuse süvendamiseks ning naiste ja Jumalanna täielikuks mahasurumiseks, mis ongi viimase 2000 aasta jooksul aset leidnud.
Jumalannat lõplikult ära kustutada pole muidugi võimalik, seepärast tehti midagi veelgi hullemat - Jumalanna looritatud aspekt muudeti kurjuseks.
Rooma kasutas ristiusku ning sellesse Peetruse reetmise tõttu sisseimbunud meesšovinismi nii Isise kui ka teiste Suure Jumalanna avaldumskujude vastu võitlemiseks. Muidu oli Isis kogu Rooma impeeriumis väga armastatud ja austatud jumalanna.
Ainult varjutaoliste illusioonimustrite kaudu saavad madalamad jõud uskuma panna, et valgus on pimedusest nõrgem.
Ikka usku ja valgust headusesse!
#25
(30-04-2013, 23:32 )Lorenz Kirjutas: Kui laps teeb otsuse enda kahjuks, siis vanem ei määra teda kannatama. Vanem püüab õpetada.
Kui inimhinged põrgusse jõuavad, siis sealt enam tagasipääsu pole(?). Mis on sellise karistuse mõte?
Miks on jumal nii julm?

Isa armastab kõiki oma lapsi, on pika meelega ja väga kannatlik ning annab igaühele neile aega oma teid parandada terve nende eluea. Kahjuks lapsed ei tea kui kaua nad elavad. Seega miks laps siis seda ei kuula, mida Isa temale räägib ja kohe seda ei tee, vaid viivitab? Miks ta ei kuula seda, mida Isa talle ise ütleb, et mis hea on? Miks laps läheb võõra onu järel, kuigi ta enda Isa ju talle ütles, et see on eluohtlik? Miks laps ise on nii sõnakuulmatu oma Isa vastu ega Tema käskusid ei pea ega Teda ei armasta? Isa armastab teda aga sellest hoolimata ja nutab tagantjärele, kui laps läks võõra onu järgi ja sattus kohta, mis õudne ja kole...
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat