Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shamaanirännak
#1
Nonii... on aeg hakata praktiseerima visualiseerimist ja kui kõik hästi läheb siis ka saavutada tajunihe.

Tajunihke kohta on veidi kirjutatud SIIN

1. Leba rahulikult voodis (või diivanil või põrandal)
2. Jälgi et sa oleksid soojas (vahel võivad tekkida ootamatud külmalained)
3. Pane makis käima trummilindistus (mida suurem bass, seda parem.. sest madalad helid kannavad endas rohkem informatsiooni.)
4. Keskendu silmad kinni (algajatel on silmad lahti suht võimatu) mõnele tuttavale kohale... koopale, augule või uksele mille taga pikk koridor.
5. Kujuta kuidas liigud läbi selle koopa, ukse üha sügavamale,kaugemale, eemale. Kasuks tuleb kui tunnel või koridor on pikk pikk ja muudkui venib pikemaks.
6. Lõdvesta kõik lihased oma kehas (nagu astraali puhul) ning ürita tunnetada oma "energiakehaga" koopaseinu, koridori põrandat.
7. Esimese õppetunni puhul on väga hea saavutus, kui suudad füüsiliselt tunnetada. Veelgi parem on kui jõuad kuskile kohta välja.
8. Erinevalt astraalist, kust võid iga kell üles ärgata, pead shamaanirännakult tagasi pöörduma sama teed pidi, kusjuures terve rännaku aja oled teadvel sinu ümber toimuvast füüsilises maailmas.


ja veidi abimaterjale kah:

Shamaanitrummi lindistused


Arutage siin oma kogemusi ja küsige küsimusi Laugh
Vasta
#2
Mis tõi meelde, et selle ürituse (olin seal vist meie omadest ainus) ajal lõi Urmas Sisask õhtul vete pääl (paadis) shamaanitrummi tõrviku ja lõkete põledes ja tegi miskit häält kah. Oli päris muljetavaldav, kuigi paljude kuulajate-vaatajate tõttu oli selline sügavam ja isiklikum kaasaminek raskendatud.

Ütle aga, celtic, kas trummimängu otsalõppemine (no voolukatkestus nt või lihtsalt saab "lint otsa") seda tagasituleku protseduuri ka kuidagi segada või raskendada võib?
Vasta
#3
ei raskenda.
hiljem tulevad sellised kergemad rännakud ka ilma trummita ning lahtiste silmadega.
aga just nimelt KERGEMAD
Vasta
#4
mul pole küll kogemusi shamaani teemadel,pole ka kellegagi oma kogemusi jagada,aga siin võin öelda ,et kogematta juhtub minuga üsna tihti ,et "käin kuskil ära" ,vahest poolunes,vahest poolärkvel.ma ise arvan,et see on päriselt ka nii,noh ma mõtlen neid asju mis ma näen seal,aga on ka hetki mil arvan,et see on puhtalt mu enda kujutlusvõime....kui keegi võix kinnitada oma kogemustest,et on tõepoolest maaalune, vägagi reaalne paik,et kuskil teadmata tasandil on imeilus,filigraanselt ja matemaatilise täpsusega paikka pandud mustrid,mille otstarvet ma ei tea,jne...,see olex tore...ehk saan minagi targemax...Smile))
Vasta
#5
No kuidas kulgeb?

Kogemused, küsimused?
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
No kuidas kulgeb?

Kogemused, küsimused?

Kas oleksid nõus veidi detailsemalt enda kogemustest rääkima?
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: Metsakoll
Kas oleksid nõus veidi detailsemalt enda kogemustest rääkima?


minu täiesti esimene rännak juhtus ette kavatsemata.
ma ei tea tänapäevani kas tegemist oli astraalunega või rändega oma sisemaailma.

igatahes nägin unes et lahkusin oma ruumist ja hakkasin trepist alla minema.teiselt korruselt. kuid trepp oli hirmus pikk ja ühtäkki oli mu ümber kõik pime...
mu ees seisid kaks ust. järsku kuulsin hirmutavat vilinat ja kohinat... ja seletamatu hirmulaine tabas mind. kõige õõvastavam oli see et läbi selle pimeduse ma nägin et mul tegelikult on silmad lahti ja vahin oma diivanil pikutades seina.
sisenesin ühest uksest ja sealt edasi läks pikk pik, peaaegu lõputu trepp alla. ümberringi oli kõik must.

nii ma seal siis jooksin trepist alla ning sellele lõppu ei tulnudki.
igatahes ma muudkui laskusin ja laskusin kuid samas nägin et olen diivanil.
proovisin end liigutada kuid ei suutnud seda tükk aega.
lõpuks kui hakkasin ärkama siis tundsin taas seda seletamatut hirmutunnet.


veidi hilisemat kah:
http://www.paganakoda.ee/viewtopic.php?t=60
Vasta
#8
Saaks need lindistused äkki uuesti jagada?
Vasta
#9
neid rännakuid ja illusioone saab ka kiirendada,tarbides seeni või lsd,mõnedes hõimudes isegi tänapäeval
kasutavad küla või hõimu nõiad "ergutavaid seeni või taimi" mis viivad nad orbiidile ,kus nähakse ja
kuuldakse imelikke asju või suheldakse oma surnud sugulastega, aga loomulikult ma seda äärmuslikku viisi kellelegi ei soovita
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: Horos
Huvitav asi. Kuna une kontroll ja astraal on õpitud siis peaksin Shamaanirännku kah ära proovima.

oled sa kunagi üritanud oma isekuse ja ego alt välja vaadata ja mõelda, et võib olla shamaanirännakud ei ole sinu jaoks... võib olla maailm ei olegi nii lihtne...
Vasta
#11
Kuna levitatsioon ja telekinees on käpas, siis peaksin ehk ka kooli minema...
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Tsitaat:Algselt postitas: Horos
Huvitav asi. Kuna une kontroll ja astraal on õpitud siis peaksin Shamaanirännku kah ära proovima.

oled sa kunagi üritanud oma isekuse ja ego alt välja vaadata ja mõelda, et võib olla shamaanirännakud ei ole sinu jaoks...

Aga seleta kuidas ma saan teada kas se on minu jaoks või mitte ?
Vasta
#13
Seda sa pead ise tundma. Kõike asju pole mõtet proovida lihtsalt. Alguses ei pruugi jah mingeid tagajärgi olla, need võivad avalduda hiljem, ja siis jooksed psühiaatrite ja arstide vahet..halad siin para-webis... Sa praegu teed seda kõike ahnusest ju (kuna astraal selge, peaks seda ka proovima...). Aga paraku on see vale, kõik peab tulema iseenesest ja sa pead tegema, seda, mis on õige. Pole mõtet uudishimust näppida asju, mis ei pruugi sinule olla. Umbes sama kui topib uudishimust käe põlevasse ahju, kuna 'tikku oskan ju põlema panna, miks ei peaks oskama kätt ahju panna...'. Siis saad kõrvetada ja saadki oma tagajärgi. Selleks et panna käsi ahju ja mitte kõrvetada saada, peaks sul olema teatud treenituse aste, et võimalikult vähe kõrvetada saada... Aga ega ma ei keela sul shamanismiga tegelemast hakata, lihtsalt ma tahtisn öelda seda, et see pole kõigi jaoks... Võib olla on see just sinu jaoks, ma ei tea ju.. Tee mis tahad, vabatahe siiski... Aga mõtle tagajärgedele ka... Ja isegi kui shamanism on nn b*llshit st ei ole shamaanirännakuid olemas jne, võid sa ikka oma psüühika p*rse keerata... Enne peaksid sa uurima, mis ja milleks shamanism on, kellele...
Vasta
#14
Okei , nüüd sain siis oma esimese õppetunni Para-Web'is.
Vasta
#15
Kuhu jäi juhendusest taotlus?
Vasta
#16

Shamaani rännak, astraal rännak ja kaugnägemine on oma olemuselt sarnased nähtused: kehast väljunud mõte suudab hõljuda kõikjal, st liikuda ajas ja ruumis, ning läbida seinu.

Kõigi nende eelduseks on "sisemise rahu" saavutamine, mis eeldab oma mõtete/hinge puhastamist ja mõtete vaigistamist.

Analoogiaid:
kristlaste põrgu = shamaanismi allilm, ehk manala = must astraal.
kristlaste taevas = shamanismi ülailm, ehk toonela = valge astraal

Celticu eelnev shamaani rännaku kirjeldus on allima = manala = põrgu kohta.

Kas Celtic on üritanud shamaani rännakautel siseneda ka "teisest uksest", ehk külastada ülailma = toonelat = taevast?

Vasta
#17
(23-09-2011, 06:19 )Balzzar Kirjutas: Kuhu jäi juhendusest taotlus?
Juhend rääkis visualiseerimisest, rännakule ju veel ei jõutudki Laugh

(23-09-2011, 07:52 )lahendused Kirjutas: Shamaani rännak, astraal rännak ja kaugnägemine on oma olemuselt sarnased nähtused: kehast väljunud mõte suudab hõljuda kõikjal, st liikuda ajas ja ruumis, ning läbida seinu.
Sisuliselt küll jah, erinevus seisneb sihtkohtades.

Tsitaat:Analoogiaid:
kristlaste põrgu = shamaanismi allilm, ehk manala = must astraal.
kristlaste taevas = shamanismi ülailm, ehk toonela = valge astraal
Manala on vaid üks osa allilmast, samamoodi nagu toonela on üks osa taevast.

Tsitaat:Celticu eelnev shamaani rännaku kirjeldus on allima = manala = põrgu kohta.
Ei ole. Manalasse ehk kristlaste põrgusse jõuab esimesel külastusel vaid läbi haiguste läbi põlemise, ehk siis sul peab päris kõva palavik olema, et manala esimesest kihist edasi pääseda. Loe siit: http://www.paganakoda.ee/viewtopic.php?t=60

Tsitaat:Kas Celtic on üritanud shamaani rännakautel siseneda ka "teisest uksest", ehk külastada ülailma = toonelat = taevast?
Teatud aastate pärast muutub ruumi füüsiline või dimensionaalne asetus tähtsusetuks, sest nii nagu aeg on üks, on ka ruum tegelikult üks - kiht kihis.
Vasta
#18
Tajunihkest kirjutades:

Meenus, et kord voodis lebades lõdvestudes/mediteerides väsisin sellest ära, sest pingutasin vist üle? Ja pöörasin külje, et väheke tukastada. Ärgates peale lühikest tukastust tundsin suurt lõdvestust kehas. Äkitselt nägin/tajusin mingil teisel tasandil pilte. Mäletan hästi, et nägin üht kassipoega. Kassi nägemine/tajumine oli sama reaalne kui oma füüsilise silmaga vaadates, aga see nägemine toimus seespool. Tajusin/nägin seda ümbrust ja kassi ning samal ajal olin täiesti teadlik ruumist/toast kus füüsiliselt olin. Ehk siis nägin ja tajusin kahte "tasandit" üheaegselt = sisemine maailm ja füüsiline..
Kahjuks selline olukord kestis väga üürikest aega ning rohkem ei mäleta sellest midagi.
Huvitav oleks kuidagi treenida/õppida tihedamalt erinevaid tasandeid korraga tajuma..
Vasta
#19
Pole täheldanud seniajani kolossaalset vaevalisust. Muidugi on mõned kohad kuhu tihti ei pääse ning mõned maailmad, kuhu pääseb vaid teatud tingimustel, ent kolossaalsest vaevalisusest on asi kaugel.
Vasta
#20
Kaldunn äkki valgustad meid selle nupu leidmises
Vasta
#21
Mulle nii meeldib, kui tarkpead peavad oma personaalset sisemaailma kujutlust universaalseks ja kõigile üheseks.
Vasta
#22
Mina kah kunagi tapsin deemoneid oma kümme tükki päevas, hiljem sain targemaks ja oskan nüüd suvalisi sisemaailma mullitajaid reaalsetest deemonitest eristada.

Kui siin juba riista pikkuse võrdlemiseks läks...
Vasta
#23
(24-09-2011, 18:43 )Celtic Kirjutas: Mina kah kunagi tapsin deemoneid oma kümme tükki päevas, hiljem sain targemaks ja oskan nüüd suvalisi sisemaailma mullitajaid reaalsetest deemonitest eristada.
7 minutit, see oli kõik mida oli vaja tuvastamiseks, et kalldunni deemon on sama tüüpi kui Celticu noorusaja deemonid. Paistab, et oled tõesti targem kui kunagi varem.
Vasta
#24
Mitte 7 minutit vaid 7 aastat...
Vasta
#25
Kas šamaanirännakule või tajunihkele peab alati eelnema kehaline lõdvestus? Kas leidub ka neid, kes tahtmise peale lükkavad teisele lainele kusiganes, millaliganes
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat