•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Õigekiri ja norimine
Su kommentaar on ka veider. Mida miilits kirjavigadega peaks peale hakkama?
Vasta
(20-01-2012, 00:34 )PiziIngliito Kirjutas: Su kommentaar on ka veider. Mida miilits kirjavigadega peaks peale hakkama?

Paneb käed raudu kodumaa mitteaustamise eest muidugi Laugh

Vasta
(20-01-2012, 00:28 )PiziIngliito Kirjutas: Teema on lukus, mitte lukkus. Vabandan tähenärimise eest. Kes jõuab nende bännitute kogu paturegistri ette kanda? Tema postituste lugemiseks võid kasutada profiili ja sealt edasi uurida ise, nägemaks millist postitusviisi kasutaja on harrastanud. Ei välista, et mõned krõbedamad postitused on juba eemaldatud.

Kas selline demagoogia sulle sugugi piinlikkust ei valmista? Ja alandav kõneviis küsimusepüstituse kontekstis, kus selgitusekohustus lasub teo eest vastutajal "edasi võid ise otsida" on foorumi reeglitega vastuolus, taas! Mulle jääb sügavalt arusaamatuks, mida te nõuate oma külalistelt, suutmata ise oma nõuetele vastata. Ma ju ütlesin, kui sa ei märganud, et olen tolle bännitu poste teraselt jälginud: ka neid, mille arupärimisehirmus eelmaldanud olete. Seal ei ole seda, mida põhjuseks tõid ja pean lugema sinu hinnangu piiratusest tulenevalt küündimatuks. Foorumi reeglistik, tõsi, ei keela piiratud taipamisvõimet, kuid ei ole seda toonud ka piisavaks aluseks kasutajaid ellimineerida: et kui adminn postile pihta ei saa, on tal õigus kasutajast vabaneda. Ma arvan, te peaksite selle kasutaja ees küll vabandama ja likvideerima juhtunud äparduse.
teise äparduse selgituseks link: http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=lukkus&F=M
Vasta
Antagu mulle andeks, kuid kodanik "venuse" ilmumine foorumisse tekitab minus sügavat hämmingut- 26 postitust, millest kaks on mingis teemas, ülejäänu teemadeväline tüliotsimine. Äkki leiaksite mõnest muust kohast oma riiuhimulise meele mahajahutamist.
Vasta
Mina ei ole enam personalis, et selle eest vastutada, seda esiteks. Selgitama peaks sellisel juhul ikka see/need, kes võttis vastutuse. Mina soovitasin ainult lugeda. Mõistetamatuks jääb, et mida väga kvaliteetset Sinu arust siis antud kasutaja postitas, kui välja arvata väga paljudes teemades iga üle ühe postituse ühelauselised kommentaarid, mis ei viinud kordagi põhiteemast lähtuvat vestlust kuhugi?
Teema on lukus - lähtusin jah kuidagi loogikast, samamoodi nagu sokk on kapis mitte kappis Smile
Vasta
(20-01-2012, 00:58 )igihali Kirjutas: Antagu mulle andeks, kuid kodanik "venuse" ilmumine foorumisse tekitab minus sügavat hämmingut- 26 postitust, millest kaks on mingis teemas, ülejäänu teemadeväline tüliotsimine. Äkki leiaksite mõnest muust kohast oma riiuhimulise meele mahajahutamist.

Siin ei ole mingit hämmingut - pärast teist postitust lendas selga õigekirjamiilits ja nüüd lahendatakse asja Laugh Küll ta postitada ka jõuab kui just kriipsukest peale ei tõmmata.

Vasta
(20-01-2012, 00:58 )igihali Kirjutas: Antagu mulle andeks, kuid kodanik "venuse" ilmumine foorumisse tekitab minus sügavat hämmingut- 26 postitust, millest kaks on mingis teemas, ülejäänu teemadeväline tüliotsimine. Äkki leiaksite mõnest muust kohast oma riiuhimulise meele mahajahutamist.

Minu meel pole sugugi riiuhimuline, palun, ärge solvake sedasi! Ma tulin siia rahus ja lepitaval meelel, kuid sain ootamatu tähenärimise osaliseks. Nüüd püüan omale selgeks teha, kes ja miks siin inimesi ründavad. Mõista seda nii, et jätsin oma algse teema ja pöörasin lugupidavalt ning süvitsi tähelepanu sellel, kuhu suunas mind foorumi koorekiht. Leian, et pealiskaudne autoritaarsus ning reglementeeritus on paljude maailma hädade põhjuseks, mistõttu üht-teist vähemalt üritan omaltpoolt põhjalikumalt läbi uurida ja et see hetkel on siitpoolt suunatud valdkond, siis teie pealiskaudne statistika, mis hindab postituse sisukust selle põhjal, millisesse teemasse see on kirjutatud, jätab pahatahtliku ja noriva mulje.

Pizi, vaata, siin enamik kenasid inimesi lähtub loogikast, ka sellisest, et tähesuurus ei näita suhtumist vms ja kui teie nõuate lähtumist reglemendist, peaksite ka ise seda suutma. See närimine pole ju eilane teema, vaid aastatepikkune. Olen ka varem püüdnud teemal mõtteid avaldada, kuid müür on müür, mitte just avardumisele aldis organism, pigem jäik ja piirav. Sellest tuleneval, nagu ka ennist mainisin, et jah, ma sain aru, et bännitud kasutaja postid jäid teile mõistetamatuks - ta kommenteeris maailmu, mida te ei mõista. Paljud ei mõista, kuid mõned natuke mõistavad ka ja tahaks ehk mõtteid vahetada, et paremini mõista, just sellise suunitlusega foorumis, nagu pealkirjast võib aimata - või on see eksitus ja suunitlus on midagi muud: gaidide-skautide tublid tegemised või mis?
ja mis loogika see sokiga nüüd oli: sokk on kapi sees ehk kapis, kas teema on luku sees või lukku pandud? vrd jokki joodud ja loppi löödud - no ei ole ei jokis ega lopis need näod meie keele loogika järgi. lukus on küll lubatud, kuid lukkus on loogiline.
Vasta
Küsin korra vastu: kas Sa pole kordagi mõelnud, miks ma personalist võisin lahkuda? Kui soovid sellest pikemalt rääkida, võin U2U vastata, õigekirja teemas hea meelega sellel pikemalt ei peatuks.
Vasta
Minu nägemuses on venus ilmselge troll, kelle koht on kuskil trollide koopas.
http://et.wikipedia.org/wiki/Troll_(Internet)
ing.k.: http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_(Internet)
Vasta
Ma ei tegele hetkel sinu isiklike probleemidega vaid üritan selgust saada selle foorumi ringkaitse olemusest, põhjustest, miks kasutajaid koheldakse üleolevalt ja kuidas või kas üldse on see vastavuses reeglistikuga, millega autoritaarseid hinnanguid ja otsuseid pidevalt põhjendatakse. Samas, kui tunned vajadust midagi südamelt jagada, siis pole mul kombeks lüüa pidetotsija suu pihta, iseasi, kuipalju minust abi võib olla, kuivõrd siseringi ebakõlade ajaloos olen ilmselt võhik.
Vasta
Nojah, mis teha, kui Sa ei oska isikulisest mättast kaugemale näha. Kui ka sellest aru ei saa, et minu personalist taandumine foorumi jaoks väga olulist rolli tegelikult mängis (vähemalt hetkel, sest edasi tõesti ei oska öelda, kuidas asjad kujunema hakkavad), siis väga kahju (siin kontekstis ära hakka nüüd mulle mingeid olematuid silte külge kleepima, nagu ma mingi hirmus tähtis nina oleksin personalis oma arvates olnud). Aga no keegi ei keela ju peaga vastu seina jooksmast, edu sellega.
Vasta
Odamis...
Et siis see foorum on tegelikult selline koht kus silutud peadega "vaimukesed" grammatiliselt korrektset roosamannat pritsivad?
Ma saan õigesti aru, et siin peab ettevaatlik olema, sest foorum ei pea jõu puudutusi tegelikult vastu ja taluvusepiirid on nüüdseks välja tulnud?
Vasta
Jõu puudutusi? Need paar vaimumaailmast inspireerunud* naisisikut ei ole jõu puudutajad, pigem nagu tüüpilised intrigandid, trollijuhid ja muu sarnane.

Aga nagu öeldakse - ega naiste õeluse vastu saa ussi- ega püssirohi.

* - Para-Web tegutses rahumeelselt 7 aastat. Seejärel muutus Vaimumaailma läbula tasuliseks. Nüüd on Para-Web muutunud sealse keskkonnaga harjunud trollidele uueks näitelavaks. Mis teha?
Vasta
Ma milleski maha jäänud. Et millistest naistest sa räägid? Ja misajast Vaimumaailm tasuline on, ma seda ei teadnudki?

Mul siin konto juba ammu aga pole siiani eriti kasutanud, kuna igav oli, ehk siis ma ei leidnud siit sisulisi vestlusi palju. Refereeringuid on küll iseenesest palju.
Vaimumaailm oli Vaimumaailm. Väärtuste kohta ei hakka sõna võtma aga kes seal omal ajal kooli sai, siis ma arvan ,et lõppkokkuvõttes seda ei kahetse.
Aga ma oma eelmise posti küsimuse ikka jätan õhku, et kas siin katsutakse jõudu või räägitakse sellest ja selle katsumisest.
Lihtsalt edaspidiseks teadmiseks omale.
Vasta
venus - üldiselt kasutajaid EI kohelda üleolevalt. Probleemid hakkavad siis kui teatud kasutajad hakkavad
arvama endast ei tea mida ja ei postita mitte teemasse puutuva sisuga vaid lihtsalt postitamise enda
pärast või veel hullem - teisi sõimates ja elementaarseid eesti keele reegleid rikkudes. Ei ole ju palju
palutud, et selguse huvides, et KÕIK aru saaksid tähistada lause algus suure tähega ja lõpp punktiga.

venezia - ettevaatlik pead alati olema - see on elementaarne alalhoiu instinkt. Pole siin kunagi minu teada kedagi
"kotitud" kui tema tekst pole piisavalt "õige" või - annaks Jumal - piisavalt "roosamannaline". Asjad on
ikka alanud sellest, et mõned kasutajaid ei oska suud pidada ja seda mitte teemade sisu silmas pidades
vaid teisi kasutajaid halvustava käitumise osas. Siin peaks lausa olema eraldi koht kus uuemad tulijad
näeksid lugeda kõiki neid "saatmisi", "ütlemisi" ja muid "kullaterasi" mille eest mõned kasutajad on siit bänni
saanud. Mõned suudavad hiljem olla mõned mitte. Need kes ei suuda olla on pea "elukutselised trollid".
Korra solvunult hakkavad nad siin käima üha uute ja uute nimede alla ning sisulisi postitusi mitte tegemata
norivad tüli, sõimavad, halvustavad jne, ning seda nii "läbi lillede" kui otse. Uuematel tulijatel aga kelledel
puudub ülevaade nende isikute eelnevast tegevusest võibki jääda mulje, et adminnid on pahad ja norijad.
Loodan, et said aru mida ütelda tahtsin ja suudad sellest omad järeldused teha. Tänan.
Vasta
Jõudu võid sa kasutada oma igapäevatöös ja näiteks puude lõhkumisel. Jõu kasutamist siin foorumis pole kunagi olnud. Seda tingib arvamuste ja uskumuste erinevus. Jõu kasutamise puhul ei saaks üle ega ümber tugevamatest ja nõrgematest ja paari aasta pärast oleks ehk foorumist järel vaid riismed, kus heal juhul kaks rivaalitsevat jõudu, halval juhul aga sekt ühe pääliku ja ühtse meeskonnaga, kes võitlem muu ilma kurjuse vastu.

Para-web on algusest peale olnud INFORMATIIVNE keskkond, kus jagatakse infot ja kogemusi. Mitte ei mõõdeta siin m***i pikkust ja ei võistelda selles, kes kõige uhkema kaarega oskab lasta.

Aga aitäh, venezia, suunasid mu mõtted praeguse konflikti tegelikele tagamaadele.
Vasta
Vbl see sõna "jõud" polnud kõige õigem aga ma olen üsna kindel,et sa said aru, mida ma öelda tahtsin.
Mumeelest oleks kahju, kui see teema siin lukku jääks. Päris hästi hakkasid välja tulema erinevad nüansid seaduste ja reeglite loome ja kehtestamise/kehtestumise kohta.
Mina olen muidugi sünnipäraselt koll ja troll aga Celtic, sinu poste lugedes olen ikka nii mõnigi kord sattunud nägema sind nii mõõtmas kui kaart kergitamas. Mis ei ole mumeelest vale iseenesest.
Vasta
Trollide päralt ei ole kogu maailm ja isegi kui trollid vere lõhna haistes kohale tormavad, siis ei ole ainuke lahendus teemat sulgedes, aga hoopis trolli bännides teemat puhastada.

Mina leian, et ei ole vaja mingeid reeglite üle hääletust. Korduvalt on siit teemast läbi jooksnud viide sellele, et me oleme ju kõik need reeglid registreerimisel heaks kiitnud, milles üldse küsimus? Vaja on vaid reegleid mitteaustavaid kasutajaid korrale kutsuda või sootuks foorumist eemaldada.

Isiklikult julgustaksin nüüd küll adminne otsustavalt tegutsema. Aitab trollide toitmisest! Muidu tõesti trollid tormavad kõik siia foorumisse, haistes vere lõhna... Kellele reeglid ei sobi, see läheb mujale, sobivate reeglitega foorumisse või teeb ise reeglitega või reegliteta foorumi.

P.S. Tänud Celticule anarhistide foorumi linki jagamast! Sirvisin läbi ja ohh imet, ka seal siiski toimivad elementaarsed õigekirja- ja muud reeglid.
Vasta
Ja siis taastame backupist foorumi algse seisu.
See on nagu, et põllumees laseb viljapõllu peale metsa kasvada ning pärast on kõik taimeliigid õnnelikud. Lihtsalt viljakasvatamisest ei saanud asja.
Igasugu toredaid teste saaks teha. Aga kas on mõtet.
Vasta
Pila:
Läinud aasta esimesel aprillil lasti inimestel kõneleda vabas vormis.
Foorum kaotas palju mõtekust, sest muutus mokalaada laadseks. Ja ma olen seda öeldes viisakas.

http://para-web.org/showthread.php?tid=5700
Teema antud päeva kohta. Osad postitused/kasutajad lõid ka mujal foorumis laineid, aga eks neid kustutati..... Laugh
Vasta
(20-01-2012, 12:08 )pila Kirjutas: Minul tuli selline mõte, et teeks niimoodu (jube ahvatlus on ummamuudu kirjutada Smile ), et kolm kuud lastakse inimestel kirjutada seda, mida nad tahavad ja niimoodi nagu nad tahavad. Et ei hakata bännima, ega kellegi kirjutisi trollinduseks nimetama, et laseks omavooluteedminna. Vaataks kui palju on sellel sootsiumil sisemist vabadust ja mis selles vabaduse tingimuses ilmub.
Aga ongi ju vabadus kirjutada seda, mida tahad ja nii nagu tahad. Ma ei näe probleemi.
Minu meelest on para-web.org väga tolerantne paik ja absoluutselt ei mingit tsensuuri.
Võib-olla me mõtleme siin sõna "vabadus" all erinevaid asju. Minu silmis vabadus ei tähenda vabadust olla teiste suhtes sallimatu või niisama vabadus mõttetult läbustada. Näiteks, et linnas on vabadus teha mida tahad, siis lähen ja loobin prahti kuhu juhtub ja kui kellegi moll ei meeldi, siis ta ka vastu molli saab.
Vasta
Risukeele pooldajate kiunumine näitab et Para-Webi moderaatorid teevad head tööd.
Üldiselt, keele struktuur loob ka mõtlemise struktuuri ja kui see lõhkuda jääb järele bioroboti kest.
Vasta
Vere lõhn on ikka üleval. Võimalik, et ka mina nirisen kuskilt juba.
Reeglite vastu ei ole ma säutsunud,et otseses ega kaudses mõttes.
Seda, et sa mind trollimises süüdistad võtan isikliku solvanguna (nagu siin kombekohane on) ja jätan meelde.
Sa võid ähvardada aga ma ei lama, istu ega mängi surnut, nagu korralik kutsu, lihtsalt sellepärast ,et sa oma üleolekut tunneksid.
Paraku keerasid sa olukorra selliseks ,et nüüd tuleb Sul mind kas puhta südametunnistusega maha lasta või jääb minu sõna peale.
Vasta
(22-01-2012, 08:03 )venezia Kirjutas: Sõnal on suur võim. Siinse suunitlusega foorumis peaks inimesed aduma ,et sõna võim ei piirdu vaid grammatilise korrektsusega.

Pigem vastupidi - sõna võim hakkab korrektselt kirjutatud sõnast.
Valesti kirjutatud sõnal puudub reaalne jõud - peale "trollimise jõu".
Vasta
Ma teemat algusest peale lugedes märkasin ,et Thorondor on soovinud mult privasse vastust. Kirjutasin oma järeldustest temale. Siia hetkel rohkem ei kommenteeri.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat