•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilderbergi Grupp
#76
Päris algajalugu täpselt ei teadnud jah.
Ikka ainult seda, et nimi võeti Bilderbergi hotelli järgi, mis asub Oosterbeeki linnas Hollandis ja seal siis esimest korda 1954.a. mais see grupp Hollandi printsi ja org-i esimese eesistuja Bernhardi kutsel kokku tuli.
Aga lisaks veel Leenale, et arvatakse ka, et Bilderbergi grupp on variorganisatsioon, kes juhib avalikkuse tähelepanu kõrvale sündmuste tegelikelt kontrollijatelt - Illuminaatidelt. On (oli?)veel teooria, et bilderberglaste taga on kurikuulsate Hallide kosmosetulnukate rass. Tulnukate taktika on külvata vabaturu kapitalismi, kuni ühiskonna sidusus arenenud riikides täielikult koost laguneb ja siis saavad tulnukad planeedi täielikult oma võimu alla.
Nende teooriate järgi on igatahes bilderberglased illuminaatide agendid. Smile
Vasta
#77
See grupp peaks olema vist "Committee of 300". Maailma valitsejatest koosnevad pered.
http://www.fourwinds10.net/siterun_data/...1242002274
Vasta
#78
(04-04-2012, 18:04 )Foorumlane Kirjutas: See grupp peaks olema vist "Committee of 300". Maailma valitsejatest koosnevad pered.
http://www.fourwinds10.net/siterun_data/...1242002274

Tänud Foorumlasele! Vähemalt saavad kodanikud valijad/hääletajad aru, kui palju demokraatia maksab. Aga.. kui aru ei saa, siis pole ka midagi hullu. Vähemalt taevas on üks kindel Valitseja.
Vasta
#79
(04-04-2012, 17:29 )Müstik Kirjutas: Päris algajalugu täpselt ei teadnud jah.
Ikka ainult seda, et nimi võeti Bilderbergi hotelli järgi, mis asub Oosterbeeki linnas Hollandis ja seal siis esimest korda 1954.a. mais see grupp Hollandi printsi ja org-i esimese eesistuja Bernhardi kutsel kokku tuli.
Aga lisaks veel Leenale, et arvatakse ka, et Bilderbergi grupp on variorganisatsioon, kes juhib avalikkuse tähelepanu kõrvale sündmuste tegelikelt kontrollijatelt - Illuminaatidelt. On (oli?)veel teooria, et bilderberglaste taga on kurikuulsate Hallide kosmosetulnukate rass. Tulnukate taktika on külvata vabaturu kapitalismi, kuni ühiskonna sidusus arenenud riikides täielikult koost laguneb ja siis saavad tulnukad planeedi täielikult oma võimu alla.
Nende teooriate järgi on igatahes bilderberglased illuminaatide agendid. Smile

Aga lisaks veel Leenale? Leenale jääb hetkel segaseks millise ütluse kohta talle seda lisatakse.
Vasta
#80
Postitus 74 täienduseks.
Illuminaatide agentide nimekrjad, st bilderberglaste nimekirjad ka eespool olemas.
Vasta
#81
(04-04-2012, 22:25 )Müstik Kirjutas: Postitus 74 täienduseks.
Illuminaatide agentide nimekrjad, st bilderberglaste nimekirjad ka eespool olemas.

Et võtame ühest teemast, tõstame teise ja siis pakume välja liikmed? Kas nii?
Vasta
#82
(04-04-2012, 15:35 )Müstik Kirjutas:
(03-04-2012, 19:09 )Leena Kirjutas: Palun pista see illuminaatide agentide nimekiri siia, et teaksime nende eest hoiduda.

Kuidas oleks kui alustaksid näiteks selle teema lugemisest. Kuskil siin on ka nii 2010 kui 2011 aasta kokkutulekul käinute nimekirjad.

Algselt oli grupp ameeriklase dr. Joseph Reitingeri vaimusünnitis. Reitinger juhtis CIA poolt rahastatud Euroopa liikumist ning tal oli hulgaliselt tutvusi Ameerika eliidi hulgas. Reitinger tutvustas maailma eliidi salajaste kokkusaamiste ideed ka D. Rockefellerile jt-le rikkuritele ja tema idee kiideti heaks. Väidetavalt võtab igast kokkusaamisest osa u. 120 liiget, kellest üks kolmandik on Ameerikast ja ülejäänud Euroopas. Kuigi meedia on kohtumistel tugevalt esindatud, ei anta ajakirjandusele bilderberglaste kohtumisest mingit üksikasjalikku teavet.
Levivad kuuldsused, et grupp otsustab salaja tervete rahvaste saatuse üle.
Allikas: "Ajaloo saladused." Tln. 2010.
Et nagu palud-käsed panna illuminaatide agentide nimekiri foorumisse teemasse, kuhu see ei sobi ja siis kui ma sind neile nimekirjadele suunan, tuled tänamise asemel tänitama? Väga ebaviisakas käitumine.
Tundub, et illuminaatide agendid ei huvita sind karvavõrdki, ikka ainult puhas norimine - teemast teemasse ja aastast aastasse.
Vasta
#83
Jah, kokkutulekul käinute nimekirju on kõik kohad täis. Küsisin illuminaatide agentide nimekirju. Või nn illuminaatide agentide. Vahepeal on see termin vist veidi muutunud. Miks ma seda nimekirja küll küsisin? Keegi väitis et need agendid räägivad kanaldajatele vastupidist - seega saab neid ju väga lihtsalt identifitseerida või? Samas räägivad ka kanaldajad üksteisele vastu. Kas see tähendab seda, et need kanaldajad on illuminaatide agendid? Üldiselt mina võtan enamus kanaldajate juttu kui tavalist muinasjuttu ja mõningate juttude üle saab pisarateni naerda. Kas olen ka illuminaatide agent enda teadmata? Ei saa ka jätta mainimata, et mõned kanaldajad on teinud sellest oma pisikese bisnesi ehk siis muutunud ise illuminaatideks või? Ok. Aitab mu targutustest.

Lisaks: Minu teadmist mööda hoitakse päris palju kanaldajaid luku ja riivi taga ning tähendatakse nende ütlused kenasti üles. Kaldun arvama, et neid on tuhandeid ja kohe üsna uhkesti tuhandeid. Info pärineb minu isiklikust vestlusest ühe inimesega kes tähendab seda infot üles. Rääkis ta niipalju kui rääkida sai, ilma võimudega pahuksisse minemata.
Vasta
#84
(06-04-2012, 16:11 )Müstik Kirjutas: Arvamusi on siingi foorumis erinevaid ja vastupidiseid.
Igatahes need, kes meid valitsevad oma agentide kaudu, olgu need siis, kes tahes (miks mitte bilderberglased?), need hoiavad käppa peal ka ajakirjandusel. Ajakirjanduse esindajad räägivad aga meedias seda, mis valitsejatele kasulik. Kanaldajate teated aga on ajakirjanduses avaldatule vastupidised. Ajakirjandus ju üldjuhul pilkab kõiki kanaldajaid. Edasi mõtle ise...
Kas kanaldajad räägivad üksteisele vastu - seda ma ei tea. Ma ei ole suutnud end kõikide kanaldajate teabega kurssi viia. Neid on nii tohutu hulk. Aga ma usun meelsasti, et sina oled end hästi kurssi viinud, sest vastasel juhul sa ju nende teadete üle ei naeraks... Ja sellepärast palusingi sul paar päeva tagasi, et täiendaksid teemat kanaldajate kohta, sest ise ei tea neist kuigi palju:

(04-04-2012, 13:41 )Müstik Kirjutas: Kanaldajaid on tuhandeid ja teha kindlaks, millised arvamused neil omavahel ei klapi, on ülejõu käiv töö tavainimesele. Kui sina oled niisuguse suure töö ette võtnud ja leidnud kanaldajate teabest kasvõi mõningaidki erinevaid arvamusi Maa mineviku ja tuleviku kohta, siis ole kena ja ära hoia oma teadmisi vaka all.
Teema, kuhu saad omapoolset teavet lisada, asub siin:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...channeling

Ilus ümmargune jutt. Segaseks jääb väite „Kanaldajatele vastupidist juttu räägivad illuminaatide agendid” mõte.
Tänud hilinenud soovituse eest koha kättenäitamisel, kuhu saab omapoolset teavet lisada.
Vasta
#85
(06-04-2012, 16:54 )Müstik Kirjutas: No loodan, et said nüüd aru, mida selle "illuminaatide agentidega" silmas pidasin.
Aga mismoodi see siis hilinenud soovitus oli?
Vastasin sulle Nibiru teemas ju kohe. Soovitan edaspidi alustada järgmisel päeval kõigepealt ikka nende postituste ülevaatamisest, kuhu oled eelmisel päeval küsimusi püstitanud. Juhtub ka ju nii, et küsimustele ka vastatakse.

Ei saanud. Pealegi ei loe ma kõiki teemasid. Lihtsalt ei paku huvi.
See, mis puutub küsimustele vastamisse siis - oli see nali? Küsimustele saab vastata või vastamatta jätta. Umbmäärane seal kuskil keegi väidetavalt on vastuseks aja raiskamine. Ma parem ei hakka näiteid tooma. Onja.
Vasta
#86
Tegelesin just pool tundi sinu Nibiru teemas esitatud teisele küsimusele vastamisega.
Vastus tuli väga pikk ja põhjalik.
Pool tundi selletõttu, et mitte pealiskaudne olla.
Õnneks vaatasin vahepeal seda postitust siin, et sulle ei pakugi enda poolt esitatud küsimustele antud vastused huvi....võtan siis edaspidi teadmiseks...Leena küsimustele pole tarvis vastata!-Leena esitab küsimusi ainult norimiseks. On väga vale püüda küsimustele adekvaatselt vastata, see teeb ta eriti tigedaks. Seega - kustutasin vastuse ära.
Vasta
#87
(06-04-2012, 17:25 )Müstik Kirjutas: Tegelesin just pool tundi sinu Nibiru teemas esitatud teisele küsimusele vastamisega.
Vastus tuli väga pikk ja põhjalik.
Pool tundi selletõttu, et mitte pealiskaudne olla.
Õnneks vaatasin vahepeal seda postitust siin, et sulle ei pakugi enda poolt esitatud küsimustele antud vastused huvi....võtan siis edaspidi teadmiseks...Leena küsimustele pole tarvis vastata!-Leena esitab küsimusi ainult norimiseks. On väga vale püüda küsimustele adekvaatselt vastata, see teeb ta eriti tigedaks. Seega - kustutasin vastuse ära.

Leena eeldab, et vastus laekub kohta kus küsimus oli. Kui küsimuse vastus laekub kohta X siis võiks ka küsimuse esitamise kohas olla viide, et küsimus laekus kohta X. Keeruline? Ebaloogiline?

Leena ei esita küsimusi selle kohta mis teda ei huvita!


(06-04-2012, 13:51 )Müstik Kirjutas: Püüdsin seda esiartiklit lugeda, aga igav oli. Autorit ka ei ole märgitud.

Nagu aru saan, siis ka Sina ei suuda kõike lugeda. Veelvähem otsida sealt endale suunatud vastuseid.

Leena ei tegele norimisega. Leena tahab lihtsalt esitatud väidetele selgitusi, küsimustele vastuseid. Kui selgitamine ja vastamine keeruline või võimatu, siis piisab ju kui ütelda lihtne EI saa, EI tea, EI oska, EI taha. Kaks lihtsat ja vähe aeganõudvat eestikeele sõna. Jahumine ja ümmarguse jutu ajamine.....on sellel mõtet?
Vasta
#88
Viide oligi olemas.
Kuna sa ei esita küsimusi õigetesse teemadesse - siis ei ole võimalik neile vastata, sest kujutan juba ette, et Nibiru teemast oleks saanud channelingu teema ja nagunii oleks ülearune teemasse mittepuutuv jutt sealt juba adminnide poolt kustutatud.
Praegugi hakkasid channellingust rääkima Bilderbergi grupi teemas. Ja neid teemasid, kus sa kõrvale kaldud on juba niigi sedavõrd palju, et neid ei jõua üle enam lugedagi. Seega - püüan edaspidi sinust lihtsalt eemale hoiduda.
Vasta
#89
(06-04-2012, 17:44 )Müstik Kirjutas: Viide oligi olemas.
Kuna sa ei esita küsimusi õigetesse teemadesse - siis ei ole võimalik neile vastata, sest kujutan juba ette, et Nibiru teemast oleks saanud channelingu teema ja nagunii oleks ülearune teemasse mittepuutuv jutt sealt juba adminnide poolt kustutatud.
Praegugi hakkasid channellingust rääkima Bilderbergi grupi teemas. Ja neid teemasid, kus sa kõrvale kaldud on juba niigi sedavõrd palju, et neid ei jõua üle enam lugedagi. Seega - püüan edaspidi sinust lihtsalt eemale hoiduda.

Kust ma seda pooletunnist vastust lugeda saaks?
Nibiru teemasse ei toonud mina illuminaatide agente ja kanaldajaid sisse. Need tõid sinna ikka Sina ise. Minuarust oleks veidi kummaline olnud küsimus esitada kuskil mujal teemas. Eks parandan ennast. Kui siin on kuskil näiteks delfist toodud teema arutlusel, siis küsin Sinult küsimuse delfi kommentaariumis. Või olen millestki väga valesti aru saanud?
Vasta
#90
http://sport.postimees.ee/800366/taas-tu...lahkumist/
Olde ei saa mitte kellegiga läbi.
Ja ka Müstik ei saa inimestega läbi.
Huvitav analoogia
Vasta
#91
(07-04-2012, 10:05 )vello Kirjutas: http://sport.postimees.ee/800366/taas-tu...lahkumist/
Olde ei saa mitte kellegiga läbi.
Ja ka Müstik ei saa inimestega läbi.
Huvitav analoogia

Geekwars...
Vasta
#92
Bilderbergi grupi selle aasta kogunemine on 31. mail - 3. juunil Chantilly's Virginias.
Vasta
#93
(29-05-2012, 22:32 )Pohlatohlakas Kirjutas: Bilderbergi grupi selle aasta kogunemine on 31. mail - 3. juunil Chantilly's Virginias.

Ilmselt pannakse paika järgmine USA president. Mõned "suured sündmused" pole läinud nagu vaja, näis mis otsus neis vastu võetakse.
Vasta
#94
http://www.youtube.com/user/TheGroxt
vaadake selle tüübi videosid
Vasta
#95
Mõned värsked lingid selle aasta kohtumisest - äkki jääb mõni tuttav nägu ette?!

Bilderberg 2012: bigger and badder and better than ever | World news | guardian.co.uk
Exclusive Photos: Bilderberg Attendees Revealed :
Photo Album - Imgur
5 Unidentified Exclusive Bilderberg 2012 Attendee Photos :
*
Why Does The Mainstream Media Ignore The Bilderberg Group?
Miks küll peavoolu meedia ignoreerib Bilderbergide kohtumist?

Bilderbergers commit a felony? — RT
Kas USA kodanikud kes osalevad seal kohtumisel sooritavad eaduserikkumise? Russia Today on välja
kaevanud seaduse aastast 1799 mis ütleb, et sellistel kohtumistel ei tohi USA ametiisikud viibida.

Veteran force vaccinated after arrest at Bilderberg - YouTube
Üks veteran võeti kinni ja tema proteste ignoreerides teda vaktsineeriti.

War Criminal Henry Kissinger Filmed at Bilderberg 2012 :
Mitme riigi kohtu poolt sõjakurjategijaks kuulutatud Henry Kissinger saabub...
Vasta
#96
Üks osaliste nimekiri on siin. Excubitoris, kas kusklit on midagi välja tilkunud, millest seekord juttu tehti?
Vasta
#97
Üritus pidi kestma mitu päeva - vaatame kui läbi on.
Mõnikord on võtnud tükk aega enne kui midagi tilgub.



Bilderberg Group Exposed Worldwide on their 58th Anniversary :
Photo: Obama’s Chief Economist Attends Bilderberg Meeting :
Photo: New York University Professor Attends Bilderberg :
Bilderberg 2012 Arrest: For The Record… :

Ka siin foorumis on aegajalt minult küsitud miks ma küll lahkusin USAst - on see ju nii tore ja vaba ja
muu bla-bla-blaah. Viimane video iseloomustab seda otsust vägagi hästi.
Vasta
#98
Kui ma ei eksi, siis soomlasi oli lausa viis, aga venelasi kolm tükki. Eesti esindatust ei olnud. Mõneti üllatav, aga nimekirjas oli ka Vene opositsiooni liidrit Garry Kasparov ja Anatoli Chubais. Aga ehk ei olegi see nii üllatav...

Vasta
#99
Vaatasin ka nende kodulehte, ma ei tea... Täielik jura. "OK, me oleme paljastatud, teeme siis veebilehe ja näitame, et oleme õiged mehed!" ?

Kust tuli nende otsus paljastada osalejate list ja teemad? See on siin suitsukate ja suur teater. Eriti tore on Disclaimer: Bilderberg Meetings does not give guarantees with regard to the nature and the content of this site information and is not responsible for the content of this information or for the usage thereof.

Minge tõesti p.....!
Vasta
(05-06-2012, 13:42 )skip128 Kirjutas: Vaatasin ka nende kodulehte, ma ei tea... Täielik jura. "OK, me oleme paljastatud, teeme siis veebilehe ja näitame, et oleme õiged mehed!" ?

Kust tuli nende otsus paljastada osalejate list ja teemad? See on siin suitsukate ja suur teater. Eriti tore on Disclaimer: Bilderberg Meetings does not give guarantees with regard to the nature and the content of this site information and is not responsible for the content of this information or for the usage thereof.

Minge tõesti p.....!

See veebileht on juba aastaid üleval olnud.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat