Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis on HAARP ja kas kliimarelv on olemas?
#26
Ei imesta, miks aastakümneid on sündinud indigo- ja kristalllaste põlvkond, kellele kaasa antud Looduselt väga suures kontsentratsioonis selgeltnägemisvõimet, mõtte jõu toimet elektroonikale (nii selle toimimisele, kui füüsiliste detailide mõttega muutmise võimet) ja muud seesugust. Meile on eksisteerimiseks antud abijõudu, abivõimeid, abiintelligentsi.
Krayoni tiimist käib läbi see mõte, et informatsioon (uue ajastu saabumise kohta tuleb teile) laste kaudu. Seda on teile eelnevalt ennustatud.
Ühelt poolt informatsioon, teiselt poolt reaalne abi eksisteerimiseks. Arenemiseks.

HAARP on võimas ja ohtlik varjatud süsteem.
Ajast aega on räägitud, et vaenlasega saab edukas olla vaid temaga samal tasemel võideldes. Vajalik eeldus on vastase tundmine.
Ületamatult keeruline tundub hetkel olevat - tunda ära reaalsust. Mis on looduslik, mis tehislik.
Aga see mittemõistmine on väga hea eeldus, et meist teha robotid ja et me saaksime robotiteks.

Lapsed on abiks. Siinkohal meenub Jasmuheeni kaudu antud kanaldus
(postitasin selle kevadel http://www.para-web.org/showthread.php?t...jasmuheeni):

Iga planeedi evolutsiooniprotsessis saabub aeg, mil selle elanikkond esitab küsimused:
Kas võib inimkond elada rahus?
Kas me võime elada harmoonias üksteisega?
Kas me võime leida paremat lahendust kui see, et sõdime üksteisega?
Meie võimuses on kindlustada parem tulevik meie lastele.
...
Ja teie maailm ja selle inimesed ei tea enam kunagi sõda, ....
On tulnud aeg jätta kõik need ilmingud seljataha, kui see on teie püüdlus.
....
On tulnud aeg, mil maailma täiskasvanud peavad ühte viima oma sagedused teie uute laste sagedustega, kes saabuvad teie maailma, et aidata
.....
„Taaskord teatame, et on tulnud laste aeg. Rahu saabub Maale, kui Te teete endi lapsed teie peamiseks fookuseks. Nii on ja nii on olnud alati.“
„Ainult sel juhul, kui te teate puhast tuuma sellest, kes te olete, te näete teed koju ja jätate endi lastele selle, mida nad vajavad, et teie planeet võiks tõusta üles ja jääda jäädavalt juurduma Valguse Kuningriiki.“
.....
„On tulnud aeg ühendada teie intellekt ja loogika teie intuitsiooni ja südamega. Seda räägiti teile ka varem ja ka see on üks võti teie maailma ülestõusmisele.“
„/Mediteerige?/ (созерцайте) mitte selles, mis teid eraldab ja lahutab. /Mediteerige?/ (созерцайте) selles, mis teid kõiki ühendab."
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Pidamata siinkohal oluliseks arutleda viidatud kanalduse allika ja kanaldaja usaldusväärsuse üle.

Üks tõde on see, et enne suuri muutusi muutuvad lapsed liiga rahutuks. Vanem generatsioon kirjeldab: noored on ära pööranud, täiesti hullud, ei tea mis tulemas. Nii on see olnud enne suuri sõdu, nii on see ilmselt ka enne suuri arengumuutusi.
5-10 aastat tagasi, rääkides täiskasvanute mõttes pöörastele ja allumatutele puberteedieas noorte rühmadele fraktaalidest ja selle matemaatilistest alustest, kadusid nad koheselt ja jäägitult arvuti kaudu internetisügavustesse asja uurima. Edasi järgnesid vaid üksikud küsimused. Oli hämmastavalt üllatav, see informatsioon (selle sisu ja kvaliteet), mille nad sealt igaüks eraldi kiiresti välja kaevandasid. (Fraktaalid ja nende matemaatiline baas on ilmselt ka üks HAARPi teaduslikest alustest). Momentaalselt polnud jälgegi, et tegemist on rahutute, allumatute, mässavate noortega. Need polnud enam samad noored. Nägin seda paljudel erinevatel kordadel ja erinevate gruppidega.
Praegu mõtlen, et nad justnagu oleksid tundnud ära ühe radadest, miks nad siin on. Grupiga. Eranditult kõik mistahes grupis.

Suure tõenäosusega oleme sattunud fakti ette: kas muutuda ekstreemselt inimkonnana kui tervikuna, või hukkuda.
Ma väga vabandan, et käin siinkohal taas kord läbi Piiblist, aga ma ei oska enam teistmoodi näha kandvat teed edasi. Jäädes inimeseks.
Seal on: Inimeste kartmine seab püüdepaela, aga Jumala kartmine annab tarkuse.
Tarkust ja rahu! Meile kõikidele!



Vasta
#27
(06-10-2011, 14:45 )Stella Kirjutas: Ma väga vabandan, et käin siinkohal taas kord läbi Piiblist, aga ma ei oska enam teistmoodi näha kandvat teed edasi. Jäädes inimeseks.
Seal on: Inimeste kartmine seab püüdepaela, aga Jumala kartmine annab tarkuse.
Ma tsiteeriks vastukaaluks Celticut: Inimene pole terviklik kui tema jõupunkt ei asu tema enda sees, vaid on kuskil välisilmas.
Vasta
#28
(06-10-2011, 15:55 )kage Kirjutas: Ma tsiteeriks vastukaaluks Celticut: Inimene pole terviklik kui tema jõupunkt ei asu tema enda sees, vaid on kuskil välisilmas.

Terviklik inimene jõupunktiga enda sees on nüüdseks ehitanud sellised süsteemsed jõupunktid planeedile, et on käkitegu koristada olematusse planeet kui tervik. Ainult nuusata.
Lisaksin minu eelmisele pika postituse juurde: pikk jutt, sitt jutt.
Lühemalt: Jasmuheeni vahendatud kanaldus (olenemata allikast) kirjeldab ülihästi vaadet Universumist inimkonna ja planeedi Maa hetkeseisundile.

Vasta
#29
(07-10-2011, 06:00 )Stella Kirjutas: Terviklik inimene jõupunktiga enda sees on nüüdseks ehitanud sellised süsteemsed jõupunktid planeedile, et on käkitegu koristada olematusse planeet kui tervik. Ainult nuusata.
Ei tea sina ega tea ka mina kas seda on teinud jõupunkti endas või väljas hoidvad inimesed.

Üldiselt on sellest jõupunktist ähmane arusaamine, aga idee meeldib rohkem kui kellegi teise poole kummardamine.

Nõialaagrist kuuldu (Aigar Säde): Enesekehtestamine baseerub sisemisel teadmisel, et jõupunkt on teie sees ja te ei pea kellelegi teisele toetuma. Kui te ennast usaldate, siis teie ees on maailm ja nägemine lahti ja avalduvad sellised võimed millest ei oska und näha. Seda saab siis teha kui olete ennast kehtestanud ja teate, et oma maailmas olete täiuslik ja arenete edasi. Oma maailmas oled ise kuningas, aga tuleb teada, et ka iga teine isik on oma maailmas kuningas.

ps! Ei kavatse siin teemas sellega jätkata.
Vasta
#30
(03-10-2010, 12:45 )VironShaman Kirjutas: Ettevalmistusi põhjala kuninga vastuvõtuks on NATO teinud juba mitukümmend aastat ümbritsedes põhjapooluse HAARpidega mis peaks takistama portaali avamist maale loomuliku ruumiportaali sisenevalt poolelt.

Tõin selle lause ühest teisest teemast siia, VS-i poolt on see kirjutatud
üle aasta tagasi.
Veel hiljaaegu uskusin, et tegemist ikka kliimarelvaga mis rahet külvab,
aga nüüdseks olen jõudnud arusaamisele, et just nii see on, nagu VS kirjutas.
Vasta
#31
(07-11-2011, 00:07 )Päikeseinsener Kirjutas:
(03-10-2010, 12:45 )VironShaman Kirjutas: Ettevalmistusi põhjala kuninga vastuvõtuks on NATO teinud juba mitukümmend aastat ümbritsedes põhjapooluse HAARpidega mis peaks takistama portaali avamist maale loomuliku ruumiportaali sisenevalt poolelt.

Tõin selle lause ühest teisest teemast siia, VS-i poolt on see kirjutatud
üle aasta tagasi.
Veel hiljaaegu uskusin, et tegemist ikka kliimarelvaga mis rahet külvab,
aga nüüdseks olen jõudnud arusaamisele, et just nii see on, nagu VS kirjutas.

Kas keegi täpsustaks, kes on põhjala kuningas, millal ta tuleb, kust ta tuleb ja miks ta tuleb?
Vasta
#32
(19-07-2012, 23:04 )huvitaja Kirjutas:
(07-11-2011, 00:07 )Päikeseinsener Kirjutas:
(03-10-2010, 12:45 )VironShaman Kirjutas: Ettevalmistusi põhjala kuninga vastuvõtuks on NATO teinud juba mitukümmend aastat ümbritsedes põhjapooluse HAARpidega mis peaks takistama portaali avamist maale loomuliku ruumiportaali sisenevalt poolelt.

Tõin selle lause ühest teisest teemast siia, VS-i poolt on see kirjutatud
üle aasta tagasi.
Veel hiljaaegu uskusin, et tegemist ikka kliimarelvaga mis rahet külvab,
aga nüüdseks olen jõudnud arusaamisele, et just nii see on, nagu VS kirjutas.

Kas keegi täpsustaks, kes on põhjala kuningas, millal ta tuleb, kust ta tuleb ja miks ta tuleb?

Liitun siin meelsasti `huvitaja`küsimusega. Ka mind huvitab, mis kuningaga siin tegemist on. Ühtlasi kasutan võimalust ja tervitan Päikeseinseneri. wink

Vasta
#33
Ma ei tea kas Nostradamus on kohustuslik kirjandus aga läbi võiks ta ikka loetud olla, sealt leiab ka põhjala kuninga.
Vasta
#34
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4227

Siin on siduv teema - ettekuulutus sumerist, mis räägib põhjala kunni ilmumisest.
Vasta
#35
(23-07-2012, 23:35 )VironShaman Kirjutas: Ma ei tea kas Nostradamus on kohustuslik kirjandus aga läbi võiks ta ikka loetud olla, sealt leiab ka põhjala kuninga.

Kas peab alati olema nii terav ja nähvav, kui keegi täpsustada palub.
Põhjala Kuninga sõnakasutus pole Nostradamuse idee vaid kasutusel paljudes muudes tekstides. Pole üldse üllatav, et keegi täpsustust palub.
Pealegi on üks teine tekst kus on öeldud nii: „… kord kui päike värvub mustaks ja Maale laskub igavene öö, tõusevad Põhjala Kuningad, et minna nelja ilmakaadre ja koguda kokku oma rahvas …“ (tegemist on tõlkega).
Mina näiteks seostasin sinu teksti just selle legendiga, mitte koge Nostradamusega, kes on vaid üks võimalikest, kelle tekstidest võib seda sõnakasutust leida.
Jälle see üldlevinud suhtumine siin: Minu tõde ja teiste rumalus/lollus.
Vasta
#36
(23-07-2012, 23:42 )euroruubel Kirjutas: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4227

Siin on siduv teema - ettekuulutus sumerist, mis räägib põhjala kunni ilmumisest.

Tänud viite eest euroruubel! Nüüd saan aru, mis kuningast, mis kuningatest on jutt. Muljetavaldav. Huvitav on, et see ennustus otse Sumerist pärineb!
Vaevu-vaevu tekkis neil riik, kui.. leiti just need õiged ning sobivad sõnad.. kogemuse kirjeldamiseks.
"Kord kui Päike värvub mustaks ja Maale laskub igavene öö.. " - egas köster seda maininud, kui Tootsi pattude üles lugemine teemaks tuli? "Enne läheb Jumalapäike looja, kui.. !"
Vasta
#37
Sumerist vaadatuna on "kaugel põhjas" ka kuskil Saksamaa või Ukraina kandis
Vasta
#38
Nii möödaminnes... täna hommikul Equadori lähistel toimunud 7,4 magnituudine maavärin, millega kaasnes tsunamihoiatus ja Julian Assange, kes redutab Londonis Equadori saatkonnas ja keda Equador ei taha mitte välja anda, on kuidagi omavahel seotud?
Vasta
#39
(27-08-2012, 08:48 )skip128 Kirjutas: Nii möödaminnes... täna hommikul Equadori lähistel toimunud 7,4 magnituudine maavärin, millega kaasnes tsunamihoiatus ja Julian Assange, kes redutab Londonis Equadori saatkonnas ja keda Equador ei taha mitte välja anda, on kuidagi omavahel seotud?

Vaevalt keegi siin foorumis seda kindlatele andmetele tuginedes saab kinnitada või ümber lükata, aga igal ühel meist on oma subjektiivne arvamus. Minu arvamus on, et ei ole võrdusmärki Assange, Equadori saatkonna ja selle maavärina vahel. Miks peakski. Mina hoopis väidan, et mingit kliimarelva veel ei ole olemas. Vastasel korral on suisa naeruväärne, et suudetakse tekitada ainult 7,... magnituudilisi maavärinaid.

Vasta
#40
Nii mööda minnes lisaks, et Julian Assange ja WikiLeaksi kohta on omakorda tekkinud nn vandenõuteooriad. Mingi seltkond kaardistas avaldatud dokumente ja suutis sealt välja lugeda seda, et WikiLeaks ei pidavat teps mitte olema seda, mis ta on. Vaid, et tegemist on n.ö sihilikult tekitatud, et vett veelgi sogasemaks ajada.
Ma ei suuda nüüd täpselt meenutada kus kanali pealt selle teemaline saade tuli. Igal juhul oldi seal veendunud, et kui WikiLeaks tõesti oleks omanud juurdepääseu teatud dokumentidele, siis miks avalikustati just need dokumendid ja pole seni avalikustatud muid dokumente. Ehk siis saate autorite sõnul on tegemist rahva lollitamisega.

Selle kõige keskel on minul isiklikult küll kohati tunne, et mida vähem ma midagi uurin ja mida vähem ma seoseid otsin, seda selgem on pilt. Laugh Üks vanedenõu ajab teist taga Laugh.
Ecuadori saatkonna juures aga pole mingit topeltpolitseikontrolli, kes seal Juliani väidetavalt pidid valvama nii ööd kui päevad, et ta ei saaks saatkonnast lahkuda.
Vasta
#41
(27-08-2012, 13:10 )Dana Kirjutas: Nii mööda minnes lisaks, et Julian Assange ja WikiLeaksi kohta on omakorda tekkinud nn vandenõuteooriad. Mingi seltkond kaardistas avaldatud dokumente ja suutis sealt välja lugeda seda, et WikiLeaks ei pidavat teps mitte olema seda, mis ta on. Vaid, et tegemist on n.ö sihilikult tekitatud, et vett veelgi sogasemaks ajada.

Just nimelt! Vaatame kas või neid "saladusi", mida ja paljukest üldse avaldati. Puhas prügi, aga parasjagu selline prügi, et teatud kogus inimesi pöördesse viia. Klounaad.
Vasta
#42
(27-08-2012, 12:47 )Jõhvikas Kirjutas: suudetakse tekitada
Huvitav, milline on see toimemehhanism? Kuidas töötab see lühilaineraadiojaam-päästik, mis pidavat kõik need energiad vallandama, mis on mõõtmatult suuremad kui kiiratav elektromagnetenergia?

Alaska HAARPi puhul on kasutusel ristiasetsevad dipoolid, mille suunakarakteristik on toroid. Et kiiratav energia suunata vertikaalsuunas, on seal iga masti otsas kaks teineteisega ristiolevat dipooli, mis siis kokku annavad vajaliku suunakarakteristiku. Seda suunakarakteristikut on võimalik küll antennidesse antava signaali faseerimisega mõningal määral kallutada. Siin hakkab takistama juba iga üksiku antenni suunakarakteristik.

Seal on 180 antenni 42 aakrisel (ca 16 ha) maatükil, jaama koguvõimsus on 3,6 MW ja sagedus 2.8–10 MHz, mis on raadio lühilaineala alumine ots. Aga sellise sagedusega raadiolainet on väga raske kontsentreerida. Mida kitsamat kiirt on vaja saada, seda suurem peab sünkroonis kiirgav ala olema. Saata seda mingisse punkti teisele poole maakera on lootusetu üritus, signaal hajub maapinnas enne, kui kohale jõuab. Kui loota nüüd sellele osale, mis peegeldub ionosfäärist tagasi, siis seda on suhteliselt vähe ja see peegeldub ka suhteliselt lähedale.

Vasta
#43
Haneracryth - ma küll ei vaidel vastu sinu toodud tehnilistele detailidele, kuid kas oled ikka
kindel, et sinu poolt esitatud lähteandmed on just need? Kas oled kindel, et kuigi väliselt
meenutab see tehnilistele andmetele toodut siis reaalselt võib seal olla veel detaile mis aga
sisuliselt muudab pakutud võimsused ja võimalused hoopis millekski muuks?
Vasta
#44
Kas valitsuste vmt poolt pole meelega tekitatud olukord kus tähelepanu kontsentreeritakse teatud asja(de)le ja kui käib, siis tegevus käib hoopis mujal?
Vasta
#45
(27-08-2012, 14:59 )excubitoris Kirjutas: sisuliselt muudab pakutud võimsused ja võimalused hoopis millekski muuks?
Siis peab see olema küll sügavale maa alla peidetud, sest suuremad võimsused sulataksid antennid suhteliselt kiiresti ära ja kõrgemad sagedused ei levi eriti hästi. Muidugi, kui pole tegemist hoopis millegi muu kui elektromagnetlainetega ja mida avalik füüsika ei tunne. Aga see käib tavainimesele, kes koolis füüsika tunnis kuuldu vahetunni saabudes kiirelt unustas, kõrgelt üle pea. Ja selliseid inimesi on üle maailma ju oi kui palju.
Aga siiani saab laias laastus neid "HAARP muudab kliimat ja väristab maad" hüpoteeside argumentatsiooni kokku võtta kolme sõnaga "kiirgab, järelikult mõjutab". Oskad äkki viidata mõnele tõsisemalt võetavale argumendile ja ka esialgsele küsimusele toimemehhanismi kohta?
BTW su eilses postituses Orioni tehnoloogia kohta oli lingi taga olevas loos kohe alguses paar tõsist vasturääkivust, aga sellest juba tolles jutulõngas.
Vasta
#46
@haneracryth: Selliseid antennide põldusid on Google Earthis silma hakanud küll.

Samas olen kuulnud juttusid, nagu oleks HAARP mikrolaine sagedusel ehk siis kuskil vahemikus 300 MHz ... 300 GHz. Sellisel juhul peaks antennide põld tõenäoliselt kosmoses asuma, selleks et seda piisavalt hästi erinevatesse Maa piirkondadesse suunata. Võimalik, et saaks ka Kuult tagasi peegeldada, kuid see hajutaks vist päris kõvasti.

Meenutades veidi EMP relvade kohta loetut, oleks ehk võimalik mingite pisikeste lendavate asjandustega või maapinnale maandatud kastidega HAARPi mängida.

Idee võib ehk olla resonantsis mingite molekulidega atmosfääris. Sealt kanduks võnkumised madalamate harmoonikutena edasi ning võiks ehk tekkida helisid või kärgatusi "ilma allikata".

Tõenäoliselt sarnaselt võib olla hoopis resonants millegagi pinnases. Kuigi, vaadatud youtube'i videotest on jäänud mulje, nagu oleks allikaks pigem miski taevas.

Lihtsalt üks posu ideid.
Vasta
#47
Saladuslikku HAARP projekti ootab sulgemine
USA õhujõud plaanivad sulgeda ühe saladuslikuma ja võibolla ülemüstifitseerituma projekti oma ajaloos. Alates käivitamisest aastast 1993 on HAARP tootnud Alaskal peamiselt müüte, võibolla ka kliimateadlastele olulisi andmeid.

Link artiklis:
Air Force Closing Ionosphere Research Program, a Favorite of Conspiracy Theorists
"We're moving on to other ways of managing the ionosphere, which the HAARP was really designed to do.
Ionosfääri juhtimist jätkame selleks loodud HAARP-i asemel teiste meetoditega.
Vasta
#48
Siin oli hea dok film , kus räägiti ka nn mini haarpidest, mida saab autode peale panna ja neid kasutatakse edukalt kohapeal ilma muutmiseks.
Teine asi, mis ilma muudab on võimsad elektri ülekandeliinid, mis ioniseerivad atmosfääri ja sellega takistavad looduslikku õhuvoolude liikumist.....
Vasta
#49
Mul kui foorumi uuel kasutajal tekkis üks teooria, tahaks vanematelt olijatelt küsida, kas sellel võib alust olla.
Nimelt on see suvi ju ilma poolest erakordselt kehva. Ja möödunud talvel sai alguse ilmselt mõningate lääneriikide organiseeritud Ukraina kriis.
Kas peate võimalikuks et mõni suurem lääneriik - pean eelkõige silmas Jänkistani - võis kasutada Eesti ja Soomega piirnevate Vene alade vastu salaja kliimarelva, et tekitada ikaldust vms? Kui kliimarelva kasutada piirile lähemal olevate alade vastu, jõuaks selle mõju ilmselt ka üle piiri (nagu tuumapommi kiirguski) + olen kuulnud, et 80-ndate alguses, kui olid NSVLi mõnedes piirkondades erakordselt kehvad ilmad ja ikaldused, olevat need korraldatud USA poolt kliimarelva abil.
Oskab keegi targem äkki vastata, on mu fantaasia lihtsalt liiga hea, või võib sellel järeldusel ka tõepõhi all olla?
Vasta
#50
(03-07-2014, 16:18 )John Baum Kirjutas: Mul kui foorumi uuel kasutajal tekkis üks teooria, tahaks vanematelt olijatelt küsida, kas sellel võib alust olla.
Nimelt on see suvi ju ilma poolest erakordselt kehva. Ja möödunud talvel sai alguse ilmselt mõningate lääneriikide organiseeritud Ukraina kriis.
Kas peate võimalikuks et mõni suurem lääneriik - pean eelkõige silmas Jänkistani - võis kasutada Eesti ja Soomega piirnevate Vene alade vastu salaja kliimarelva, et tekitada ikaldust vms? Kui kliimarelva kasutada piirile lähemal olevate alade vastu, jõuaks selle mõju ilmselt ka üle piiri (nagu tuumapommi kiirguski) + olen kuulnud, et 80-ndate alguses, kui olid NSVLi mõnedes piirkondades erakordselt kehvad ilmad ja ikaldused, olevat need korraldatud USA poolt kliimarelva abil.
Oskab keegi targem äkki vastata, on mu fantaasia lihtsalt liiga hea, või võib sellel järeldusel ka tõepõhi all olla?
Sul võib isegi õigus olla. Kuigi jah, paar päeva olid ka aprillis erileselt soojad ja peaaegu 10 päeva mais oli nagu suvi, siis tänavune juuni on ikka väga jahe. Näiteks mul oli nüüd juunis 13 päeva muru niitmata ja kui siis hakkasin niitma, ega see muru nii va suur ei olnudki, see tähendab et isegi muru ei kasva, rääkimata muudest kultuurtaimedest. Kurgid ka väga vaevaliselt kasvavad, kuigi istutasin nad maha juba 14 mai, ja kurke veel ei ole.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Keravälku polegi olemas? Keravälk ja eksootilised välguvormid. Zeera 81 53,474 17-04-2023, 08:45
Viimane postitus: xcad
  Põhja Konn - kas meie oma reptiloid? WhiteWolf 34 21,780 24-07-2019, 21:42
Viimane postitus: Lokster
  Mis on jää all ? excubitoris 5 4,105 21-02-2016, 12:50
Viimane postitus: Müstik
  Sõnajalaõis - olemas või legend?? Keits 81 43,482 22-06-2014, 07:54
Viimane postitus: Elessandra
  Mis muudab meid tigedaks Päikeseinsener 72 30,810 30-11-2012, 23:33
Viimane postitus: Thorondor
  Mis juhtuks inimeste ja zombide sõja korral? Celtic 14 8,399 03-06-2012, 14:23
Viimane postitus: kage
  Video, kas kass oli eelmises elus inimene? zepac 3 4,380 08-04-2011, 19:27
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Kollektsioon inimese tehtud asju, mis panevad pead kratsima Nazz 21 12,750 03-02-2011, 10:38
Viimane postitus: Sethy
  Mis asi on kirg? lihtsalt 12 4,999 06-03-2010, 17:31
Viimane postitus: lihtsalt
  Mis on keravälk? Mister Fyr 12 6,916 17-12-2009, 22:09
Viimane postitus: THOR-00

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat