Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asjad kaovad ema juuresolekul
#1
Asjad kaovad koguaeg ja kunagi leitakse need külmkapist või põrandapraost üles, see on kõik okei aga eile juhtus mu emaga nii, et ta tegi süüa ja hakkis kurki salatisse. Põnevaks läks siis kui ta mulle köögist hõikas, et miks ma kurgid ära sõin. Kedagi teist polnud kodus ning mina polnud tükk aega arvutist väljaski käinud. Põhimõtteliselt kadusid kaks kurki käeulatusest mõnekümne sekundiga kui ta samalajal kolmandat kurki hakkis.

Täna sarnane lugu kus ta ajas niidi nõelaotsast läbi, pani selle käest ära, käis korra teises toas (mõni minut) ja tagasi tulles nõela enam ei leidnud. Niit oli oranž ning 5 meetri raadiuses polnud seda ei põrandal ega üheski sahtlis. Keegi teine tema nõela ära viia ei saanud, ainuke võimalus on et see kleepus palja talla alla ja on nüüd kusagil ei tea kus.

Okei nõel kaob veel ksuagile ära, kõrvaklapid ja muud asjad kadusid ka kusagile varem ära aga kurgid käeulatusest?! Ise ta ei tee sellest suurt numbrit aga asjaoludes on ta kindel. Ka mina nägin, et kausis on kurki täpselt ühe kurgi jagu.

Mida teie arvate, kas asjad saavad ise ära kaduda või elab meil keegi olevus kes asju minema viib?
Vasta
#2
Nii juhtub endalgi vahest. Tavaliselt sellistes juhtudes mälu petab natuke. Näiteks kui sul on mingi koht kus telefoni hoiad ja tavaliselt paned peale koju tulekut sinna. Siis vahepeal kui on kiire vms paned automaatselt kuhugi mujale ja mõni minut hiljem vaatad et seal kuhu tavaliselt paned, ei ole. Ja see on väga haige et kui näiteks pastakas kukub maha, sa lähed sekund huljem vaatam kus see on, kuid ei ole mitte kusagil, otsid kasvõi toa läbi, kuid kadund mis kadund. Ja mõni päev hiljem leiad sealt samast lähedalt....
Vasta
#3
Naljakas... Kas on võimalik et inimene satub mõnedel hetkedel spontaanselt mingisse hüpnoosilaadsesse seisundisse? Kõik oleme näinud ju telekast, kuidas hüpnotisöörid "asju ära kaotavad"

Endal juhus, kus ma ei näinud ühtegi mulgikapsaste purki poes tühjaks ostetud riiuli osal...mida polnud, seda polnud. Siis vaatasin uuesti- üks purk oli ilmunud tühjale riiulile otse mu ette. Siiamaani ei saa aru, mis mu ajuga toimus, et ma ei näinud midagi nii selgelt esil olnud asja.
Vasta
#4
Hüpnoosilaadne seisund seletaks seda väga hästi, sulle tundub, et sa nagu teeksid midagi.
Näiteks hüpnoosis paned telefoni lauale ja pärast mäletad, et panid ju lauale aga seda ei ole seal.
Vasta
#5
keeigi käib köögis hüpnotiseerimas? Laugh igastahes see ajab ka närvi jah et otsid midagi elu eest ja siis tuleb välja et nina ees on hoopis. Ei pane tähele lihtsalt.
Vasta
#6
(08-07-2012, 21:25 )star scream Kirjutas: keeigi käib köögis hüpnotiseerimas? Laugh

Poltergeist? Ph34r2
Vasta
#7
Võib juhtuda, et teed midagi spontaanselt. Näiteks triikrauaga, triigid, paned asjad kokku, lähed kodust ära ja siis hakkad mõtlema, kas ikka sai see juhe seinast välja tõmmatud.
Sama ka ukse lukku keeramisega. Mine või koju tagasi kontrollima. Või midagi tehes paned enesele teadvustamata mingeid asju sujuvalt ära nii, et ise ei märkagi ja pärast oled hämmingus Laugh
Võibolla su ema lihtsalt oli nii hoos, et ei märganudki kui oli juba kolm kurki ära lõikunud.
Vasta
#8
Selles, et asjad kaovad või paigutuvad ümber ei ole midagi uut.
Näiteks kanalil - ID Investigation Discovery, mida soovitan jälgida oli hiljuti saade, kus majas oli ühes kõrvalruumis päris suur töö ära tehtud.
Tellised keset ruumi laotud hunnikusse. Seal majas oli palju inimesi mõrvatud.
Nii et midagi müstilist selles ei ole, või siis just on. Mõlemad variandid on õiged.
Vasta
#9
Kahe otsaga asi igatahes. Põhjuseid on tõesti mitu. Mul endal ka vahepeal hajameelsus ajab üleääre, samas just kirjeldasin ühes teemas siin, kuidas väike punane pallike kukkus laua pealt laua alla ja sai seda igalt poolt ümbrusest otsitud ja lõpuks ilmus see otse mu nina alt välja, niiet võib täitsa olla, et keegi su ema lollitab nii. Palu tal lihtsalt lõpetada, minu puhul mõjus.
Vasta
#10
(08-07-2012, 16:09 )Timo Kirjutas: Asjad kaovad koguaeg ja kunagi leitakse need külmkapist või põrandapraost üles, see on kõik okei aga eile juhtus mu emaga nii, et ta tegi süüa ja hakkis kurki salatisse. Põnevaks läks siis kui ta mulle köögist hõikas, et miks ma kurgid ära sõin. Kedagi teist polnud kodus ning mina polnud tükk aega arvutist väljaski käinud. Põhimõtteliselt kadusid kaks kurki käeulatusest mõnekümne sekundiga kui ta samalajal kolmandat kurki hakkis.

Täna sarnane lugu kus ta ajas niidi nõelaotsast läbi, pani selle käest ära, käis korra teises toas (mõni minut) ja tagasi tulles nõela enam ei leidnud. Niit oli oranž ning 5 meetri raadiuses polnud seda ei põrandal ega üheski sahtlis. Keegi teine tema nõela ära viia ei saanud, ainuke võimalus on et see kleepus palja talla alla ja on nüüd kusagil ei tea kus.

Okei nõel kaob veel ksuagile ära, kõrvaklapid ja muud asjad kadusid ka kusagile varem ära aga kurgid käeulatusest?! Ise ta ei tee sellest suurt numbrit aga asjaoludes on ta kindel. Ka mina nägin, et kausis on kurki täpselt ühe kurgi jagu.

Mida teie arvate, kas asjad saavad ise ära kaduda või elab meil keegi olevus kes asju minema viib?

Kadunud asjade müsteerium.

Asjad lähevad kaotsi enamasti kõige ebasobivamal ajal. Ja mis kõige kummalisem: see ei näigi tulenevat hajameelsusest, lohakusest ega kanapimedusest, ühel hetkel võetakse üks või teine ese meilt lihtsalt ära. Me ei näe otsitavat isegi siis, kui see on meetri kaugusel. Miks nii juhtub? Vahel jääb vägisi mulje, et mängus on poltergeist või paralleelmaailmad.

Salapäraselt lähevad esemed kaduma, siis ilmuvad sama ootamatult jälle välja. Mõnikord jääb mulje, justkui õpetaks keegi meile selle kaudu miskit tähtsat. Kõige sagedamini kipuvad minema kõndima võtmed, mobiiltelefon, rahakott, prillid, sõrmus või mõni täiesti tavaline tarbeese. Ja ometi mäletad Sa väga täpselt, millal viimati seda nägid ning veel täpsemalt tead, kuhu sa ta panid. Seal haigutab paraku tühjus.
Kirjutamata seadus on, et kõige kiiremini tuleb kadunud asi välja siis, kui soetad talle asendaja. Nagu nõiaväel ilmub seejärel ka kaotsis ese välja ja oh imet, see on kogu aja su läheduses olnud. Teine võimalus on ikkagi edasi otsida, minna uuele ringile. Enne seda tuleb rahulikult järele mõelda, millal “lahkunuga” viimati kokku puutusid. Kindlasti tasub vaadata ka neisse paikadesse, mille kohta teate “raudselt”, et kadunud ese ei saa seal olla. Täiesti võimalik, et kaotatu tuleb välja sealt, kuhu sa oled juba kümme korda vaadanud. Ka rahvatarkus ütleb: “kes otsib, see leiab”.
On veel üks võimalus: kaotatud asja leidmiseks võib kasutada väikest nõidust. Pane kaks tooli teineteise vastu, istu ühele, lõdvestu, kujuta endale elavalt ette kadunud asja ja aseta see mõttes enda vastas olevale toolile. Kujutle, nagu oleks ta elav inimene. Küsi: “Kus sa asud?” Siis istu ise sellele toolile. Mõnele tulevat seeläbi kohe sisemise tunde teadmine, kus kaotatu on. Tähtis on hakata seda toolilt tõustes kiiresti otsima – mingi koht tõmbavat alati eriliselt.
Otsimise- ja leidmismängu kiiremaks lõpetamiseks soovitatakse panna kaks tuletikku risti laua peale. Juba mõne aja möödudes koperdad siis otsitava otsa. Või veel üks võimalus: kasuta otsingutel pendlit.
Tuleb siiski tõdeda, et mõni asi jääbki kadunuks igavesest ajaks igavesti ning mõistlikku selgitust selle kohta ei saabugi.
Ollakse täiesti veendunud, et asjad võivad inimese tahtest olenemata mingil hetkel kohta muuta ja mõne aja pärast tagasi tulla. Või tulemata jätta. Kui üks asi peab kaduma, siis teeb ta seda varem või hiljem tagasipöördumatult. Asi, mis kuulub sulle on laetud sinu energiaga ja tulevad energeetilisel tasandil tagasi. Nii kurb kui see ka pole, on asju, mida saatus tagasi ei anna. Pane tähele, et kadunud asja ebameeldivusele järgneb alati midagi tähtsat, kas väike lotovõit või mõni muu meeldiv ootamatus.
Kadunud asjade leidmiseks on hea nipp hakata otsima midagi muud. Kahjuks kehtib see ainult siis, kui seda muud asja vaja on ja sa seda päriselt otsid.
Proovi ka järgmist nippi! Kui mõni asi on kadunud siis too õuest kivi ning pane kaks tikku selle peale. Rahvamaagia õpetuse järgi tuli kivi asetada kohta, kus sa seda ei näe. Selleks ajaks kui kivi ja tikud unustad, leiad asja üles.
Üks vaimsete huvidega sõber soovitas kellelgi kadunud asja leidmiseks pendlit kasutada. Selles töömeetodis pole midagi keerulist. Küsi kõigepealt pendlilt, kas ta saab ja soovib asja otsimisel aidata. Kui lubav märk on saadud, siis järgmine küsimus esita taoline: kas kaotatu on toas või õues? Seejärel saab juba edukalt täpsustada otsitavaid kohti, siis tuleb mõttes saata sõnum ning palud pendlil selle üles leida.
Joonistada paberile pealtvaates kodu plaan. Kui korruseid on kaks või enam, tee kindlaks, millisele korrusele antakse jaatav vastus. Koonda mõttejõud kadunud esemele ja hakka ruume ükshaaval läbi skaneerima. Enda treenimiseks võid lasta kellelgi mingi eseme sihilikult ära peita ja proovi see pendli abil üles leida. Kui soovitud tulemust kohe ei tule, proovi kannatlikult uuesti.
Mõnede sõnul on lihtsam soetada uus ese, kui hakata pendeldamist õppima.

Head leidmist !
Vasta
#11
Minuga juhtuba alatasa selliseid asju,et asjad kuidagi hihtuvad ja siis möne aja pärast ilmuvad kuskil taas välja.See selleks aga köige veidram on see et olen tähele pannud ühte "kiiksu"-nimelt kui olen tige vöi ärritunud siis kipuvad asjad rikki minema vöi ei tööta korralikult.Raadio hakkab sahisema,telekas hakkab jupsima,telefonid ei tööta korralikult ja pangaautomaadid kiiluvad kinni.Ei ole mingi ettekujutus ega jama.
Näiteks läksime öega säästumarketi ja öde tahtis raha välja vötta automaadist aga niikaua kuni seisin seal körval,aparaat ei töötanud.Ei ükski nupp ega midagi.Läksin kuni välisukseni,siis hakkas alles tööle uuesti ja selliseid juhtumeid on olnud vähemalt 5.Mitu korda on juhtunud et raadiod jäävad vait,arvutid jooksevad kokku kodumasinad ei taha töötada,missest et täiesti töökorras.
Vasta
#12
Kui pikk võib "mõne aja pärast" olla? Mul endal on kogemus üle poole aasta pikkuse ajavahemikuga. Ese kukkus maha ja poole aasta pärast ilmus kukkumise kohas keset vaipa välja.
Vasta
#13
(16-10-2013, 18:00 )DragonLady25 Kirjutas: See selleks aga köige veidram on see et olen tähele pannud ühte "kiiksu"-nimelt kui olen tige vöi ärritunud siis kipuvad asjad rikki minema vöi ei tööta korralikult.Raadio hakkab sahisema,telekas hakkab jupsima,telefonid ei tööta korralikult ja pangaautomaadid kiiluvad kinni.Ei ole mingi ettekujutus ega jama.

Ohohohoo kui hästi ma tean seda situatsiooni. Vanasti juhtus seda minuga muidugi rohkem, eriti siis kui pubekas veel olin.
Aga viimasel ajal olen märganud veel ühte veidrat eripära - nt kui ma hakkan ostma midagi, mis on kas praak või lihtsalt liiga kallis, hakkab juhtuma imelikke asju. Kassaaparaat läheb rikki, makset ei saa teostada, turvaväravad hakkavad karjuma jne. Ja millegi üle ei tohi kindlasti liiga õnnelik olla, igasugune eufooriale lähenev tunne tapab samuti elektroonika...
Vasta
#14
(20-10-2013, 08:20 )zen faran Kirjutas:
(16-10-2013, 18:00 )DragonLady25 Kirjutas: See selleks aga köige veidram on see et olen tähele pannud ühte "kiiksu"-nimelt kui olen tige vöi ärritunud siis kipuvad asjad rikki minema vöi ei tööta korralikult.Raadio hakkab sahisema,telekas hakkab jupsima,telefonid ei tööta korralikult ja pangaautomaadid kiiluvad kinni.Ei ole mingi ettekujutus ega jama.

Ohohohoo kui hästi ma tean seda situatsiooni. Vanasti juhtus seda minuga muidugi rohkem, eriti siis kui pubekas veel olin.
Aga viimasel ajal olen märganud veel ühte veidrat eripära - nt kui ma hakkan ostma midagi, mis on kas praak või lihtsalt liiga kallis, hakkab juhtuma imelikke asju. Kassaaparaat läheb rikki, makset ei saa teostada, turvaväravad hakkavad karjuma jne. Ja millegi üle ei tohi kindlasti liiga õnnelik olla, igasugune eufooriale lähenev tunne tapab samuti elektroonika...

Seda ma ei osska öelda,kas pubekaeas seda esines vöi siis ei osanud märgata kuid see hakkas pihta siis kui mul oli esimene kokkupuude paranormaalsete nähtustega(kummitusega korteris),algul mötlesin et niisama kokkusattumus,aga kui sellised aparaatide rikkiminekud jne on pidevalt,ei saa seda kokkusattumuseks enam lugeda.Nagu mingi magneetiline väli vöi midagi.Minuga juhtub alati siis kui olen tige vöi halvas tujus,siis isegi telefon jookseb kokku,rääkimata muudest aparaatidest.Mul on ka olnud juhuseid kus turvaväravad hakkavad ise tööle.Hrmm
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kodus toimuvad kahtlased asjad. KittTheCat 6 5,028 11-12-2013, 04:21
Viimane postitus: MarkoJ
  APPI asjad kisuvad mega imelikuks!!!! penditar 36 14,957 06-04-2013, 11:40
Viimane postitus: venezia
  2. aprill 2012 mu ema läks teise ilma. OuijaFan 8 4,449 08-04-2012, 16:34
Viimane postitus: MAJC
  Minuga juhtunud asjad, mida ma ei oska selgitada. Agnes.96 5 4,096 26-02-2012, 21:32
Viimane postitus: Maag Aino
  imelikud asjad . krisssu 6 3,362 18-02-2012, 15:56
Viimane postitus: krisssu
  Asjad kaovad ajapikku. Heavy 37 12,463 27-05-2008, 16:17
Viimane postitus: atlantic456

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat