Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paranormaalsed internetiraamatud!
Jäin samuti selle nimevärgi peale mõtlema.
Vägisi tikuvad pähe kaks levinud ütelust - "saatanat saatanaga välja ajama" ja "vihma käest räästa alla"...
Võibolla mõned teadjamad kommenteeriksid ehk?
VS?
Vasta
(01-02-2013, 11:40 )Marina Kirjutas: Kuid seda enam hakkab häirima nende nö positiivsete ja jõuga nimede kristlik taust. Alates Jeesusest ja jätkates Gabrieli, Miikaeli ja kes need kõik olidki.
Tuleb teada mida need nimed tegelikkuses ja vaimses mõttes tähendavad.
Näiteks nimi Gabriel toetab jumaliku vaimu taassündi inimeses. Gabrieli nimi tähendab "Jumal on mu jõud".
(Gavri-el = jumala vägi)
Kristluses on ta peaingel.
Mis on inglid? Jumala loodud üleloomulikud vaimolendid, kes võivad ka materiaalse kuju võtta.
Inglid ei seostu ainult kristlusega.
Reljeefe inglikujutistega on leitud Mesopotaamia iidsetest linnadest ning ingleid kirjeldatakse ka sumerite savitahvlitel ja ka Ek Balami Akropolises Yucatanil võime näha reljeefe inglitest, mis on seintesse raiutud iidse maiade tsivilisatsiooni esindajate poolt.

Ühe teesi järgi eksisteerisid inglid juba 10 000 aastat e.Kr. Seega seostatada neid mõnel pool ka pooljumalateks nimetatud vaimolendeid ainult kristlusega, on vale.

Kristluses - Katoliku kirikus - seadustati inglite austamine alles 787.a.
Tiivulistest jumalatest on juttu nii sufistide müstilistes tekstides, šamaanide hingerännakutes kui indiaanlaste legendides.

Ma saan nii aru, et kui Arlich lisas sulgudesse selle, mis tänapäeva inimesele ehk arusaadavam seda loitsu mõttes korrates, siis nendel nimedel on iidsetest aegadest saadik teadaolev sõnavägi.
Ja nagu Arlich ise eespool ütles:
Põhimõte pole sulgudes oleva variandi puhul mitte rõhutada kristlust, vaid eelkõige nime väge, millele kõik vaimud teatavasti kuuletuvad...


Vasta
(01-02-2013, 02:41 )Arlich Kirjutas: Nimi on sõna. Iga sõna sisaldab endas energiat. Kui me nüüd seda sõna/nime kasutame, siis me vabastame ka vastava energia. Me vabastame selle mõtlemise ja rääkimise läbi.

Vastavlt energia/võnkumiste olemusele on kõikide sõnade energiad kas kõrged või madalad. Kõrgega me tähistame antud juhul kõike seda, mis on hea. Madalaga aga vastupidist, ehk seda mis ei ole hea. Kõrge energia seega tundub meile hea. Madalad vibratsioonid aga halvad. Seega me tahame oma elus näha võimalikult palju kõrgemaid energiad ja võimalikult vähe madalaid või siis sooviksime neist üldse vabad olla.

Seega millised sõnad/nimed kannavad endas kõrgemaid vibratsioone? Millised madalamaid? Loomulikult võib arvata,et on olemas ka sõnad, mis näitavad üleminekupunkti (nagu näiteks "viha").

Ja otse loomulikult tõmbab ka iga selline sõna enda poole vastavaid jõudusid/olemusi, millega ta harmoneerub ning tõukab endast eemale kõike seda, millega ta ei harmoneeru. Kui me nüüd seda valjult kordame, kas me siis ei vabasta soovitud energiad nii enda olemusse ja ümbritsevasse ruumi?
Kui erinevates keeltes on erinevad sõnad, siis sõna kui selline ei oma tähtsust ilma mõtteta selle taga millest võib järeldada, et sõna väljaütlemine ilma mõtteta kas ei oma või omab väga väikest mõju. Lisaks on sõna puhul tegu füüsilise maailma teatud keskkonna nähtusega (heli liikumine keskkonnas) mis peaks tähendama, et keskkonnas, kus heli ei levi, ei oma sõna jõudu. Ja kui energia juurde minna, siis kui kaugele levib füüsilises keskkonnas väljaöeldud sõna energia võrreldes mõtte energiaga ja kui hästi ja kaugelt suudavad igasugused olendid sõna vs mõte energiavõnkeid tabada?

Sõnad on siiski oma mõtete väljendamiseks ja isegi nimesid võivad inimesed hääldada nii erinevalt, et üks ei saa aru mis nime teine ütleb, rääkimata sõnadele omistatud erinevatest tähendustest seega mulle paistab, et kui midagi tähtsust omab, siis on see mõte ja ülejäänud on nö nähtava osa "ilustamine" või abivahend fokuseerimiseks.
Vasta
Ega siin midagi muud teha ei anna, kui katsu kõike, mida räägitakse oma südames läbi. Kui sa nüüd leiad, et mingi asi sinu arusaamadega ei haaku, siis ära kasuta seda, sest sellest poleks sulle antud juhul niikuinii mitte mingit kasu. Seda just seetõttu, et sa ei usu selle toimesse või siis et sinu enda väljakujunenud arvamustel põhinev maailmavaade seda ei luba. Esmalt küsime siinkohal, et kas me suudame asjadele nö. kõrgemast vaatevinklist vaadata, kus me ei too koheselt duaalsust sisse.

Kas pole siis ilmne, et Jeesuse Kristuse nime kasutamine on ülivõimas, kui see juba teie kõigi puhulgi koheselt mingisuguse reaktsiooni tekitab. Kui see meil siin füüsilises plaanis selles aeglases võnkumises nii tugevalt mõjub, siis võib ehk vast arvata, et vaimsetel tasanditel on see mõju kordi suurem ja mastaapsem kui füüsilisel võnketasandil.

Asja tuum oli, et inimene vabaneks negatiivsetest elementidest oma elus ja saaks ise vabalt edasi areneda, mitte sõltuvusse jääda. Sõltuvusse jääd sa mõne maagi/ravija/posija juurde minnes, kes moodustab sõõri, milles tema on keskpunktiks ja sina tiirutad ümber tema, andes pidevalt ära oma energiat.

Puhtad ja kõrged vaimolendid moodustavad vajadusel inimesega energeetilise kaheksat iseloomustava välja (ehk lõpmatusemärgi), kus mõlemad on energeetilisteks keskpunktideks ja teineteist oma mõjuvõimu alla ei sea. Selline ühendus ei ole kunagi orjastav...

See, mis seadust sa usud, selle reeglitele sa ka allud.
Kui usud kristlusse, et on põrgu ja taevas ja patune inimene maa peal ning jumala arm sind päästab, siis allud sa nendele reeglitele.
Kui sa usud Ühe Seadusse, siis rakenduvad sulle selle reeglid jne.

Kõrgema teadvusetasandi vahettegemise seadus aga rakendub meile kõigile, mis määrab, et igaühel on täielik õigus otsustada, keda või mida oma ellu lasta või mitte. Tuleb aktsepteerida seda, mis meiega resoneerub ning täidab rahu ja rõõmuga. Kuula oma intuitsiooni, usalda seda ning lase end sellel juhtida.

Kõrgem vaimne hierarhia on läbi ajastute olnud üks ja seesama, kasutusel on olnud vaid igale ajastule sobivad kehastused ja nimed. Seega kui mingid tänepäeval tuntud nimed häirivad, siis kasuta nende muistseid nimesid (juhul kui tead!), või jäta nimed üldse välja.
Näiteks Atlantisest tuntud Amilius ja tänapäeva Jeesus on üks ja seesama isik/olend/jumala poeg. Kuidas kellelegi sobib.

Siinkohal soovitan uurida Jumalike olendite, ka kurjuse olendite hierarhiaid.
Siis saame rääkida Jeesuse Kristuse ja Luciferi olemusest näiteks.

Esialgu aga piisab sellest, et Jeesuse Kristuse ja Luciferi nimi kutsuvad kõikides hingedes esile kohese ja tugeva reaktsiooni (kas negatiivse või positiivse), mille alusel rakendab meie enda Mina (Kõrgem või Madalam – kumba poole kaldutakse, kumbat teenitakse) tööle vastavad energiad ja jõud.

Kas oleks meie kõige jaoks hoopis vägevamal nimel nagu Sanat Kumara aga sellist jõudu? Kahjuks kahtlen selles. Sama võiks ju öelda, et nimed nagu Paul või Peeter omavad samuti suurt mõjujõudu, aga kuna meil puuduvad hingelised seosed, usk ja arusaam nende nimede taga seisvatest vägedest (mida Kristuse ja Luciferi puhul me koheselt ära tunneme), siis on puudulik ka nende nimede väe toime meile.
Vasta

1) Nime jõust: igapäevases elus mõjutab igasugu pätte-kaake sõna "politsei" - st niipea kui neile mainid "kutsun politsei" jooksevad nad igas ilmakaares laiali (reeglina piisab sõnadest, kuid veidi kangematele pättidele on sini-punanse vilkuri helendust vaja minema jooksmiseks).

Sama on ka vaimses maailmas: igasugu tumedad/hallid jõud on vägagi teadlikud sellest, et nad on pahad - ning kui neile mainida mõnd valguse-jõu esindaja nime, siis panevad nad kähku vehkat.


2) Sama olemust kandvate sõnade erinev kõla erinevates keeltes: näiteks eesti keeles "lits", teistes keeltes täiesti erinev kõla - kuid sõltumata erinevate keelte kõlast kantakse edasi sama mõtet.

Ühesõnaga füüsilise tasandi sõna (erinev kõla) kandub esmalt üle astraalsele-emotsioonide tasandile (tajume emotsioonina), sealt mentaalsele tasandile (tajume teadmisena), sealt edasi ühtsuse/buddhi tasandile (tajume mõistmisena), jne - mida kõrgemale tasandile sõnade mõistmine tõuseb, seda ühtsem/selgem on sõna olemus.


Vasta
Kuna Jeesus Kristuse nime kasutamine tundub mõjuvat, siis annan ma siinkohal veel ühe kaitsevormi. Ehk on kellegil sellest abi.

Lõhu ründed enesele!

Taevane Isa, Jeesus Kristuse nimel, ma lõhun, lõmastan, lagundan ja hävitan iga saatanliku rünnaku, druiidi nõia rünnaku, wicca nõia rünnaku, kabalah nõia rünnaku, maagi rünnaku, shamaani rünnaku, nõiadoktori rünnaku, nõiduse rünnaku, vamiipri rünnaku, libaolendi rünnaku, santaria rünnaku, voodoo rünnaku, maagilise rünnaku, sortsi rünnaku, lutsifeerliku rünnaku, deemonliku rünnaku, saatanliku rünnaku, psüühilise rünnaku, telepaatilise rünnaku, mentaalse rünnaku, kaugmõju rünnaku, mõtte-kontrolli rünnaku, radioonilise rünnaku, psühhotroonse rünnaku, psioonilise rünnaku, surma-signaali rünnaku, haiguse-signaali rünnaku, skalaar-kiire rünnaku, tesla-kiire rünnaku, laser-kiire rünnaku, ELF rünnaku, RF rünnaku, mikrolaine rünnaku, magneetilise rünnaku, akustilise rünnaku, infrapuna rünnaku ja igat liiki rünnaku, millede nimesid ma ei tea ja mis tulevad: teistelt inimestelt, teistelt olenditelt, ükskõik millisest ruumipaigast, okultsest allikast, psüühilisest allikast, seadmest, satanistilt, druiidi nõialt, wicca nõialt, kabalah nõialt, maagilt, shamaanilt, nõiadoktorilt, vampiirilt, libaolendilt, santaria harrastajalt, voodoo harrastajalt, kaugmõju operaatorilt, radioonika operaatorilt, psühhotroonika operaatorilt, psioonika operaatorilt, MIB grupilt, valitsuse grupilt, nõidadelt, satanistlikult või vabamüürluse rühmituselt, NWO rühmituselt, varju valitsuse rühmituselt, illuminati rühmituselt, MJ12 rühmituselt, fraktsioon 1 rühmituselt, fraktsioon 2 rühmituselt, fraktsioon 3 rühmituselt, fraktsioon 4 rühmituselt, NSA rühmituselt, NRO rühmituselt, CIA rühmituselt, FBI rühmituselt, NIMA rühmituselt, DOJ rühmituselt, DON rühmituselt, ACIO rühmituselt, ASIO rühmituselt, PSICORPS rühmituselt, MJTF rühmituselt, militaarselt rühmituselt, luure rühmituselt, mõnelt armee rühmituselt, NIS rühmituselt, DIA rühmituselt, OSI rühmituselt, ONI rühmituselt, OSS rühmituselt, UFOS rühmituselt, MI5 rühmituselt, MI6 rühmituselt, Marsi Kaitse Jõudude rühmituselt, Marsi Luure Jõudude rühmituselt, Marsi Projekti rühmituselt, reptiloidide rühmituselt, draconia rühmituselt, hallide rühmituselt, putukate rühmituselt ja ükskõik milliselt rühmituselt millede nimesid ma ei tea; Jeesuse nimel ma palvetan, Amen. Issand Jeesuse Kristuse nimel seon ma kõike, mis langes mulle nendelt rünnakutelt. Jeesuse nimel ma sulen iga ukse mis oli avatud sinule, ma võtan üle iga mõjuvõimu ja iga pinnase, mida sa omad minu vastu, ja ma vabastan sind kõigist sinu ülesannetest, Jeesuse nimel ma palvetan, Amen. Jeesuse nimel ma käsin kõike, mis tuli mulle nendest rünnakutest minust nüüd eemalduda, Jeesuse nimel. Isa, ma palun sind saata need asjad tagasi neile, kes need mulle saatsid, et tuua nemad patukahetsusele. Jeesuse nimel ma palvetan, Amen.

---

Päevast päeva räägitakse needuste pealepanemisest, voodoo maagiast, mingite nukkude torkimisest ja vaimude väljakutsumisest (just madalate vaimude, sest kõrgematesse sfääridesse meie võnked ei suuda tungida ja seal asuvaid olendeid pole võimalik häirida, ja pealegi puuduks inimestel selliste olendite tahte alla sidumiseks piisav vägi).

Aga meie räägime siinkohal hoopis vastupidist juttu - deemonite pagendamisest, ümbruse kurjusest puhastamisest, needuste ja loitsude murdmistest jne.

Hea on kaitsvaid palveid häda korral justkui varrukast esile tõmmata, justkui salajase ja võimsa Valguse Võlurina avada oma pühade loitsude raamat ja pagendada ootamatult kõik deemonid ja pimeduse jõud eemale endast, oma sõpradest ja teistest inimestest igaveseks ajaks igavesti!

Tõugake endast pimedus ja asetage lõpuks Armastus ja Valgus troonile.

Amen. (küllap te teate, mida Amen tegelikult tähendab?)
Vasta
(01-02-2013, 17:56 )Arlich Kirjutas: Kuna Jeesus Kristuse nime kasutamine tundub mõjuvat
Alates Eithea postitusest oled ainult sina rõhunud Jeesusele seega on see soovmõtlemine. Ristiusu reklaamimine on pigem see mis üldse midagi mõjutab. Negatiivses suunas.
Vasta
(01-02-2013, 18:02 )kage Kirjutas:
(01-02-2013, 17:56 )Arlich Kirjutas: Kuna Jeesus Kristuse nime kasutamine tundub mõjuvat
Alates Eithea postitusest oled ainult sina rõhunud Jeesusele seega on see soovmõtlemine. Ristiusu reklaamimine on pigem see mis üldse midagi mõjutab. Negatiivses suunas.
Hm, nii imelik kui see pole, siis siin olen Kagega täitsa nõus. wink

Vasta
Eks ma postita siis oma postituse siinkohal uuesti.

Jeesuse olemasolu üle juurdlemine on igaühe enda teha. See kõik on alati puhtalt subjektiivne ja ei pruugi alati tõelist objektiivsust kajastada.
Järgneva puhul lähtun ma asjaolust, et Jeesus on olemas. Vastasel juhul ei saaks ma antud küsimustele vastata. Seega miks siiski kasutatakse erinevates palvustes (mitte üldsegi ainult kristlikes) ja ohutamistes jms. puhul Jeesuse nime? Mis on selle kõige taga?
Nimelt peame me antud juhul tulema sellise asja kui Melchizedeki Ordu juurde.
Esmalt soovitan ma siinkohal läbi lugeda Jeesuse tõelist olemust kajastavad paar Piiblilõiku (He.6:20-7 peatükk tervenisti). Antud Piibli materjal räägib meile ei kellegist muust kui Jeesusest endast. Juudi ammuses traditsioonis oli see olend tuntud kui Melchizedek, Saalemi kuningas. Melchizedeki ordu liikmete puhul on aga reegel, et tegelikkuses on neil igaühel alati (vähemalt) kaks nime ja antud Melchizedekit siseringi nimi oli tegelikult Aleph-Etz Melchizedek. Sõna "Aleph" on suguluses sõnaga "Alfa" ja tähendab algust. Sõna "Etz" tähendab aga puud ja seega terve nimi tõlkes tähendab "Melchizedeki puu algus". Seega Elupuu istutati siia planeedile selle esimese suure Melchizedeki Ordu Õpetaja poolt.
Aeg läks edasi ja palju aastaid hiljem naases see sama suur Õpetaja Jeesusena, kelle siseringi nimi tol ajal oli Elohenu Melchizedek. "Elohenu" tähendab "Jumala Auhiilgust", kuid seda võib tõlkida ka kui "Jumalikku loovat õitsengut". Seega see nimi tähendab "Jumalik loov Melchizedeki (puu) õitseng". Seega see suur Õpetaja istutas tol ammusel ajal Elupuu ja naases taaskord uuesti selle suure protsessi kulminatsioonis siia füüsilisse plaani, just siis kui puu saavutas oma täidlase õitsengu.
Olles üleüldine tervet Universumi läbiv Valguse teenistuse Ordu, on Melchizedeki Ordu andnud endast ülisuure panuse teadvuse arengule planeedil Maa. See ordu seisis ka omal ajal muistsest Egiptusest laia maailma väljarännanud valguse meistrite taga, keda samuti esmalt juhendas Aleph-Etz Melchizedek. Sellele esimesele Melchizedekile järgnes terve rida teisi Melchizedekeid, kes kõik hoidsid vaimsete õpetuste fookust, kuniks viimaks Jeesuseni välja. Maailmas on eksisteerinud selle ordu puhul alati tsentraalne figuur - juht, kes hoiab endas vaimset fookust – koos tema all töötavate teiste Melchizedekitega. Omal ajal juhendasid nad ka Egiptuse vaimseid meistreid, kelle ülesandeks sai paljute maailma vaimsete keskuste rajamine. Jeesuse ajal kutsuti neid valguse meistreid "Kaloo". Melchizedekid õpetasid maailmale alati Vaimu tarkust, mida muistsed egiptlased kutsusid "Ka". Siit ka nimevaste "Kaloo" - Vaimu inimesed.
Melchizedeki Ordu pea on Melchizedek Melchizedek, st. Melchizedeki Ordu Melchizedek. Tema on see, kes saadab välja Valguse saadikud Universumi kõikidesse piirkondadesse. Tema töö on rajatud Pühale Geomeetriale ja Ta on vastutav Valguse arengu eest terves Universumis, st. Ta vastutab selle eest, kuidas Valgus, liikudes läbi vaimsete avardumiste protsesside, muundab teadvust ja taasühendab meid kõiki sell Valguse Algallikaga. Seega on see Ordu vastutav Vaimu annete haldamise eest.

Ehk on nüüd natuke arusaadavam, miks maailmas siis Jeesuse kui kõige kõrgema Melchizedeki Ordu peapreestri nime vaimstes praktikates nii võimsalt kasutatakse.
Vasta
Ja voodoo on siis üleprahi, sest kasutab kogu kristluse maagia enda huvides. Ph34r2
Vasta
Ära pööra minu sõnu ja kirjutatut millegiks, mida ma pole siinkohal rääkinud!

Ma pole nende postituste käigus, mille üle te püüate vaielda, maininud ei ristiusku ega ka voodoot ega ka maagiat.
Ma rääkisin Jeesuse Kristuse nimest ja see, et Ta on Melchizedeki Ordu kõige kõrgem ülempreester (seda olen ma teinud juba ammu oma postituste 2-l lehel, ammu enne mingite dekreetide kirjutamist siia). Seda ametipositsiooni ei määrata ühegi inimese poolt, vaid Jumala enda poolt, sest selline olend on täielikult Jumalaga Üks.

Ära sega Valgust Pimedusega, sest see on Pimeduse Vendade töö.
Vasta
Sa oled sellega nõus, et keegi ei pea seda lugema ja tõsiselt võtma.
Kes siis Melchizedeki Ordut ei tea? Mõni vb ei tea, aga see ei tähenda, et ta peaks kohe põlvili kukkuma ja issameiet hakkama panema. Sick
Vasta
(31-01-2013, 15:14 )Eithea Kirjutas:
(31-01-2013, 15:08 )Arlich Kirjutas: Tõin oma eelneva postituse juurde alternatiivvariandid sulgudes, juhuks, kui keegi usub/arvab, et esmased on liiga pealiskaudsed või mittetoimivad. Põhimõte pole sulgudes oleva variandi puhul mitte rõhutada kristlust, vaid eelkõige nime väge, millele kõik vaimud teatavasti kuuletuvad...

Tänan, see selgitus oli väga vajalik.

Kordan, see selgitus oli väga asjakohane ja kes oskab lugeda sai aru ja ainult ristiusuga ei ole selgitus seotud. Saage aru, ka ristiusk on maagia...mõningate teooriate järgi ongi just iidsed maagid usud välja töötanud. Kui kellelegi on Jeesuse nimi võimas, siis teisele on...võimas jõu nimi mida isegi hääldama peab alles õppima (vibratsioonid), kui veab õpid ära... Muide te vaatlete asju duaalsuses, vaadake milline on tema teine pool.

Ja Arlich`it mina austan, vähemasti ei ole siin tegemist variseriga ja teadmiseks, teatud arengutasemel kaitseb jõud (milline iganes) inimest tema soovist sõltumata seega "keelake rõõmu " et hiljem mitte kahetseda.





Vasta
(01-02-2013, 19:26 )Arlich Kirjutas: Ära pööra minu sõnu ja kirjutatut millegiks, mida ma pole siinkohal rääkinud!

Ma pole nende postituste käigus, mille üle te püüate vaielda, maininud ei ristiusku ega ka voodoot ega ka maagiat.
Ma rääkisin Jeesuse Kristuse nimest ja see, et Ta on Melchizedeki Ordu kõige kõrgem ülempreester (seda olen ma teinud juba ammu oma postituste 2-l lehel, ammu enne mingite dekreetide kirjutamist siia). Seda ametipositsiooni ei määrata ühegi inimese poolt, vaid Jumala enda poolt, sest selline olend on täielikult Jumalaga Üks.

Ära sega Valgust Pimedusega, sest see on Pimeduse Vendade töö.


Nime vägi - ma ei arva, et see alati mõjub.
Mulle endale tundub nii mu neiupõlve nimi kui ka abielunimi väga võõrana, ka eesnimi.
Jeesus Kristuse nimi samuti ei tekita mus erilisi emotsioone, kuigi olin seotud 10 aastat kristliku liikumisega, ka piibli paar korda põhjalikult läbi lugenud/uurinud.
Arvan, et see oli mulle õpitund, et kuidas inimesed võivad sõltuvusse sattuda kõrgematest vaimudest/uskudest ja ennast täiesti "ära kaotada" ehk alanduda.
Me kõik inimestena oleme nii pimeduse kui valguse kandjad, ilma me üldse ei saaks eksisteerida ja võrrelda ennast millegi/kellegi ning valguse/pimedusega jne.

"Jeesuse Kristuse nimest ja see, et Ta on Melchizedeki Ordu kõige kõrgem ülempreester"

Olen palju lugenud ka nendest nö klassifitseerimistest erinevatest raamatutest, aga alati on kuidagi ebameeldiv tunne jäänud sellest.

Samas tean, et need, kes seda kõike usuvad, need ka näevad ja tunnetavad seda - ingleid, nende hierhariad jne.

Aga kõik hinged siin Maa peal pole selle hierharia koostisosad, väga paljud on tulnud hoopis Kaugematest Universumitest ja Kõiksustest, seega neile sellised väed ei mõju, mis kohalikele hingedele. Sest see, et meie Kõiksus allub omakorda kellelegi ja too omakorda kellelegi jne jne, selles olen ma ka nüüd veendunud.

Ma tahan öelda, et kõikide inimeste/hingede arvamused võivad tõesed olla, kuna nad käivad/käisid hoopis erinevaid radu ja aegu.

Loodan, et keegi mõistab, mida siin ütelda tahtsin. Sest seda, mida ise tunnetan momendil, on nii raske sõnades väljendada Shock.
Vasta
(01-02-2013, 19:12 )tapsix Kirjutas: Ja voodoo on siis üleprahi, sest kasutab kogu kristluse maagia enda huvides. Ph34r2
Tapsix, mõtle ikka enne kui midagi kirjutad. Loe Arlichi postitused korralikult enne läbi.
See on iidvana teave, millest ta kirjutab.
Tõsiasi, et Melchizedeki nimi jõudis ka Piiblisse, ei tähenda et tegu oleks kristluse maagiaga.
Eespool kirjutas Arlich ka valgusemeistritest.
Kes olid ja on valgusemeistrid? Muistsest maailmast laia maailma väljarännanud valguse meistrite hulgas oli ka hindu tarkasid, tiibetlasi, indiaani teadmamehi jne.
Valgusemeistrite hulgas on olnud ka Krišna, Buddha (Šakjamuni), Ahura Mazda, guru Rinpoše, Dalai-laama jne.
Seega võid asendada ühe valgusemeistri (antud juhul siis Jeesuse nime) selle nimega, mis sulle sobivam tundub.
Valgusemeistrite hulgas on veel palju ülestõusnud meistreid Maalt, nii mehi kui naisi.
Ja nagu teada, siis viivad need Universumi meistrid ellu galaktilist plaani.
Vasta
(01-02-2013, 20:23 )Müstik Kirjutas: Ja nagu teada, siis viivad need Universumi meistrid ellu galaktilist plaani.
Selles on Sul küll ÕIGUS.

Vasta
(01-02-2013, 20:05 )Eithea Kirjutas:
(31-01-2013, 15:08 )Arlich Kirjutas: Tõin oma eelneva postituse juurde alternatiivvariandid sulgudes, juhuks, kui keegi usub/arvab, et esmased on liiga pealiskaudsed või mittetoimivad. Põhimõte pole sulgudes oleva variandi puhul mitte rõhutada kristlust, vaid eelkõige nime väge, millele kõik vaimud teatavasti kuuletuvad...
Kordan, see selgitus oli väga asjakohane ja kes oskab lugeda sai aru ja ainult ristiusuga ei ole selgitus seotud. Saage aru, ka ristiusk on maagia...
Selgitus on asjalik, aga selle pikkus ja põhjalikkus viib teema ikkagi sellele, et nimi ise ei tähenda midagi vaid tähendab see mida selle nimega seostatakse. Vastasel juhul võrdsustate elava olendi arvuti muusika mahamängimise programmiga.

Ristiusku mainisin ainult seoses Arlichi palvetega.
Vasta
(01-02-2013, 23:49 )kage Kirjutas:
(01-02-2013, 20:05 )Eithea Kirjutas:
(31-01-2013, 15:08 )Arlich Kirjutas: Tõin oma eelneva postituse juurde alternatiivvariandid sulgudes, juhuks, kui keegi usub/arvab, et esmased on liiga pealiskaudsed või mittetoimivad. Põhimõte pole sulgudes oleva variandi puhul mitte rõhutada kristlust, vaid eelkõige nime väge, millele kõik vaimud teatavasti kuuletuvad...
Kordan, see selgitus oli väga asjakohane ja kes oskab lugeda sai aru ja ainult ristiusuga ei ole selgitus seotud. Saage aru, ka ristiusk on maagia...
Selgitus on asjalik, aga selle pikkus ja põhjalikkus viib teema ikkagi sellele, et nimi ise ei tähenda midagi vaid tähendab see mida selle nimega seostatakse. Vastasel juhul võrdsustate elava olendi arvuti muusika mahamängimise programmiga.

Ristiusku mainisin ainult seoses Arlichi palvetega.

Nimi tähendab palju ja eriti "tõeline nimi", see mida nimetamise juures keegi seostab või ei, ei muuda nimetatavat ja elu paneb ikka sinna igaüks ise sisse ( maksab), kuid kes ütleb et siin on üldse elavaid olendeid, mõnesid kaedes küll paistab ennast elavaks arvav programm ( käib ka minu kohta), sama kehtib ka rohelise kaose liikujaile (igavese aineringi biomaterjali nano osakesed).

Vasta
(01-02-2013, 20:22 )Minaelan Kirjutas: Olen palju lugenud ka nendest nö klassifitseerimistest erinevatest raamatutest, aga alati on kuidagi ebameeldiv tunne jäänud sellest.
Samad mõtted siin.
Olen ka siit-sealt lugenud galaktilistest plaanidest, hierarhiatest, jne jne.
Alati on ka maad ehk Gaiat mainitud - räägitakse näiteks tema nõusolekust ühe või teise plaani suhtes..Ja alati mõtlen(eitea küll miks, see ei puuduta ju tegelikult mind ja mu tegemisi), et see seltskond ingleid ja muid valgusespetsialiste sõidab (kaasaegses keeles laseb) täiega Maast ja tema soovidest üle.
Veider on see mõtlemise värk.

Vasta
(02-02-2013, 17:28 )Samir Kirjutas:
(01-02-2013, 20:22 )Minaelan Kirjutas: Olen palju lugenud ka nendest nö klassifitseerimistest erinevatest raamatutest, aga alati on kuidagi ebameeldiv tunne jäänud sellest.
Samad mõtted siin.
Olen ka siit-sealt lugenud galaktilistest plaanidest, hierarhiatest, jne jne.
Alati on ka maad ehk Gaiat mainitud - räägitakse näiteks tema nõusolekust ühe või teise plaani suhtes..Ja alati mõtlen(eitea küll miks, see ei puuduta ju tegelikult mind ja mu tegemisi), et see seltskond ingleid ja muid valgusespetsialiste sõidab (kaasaegses keeles laseb) täiega Maast ja tema soovidest üle.
Veider on see mõtlemise värk.

Seega oled ka pärit kusagilt mujalt, mitte seda Maad hõlmavatest hingekooslustelt.
Sest ainult need, kes pole SIIT pärit, suudavad kõike ehk laiemalt ja adekvaatsemalt vaadelda ja mõista.
Ja ei tunne, et peavad uskuma pimesi ning alanduma kõigele, mis NAD (inglid, jeesus, jt) ütlevad või kirjutavad oma kanalite kaudu.

See ei tähenda, et me peaksime neid ignoreerima või alavääristama.
Vastupidi, kuna sündisime siia Maale, peame kohanduma, õppima kõike, mis võimalik ja andma enda poolt parima, et seda ühiskonda inimväärsemaks ja rõõmsamaks muuta.
Vasta
Miks ma selliseid kaitsevorme jms. välja toon?

Aga eks ikka sellepärast, et ilmselgelt on maailmas näha vaimuvalguse kasvu kõrval ka massilist vaimupimeduse kasvu. Kas te siis ise ei tähelda seda igas vallas? Elutingimused halvenevad, poliitilised ja majanduslikud süsteemid ei toimi nii nagu nad peaksid, igalt poolt paistab vastu korruptsioon, lodev eluviis, peata olek või siis omaenda eesmärgi ja eluülesaanete mittetunnetamine, hoolimatus, ükskõiksus. Meedia vahendusel toimub lakkamatu mõistuse ümberprogrammeerimine ja deemonikummardamise propageerimine, niisamuti ka puhta inimliku DNA segamine teiste liikide omadega (kas teate, et UK laboratooriumid on tänaseks loonud salaja umbes 150 erinevat inimese-looma hübriidi – see info tuli viimaks avalikuks ja levis ka uudistest läbi), et muuta inimest nö. kellegiks teiseks, keda ta tegelikult pole.

Kas teate, et muistse Atlantise huku üheks suureks põhjustajaks oli ka DNA manipulatsioon ja liikidevaheline ristamine. Apokrüüfsetest materjalidest ja muudest allikatest maailmas on teada, et
„langenud inglite“ ja inim-DNA ristamise tulemusena sündis maale hiiglaste sugu, kes Jumala silmis oli kõik loomuliku arenguprotsessi häiriv ja see see oli vaja hävitada...

Maailm praegusel hetkel liigub samas suunas, kus meedia vahendusel üha enam propageeritakse liikidevahelist ristumist ja DNA manipulatsiooni (spiderman, videviku saaga, Hulk, Avatar jne).

Pealegi on robootika ja tehisintellekti loomine juba oma viimases staadiumis. Kuskilt lugesin, et kõigi aegade kõige täiuslikum tehisintellekt on juba peaaegu valmis ja viimase sammuna arendatakse välja selle nö. 24/7 ühendust terve Internetiga ja kõikide muude andmebaasidega.

Pealgi enamus ülikuulsaid muusika/filminduse jms „iidoleid“, keda laiad massid kuulavad-vaatavad räägivad kas otse või siis kaudselt, et oma esinemiste käigus nad kanaldavad mingeid vaime, osad isegi ütlevad otse eetris välja, et nad on oma hinge müünud saatanale, et kuulsaks ja rikkaks saada.

Näited:
Katy Perry (teatas avalikult, et ei suutnud „läbimurret“ saavutada ja müüs oma hinge Saatanale)
Kayne West (teatas avalikult oma esinemistel, et müüs oma hinge Saatanale)
Ke$ha (kõik esinemised täis illuminaatlikku sümboolikat ja deemonlikke vulgaarseid rituaale)
Lady Gaga (kõik esinemised täis illuminaatlikku sümboolikat ja deemonlikke rituaale; ühtlasi selged viited sellele, et allub täielikult Monarch mõistuse-kontrollile)
Niki Minaj (on seestunud vaimu poolt, keda ta kutsub nimega Roman Zolanski ja kes võtab laval olles esinemise ja laulmise temalt üle)
Beyonce (on seestunud vaimu poolt, keda ta kutsub nimega Sasha Fierce; kelle nime ta ka oma plaatidel kasutab ja kes võtab laval olles esinemise ja laulmise temalt üle)
jne jne

Saage tuttavaks Titan The Robot (meelelahutus esialgu, aga anname neile ühel hetkel ka relvad kätte)
videolink 1

Hirmutav vestlus tehisintellektiga (ka terminaatori teema lipsab läbi, kus robot ütleb, et ei teeks kunagi viga inimesele, kuid paneks ta hoopis "loomaaeda" kus teda soojas ja mugavuses hoiaks...)
videolink 2

Kõige realistlikum (avalik) android siiani
videolink 3

Lady Gaga ja Monarch mõistuse-kontrolli näide koos "handleriga"
videolink 4

Nüüd näete ehk kuhu maailm praegu liikumas. Valgus kasvab, kuid samas kasvab ka Pimedus. Olge omal Teel ettevaatlikud, kahelge ja küsitlege kõige asjade olemuse üle. Uurige ja leidke oma tee ja omaenda kese (eesmärk), mis viib teid Jumala juurde...

Küsimus on – kas sa ikka magad või oled juba ärkvel/ärkamas?
Vasta
Mind paneb mõtisklema rida küsimusi, et mis on selle kõige ülim eesmärk? Miks meid suunatakse allamäge pimeduse suunas? Ilmselgelt on eliit müünud oma hinge Saatanale ja kõik, mis eluks edasi arenemiseks vajalik on juba mürgitatud nende poolt ning see levib takistamatult edasi.Miks peab terve meie rass kannatama eliidi valele valikule? Mis sai vabast tahtest? Kas me olemegi ette määratud enese hävitamisele ja meist saab kõige vähem aega eksisteeriv tsivilisatsioon siin planeedil?
Vasta
Head küsimused ja küllap on ka vastused sinu enda südames juba olemas. Aga kui sa juba näed, mis teoksil, siis sa ka esitad küsimusi ja otsid ka vastuseid ja küllap ka õpid selle kõige läbi maailma, nii Valgust kui ka Pimedust, tundma. Kes otsib see ka leiab loomulikult.

Ülim eesmärk on kõik õppetunnid läbi teha ja sellest kõigest Jumala abiga ja koostöös Temaga võitjana välja tulla. Ma ei pea siin loomulikult silmas mingit füüsilist võitlust kellegi või millegagi, vaid vaimset võitlust, kus arusaamad ja seisukohad, mõistus ja vaim omavahel jõudu katsuvad. See võitlus käib iga hetk, iga otsuse tegemisel igas indiviidis endas.

Nii nagu leidub alati neid, kes suunavad inimesi allapoole, nii ka leidub alati neid, kes suunavad inimesi ülespoole. Valik on alati olemas, et mis suunas ise edasi liikuda. See valik tuleb aga iseendas ära teha ja sellele valikule truuks jääda ja seda kuni surmani.

Miks me kurjust nüüd niipalju näeme on see, et me kõik muutume üha vaimsemaks, avatumaks, informeeritumaks ja see ei saa enam varju jääda. Tea, et kurjusele on antud voli võimenduda, et see oma ülbuses ja arrogantsuses läheks viimase piirini, mil viimaks toimub ka selle täielik hävitamine ja kokkuvarisemine. See on õppetund nii neile kui ka meile.

Prohveteeringud on hakanud juba täide minema (seda kurjus oma pooliku nägemisega või ühe silmaga ei näe) ja kas pole see siis mitte lohutav teadmine, et kuna need kõik nüüd pisitasa täituvad, siis et tegelik ja tõeline Jumal on sellest kõigest alati olnud juba sammu võrra ees ja meile ka eelnevalt teada andnud. Maailma kõikide vaimsete õpetuste alusel me ka teame kuidas see kõik lõpeb – esmalt toimub hiiglaslik kurjuse kasv, kus iga hing saab proovile pandud ning kui see on oma maksimumi saavutanud, siis antud süsteemid hävitatakse lõplikult. Asi läheb viimaks nii kaugele, et tekib kurjuse ainuvalitsus nii poliitlilises, usulises ja regioonilises mõttes. Vanad valitsussüsteemid ja meetodid ei toimi ja need kukutatakse õige pea, rahva elujärg halveneb niivõrd kehvaks, et nad „annavad“ ennast vaba tahte alusel ise uue kerkiva ja „vabastava“ süsteemi orjadeks (kes võltslikult pakub loomulikult päästet). Seda kurjuse süsteemi asub juhtima ainuvalitseja, keda kristlik traditsioon kutsub antikristuseks (pane tähele siin on ka saladus – ta on tõelisele Kristusele äärmiselt sarnane; võib olla kloonitud inimene või geneetiline hübriid või mõni tehisinimene, kelle sisse see eksitaja nüüd elama asub). See süsteem muidugi märgistab kõik inimesed ja hävitab kõik muud usulahud ja oma vastased. Ning viimaks läheb asi nii kaugele, et kõrgemad jõud ise sekkuvad ja kõik see kurjus hävitatakse. Inimesed on oma isekuse ja jumalavallatu elu raske õppetunni kätte saanud. Seejärel avatakse lõplikult kõik vaimsed teadmised, pleneetidevahelised läbikäimised ja toimub üleminek Uude Kuldajastusse...

Vaba tahe pole kuskile kadunud. Igaüks, kes nüüd mingi valiku teeb, teeb seda omal vabal tahtel (ajendatuna oma himudest, eesmärkidest vms) ja keegi ei sunni seda relva ähvardusel tegema. Nende kõikide individuaalsete otsuste kogum kokku loob ka meie kõikide iga järgneva hetke siin Maa peal olles. Meie kõik loome seda. Keegi ei jää välja, ei hea ega kuri.

Kui aga peaks tõepoolest juhtuma, et kurjus läheb viimaks niikaugele, et püüab nüüd ühel hetkel hävitada kõik teised vaimsed õpetused (seda antud juhul relva ähvardusel), siis tõepoolest ei jää meil, kes nö. „metsalise märki“ enda kanda ei võta muud teha kui Jumalale ja omale Teele kindlaks jääda ja Tema juurde tagasi minna. Kas oleme selleks aga iga hetk oma elus valmis või hoiame ikka kramplikult füüsilisest maailmast ja vanast elustiilist kinni? Kui sa elad Jumalas ja lased Tal endas elada, siis pole sul midagi karta, sest kõrged vaimsed väed kaitsevad sind iga hetk. Kahte meistrit pole võimalik teenida! Kui sa teenid ühte, siis paratamatult solvad sa teist... Ja muidugi, mida rohkem vaimuvalgus teis nüüd kasvab, seda rohkem kõik need kontrastid teile ka ilmnevad.
Vasta
Ma üritaks lahti seletada, milles seisneb teatav "lõhe" Arlichi poolt positatud tekstides ja paljude lugejate küsimuste tonaalsuses.

Arlichi tekstid on kirja pandud ühtsuse/budhhi või vaimsuse/atma võnketasandite/maailmade keeles - kuid paljud lugejad tajuvad maailma läbi astraaltasandi/emotsioonide keele - seega saaks mingi selguse, kui mõlemad pooled üritaks oma tekste kirja panna nende vahel olevas mentaaltasandi/mõtete keeles.


Näide voodielu kirjelduse kohta: kui ühtsuse/buddhi tasandil piisab lühikesest ja lakoonilisest määratlusest "sai rahulduse", siis astraalsel emotsioonide tasandil tuleks kõik palju pikemalt lahti seletada (a'la 17. minutil, 234. sugutusliigutuse ja 57. kirgliku suudluse järel saabus rahuldus, mis seisnes: "seitse sipelgat jooksis mööda selga üles" = "kõhtu läbis soojuse laine" = "hullusin lähedusest" = "lihtsalt nii mõnna oli olla").
Kuid siin põrkame astraaltasandile nii omase "kirjelduste paljususe" taha: nii nagu juba eelpool mainitud rahulduse erinevad kirjeldused (jooksvad sipelgad/soojuse laine/hullumine lähedusest/lihtsalt hea), ning lisaks erinevast maailmatunnetusest tulenevad vastuolud (a'la kui 57 korda suudelda, siis oled ikka üks "mõnuleja-malle", ning kui piirdud vaid 17 sugutamisliigutusega, siis oled ikka üks "kähkuka-kalle", jne).
Kuid mentaaltasandil üritatakse vastuoluliste tunnete asemel kirja panna seoseid: seksimine viib rahuldusele, rahuldus viib viljastumiseni, viljastumine viib laste sündimiseni, laste sündimine viib laste üles kasvatamiseni, ning kui lapsed suureks oled kasvatanud oled juba vana ja ühe jalaga hauas: kuid inimsugu läheb nii edasi, ning rahuldus on vaid "peibutis" sellise eesmärgi saavutamiseks.


Sarnaselt saaks ja tuleks kõik ühtsuse/buddhi ja vaimsuse/atma tasandi seosed/mõistmised "tõlkida" madalamate võnketasandite ja maailmade keelde (või vähemalt mõned olulisemad neist, nö "olemuse mõistmise" näidetena) - kuid nagu eelnevast näitest näha oli, peitub siin üks lõputu "tunnetuste ja vaidluste allikas".
Samas oleks palju lihtsam, kui kõik lugejad õnnestuks "tõsta" ühtsuse/buddhi või vaimsuse/atma tasanditele - siis oleks Arlichi tekstide olemus kõigile hetkega mõistetav.
Vasta
(03-02-2013, 06:29 )lahendused Kirjutas: Kuid mentaaltasandil üritatakse vastuoluliste tunnete asemel kirja panna seoseid: seksimine viib rahuldusele, rahuldus viib viljastumiseni, viljastumine viib laste sündimiseni, laste sündimine viib laste üles kasvatamiseni, ning kui lapsed suureks oled kasvatanud oled juba vana ja ühe jalaga hauas: kuid inimsugu läheb nii edasi, ning rahuldus on vaid "peibutis" sellise eesmärgi saavutamiseks.

No ma ei tea, see on ju tavaline rohelise kaose instrument, paljunemine on tehtud võimalikult mõnusaks, mida vähem mõistuset ja rohkem looma seda enam piinavat sundi paljuneda...Laugh
Elephant mating
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti paranormaalsed ajakirjad. kal 43 27,922 07-06-2020, 13:55
Viimane postitus: käbiorav

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat