Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis Teie arvate?
#1
Ma olen palju unistanud sellest, et minu pildile satuks midagi põnevat ja nüüd see juhtuski. Lugesin siin sügisel raamatut "inglid minu juustes" ja peale seda hakkas minu piltidele jääma selline asi. See pilt on tehtud siis kui oli toas, aken lahti ja tegin pilte õuest. Algul tekkisid lihtsalt lillad valgusvihud telefoni ekraanile paar nädalat ja siis see "ingel" Ma ei tea, kuidas see juhtus ja miks. sellepärast on mu telefon käinud remondis, sest arvasin, et kaamera on katki aga kui see tagasi tuli remondist, öeldi, et kõik on korras, Näitasin seda ka telefoni poes müüale ja tema ütles, et väga ilus pilt. Iseenesest on tõesti ilus, ei vaidle vastu... Aga see, et ma iseenesest mittemidagi palja silmaga ei näe on imelik ja tekitab külmavärinaid. Samas on mul on tunne, et ma pole üksinda oma kodus, et siin on veel keegi, keda ma ei näe??? Ma tean niipalju, et siin kindlasti hakatakse nüüd maha tegema ja et see on fake. Olen vägapalju sellistega kokku puutunud aga see, et kui ma pole seda võltsinud, kuna ma ei oska selliseid asju teha, siis mul omal tekib küsimus, kas kellegi veel on midagi sellist juhtunud???
Vasta
#2
Ma olen ka selle raamatu läbi lugenud. Väga hea raamat on see ja õpetab tundma natukene ka inglitest meie igapäevases elus. Ise ma otseselt piltide pealt ei ole näinud kui olen teinud aga midagi eriskummalist ma olen tunda saanud küll. Tegelikult on inimeste juures alati nende inglid kas siis kaitseinglid või muud inglid, aga alati on meie kõrval olemas kui me vaid neid vajame. Tegelikult, see ongi kogemus sulle ja ainult sulle. Mina usun inglitesse väga ja nende jõusse. Umbes paar aastat tagasi kui ma veel uskuja ei olnud siis juhtus midagi eriti kummalist. Mina ja mu elukaaslane oleksime suure põdraga tee peal kokku põrganud. J atulemus oleks võinud olla väga jube ja katastroofiline. Mu elukaaslasel ei olnud load olnud veel kuigi kaua käes. Tal oli kiire, oli talvine aeg ja lund oli kõikjal hästi palju maas. Ta küll kuidagimoodi jõudis reageerida ja keeras rooli, aga ma tundsin kuidas auto tagasi tee peale keerati. Sellel ajal ma olin täielikus shokis ja ka mu elukaaslane (ja siis ta oskas küll vaiksemalt edasi sõita), kui see kõik möödanikuks sai. Aga järeldus, hoolimata meie rumalusest olla ettevaatlikud, pani kaitseingel oma käe vahele, et me õnnelikult koju jõuaksime. Peale seda juhtunut mu elukaaslane pole sporti tol õhtul mängima läinudki. Miks ta kiirustas sõites niimoodi oli asi selles et ta tuli just töölt ära.

PS. Pilt on tõepoolest ilus Smile
Vasta
#3
üldiselt, mul on pilte päris paras ports, nii õues kui toas. Üldiselt olen varemgi sellistest asjadest kuulnud, mida sa rääkisid Smile
Vasta
#4
(11-12-2012, 12:07 )Elessandra Kirjutas: üldiselt, mul on pilte päris paras ports, nii õues kui toas. Üldiselt olen varemgi sellistest asjadest kuulnud, mida sa rääkisid Smile

Oleks tore neid pilte näha kusagilt. Ma ei tea, piltide vaatamine kuidagimoodi rahustab seesmiselt, mis on tehtud looduses. Laugh
Seoses veel inglite teema pealt. Ma ei tea kas see on niimoodi aga, me põletame emaga tihti küünlaid toas ja ükskord me nägime et küünlaleek liikus edasi tagasi, kuigi ei ole olnud mitte mingit liikumist toas ega üldse mingit tuuletõmbust. Ja nii ma siis soovisingi ühel õhtul, et kui nad on meie juures meie kaitseinglid, siis andku küünla pealt märku, ja küünlaleek hakkaski võbelema.
On ka üks kogemus, mida ma enam ei tee. Oli üsna hiline tund juba ja mul lihtsalt ei tulnud und peale. Ma soovisin enda mõttes, et inglid võiksid ennast mulle näidata. Hakkasin seda ainiti soovima ja vaatasin ka õue, et näha kas mõni tähemoodi asi langeb alla. Kuna väljas oli selge taevas, aga tähti ma alla langemas ei näinud. Ja moblal oli aku tühi, ta lihtsalt tegi häält aga valguse peale ei ole kordagi löönud ennast veel. Ja siis ühel hetkel ta tegi häält ja lõi ka toa valgeks ja mu süda hakkas rinnus nii valjusti kloppima, et mul hakkas isegi hirm. Ma usun et see oli mulle märguandeks, et ma oma soovidega oleksin ettevaatlik juba ainuüksi seepärast, et ma ei ole veel valmis vaimolenditega kohtuma. Palusin taevaisa, et see annaks mulle andeks mu naiivsuse ja rumaluse ning rahustaks mu uuesti maha ja peale seda ma tundsingi, et mu süda lõpetab tugeva kloppimise ära ja siis jäin ma äkitselt uniseks ja ma uinusin. Inimene teeb liialt rutakaid otsuseid vahest. Õppisin sellest korrast, et ei tohi soovida seda mida mu silmad ei ole veel valmis vaatama. Sest nemad on pühad olevused ja mina ei ole veel oma olemuselt nii püha et näha midagi või kedagi pühat. Ma ei tunne veel nii puhtalt enese minat aga olen hakanud aru saama, et vaikselt olen sinnapoole teel. Ja ehk kunagi tulevikus saan ma koostööd teha inglitega rohkem kui praegult.
See kõik lihtsalt tuli meelde ja ma mõtlesin, et jagan seda ka siia. Kuna inimesed on erinevad on ka nende kogemused erinevad. Mõne vaimsus on suurem, mõnel väiksem. Mõnele antakse rohkem näha mõnele vähem või siis üldse mitte kuna ta ei ole veel valmis selleks. Smile

Vasta
#5
(11-12-2012, 15:52 )siilupart Kirjutas:
(11-12-2012, 12:07 )Elessandra Kirjutas: üldiselt, mul on pilte päris paras ports, nii õues kui toas. Üldiselt olen varemgi sellistest asjadest kuulnud, mida sa rääkisid Smile

Oleks tore neid pilte näha kusagilt. Ma ei tea, piltide vaatamine kuidagimoodi rahustab seesmiselt, mis on tehtud looduses. Laugh
Seoses veel inglite teema pealt. Ma ei tea kas see on niimoodi aga, me põletame emaga tihti küünlaid toas ja ükskord me nägime et küünlaleek liikus edasi tagasi, kuigi ei ole olnud mitte mingit liikumist toas ega üldse mingit tuuletõmbust. Ja nii ma siis soovisingi ühel õhtul, et kui nad on meie juures meie kaitseinglid, siis andku küünla pealt märku, ja küünlaleek hakkaski võbelema.
On ka üks kogemus, mida ma enam ei tee. Oli üsna hiline tund juba ja mul lihtsalt ei tulnud und peale. Ma soovisin enda mõttes, et inglid võiksid ennast mulle näidata. Hakkasin seda ainiti soovima ja vaatasin ka õue, et näha kas mõni tähemoodi asi langeb alla. Kuna väljas oli selge taevas, aga tähti ma alla langemas ei näinud. Ja moblal oli aku tühi, ta lihtsalt tegi häält aga valguse peale ei ole kordagi löönud ennast veel. Ja siis ühel hetkel ta tegi häält ja lõi ka toa valgeks ja mu süda hakkas rinnus nii valjusti kloppima, et mul hakkas isegi hirm. Ma usun et see oli mulle märguandeks, et ma oma soovidega oleksin ettevaatlik juba ainuüksi seepärast, et ma ei ole veel valmis vaimolenditega kohtuma. Palusin taevaisa, et see annaks mulle andeks mu naiivsuse ja rumaluse ning rahustaks mu uuesti maha ja peale seda ma tundsingi, et mu süda lõpetab tugeva kloppimise ära ja siis jäin ma äkitselt uniseks ja ma uinusin. Inimene teeb liialt rutakaid otsuseid vahest. Õppisin sellest korrast, et ei tohi soovida seda mida mu silmad ei ole veel valmis vaatama. Sest nemad on pühad olevused ja mina ei ole veel oma olemuselt nii püha et näha midagi või kedagi pühat. Ma ei tunne veel nii puhtalt enese minat aga olen hakanud aru saama, et vaikselt olen sinnapoole teel. Ja ehk kunagi tulevikus saan ma koostööd teha inglitega rohkem kui praegult.
See kõik lihtsalt tuli meelde ja ma mõtlesin, et jagan seda ka siia. Kuna inimesed on erinevad on ka nende kogemused erinevad. Mõne vaimsus on suurem, mõnel väiksem. Mõnele antakse rohkem näha mõnele vähem või siis üldse mitte kuna ta ei ole veel valmis selleks. Smile


Mulle väga meeldis see lugu Smile Kusjuures see et küünlaleek hakkab võbelema pidigi olema nii kui vaim on kohal või noh jah umbes nii Smile Seda igaksjuhuks ma ei proovi, olen üsna arg aga vaikselt omaette olen mõttes palunud, et see lilla asjandus minu pildil on kaitseingel. Aga otsin ligni välja, kus mul rohkem pilte on.

muidugi, et siuit nüüd minu pilte näha, peab olema registreeritud kasutajaks:

http://pesa.ingliabi.ee/index.php?topic=3184.0
Vasta
#6
See on väga huvitav foto. Tegemist ei ole sugugi lihtsalt mingi suvalise lilla laiguga.
Kui seda fotot tähelepanelikult vaadata siis on näha et tegemist on energiapöörisega. Üleval ja all on laiem osa ja need on omavahel ühendatud. Kuna sa tol ajal mõtlesid nendest asjadest palju, siis tõmbasid mingi intelligentse energia omale ka ligi. Sellisest universaalsest energiavormist on üks film, vaata seda kindlasti - sealt on näha kuidas energia voolab. Loetakse vene keeles peale, aga kui keelest aru ei saa siis pilt seletab ka asja ära.
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...tPM0mlnbtU#
Vasta
#7
Näiteks iPhone 5-l on lisaks muudele lastehaigustele häda ka kaameraga- lillad laigud tekivad.
Vasta
#8
Ei ole kaamera viga. Seda kujundit mis seal fotol nimetatakse toroidiks. Vaadake kõigepealt see film läbi, mis ma eelnevalt üles panin. Siis saate ehk aru.
Vasta
#9
Mille järgi seda nii kindlalt väita saab? iphone kaamera kohta on terve nett hala täis. Ok, sellel tuleb vist lilla vastu valgust pildistades, aga neid vigaseid kaameraid on ennegi olnud.
Ma ei ütle, et mingeid selliseid asju ei võik olemas olla, aga nagu aamen kirikus on need müstiliste asjade filmid/pildid mingi low-quality kraam- mobiili kaamerad, värisevad käed, pime, maksimaalne zoom jne.
Vasta
#10
Tere Pesukäru!
Millise kaameraga see võetud on? Kas vaatasid filmi läbi?
Ma olen oma sõnades kindel 99%. Ma näen selles rohkem detaile kui sina ma arvan.
Muidugi ma kuulan su argumendid ära kui sul neid on.
Vasta
#11
Teema algataja võiks siia lisada ka originaalpildi ja siis võiks edasi rääkida.
Vasta
#12
Tsitaat:Ei tea ma ei taha uskuda, et mu nutitelefon mulle põrutada saamise pärast vimkat mängib aga see on nagu nii ehtne. Telefon on palju viga ja põrrutada saanud juba pikemat aega aga inglit pole varem näha olnud.

Teema algataja sõnad lingil toodud foorumi esimeses postis. Uskuda ei taha, aga välistada seda ka ei saa.

Väga lihtlabane eksperiment saamaks teada kas asi on miskit sorti võimetes mis energiaid juurde meelitavad või vigaselt toimivas telefonis. Proovida erinevate kaameratega sarnastes tingimustes pildistada.


Vasta
#13
(11-12-2012, 12:07 )Elessandra Kirjutas: üldiselt, mul on pilte päris paras ports, nii õues kui toas. Üldiselt olen varemgi sellistest asjadest kuulnud, mida sa rääkisid Smile

Väga huvitav. Kas sa oleksid nõus neid pilte siin avaldama, või ainult teatud ringkonnas?
Siis erakiri. Ja peame aru edasi.
Vasta
#14
Huvitav miks see toroid siis alt nagu noaga lõigatud on pildil? Väidetavalt oli see läbi lahtise akna tehtud, miks on taustal olevad puud selliselt udused justkui oleks fookus näiteks aknaklaasil? Sel juhul "lõigatud" serv võiks olla aknalaua peegeldus ja sel juhul pidi see miski jääma pildistaja hoopis selja taha või küljele.

[Pilt: sa1Cl.jpg]

Keerasin ainult heledamaks, et detailid paremini välja tuleks.

Vasta
#15
Jääme siis ootama - ehk saame teada millise aparaadiga pilt on tehtud. (Tehn. andmed.)
See on küsimus teema algatajale. Usun et siin võltsimist ei ole.
Puud on udused sest mobiilil ei ole väga kvaliteetset fotokat pakun.
See energiapööris samuti - silmaga ei oleks seda märganud. Foto peale ei jäänud samuti 100%.
Kannatust siis - kõigele ei saa kohe vastust anda.
Märgiks et sellel esimesel fotol siin paistab keskmine osa alla kummuvat. Ja ta on ühendatud samasuguse vastaspoolega.
Energia liigub siis ülevalt alla (vaevalt vastupidi, kuigi ka see ehk oleks võimalik).
Niisiis keskelt ülevalt alla nagu näha ja ringikujuliselt alt üles nagu toroidil ikka. Alt üles ei ole näha, kuna see hajub liigselt.
Kui keegi ei mõistnud, siis võite üle küsida.
Vasta
#16
Kõigile ennast tõestama ei hakka aga kui juba ühe targema leidsin, kes kõiki kohe maha tegema ei hakka, otsin telefoni paberid ülesse, kus andmed peal on. Ega ma koguaeg siin ei istu, et vastu vaielda.
Vasta
#17
Ei huvita telefoni paberid, huvitab just originaalpilt. See konkreetne, mille siia postitasid, on ju lõigatud ja suurendatud versioon. Tahaks originaali...
Vasta
#18
(15-12-2012, 13:15 )Celtic Kirjutas: Ei huvita telefoni paberid, huvitab just originaalpilt. See konkreetne, mille siia postitasid, on ju lõigatud ja suurendatud versioon. Tahaks originaali...

see ongi selline pilt, ise sind on lõigatud vist natuke Smile
või milline peaks siis sinu meelest originaal pilt olema??? Mida sa saada tahad? Ma parem panen lapse magama ja teen kohvi ja siis ootan sinu vastust Smile
Vasta
#19
Nii kaua kui vastust ootad võid siia kirjutada telefoni mudeli ja kas teiste fotokate/telefonidega saab ka neis kohtades ingleid püüda.
Vasta
#20
(15-12-2012, 01:36 )Veli Joonatan Kirjutas: Jääme siis ootama - ehk saame teada millise aparaadiga pilt on tehtud. (Tehn. andmed.)
See on küsimus teema algatajale. Usun et siin võltsimist ei ole.
Puud on udused sest mobiilil ei ole väga kvaliteetset fotokat pakun.
See energiapööris samuti - silmaga ei oleks seda märganud. Foto peale ei jäänud samuti 100%.
Kannatust siis - kõigele ei saa kohe vastust anda.
Märgiks et sellel esimesel fotol siin paistab keskmine osa alla kummuvat. Ja ta on ühendatud samasuguse vastaspoolega.
Energia liigub siis ülevalt alla (vaevalt vastupidi, kuigi ka see ehk oleks võimalik).
Niisiis keskelt ülevalt alla nagu näha ja ringikujuliselt alt üles nagu toroidil ikka. Alt üles ei ole näha, kuna see hajub liigselt.
Kui keegi ei mõistnud, siis võite üle küsida.

energiapöörist ei ole ise silmaga näinud kuid olen väikseid valgeid palle tiirutamas näinud, selliseivväikse sõrmeotsa suuruseid, selliseid väiksema käe oma moodi. Ega jah, võin ju hull ka olla Smile


(15-12-2012, 14:07 )Pesukäru Kirjutas: Nii kaua kui vastust ootad võid siia kirjutada telefoni mudeli ja kas teiste fotokate/telefonidega saab ka neis kohtades ingleid püüda.


mul poloe muid fotokaid ja telefone ning vastus jääb võlgu. Telefoni mudel on Sony Ericsson Neo V Blue.
Vasta
#21
Kiire google telefoni kohta ja...

[Pilt: DSC_0133.JPG]


Siin jutud ja paar pildi näidet Sony support foorumist.
http://talk.sonymobile.com/thread/32567?...0&tstart=0
Vasta
#22
(15-12-2012, 15:20 )Pesukäru Kirjutas: Kiire google telefoni kohta ja...

[Pilt: DSC_0133.JPG]


Siin jutud ja paar pildi näidet Sony support foorumist.
http://talk.sonymobile.com/thread/32567?...0&tstart=0

normaalne3 Smile cKahjuks ei oska inglise keelt Smile Et äkki tõlgid ära Smile


olgu aga siis seleta see "ingel" ka ära, kui nii tark juba oled Smile
Vasta
#23
(15-12-2012, 13:43 )Elessandra Kirjutas: või milline peaks siis sinu meelest originaal pilt olema???
Originaalpilt on telefonist võetud pilt. Kui sa ütled, et sul tuleb telefonist selline pilt, siis tuleks sul telefoni seadistustes pildistamise kvaliteet ja resolutsioon üle kontrollida.
(15-12-2012, 15:43 )Elessandra Kirjutas: normaalne3 Smile cKahjuks ei oska inglise keelt Smile Et äkki tõlgid ära Smile
Palun - http://translate.googleusercontent.com/t...USAKPpLVJw

Lühidalt öeldes on selle foorumi järgi viga telefoni riistvaras ja garantiiremondis on viga kõrvaldatud.
Vasta
#24
(15-12-2012, 15:43 )Elessandra Kirjutas: normaalne3 Smile cKahjuks ei oska inglise keelt Smile Et äkki tõlgid ära Smile
Lühidalt: seletatakse seda välgu, fookuse ja ümbritseva valguse teatud kombinatsiooniga ja sellega, et kaamera on ehitatud selliselt (loe: mitte just õnnestunud). Kõik seletatav põhikooli füüsika abil- märksõnadeks läätsed, valguse murdumine jne.
Lahti saadi detailide vahetusega.

(15-12-2012, 15:43 )Elessandra Kirjutas: olgu aga siis seleta see "ingel" ka ära, kui nii tark juba oled Smile

Ingel? Põhimõtteliselt võime seda milleks iganes nimetada.

Reso võib olla seadetest minimaalse peale pandud, väiksemate mahtude pärast... kuigi jah, 0,6 mega tundub liiga vähe, aga ma pole selle telefoniga tuttav.

E: jahh, kage jõudis enne...
Vasta
#25
ma ei solvunud, kust ma pidin teadma, kui mul pole kunagi sellist telefoni olnud ja alles pea aastahiljem hakkas sellist vingerpussi mängima Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lood nõukogude Eestist mis kõlavad kui linnalegendid Tinar 14 8,105 30-07-2018, 19:21
Viimane postitus: Tyto Alba
  Mis on pildil? vipi666 14 9,308 25-12-2017, 18:42
Viimane postitus: isemaag
  Mis see kõik oli? (Hirmuäratav kogemus) Sissy 14 9,498 19-10-2012, 18:48
Viimane postitus: Addy
  Kes/Mis?. FrozenxRose 10 4,015 19-04-2012, 10:37
Viimane postitus: kuukaart
  Mis seal koolis toimub? gothgirl 3 2,915 31-01-2012, 16:48
Viimane postitus: marx07
  Mis või kes on pildil? InDemand 15 8,787 24-01-2012, 02:40
Viimane postitus: LauraP
  Mis värk on ? mummel1 7 4,162 16-12-2011, 22:55
Viimane postitus: angel23
  Kas keegi oskab anda mingi loogilise seletuse, mis see on ? millumallu 3 3,503 15-12-2011, 08:30
Viimane postitus: zen faran
  Teie kogemused? -etf 2 2,930 10-10-2011, 18:11
Viimane postitus: PaigeMaher
  Mis see on? MeritL007 2 2,343 01-10-2011, 13:05
Viimane postitus: artsakas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat