Küsitlus: Milline särgi kavand on sinu arvates kõige parem?
Esimene
37.14%
13 37.14%
Teine
20.00%
7 20.00%
Kolmas
28.57%
10 28.57%
Ei tea, kõik on üsna lahedad
5.71%
2 5.71%
Need on küll kõik jamad kavandid
8.57%
3 8.57%
Kokku 35 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Särgikonkursi võitja valimine
#26
Pealkirjast väikese nükkegawink
Võitjat ei saa valida kuna kavanditel pole nime taga......

Kohvikruusile oleks minu valik kolm. Särgile ilmselt samuti kuid särki ma ilmselt ei ostaks. Kruuse ostaks olenevalt kujust ja kõrva suurusest 1-12.
Vasta
#27
Hm ega seal ei ole veel midagi asjalikku vaadata. Lihtsalt pooleldi käsitsi pooleldi trace-ga joonistet asi - need munad on noh nö esialgne variant - nad nüüd naca steriilsed. Nad noh markeerivad lihtsalt, et selle koha peal oli kera.Smile loodan et saate aru.
Vasta
#28
Vektor on tõesti õige asi.
Mina rohkem ei mütta, edu järgmistele!
Vasta
#29
levise variant seostub mul põrguleekide ja sulametalliga...karm värk, mulle sobib. Mida iganes...kompenseerimiseks...selga, eksole

Smile

Vasta
#30
(22-09-2011, 19:10 )ottpoiss Kirjutas: nokitsen, keeruline kujund - kulub aega
http://dl.dropbox.com/u/2449386/paraweb.ai

Siin on illustrato cs2 fail. Kui ehk keegi k.a. kujundi autor võtaks asja arendada.

Mulle meeldib ka see, aga lihtsalt valgel taustal olles jääks nagu midagi puudu. Oleks vaja midagi sellist taustaks, mille eespool näitena tõin... Arendaksin ise asja, aga ma ei tea arvutis disainimisest mitte midagi. Kuigi peas on mul hetkel väga hea kavand valmis mõeldud Laugh ... Viimast on väga raske kirjeldada.
Seega jätan tegijatele vabad käed.

Aga levise oma näeb särgil hea välja. Smile
Vasta
#31
Kas niimoodi ka saaks, et rinnale kavand 3 ja seljale kavand 1? Hundid söönud, lambad terved. (WWW jääb nagu puudu eest, org lõpus on üksi na kurvavõitu). Teeksin eritellimuse kohe Laugh
Vasta
#32
Kas para-sõpruskonnale sobib, kui ma ka visandan mõned kavandid lisaks neile kolmele. Lihtsalt et valik oleks kirjum ja laiem. Selline küsimus veel, kas vanade sümbolite kasutamine ja modifitseerimine selle konkreetse "logo" tarvis on lubatud? Ja milline sümboolika v sümbol oleks selleks sisuliselt kõige tabavam, piisavalt avara tähenduse ja sisuga? Et ehk keegi pakub mõtteid. Ma pole veel piisavalt kaua olnud siin ja on oht natuke pinnapealne olla.
Vasta
#33
(24-09-2011, 10:01 )ottpoiss Kirjutas: Kas para-sõpruskonnale sobib, kui ma ka visandan mõned kavandid lisaks neile kolmele. Lihtsalt et valik oleks kirjum ja laiem. Selline küsimus veel, kas vanade sümbolite kasutamine ja modifitseerimine selle konkreetse "logo" tarvis on lubatud? Ja milline sümboolika v sümbol oleks selleks sisuliselt kõige tabavam, piisavalt avara tähenduse ja sisuga? Et ehk keegi pakub mõtteid. Ma pole veel piisavalt kaua olnud siin ja on oht natuke pinnapealne olla.

Tee valmis mis tuleb südamest ja mida hing käseb.
Ole valmis kriitikaks ja tagasilükkamiseks aga TEE.

Smile
Vasta
#34
(24-09-2011, 10:01 )ottpoiss Kirjutas: Kas para-sõpruskonnale sobib, kui ma ka visandan mõned kavandid lisaks neile kolmele. Lihtsalt et valik oleks kirjum ja laiem. Selline küsimus veel, kas vanade sümbolite kasutamine ja modifitseerimine selle konkreetse "logo" tarvis on lubatud? Ja milline sümboolika v sümbol oleks selleks sisuliselt kõige tabavam, piisavalt avara tähenduse ja sisuga? Et ehk keegi pakub mõtteid. Ma pole veel piisavalt kaua olnud siin ja on oht natuke pinnapealne olla.

Praegu saad sa teha hetke kavandite edasiarendusi autorite nõusolekul. Pärast võitnud kavandi selgumist saab siis otsustada, kas tahame originaali või mõnda modifitseeritud varianti.
Päris uute kavandite esitamise konkurss sai ju läbi!

Kui keegi tahab endale mingit eritellimust, siis võib ju ise kujundada endale särgi ja kuskil T-särgi poes lasta selle peale pressida. See poleks esimene kord kui keegi endale oma äranägemise järgi särgi teeb.
Vasta
#35
Selge. Kavandi nr1 arendamise luba on olemas.
Vasta
#36
...hääletasin küll teise versiooni poolt, kuid särgil (ja ka tassil) paistab Levis'e tuuninguga tekst huvitavam. Ka helehall särk võiks selle kenasti välja kanda, sest musta/valget ise nt väldin.




Muidugi võin omale ka ise printima minna antud esemeid, naiselik edevus tahab kõike kipat kohe ja kähku saada. Laugh
Vasta
#37
(24-09-2011, 19:45 )ottpoiss Kirjutas: Selge. Kavandi nr1 arendamise luba on olemas.
Palun kiirusta. Nädalane hääletusaeg saab varsti läbi.

Levis võiks selle vektoriseeritud variandi põhjal ka oma kujundust uuendada.
Vasta
#38
(26-09-2011, 10:08 )Thorondor Kirjutas: ....Levis võiks selle vektoriseeritud variandi põhjal ka oma kujundust uuendada.

Mida täpsemalt teha, ma ei tea Smile

Tekst on minu arvates natuke liialt paremale alla kaldu (võib-olla optiline illusioon), särgi peal keerasin natuke otsemaks.
transparent taustaga...
[Pilt: paraweb4v.png]
http://img685.imageshack.us/img685/6034/paraweb4v.png

[Pilt: tst1.jpg]

Teoorias võib ka ".org" lisada, aga vist ei sobi..., kas siis lõppu või alla nagu antud kiirelt klopsitud näites....
[Pilt: ajutorg1.png]
Vasta
#39
org ei sobi, aga see tume särk on super.
Vasta
#40
Lahedad särgid - minu tunnustav kummardus Levis.
Ise toetaks siiski ".org" lõppu jätmist - selgitav ja EI sega.
Vasta
#41
Jah, .org annab inimestele, kes niipalju arvutiga ei tegele, ka lihtsama šansi aru saada, mis veeb see ikkagi on säärane. Sest on ka miskeid teisi, kes end para-web'iks kutsuvad jms.

Aga jaa. Väga huvitav tulemus protsessi sellises etapis - Pikk Pehme Pai Levis'ele, kui ta vähegi julgeb seda vastu võtta. Smile

Nii, aga natukene blondimat laadi küsimus ka: kas seda vektorpilti saab (särgitrükkal nt) lihtsamalt suurendada, kui muid pildiformaate? Proovisin naljaviluks postituses nr 38 olevat viimast pilti taustaks panna - nati udune jäi - kas sama juhtub särgile visates (kuna mõtted kisuvad ikka halli tooni kallale, tuleb vist ise oma suuruse ja eelistusega särk tehawink )? Bleh
Vasta
#42
Vau, Levis! Super wink
Vasta
#43
Ilus asi jah Smile Kui seda .org-i otsustatakse ikkagi mitte panna, siis kusagil võiks kasvõi tillukeste tähtedega täielik aadress olemas olla. Usun, et mõnigi uudishimulik tuleks uurima ja targemaks saama.
Vasta
#44
Lisatud ".org",
[Pilt: 68760186.png]
transparent taust
http://img833.imageshack.us/img833/2760/paraweb5v.png
särgil:
[Pilt: tst2.th.jpg]

Märkusena, et kavandi põhi on ainult 100% vektor, aga need efektid on layeritena photoshopi raster.
Vasta
#45
Mulle meeldib! Telliks kohe musta särgi, mõnus!
Nii või teisit astutakse tänaval ligi ja küsitakse...
Kiri on igati stiilne! Tänud `levis`!
Vasta
#46
Ise hääletada ei jõudnud, aga oleksin valinud esimese Smile Minu meelest on parem, kui see .org jääks sinna alla, aga eks ise tead.
Üks küsimus kruusi kohta ka - kas seda tehakse ikka, või tehakse ainult särk?
Vasta
#47
Need kaks varianti said nüüd küllalti erinevad. Mulle see esimene täidlasem variant meeldiks rohkem. Paljuski tuleneb see sellest tumedast varjust, mis mustal särgil niikuinii näha ei jääks.
[Pilt: sar11ov2.jpg]
[Pilt: paraweb4v.png]

PS. Hääletus on läbi. Edasi tuleb hääletus, kas rahvas tahab Levise varianti või originaali (see vektoriseeritud ühevärviline).
Vasta
#48
Kas trükitehniliselt või hinnaliselt on vahet kas kujund on ühe või mitmevärviline?
Kui vahet ei ole või on vahe minimaalne siis olgu pigem värviline ja .org lõpuga.
See kas .org on lõpus või all ei ole minu meelest eriti oluline.
Vasta
#49
Kui esimene kavand läheb loosi, siis mulle meeldiks aind must-valgelt Smile
Vasta
#50
must-valge
black - transparent_png:
[Pilt: pisiketest1.png]
http://img4.imageshack.us/img4/7600/transparentpng1.png
white - transparent_png:
[Pilt: transparentpngwhite1.th.png]
T-särgil:
[Pilt: sargid1.th.jpg]
Vajadusel saab teha rasvasemaks.
failid:
must-valge_photoshop1.psd
paraweb_black_vector1.pdf
paraweb_black_vector1_illustrator.ai
http://www.megaupload.com/?d=IPTI91CU
--------------------------------------------------
Vol2; värviline rasvasemalt...
valgele:
[Pilt: parawrasvasem1.th.png]
[Pilt: v1jm1.th.png]
mustale, pisikese valge randiga:
mustad varjud on sees, vajadusel saab need photoshopis eemaldada..
[Pilt: parawrasvasem1black.th.png]
[Pilt: v1jm1black.th.png]
Photoshopi failid rasvase ja postituse #44 kavandi kohta:
http://www.megaupload.com/?d=5WV500QB
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 16,283 01-10-2011, 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat