•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paralleelmaailmad
#76
Naisele on kaasa pandud suur koorem. Palju rohkem energiat kui mehele, sest naise energia baasil hoitakse koos perekonda (mees saab energiat läbi nende nn ussikeste, mida ta jätab naise organismi ja need seovad neid omavahel, naine toidab meest). Kui naisel ei ole lapsi, ta pole seksuaalsuhetes, siis naisel on tohutu energia ülejääk. Ja naisel on nüüd võimalus valida mida ta selle energiaga teeb. (tolteegi nägijad)
Vasta
#77
(14-02-2012, 16:09 )pila Kirjutas: Naisele on kaasa pandud suur koorem. Palju rohkem energiat kui mehele, sest naise energia baasil hoitakse koos perekonda (mees saab energiat läbi nende nn ussikeste, mida ta jätab naise organismi ja need seovad neid omavahel, naine toidab meest). Kui naisel ei ole lapsi, ta pole seksuaalsuhetes, siis naisel on tohutu energia ülejääk. Ja naisel on nüüd võimalus valida mida ta selle energiaga teeb. (tolteegi nägijad)

Parasiitidele organiseeritakse enamasti...
Vasta
#78
(14-02-2012, 16:11 )euroruubel Kirjutas:
(14-02-2012, 16:09 )pila Kirjutas: Naisele on kaasa pandud suur koorem. Palju rohkem energiat kui mehele, sest naise energia baasil hoitakse koos perekonda (mees saab energiat läbi nende nn ussikeste, mida ta jätab naise organismi ja need seovad neid omavahel, naine toidab meest). Kui naisel ei ole lapsi, ta pole seksuaalsuhetes, siis naisel on tohutu energia ülejääk. Ja naisel on nüüd võimalus valida mida ta selle energiaga teeb. (tolteegi nägijad)

Parasiitidele organiseeritakse enamasti...

Valik eeldab juba teadlikkust. Kui naine ei tea, mis võimalused tal on, siis on sama pulga peal parasiidid ja mehed Smile, aga on veel võimalusi, nt isiklik areng, millest kirjutab VS.
Vasta
#79
Naised ja mehed, oehh... ikka see sama pakkumise ja nõudluse suhe. Milline üks, selline ka teine.
Jätkaks siis ühiselt koostöös, selle paralleelmaailmade otsimisega... .
Vasta
#80
(14-02-2012, 16:20 )pila Kirjutas:
(14-02-2012, 16:11 )euroruubel Kirjutas:
(14-02-2012, 16:09 )pila Kirjutas: Naisele on kaasa pandud suur koorem. Palju rohkem energiat kui mehele, sest naise energia baasil hoitakse koos perekonda (mees saab energiat läbi nende nn ussikeste, mida ta jätab naise organismi ja need seovad neid omavahel, naine toidab meest). Kui naisel ei ole lapsi, ta pole seksuaalsuhetes, siis naisel on tohutu energia ülejääk. Ja naisel on nüüd võimalus valida mida ta selle energiaga teeb. (tolteegi nägijad)

Parasiitidele organiseeritakse enamasti...

Valik eeldab juba teadlikkust. Kui naine ei tea, mis võimalused tal on, siis on sama pulga peal parasiidid ja mehed Smile, aga on veel võimalusi, nt isiklik areng, millest kirjutab VS.

Nhhhh, meie praegune süsteem ei tahagi, et naisel mingigi teadlikkus oleks...ka naistelehed roosas kastmes mängivad ahnusele või hirmule või "oma õiguse tagaajamisele". Naine ei pea saama ennast mitte realiseerida, muidu jäävad parasiidid ilma.

Mehi pole mõtet süüdistada. Mater(ema)=materialism ehk mehe asi on seda kuulekalt orjata. Katsu sa vaid...orjapidajal praegu veel jääb õigust ülegi, enda arvates.

Vasta
#81
Tegelikult, horisontaalplaanis on väline ehk füsiline polus mehelik(Yang), ja sisemine metafüüsiline on naiselik poolus(Ying). Vertikaalplaanis aga on mehelik üleval (valgustatus) ja naiselik all (algenergia). Seega, vertikaalis on nii üleval kui ka all mõlemas esindatud horisontaalselt nii mees, kui nais poolus. Praegusel matriarhaadi ajastul aga on naised vastupidi rohkem väljapoole suunatud ja mehed rohkem sissepoole. Kõiksus on pidevas ringluses, kui minevikus loodud programmid enam hästi ei toimi, siis tuleb meestel tagasi sissepoole (naispoolusesse) pöörduda, et uusi tõlkeprogramme luua ja omandada, et juba uuesti kõrgemal tasandil taas väljapoole (meespoolusesse) pöörduda. Kõik, mis tõuseb, see kord ka langeb... mateeriaenergia lainetuses, mis kannab vaid vaimset enesepeegeldust.
Vasta
#82
Põhjus ja tagajärg. Oma /vigaste/valikutega me loome paralleelmailmade fraktaale, mis siis sünteesivad ette juhuseid, andes läbi nende, sündmuste käigule paratamatu suuna juba ettekujunenud tagajärgedeni.

Rõhuv enamus meie `vaba tahte` valikuid, mis on loodud juhuse põhjal - on juba ammu ettemääratud.
Tegelik vaba valik on siis pigem erand, viga, universumi aegruumis. Aga just see, käivitab uue paralleelmaailma... .
Vasta
#83
(14-02-2012, 00:48 )Celtic Kirjutas: Või kas siis tõepoolest leidub jüngreid, kes tõsimeeli usuvad, et "Peaingel Miikael on nt. Alfa-Omega-Kentauri-Androomi Anunnaki-Draakoni-Nekromitoni kollektiivi väljendusvorm, kes asub 4ndas dimensioonis"

No mida kuradit? Mina olen näiteks Alfa-Beeta-Gamma-Oomega-Kentauri-Porru-Kastronoomia-Krüsanteemia kollektiivi kolmanda võlli seitsmes väljendusvorm...

Ja mina isegi ei tea, kes on peaingel Miikael. Aeg-ajalt tuleb foorumis igasuguseid ingleid ka ette ja igakord vaatan siis järgi, aga kui uuesti tuleb, juba ununenud.Smile
Tore, et foorumis on nii häid inglitetundjaid!
Kõige lihtsam on Miikael meelde jätta selle lausega:
Miikael on armu ja halastuse ingel. Ta on inimeste eestkostja Jumala juures, toetab surijaid ja juhib nende hinged taevasse.
Valgusesaares kirjutatakse, et peaingel Miikael juhib kõiki kaitseingleid:
Veel on seal kirjutatud, et inglid võivad sõna otseses mõttes dematerialiseerida ja materialiseerida inimesi ja asju.

http://www.valgusesaar.ee/kaitseinglid.htm
Aga nüüd ma tahaks teada, mis asi on Alfa-Omega-Kentauri-Androomi Anunnaki-Draakoni-Nekromitoni kollektiiv?
Keda anunnakkideks nimetatakse, seda tean. Andromeedalastest olen ka nagu kuulnud midagi. Androomi ei tea. Samuti ei tea Nekromitoni.
Keegi oskab ehk ära seletada?
Vasta
#84
Kodanik Celtic, kas te teate, et hukka mõistmine ilma eelneva uurimiseta on võhilikkuse tipp.
Peaingel Miikael.



Peaingel Miikael - Bio-neuroloogiline meelekontrolli programm.
Üks kõige silmapaistvamaid Alfa-Omega-Kentauri-Androomi Anunnaki-Draakoni-Nekromitoni kollektiivi väljendusvorme on viitamine iseendale kui „Peaingel Miikaeli“ maatriksile, bio-neuroloogilisele massiteadvuse kontrolli programmile, mida juhib Alfa-Omega kollektiiv ja mis toimub sõna-sõnalt lainete edastamise teel Maa pahaaimamatutesse vastuvõtukanalitesse paralleel-Maalt Nibiru Dioodilise Kristallvõrgustiku kaudu.


Alfa-Omega Allianss

Suurimat DNA vale aktiveerimise-„äratamise“ programmi juhib „Alfa-Omega Melchizedeki Ordu Anunnaki-Draakoni Allianss."

See allianss koosneb tihedus 2-s (Dim. 4-6) ja 3-s (Dim. 7-9) olevast Kentauri rassist ja Draakoni-Anunnaki rassist Alfa Kentauri ja Omega Kentauri, Nekromiton´ist (põrnikas-roomaja) – Andromeeda Anunnaki hübriidrassist („andromiidid“ ja „Mehed Mustas“) ja paljudest teistest omavahel seotud Langenud Inglite Kollektiividest, kes järgivad Omikroni-Draakoni-Zeta (little Greys – Hallid) -Vabamüürlaste „Keskse Maailma Korra“ valitsemise kava.

12-ahelalise DNA vale aktiviseerimise programmid käivitavad „Monaadilise Ümberpööramise (Monadic Reversal)“ – pöörates inimese DNA šabloonis ümber Tulemärkide järjestuse, luues inimestes Ümberpööratud 11-ahelalise DNA järjestuse aktiveerimise. Sel moel võtab inimese DNA osa Langenud Inglite missioonist, mille eesmärk on võita kontroll Maakera planetaarsete kaitsekihtide ja täheväravate üle ümberpööratud 11 aktiveerimise abil (34-CCW/21–CW Nibiru-Merkaba) aastatel 2000 – 2017 toimuva Tähtede Aktiveerimise Tsükli ajal.

Eelnevaga võistlevaid 12-ahelalise DNA vale aktiveerimise programme veavad pidurdamatud New Age´i ja UFO-liikumise „kanaldajad“ ja „kontaktisikud“, Jehoova Anunnakid (Siirius A, Arktuuriuslased ja „Galaktikaföderatsioon“) ning Plejaadide-Nibirulaste (Anu-Serafim) Anunnaki-Draakoni-Roomajate hübriidrassid.

Langenud Inglite ja Vabamüürlastest inimeste Leviatani rassid kasutavad ahvatlemiseks valesid väiteid nagu “DNA kiirkorraline aktiveerimine ” ja valelubadusi ülestõusmisest ilma detailse kirjelduseta sellest MEHHANISMIST, kuidas asjad tegelikult toimivad. Kui me teame mehhanismi, siis me saame aru, kui seda mehhanismi teadlikult valesti kasutatakse.

Vale „Kiire parandamise väidete“ taktika ja valelubadused käivad koos võltsi “mesimagususe ja vanemliku hoolitsusega ”, mille käigus toidetakse meie egosid, rääkides seda, mida me tahame kuulda ja seda, „kui suurepärased ja armastatud me oleme“. Selle jutu varjus „sõidetakse meist meie nina all üle“.

Kui me ei „lange“ vanadesse “Kiire parandamise ” ja “Ego-mustri” ahvatlustesse, saame me Langenud Inglite ja Vabamüürlaste manipulatsioonitaktikatest kõrvale hoida ja õppida KUIDAS ASJAD TEGELIKULT KÄIVAD. Nii me saame jõudu selleks, et vabalt iseenese üle otsustada ja aidata kaasa sellele, et teised saaksid samuti iseenda üle ise otsustada.

Me SAAME aktiveerida oma 12-ahelalist DNAd (indigote puhul 24-48 ahelat), aga sellega tuleb tööd teha, Jumaliku Armastuse tööd. Ja see nõuab TEADMIST Jumalikust Pühast Teadusest (KS).

DNA Šablooni ja Kundalini aktiveerimine ei sünni läbi „soovmõtlemise“ või „lootusrikka kavatsuse“, need on loomuliku bio-spirituaalse LOOMISE FÜÜSIKA protsessid, mis toimuvad õpetatud ja teadliku energiajuhtimise ning ehtsa Vaimse Tarkuse abil.

On olemas loomulik Jumalik Õige Kord, mis juhib energia mehhaanikat ja teadvuse manifestatsiooni bioloogias. Kui te soovite jõuda tõelise Bio-spirituaalse meisterlikkuseni, siis tuleb selle korra mehhaanikast aru saada ja seda tuleb kasutada õigesti.

See kõik on siin pealiskaudne, täiusliku info saate inglise keelselt kodulehelt.

Allikas: Keylontic Dictionary.
www.keylonticdictionary.org

 
Vasta
#85
Pudru ja kapsad, milleks siis Jahve seltskond annunnakide elik Aldebaranilt pärit jumalatega sõdis, seltskond on meelega vastased ühte katlasse pannud ja väidav et Orioni kurjuseimpeeriumis on head poisid aga nende põhijõud Omikroni-Draakoni-Zeta omad pahad, nii nagu tavaliselt piiblis kombeks inglid ja kuradid.
Ometi lõid annunnakid kaks Baabüloni ja olid juutide vana usundi aluseks nn kuldvasika kummardamise kujul, alles egiptusest põgenemisel võtsid juudid läbi oma preestrikoolituse saanud patriarhi käsul vastu Orioni kurjuseimpeeriumi koos penitähe Siiriuse seltskonnaga.
Müütides jahimees Orion peniga Sõnni tapmas.
Vasta
#86
See tekst on ju tüüpiline New Age mull. Antud loo puhul on autor teinud vana hea triki ja tavalise New Age kräpi tegelased on osaliselt pahaks muudetud e. vastandanud üksteisele. Nii nagu kristlikus usundis on palju sekte, nii on ka New Ages tekkinud palju sekte ja kogu selle asja mõte on mullipuhujate heaolu nimel lollikeste lüpsmine. Kuna ühe sekti (molli) ümber palju parasiite ära ei mahu, siis hõlpelu ihalejad tekitavad aina uusi ja uusi sekte juurde. Lambaid ju jagub, miks mitte...

Vasta
#87
Nii okei, ega ma ei saa ka sada prossa kindel olla, et see õpetus pole New Age, aga põhjenda siis oma arvamust täpsemalt, mis selles Õpetuses nii New Age'likku on? Äkki tood välja siis ise mõne allika kust sa infot saad, ning äkki sa suudad mõne väite kuidagi moodi ümber lükata.Mis te arvate, et need inimesed on siis mingi sekti austajad ja et neil pole midagi muud teha kui mingit mulli ajada ja seda teistele pähe määrida või? Noh jah, miks mitte onju, kurjust ja valelikkust on siin maailmas niigi, selles ma ei kahtlegi. Ma ei tea kas mina olen seniinne aga minu meelest on see üks väheseid õpetusi, milles mina küll mingit New Age'i ei näe. Ma soovitan teil neid Vabaduse Õpetusi lähemalt uurida enne kui te teete mingeid järeldusi(ma ei mõtle seda, et kõike kohe uskuda aga mingil moel see info läbi seedida ja siis argumenteerida).
Eks igal inimesel on vabadus valida.
Vasta
#88
(17-02-2012, 12:57 )MidaMeÜldseTeame? Kirjutas: Ma ei tea kas mina olen seniinne aga minu meelest on see üks väheseid õpetusi, milles mina küll mingit New Age'i ei näe. Ma soovitan teil neid Vabaduse Õpetusi lähemalt uurida enne kui te teete mingeid järeldusi(ma ei mõtle seda, et kõike kohe uskuda aga mingil moel see info läbi seedida ja siis argumenteerida).
New Aget ei näe sa enam sellepärast, et sa oled juba seal süsteemis sees...
Ma kohe mitte ei usu, et varasemalt sa ei ole mõnda New Age teemalist raamatut või kirjatükki internetist lugenud, et hetkel teed suuri silmi ja küsid tõestusi ja viiteid meie käest. Kõik need Miikalid, Plejaadid, Ordud, Nibirud, indigolapsed ja DNA aktiveerimised on ju pärit New Age valgusesõdalaste sulest...



(17-02-2012, 12:57 )MidaMeÜldseTeame? Kirjutas: Eks igal inimesel on vabadus valida.

Selline näiline mulje on jäetud jah, aga kui oled käsi- ja peadpidi asjas sees, siis pole mingisugusest vabadusest juttugi.
Vasta
#89
Ma võin sulle kohe ära öelda, et ma pole mitte üheski süsteemis või sektis sees, ma ei teeks sellist asja kunagi, seda vabaduse õpetuse asja ma olen lihtsalt viimasel ajal rohkem uurinud ja see on mulle väga sümpaatse mulje jätnud, kuid et ma nüüd kõik need faktid, mis seal öeldud on, kohe sula tõena võtan-kindlasti mitte ning mul pole vajadust teile Jõhvikas ega kellegile teisele midagi tõestada. Kui see tõesti ongi New Age siis võtan mütsi maha su ees, et sa mind valgustasid, kuid seda praegu me kuidagi tõestada ei saa.
Sa veel mainisid, et mul pole vabadus valida. Ma elan küll suht kommunistlikus maailmas, kus pole vabadust ning täidan orja süsteemi nii nagu me kõik, kuid sellegi poolest olen ma üks suur teadvus ja vaimne olend ning vabadus valida on mul alatiSmile Huvitav mis asi pole New Age, ja mis asi on, kas keegi suudaks seda defineerida, kui see üldse võimalik on?
Vasta
#90
(17-02-2012, 12:20 )VironShaman Kirjutas: Pudru ja kapsad, milleks siis Jahve seltskond annunnakide elik Aldebaranilt pärit jumalatega sõdis, seltskond on meelega vastased ühte katlasse pannud ja väidav et Orioni kurjuseimpeeriumis on head poisid aga nende põhijõud Omikroni-Draakoni-Zeta omad pahad, nii nagu tavaliselt piiblis kombeks inglid ja kuradid.
Ometi lõid annunnakid kaks Baabüloni ja olid juutide vana usundi aluseks nn kuldvasika kummardamise kujul, alles egiptusest põgenemisel võtsid juudid läbi oma preestrikoolituse saanud patriarhi käsul vastu Orioni kurjuseimpeeriumi koos penitähe Siiriuse seltskonnaga.
Müütides jahimees Orion peniga Sõnni tapmas.
Minu teada on anunnakid ise ju reptiloidid!?
Ja sõdisid nad aldebaranlastega.
Aldebarani rass ehk nn. Ürg-Aarialased on planeet Maa esimene mõistuslik kõrgetasemeline tsiviliseeritud rass, tugevalt tehnokraatliku suunaga, määratult vanem kui Reptiloidid. Maa on Aldebaranlaste Püha Ürgkodu.
Konflikt Reptiloididega tekkis kui see reptiilne rass (rassid) oli vahepeal asustanud Maa.
Eelpoolse jutu põhjal (Kasutaja - MidaMeÜldseTeame - postitus)
püüavad nad praegugi inimkonda aidata ja hoiatavad siin foorumiski palju kirutud 12-ahelalise DNA vale aktiveerimiseprogramme vedavate tegelaste, kontaktlerite, Jehoova anunnakkide (Siirius A, Arktuuriuslased ja „Galaktikaföderatsioon“) ning Plejaadide-Nibirulaste (Anu-Serafim) Anunnaki-Draakoni-Roomajate hübriidrasside tegevuse eest.
Huvitav, kas foorumis siis enam ei tahetagi Vabamüürlaste manipulatsioonitaktikatest kõrvale hoiduda?
Jõhvikas, kõikide eest, kes maailma liigutamise hoobasid enda käes veel praegugi hoiavad, hoiatatakse selles tekstis. See on lausa New-Age vastaline tekst ju.
Mõtle, kasvõi tekstis mainitud Melchizedeki Ordu peale. Millal see loodi?
Missugused tegelased seal headeks on muudetud? Minu arusaamise järgi ainult tavaline lihtne inimene, kellega manipuleerimise eest hoiatatakse.
Võrdlemisi keeruline tekst, aga kokkuvõttes hoiatav ja hoiatustele ei vaielda ju vastu, hoiatused pannakse lihtsalt kõrva taha.
Küllap on selle teksti taga Orioni vastased. Orioni vastased on aga aldebaraanlased.
Pealegi oled VS ise kirjutanud ühes teemas järgmist
(05-01-2010, 22:30 )VironShaman Kirjutas: Summid ehk sumerlaste jumalad väitsid, et nende tähe ümber keerlevad niimoodi kaks samal orbiidil planeeti, ühel planeedil elavad puhtaverelised jumalarahva esindajad ja teisel planeedil segaverelised, kes oma rassipuhtuse eest ei hoolitsenud ja kaotasid ka koos sellega suure osa oma intellektist.
Mis siis kui see müüt polegi nii kaugelt pärit ja meie päikese taga on ka midagi, võib olla mitte selline planeet kui me ette kujutame aga täiesti tehnitsistlik kõrge intellektitasemega olendite poolt asustatud moodustis, millest tegelased käivad siia jumalaid mängimas.
Kui müütidelt see müütiline osa ära koorida siis paljud müüdid võivad ühel või teisel kombel muutuda tõeks või osutada tõele.




Vasta
#91
Kas viirusega nakatatud arvutil on vabadus valida olla ilma viiruseta töökorras arvuti. Kui pole korralikku viirusetõrjet siis on selliseid materjale üsna ohtlik uurida, käib klõps, juhe kinnitub kindlalt kuklasse ja andunud lambuke sektile ongi valmis.
Kõikide piiblivennikeste taktika on samasugune, sa ei tunne materjali, loe piibel endale selgeks ja .... käivad kõpsud ja kiriku kogudused muudkui kasvavad.
Hm, mulle millegipärast tundub, et Annunnakid olid Sumeri jumalad.
Peaks Gilgameši uuesti läbi lugema, ma pole uut tõlget veel lugenud, seal on see suure püramiidi ülirelva sageduskordisti kristallide hävitamine ja kahe rassi vastasseis välja toodud.
Pole eriti võimalik küsitleda üht ja teist poolt, et tõde välja selgitada, võitja kirjutab igal ajahetkel ajaoo enda kasuks ümber ja kaotab vastaspoole rahva mälust just sellise segapudru abil. Minu jaoks on imelikud kõik õpetused mille eesmärgiks on maal üks usk, puhtavereliste riik, üks keel ja teised kõik allpool õigusteta orjad. Seda segapudru maailmariiki meil ju ehitataksegi mille tulemuseks on hävinud keeled, suletud paralleelmaailmad, hõimuteadmiste kustumine koos keeltega ja ligipääsu kadumine oma rahvaste minevikuteadmistele, ehk siis üks ja ainus seltskond on need kes mängivad maalaste kohvipruunile harimatule massile jumalaid. Kasvõi projekt Venus.
http://www.vabamotleja.info/index.php/eu...-tutvustus
Vasta
#92
Ei usu, et kuigi ohtlik uurida on. Esiteks sellepärast, et nii keeruline tekst, et suurt nagunii keegi midagi aru ei saa. Ohtlik ehk ainult seepärast, et ajud võivad krussi minna.Smile

Anunnakid ka „hiilgavad” (an.unnak.ki – need, kes tulid taevast Maale).
Sumeri kivitahvlitele kirjutatud teates tulnukad, kes saabusid Maale taevakehalt Nibiru u. 445 000 a. tagasi. Nad olid hästi pikka kasvu, lausa hiiglased. Peale Atlantise hukku olevat nad elanud Sumeris, hiljem maa all koobastikes.
Kes aga elasid maa all koobastikes? Eks ikka reptiloidid.
Anunnakide juht oli An (hiljem Anu, keda kujutati šaakali või koerana). Teine tähtsaim juht sumerite järgi oli Enki, kes oli tihedalt seotud veega ja kelle keha katsid soomused.
Anunnakid lõid läbimõeldud orjarassi, keda hiljem hakati kutsuma Homo sapiensiks.
Hiljem on neid DNA ahelaid mitmeid kordi muudetud.
Anunnakid igatahes ei olnud Aldebaranilt pärit nagu sa eespool kirjutad.
Aldebaranist Tuulepesas:
http://tuulepesa.zzz.ee/viewtopic.php?p=...987b5aea10

Aldebaraanlased on humanoidse oma geenidel põhineva inimkonna taasloonud kokku seitsmel korral. Alati on inimkonna hävingu põhjustanud reptiloidid.
Kui keegi leiab mingist tekstist sama sõnu nagu Piibliski või mõnes new-age või uuskristlaste tekstis mainitud sõnu, siis tasuks mõelda sellele, kus kohast Piiblisse omal ajal niisuguseid nimetusi võeti. Paljud asjad Piiblisse on võetud sumerlastelt ju.
Aga mis sinu lisajutule eelmises postituses puutub, siis just DNA vale aktiveerimise-„äratamise“ programmi eest hoiatataksegi. Selge on see, et asjad maailmas ei ole kaugeltki korras ja süüdlased nimetatakse ka ära (just needsamad keda foorumiski kirutakse päevast-päeva). Piibel siin asjasse ei puutu. Ühtegi sekti seda materjali tutvustanu ka enda sõnul ei kuulu.
Tõsi, pikem tekst on inglise keeles ja selgitavam, aga seda materjali minu arvates seni veel foorumis tutvustatud ei ole.
Vihjeid siin-seal on olnud, aga arutelu sel teemal pole olnud.

Ja mida me teame Bio-neuroloogilisest meelekontrolli programmist? Mina ei tea sellest esialgu midagi.
Vasta
#93
Väga kiidan Müstiku arusaamisi asjadest, just, ka mulle on jäänud mulje, et need õpetused hoiatavad manipuleerimise ohvriks saamise eest. Me võiks nagu tõepoolest avada oma silmad ja hakata vastu neile sisalikulistele-annunakkide-reptiloidsetele olevustele, kuidas iganes te ka neid deemonlikke olevusi ka ei kutsu. Tõepoolest väga keeruline tekst aga kas see maailm on siis kõigi silmis nii lihtne ja kohe materdatakse maha vähegi keerukamad õpetused.
Vasta
#94
Kas kommunismiidees midagi halba oli, ainult kõik pidid selle nimel oma keelest ja kultuurist loobuma, see on rahvaste ja nendega seotud paralleelmaailmade hävitamise projekt.
Vasta
#95
(17-02-2012, 16:43 )VironShaman Kirjutas: Kas kommunismiidees midagi halba oli, ainult kõik pidid selle nimel oma keelest ja kultuurist loobuma, see on rahvaste ja nendega seotud paralleelmaailmade hävitamise projekt.

Kommunismiidees oli küll midagi halba. KÕIK ei pidanud selle nimel oma keelest ja kultuurist loobuma. Küll oli aga palju neid kes loobusid vabatahtlikult ja uhkustundega.
Vasta
#96
(23-11-2011, 19:08 )MAJC Kirjutas: AREA-51 töötaja, 2008a recorditud, praeguseks väidetavalt ülla-ülla surnud, liiklusõnnetus.
http://www.youtube.com/watch?v=xjoJV0GF6...plpp_video

Hea, et sellel tüübil ema ei tule vaheapeal garaaži, kus lindistus toimub ja ei uuri ,et poja miks sul tuba koristamata on Laugh
Vasta
#97
(17-02-2012, 13:37 )MidaMeÜldseTeame? Kirjutas: Huvitav mis asi pole New Age, ja mis asi on, kas keegi suudaks seda defineerida, kui see üldse võimalik on?
Aga kas sina suudad selgitada või defineerida mis sinu arvates on New Age (mis tunnused, teemad jne)?
(17-02-2012, 14:07 )VironShaman Kirjutas: Kas viirusega nakatatud arvutil on vabadus valida olla ilma viiruseta töökorras arvuti. Kui pole korralikku viirusetõrjet siis on selliseid materjale üsna ohtlik uurida, käib klõps, juhe kinnitub kindlalt kuklasse ja andunud lambuke sektile ongi valmis.
Mis asi või omadus inimesel seda viirusetõrjet etendab?
Vasta
#98
MidaMeÜldseTeame? Kirjutas:
"Lisaks tahtsin lisada veel seda, et teadlased peavad tõeseks ühte suurt kosmose ruumi või universumit, kuid iga universum istub veel suurema otsas mida nimetatakse multiuniversumiks või domeeniks ning sellest veel suurema otsas ning iga universum on veel pidevas paisumises, millel ei tulegi lõppu."
Ei leidnud ühtegi teist viidet kosmilisele domeenile ,seda teemat nagu ei olekski olemas.Kaudses mõttes mainitakse asja intervjuus Lacertaga: Vastus: Meile teadaolevalt 14 liiki. 11 on pärit meie universumist, 2 teisest "mullist" ja 1 väga kaugelt ja nemad on väga selgelt erinevad. Ära küsi minult nende nimesid, sest peaaegu kõik need nimed ei ole teie keeles hääldatavad, kaheksa neist ei ole isegi mitte meile hääldatavad.
Niisiis "ALIEN INTERVIEW"-s räägib IS-BE Airl,kuidas 10000 aastat tagasi saabus Linnutee galaktikasse "The Domain Expeditionary Force".Umbes 8200 aastat tagasi maabus dessant Maal Himaalaja mäestikus ja ehitas oma baasi praeguse Pakistani ja Afganistaani piiri lähistele (kas mitte Babülon1 ehk Jumalate linn).Ehitati välja ka mäesisene baas(Kailas?)Toodi kaasa aarialased,kes lasti lahti Hinduse orgu.Kõike seda tegevust nimetasid nad vaatlemiseks.Monoteismi juurutamine on toimunud nende juhtimisel(Zoroaster--AHURA MAzDA,Egiptus-AKHENATON).Drunvalo väitis "Elulilles",et "Valge vennaskond "tegeles sellega.Suurem mõte on esimesel variandil,sest Mooses lasi jalga Egiptusest,kuna põgenes vaenlase juurest ja oh imet teel tehti talle ettepanek millest ei saanud keelduda--sõlmiti leping JAHWEH-iga(tõlkes" anonüümne"),kelle taga oli siis "OLD EMPIRE" ehk Galaktika Föderatsioon .Kõik see toimus selle pärast,et varsti peale baasi valmimist rünnati seda ootamatult ja tapeti 3000 kolonisaatorit,"The Domain" eeldas et rünnak toimus GF baasist Marsil,kuid kas see oli nii???
Nüüd teemasse tulles ,milline versioon on siis õige või võivad mõlemad olla tõesed ainult et eksisteerivad paralleelselt.Kuulen juba kuidas herilase pesa hakkab ähvardavalt sumisema-kulla inime meil on siin sellised allikad ja need on väggga respektaablid!!!
Aastaid tagasi uurisin erinevaid usundeid,nende hulgas budismi ja ei saanud üldse matsule pihta,nüüd selgines paljugi.Kogu orientaalse"religiooni" mõte ei ole kellegi kummardamine vaid hinge vabastamine ajasilmusest ehk vanglast---nirvaana,mokša,tao otsimine.Selle viimase kohta on ka eesti keeles ilmunud triloogia"Rändav taolane" Deng Ming-Dao.Gautama Siddhartana kehastus üks "The Domaini" IS-BE ehk siis hing.Hea küsimus on,et milleks Neile seda vaja oli?Aga sellest teine kord või siis uurite ise.
http://exopoliticshongkong.com/uploads/A...erview.pdf
Päikest.
Vasta
#99
Drunvalo raamat "Elulille iidne saladus" on küll suurepärane raamat ja annab kindlasti palju teadmisi, kuid minu ja kindlasti paljude teiste uurijate meelest on seal mõningat infot küllaltki nihkes. See on pigem hoiatus inimestele, kes pole lähemalt selle üle eelnevalt mõtisklenud. Alustades Kathara Puu puudulikkusest, lõpetades Merkaba valeaktiveerimisega. Muidugi see iidne ajalugu, millest Thot räägib ei tasu ka sulatõena võtta, sest vastukõla esineb seal küll ja küll. Minu teada oli Thot juba segunenud annunak-niburulaste kurjusega, mis toimus atlantise langus aegadel. Kui Thot õpetas Drunvalole 10 keskusega Kathara Puud, siis jäävad teatud asjad puudulikuks. Ma tutvustaks 12 keskusega Kathara puud kus on samamoodi kõik sümmeetrias ning iga keskus klapib üksteisega ideaalselt ning sealt tulenevad ka dimensioonid, mida ma olen tutvustanud teile kui 15ne dimensionaalset ajamaatrixit.

Kathara 12-Puud nimetatakse ka Igavese Elu Puuks.

Nimetus Kathara tuleneb Morfogeneetiliste Väljade Tuumstruktuurist, heli-valguslainete ja Skalaarväljade Mudelitest, mille kaudu väljenduvad aine omadused peenstruktuurina.
KA – Valgus, THA – Heli, RA – Üks.

Inimkeha Kathara Võrgustik on niisugune Morfogeneetiliste Väljade Tuumstruktuuri Holograafiline Mudel, millel põhineb morfogeneetiline skalaarlainemudel ja kõik muud identiteedi ja kuju avaldumise tasemed. See on inimolendi väljendumise „Juhtkeskus“.


Selle geomeetrilise struktuuri moodustavad 12 Primaarset Kathara Keskust, mis on omavahel ühendatud 15 Primaarse Kathara Joone abil.


See on skalaar-seisulaine tekkimise ja energeetilise korrastuse TUUMtasand, mille sees ja alusel on rajatud kõik dimensioonilised süsteemid.

Kathara Võrgustikku loetakse seepärast Holograafilise Mudeli Tuumaks, mille alusel on loodud morfogeneetilisete skalaarlainete peenstruktuur ja kõik teised vormiliselt ülesehitatud dimensioonid.

Kathara Võrgustik on kõigi dimensionaliseerimise ja teadvusega seotud ilmingute põhjuslik element.

Kathara Võrgustiku mudel peegeldub kõigi ilmingute Makro- ja Mikrokosmoses.

Kõik avaldumisvormid sisaldavad oma tuumas Kathara Võrgustiku Holograafilise Mudeli ühist struktuuri.

Energia ON Igavene Teadvus, mis pidevalt muudab kuju projitseerides "ennast" läbi Kathara Võrgustiku struktuuride, jäädes samaaegselt alati ühesuguseks.

Energia ei teki ega kao, see muudab ainult oma kuju vastavalt Kathara Võrgustiku geomeetrilisele struktuurile. Kathara Võrgustik on KÕIGI dimensiooniliste ilmingute ning seega ka teadvuse kõigi vormide ja teadvuse integreerimise-laienemise PÕHJUSLIK TEGUR.

Kathara Võrgustik, järelikult, on Aksioomvõrede, Merkaba Väljade, Auravälja Tasemete, Peenkehade, Tšakrate, Meridiaanijoonte, mateeriasüsteemide ja Teadvuse avaldumise Mitmemõõtmelisetel Tasanditel manifesteerumise aluseks.

http://www.vabaduseopetused.ee/kathara/

Allikas: Keylontic Dictionary (link).

Keda see teema huvitab, tulge kõik loengule:
http://www.vabaduseopetused.ee/loeng/


Vasta
Siit veel ülevaade, kes veel tutvunud pole, kust tulenevad need Vabaduse Õpetuse teadmised ning kes seda läbi viivad, et kõigil oleks arusaadav pilt sellest, mida need õpetused inimestele anda tahavad ja mida nad anda ei taha. Mina nende inimeste tööd ja vilja ei suudaks kuidagi maha laita, ega halvustada ning veelvähem nimetada neid mingi New Age'i liikmeteks, kes tahavad inimesi mingisugusesse sekti tõmmata- no kuulge, come onnnn.
Inimesed, kellel on inglise keel suus ning tahavad saada väga põhjalikku arusaamist nendest asjadest, soovitan lugeda Rändajate raamatut " Voyagers Books". Ma ise pole veel lugenud seda, sest kui ma osadest asjadest ei saa eesti keeleski aru siis võõrkeeles natuke veelgi keerulisem, kuid kindlasti see raamat mul lugemata ei jää. Osad sõbrad on mul lugenud ja ülimalt kiitnud sealset täiuslikku ajaloo käsitlust. Alustades Maa ajaloo tekkest, kuni Atlantise langusaegadeni jne.

http://www.vabaduseopetused.ee/azurite-press/
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat