•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 22
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 5Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maa muutused ja aasta 2012
#51
Kui miski suurem muutus peakski kuskilt tulema, siis vaevalt et "pauh". Protsessid käivad ikka pikema vinnaga ja nähtavaks saab alles lõpuks jäämäe veepealne tipp, st protsess suuremalt jaolt võib olla nö tavainimesele hoomamatu. Selline mõte.

ahjaa...2009 avastasid teadlased Päikesesüsteemile liginemas " tundmatu osakeste pilve", mis avastamise hetkel juba oli sisenemas Päikesesüsteemi. See pilv - oli ( ja on?) teadlastele arusaamatu - üheski mudelis teda pole ja avastamise järel selle mõju üle vaid spekuleeriti.
http://science.nasa.gov/science-news/sci...5oct_ibex/
Täiesti võib olla, et see " osakeste pilv" mõjutabki Maa käitumist - "Maa oigab", ja võib ju olla, et püramiide see "pilv" aitab "laadida", mille tulemusel ongi siin -seal fikseeritud väidetavad püramiidist väljuvad energiakiired.

Päikese käitumine, maavärinad - selle "pilve" näol on tegemist täiest tundmatu suurusega.

Pilv oma tugeva magnetväljaga pressib kokku heliosfääri - või mõjutab muul moel !?!?




Vasta
#52
Ja nagu muuseas pidi Päikesesüsteem olema selle "pilve" aktiivses osas alates - 12.2012...
Vasta
#53
(12-02-2012, 18:16 )excubitoris Kirjutas: Ja nagu muuseas pidi Päikesesüsteem olema selle "pilve" aktiivses osas alates - 12.2012...

Mhmh. Ma isegi mõtlesin paar päeva tagasi seda infot saades, et SEE ongi see, mille eest NASA omi töötajaid hoiatab( otse ka välja öelda ei saa - paanika!) mitte mingid maavärinad või planet x või...

Vasta
#54
Omast arust sai seda infot ka siin kajastada, et mingi pilv tuleb ja teadlased hämmingus.
Vasta
#55
Footonipilvest ja püramiidide reaktsioonist sellele:

http://www.ufo-blogger.com/2012/02/world...nergy.html
Vasta
#56
Footonpilvega seoses on mul kirjas Nõialaager 2011 Aigar Säde jutt (millegipärast aasta 2010 kohta) - Aasta 2010 on minu arvates manipulatsioon. Oli ette nähtud selleks, et kustutada ära kogu inimkonna mälu. Pidime läbi lendama footonvööst – siis kaob ära meie magnetism paariks päevaks. Meie mälud on kõik ülesehitatud magnetismile ja seega oleks meie mälud kõik ära kustutatud. Süsteem on ülesehitatud niimoodi, et iga 26,000 aasta tagant on nö restart kus me oleme ahvi staatuses. 26,000 on selline piir kui me suudame eelnevalt oma teadvust niipalju tõsta, et me mäletame oma vaimset olemust. Magnetism ei kao ära kuna tehti asendusmagnetism ja mina olin selles töögrupis.

Huvitav kas nad hakkasid liiga vara tegutsema või tuleb teine vöö/pilv järgi?
Vasta
#57
(12-02-2012, 19:40 )kage Kirjutas: Footonpilvega seoses on mul kirjas Nõialaager 2011 Aigar Säde jutt (millegipärast aasta 2010 kohta) - Aasta 2010 on minu arvates manipulatsioon. Oli ette nähtud selleks, et kustutada ära kogu inimkonna mälu. Pidime läbi lendama footonvööst – siis kaob ära meie magnetism paariks päevaks. Meie mälud on kõik ülesehitatud magnetismile ja seega oleks meie mälud kõik ära kustutatud. Süsteem on ülesehitatud niimoodi, et iga 26,000 aasta tagant on nö restart kus me oleme ahvi staatuses. 26,000 on selline piir kui me suudame eelnevalt oma teadvust niipalju tõsta, et me mäletame oma vaimset olemust. Magnetism ei kao ära kuna tehti asendusmagnetism ja mina olin selles töögrupis.

Huvitav kas nad hakkasid liiga vara tegutsema või tuleb teine vöö/pilv järgi?

Too 2009 aastal avastet pilv on Prootonitest koosnev...nood vandenõunikud on midagi sassi ajanud...
Vasta
#58
Vööl on "piir" - kuni selleni pole ta veel "ohtlik" ja piir on selline lühem kontsentreeritud ala
kus ta "lööb" tugevamalt. See on nagu Maad ümbritsev Alleni vöö kus teatud alal on mõju
tugevam kui pärast minnes nö "avatud" kosmosesse kus peaks kiiritust nagu rohkem olema.

PS. Ruubel - ei ole midagi "segi" - just footon ehk Photon (link)
Vasta
#59
Seesama minu poolt toodu ka teise lingi pealt - pealkiri küll vähe eksitav, a las ta olla(vastus saadi aind selle kohta, kuda pilv end koos hoiab- tugev magnetväli, muu endiselt vastuseta, selles tekstis): http://www.space.com/7708-fluffy-mystery...olved.html Ei mingit footonvööd, tugev-tugev elektromagnetväli, mis pressib kokku teisi välju ja mõjutab muuhulgas neid Päikeselt tulevaid "lärtsakaid".

Ja ei mingit kliimasoojenemist inimtegevuse mõjul: "meie" magnetvälja kokkupressimine lubab rohkematel kiirtel läbi tulla ja sealt ka "kliimasoojenemine"
Vasta
#60
Päris karmid teemad siinLaugh, Aigar Säde juttu olen ma hallokosmosest juba kuulanud jah, et meie mälupangad oleks tulnud tühjendada aga tõepoolest see hoiti ära, sest Maa on väga suures languses ning üle magnetiseeritud. Alles mõni aeg tagasi taheti tõepoolest läbi viia otsene inimeste üleviimine või nö. Valgustumine Aurora Kontiiniumile ja isegi Urthale, kuid ka see osutus liiga keeruliseks. Täpsustamiseks olgu öeldud, et meie Maa istub Aurora Kontiiniumi sees, kuida see maailm on teises dimensioonis, teise nurga all, mis on palju harmoonilisem praegusest, ning Aurora istub omakorda Urtha sees, mis on veel valgustunum, veel kõrgema dimensiooniga. Dimensioonidest ma siin rääkima ei hakka, sest see läheks liiga keeruliseks- kes on huvitatud dimensionaalsest maailmast võib teema ülesse võtta ja siis saab sellest täpsemalt rääkida. Maa mastaabis tuleb aru saada sellest, et see läheb hullemaks, selles mõttes, et haigemad jäävad haigemaks ja terved, kes asjadest aru saavad saavad tervemaks ja paremaks. Galaktika mastaabis toimub tohutu muutus- 2011 augustist-septembrini toimus energia spiraalide kokku saamine, kus said kokku anorgaaniline ja orgaaniline spiraal ning septembrist hakkasid need spiraalid hargnema, mis tähendas ka inimeste vaimsuse ja mõistuse tohutut muutust, seda ei pruukinud inimesed üldse füüsiliselt tundagi. Seda asja seletatakse kui galaktika keskpunktis olemist ja footonvöösse minemist, kuid mis muutus? Inimesed hakkavad lahterduma ehk umbes- vaimsemad lähevad vaimsemateks, nende DNA aktiveeritus on suurem, kui tavainimestel, ning illuminaatidele alluvad siis lähevad oma New World Orderiga oma teed. See on küll väga üldistatult öldud, siin on igast nüansse, kuid enamvähem nii. Isegi, kui sa oled vaimne, ei ole sa paraku võimeline füüsiliselt tegema ülestõusmist, see toimub ikkagi peale surma, kui sa inkarneerud kuhugi paremasse maailma. Ühesõnaga need spiraalid hakkavad nüüd järjest kiiremini üksteisest eralduma ning inimesed kes pole sama DNA aktiveeritusega, hakkavad samamoodi üksteisest kaugenema ning teatud sõbrad või isegi sugulased ei mõista sind enam või peavad nad sind hulluks, sest nende jaoks on see info lihtsalt ülejõu käiv ning neid ei saa ka süüdistada, sest neil on teistsugused eluõppetunnid ja nendel on sõna otses mõttes täiesti teine reaalsus. Ma tean ja mulle on ka korduvalt öeldud, et ma olen indigolaps ning ma ei imesta, sest ma näen seda maailma täiesti teise pilguga, kui mu vanaema nt. loll näide aga seeselleksLaugh ühesõnaga ma võin isegi tänavapildis näha täiesti teistmoodi asju kui vb mõni. Siia tuleb veel igasuguseid nüansse ja see kõik on väga keeruline ja ma ei tahagi seda keeruliseks ajada, kuid mis juhtub 2012- pm. Mitte midagi erilist, mis muudaks nüüd kohe kõigi elud paremaks. Võib juhtuda ja kindlasti ka juhtub halbu asju, mida korraldavad meie kallid valitsejad- illuminaadid, kes plaanivad siin HAARP-iga möllata ja Blue Beem efektidega korraldada igast asju taevas-mingit feik ufo invansiooni,isegi 3 maailmasõda on variant,päikesetormid jne. mis iganes, mul on savi ma ei lase ennast sellest heidutada, niivõinaa on see kõik illusioon nagu David Icke ütles-Armastus on ainus tõde, kõik muu on illusioon. Jah pm ma nõustun temaga, me elame holograafilises 3d maailmas, mis eksisteerib ainult meie ajus.

Ma olen saanud igasugust informatsiooni igalt poolt aga pärast Ainar Lepikuga kohtumist on minu maailmapilt täielikult muutunud ning tema õpetused Vabaduse Õpetustest annavad suurepärase maailmapildi ning kus räägitakse matemaatilistest struktuuridest ja meditatsioonidest, mis pole mitte kuidagi seotud New Age'i arusaamadega. Hingake endale D12 sisse ja olge õnnelikud.

Meil kõigil on vabadus valida.

http://vabaduseopetused.ee/.
Vasta
#61
Ka üks kena lugu Maa muutusest, ehk siis Maast saab täht!: http://www.youtube.com/watch?v=7ZVZ4_p48HI&sns=fb
Vasta
#62
(12-02-2012, 21:01 )MidaMeÜldseTeame? Kirjutas: Hingake endale D12 sisse ja olge õnnelikud.
Läheb raskeks kuna minul seostub D12 täringutega - http://www.enasco.com/product/TB22745T
Vasta
#63
2012 käes ja me kõik enamuses oleme reipalt muutusteks valmis. Igalühel meist on kohe oma isiklik, individuaalne
plaan varnast võtta. Milles siis eesolev muutus seisneb? Ütlen otsustavalt - kõiges! Muutumatuks jäävad ainsatena
MAKSUD ja SURM. Esimest vist veel tiba-tiba-tiba tõstetakse ja teine on meile jälle päevakese lähemale astunud.
Ka aasta 2013 pakub meile ohtraid ja põnevaid muutusi!
Kõik eesolevad muutused garanteerivad meile eranditult tagantjärele tarkusi. Nii, et kaks kärbest ühe hoobiga!
Vasta
#64
(12-02-2012, 21:01 )MidaMeÜldseTeame? Kirjutas: Ma olen saanud igasugust informatsiooni igalt poolt aga pärast Ainar Lepikuga kohtumist on minu maailmapilt täielikult muutunud ning tema õpetused Vabaduse Õpetustest annavad suurepärase maailmapildi ning kus räägitakse matemaatilistest struktuuridest ja meditatsioonidest, mis pole mitte kuidagi seotud New Age'i arusaamadega.
Kuidasmoodi Vabaduse Õpetus pole seotud New Age arusaamadega? Millised on need suured ja põhimõttelised erinevused?

Vasta
#65
Marina, sisestage otsingusse paralleelmaailmad, ning vaadake 3ndalt lehelt mu postitusi, vb saate sealt vastuse.
Ning külasage kodulehte.
Vasta
#66
Jah, ma lugesin selle pika postituse läbi. Ja see meenutas mulle kõige ehtsamat New Age jutlust. Sellepärast ma küsingi. Ja ma tahan sinu enda sõnastatud vastust, mitte kodulehelt kopitud ega prohvet Ainari sõnu.
Vasta
#67
Äkki toote siis ise välja mõne õpetuse või maailmapildi mingisugusest allikast, mida te ei pea New Age'iks, sest ma pole mingi ühe õpetuse ohvriks langenud isik, kes muud arusaamad ja õpetused kohe välistaks, lihtsalt, see on minu jaoks kõige uuem ja avaram arusaam maailmast, kuid me ei saa midagi pidada puhtaks kullaks. Minu mõte pole inimesi mingisugusesse sekti tõmmata, ärge saage valesti aru. New Age'ist on minu meelest see asi kaugel, sest seal on ikkagi tohutute uurimuste ja katsetuste põhjal ära tõestatud väga paljud struktuurid ja geomeetriad, mida New Age tavaliselt ei paku, kus on asjad niisama üldistatud ja tehtud kõik nii harmooniliseks ja ilusaks, et inimesi kohe tõmmata ja ära võluda oma roosa mulliga-see on minu meelest vahe.
Vasta
#68


Maisel tsivilisatsioonil on totaalse hävinguni jäänud veel 11 kuud. ETV saates Pealtnägija esinenud põllumajandusteadlane maalis kohutavaid katastroofivisioone, millel puudub vähimgi teaduslik tagapõhi.

Pealtnägija esitles Viljo Viljasood kui teadlast, Eesti Maaülikooli dotsenti ja tehnikateaduse doktorit, aga ka Eesti juhtivat püramiidiuurijat. Lõigus ei mainitud, et Viljasoo kitsam teaduslik spetsialiseerumine on hoopis piimandustehnika.

14 aastat tagasi on ta kaitsnud doktorikraadi piima jahutus-säilitusseadmete töökindluse ja selle tagamise meetodite kohta. Eesti Teadusinfosüsteemi andmeil on Viljasoo viimane teaduspublikatsioon pärit 2009. aastast ning käsitleb naismaalrite füüsilist koormatust. Veel on ta olnud autoriks mitmetele teadusartiklitele karjalautade sisekliimast.

Kuid telesaates esines Viljasoo püramiidiuurijana, kes on viimase kümne aasta jooksul oma kätega püstitanud 250 püramiidi.

Lehekülje “Helisev sõnum” andmeil on Maaülikooli dotsenditöö kõrval Viljasoo valdkonnaks hoopis bioenergeetika, Maa kiirgusväljade diagnostika, saladusliku pendli kasutamine ning konsultatsioonid praktiliselt kõikide eluliselt tähtsate ja isiklike probleemide teoreetiliseks lahendamiseks.

Veel 11 kuud


Pealnägija lõigus väitis Viljasoo, et mullu kevadel Jaapanit tabanud maavärin, tsunami ja tuumakatastroof olid alles algus.

Ta ütles saates, et “hetkel on tippteadus seisukohal, et Päike ja Maa reastuvad ühele joonele, planeetide kombinatsioon reastub analoogiliselt. Massikese eraldub Päikese tsentrist sedavõrd, et nende pingete tõttu võib vallanduda päikeseplasma.” “Vallanduvad vulkaanid,” rääkis Viljasoo. “Plahvatavad tuumajaamad ja kogu tsivilisatsioonist jääb järgi ainult kümme protsenti.” Mingit viidet, milline tippteadus sellisel seisukohal on, lõigus ei olnud. Saatejuhi tekst täiendas mehe juttu: “Lihtinimese jaoks on see muidugi kosmoseteadus.”

Kosmoseteadlane Viljasoo ei ole, samuti ei saanud saates sõna ükski astronoom, kosmoloog ega geoloog.

Lõigu lõpus selgus, et Viljasool on kuue aastaga valminud püramiidialase raamatu käsikiri. Mees ütles, et vajab abi selle teadmise avaldamisel ja kirjastamisel, tal on vaja töörühmi ja kapitali.

NASA võitleb vandenõuteooriatega

USA kosmoseagentuur NASA on sedasorti maailmalõputeooriate kommenteerimiseks avanud eraldi kodulehe, kus 2012. aasta maailmalõpuennustusi ja salapärast planeeti Nibirut puudutavatele küsimustele vastatakse. Rohkem kui 500 erineva küsimuse seast paarkümmend leiavad põhjalikumat kommenteerimist.

Muuhulgas ka ennustus, et 2012. aasta detsembris planeedid reastuvad ning Maa asub Linnutee galaktika keskmes. Millised võiks olla selle mõjud Maale? Kas poolused võivad vahetada auskohad ja mis võib olla selle mõju?

NASA astrobioloog David Morrison vastab, et ei tänavu ega ka lähiaastateil ei ole ette näha sellist planeetide joondumist. Vastupidi, 2012. aasta lõpus on planeedid taevas üsna laiali. Ka Maa ei asu Linnutee keskmes. “Ma isegi ei tea, mida see peaks tähendama,” kirjutab Morrison. “Kui jutt on Linnutee galaktikast, siis oleme me pigem selle spiraalgalaktika servas, umbes 30 000 valgusaasta kaugusel keskmest. Me tiirleme galaktika keskme ümber, tehes tiiru 225-250 miljoni aastaga, kaugus galaktika keskmest jääb alati enam-vähem samaks.”

Pooluste vahetumist kommenteerides märgib Morrison samuti, et ei tea, millest jutt. “Maa pöörlemistelje ootamatu muutus ei ole võimalik. Paljud veebilehed räägivad Maa ja Päikese joondumisest Linnutee keskme suunas, siis see on iga detsembrikuine nähtus, ilma halbade tagajärgedeta ning pole põhjust eeldada, et 2012. aasta oleks teistest aastatest erinev.”

Tartu Ülikooli tehnoloogiainstituudi direktor Erik Puura sõnul on kurb, et piima jahutusseadmete töökindluse parandamise tööga doktorikraadi saanud inimene tõsimeeli räägib astronoomilistest ja geoloogilistest protsessidest, mille interpreteerimiseks tal puudub vähimgi haridus, ning meie rahvusringhääling selle ilma ekspertide kommentaarideta eetrisse laseb.

“Kui kasvõi üks inimene nüüd selle jutu peale kasvõi midagi halba mõtlema hakkab, siis on ju tegemist sulaselge hirmutamisega, mis põhineb pseudoteaduslikel teooriatel,” lisas ta.
http://www.novaator.ee/ET/inimene/purami...lmalopuga/[
Vasta
#69
(15-02-2012, 10:28 )villu Kirjutas: Pealtnägija esitles Viljo Viljasood kui teadlast, Eesti Maaülikooli dotsenti ja tehnikateaduse doktorit, aga ka Eesti juhtivat püramiidiuurijat. Lõigus ei mainitud, et Viljasoo kitsam teaduslik spetsialiseerumine on hoopis piimandustehnika.

Manipuleerimine teadlastega on täiesti igapäevane. Samuti on tavaline kui mainitakse teadlasi keda pole kunagi eksisteerinud. Olen korduvalt juhtinud tähelepanu sellistele asjadele ja saanud alati teada, et mis siis aga jutt on sulatõsi.
Vasta
#70
Jäi nagu hetkel arusaamatuks - kui mõnel isikul pole mingi "respekteeritud" asutuse poolt antud
paberit siis pole ta mitte keegi ja suudab suust ajada vaid mõttetut loba?
Kui aga paber on olemas siis tuleb suust vaid pärleid mida kullaga tikkida kevlarist kangale?
Vasta
#71
Fakk juu, mida kivistund skeptikud üldse teavad, vaid negatiivsed lõhkujad oskate olla. Viljasoo suhtleb kõrgema Loojaga isiklikult ja püramiidis teispoolsusega. Tehisintellekt on disainitud nendele, kes Loojale raha uuringuteks ei too. Igavene Looja isiklikult tunneb tippteadust täiuslikult, lollid teadlased ei tea midagi. Tehisintellekt reastab planeedid just nii, kuidas Looja parajasti heaks arvab. Ja kui väga vingute, siis muudab need üldse seenekotlettideks. See oleks alles tõeline TEADUSLIK IME.
Vasta
#72
(15-02-2012, 10:56 )excubitoris Kirjutas: Jäi nagu hetkel arusaamatuks - kui mõnel isikul pole mingi "respekteeritud" asutuse poolt antud
paberit siis pole ta mitte keegi ja suudab suust ajada vaid mõttetut loba?
Kui aga paber on olemas siis tuleb suust vaid pärleid mida kullaga tikkida kevlarist kangale?

Sama meelt exuga ja ma olen kindel, et kui sõna oleks võtnud ka "korras" paberitega tegelane, siis vastavad härrad ja seltsimehed oleks peavoolumeediat kasutades ikkagi vastase tümaks teinud.

Mina hetkel ei juurdle üldse selle mehe sõnumi sisu üle (neid katastroofide tunnetajaid ja ennustajaid on niigi ohtralt), ma pigem juurdlen seda teemat ja vastukaja just sellest aspektist, et kes kellele ja milliste võtetega jälle ära teeb.
Vasta
#73
Jõhvikas kirjutas:
Sama meelt exuga ja ma olen kindel, et kui sõna oleks võtnud ka "korras" paberitega tegelane, siis vastavad härrad ja seltsimehed oleks peavoolumeediat kasutades ikkagi vastase tümaks teinud.

Mina hetkel ei juurdle üldse selle mehe sõnumi sisu üle (neid katastroofide tunnetajaid ja ennustajaid on niigi ohtralt), ma pigem juurdlen seda teemat ja vastukaja just sellest aspektist, et kes kellele ja milliste võtetega jälle ära teeb.

________________________________________________________________________________________
Ott Sama kirjutab:
Jõhvikas! See ju puhtalt ning vastuvaidlematult pealtvaataja - naesterahva traditsiooniline istekoht! Laugh Kamoon!!! Löö ikka kaasa!


Vasta
#74
Vaatasin ka seda saadet ja seal on mitu asja ühte patta pandud. Seda põramiidi saab igaüks ise kokku panna, kes seda ise soovib. Selleks pole vaja mingit nn juhendajat, kes tahab ka sellepealt midagi teenida....Ehitamise kirjeldusi on kõikjal. Võta ainult õiged mõõdud ,suhtarv ja õige asetamise nurk ja ongi olemas.....
Vasta
#75
(15-02-2012, 10:56 )excubitoris Kirjutas: Jäi nagu hetkel arusaamatuks - kui mõnel isikul pole mingi "respekteeritud" asutuse poolt antud
paberit siis pole ta mitte keegi ja suudab suust ajada vaid mõttetut loba?
Kui aga paber on olemas siis tuleb suust vaid pärleid mida kullaga tikkida kevlarist kangale?

Siis oled päris paljudest asjadest valesti aru saanud. Tundub, et tühjale jutule omistatakse paber. Ja seda tühjuse täitmiseks. Või on parem seletus miks peaks omistama millelegi midagi mida seal ei ole? Vale on vale. Hädavalega antud teemasid ei saa õigustada.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 22
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  CC ja aasta 2018 xcad 103 34,778 11-04-2021, 21:59
Viimane postitus: xcad

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat