Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalmõkkia president ja tulnukad!
#51
Ott, õpi lugemine selgeks. Kui vene keelest aru ei saa, loe eestikeelset tõlget:
(21-08-2012, 21:25 )VironShaman Kirjutas: Iljumžinov poleks ka ise oma seiklust uskunud, kuid olid tunnistajad. Tunnistajaid oli kolm, autojuht, minister ja abiline, kes hommikul tulid määratud kellaajal tema juurde, et sõita lennujaama. Tulid korterisse ja avastasid, et rõduuks on lahti aga Kalmõkkia presidenti pole. Tekkis paanika, äkki on korterisse tunginud kurjategijad ja president ära viidud. Tegu oli kõige kõrgema korrusega. Paaniliselt helistati tuttavatele, ega keegi ei tea kuhu president kadus. Siis kogunesid kõik kööki ja arutasid, kuidas tõsta häiret, pole ju nali kui kadunud on president. Kummaline tundus see et telefon ja kõik asjad olid omal kohal.

"Ja siis astusin mina magamistoast välja. Vaatan, neil imestunud näod peas," jätkab oma fantastilist juttu Iljumžinov. "Mina räägin neile, praadige mune, lennuväljale peame kiirustama. Nemad küsivad, kus olid? Ja saavad sellise normaalse vastuse: "Käisin tulnukatega lendamas."
Solvusid, meie küsime tõsiselt. Pärast arutlesid, ilma minuta olid nad korteris umbes tunni. Otsiti hoolikalt läbi kogu korter. Ja mina astusin asja eest teist taga äkki välja magamistoast mille nad olid risti põiki läbi otsinud. Kaastöötajad olid sellest juhtumist mitu kuud shokis. Peale seda kõndisin ma mitu päeva mõtetes, milleks mind ära viidi. Ja sõimasin ennast et polnud osanud mingeid küsimusi esitada. Aga võib olla on neil õigus, veel pole tulnud aeg kohtuda maaväliste tsivilisatsioonidega.
Seega mis tähelepanu ta siis otsis ja milleks? Ta oli president, aga enam ju ei ole. Unes ta seda ei näinud (väitsid seda juba kustutatud postituses), sest korteris teda ei olnud. Kus ta siis magas sinu arust? Tund aega? Ja tema pole ainuke ju, kes väitnud, et on tulnukatega kohtunud ja neilt sõnumeid saanud...
Mõned aastad tagasi kirjeldas jaapani esileedi Miyuki Hatoyama oma maavälist kogemust, mis tema sõnul leidis aset 20 aastat tagasi, raamatus pealkirjaga „Väga kummalised asjad, millega ma olen kokku puutunud”. Sellestki eespool juttu.
Ja neid kontakte tulnukatega on olnud sedavõrd palju. Siinses foorumiski neid kirja pandud kuhjaga. Palju kohtumisi tulnukatega Eestiski olnud.
http://www.ohtuleht.ee/245386
Seega rõhumine sellele, et ta oli Kalmõkkia president ja mängus poliitika, on vale. See näitab ainult seda miks teised riigipead oma kohtumisi tulnukatega varjavad. Neid nagunii ei usuta - ja kaua nad oma pihtimuste järgselt presidendid ka olla ei saa.

Vasta
#52
Sellised sõnumid on mõeldud lihtsalt lambameelseid kodanikke hirmutama ja orjatööle motiveerima. Sisult on see järjekordne ettesöödetud meelelahutust, et jummala eest inimloomadel mõttetut tegevust oleks ja ta oma tõelist surelikku olemust ei tunnetaks - vahest hakkab veel ise mõtlema. Siis oleks valitsejatel hull lugu küll.
Vasta
#53
Märkimisväärne tase.. köögis koguneda. Istunuks nad külalis/magamistoas, siis näinuks nad, kuda riidekapi uks paotub.
Thorondor saatis selle, minu postitus-vastuse, oma "mutiauku".
Siin on presidendi sõna.. argisema arvamuse vastu. Tunnistajad.. istusid ju köögis. "Istusid paugu otsas, kui puu käis!"
Vasta
#54
Kui kapis, siis kapis.Smile
Vasta
#55
Müstik ära näe vaeva, kui ikka trollid tahavad teema sõnumi ära läbustada siis nad seda ka teevad.
Kana pea asemel on meestel kindel töö ja palk, meie siin omast vabast ajast ja huvist ilma tasuta.
Vasta
#56
Peamine info on toodud välja intervjuudest Kirsaniga, mida saab kontrollida, aga kui keegi kuskil veel temalt midagi kuulis (nagu Zed) ja pajatab meile sellest edasi, siis see on juba vägagi subjektiivne informatsioon, mida ei tasu võtta kui fakti, et Kirsan ka tõesti nii ütles. Isiklikult ma arvan küll, et ta midagi sellist rääkis ja Zedi info peab paika, küsimus on pigem, et palju sellest infost on saanud moonutada läbi mõistmise, mälestuste ja tõlke.
Vasta
#57
(22-08-2012, 13:56 )Ott Sama Kirjutas: Märkimisväärne tase.. köögis koguneda.
Ott, kas sul on tõesti meelest läinud, et kõik kogunemised lõppesid ikka köögis? Lapsed pandi magama, uks pandi kinni, aken tehti lahti, pudel käis ringi ja nii see harjumus tekkis. Ja vahel sai ka hommikuni lauldud wink
Nii et see, et kohe kööki koonduti, pole midagi enneolematut.
Vasta
#58
(18-08-2012, 19:49 )zed Kirjutas: "Inimkond on klassifitseeritud kui kiskja-tsivilisatsioon. Esiteks te tarvitate toiduks liha, s.o. sööte hingestatud olendeid. Teiseks te tapate omi liigikaaslaseid, põhiline osa teie tsivilisatsiooni progressist kannab hävingueesmärki. Seetõttu olete ohtlikud ja määratud blokaadi. Teie tsivilisatsiooni ja arengut jälgitakse hoolega, aga Teid ei lubata mitte mingil juhul tegeleda ilmaruumis oma eluvormi ja maailmavaate ekspansiooniga. Lähimate aastasadade, võibolla tuhandete jooksul ärge lootkegi et keegi kõrgtsivilisatsioonidest võtaks teiega ühendust. Te olete ja jääte blokaadi sest Te olete ohtlikud. On muidugi ka võimalus et Teie areng läheb üha enam negatiivsemaks ja Teist tulenev oht üha suuremaks siis muidugi lõpetatakse blokaad ühepoolselt ja Teie planeet kuulutatakse avatuks teistele kiskja-tsivilisatsioonidele. Muidugi ei tasuks loota, et nende tsivilisatsioonide huvi Teie (inimkonna) vastu on etnograafiline. Pigem on see kulinaarne. Maa huvitab neid kui tooraineplatsdarm ja Teie maalased kui loomse valgu allikas."


Siin on sõnum. Lugege uuesti, lugege hoolega. Õigus, proovige.. ka natuke kriitilisemalt.
VS, ole nüüd! Vabast ajast, ilma tasuta ja.. kana peaga! Loe ikka üle, mida sa kirjutad.
Vasta
#59
Täna räägiti "Avatud arhiivides" Sinise planeedi projektist. Kas tõesti Aigar Säde aastate eest avaldatud kirjutised osutuvad kõik tõeks ehk siis alles nüüd hakatakse neid tõsiselt võtma:

http://www.aigarsade.com/tulnukad/Sinise...rojekt.pdf

Alati meelikõditavad lugemised:

http://www.aigarsade.com/
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tulnukad ei külasta Ühendatud Kuningriike Hallucigenia 6 3,680 16-05-2006, 22:38
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat