Teema hinnang:
  • 3Hääli - 2.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nõidade suvelaager juuli 2011
Tegelikult; Õppimine ei tähenda teadmiste omandamist, vaid teadmiste rakendamist. Ükskõik kellele, kui palju õpetada, ta ei õpi seda kunagi. Puudub kogemus taadmiste rakendamiseks. (Garneegi.) Sama kehtib ka siinsete foorumlaste kohta. Nendele on tähtis, et oleks ületatud kriitiline mass. Need kümmekond keda ma olen viinud astraalse maailma saladuste juurde, see ei ole veel kriitiline mass. Lahendused. Sinu jutt nendele on nagu tüütu sääse pirin. See ei vii mitte kuhugi. On tarvis alustada massilist selgeltnägijate ettevalmistust. Kuni on ületatud kriitiline piir, alles siis on võimalik midagi selgitada. Alles siis võetakse selgitus vastu. Senikaua mitte.
Mis puutub aga nendesse kes sind ründavad, siis need ei ole need keda sa arvad. See fluidum tuleb ära põletada. Mitu korda ma olen sulle öelnud; Õpi astraalis kasutama tuld. See on kõige esimene ja kõige tõhusam relv astraalis olless. Maised hinged ei põle. Ole oma jutuga äärmiselt ettevaatlik. Ka must maagia ei maga. Nendele ei tohi anda teadmisi ja võimalust inimesi rünnata. Ka Ansip kasutab musta maagiat inimeste allutamiseks oma tahtele. Tean veel juhtumeid, kus musta maagia abil on inimesi saadetud teise ilma. Must maagia tegeleb kurjuse ja kasu saamise eesmärke. Ärge jahuge, et ei ole olemas musta maagiat. ON; ON ja veel kord ON!!!
Vasta
(01-12-2011, 08:56 )kalldunn Kirjutas: Õppimine ei tähenda teadmiste omandamist, vaid teadmiste rakendamist. Ükskõik kellele, kui palju õpetada, ta ei õpi seda kunagi. Puudub kogemus taadmiste rakendamiseks. (Garneegi.)
Ja just sellepärast ei meeldi mulle Celticu soovitus "ära topi, ära näpi, ära käpi". Muidugi ohtusid on, ja elutervet ettevaatlikust peab ka õppima, mõnel on seda rohkem kaasasündinud, mõnel vähem, aga ka seda ei saa õppida ilma praktikata, ilma näppe kõrvetamata.

Oli Liinel ilus väljend "oma tee käija". Põhimõtteliselt saaks ju iga inimene olla "oma tee käija", ei peaks selle jaoks olema ravitseja ega üldse "keegi".

Loomulik on, et sellel teel tekib eksimisi, takerdumisi kellegi teise maailmapilti, korraks "tõmmatakse müts silmini pähe", kuid alati on võimalus sellest välja tulla. Ja sellele "väljatulemisele" aitab kaasa ka "materdamine" nii elu kui ka kaasfoorumlaste poolt. Niiet solvanguna paistev lause võib sisaldada väga suurt silmiavavat "laengut", aga võib ka mitte sisaldada, see sõltub rohkem "vastuvõtvast" poolest. Selliste "solvangute" peale on Celtic meister ja see on tema hea (aga ebameeldiv) külg.
Vasta
Eks see "ära topi, ära käpi, ära näpi" kaib asjade kohta, mida proovides inimesel no absoluutselt aimu pole, mis tegelikult toimub...energiamängud ongi sellised, küsid nõu siit-sealt ja heas usus teedki midagi...millised uksed aga lahti lüüakse, millised kinni - hea nõu andja ei pruugi seda isegi teada...

Nagu mulle ( ja paljudele teistele) on öeldud - tegeleda tuleks konkreetse endast lähtuva asjaga, siis on võimalik ennast ka aidata. Maailmaparandamine on energia laiali jagamise jura.

Vasta
(30-11-2011, 11:47 )Celtic Kirjutas: Kõige lollikindlam kaitsetehnika - ära käpi, ära näpi, ära topi...

Ühtin Celtic'u arvamusega.
Pole vaja oma nina toppida igale poole.
Ise kasutasin sama taktikat.
Vasta
(01-12-2011, 08:56 )kalldunn Kirjutas: Tegelikult; Õppimine ei tähenda teadmiste omandamist, vaid teadmiste rakendamist. Ükskõik kellele, kui palju õpetada, ta ei õpi seda kunagi. Puudub kogemus taadmiste rakendamiseks. (Garneegi.) Sama kehtib ka siinsete foorumlaste kohta. Nendele on tähtis, et oleks ületatud kriitiline mass. Need kümmekond keda ma olen viinud astraalse maailma saladuste juurde, see ei ole veel kriitiline mass. Lahendused. Sinu jutt nendele on nagu tüütu sääse pirin. See ei vii mitte kuhugi. On tarvis alustada massilist selgeltnägijate ettevalmistust. Kuni on ületatud kriitiline piir, alles siis on võimalik midagi selgitada. Alles siis võetakse selgitus vastu. Senikaua mitte.
Mis puutub aga nendesse kes sind ründavad, siis need ei ole need keda sa arvad. See fluidum tuleb ära põletada. Mitu korda ma olen sulle öelnud; Õpi astraalis kasutama tuld.
Kas ma saan õigesti aru, et kalldunn annab oma kinnituse sellele, et lahendused teab millest räägib? See tähendab, et lahendused omab piisavat teadmiste ja kogemuste pagasit selleks, et teisi õpetada ja piisavalt tõendeid selleks, et teisi süüdistada koostöös parasiitidega või tulnukatega?


Vasta
Kage - tema arvates ehk küll. Aga ei arva, et see oleks teistele määravaks.
Vasta

Iga inimene peaks pakutud võimaluste ja oma arusaamade põhjal suutma iseseisvalt jõudma järeldusele, mis on tema jaoks hea ja mis on halb.

Analoogia: Kas ja kuidas peaks Eesti olema "seotud" teiste riikide külge:
1) Mõned tahaks, et Eesti on Venemaa osa.
2) Mõned tahaks, et Eesti on ELiidu osa.
3) Mõned tahaks, et Eesti on Ameerika osa.
4) Mõned tahaks, et Eesti oleks täiesti sõltumatu ja suverääne, st mitte ühegi riigi osa.

Kui eestlasi ei hirmutataks ja mõjutataks, tahaks paljud punkti nr4, mis on kõige loomulikum ja mõistlikum.
Kuid välisriikide huve esindavad poliitikud ei taha punkti nr4 olemasolust midagi kuulda, vaid üritavad viia jututeema punktide 1-3 peale.
Seega "kuulates ja uskudes autoriteete" võib saada vägagi vildaka soovituse - kui aga järgida enda "sisemist häält", leiab igaüks endale ise õige vastuse.

"Kisa" tuleb sellest, kui hakatakse erinevaid süsteeme võrdlema: nii kooruks võrdlustest välja jaburate süsteemide nõrgad kohad, kuid seda ei saa pimeduse meistrid ju lubada.

Kristlik-shamanistliku egregori analoog oleks Vene/ELiidu/Ameerika asumaaks olemise egregor - "energiavampiirid mättasse" egregori analoog oleks täiesti sõltumatu ja suveräänse Eesti egregor.
Vasta
Oh jumal küll...
Vasta
Ma mõtlesin välja ühe mõttelise katse shamanismi pahupoole/piiratuse ilmestamiseks.

Oletame, et kõik ca 1 miljonit eestlast (või 6 miljardit Maal elavat inimest) tahaks shamaanideks saada - st mitte trummipõristajateks kaevu põhjas kes midagi ei näe/tunneta, vaid Castaneda tasemel teooriat ja praktikat valdavateks meistriteks - sellise "soovi" saaks inimestele "pähe istutada" telepaatilisel teel edasi antud nägemuse kaudu, kus näidatakse selgeltnägemisega kaasnevaid boonuseid.
Tehnilise poole pealt käiks inimesed 10 +10 korda shamaanidelt palumas õpetusi ja hakkaks seeläbi shamaanide õpetusi/selgeltnägemist valdama - ühesõnaga kõik eestlased (kõik Maal elavad inimesed) muutuks Castaneda tasemel võimekateks shamaanideks/selgeltnägijateks, koos sellega kaasnevate nägemustega, millised parasiidid meil kukil istuvad - aga ütleme ausalt, Celticule ja parasiit tulnukatele selline areng ei meeldiks, kuna nii lakkaks orjanduslik süsteem ja energeetiline vampirism toimimast.


Vasta
(01-12-2011, 08:56 )kalldunn Kirjutas: Tegelikult; Õppimine ei tähenda teadmiste omandamist, vaid teadmiste rakendamist.


(01-12-2011, 10:35 )Marina Kirjutas: [quote='kalldunn' pid='140071' dateline='1322722591']
Oli Liinel ilus väljend "oma tee käija". Põhimõtteliselt saaks ju iga inimene olla "oma tee käija", ei peaks selle jaoks olema ravitseja ega üldse "keegi".

Näe hakkab tulema. Kui igast jutust iva välja sortida siis saavad minu mõtted kah sõnad peale.
Vasta
"õpetaja vastutab oma sõnade eest"

õpilane vastutab selle s... eest mida ta kokku keerab sama moodi. Igasugune info tuleb "enda peal" ennem üle kontrollida kui seda kasutama ja jagama hakatakse. Küll on lihtne: vastutab arst, kool, ühiskond...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parawebi kokkutulek 12.-14. juuli 2013 Mägede liivakarjääris PiziIngliito 101 52,651 18-07-2013, 20:12
Viimane postitus: excubitoris
  Suvine kokkutulek 2012 Valgehobusemäel 13-15 juuli katz 115 51,485 29-07-2012, 22:30
Viimane postitus: Thorondor
  Meditatiivsed tantsud 8-9. oktoobril 2011 li_tai 0 2,147 01-10-2011, 19:36
Viimane postitus: li_tai
  Avanemise suvepäevad 12. - 14. August 2011 Cassiopeia 2 5,268 16-08-2011, 19:47
Viimane postitus: Aurora Blue
  Suvine kokkutulek 2011 Valgehobusemäel 22-24 juuli katz 172 67,681 26-07-2011, 20:52
Viimane postitus: Cassiopeia
  Webinar "Üks süda" 27.05.2011 Dannil 42 18,984 20-06-2011, 00:37
Viimane postitus: Cassiopeia
  Muuseumiöö 2011 "Öös on aardeid" - 14. Mai Ilo 0 2,556 14-05-2011, 12:41
Viimane postitus: Ilo
  Eesti sümbolijaht 2011 hulkuv hing 0 2,641 01-05-2011, 01:39
Viimane postitus: hulkuv hing
  Indiaanilaager 2011 Jõhvikas 3 4,617 27-04-2011, 22:47
Viimane postitus: Jõhvikas
  8000 püha trummi steremoonia 2011 hulkuv hing 0 2,710 16-03-2011, 22:59
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat