Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tünni foorumist
#1
Siin saate rääkida Koltsist ja Tünni foorumist.
(Thorondor)
----
See PI ja M vaheline hõõrumine on üle kandunud ka teistesse dimensioonidesse: Insener Tünni parafoorumis hakkas adminni õigusi omav PI redigeerima Dr Koltsi postitust, kus kiideti Müstikut - selle peale solvus Dr Kolts ja lahkus Insener Tünni parafoorumist, kustutades sealt kõik oma pildid ...

Aru ma ei saa, kas tegu on halva astroloogilise tähtede seisuga, või hakkab aasta lõpul aset leidev "hullumiste laine" vaikselt meie igapäevasesse ellu tungima.

#2
(14-01-2012, 19:16 )lahendused Kirjutas: See PI ja M vaheline hõõrumine on üle kandunud ka teistesse dimensioonidesse: Insener Tünni parafoorumis hakkas adminni õigusi omav PI redigeerima Dr Koltsi postitust, kus kiideti Müstikut - selle peale solvus Dr Kolts ja lahkus Insener Tünni parafoorumist, kustutades sealt kõik oma pildid ...

Ega ikka ei olnud küll nii . Tegelikult redigeeris sealne moderaator Koltsi solvavaid märkusi nii siinse foorumi kui ka administraatorite aadressil . Ja PI on seda pidevalt teinud. Sellest ka see vastasseis.
Lihtsalt erinevad arusaamad, või ütleks-erinev arengutase?

Inimene, keda siin praktiliselt kõigis surmapattudes süüditakse, ei ole minu silmis seda ära teeninud, kuna on püüdnud jääda objektiivseks, ja siin foorumis alguse saanud isiklikku vimma mitte omalt poolt õhutada.

#3
Hehee. Kolts jõuab ka igalepoole oma kombitsaid ajada. Ei imesta ausalt öeldes, ta on suht koledateks asjadeks võimeline. Aga imestan pigem selle üle, et teda seal foorumis ka veel talutakse, kui ta solvavaid märkusi teeb Laugh Ei tea kui palju neid inimesi juba kokku on, keda ta ähvardanud on?
#4
(15-01-2012, 15:28 )PiziIngliito Kirjutas: Hehee. Kolts jõuab ka igalepoole oma kombitsaid ajada. Ei imesta ausalt öeldes, ta on suht koledateks asjadeks võimeline. Aga imestan pigem selle üle, et teda seal foorumis ka veel talutakse, kui ta solvavaid märkusi teeb Laugh Ei tea kui palju neid inimesi juba kokku on, keda ta ähvardanud on?

Ma arvan, et rohkem kui teame. Paljude ignoreerivad, teised vaikivad - mis iganes põhjustel
ja need üksikud kes häält teevad tunduvad olevad selle taustal kui virilad norijad.

Ka mina sain tema käest paar kirja noodis, et kui sa seda teist ja kolmandat ei tee/teed siis
sa alles saad raevu tundma ja tagajärgi kannatama. Saatsin ta pikalt ja pakkusin kokkusaamist
kus võib oma mured mulle siis silmast silma ära rääkida aga siis oli ta järsku kadunud.

Seoses oma tööga olen selliseid "suhtlemisi" kogenud piisavalt ja siiani pole keegi tahtnud silmast silma asju arutada.
Aga olen ikka ettepanekuteks valla ja kui Kolts peaks siin seda lugema siis arvestagu, et tema isik
ON JUBA erilise tähelepanu all ja kui ta ei suuda hinnata korrektse suhtlemise võlusi siis alati on
võimalus õppida ka teisi meetodeid - minu kogemus inimestele uute käitumis mudelitele tähelepanu
juhtmisele ja ka otsesel õpetamisel ulatub ja algas nii aastast 1985 aga see on pisiasi...
#5
(15-01-2012, 19:55 )Celtic Kirjutas: Kolm korda aastas peab ventiilitihendit vahetama. Seda aga ei saa ilma vilisemiseta teha.
Et siis kohe kolm korda aastas peab ventiili vahetama ...?
Aga... paistab et vana ja uue lõimumine toimub...
by Dr. Kolts Today at 9:13 pm
http://para.forum.co.ee/t64p25-para-webist
Ma püüan Teid aidata ja Te saate kohtusaalis end tühjaks rääkida.
Pole välistatud, et organiseerin Thorondor-i ja Celtic-ugi Teile seltsiks/toeks. Saategi kõik end õigustada niipalju, kui kohtunik aega annab!

#6
Ah, mis on mõtet siia seda kohta linkida. Samahästi võiks psühhoneuroloogia haiglas raskete isikute osakonnas lõunatunnil juttu lindistada, sama tulemuse teeks välja.
#7
Naerukoht on kasutaja lahendused viimase postituse peale. Milline äraandja!
Mis puudutab õhu väljalaskmist, et kui kohtutee, siis kohtutee - saabki vähemalt mingi lahenduse asjale. Mul pole millegi üle oma endise personalitöö jooksul häbeneda, sest mina antud isikut avalikult mõnitanud ja laimanud ei ole - vastupidiselt temale, mina viitasin tema TEGUDELE. Olen kritiseerinud antud kasutaja postitusi ja e-maile (sest läbi lillede ähvardamine ju on taunimisväärt!), aga mitte iialgi teda kui isiksust.
#8
(15-01-2012, 21:34 )PiziIngliito Kirjutas: Naerukoht on kasutaja lahendused viimase postituse peale. Milline äraandja! Tuletan siinkohal ka meelde, et antud kasutaja lekitas viimase Otepää kokkutuleku pilte ka dr Koltsile, kuigi need olid saadetud igale kokkutulekul osaleja PRIVAATSELT.
Mis puudutab õhu väljalaskmist, siis kui kohtutee, siis kohtutee - saabki vähemalt mingi lahenduse asjale. Mul pole millegi üle oma endise personalitöö jooksul häbeneda, sest mina antud isikut avalikult mõnitanud ja laimanud ei ole - vastupidiselt temale, mina viitasin tema TEGUDELE. Olen kritiseerinud antud kasutaja postitusi ja e-maile (sest läbi lillede ähvardamine seda ju on!), aga mitte iialgi teda kui isiksust.

Pizi, ole mureta, ei tule miskit kohtuteed, see on üsnagi selge. Samuti avaldan sulle toetust ja tuletan meelde tõsiasja, et kõik ähvadrused (ka verbaalsed) saavad halba tekitada ainult ähvardajale endale.

Lugesin ka sealse foorumi tulist teemat ja noh... stsenaarium annab igale Venezuela jne seebile silmad ette. Insener Tünn etendab sellist näitust, et hoia ja keela.
#9
Sellise asjaga (dr koltsi juhtum) kohtusse minnes naerdakse inimene lihtsalt välja ja pole ka ime kui kohtunik peab seda kohtu solvamiseks. Lugesin ka seda teist foorumit ja tegelikult natuke tekib kahtlus, et kas dr on ikka oma kraadi väärt, aga see selleks. Ema ka ütles, et s...a ei tohi puutuda, see haiseb Smile
#10
Ma korraks veel Smile
Dr. Kolts kirjutas:
Lugupeetud PiziIngliito,
"Ohtlik pole mitte teadmiste puudumine, vaid illusioon, et nad on olemas!"

Kuldne mõttetera, millele doktori härra peaks rohkem mõtlema.
#11
Ma olen küll viimane inimene kelle pärast muretseda ja väidetavalt oleme meie hoopis siin paravaablased ju mitte nemad seal herilased Bleh Aga tahan teile öelda seda, kes vähegi on viitsinud toda lugeda, ma ei tea küll mis põhjusel, sest para-webis on niipalju rohkem huvitavaid ja sisutäis teemasid, aga isegi seal on ju näha, et inimesed pole ühel nõul ja kõik ei ole ideaalselt ühel meelel. Administraatorina ei oleks ma sinna iialgi läinud kobisema, sest ma ju näen, et siin toimub täpselt samasugune nimedepanek aegajalt ja igat kasutajat ma siin kaitsta ei saaks, aga on keegi näinud, et mina Koltsi oleks sõimanud mõnes teemas ja talle nimesid andnud, et oleksin temapoolsed läbi lillede ähvardused ära teeninud ja muu saasta, millega ta üritab mind üle kallata Smile
#12
Natuke kurb on lihtsalt see purelemine üksteise kallal, vaid vähesed näevad, et tegu on väliste provokaatoritega, kes naudivad sisemisi konflikte. Sest kui kogu aur läheb üksteisega kaklemise peale, siis ei jõuta ju enam olulistest asjadest rääkida.... ning paljud head ja targad inimesed lähevad foorumist lihtsalt minema, sest kes see ikka lõputult kakelda viitsib, elus targematki teha.

Meie esiisadel on antud situatsiooni kohta mitmeid ütlusi...
"Liig suur tarkus teeb inimese peast lolliks"
või
"Tark astub ka vahest talle sita sisse"
või
" Igal inimesel om üits ruvi nõrk — mis kellegil om"
jne.
#13
Siin saate rääkiga teisest foorumist ja mõnest sealsest tegelasest. Kõige parem on neist mitte rääkida. Üks K tähega mees reklaamib ennast kõiksugu ähvardustega, ning naudib seda tähelepanu, mida te talle siin teemas pakute. Haukuv koer ei hammusta.
#14
(15-01-2012, 12:47 )olematu Kirjutas:
(14-01-2012, 19:16 )lahendused Kirjutas: See PI ja M vaheline hõõrumine on üle kandunud ka teistesse dimensioonidesse: Insener Tünni parafoorumis hakkas adminni õigusi omav PI redigeerima Dr Koltsi postitust, kus kiideti Müstikut - selle peale solvus Dr Kolts ja lahkus Insener Tünni parafoorumist, kustutades sealt kõik oma pildid ...
Ega ikka ei olnud küll nii . Tegelikult redigeeris sealne moderaator Koltsi solvavaid märkusi nii siinse foorumi kui ka administraatorite aadressil . Ja PI on seda pidevalt teinud. Sellest ka see vastasseis.
Lihtsalt erinevad arusaamad, või ütleks-erinev arengutase?

Inimene, keda siin praktiliselt kõigis surmapattudes süüditakse, ei ole minu silmis seda ära teeninud, kuna on püüdnud jääda objektiivseks, ja siin foorumis alguse saanud isiklikku vimma mitte omalt poolt õhutada.

Re: Häädemeeste nähtused.
by Dr. Kolts on Laup Jan 14 2012, 13:04

Tere, edastatav materjal sobiks ka teemasse "Punakerad taevas", kuid kuna tegemist on Häädemeestel salvestatud "punakeradega taevas", otsustasin fotod panna siia teemasse. Minu jaoks nähtamatud, kuid fotoaparaadi poolt "nähtud", vaevumärgatavd punakate "tulekerade" horisontaalne rivi Häädemeestelt lõunasuunal. Link: htp://www.upload.ee/files/1981756/DSC_0036.JPG.html Eelneva foto digitaalne kiirtöötlus: htp://www.upload.ee/files/1981768/DSC_0036_taevatuled.jpg.html "Punakera lend": htp://www.upload.ee/files/1981774/DSC_0037.JPG.html Selle materjali avaldamine on pühendatud lohutuseks haige vaimuga para-web. org-i poolt korduvalt alandatud ja mõnitatud Müstik-ule - tõelisele ja haruldasele intellektuaalile paranähtuste keerulises maailmas. Las "Selgitaja" nüüd selgitab. Tervitades, Dr. Kolts


Viimati muutis seda Selgitaja (Püh Jan 15 2012, 03:52). Kokku muudetud 5 korda (Reason for editing : Kustutasin solvangud.)

Postitus seal foorumis
---

Kuigi ma ei taha tollest foorumist enam sõnagi kuulda, siis tõe
huvides kopeerisin selle Koltsi postituse teile siia. Eks tehke ise
järeldused, kas on kustutatud Müstikule mõeldud kiidulaul või
on kustutatud solvangud.
Selgituseks veel, mina(Selgitaja) muutsin ühe korra postitust,
kustutades siis solvangud, ülejäänud neli on Koltsi enda rida.

#15
(16-01-2012, 23:20 )Päikeseinsener Kirjutas: htp://www.upload.ee/files/1981756/DSC_0036.JPG.html Eelneva foto digitaalne kiirtöötlus: htp://www.upload.ee/files/1981768/DSC_0036_taevatuled.jpg.html "Punakera lend": htp://www.upload.ee/files/1981774/DSC_0037.JPG.html

Lingis oleks õige algus http, aga see ei oma tähtsust. Seda mida lingil pakutakse seal ei ole. Lihtsalt aja kokkuhoiu mõttes.
PS: Huvitav kuidas sul kopeerides õnnestus üks t vahele jätta. Täielik para.
#16
Tsitaat:Tere PiziIngliito,
kas me tahame või mitte, aga meie arvamused ei ühti kunagi. Vanusevahe, teadmiste vahe ja elukogemus on need faktorid, mis jätavad meile kummalegi oma arvamuse.

Teie väide, et kõik arvamused on võrdsed on väär. Nii nagu ei ole intellektuaalselt võrdsed inimesed, ei ole võrdsed ka nende arvamused. Subjektiivse idealismi seisukohalt nii ongi - igalühel oma tõde!

Kui nüüd veidi laiendada seda subjektiivset idealismi, jõuame peagi järeldusele, et on olemas targad, keskpärased ja rumalad arvamused.

Ülikool on mind õpetanud olema allergiline just nende rumalate ja vähesalliv kekspäraste vastu. Seepärast ma foorumisse ei sobigi.

Hämmastav oli lugeda, et pole mulle kui inimesel midagi halba soovinud. Olin jällegi eriarvamusel ja võtan Teie lauset kui vabandust. Samas paistab, et Te ei saa aru oma tegudest ja tagajärgedest. Näiteks Müstik-ule, kui inimesele, olete Te kindlasti palju halba teinud. Mille eest? Selle eest, et ta on targem kui pool para-web.org seltskonda kokku! Tema tarkus ongi see, mis mõned "poolearulised" tema peale klähvima paneb ja administraatorid tegutsema. Talle olete Te kõik palju haiget teinud ja leian, et oleks viiskas, kui vähemalt Teie vabandaksite tema ees. Läheb Teil endalgi hingel kergemaks!

Ilmaasjata on Teil minust nö. "kahju". See Teie viimane postitus on pigem ahastuse ja jõetuse avaldus, kui tõsiselt võetav sõnum. Kui Te teaks, kui hästi mul läheb, võtaksite oma "kaastundeavalduse" tagasi.

Tegutsege iseenda nimel ja positiivselt!
Minu poolt pole Teil midagi karta - inimene peab kartma iseennast!

Jääme ootama, mida teete! Peagi näeme, kas sõnadele järgnevad ka teod?

Tervitades,
Dr. Kolts.

Tsitaat:Vanusevahe, teadmiste vahe ja elukogemus
- järelikult olen mina loll kui lauajalg ja ei tea üldse mittemillestki mittemidagi! Sest Dr Kolts on käinud ülikoolis ja mina ilmselgelt töötan halastajaõena, kel pole mittemingisugust haridust ega intelligentsust ollagi. Rääkimata igasugustest teadmistest ja elukoolist.
Tsitaat:Kui nüüd veidi laiendada seda subjektiivset idealismi, jõuame peagi järeldusele, et on olemas targad, keskpärased ja rumalad arvamused.
Mis on selle lause mõte? Et dr Koltsi arvamused on kõik targad ja minu omad rumalad? See on täpselt samasugune õhku paisatud väljend, nagu see, et lollidega on raske. Väites, et see lause pole suunatud mulle, siis mis oli selle lause mõte?
Ühtlasi pole ma kellegi ees vabandanud, sest mul pole millegi eest vabandada - see on puhtalt Koltsi omavoliliselt tehtud järeldus. Ja mis puutub siia Müstik, keda kotib Koltsi kontekstis Müstik?! See on Müstiku- ja foorumivaheline asi, kui Müstikul on mingeid etteheiteid, see ei puutu absoluutselt hr Koltsi. Müstikul on vaba valik, kas soovib siin foorumis osaleda või mitte, kui ta seda soovib, siis peab ta täpselt samamoodi nagu iga kasutaja järgima selle foorumi reegleid. Olgu ta teinud niipalju ja nii märkimisväärselt kasulikke postitusi kui tahes. Tuletan meelde, et reeglid kehtivad ka personalile. Millegipärast on viimasel ajal siin trend, et kui oled hirmus kõva tegija (enda arust loomulikult), siis peaks justkui teised käimagi kiidusõnu neile laulmas pidevalt ja nende egosid upitamas ja nemad võiksid postitada justkui valimatult! Võtke ennast kokku, ausalt. Me ei kasuta foorumit selle baasil, kuidas keegi ennast emotsionaalselt siin tunneb - ainult sellepärast ma kellegi saapaninasid suudlema nüüd küll ei kuku, et tal siin nii hinnalised postitused on ja sellepärast, et tema tunneb justkui see oleks vajalik. Mulle on mitu inimest öelnud, et ma ei provotseeriks enam hr Koltsi ja tõepoolest, ilmselgelt ei jõuagi me mitte kunagi ühisele lahendusele, kui see inimene peab teisi inimesi endast madalamaks. Kõige sellega ma tahtsin vaid näidata seda, milline hr Kolts inimesena on. Ja Koltsil on vähemalt ühes asjas õigus - siia foorumisse ta tõepoolest ei sobi!
#17
Aitab ehk nüüd sellest Koltsist.

Lõppsõnaks võiks öelda vaid seda, et...

Ivo Kolts - väga raske vaimse puudega süüdimatu petis
PiziIngliito - normaalne inimene

Ja ongi kõik. Kõik, mis vaja, on öeldud, ülejäänu on lihtsalt mõttetu jahumine. Teema lukku!?
#18
(16-01-2012, 23:33 )Leena Kirjutas:
(16-01-2012, 23:20 )Päikeseinsener Kirjutas: htp://www.upload.ee/files/1981756/DSC_0036.JPG.html Eelneva foto digitaalne kiirtöötlus: htp://www.upload.ee/files/1981768/DSC_0036_taevatuled.jpg.html "Punakera lend": htp://www.upload.ee/files/1981774/DSC_0037.JPG.html

Lingis oleks õige algus http, aga see ei oma tähtsust. Seda mida lingil pakutakse seal ei ole. Lihtsalt aja kokkuhoiu mõttes.
PS: Huvitav kuidas sul kopeerides õnnestus üks t vahele jätta. Täielik para.

Kuna antud linkidel olevad failid on kustutatud, siis kustutasin
nimelt aadressilt ühe t tähe, kuna muidu oleks jäänud aadress
siia kopeerides sinine ehk siis foorumlased oleks tühja klõpsinud.

NB! Celtiguga nõus, pole seda jama siia tegelikult vaja.
Milleks toita, las õgivad teineteist kui isu suur.

#19
Ma siiski oletan, et pisiingliito on pisike intrigant, mis iseenesest ei taksita normaalseks olemist.
#20
Mõni üritab minus ehk iseenda iseloomujooned lihtsalt ära tunda.
#21
Jah, muidu tõenäoliselt ei tunneks.
#22
Kui siin juba kord on läinud asi isikuküsimuseks siin jagan ka oma kogemust. Väga oluline on kas
isik käitub samaselt nii netis kui ka väljaspool seda. Olles kohtunud isiklikult Piziga nii kui naa siis
siin ma ma erinevusi pole märganud. Kahjuks või õnneks pole ma veel isiklikult kohtunud dr.Koltsiga,
kuid olen vestelnud kahe isikuga kes on temaga isiklikulot kohtunud ning hetkel pole mul alust
kahelda nende sõnades. Neist tähelepanekutest ja tema käitumine siin foorumis (ja tundub, et ka
mujal) on jätnud päris kurva mulje. Isikul kasutajanime "dr.Kolts" taga on ilmsed isiku lõhestumise
probleemid kerge messiase kompleksiga ja seda vähemalt. Soovitan tal tõsiselt tegeleda teenitud
pensionipõlves pildistamisega (näiteks) ja jätta paranähtused ja jüngrite kogumised neile keda
paradigma muutused isiklikus elus vähem traumeerinud on.
#23
Siin käiks nagu võistlus, et kes suudab õelamini ennast väljendada ja rohkem vastasele haiget teha, teda alandades.
Kes oskab mulle anda linke sellistest para-teemalistest foorumitest, kus saab selletaolist infot, nagu excu, Müstik, levis, lahendused jagavad, aga kust niipalju negatiivset energiat välja ei pritsitaks.?
Kardan nakatuda, pole vaktsineeritud Smile
#24
Antud juhul pole Piziingliito milleski süüdi. Probleemiks on persoonid, kes ei taba intriigi, kipuvad väikeintrigante kaitsma igas olukorras. Arge kaitske neid, ja jama kaob. Mina nokin samuti pidevalt mõnede kallal. Aga kui te mind kaitsma hakkate, tuleb jama.
#25

Aegajalt on siit läbi jooksnud selline mõiste nagu "paravaablane" - kuna keegi pole seni üritanud seda mõistet lahti selgitada, siis üritan enda nägemuse kirja panna.

Paravaablane = parafoorumites postitav isik, kelle arvates pole paranähtusi olemas, st lendavad taldrikud, tulnukad, meelteväline taju ja muu sarnane on olematu jamps.

Kui sellised inimesed komistavad juhuslikult parafoorumite otsa, ning ei nõustu siinsete teemakäsitlustega, siis võivad nad foorumi lugejatena rahumeeli jääda oma materiaalse maailmapildi juude ja elada omas maailmas õnnelikult edasi, ei ühtegi halba sõna nende kohta - kui nad tulevad aga parafoorumitesse oma sisutühja suminat postitama on tegu juba paravaablastega.

Sarnaselt käivad isetegijatest autoremontijate foorumeid risustamas isikud, kes laseks isegi kõige lihtsama pirnivahetuse hooldustöökojas teha - samuti käivad mõned mehed naiste foorumites naisi ärritamas - mõned käivad käsitöö foorumites masstoodangut ülistamas - mõned üritavad vaba arvamuse foorumit "minut.ee" muuta poliitkorrektsuse platstarmiks jne.

Näiteks Koltsi piltide suurimad kriitikud olid sellised, kes ise ei uskunud tulnukate ja lendavate taldrikute olemasolusse - seega peaks mõiste "paravaablane" üsna tabavalt neid iseloomustama.

Seega pole "paravaablane" mingi halvustav sõimusõna, vaid teatud mõttemalliga isikute maailmavaadet kirjeldav omadussõna.


Samas oli eelnev vaid minu arusaam mõiste "paravaablane" olemusest - kui teised tajuvad paravaablase olemust teisiti, siis üritege oma mõtted kirja panna.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lahkun foorumist HarriKingo 12 5,568 04-04-2007, 18:12
Viimane postitus: volli

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat