Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poltergeist (?)
#26
ja ja sääsed, tolumurullid, koid, valgetäpptihased, lõbusad lendpallid jne. mul on neid palju, aga peale minu ja kassi veel teised neid ei näe Sad
Vasta
#27
(29-06-2012, 00:01 )kuukaart Kirjutas: ja ja sääsed, tolumurullid, koid, valgetäpptihased, lõbusad lendpallid jne. mul on neid palju, aga peale minu ja kassi veel teised neid ei näe Sad
Palun vaadake seda 1.37 videol..
Vasta
#28
Kuule laps, sa ilmselgelt reageerid üle. see et sul on tuba putukaid ja koisi täis ning üks lendab kaamera vaatest välja siis kui teine tuleb kusagilt mujalt, ei tähenda et miski nüüd kohe telepordib Laugh Vaata hommikul värske peaga kõik see jama üle mida sa siia kirjutasid ja ehk võtab endalgi muige suule. Ja vintis peaga naaber ei ole ka kõige paranormaalsem nähtus.
Vasta
#29
(29-06-2012, 00:15 )Chea Kirjutas:
(29-06-2012, 00:01 )kuukaart Kirjutas: ja ja sääsed, tolumurullid, koid, valgetäpptihased, lõbusad lendpallid jne. mul on neid palju, aga peale minu ja kassi veel teised neid ei näe Sad
Palun vaadake seda 1.37 videol..
tahtsin öelda, et ma saan väga hästi aru millest räägid.


aaa, ja seda ka, et nad on toredad Smile
Vasta
#30
Chea!
Nii nagu Minaelan ütles, võta rahulikult neid asju. Ise oma esimeses postituses kirjutasid "Ja on ka näha valget orbi mis läheb ühe kuti lühikeste pükste säärtest üles ( see on see väiksem versioon sellest orbist. )".
Küsi nüüd endalt mida kurja see väike seikleja teha võiks? Miks sa teda poltergeistiks nimetad?
Ei teinud ta ju midagi kurja teile. Eks esmakohtumine tundmatuga ole alati korraks ehmatav.
Selle väikse asja pärast pole vaja paanikasse küll sattuda. See, et selliste avalduste pärast võidakse sind vaimselt haigeks või ülearenenud kujutlusvõimega soodaks tembeldada, on täiesti "normaalne" antud juhul. Inimene usub ikka seda mida ta uskuda tahab.
Ka siin lehel liigub ringi parajas koguses rahvast, kelle arusaamistest on väga keeruline aru saada. Ei tasu nende nähvamistest välja teha. Nende probleemid pole sinu mure Smile

Sinul on videos pisike armas tegelane ja tunne selle üle parem rõõmu, mitte ära kurvasta ja toida oma hirme kõikvõimalike väliste negatiivsete rünnakutega.
Vasta
#31
(29-06-2012, 09:46 )Dana Kirjutas: Chea!
Nii nagu Minaelan ütles, võta rahulikult neid asju. Ise oma esimeses postituses kirjutasid "Ja on ka näha valget orbi mis läheb ühe kuti lühikeste pükste säärtest üles ( see on see väiksem versioon sellest orbist. )".
Küsi nüüd endalt mida kurja see väike seikleja teha võiks? Miks sa teda poltergeistiks nimetad?
Ei teinud ta ju midagi kurja teile. Eks esmakohtumine tundmatuga ole alati korraks ehmatav.
Selle väikse asja pärast pole vaja paanikasse küll sattuda. See, et selliste avalduste pärast võidakse sind vaimselt haigeks või ülearenenud kujutlusvõimega soodaks tembeldada, on täiesti "normaalne" antud juhul. Inimene usub ikka seda mida ta uskuda tahab.
Ka siin lehel liigub ringi parajas koguses rahvast, kelle arusaamistest on väga keeruline aru saada. Ei tasu nende nähvamistest välja teha. Nende probleemid pole sinu mure Smile

Sinul on videos pisike armas tegelane ja tunne selle üle parem rõõmu, mitte ära kurvasta ja toida oma hirme kõikvõimalike väliste negatiivsete rünnakutega.

Hehehe, tegelikult ei paista asi üldse nii, nagu tundub. Lihtsalt minu seisukoht oli see,et ma kartsin selle korteriomaniku pärast ise, kuid ise olen uurinud (niivõrd-kuivõrd) paranormaalseid nähtusi, Nt negatiividega pildistamised, küll paranormaalsete asjade tajumine jne. Smile
Vasta
#32
Orbide võimalikest põhjustest: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4774

Kusjuures, kui te ikka tõeliselt teada tahate, mis see oli/on, siis pole vaja teha muud, kui see korter niimoodi ära puhastada (ja mitte selles mõttes, mida teie tahtsite), et kõik lausa läigib (küürida, pesta, võtta tolmu, korralikult õhutada). Ja siis uuesti filmida.
Vasta
#33
EI OLE NII!!! *paneb näpud kõrvadesse* "lalalalalalalalala" ei kuula teid. Orbid on elus rõõmsad olendid kes niisama hängivad teiste kodudes, jah nii ongi *trambib jalgu vastu maad* Ei ole siin mingeid tolmu osakesi, see et orbid on mingid magic olendid kusagilt allmaailmast on palju loogilisem seletus. (tsistseerin teid, orbide uskujad)
Vasta
#34
(29-06-2012, 12:15 )star scream Kirjutas: EI OLE NII!!! *paneb näpud kõrvadesse* "lalalalalalalalala" ei kuula teid. Orbid on elus rõõmsad olendid kes niisama hängivad teiste kodudes, jah nii ongi *trambib jalgu vastu maad* Ei ole siin mingeid tolmu osakesi, see et orbid on mingid magic olendid kusagilt allmaailmast on palju loogilisem seletus. (tsistseerin teid, orbide uskujad)

star, kas sa oled veits kukkunud? räägi mida sa usud, mida sa tahad siis öelda? Öelda, et tolmuosakesed sõidavad niimoodi ringi üles alla igatpidi?
Vasta
#35
Kas sa oled näinud tolmuosakest mis seisab õhus täiesti paigal, samal ajal kui kari jorsse seal kätega vehivad/õhku liigutavad.
Vasta
#36
(28-06-2012, 00:22 )TDK Kirjutas: star scream kas oled sattunud ikka õigesse foorumisse või ajasid juhuslikult skeptikute foorumiga midagi nüüd sassi ?
Kas siin foorumis tembeldatakse iga nähtus "paranormaalseks" kui seal on midagi natukenegi arusaamatut? Kui sa ei taha kuulata skeptikute teooriad, mis võivad asja selguseni viia, siis ma arvan, et sinu koht pole siin parafoorumis.

Te orbide ülistajad olete hullemad, kui usuhullud, kes käivad ukselt uksele "jeesust südamesisse" kutsumas. Käite nagu silmaklapid peas hobused, kes ignoreerivad iga loogilist oletust. Muidu pooldan Stari arvamust, need ei ole kellegi orbid, vaid putukad või tolmurullid.
Vasta
#37
Kirjutage oma arvamus, öelge mis võiks olla soovitatav tegu? (Ise mõtlesin " puhastusele ")

Eetiliselt võib see olla mõnevõrra taunitav, aga tavaline putukamürk likvideerib probleemi kindlasti...
PS! Objekt liikus niivõrd kiiresti, et 1-2 inimest nägid reaalselt oma silmaga seda.

Selline küsimus ka, et kui 1-2 inimest nägid reaalselt oma silmaga, miks siis videos keegi teist nägugi ei tee nö. sündmuse toimumise ajal? Alles lõpus hakkab filmija küsitlema, et kas keegi nägi midagi sarnast, nagu tema läbi kaamera ekraani nägi...
Vasta
#38
Oeh, esiteks, Poltergeist on öeldud sest kui vaadata videot, Saku õlle kast liigub, Ma vaatasin heas kval kui ma lasin otse telf arvutisse + Korteriomanik on selliste asjadega ennem kokku puutunud, aga pole hakkanud masema + teiste juurest ära minema jne, Polnud yhtegi putukat, Ja keegi ikkagi nyyd selgitamisel ei näinud neid oma silmadega, Jamh, Ma kysisin video lõpus sest arvasin et Taavi (Sõber) Viskas mingi korgi vm, Aga pärast vaadates oli see võimatu Smile, Tahaks teada saada mis toimub selle õlle kastiga, enne kui kaamera võetakse sealt ära, Mis selle liikuma paneb, Ja mis tähendab kui mina (kaamera mees) Nägin pärast seda aknas musta pead (poolikut nina juurest) hõljumas mu sõbra pea kohal.

Edit: Eemaldasin solvangud ühe kaasfoorumlase vastu.
Vasta
#39
Laheda mulli olete te poisid siin üles puhunud.
Paraku on see liiga läbi nähtav ja aeg oleks see
nüüd lõpetada. Mõelge midagi uut ja paremat välja.
Vasta
#40
Kallid sõbrad. Minu arust juba saime vahepeal aru, et need on ORBID, mitte mingid haiglased putukad vms.
Oleksin nüüd nii tänulik, kui kõik nn " muidumehed " siit siis minema lähevad. Tol õhtul polnud mitte mingeid putukaid toas.
Võin täiesti kindlalt öelda,et neid EI OLNUD SILMAGA NÄHA.
Tsitaat:star scream kas oled sattunud ikka õigesse foorumisse või ajasid juhuslikult skeptikute foorumiga midagi nüüd sassi ? Sama küsimus kehtib kõigi sinu viimaste postituste kohta. Muideks inimesed videos ju samuti märkasid valget/heledat lendavat objekti. Vaevalt, et mõni kärbes sellise tähelepanu oleks saanud. Tundub täitsa huvitav materjal olevat. Tuleks lasta lähemalt uurida ning välistada kõikvõimalikud teised tegurid. Kahju, et nii kehva kvaliteediga on video.
- TDK

Vasta
#41
Tõesti, mees. Ole rahulik, sa näed tonti seal kus seda ei ole. ma võin vaadata maas vedelevat sokki ja mõelda..."kle see näeb ju kellegi pooliku pea moodi välja...raudselt magic!".. ja siis kohe parawebi kõiki vastu arvajaid mõnitama joosta. Ja see kast ka ei liikunud seal mitte kuhugi.
ja need tolmu osakesed võivad olla nii väiksed et palja silmaga ei panegi tähele, kuid kui valgus otse peale paistab siis kaamerale on näha, millest sa aru ei saa? kaua sa ajad sellist hülge möla?
Vasta
#42
Selles videos aetakse juttu, samasuguste pisikeste kerakestega.

http://www.youtube.com/watch?v=oHnHtapezoM [RUS]

Siin on ka Minaelan/i poolt tehtut tõlge.
Aitäh!

Mõned killud, mis kõrvu jäid. Ehk siis siin videos oli filmitud ühe vaimolevuse kanaldust läbi inimese.
Olen ka enne selliseid lugenud või kuulanud, siin kuuldud mõtted olid mõnes asjas samad, mõned uute nüanssidega.

Igale oma. Saad seda, millesse usud, mille nimel siin Maal töötad.
Kui usud, et oled paradiisis, siis ka saad seda ja kui sinu jaoks on Maa põrgu, siis nii see ka on. Sama ka järgnevate eludega - lähed sinna tasandile, millesse usud. Need, kes väidavad, et midagi ei usu, valetavad, sest neil on oma usk siiski olemas, olgu selleks kasvõi ateism ehk jumaluste mitteuskumine.

Kui magad ja su mõistus on uinunud, siis su tõeline olemus ehk hing töötab edasi. Su unenäod on seega su tegeliku hingeolemuse peegeldus.

Pole olemas head ega halba eraldi. Kõik on sinu olemus.

Miks otsid tõde ja lahendusi väljast, kui kõik teadmised, vastused, lahendused leiduvad sinus endas, sinu sees. Kui õpid ennast tundma, siis leiad kõik vastused.

Kuni sa ei tunne iseennast, ei saa sa iialgi tunda väljaspool asuva olemust.

Peale surma, kui hing lahkub, lähed sinna tasandile/dimensiooni, mis on su tase, seal sa ei saa valida enda olemusest või arengust kõrgemat tasandit uueks kehastumiseks, sest ei ole võimalik valetada endale, mille vääriline või mille tasemeline sa oled.

Oli veel muidki päris huvitavaid mõtteid.

Kuulan ehk seda veel üks kord millalgi, ehk kuuleb siis ka midagi ridade vahelt
Vasta
#43
On ka muid huvitavaid uskumusi, näiteks kus peale surma pole mingeid arengutasandeid, vaid kõik teadvused lagunevad paralleelselt kehaga 0-tasandile.
Vasta
#44
(08-11-2011, 20:30 )Lasair Kirjutas: Ehk oskab keegi öelda mis liiki asjaga tegu on ja mida ma peaksin tegema?

Tegemist on vaimolendiga, keda paljud kutsuvad luupainajaks, kuid kellel on ka oma nimi, mida saab teada siis, kui kohustada teda oma nime nimetama.

Meie Isa palve lugemine siin loomulikult ei aita. Ega ka Piiblis ju ei räägita, et selliseid vaimolendeid paluda tuleks. Nende kohta on öeldud, et "ajage nad välja". Kuna oled wicca, aga tuttav ka kristlusega, siis räägin eelkõige sellest, kuidas wiccad ja kristlikud wiccad ja ka kristlased selliseid vaimolendeid ära saadavad. Esmalt selgituseks aga niipalju, et see vaimolend saab maksimaalselt tegutseda siis, kui sa teda kardad. Kui lased hirmul ennast vallata, siis loomulikult "jäävad sul sõnad kurku kinni". Kui sa oled veel algaja ja vaimolendit välja ajada ei oska, siis karju tema peale kõigest jõust. Tegemist on madala klassi vaimolendiga, kes kardab müra.

Vaimolendite väljaajamine käib iseenesest väga lihtsalt. (Kahjuks ei saa ma siinkohal anda sulle ühtegi linki selle kohta, kuidas wiccad sedaliiki olendeid minema ajavad ja mingit ruumi puhastavad. Nimelt ei räägita wicca algõpetuses sedaliiki toimingutest. Samas hoidutakse selliste videode ülespanemisest seetõttu, et see tekitaks tavainimestes hirme, arvestades väljaajamistoimingutega kaasnevaid anomaalseid nähtusi - hääled, asjade lendumine ja liikumine jne.) Nii nagu kristlased ja ka kristlikud wiccad (kristlikud wiccad on väga levinud näiteks USA-s) kasutavad wiccad vaimolendite väljaajamiseks kahte moodust - rituaali ja tüüpilist vaimude väljaajamist. Rituaal on mingil määral sarnane selle vaimolendite väljaajamise rituaaliga, mida kristlikes ringkondades viib läbi katolik kirik. Muidugi esmalt suletakse ring kolmel korral jne ja lõpetatakse ruumi puhastamisega. Tüüpilise vaimolendi väljaajamise puhul küsitakse vaimolendilt teavaliselt esmalt tema nimi ja siis hakatakse teda ära saatma/välja ajama. Kõige lihtsam on kasutada sellistel puhkudel vaimukeeli (kristlased kutsuvad neid Piibli järgi võõrasteks keeletks). Enda praktikast võin öelda, et eelistan vaimolendite väljaajamisel/ ärasaatmisel kasutada viimast moodust ja vaimukeeli, kuna see on kõige kiirem meetod.

Kahjuks ei saa ma siia rohkem kirjutada, kuna seda foorumit külastavad kõiksugused inimesed ja täpsete rituaalide ja toimingute kirjeldamisega võiksin röövida nendelt nende usu sellesse, et midagi "üleloomulikku" ei ole olemas - see aga omakorda avaks teatud uksed, kuna nende negatiivne usk ei kaitseks neid enam. Eks see on ka üheks põhjuseks, miks vaimude väljaajamise osas on wiccaalane kirjandus peaaegu olematu ja sellekohane eestikeelne tõlkekirjanus puudub üldse. Kristlastel on vaimse sõjapidamise kohta mitmeid õpetusi (näiteks Johnny Carlssoni ja Kenneth E. Hagini omad).

Selles, et sa seda olendit juba teises kohas nägid, ei ole midagi imelikku. Nii, nagu ka mitmeid teised vaimolendid, kipuvad nad kaasa tulema. Sinu maakodus jätkub (teatud vaheaegadega) selle vaimolendi nägemine ajani, kui teda ei ole ära saadetud.



Vasta
#45
Tere,
Meil vanemate majas on juhtunud juba mõnel korral et inimesi on läbi une kägistatud ja näevad teda(ta on heledas kitlis/kleidis vanem daam) ja kägistab pikalt, umbes siis kui tunned et nüüd on kõik, laseb ta lahti ning kaob.
Tihti kaovad ka seal majas asjad, nt telefonid, fotokad, võtmed ja aegajalt ka dokumendid ning mingi aja jooksul on nad tagasi, tavaliselt sama koha peal.
Üks tuttav nägi meil külas õhtusel ajal ahjust tulevat paharetti, kes oli väga kurjakuulutava välimusega ja jooksis esiku suunas.
Kui ma ise käisin seal suvel õuekoera toitmas(kedagi teist polnud, olid reisil) maja oli tühi, siis mul oli pidevalt tunne et keegi jälgib mind, aga see oli kindlates kohtades, kas siis köögiaknast või töötoa aknast. Elutoas olles ka pidevalt vaatasin esiku ja köögi poole, nagu keegi kohe-kohe tuleks, kuigi teadsin et kedagi ei tule ennem 2 nädalat.
Maja on vana Eesti aegne, ehitatud 1903 vb isegi veidi vanem sest teada on et see sama maja asus ennem mäe jalamil, nüüd asub mäe otsas.
teada on ka see tõik et seal majas on surnud vanem naisterahvas, kahtlustatakse tahtmatut tapmist, seal majas tehti ka puskarit ning armastati alkoholiga liialdada.
Ma ei tea mis selle vallandas ja kui kaua ta seal juba on ning kuidas saaks sellest lahti, oskab keegi väheke nõu anda.
Vasta
#46
Tere!
Meenus esimesena bioenergist Tiit Vasmann.
Ta on lisaks kõigele muule ka poltergeisti taltsutaja ja käib ka kodusid energeetiliselt puhastamas.
Ta ütleb tšakrate kuju ja energiavälja suuruse järgi, mis inimesel viga võiks olla. Vasmanni sõnul on absoluutselt kõigel siin universumis hing. Lisaks elusolenditel ka autodel, arvutil ja koguni telefonil. Asjadega tasub heaperemehelikult ringi käia, siis teenivad nad meid kaua ega kipu me juurest kuhugi. Tekkinud energiakogumil on toetav jõud. Vastupidisel on aga lammutav jõud.
Pikemalt kirjutatud siin:
http://www.vasmann.ee/?op=body&id=7&art=53
Vasta
#47
Mingid puhastusriitused on ju ka olemas, mida ise saaks läbi viia (küünlaga läbi maja käimine ja mingid liigutused jne). Muidugi võib võtta ühendust siis lihtsalt mingi inimesega, kes oma sõnul oskab eemaldada vaime või vähemalt uurida mida nad tahavad. Kõlab, nagu keegi pahade mõtetega inimene käib järgi kellelgi või siis paikne selles majas. Asjad juhtuvadki sealsamas majas ainult või?
Vasta
#48
Ma võin vaid öelda, mida ma teeksin, kui ma samas olukorras oleksin.
Esiteks üritaks ära osta.
Paneks pitsi õhtul lauale, valaks täis ja ütleks, et näe, sulle. Jätaks ööseks lauale. Ja siis vaataks, mis juhtub. Järgmine päev ehk suitetaks puhastamiseks viirukit.
Eniveis, kohe alguses ise agressiivselt peale ei lendaks, ehk saab heaga kah.
Vasta
#49
Üldiselt on igal sellisel tegelinskil omad põhjused sääraseks tegutsemiseks.
Kõige rohkem kasu võib olla tõe väljaselgitamisest. Mis tegelikult juhtus?

Viirukiga kõik maja nurgad üle tossutada ja veidi kõrvale häid mõtteid mõelda võib ka kasuks tulla.
Äraostmine ja lepitus on head mõtted, sest vaim koduloomaks on tore nähtus kui läbi saada Smile
Vasta
#50
Seda kägistamist on olnud nii elumajas kui ka kõrval asuvas saunas.
Teada on et see naine ka kuritarvitas kõvasti alkohoolseid jooke aga keegi ka rohkem siin ei räägi kui isegi teatakse.
On katsetatud pitside jätmist- mitte midagi.
Mul oma vanaema tavaliselt on meie ostetud eluruumid nö ära õnnistanud aga seda maja millegi pärast pole ja ka minu enda maja mis on naaber talu.
Minu talu kohta ütles et seda pole vaja teha aga vanemate talu kohta pole midagi rääkinud.

Ma ise arvan et seda tegevust vallandas sauna ümber ehitus ja elumaja teise korruse remont aga need asjad hakkasid pihta juba ennem kui me midagi tegime, nii et kuidagi ei klapi.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lugu Pealtnägijas: Risti tänava poltergeist rha 54 29,545 18-03-2022, 18:45
Viimane postitus: Mannu
  Poltergeist. SataNisT 1 3,562 23-10-2011, 16:40
Viimane postitus: Mannu
  poltergeist või kummitus mu tüdruku majas tiit212 6 5,774 07-04-2011, 20:06
Viimane postitus: Kizzu60
  Poltergeist unes? Elis15 4 4,849 17-03-2011, 18:36
Viimane postitus: Maavalgus
  poltergeist kadi18 6 5,460 02-11-2010, 11:24
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat