Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis asjad on Maa dimensioonid või sagedused?
#26
(13-01-2012, 15:50 )Celtic Kirjutas: No üldiselt on nii, et me oleme siin kõik mõtlevad inimesed ja suudame aru saada, et kirjutaja kirjutab oma isikliku mätta otsast ja EI PEA pidevalt disclaimerit juurde lisama, et tegemist on tema arvamuse/nägemuse/teooria/arusaamisega.

Kõik ei pruugi sugugi aru saada. Tuleb ju meeles pidada, et foorumi lugejaid on kõvasti rohkem, kui selles kirjutajaid ja paljud neist on just selles noores mõjutatavas eas, kus käsnana kõik pudi-padi ilma kriitikameeleta ajju imetakse...

Iga postitusega kaasneb või peab kaasnema hea hulk vastutustunnet. Selline kontrollimatu keskkond, kus oma uskumusi avaldada, nagu seda internet on...on ajaloos pretsedentitu nähtus. Võiks ju mõelda kogu selle jama peale, millele järeltulevat põlve vastutustundetult paljastatakse...
Keegi ei oska päris hästi prognoosida, mis sellest kõigest sünnib...
Vasta
#27

See "12 tiheduse teooria" tundub olevat üsna mõistlik ja sisemiselt kooskõlaline.

Lähtepunktiks võtakse hing.
Ühe suunaga liigitukase ülemise ilma poole, kus sarnaselt mõtlevad hinged moodustavad hingekobaraid - kui hingekobar muutub piisavalt suureks, siis muutub ta Jumalaks, ehk Loojaks, kes suudaks luua mida iganes (midagi sellist, nagu miljard hiinlast loovad omale kõik vajamineva ise) - eks need ülemise ilma asjad jäägi inimestele veidi mõistetamatuks, kuid mingi üldpildi ta annab ikka.

Teise suunane liigutakse keskmisse ja alumisse ilma, kirjeldades "luust ja lihast" eluvormide erinevusi.


Olulisemad ongi just 4. ja 5. tiheduse kohta käivad kirjeldused: 4. tiheduse, ehk astraalse maailma kogemus on mul endal olemas ja seal kogetu valguses tundub "12 tiheduse teooria" mõistlik olevat.

5. tiheduse, ehk eeterkeha kogemust mul pole, kuid mõistes eeterkeha olemust, on eeterkeha paigutatud õige koha peale, st astraali ja hinge vahel.
Samuti on mõistlik eeldus, et 6. tiheduses peaks eeterkehale lisanduma täiendavaid hingeteadvuse komponente.


Nielanderi jaoks on kõik silmaga nähtmatu "üks ja üldine para-jamps", ning seetõttu ta ei saagi üritada mingit mõistliku teooriat looma hakata: teooriad stiilis "jama ja veel jamam" ei kirjelda midagi.

Niipalju kui mul Celticu kirjutistest meelde on jäänud, siis pole tal olnud ühte ja kõikehõlmavat teooriat - pigem on tal olnud üksikuid mõistlike infokillukesi hinge, vaimu ja shamanismi teemadel, kuid tervikliku kirjeldusliku üldpilti pole nagu meelde jäänud.


Seega väidan ma endiselt, et "12 tiheduse teooriast" pole teistel midagi paremat välja pakkuda - kui on siis kirjutage sellest teooriast, või andke link oma kunagistele postitustele kus sellise teooria olemust on selgitatud.

Vasta
#28
Tegelikkuses sõltub ümbritseva kirjeldamine suuresti sellest, kuidas keegi asja näeb. Inimesed, kes vaimsest maailmast halligi ei jaga, arvavad, et ju on tegemist millegi über-üleloomulikuga, täpselt samamoodi vahitakse mokk töllakil ka kõiksugu "üleloomulike võimetega" tegijaid. Mida enam hakkad asjades sees orienteeruma, seda enam märkad, et tegelikkuses taanduvad kunagised uhked teooriad tasemetest ja sfääridest ja tont teab mitmetest ultradimensionaalsetest tähesõdadest üha lihtsamaks ja lihtsamaks kuni lõppeks jääbki vaid üks reaalsus ja selle erinevad tajumise viisid.

Vasta
#29
Kuna enamustes teooriates kirjeldatakse muutusi aastal 2012 dets. siis vaja veel nats kannatada ja saamegi teada kas mõni neist variantidest vastab ka tõele.
Vasta
#30
(13-01-2012, 16:21 )Celtic Kirjutas: Sa võid narr olla, ent ka sina ei suuda kunagi kõike viidata, sest enamus meie maailmapildi alustest pärineb kunagi kuskil kellegi poolt öeldust, mis millelegi mõeldes alateadvusest esile kerkib... vahel sõna-sõnaliselt, vahelt moondunult nagu telefonimängus...

Fakt on, et ei eksisteeri sellist asja nagu info erapooletu edastamine. Ma võin sõna-sõnalt tsiteerida mõnda varasemalt öeldud mõtet, ent minu öeldut mõjutab juba see, kuidas mina asjast aru saan, kuidas ma seda edasi ütlen, kuidas kuulaja aru saab ja milliseid seoseid see tema alateadvuses loob.

Mõltlesin jutuga, et teen seda eelkõige siiski enda jaoks. Ja kindlasti mitte kõike täpselt, teen üldistusi ja liigitusi. Kui vaja täpsemalt meenutada, otsin üles.
Vasta
#31
Kui teema algataja küsib, mis on dimensioonid või sagedused, siis mina saan esmalt aru, et küsitakse reaalsussageduste kohta, mitte vertikaalse arengutiheduse kohta, nagu lahendused kohe seletama kukkus. (See peaks vast koolist õpitust teada olema, et füüsikaliselt vaadates elame 3-me mõõtmelises ruumis+aeg, ja lisaks on avastatud veel u. 5 tavasilmale nähtamatut mõõdet. Aga seda konkreetselt ei küsitud, nagu aru saan.) Seega rääkides reaalsussagedustest kui dimensioonidest filosoofilises tähenduses, siis on teaduslikult tõestatud 4 horisontaalset suure dimensiooni olemasolu, mis jaguvad veel omakorda väiksematesk, aga see läheks juba liiga keeruliseks. Need 4 suurt reaalsusejõudu olgu siis veelkord väljaöeldud: 2 välist suurt reaalsust : a. Öko-reaalsu (meelelis-aineline) b. Sotso-reaalsus (sotsiaal-süsteemne) ja 2 sisemist suurt reaalsust c. Kulto-reaalsus (kultuurilis-kokkuleppeline) d. Ego-reaalsus (loomingulis-teadvuslik). Näib, et lahendused ei tea nendest reaalsusest veel midagi. Vertikaalsetest sfääridest ma ei hakkaks üldse ennem rääkimagi, kui need reaalsused pole teadvustatud.
Vasta
#32
(13-01-2012, 17:53 )Krt Kirjutas: ja lisaks on avastatud veel u. 5 tavasilmale nähtamatut mõõdet.

Minuteada neid veel avastatud küll ei ole. Juhtivamaid stringiteooriad(ja neid on palju) eeldab 5 lisa ruumidimensiooni olemasolu. Avastamisest ja seega teooria tõestamisest on asi esialgu veel kaugel...
Vasta
#33
Olgu nii, ju antud asi veel matemaatilise teooria tasemel.
Vasta
#34
Horisontaalringi 16 paralleelsektorit kui Kõiksuse (Lilleõie) ainereaalsused-dimensioonid ületeadvuslikust Maailmasfäärist lähtudes.

1. OBJEKTIIVSED SIINPOOLSED - välised tavamateriaalsed ained ja kehalised nähtused:

A. ÖKO-reaalsus kui aineline Kosmose mikrofüüsise süsteemid ("see") – (individuaalne)mikrofüüsiline evolutsioon elementaarosakestest kõige kõrgema suuraju arenguni välja. Objektiivses reaalsuses määratletav faktitõena. Mikrofüüsilise kosmose arengu all mõistetakse näiteks: aatomid, molekulid, eukarüoodid, kesknärvisüsteem, seljaaju, ajutüvi, limbiline süsteem jne.

A1 Armastuse aegruum:
a. Füüsika ja Keemia (mikroreageeingust, tasakaalu- ja kaosemeelest)
b. Bioloogia, Geneetika, Sport (instinktist, sugutungist, paljunemismeelest )

A2 Tervise aegruum:
c. Neuroloogia, Anatoomia, Meditsiin (5 põhi-, valu- ja naudingumeelest, refleksist)
d. Geomeetria ja Matemaatika ( spontaansusest, orienteeritusmeelest)

B. SOTSO-reaalsus kui ainehulkadeks kinnitunud Kosmose makrosüsteemid ("need")–(kollektiivne) makrofüüsiline evolutsioon algsest Universumist kõige kõrgema sotsiaalse ühenduste süsteemi arenguni välja. Interobjektiivses reaalsuses määratletav funktsionaalse õigsusena. Makrofüüsilise kosmose arengu all mõistetakse näiteks: galaktikad, planeedid, heterotroofne süsteem, perekonnad, suguharud, impeeriumid, rahvusriigid, globaalsed ühendused, kosmilised ühenduste süsteemid.

B1 Turvalisuse aegruum:
e. Astronoomia ja Geoloogia (makrokodust)
f. Geograafia ja Majandus (töökusest)

B2 Sotsiaalideoloogia aegruum:
g. Sotsioloogia, Ajalugu, Meedia (perekonnast)
h. Politoloogia, Juura (õigusreeglitest)

2. SUBJEKTIIVSED METAFÜÜSILISED - sisemised vaimsed ained ja teadvuslikud nähtused:

C. KULTO-reaalsus kui emmatud Kosmose suhted ("meie") – (kollektiivne) makrovaimne evolutsioon fundamentaalsusest kõige kõrgema kultuurilise ühtsuseni välja. Intersubjektiivses reaalsuses määratletav vaimse headuseharmooniana. Makrovaimse kosmose arengu all mõistetakse näiteks subatomaarset, keemilismehhaanilist, vegetatiivset, ureetilist, ürgmonoteistlikku, müütilis-polüteistlikku, dualistlikku, rahvushumanistlikku, ratsionalistlikku jne. kultuurilist ühtsust.

C1 Hoolivusempaatia aegruum:
i. Folkloor, Mütoloogia ja Teoloogia (pärimus-uskumus-religioossusest)
j. Kultuurantropoloogia, Etnograafia ja Etnoloogia (kuuluvus-identiteedist)

C2 Väärtuskokkuleppe aegruum:
k. Erinevad keeled (keele-tähendustest)
l. Moraal ja Eetika (õiglus-iseloomust)

D. EGO-reaalsus kui teostunud Kosmose inspiratsioon ("mina") – (individuaalne) mikrovaimne evolutsioon väljadest kuni kõige kõrgema üliloogikani välja. Subjektiivses reaalsuses määratletav vaimse eneseteadvusena. Mikrovaimse kosmose arengu all mõistetakse näiteks haaramist, ärritavust, taju, emotsioone, rolle, aateid, nägemusloogikat, süvaloogikat jne.

D1 Mänguvõime aegruum:
m. Kunst ja Esteetika (oskusandest)
n. Psühholoogia ja Meditatsioon (ausus-terviklikkusest)

D2 Vaimuloomingu aegruum:
o. Keeleteadused ja Semiootika (tõlgendustest)
p. Filosoofia ja Müstika (mõtteselgusest)
Vasta
#35
Krt viimane postitus ning Lahendused eelnev postitus näitavad ilmekalt kuivõrd erinevalt siiski inimesed maailma tajuvad ja süüdi on selles see, et meil puudub erinevatele uudissõnadele ühiselt mõistetav taust ning selgitus. Mis asi on dimensioon siis lõppude lõpuks? Mis asi on tihedus ja mis on mõõde?
Vasta
#36
Mulle näib, et lahendused asus oma tihedustega Kõiksuse vertikaalskaala kallale, mis minu jaoks on maailmasfäärid, mitte tegelikud dimensioonid. Mõned nimetavad neid ka dimensioonideks, mis minu meelest ei ole siiski päris korrektne nimetus sfääridele. Minu jaoks on dimensioon seotud vaid horisontaalskaala paralleelreaalsustega. Lihtsustatult ja piltlikult, kui lahendused hakkas ringide ümber järjest uusi suuremaid ja kõrgematasemelisi ringe tõmbama, siis mina jaotasin ühe horisontaalse ringi lihtsalt 16-ks sektoriks ja ei asunud veel vertikaalsfääre üldsegi kirjeldama. Lahendused toodud vertikaalskaala üldine pilt on mulle küll mõistetav, siiski näen ma selles ka palju puudusi ja parajas koguses valetõlgendusi.
Vasta
#37

Kui mõni peaks tulnukatega kohtuma, siis võiks ta tulnukate käest küsida, kuidas nad seda tiheduste/mõõdete ja sageduste asja tõlgendavad - igatahes nende mõistete otsene matemaatiline/füüsikaline tähendus on veidike teistmoodi, kui kanalduste teel saadud nägemustes kasutatavate mõistete sisu.

Ma kirjutan siis ise kah oma märkmiku vastava küsimuse üles - kui ma peaks kunagi/varsti tulnukatega kohtuma, eks ma ürita siis küsida neilt kõiksuse olemuse, erinevat tiheduste ja muude sarnaste mõistete olemuse ja seoste kohta.

Vasta
#38

Siis peaks ma selle tulnukatega kokkusaamise teema tõsisemalt päevakorda võtma: eelnev telepaatia kogemus mul on, teaduslik taust, kuigipalju analüütilist mõtlemist, ning kirjutamisoskust kah.

Tulnukad uu, tulge mulle külla, niikuinii teate te kõike mida inimesed mõtlevad ja foorumites kirjutavad Smile
Vasta
#39
Ma arvan, et su tulnukad on tavalised anorgaanilised, kellele su eelhäälestus kuju annab.
Vasta
#40
(12-01-2012, 20:20 )ragingliz Kirjutas: ...või kuidas neid ka nimetatakse.
Õudsalt huvitaks see, aga pole kusagilt nagu väga infot sellekohta leidnud...
Siin para-web'ist olen lugenud, et maa on praegu kusagil neljandas sageduses ja hakkab viiendale minema.
Kuidas see kõik toimub ?

Ma mõtlen ,et see on üsna umbes-täpselt raadio või teleka toimimise põhimõttel. Ülemineks võiks olla see,et kuskile keegi otsustab ,et nüüd peab digitaalseks sajaga minema.
Tegelikult vist on need üleminekud ennemgi olnud. Igapäevased andmemahud aina suurenevad ja suurenevad, ning inimene peab ennast aina rohkem "kasutusele võtma".Vanasti kehastus inimene siia füüsilisse ilma. Nüüd kehastub ta lisaks internetireaalsuses. Kaugel see "Avatar-i" moodi asigi on...
Äkki on asi lihtsalt ruumipuuduses. Mitte ei minda kuskile üle vaid võetakse lisaks kasutusele.
Vasta
#41
Kui rääkida üldisemalt, siis peenem energia/reaalsus loob jämedamat energiat/reaalsust - ehk hingede peenem ülemine ilm on loonud jämedamast ainest keskmise ilma ja alumise ilma - seda kui "peenest või jämedast ainest" vastav maailm on valmistatud kirjeldatakse "tihedust abil": st suurema tiheduse arv-väärtusega (näiteks 7) on peenem maailm ja väiksema tiheduse arv-väärtusega (näiteks 3) on jämedama teralisem maailm - seda, et peenemates ülemistes ilmades on vaimseid/astraalseid lisamõõtmeid võrreldes alumiste aineliste ilmadega rohkem, polegi nii tähtis.

Paljude skeptikute mõtlemine on kinni "vales otsas": näiteks veetorude näitel tahaks skeptikud, et esmalt oleks veetoru ja siis lastakse torusse vesi sisse: sellise mõtlemisega ei saa kirjeldada maailma loomist ja sisemisi seoseid - kuid maailma loomise juures oli vastupidi: vesi imbus läbi pinnase ja kujundas enda voolamise ümber "veetorud" ise - ehk jällegi peenem loob jämedamat.

Kui Maa läheb 3. tihedusest 4. tihedusse, siis liigub Maa peenema ülailma poole, ning inimesed hakkavad tajuma seni "meeltevälisteks" nimetatud astraalse maailma kihte - füüsiline keha jääb 4. tiheduses alles, kuid lisandub astraalse mõõtme tajumise võime - need, kes selliste muutustega kaasa ei taha minna, neile muutub elu Maal väljakannatamatult ebameeldivaks ja nad üritavad kehastuda mõnda teise 3. tiheduse maailma - kui ikka kõik sinu ümber muutuvad ühtäkki "selgeltnägijateks", ning kirjeldavad peensusteni iga sinu mõtet, eelnevat käiku ja jooksvat hädavalet, siis on ikka skeptikuna väga raske ja ebameeldiv siin elada.

Vasta
#42
Kui pudru ja kapsad ikka kõik kokku segamini keerata, siis on tulemas ka maagiliselt fantastiline soust. Kui kõrgem hingetase looks madalama hingetasemega sfääre, siis miks ikkagi madalamalt kõrgemale arenetakse, mitte vastupidi? Miks numbrid kasvavad 1,2,3,4 jne. mitte aga vastupidi?

Tihedus ei puutu antud juhul üldse asjasse, kuna leidub ka veest vähemtihedaid mineraale, mida vesi ikkagi kujundab. Tõsiasi, miks vesi kujundab-lahustab tõhusalt erinevaid keemilisi mineraalide ühendeid põhineb hoopis sellel, et ta on neist madalam-algelisem ühend. Niisamuti keskkonna tingimustes hapniku kadumine lõhustab omakorda vee. Ja kui peaks üks päev tulema korralik madala keerukusega meteoriidisadu, siis on enamus kõrgemad egorumaluse-sagedused siit kerge vaevaga pühitud.

Sfääriline üleminek kõrgemale tasandile tähendab siiski seda, et inimkond võiks muinasjuttude east välja kasvada ja ennast vaikselt reaalselt harima hakata.
Vasta
#43

Mina olen "maailma loomise" enda jaoks nii lahti seletanud, et alguses olid teadvus ja hinged, ehk 7. tihedus - seejärel hakkasid ühtemoodi mõtlevad hinged moodustama hingekobaraid hingede ülemises ilmas, ning kui hingekobar sai miljardi suuruseks, oli tegi 12. tihedusega, kes suutis Jumalana/Loojana luua "mida iganes" - nii loodigi ülemise ilma piiramatu energiavaru arvelt "Suure Paugu" abil tihedused 1-6 (silmadele nähtav füüsiline maailm, mida me nimetame universumiks), et hinged saaks enda loodud "näitemängus" erinevaid osi mängides omandada erinevaid tihedama aine kogemusi.

Krt 16-osaline maailmakäsitlus jääb minu käsitluses 3. tiheduse sisse: kõik seal mainitud psühholoogia alased 16 jaotust on 3. tiheduses oleva füüsilise eksistentsi osad - hingest ja Loojast pole seal sõnagi, samuti sellest milles seisneb 3. ja 4. tiheduse muutuse erinevus.

Vasta
#44
Mina jälle ei räägi "maailma loomisest" ega "Suurest paugust" muinasjutulises fantaasiakeeles, millel puudub reaalne alus. Vaid põhiliselt filosoofiliselt, mis on kooskõlas ka Suure Paugu teooriaga ilma jutumärkideta ja teadusliku evolutsiooniõpetusega.

Kuskohas sa näed 16 jaotuses midagi psühholoogiaalast, peale 14-dat jaotust, milleks tõesti on - Psühholoogia ja Meditatsioon? Teised jaotused on täiesti teised valdkonnad, kui seda on psühholoogia. Niiet ma ei sa sinu antud väitega kuidagi nõustuda, seda vähemalt inimkeeles, sest kui see pidi olema mingis ufo-keeles, siis seda keelt ma ei kõnele. Samuti väide, et hingest pole seal juttu, on arusaamatu, kuna kogu Ego-reaalsus käsitlebki hinge kui mina-teadvust kõige laiemas ja algelisemast tähendusest saati. Nõustun, et isikustatud Loojast pole selles idealistlikus tähenduses otseselt juttu. Sest kogu loomine põhineb Öko-reaalsuse aineenergial, mis võimaldab koheselt ka nn. isikustatud Looja kui Ego-reaalsuse olemasolu. Seega on toimivaks Kõiksuseks kindlasti ainemateeriat tarvis, ilma reaalse aineenergiata pole ka mingitki Loojahinge-hingi. Üldiselt, lahendused, miks peaks keegi sinu pelgalt emotsioonidel ja fantaasial põhinevat teooriat uskuma-usaldama, kui selles pole mitte vähimatki materiaalse reaalsusega põhjendatud kooskõla? Isegi sinu vee-tiheduse näide läks täiesti puusse, sa justkui pakud minule oma skalpi, mida ma iseenesest ei vaja.
Vasta
#45
Krt poolt tood 16-jaotuses pole mingit vajadust/seost maisest tajust kaugemale ulatuva astraalse ja eeterliku dimensiooni järele, samuti pole seal vajadust hinge ja Looja järele, st kogu tema "jaotus" on 3D reaalse maailma jaotus - ehk minu teoorias mainitud tihedused 4-12 pole Krt teoorias kajastatud.

Krt 16-jaotus:
a. Füüsika ja Keemia - puhas 3D maailm
b. Bioloogia ja Geneetika - puhas 3D maailm
c. Neuroloogia, Anatoomia, Meditsiin - puhas 3D maailm
d. Geomeetria ja Matemaatika - puhas 3D maailm
e. Astronoomia ja Geoloogia - puhas 3D maailm
f. Geograafia ja Majandus - puhas 3D maailm
g. Sotsioloogia, Ajalugu, Meedia - puhas 3D maailm
h. Politoloogia, Juura - puhas 3D maailm
i. Folkloor ja Mütoloogia - puhas 3D maailm
j. Kultuurantropoloogia, Etnograafia ja Etnoloogia - puhas 3D maailm
k. Erinevad keeled - puhas 3D maailm
l. Moraal ja Teoloogia - puhas 3D maailm
m. Kunst ja Esteetika - puhas 3D maailm
n. Psühholoogia ja Meditatsioon - puhas 3D maailm
o. Keeleteadused ja Semiootika - puhas 3D maailm
p. Filosoofia ja Müstika - puhas 3D maailm

Ma saaks aru, kui mitmeid kordi ilmselgetele puudustele viitamise (tegu pole kõiksuse, vaid 3D jaotusega) järel mõistetakse, et läks veidi mööda - kui aga järjepidevalt aetakse kõiksus segamini 3D maailmaga, siis kerkib küsimus postitaja adekvaatsusest ja mõistusest.


Tulles tagasi teemaalgataja küsimuse juurde (milles seisneb Maa 3. ja 4. sageduse muutus), siis Krt jaotuse järgi hakkaks neuroloogia ( c ) asemel toimima geomeetria ( d ) Smile - astraalse mõõtme lisandumist ei loe ma siit kuskilt välja.
Sarnaselt seisneks Maa 4. ja 5. sageduse muutus Krt teoorias geomeetria ( d ) asendumises astronoomiaga ( e ) Smile - eeterliku keha lisandumist ei loe ma siit kuskilt välja.



Vasta
#46
Nagu arvata oli, lahendused poolt parajalt pikk sisutühi emotsionaalne pläma, kuna ta mitte kuidagigi sellest 16 jaotuse teoorist aru lihtsalt ei ole saanud. Arvab, et asjad saavad selgeks ilma vähimagi vaimse mõttetööta ja kõik on nii nagu tema fantaseerib.

1. sa ei vastanud minu küsimustele, vaid asusid kohe mingit segast 3d-st emotsioneerima.
2. juba matemaatiliselt on mingi 10-11-ne dimensiooni võimalikkus kindlalt tõestatud, mida tõesti füüsikalised vaatlused veel kinnitanud pole, siiski ka nende võimalikkus pole väike. Aga matemaatika kohta ei saa kohe kindlasti 3d seega nimetada. Juba kahtlen, kas said sellest mõttekäigust üldse midagi aru?
3. kogu see 16 jaotuse filosoofiline skeem ongi ise juba 16-dimensionaalne süsteem, niiet ma ei saa aru mis 3d-st sa koguaeg jahud? Või kus on sinu arvates teoloogias mingi 3d? Mina isiklikult näiteks teoloogiat üldse nii hästi ei tunne, et seal ühtegigi teoloogilist dimensiooni kohe eristada suudaks.
4. sai juba ka kuskil eespool postitustes mainitu, et see 16d jaotus on horisontaalne, mitte vertikaalne jaotus, ja nad on koguaeg sisuliselt algusest peale olemas. See näitlikult sama, et maailmas on kuskil koguaeg hommik(Öko), päev(Sotso), õhtu(Kulto) ja öö(Ego) olemas. Mitte nendes pole vaja kuidagi kuhugile tõusta. Seega vertikaalse maailmasfäärilist sageduse muutust see horisontaalne 16d tasand otseselt ei käsitle.
5. kohe alguses viitasin sellele, et teemaalgataja küsimuse püstitus dimensioonide kohta ei ole päris korrektne ega üheselt mõistetav, mida niimitmedki foorumlased siin üldiselt tõdesid. Seda vaid seetõttu kuna horisontaalsed reaalsus-dimensioonid lihtsalt pole samad, mis vertikaalsed maailmasfäärid.
6. vertikaalsetest maailmasfääridest ma pole juttu teinud, kuna teema algataja küsimus oli dimensioonide kohta, mitte sfääride, seega pole ammugi põhjust olnud siin midagi eeterlikku hakata mul leiutama-lahkma.

Eeterkeha, aga on healjuhul tavaline elusorganismi kehakeemiaga seotud, mis on ka taimedel ja loomadel olemas. Muud harimatut fantastikat võid oma vanaemale jahuda. Tõenäoliselt mul mõtekam sind kui vaimuhaiget edapidi lihtsalt ignoreerida.
Vasta
#47
Maa dimensioonid - ümbermõõt umbes 40000km, diameeter(läbimõõt) 3,14 korda väiksem.
Maa sagedused(perioodid): tiirlemine ümber päikese - üks tiir aastas.
pöörlemine ümber telje - üks pööre ööpäevas
Vasta
#48
Uustulijad, vastused oma tekkinud küsimustele saate otsingut kasutades.
Dimensioonide kohta on ka varem küsitud ja üks teema nende kohta on see:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...d#pid24866
Vasta
#49
(18-12-2012, 17:51 )Müstik Kirjutas: Uustulijad, vastused oma tekkinud küsimustele saate otsingut kasutades.
Dimensioonide kohta on ka varem küsitud ja üks teema nende kohta on see:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...d#pid24866

Eelnevas postituses oli ju selge vastus. Miks anda link mingisugusele jamale?
Vasta
#50
(18-12-2012, 18:05 )tuhajuhan Kirjutas: Eelnevas postituses oli ju selge vastus. Miks anda link mingisugusele jamale?
Vastuse andsin juba selle teema alguses, aga kuna see ei olnud paljudele arusaadav, siis suunasin teisele dimensioonide teemale, kuna sinna on kirjutanud ka füüsika professor. Seega ei andnud linki jamale, vaid ühele paljudest dimensioonide teemast

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lame Maa! Jason 884 151,568 24-02-2024, 16:59
Viimane postitus: Arlich
  Miks tekkis universum, milleks ja kuidas, mis oli enne seda hiidlane 161 99,430 23-03-2023, 19:07
Viimane postitus: Mannu
  Kas universum on analoogne või digitaalne ehk holograafiline? xcad 53 8,608 23-11-2021, 15:36
Viimane postitus: xcad
  Olla või mitte olla - kosmoses? Müstik 145 55,823 05-06-2021, 21:11
Viimane postitus: isemaag
  Mis on musta augu sees? PiziIngliito 55 18,684 06-10-2018, 21:45
Viimane postitus: Avatud aken
  Pluuto - asteroid või planeet? Mandark 42 20,436 31-10-2017, 10:46
Viimane postitus: Müstik
  Algab Maa-taoliste planeetide otsing Tutanhamon 92 31,245 27-02-2017, 16:26
Viimane postitus: Nielander
  Päike või Saturn - kumb on suurem ? excubitoris 2 4,176 10-10-2013, 15:39
Viimane postitus: Teloslane
  Kas maa tiirleb ümber päikese? vasamasa 52 21,228 08-02-2013, 22:20
Viimane postitus: kage
  Einsteini teooria otsib kas tõestust või ümberlükkamist Tutanhamon 20 8,441 26-10-2008, 00:02
Viimane postitus: kaddak1910

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat