Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anunnakid, reptiloidid jne- kes on kes/mis?
(14-04-2012, 17:52 )VironShaman Kirjutas: Kõige kiirem tee naagadega ehk vangivalvuritega suhtlemiseni on vist Ayahuasca aga ega neile ei meeldi kui neid nähakse ja olemasolust teatakse.
Seetõttu on keelatud kõik tajumuutjad ained peale alkoholi ja tubaka mis pealegi pole see tubakas mida indiaanlased tõmbasid, indiaanlaste tubakas sisaldas narkoolilist ainet. meil vist oli foorumis üks tegelane ka kes madusid oma huvides kasutas.

Kuna VS paistad teadvat nende olemasolust, siis kas sa oma elu pärast ei karda? Ilmselt mitte, kui meile räägid.
Tegelikult huvitab mind rohkem selle indiaanlaste tubaka ladinakeelne nimetus ja kasvuala kui suudad seda öelda ilma mingile .ru saidile viitamata. Tore kui ka saad taime pildile lingi anda.
Vasta
(14-04-2012, 18:04 )kage Kirjutas:
(14-04-2012, 17:40 )Müstik Kirjutas: Kuidas me siis ei tea? Teame ju juba ammust aega.
Nojah, mõne jaoks on sellised asjad oletused, teooriad või hüpoteesid ja mõne jaoks tõestisündinud faktid. Lendav spagetimonster on tegelikult ka olemas.

Kage, siin foorumis on iidsetest kultuuridest rääkinud oma 200-300 erinevat kasutajat - ja väga põhjalikult.
Seega, kui sa selleasemel, et minu antud linkidel kirjutatuga põgusaltki tutvuda viitsiksid, ainult pilad, ei solva sa ainult mind, vaid kõiki neid ajalooga ja mütoloogiaga üksikasjalikult tutvunud kasutajaid.
Kuidas saavad olla kindlad muistsed käsikirjad oletused, teooriad ja hüpoteesid? Kuidas saavad olla kujutised, mis muistsed rahvad kivisse raiunud, olla oletused, teooriad ja hüpteesid?
Rääkimata sellest, et kõigis maailmajagudes on need vägagi sarnased.
See, et sul muistse ajaloo tundmine sedavõrd puudulik on, ei ole kelkimise asi.
See on asi, mida sa peaksid häbenema.
Vasta
(14-04-2012, 20:36 )Müstik Kirjutas: Kuidas saavad olla kujutised, mis muistsed rahvad kivisse raiunud, olla oletused, teooriad ja hüpteesid?
Rääkimata sellest, et kõigis maailmajagudes on need vägagi sarnased.

Selle pärli peaks kivisse raiuma.
Vasta
Lugesin sellist raamatut nagu Lost Book Of Enki. Seal on kirjeldatud Annunakisid üsna põhjalikult, st et see ongi nende lugu, kuidas nad siia tulid ja mis nad tegid siin. Raamatu lõpp oli suht kurvastav, sest Enki jõudis teadmisele, et kui inimesed on annunakide teine evulatsioon, siis inimeste ajalugu teeb samu vigu võibolla. Küsimus oli lihtsalt selles, et kas jätkata inimeste üle valvamist ja õpetamist või lasta neil minna oma rada. Kogu sellest loost paistab, et me olemegi nemad, meie genoomi on peidetud sama areng ja saatus. Mida iganes, olgu see tõsi või mitte, aga huvitavalt teisendatud lugu võrreldes vana testamendiga on see kindlasti. link http://www.mycuriousbrain.com/wp-content...s/LBoE.pdf

Ja muuseas öeldes, sellist liiki nagu reptiloidid pole olemas selle raamatu järgi.
Vasta
(04-06-2012, 06:23 )theodor Kirjutas: Ja muuseas öeldes, sellist liiki nagu reptiloidid pole olemas selle raamatu järgi.

See raamat kodus riiulil olemas. Loetud ka ja niisama lehtisetud, kuid - ehk meenutad mulle
millistel lehekülgedel Sitchin lahkab läbi Enki suu reptiloidide olemasolu küsimust?
Sitchin üldjuhul täiega vältis reptiloidide teemat ja ignoreeris vastavasisulisi kivitahvleid.
Vasta
Selline vihje on olemas 12 tahvli kirjelduses. Selles on sul õigus, et seal pole rohkem teematilist juttu, aga arvan, et antud lause kirjeldab kõik, mida Sitchin arvas reptiloididest.

But in the new domain, where Ningishzidda the Winged Serpent was called, a new count of its
own began.

Paljudes lugudes on juttu lendavast madust või hoopis kilpkonnast jne... Tegemist pole Ningishzidda puhul ju reptiloidiga. Ju ta võttis endale sellise kujutluspildi endale, et inimesed teda millegagi samastada suudaksid või lihtsalt midagi tema riietuses koos varustega meenutas reptiloidi.
Vasta
(04-06-2012, 06:23 )theodor Kirjutas: Ja muuseas öeldes, sellist liiki nagu reptiloidid pole olemas selle raamatu järgi.

(04-06-2012, 09:31 )theodor Kirjutas: Selline vihje on olemas 12 tahvli kirjelduses. Selles on sul õigus, et seal pole rohkem teematilist juttu, aga arvan, et antud lause kirjeldab kõik, mida Sitchin arvas reptiloididest.



Tsitaat:But in the new domain, where Ningishzidda the Winged Serpent was called, a new count of its own began.

Kuid uues kodus kus Ningishziddat kutsuti Tiivuliseks Maoks algas uus ajaarvestus.


Vihje, et pigem ON olemas - mitte aga "selle raamatu järgi reptiloide pole olemas".
Vasta
Tsitaat:Vihje, et pigem ON olemas - mitte aga "selle raamatu järgi reptiloide pole olemas".
Jään siiski oma arvamuse juurde liigina neid pole olemas, kuid nii näidatud lasta - JAH.
Tsitaat:Ja muuseas öeldes, sellist liiki nagu reptiloidid pole olemas selle raamatu järgi.
Kui lihtsalt tahad norida mu lause kallal, siis palun väga. Tahtsin seda lauset vähe muuta - jäin pisut hiljaks.

Vasta
Ahh mis sa nüüd - ei viitsi ma norida - lihtsalt olles lugenud Sitchini raamatud originaalis läbi
leian,et kuigi ta on üritanud seda teemat vältida siis siin ja seal on ta andnud vihjeid, et need
elukad ei olnud sumerlastele mitte võõrad. Võib ju vaielda terminite kas see või teine sõna
tähendab sauroidi või reptiloidi, kuid hetkel see suurt midagi ei muuda.
Enamus esoteerikale rohkem valla olevad uurijad leiavad, et nad (vähemalt) olid olemas.
Nende viibimine praegust Maal ja millise kujuga on omaette teema. Kui sa ei soovi uskuda siis
palun see on sinu õigus. Kuid sellisel juhul väldi palun väidet stiilis - "ei ole olemas" vaid pigem
kasuta väidet "ma ei usu, et nad on olemas" - see oleks täpsem.
Hetkel tundub, et ei ole kellelgi ühtegi käega katsutavat tõendit nende olemas olust, kuid mõned
ajaloolised materjalid annavad siiski põhjust uskuda, et vähemalt mingil ajahetkel olid nad siiski
luust ja lihast elukad, ning vähemalt mõned inimesed ka kontakteerusid nendega.
Seega - ootame ära mis tulevik toob ja näitab.
Vasta
Kuna viimasel ajal on lugeda olnud ainult antifashistide heietusi mitte meie universumis toimunud ajaloost siis ehk on alljärgnev mõningaks vahelduseks.

Jutt on võetud blogist mida veab vene hüpnotisöör kes tegeleb regressiiv hüpnoosiga,
viies oma patsiendi transsi ehk ka astraalrännakule. Noh savi kuidas ta seda ka nimetab. Blogis on kirjutatud nendel rännakutel operaatorilt saadud vastused.

http://digitall-angell.livejournal.com/31209.html

Tõlge vene keelest. Selline kiire.


Maa ajalugu Annuakide pilgu läbi. Astraalse luure seanss
“Astraalse luure seanss viidi läbi 2009 a. veebruaris, sellepärast toon ära kõik kuidas see sellel hetkel oli.
Väljudes kehast hakkasin ma otsima nende märki, lootes et mind viib nende planeedi juurde ja ma näen kõike oma silmadega. Kuid viis mind hoopis Saturni rõngastesse kus ma nägin nende laeva ja annuakke selles. Tuli keskenduda nende füüsilisele olemusele, minu ees seisis olend kes oli sarnane Valujevile (vene poksija). Mul hakkas naljakas ja mõtlesin, et “vaja siis niimoodi inimeste seas ringi käia”.

See olend omas valget (nagu inimestel) nahavärvi, tohutut kasvu ja laiu õlgu. Peale seda proovisin ma tõmmata olendit kontaktile, kuid ta oli seotud mingite arvutustega ja ei pööranud minule mingit tähelepanu. Mul tuli talle mentaalselt saata signaal, mis sekkus tema mõtte käiku, ta jäi liikumatuks ja hakkas mentaalselt kuuletuma.

Tema: (häiritult) kes siin on?
Mina: see olen mina M.

T: (ehmatunult) mis vaja on?
M: tahtsin sinuga rääkida
T: (ei tahtnud edasi anda kuid kandus edasi) noh näed nüüd … jäin istuma… vaja muutuda. Üldse on meil hingedega suhtlemiseks preestrid.
M: mõtlen endamisi et nüüd paneb mentaalse bloki peale ja kontakt on läbi

Sellel ajal võttis ta mingi seadme ja viis enda eest läbi.

T: Ma ei näe sind kuid kuulen ja seade näitab sind.
M: nojah (naeran)

Tema mingi aeg vaikib ja mõtleb endamisi.

T: aga mis sul minult vaja on?
M: lihtsalt vestelda
T: mis sa teada tahad?
M: räägi endast …oma planeedist
Ta viskab tohutu mõtte, milles näidatakse planeedi välimist ja sisemist osa, nad elavad sees ja pinnal, ümbrus on põhiliselt tasane, palju liiva, mõned mäed , ookeanid. Pind on väherahvastatud, põhiosa elab planeedi sees, kus on ka puud ja loodus. Kõik see oli justkui käsitsi armsalt tehtud kuid mitte eriti harmooniline. Rasse on 3: sellised “valujevid” nagu tema, siis sellised mustad nagu “urukhaid” ja kolmandad sinakavõitu naha ja suurte silmadega. Järgmisena saadab ta pildi et tema nimi on Vartseholl ja ta töötab astronoomina.

M: miks te siis Saturni rõngastes asute?
T: hea koht tähtede jälgimiseks ja nende üle kes liiguvad trassil, lisaks maskeering
M: ei saanud päris aru
T: mõningad reisivad mööda teada olevaid trasse, need on koostatud kaua aega tagasi ja ei muutu… kolmanda tiheduse jaoks on see mugav, milline ei oleks ka liikumiseviis. Me jälgime neid, et nad ei tungiks meie tsooni. Põhiliselt jälgime tähti mis meid huvitavad
M: Kuidas liigub teie planeet?
T: (saadab mõtte) mööda trajektoori ümber tähe mis kuulub Sirusesse ja mis pöörleb kui Päike. Hetkeks on see kokkukukkunud kuid jätkab tiirlemist. See täht läks üle teise seisundisse, teise tihedusse, füüsiliselt kujutab ta endast väikest musta tükki.
M: kuidas te aega mõõdate?
Jälle saadab mõttevormi, milles on juskui mingi mõõtepunkt kuid mis ei ole seotud planeetide või tähtede liikumisega. (nagu ma aru sain on see punkt justkui mingi elusündimise moodul, mingi universumi impulss, millest nad alustavad arvutamist.
M: aga kuidas sa oma vanust mõõdad?
Ta sulgus ja mõtleb kuidas seletada, seejärel saadab mõtte kus on number 80
M: 80 see on period sinu sündimise ja tähe alguse vahel?
T: jah kuid me ei mõõda oma vanust, me lihtsalt elame
M: ja kuidas on tete planeedi juhtimine?
T: grupil planeedil …. Meie tsivilisatsioon eksisteerib mõnedel planeetidel ja igaühes on preestrite nõukogu (näitab motet kus pea preester valitakse mingiks ajaks, kes juhib juba preestrite nõukogu kelledest ta oli valitud, nõukogu juhib erinevaid struktuure mis on sarnased maal olevatele- sõjaväeline osa jne)

T: aga tead, meil on nii et ainult preetrid võivad selliste hingedega rääkida.
T: meile lihtsatele on keelatud sellistega nagu teie tegemist teha (räägib mentaalselt, kuid vaatab füüsiliselt kogu aeg enda ümber)
M: aga meid ju keegi ei kuule
T: mõttes oskavad suhelda ainult preestrid, kuid mind hämmastab fakt et ma sinuga suhtlen

Vahetan teemat

M:tead sa midagi Maast? (näitan pilte maast)
T: ohjaa, me püüame maalt signaale ja vaatame seda mida inimesed nimetavad televiisoriks, kui on midagi tähtsat edastame oma planeedile
M: hea küll…. Millal te viimati maal olite?
T: mitte nii ammu … viimane oli 32 ekspeditsioon… aga inimesed nagu nad olid metsikud, selliseks on ka jäänud

M: (näitan legendi sellest kus miskid jumalad laskusid taevast ja võtsid maa naisi naiseks ja elasid planeedil) kas need on nemad?
T: jah… see on traagiline ja häbiväärne osa meie eksisteerimisest
M: räägid?
T. võin (saadab pildi)

Pildi seletus

Atlantise ajal omasid nad kaubandussuhteid nendega ja kauplesid millega iganes. Olid ka diplomaatilised suhted. Kuid Atlantis ei kaubelnud nendega väga innukalt, silmas pidades nende agressiivet mõtlemist ja käitumist. Kogu Atlantise aja jooksul saadeti maale 19 ekspeditsiooni (laevade gruppi) , sellal ei olnud tehnoloogia neil väga arenenud ja reis kestis u. 1,5aastat. Sellal kuulus annuakide tsivilsatsioon Veega grupi föderatsiooni ja neil polnud plaane atlantide vastu sõtta minna kuna atlantid olid palju arenenum tsivilisatsioon. Kuid kui Veega föderatsioonil tekkis konflikt ja annuakid olid sunnitud astuma sõtta Orioni vastu ei olnud neil aega enam viisakusavaldusteks atlantidega. Kui aga Atlantis kokku kukkus, kaitsti omi valdusi.

Peale lüüasaamist kaotasid nad 2/3 nende kontrollitud planeetidest ja olid rahu sunnitud tegema. Peale seda kui kõk maha rahunes tulid nad maale tagasi kaupa tegema, kuid avastasid et atlante pole. Annuakid ei varjanud oma rõõmu et planeet kellegile ei kuulu enam, kiirelt teatasid sellest koju ja kuulutasid selle oma kolooniaks, arvestamatta seal elavatega. Kuid nad eksisid… siin olid teiste kõrgeltarenenud tsivilisatsioonide esindajad. Esimese annuakide poolt jõu demonstratsioonile siiruslased kasutasid nende vastu kiiri, millega annuakide mõned vaprad sõdalased tehti idiootideks ja mentaalne väli kokkus kokku.

Tuli istuda läbirääkimiste laua taha. Lepiti kokku järgnevas, et kord paarisaja aasta tagant saabub ekspeditsioon ja nad korjavad mõningad ressursid (protsent oli väike). Rahulikus olukorras saabus 12 ekspeditsiooni.. laevad saabusid, jätsid maha “vahetus töölised”, korjasid ressursid ja lendasid tagasi, saabudes uuesti 350 a tagant. “Töölised” olid kogu aeg samad, vähestel oli tahtmist male lennata, kuna tagasi tulnud “ töölisvahetus” rääkis lugusid meres elutsevatest elukatest, kurjadest elukatest metsas ja metslastest. Regulaarselt ekspeditsioon kes naases, ei toonud tagasi 20-35 töölist- keda oli ära söönud krokodill, kes suri õnnetuse läbi jne.Üldiselt kellegil polnud tahtmist siia tulla…. Kuid kui saabus 32 ekspeditsioon kõik muutus.

Tõusis mäss, sest mõningad olid end mugavalt sisseseadnud, ja ei tahtnud tagasi lennata ega midagi koju tagasi viia sest tunti end siin kuningatena. Kokkuvõttes jäi u. 300annuakit siia, ülejäänud läksid koju tühjade kätega. Koju jõudes andsid nad ülevaate mis juhtus ja nõukogu tahtis alguses karistada allumatuid, kuid siis võeti vastu otsus et las istuvad seal koos inimestega, kiiremini surevad või löövad üksteist maha. Mingi aja pärast saadeti luurelaev, kuid maani nad ei jõudnud ja kadusid üldse. Sellest ajast pole saadetud ühtegi ekspeditsiooni.


Lugu tundub lapsik ja naljakas, kuid kui blogist lugeda ülejäänud tekstid siis kujuneb mingi pilt milline “kosmosemaffia” ja “kosmosepätid” siin tegutsesid ja tegutsevad.
Noh nagu VS neid nimetab.

Hüpnoosi ajal annavad praktiliselt kõik sarnaseid vastuseid küsimustele, milleks on et maa ongi kosmospättide areaal, maa iseenesest on vangla kus ka vangivalvurid end eriti hästi ei tunne ja ainuke mis inimestel on -on nende vaba tahe mida universumi seaduste järgi ei saa eirata. Küll võib igatmoodi mõjutada vaba tahte vormumist.
Kirjeldatakse et enamus kanaldustest on BS, kõik religioonid on ainult energia varastamise vorm jne jne.
Samuti on astraalse luure kirjeldus nn 21.12.12 kohta.

Vasta
Tänud tõlke eest. kas keegi viitsik sealt rohkem tõlkida? Ise kahjuks venekeelt ei räägi. Google translate jääb kah hätta.
Vasta
Oot-oot, kes on Hall?

Ma tean kah mingit halli aga ma pole kunagi arvanud, et see saaks midagi poordumatult halba ette v6tta / yhel hetkel ta lihtsalt on v6i tuleb aga ta on ajatu, kohatu, p6hjata ja p6hjuseta ... olend, kogum ... on pisut hirmutav aga mitte nii hirmus kui Must. Must tuleb jarsku ja ehmatab. Hall on pigem nagu tyytu koer, kellest vabanemiseks ei tohi yles naidata hirmu ega kindlameelsusetust. Ja hall ei tule tuppa kui sa ei luba - must kaib igal pool, anna ainult p6hjust, enamasti on siis keegi koolend v6i minemas vahemalt v6i yritab keegi su /jalgu murda/ kaugelt.
Vasta
Seda, et saturni rõngaste sees on mingi baas rääkis üks teine tulnukas-Roswellis allakukkunud vist ja et tema on sealt pärit. Nüüd siis hoopis anunakidel seal baas. Üks pudru ja kapsad.
Vasta
(18-11-2012, 14:23 )soe1 Kirjutas: Seda, et saturni rõngaste sees on mingi baas rääkis üks teine tulnukas-Roswellis allakukkunud vist ja et tema on sealt pärit. Nüüd siis hoopis anunakidel seal baas. Üks pudru ja kapsad.

Pildil Maa ja Saturni võrdlus - mahuvad sinna kõik ära - hallid ja annunakid.

[Pilt: earth_vs_saturn.gif]
Vasta
Miks me neid yldse nagema peame, mingi systeemiviga?
Vasta
(18-11-2012, 16:12 )katakaroliina Kirjutas: Miks me neid yldse nagema peame, mingi systeemiviga?

Süsteemi ümberkorraldamisel esineb tihti nö. näpukaid.
Vasta
(18-11-2012, 14:23 )soe1 Kirjutas: Seda, et saturni rõngaste sees on mingi baas rääkis üks teine tulnukas-Roswellis allakukkunud vist ja et tema on sealt pärit. Nüüd siis hoopis anunakidel seal baas. Üks pudru ja kapsad.
Sa eksid jälle, neil vendadel(Domeeni ekspeditsioonil) oli baas asteroidide vöös, siis planeet Maldeki(Malona) jäänustes.Shock
Pudru ja kapsad küll ,aga kus siis täpsemalt?Sick
Vasta
(18-11-2012, 18:50 )tapsix Kirjutas:
(18-11-2012, 14:23 )soe1 Kirjutas: Seda, et saturni rõngaste sees on mingi baas rääkis üks teine tulnukas-Roswellis allakukkunud vist ja et tema on sealt pärit. Nüüd siis hoopis anunakidel seal baas. Üks pudru ja kapsad.
Sa eksid jälle, neil vendadel(Domeeni ekspeditsioonil) oli baas asteroidide vöös, siis planeet Maldeki(Malona) jäänustes.Shock
Pudru ja kapsad küll ,aga kus siis täpsemalt?Sick

Ikka peas, ikka peas Smile
Lihtsalt uue inffi laadimine mis praegu käib, võtab aega ja nõuab arusaamist. Sellega me siin ju ka kogu aeg tegeleme Smile ja ühtlasi loome mingit selgust. Hakkame ka juba aru saama, et läbitöödeltud eri materjalidest hakkavad osad asjad väga hästi kokku klappima ja osad mitte. Ehitame edasi Smile
Vasta
Õigus oli jah nii. Huvitav jutt igatahes see venekeelsel saidil saaks vaid aru. Et mis seal selle 12. 2012 kohta räägiti.
Vasta
(18-11-2012, 19:23 )soe1 Kirjutas: Õigus oli jah nii. Huvitav jutt igatahes see venekeelsel saidil saaks vaid aru. Et mis seal selle 12. 2012 kohta räägiti.
Rumal´i lugu oli tõesti huvitav, pole saanud veel uurida, ehk homme.
Pakuks mõne tsitaadi teisest jutust:
Tsitaat:1997. a detsembris hakkasin suhtlema teise reptiilse rassiga, kes oli täiesti erinev
eelmisest kahest. Mul oli raske välja selgitada millisest tähesüsteemist nad pärit olid.
Algul sain info, et nad olid Zeta Reticulast, kuid ei olnud Hallid (Greys). Hiljem
hakkasin infot saama, et äkki nad olid Siirius B-lt. Alles hiljuti sain info, et nad olid
tegelikult Tau Cetuselt. Ma pole kunagi suutnud selgitada kogu seda segadust, kui,
siis ainult sellega, et nad elasid kõikides nendes kohtades ühel või teisel ajal. Aga
moodus, kuidas lõpuks seda rassi tuvastama hakkasin, oli tõepoolest väga huvitav.
Veidi aega peale seda kui nad minuga kontakteerusid, anti mulle teada faktist, et olin
olnud reptiilne olend nimega An, hääldatakse "ahn". Olin saanud infot, et jah, see oli
sama olend, keda sumerid olid pidanud üheks oma "jumalaks". See on sama isik,
kellest Zecharia Sitchin räägib oma raamatus 12. planeet (The 12th Planet). Olin
saanud teave, et ta oli olnud ühe reptiilse rassi ülemjuhataja või "Pimeduse Vürst"
("Dark Lord"). Siis, kui hakkasin suhtlema selle uue reptiilse rassiga, sain sõnumi, et
nad on An’i rass. 12. Planeedis nimetas Sitchin maaväliseid, kes olid tulnud siia
Maale, anunnakkideks, sest nad olid seotud "jumal" Ani või Anuga. Seega, järgides
traditsiooni, hakkasin kutsuma seda reptiilset rassi anunnakkideks. Muidugi, nimi
Anunnakki tähendab lihtsalt "need, kes tulid ülevalt" ning seda võib kasutada
mistahes maavälise rassi puhul. Hiljem mõistsin, et mitte kõik maavälised, kes tulid
Sumerisse, polnud reptiilsed, seega hakkasin neid kutsuma anunnakki reptiililisteks.
Hiljem sain ka teada, et An ja Anu olid kaks täiesti erinevat olendit. Aga see lugu
tuleb hiljem.
Tsitaat:Nüüd hüppan edasi aega, mis oli umbes 450000 aastat tagasi. Ma ei saa olla
täiesti kindel selle aja täpsuses, aga tean, mis juhtus, sest jälle oli üks mu "teine mina"
seal. See oli väga kriitiline aeg Maa ajaloos ja see pani nurgakivi sellele, mis toimub
täna siin Maa peal. See, mis juhtus, sobib väga hästi minu teooriaga, et muundujate
Nüüd hüppan edasi aega, mis oli umbes 450000 aastat tagasi. Ma ei saa olla
täiesti kindel selle aja täpsuses, aga tean, mis juhtus, sest jälle oli üks mu "teine mina"
seal. See oli väga kriitiline aeg Maa ajaloos ja see pani nurgakivi sellele, mis toimub
täna siin Maa peal. See, mis juhtus, sobib väga hästi minu teooriaga, et muundujate
Esiteks, saan info, et tegelikult oli asjaga seotud neli erinevat olendite rassi, kes
tollal siia tulid: loomulikult muundujad, amfiibsed ja ka tauruslased ja anunnakki
reptiillased. Kuid oluline asi, mida tuleb siin tähele panna, on see, et anunnakki
reptiillased, kes siia tulid, olid need, kes olid muundujate ja amfiibsete kontrolli all.
Saan info, et nad ei tulnud siia omal vabal tahtel. Muundujad tõid nad siia läbi viima
olulist operatsiooni, mida nemad ja tauruslased ei olnud võimelised ise tegema.
Amfiibsete roll oli lihtsalt kontrollida anunnakke. Muidugi tulid nad Orionist siia oma
kosmoselaevades ja ei elanud "12. planeedil", nagu Sitchin väitis. Nagu varem
mainisin, see, mida ta nimetab "12. planeediks" oli tegelikult sama hävituskomeet,
mis põrkas kokku Mu-ga Lüüra süsteemis. Saan info, et muundujatel võis olla midagi
pistmist asjaoluga, et see tuli ka siia päikesesüsteemi. Ma ei ole selles kindel, aga kõik
on võimalik.
Mul on tunne, et nad võisid luua baasi planeedile Malona või Maldek, mis oli
viies planeet meie päikesesüsteemis, mis on nüüd asteroidivöö. Vibratsioonilised
energiad Malonal olid kõrgemad kui Maal ja see oleks olnud muundujatele palju sobilikum.
Maa energiad olid ikka veel väga "reptiilsed", sellepärast oligi anunnakkide
kasutamine vajalik – neil ei olnud mingeid probleeme Maa energiatega ja võisid tulla
ja minna vastavalt soovile. Aga muundujad vajasid mingit sorti kaitsekilpi/kaitset ja
sellega seoses saan info, et seetõttu ehitati astmiktornid või püramiidid. Neid kasutasid
muundujad kui templeid selleks, et alla tulla ja teostada järelvalvet anunnakkide
üle ja oma projekti juhendada.
Saan info, et peamiselt oli kolm olendit, kes olid selle operatsiooni eest
vastutavad, nagu Sitchin ütles. Kasutan nende jaoks samu nimesid nagu Sitchin: Anu,
Enki ja Enlil. Sitchin ütles, et Anu oli Enki ja Enlil’i isa ja nad olid vennad. Aga mulle
tuleva info kohaselt olid nad kõik pärit erinevatest rassidest. Anu oli tauruslane, mis
sobib Sitchini ütlusega, sest teda kujutati "pullina". Aga saan info, et Enki oli
muunduja ja Enlil oli anunnakki reptiillane. Mis sobib samuti, kuna Enlil’i kujutati
neist kahest rohkem "kurjana" ("Evil"). Anu kohalolekuks oli kaks põhjust. Esiteks
vajasid nad võimsat kolmandat osapoolt, kes tegutseks vahemehena Enki ja Enlil’i
vahel, ja muundujate ja anunnakkide vahel. Aga ilmselt, mis veelgi olulisem, Maa
sisaldas kulda ja teisi mineraale, mida on võimalik töödelda "valgeks pulberkullaks".
Seega vajati mineraalainete töötlemiseks tauruslasi. Aga muidugi vajasid nad ka orje,
kes kaevandustes töötaksid. Sitchin väitis, et nad lõid geneetiliselt muudetud inimrassi,
kes töötaksid kullakaevandustes. Aga mina saan info, et selleks tõid nad siia
oma orjad. Sellepärast toodigi dogoni rass, millest varem rääkisin, siia Siirius B-st.
Kuigi Sitchinil oli põhimõtteliselt õigus, et nad lõid "uue" inimeste rassi, ei olnud tal
päris õigus selle koha pealt, miks. Muundujatel oli oma inimeste loomise suhtes teine
eesmärk.
Aga ilmselt kõige üllatavam osa infost, mida olen saanud, on see, et Enlil oli
NAINE mitte mees. Kuidas saan selles nii kindel olla? Sest ma ise olingi Enlil. Ta oli
üks mu "teistest minadest", üks mu hinge kehastusi anunnakki reptiillasena. Aga kas
see on tõesti nii üllatav? Ma tahan öelda, et Enlil’i on alati kujutatud kui "tumedat"
olendit. Noh, universumi tume energia või tühjus on tegelikult universumi naisenergia.
Füüsilised reaalsused loodi mehe "valgusega" tungides naise "tühjusesse" või
"tumedasse/pimedasse" energiasse. Tühjus on koht, kus kõik võimalikud tulevikud
lebavad, see on tõesti jumaliku ema loomishäll. Samuti saan info, et Enki ja Enlili
rollid nagu Sitchin kirjeldas, olid hoopis vastupidised. Tema loos oli Enki see, kes
tundis kaastunnet enda loodud inimestele ja päästis nad suure uputuse purustustest.
Aga tegelikult oli see Enlil, kes tundis kõige rohkem armastust ja kaastunnet TEMA
ENDA loodule. Aga ma ei kahtle hetkekski, et ta tõlgendas vana Sumeri tahvleid ja
sümboleid õigesti. Kuid sa pead meeles pidama, kuidas muundujad kasutavad kogu
aeg peegleid ja neil on vastupidiseks pööratud pildid ja tähendused religioonisüsteemis,
mida nad on loonud eoone. See on väga oluline osa nende meelekontrolli
taktikates. Muidugi, see hoiab tõde peidetuna ja hoiab inimesi eksinuna ja segaduses –
nii on neid palju lihtsam kontrollida. Aga tuleb ka meeles pidada, et enamik meie
religioone on meestekesksed. Muidugi nad ei taha, et me teaksime, et üks "jumalatest"
oli tegelikult "jumalanna" ja kes oli peale selle veel reptiililine. Sel oli väga oluline
põhjus, miks ta nende operatsiooni kaasatud oli
Kogu selle operatsiooni peamine eesmärk oli "luua" "inimeste" rass, kes
kannaksid enda DNA struktuuri ja mis oleks selline, et neid inimesi oleks võimalik
kergesti allutada nende meelekontrollile. Sitchin räägib sellest (kuid mitte meelekontrolliga
seoses) ja järeldab õigesti, et "Aadam" ja "Eeva" loodi läbi algsete
primitiivsete inimeste geneetiliste manipulatsioonide ja vihjab isegi kloonimisele. Ma
saan sõnumi, et tegelikult lõid nad KLOONID neandertaallaste rakkudest ja DNAst.
Aga neil oli vaja ka "sisestada/lõimida" natuke oma DNAd, mis oli teine suur osa
nende plaanist. Seega on see peamine põhjus, miks muundujad vajasid Enlil’i ja
anunnakke – nad olid meistergeneetikud. Muundujad suutsid kloonida, kuid nad ei
olnud võimelised tegema DNA lõimimist, mis oli vajalik nende plaani jaoks. Kloonid
on steriilsed ja nad ei oleks olnud võimelised loomulikult paljunema ja neid saab
kopeerida ainult läbi järgneva kloonimise. Aga seda just muundujad tahtsidki. Kui
algne kloon oli loodud mõnede nende enda DNA ahelatega, siis oleksid saanud nad
kloonimist juba ise teha ja poleks enam anunnakkide abi vajanud
Miks peaksid nad tahtma luua kloonide gruppi siin Maa peal? Samal algsel
põhjusel, miks nad kloonisid Hallid – reptiililiste hävitamiseks. Saan info, et nad
tahtsid "puhastada" Maa kõikidest reptiilsetest liikidest ja muudest liikidest, mille
DNA oli valdavalt reptiilne. Nad olid juba hävitanud kõik dinosaurused, kuid enamik
ellujäänud liikidest kandsid veel endiselt palju reptiilset DNAd. Nüüd nad plaanisid
teha veel "puhastus"tööd. Aga neil oli vaja olendite rassi, kes oleksid võimelised siin
Maa peal elama selleks, et seda efektiivselt teha. Need inimkloonid oleks
programmeeritud läbi meelekontrolli, et alustada pikka aeglast protsessi kõikide
reptiilsete eluvormide hävitamiseks, selleks, et muuta Maa muundujate redupaigaks.
Kloone oleks neil palju lihtsam kontrollida kuna neil poleks "hinge"ühendust ja nad
oleks nagu androidid. Aga ka kõige hiilgavamad muundujate ja inimeste plaanid
lähevad vahel viltu.
Taas oli meie nõukogu sunnitud sekkuma, sest see oli täpselt see asi, mida kogu
meie missioon oli ette nähtud vältima. Niisiis, loomulikult pidin ma kehastuma
Enlilina ja see ei olnud kokkusattumus, et temake oli üks tipptasemel anunnakkide
geneetikuid nendest, kes olid muundujate kontrolli all. Me pidime kindlustama, et
muundujatel poleks muud võimalust kui teda kaasa võtta. Enlil ei saanud peatada
muundujaid inimkloone loomast, kuid ta sai muuta "retsepti", lisades väikese
mikrokoguse enda DNAd. Kuid mis veelgi tähtsam, tal oli võime anda nendele
inimkloonidele tõeline elu"essents ", nii et nad saaksid ise paljuneda ja see oli täpselt
see, mida ta tegi. Loomulikult saab seda ainult naine teha, mitte mees. Nii et see oli
tegelikult Enlil, mitte Enki nagu Sitchin oli teatanud, kes oli vastutav nendele
inimestele paljunemisvõime andmise eest. Kuidas ta seda tegi, seda ma ei tea. Ma
lihtsalt tean, et lisaks naiseks olemisele olid Enlilil erilised vaimsed võimed, mis olid
vajalikud selle võimalikuks tegemisel.
Kuid mõelge selle üle, mis on elu"essents" tegelikult. Loomulikult on see "hinge
teadvus". Kas see on juhus, et Piiblis "Jumal" keelas Aadamal ja Eeval süüa vilju
"teadmiste puust/elupuust". Mis sa arvad, mida "teadmiste puu" tegelikult esindas?
Hinge teadvust/teadlikkust, muidugi! Muundujad tahtsid, et need inimesed poleks
midagi enamat kui programmeeritavad androidid, kes teeks nende eest nende musta
tööd. Kas ka see on juhus, et piibliloos oli "Saatan" see, kes võttis mao või reptiili
kuju, ja sisuliselt andis neile selle "vilja"? Kas ka see on kokkusattumus, et Sitchini
raamatus kujutati Enlil’i "kurjana" ("Evil")? Aga see, mida ta tegi, kas see oli
tõepoolest "kuri" ("Evil")? Ta andis nendele inimestele võime tõeliselt elada (LIVE)
ja iseenda eest mõelda. Nüüd on neil võimalus vabastada end muundujate kontrolli
alt. Seega küsin teilt veelkord, kes oli tegelikult "kuri" ("Evil") ja kes oli tegelik
"kurat" ("Devil"), reptiililised või muundujad? Ma leian, et ka see on huvitav, et Enlil
oli sisuliselt Belsazari teine "mina", keda muundujad kutsusid ennekõike "saatanaks".
Kas kõik see on kokkusattumus või sünkroonsus?

http://www.aigarsade.com/Tode_Orioni_sisalikest.pdf

Vasta
Tubli, mitte ühtegi vastuväidet, kas see ongi siis TÕDE ja ainult tõde.
AAMEN. wink
Vasta
(24-11-2012, 07:48 )tapsix Kirjutas: Tubli, mitte ühtegi vastuväidet, kas see ongi siis TÕDE ja ainult tõde.
AAMEN. wink

Vaevalt küll, et see on tõde. Ei taha hakata vaidlema, aga minujaoks olid need jutud reptiilidest pullik.... Aga eks las igaüks teeb ise oma järeldused.

Vasta
(24-11-2012, 16:34 )soe1 Kirjutas:
(24-11-2012, 07:48 )tapsix Kirjutas: Tubli, mitte ühtegi vastuväidet, kas see ongi siis TÕDE ja ainult tõde.
AAMEN. wink

Vaevalt küll, et see on tõde. Ei taha hakata vaidlema, aga minujaoks olid need jutud reptiilidest pullik.... Aga eks las igaüks teeb ise oma järeldused.

Et siis "pudru ja kapsad" pullikaka kastmes.wink
Arvata võib, et Sulle meeldivad rohkem Moosese jt. sarnased tekstid, kuid ka seal on juttu elohimidest ja nefilimidest , kes ei ole kahjuks mitte inglid.Sick
Loomulikult on meile õige tihedalt tilgutatud Zecharia Sitchini, David Icke, Drunvalo (kõik kenad "valitud rahva" esindajad)poolt treitud teoseid, mida tõlgitud ja mis on kätte saadavad pea kõikides keeltes.Angry
Üks tilk ei tee veel midagi, aga pidevalt tilkudes tekib auk.Shock, või kui tilgub kuskil koopas tuhandeid-miljoneid aastaid, siis lausa stalakmiidid- stalaktiidid. Nende lahustamiseks tuleks tilgale lisada tiba hapet ja mingi aja pärast need sambad kaoksid.Ph34r2 Meil on kahjuks aega vähe antud, aga hapet ma pakun althõlma teile, ise teate, kas kallate kraanikausist alla või lahustate sellega midagi.wink
Vasta
[quote='tapsix' pid='167243' dateline='1353822351']



[quote]

Et siis "pudru ja kapsad" pullikaka kastmes.wink
Arvata võib, et Sulle meeldivad rohkem Moosese jt. sarnased tekstid, kuid ka seal on juttu elohimidest ja nefilimidest , kes ei ole kahjuks mitte inglid.Sick

[/quote]
Selles asjas eksid sa küll tõsiselt. Nende Moosese ja teste sellise teema tegelastega olen põgusalt tuttav (nagu me kõik), aga sellega see ka piirdub. Tegelikult meeldivad mulle ikka rohkem need samad jutud reptiilidest, hallidest, anunakidest meteoori vöös jne. Kuid ma ei eitaks ega jaataks ühtegi juttu enne, kui see pole reaalselt tõestatud. Kuigi jah mõni jutt tundub rohkem pullik.... Ja kui nüüd kõik erinevad jutud kokku panna siis tulebki üks pudru ja kapsad. Sealt leiab muidugi seoseid ja sarnaseid jooni, aga see võib olla lihtsalt autorite mõjutustest teistest juttudest, või siis soovib keegi hämada, et me inimesed arvaksime, et näe leidsime tera erinevatest juttudest ja nüüd teame mis toimub. Vale levitajad aga peavad peenikest naeru. Ja siis on veel ka võimalus, et seal ongi iva.

Edu tõe otsinguil.

Vasta
(25-11-2012, 09:59 )soe1 Kirjutas:
(25-11-2012, 07:45 )tapsix Kirjutas: Et siis "pudru ja kapsad" pullikaka kastmes.wink
Arvata võib, et Sulle meeldivad rohkem Moosese jt. sarnased tekstid, kuid ka seal on juttu elohimidest ja nefilimidest , kes ei ole kahjuks mitte inglid.Sick
Selles asjas eksid sa küll tõsiselt. Nende Moosese ja teste sellise teema tegelastega olen põgusalt tuttav (nagu me kõik), aga sellega see ka piirdub. Tegelikult meeldivad mulle ikka rohkem need samad jutud reptiilidest, hallidest, anunakidest meteoori vöös jne. Kuid ma ei eitaks ega jaataks ühtegi juttu enne, kui see pole reaalselt tõestatud. Kuigi jah mõni jutt tundub rohkem pullik.... Ja kui nüüd kõik erinevad jutud kokku panna siis tulebki üks pudru ja kapsad. Sealt leiab muidugi seoseid ja sarnaseid jooni, aga see võib olla lihtsalt autorite mõjutustest teistest juttudest, või siis soovib keegi hämada, et me inimesed arvaksime, et näe leidsime tera erinevatest juttudest ja nüüd teame mis toimub. Vale levitajad aga peavad peenikest naeru. Ja siis on veel ka võimalus, et seal ongi iva.
Edu tõe otsinguil.
Selle jutuga sajaga nõus.Smile1
Ma olin ka kaua aega David Icke lummuses, sest ta avas mitmeid tagamaid, aga reptiilide istutamine sellesse konteksti oli nagu nende "süüdi" lavastamine. Peale Lacerta lugu oli palju küsimärke millest paljud kadusid peale selle lugemist. Pisikesest pildist tekkis juba suur puzzle, kus tükid sobitusid "klõpsti" oma kohale.Smile
Selle mängu juurde kuulub ka nn."peegli maagia" ja veel palju muud.Smile1
Ma ei saa vanduda et tean "kogu tõde", seda kindlasti mitte, aga ma ootan suure põnevusega mis edasi juhtub.Shock
Tsitaat:Muundujad olid väga teadlikud selle planeedi tähtsusest ja nad teadsid, et kui nad
saaksid selle teha oma uueks kodumaailmaks, siis saaksid nad kontrollida seda
galaktikat tervikuna ja võib-olla ka paljusid teisi galaktikaid. Nad saaksid taastada
impeeriumi, mille ehitamist nad olid alustanud miljardeid aastaid tagasi Nõukogu
Galaktikas. Aga siin oli üks suur probleem. Kui nad esimest korda siia tulid, valitsesid
planeeti dinosaurused, reptiilsed! Loomulikult olid nad kõikide sõdade käigus reptiilsete
rassidega muutunud kõikide reptiililiikide vastu täiesti paranoiliseks. Loomulikult
ei saanud nad lubada, et nende enda DNA saaks ohustatud või mürgitatud ükskõik
millist liiki reptiilse DNAga. Nüüd, mil nad olid leidnud endale ideaalse planeedi, aga
oh õudust ja seda lõputut Issanda kiusu – valdav DNA, mis siin eksisteeris, oli
reptiilne!
Aga see neid ei heidutanud. Me kõik teame, mis juhtus dinosaurustega 65
miljonit aastat tagasi, kuid aasta tagasi lugesin kõige huvitavamat e-kirja, mis sellest
jutustas. Sõnumi nimetus oli "The Lacerta Files". Autor oli olnud kontaktis pärismaise
Terra (Maa) reptiilse olendiga nimega Lacerta. See oli väga huvitav lugu ja Lacerta
selgitas palju asju Maa ajaloost ja
kuidas paljud erinevad maavälised
rassid olid siia tulnud. Aga minu
jaoks oli tema jutus kõige huvitavam
see, et dinosauruste väljasuremist ei
põhjustanud asteroidi või komeedi
kokkupõrge nagu meie teadlased
arvavad. Ta ütles, et oli olnud sõda
kahe maavälise rassi vahel, humanoidide
rassi ja reptiilse rassi vahel.
Ta ütles, et reptiillased olid lõhanud
"erilist liiki vesinikpommi". Ta ütles,
et see pomm hävitas eluvormid meie
planeedilt kuid jättis puutumata mineraalid
ja metallid, mille jahil nad olid.
Pomm reageeris ookeanidega ja
tekitas palju surmavat kiirgust, mis
põhjustas "tuumatalve", mis kestis
200 aastat ja tappis kõik dinosaurused
ja paljud teised liigid.
Kui esimest korda seda lugesin, ei olnud ma kindel mida sellest arvata. Arvasin,
et see võis olla võimalik, kuid ometi tundus see nii ebatõenäoline. Aga kui küsisin
oma juhendajatelt, kas see ka tegelikult juhtus, sain vastuseks "jah". Siis palusin, et
mind ühendataks Lacertaga, seda tehti ja ma vestlesin temaga veidi. Seega sain veel
ühe kinnituse selle kohta mida loo autor kirjutanud oli. Aga nüüd olen jõudnud
arusaamisele, et see ei olnud tegelikult reptiilne rass, kes pommi lõhkas – need oli
hoopis muundujad. Mida rohkem selle üle mõtlesin ja kõige muuga, mida teada olen
saanud, koos vaatlesin, jõudsin lõpuks arusaamisele, et selle taga oli palju sügavam
motiiv. Jah, siin võis olla mingisugune sõda, aga ma kahtlustan, et nende tegelik
motiiv lõhata "vesinikpomm" oli tappa kõik reptiilsed liigid Maal – et nad saaksid
Maa uuesti asustada nende liikidega, mis on neile rohkem meeltmööda. Muidugi pole
mul kuidagi võimalik seda tõestada, aga selline on mu tunne selle kohta ja kui küsin
oma juhendajatelt ja kõrgematelt olenditelt selle kohta, saan alati vastuseks "jah".
Uskuge mida soovite, kuid asjad, mida tean, mis juhtusid hilisematel aegadel, näivad
kindlalt tõestavat mu järeldust sellest.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Põhjala - kes meid sealt jälgivad? hulkuv hing 39 82,561 13-12-2010, 05:56
Viimane postitus: ekke721

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat