•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitavad koolid?
(14-07-2012, 17:55 )Ibanezman Kirjutas: Praegu pani mõtlema, miks peaks koolimajades ülepea kummitama?
Vanemad hooned veel - mine tea, mis seal sõjaajal toimus ja kes end poond on - aga uued?
Keegi on esemega sellele kinnistunud olevuse kaasa toonud?

Kummitused, kummitamine ei ole nii ühene nähtus kui paljud arvavad. Mitmed nn kummitused ei ole mitte surnute kehastused vaid elavate eksinud hingede peegeldused mis kehast kahestunud (või isegi eraldunud) tänapäevase noore inimese oskamatusest tuleneva energeetilise olukorra keerukusega. Lihtsamalt ehk - pubekad raiskavad oma energiat - neist eraldunud energia kogumikest moodustuvad hinge laadsed moodustised kes ei oma oma "ego" ja sellega seonduvalt on seotud tekkimise kohaga ehk siis antud juhul kooliga.

Tänapäeva koolisüsteem ei ole just ideaalne koht noortele ja seal toimuv olelusvõitlus sünnitab "koletisi" mis peegelduvad inimesest välja. Kiusamised, allasurumised ja paljud muud negatiivsed nähtused tekitavad koolis "egregori" mis saab jõudu üha uutest ja uutest juhtumitest. Kuna energia ei püsi kohal siis tekivadki (ka uutes) koolides kummituste laadsed vaatlused ja nähtused. Kui maja on energeetiliselt halvasti ehitatud siis need nähtused võivad minna vägagi ekstreemseteks. Üldjuhul piisav suvisest koolivaheajast, et talve jooksul kogunenud "jäänused" hajuksid. Päikesepaista on hea ravim paljude asjade puhul.
Vasta
Kuna siin on teema koolidest siis mõtlesin ka midagi lisada mida võiks keegi uurida.Pärnumaal Surju vallas Rabakülas on vana koolimaja mida kasutati sõja ajal hospidalina ja enne kooli olevat sinna alla ka maetud inimesi vähemalt nii pidi olema .Nüüdseks on see kool korda tehtud inimesed elavad sees kuid see on juba pikka aega müügis mind huvitab natuke mis on tegelik põhjus. Nagu üks selle kooli pikajaline töötaja rääkis kui oli seal tööl koristajana siis ei olevat seal eriti meeldiv koristada olnud õhtuti. Mina ei pea seda kuulu jutuks kuna vanas eas inimene ei hakka valetama kogetu kohta oma elu jooksul ja teised arvaku mis tahavad. Edu uurimisel kui viitsimist on kellelgi!
Lisan selle kohta ühe asja veel kui poisid tegid pulli jätsid akna lahti et öösel sisse hiilida et kuulda ise kah kas vaime kuulda on ja akent lahti lükates lükkasid vaasi ümber mis purunes ja siis öövalvuri vaatama tuli ja poisid kappis peidus olid, siis öövalvur pidas seda normaalseks ja pani akna lihtsalt kinni kontrollimatta ega vargaid pole.
Vasta
Tundub mõistlik seletus excubitoris.
Aga teine küsimus, mis tekkis seoses Honda200 postitusega - Miks enamasti just õhtuti või öösiti ilmutused end näitavad või aktiveeruvad?
Kas päeva ajal on ka, aga muu müra ja asjad ei tee seda nii hoomatavaks?
Vasta
Päike - liiga tugev energia - ka see osa mida teadus veel päris ei tunne.
Vasta
On ka p2eval juhtunud igast asju aga kuna p2eval on k6igil nii palju tegemist ei panda seda nii lihtsalt t2hele kui midagi suuremat juhtub siis kyll pannakse aga kui m6ni asi v midagi teise kohapeal on arvatakse ikka et keegi teine kasutas kuna rahvast palju.

Ja miks just 66siti, olen avastanud, et 66siti on nad aktiivsemad kuna p2eval ei panda neid eriti t2hele, sest siis on inimesed aktiivsed aga 66sel on just kummituste v6i n2htuste v6imalus s2rada ja t2helepanu keskpunktis olla mis neile v2ga meeldib kuna surem osa neid kardab! P2evasel ajal on neil raske l66gile saada kuna inimesel on igap2eva elus palju muid h2irivaid asjaolusid mis vajavad t2helepanu!
Vasta
(08-08-2007, 17:14 )hirmutaja Kirjutas: meie koolis suri wc-sse üks tüdruk ja kummitab nüüd...kui lähed vetsu siis vahepeal istud potil ja siis järsku hakkab potis vett jooksma... see on vahel päris juba, torumees on käinud vaatamas aga kõik on korras ja terve tema arust
ja kui seal tunni ajal käia siis on harva kuulda ka sosistamist või itsitamist...

mjauguv myrtle??Laugh
Vasta
(10-08-2012, 10:50 )I_The_Mighty Kirjutas:
(08-08-2007, 17:14 )hirmutaja Kirjutas: meie koolis suri wc-sse üks tüdruk ja kummitab nüüd...kui lähed vetsu siis vahepeal istud potil ja siis järsku hakkab potis vett jooksma... see on vahel päris juba, torumees on käinud vaatamas aga kõik on korras ja terve tema arust
ja kui seal tunni ajal käia siis on harva kuulda ka sosistamist või itsitamist...

mjauguv myrtle??Laugh

See oli ka minu mõte Laugh
Aga igatahes , ma mäletan ,et ma olin mingi kas 10 või 11 ning olime siis paari tuttavaga Haapsalu Gümnaasiumi ees , kell oli mingi 11 või midagi taolist , no eks me rääkisime seal juttu ja peale seda mina ja mu üks tuttavatest ütlesime ,samal ajal ,et mida asja ,et kas me nägime ja siukest ,et mingi valge kogu oli trepi juures ning kõndis koridorist garderoobi poole , vääga jube oli küll see asi .
Vasta
(12-07-2012, 12:39 )Mona-Maria Kirjutas: Mul on koolis olnud kaks väga veidrat juhust.Kord jõudsime kehalise kasvatuse tundi varem u kl.7.35.(tund hakkab kl8.00) me tahtsime tuld põlema panna, kuid paar tuld ei läinud üldse põlema ja mõni vilkus ,see võttis päris kõhedaks. Kui saalist välja läksime oli koolimaja põhimõtteliselt tûhi ja pime kuigi tavaliselt on õpetajad juba enne seitsetkohal. Seega läksime saali tagasi kus tuled ikkagi vilkusid. Siis tuli sisse treener ja järsku oli kõik tuledega korras. Teinekord juhtus sama asi keset tundi kui treener wc-sse läks...

Kuid ma ei väida, et seal kummitab ja kui see nii ongi siis on sellele ka tõestus.
Algupäraselt ehitati meie kool poistekooliks kuid siis tuli sõda peale ja see tehti ümber sõjaväe haiglaks kuhu viidi Shockhaavatud ja seal kus oaln praegu võimla oli surnukuur.
Kui see oleks võimalik ja kui seal tõesti on mingi vaim/vaimud siis kas ja kuidas oleks teda võimalik ära saata.....
PALUN aidake!!!!!Shock

Põhimõtteliselt tuleb välja, et 90% koolidest Eestis on rajatud surnuaedadele ja sõjahaiglate/surnukuuride hoonetesse. Eestis elavad inimesed pole (eluga) rahul ja surnud pole rahus :/
Vasta
Ise käin Valga Põhikoolis, mis on ehitatatud 1915 aastal Reaalkooli hooneks, arh. A.Kieselbasch. I MS-I tõttu kasutati sõjaväehaiglana. Sõja järel 1923 aastal läks Poeglaste Gümnaasiumi käsutusse. Praegu kasutab hoonet Valga 2. Põhikool.
Olen kaks korda selles koolis ööbinud. Räägitakse igasuguseid hulle jutte, et kui lähed tüdrukute WC ruumi ja vaatad peeglisse, et siis näed vaimu jms. Päris ümber lükata ka ei tahaks, et seal üldse vaime ringi ei liigu. Nimelt... meie esimesel klassiööl lubas meie klassijuhataja kes on ise väga skeptiline vaimude ja kõige muu suhtes meile keskööl selgeks teha, et vaime pole olemas. Ta palus meil senikaua viibida muusika klassis kui ta ise korraks ära läheb. Ta oli ära peaaegu pool tundi koridorides tulesid kustutamas ja küünalt ning tikke otsimas. Samal ajal ei väljunud keegi klassiruumist. Kui õpetaja oli tagasi naasnud oli täl käes küünal. Kõik olid elevil kuid ta käskis meil maha rahuneda. Enne ei lubanud ta meil klassiruumist lahkuda. Ta tegi meile selgeks, et tema läheb ees, ja meie järel. Meie koolimajal on kelder, 3 korrust ja pööning. Koridorid on pikad ja laiad. Niipea kui olime klassiruumist välja läinud õpetaja kohkus. Ta väitis, et kustutas kõik tuled, kuid koridori lõpus põles üks tuli. Shock Me kõik hakkasime väga kartma, kuid otsustasime siiski edasi minna. Ausõna, ma tunnen oma klassijuhatajat väga hästi, ning see küll nali ei olnud. Ta silmad läksid ikka väga suureks ja hirmu täis. Ta hääl värises kui pidi meile tõdema, et ta kustutas kõik tuled ära ning ikkagi üks lõpuks põles.
Midagi muud ma ei tea kui ainult laste lolle nalju ja legende (kui neid üldse legendideks nimetada saaks, pigem laste klatš vms). Tõeseid legende ma kuulnud ei ole. Muidugi on õpetajad väitnud, et siin olevat hulgaliselt inimesi hukkunud kui siin veel haigla oli. Klassiruumid olid palatid, duširuumid olid surnukuurid ja tuhastamisruumid. Muud ma ei tea.
Oma silm on ikka kuningas! wink
Vasta
(19-09-2012, 00:56 )Rooland^^ Kirjutas:
(10-08-2012, 10:50 )I_The_Mighty Kirjutas:
(08-08-2007, 17:14 )hirmutaja Kirjutas: meie koolis suri wc-sse üks tüdruk ja kummitab nüüd...kui lähed vetsu siis vahepeal istud potil ja siis järsku hakkab potis vett jooksma... see on vahel päris juba, torumees on käinud vaatamas aga kõik on korras ja terve tema arust
ja kui seal tunni ajal käia siis on harva kuulda ka sosistamist või itsitamist...

mjauguv myrtle??Laugh

See oli ka minu mõte Laugh
Aga igatahes , ma mäletan ,et ma olin mingi kas 10 või 11 ning olime siis paari tuttavaga Haapsalu Gümnaasiumi ees , kell oli mingi 11 või midagi taolist , no eks me rääkisime seal juttu ja peale seda mina ja mu üks tuttavatest ütlesime ,samal ajal ,et mida asja ,et kas me nägime ja siukest ,et mingi valge kogu oli trepi juures ning kõndis koridorist garderoobi poole , vääga jube oli küll see asi .

Jah, ma olen ka seda kogu seal treppide peal liikumas märganud. Ainus vahe on see, et ta oli pigem hall või must.
Vasta
Meil kummitab küll kool! 0. Korrus ja seal peeglisaali uks ning ladu kuna seal on 2 last ära surnud. Ph34r2
Vasta
Ph34r2Põhja-Eestis täpsemalt Ääsmäe Põhikoolis. Käivad koolis jutud, et tüdrukute riietusruumis kummitab. Sõbrad on ka erinevaid asju näinud. Ise olen ukse tagant piiludes näinud duššinurgas musta kuju.
Vasta
Nonii, räägin ka siis kummitavatest koolidest. Mul on ka pilt(ei ole võltsitud, pilt on tehtud minu telefoniga(Nokia 5230 10. ‎juunil ‎2012‎. aastal, kell ‏‎12:23) ja seda ei ole töödeldud). Mainin ära siin 1 kooli - Hummuli Põhikool(käisin koos sugulasega pargis jalutamas ja siis ma pildistasin torni lihtsalt niisama, sest mul on suur nõrkus pildistada torne)

Pilt siis mõisa tornist, koos vaimuga:
Vaim on pildile jäänud torni korrustest alumisel.
[Pilt: fq8t.jpg]
Vasta
(14-07-2012, 19:48 )excubitoris Kirjutas:
(14-07-2012, 17:55 )Ibanezman Kirjutas: Praegu pani mõtlema, miks peaks koolimajades ülepea kummitama?
Vanemad hooned veel - mine tea, mis seal sõjaajal toimus ja kes end poond on - aga uued?
Keegi on esemega sellele kinnistunud olevuse kaasa toonud?

Kummitused, kummitamine ei ole nii ühene nähtus kui paljud arvavad. Mitmed nn kummitused ei ole mitte surnute kehastused vaid elavate eksinud hingede peegeldused mis kehast kahestunud (või isegi eraldunud) tänapäevase noore inimese oskamatusest tuleneva energeetilise olukorra keerukusega. Lihtsamalt ehk - pubekad raiskavad oma energiat - neist eraldunud energia kogumikest moodustuvad hinge laadsed moodustised kes ei oma oma "ego" ja sellega seonduvalt on seotud tekkimise kohaga ehk siis antud juhul kooliga.

Tänapäeva koolisüsteem ei ole just ideaalne koht noortele ja seal toimuv olelusvõitlus sünnitab "koletisi" mis peegelduvad inimesest välja. Kiusamised, allasurumised ja paljud muud negatiivsed nähtused tekitavad koolis "egregori" mis saab jõudu üha uutest ja uutest juhtumitest. Kuna energia ei püsi kohal siis tekivadki (ka uutes) koolides kummituste laadsed vaatlused ja nähtused. Kui maja on energeetiliselt halvasti ehitatud siis need nähtused võivad minna vägagi ekstreemseteks. Üldjuhul piisav suvisest koolivaheajast, et talve jooksul kogunenud "jäänused" hajuksid. Päikesepaista on hea ravim paljude asjade puhul.

See tänapäeva koolisüsteemi jutt on küll puhas lollus ja ebatäpne. See olelusvõitlus on seal toimunud läbi aegade ja ei ole ikka päris nii, et eelmine põlvkond oli parem kui praegune. Siin on kasutatud ebatäpset "fakti" loomaks ebakorrektset oletust! Vabandust, et nii tõrges tekst tuli, aga see on minu arvamus ja ma olen kindel, et ma pole ainukene, kes isegi siin foorumis nii mõtleb.
Vasta
Aravete Keskkooli vanem osa.
Vasta
Ma küll väga seda ise ei usu aga kui meie kool ( Tln Kuristiku Gümn ) veel renoveeritud polnud ( see on noor kool 29 a ) siis käisid jutud et keldris on mingi roheline koll kellel punased silmad vms Laugh

Aga kui meie kool remondis oli siis olime raadikul asendus koolis ja seal nägid paljud mingit naist kellel on valge kleit o.O
Vasta
Kolga koolis suri aasta tagasi arvutiklassi õpetaja. Kui ma oma sõpradega läksin raamatukogu juurde, siis seal oli üks suur pilt mis on hirmus, ja sellega mul tuli mõte, et otsime kummitusi ja me läksime kooli välisuksele ja me läksime korra õue ja siis tulime sisse tagasi, uks läks ise kinni nagu tavaliselt. Kedagi õues ei olnud ega meie juures, me pöörasime selja ja siis läks uks iseenesest lukku. Me arvasime et see on mingi inimene aga see ei olnud. Kui me läksime uuesti raamatukogu juurde siis ma kuulsin samme ja ukse kriuksumist.
Vasta

MIngeid daame ja koeri ma küll ei usu aga meie koolimajas(Tartu Raatuse Gümnaasium) suri ka üks õpetaja ära.Keset tundi infarkti.Pärast tehti seal kabinteis remont ja uus õpetaja sai selle endale.Ta rääkis meile kuidas ta koguaeg tunneb et keegi on ta selja taga, ja uks pidi ka kogu aeg lahti minema.Ok mina ei usu Bleh aga kes teab? Äkki hakkan uskuma ku ise ka kuulen või näen(hyes)
[/quote]

Ma käisin ka Raatuses ja kuulsin ka seda et keegi õpetajatest sai koolis infarkti. Kahjuks ei kohanud ma isiklikult ühegi kummitusega.
Vasta
Käin ise Tartu Kivilinna koolis ja siin on üks poiss ennast kunagi üles poonud, kõikide andmete kohaselt päris tõsi. Ise kahjuks pole mingit vaimu näinud ega midagi aga kui meil oli koolis neljandal korrusel üks vana WC, siis seal olles oli alati väga kõhe ja selline tunne nagu keegi jälgiks. Võib-olla midagi siiski on siis. Tahaks ise kunagi ööseks kooli jääda ja uurida, kas siin on midagi või ei siis. Tahaks näha ikka... Smile
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitavad kohad Jason 395 151,425 09-01-2024, 11:37
Viimane postitus: GirlfromMars
  kummitavad majad Tallinnas hulkuv hing 0 1,686 27-10-2019, 10:40
Viimane postitus: hulkuv hing
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,918 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Mahajäetud koolid,haiglad,hullumajad,vanglad LostSoul 0 4,971 27-12-2013, 04:04
Viimane postitus: LostSoul
  Kas ainult mõrvatud kummitavad? Mystica 19 9,177 30-10-2010, 20:39
Viimane postitus: ekke721

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat