•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astraalrännaku sooritamine
#26
(11-09-2011, 23:54 )Celtic Kirjutas: Ma loen ja ma ei suuda uskuda oma silmi. Pime õpetab nägema ning kurt kuulama.
Et saada aru (kuulda), pead sa kõigepealt olema vaikuses. (Kurtidel "eelis")
Et saada aru (näha), pead sa kõigepealt olema pimeduses. (Pimedatel "eelis")

Seega pime ja kurt saavad õpetada küll! Celtic, kui sinu "teadmistel" oleks mingi alus, siis sa oskaksid praegu öelda mis ruumis ma olen ja millega ma siin tegelen. Kui sa aga ei oska öelda, siis järelikult ei ole sinu teadmised astraalist pädevad ja sa ei saa vetot peale panna lahenduste teooriale. Ainukest asja mida sa praegu saavutad on enda võhmale jooksmine ja karavanile järele hüüdmine, "Oodake, minu käes on levitatsiooni saladused, võtke palun hoogu maha ma ei jõua teile järele joosta."
Vasta
#27
lahenduste aktiivsus tegeliku maailma ehituse ja struktuuri segapudruks keeramisel on juba hullemaks muutumas kui skeptikute ja satanistide sõda. Kui need on oma ilkumiste ja läbu eest bänni saanud siis millegipärast lahenduste lastekirjandust võetakse meelsasti omaks arvestamata et seda lugedes pole võimalik kuhugi jõuda, kõige lihtsam näide, igasuguse kehast väljumise vastu töötavad teispoolsuse valvurid kellest mööda saavad vaid õige jõuga lepingu teinud seltskonna esindajad. Samuti väidetavalt astraal on vahemaailm tegelike psüühiliste maailmade all ja teadmisi annavad vaid rännud kõrgematesse kihtidesse. Niipalju siis võõrsõnast astraal. Keda me kutsume kui nimetame ja kordame kui mantrat sõna astraal. Kaugnägemine ja kehast välja kolamine siia tavamaailma ringi nuhkima tähendab midagi muud ja sel on ka eestikeelsed nimed olemas. Soovitaks igatahes teaduse sildi alt foorumi läbustamisse tõsisemalt suhtuda, kehast kisuvad õpilase välja ikka õpetajad või teispoolsuse vaimud ja veavad siis nagu shamaani mööda vajalikke teispoolsuse radu millest sõltub inimgrupi tervis ja saatus.
Vasta
#28
VS vihjab sellele, et "lihtsaim meetod" astraali minekuks on "lepingu sõlmimine" Orioni kurjuse=mitteorgaanilise farmeritega - kuid see pole ainus tee: saab ka oma sisemise arengu abil, nagu minu poolt vihjatud ingliskeelses õpikus kirjeldatud on, ning nagu mitmed mulle privas kirjutanud eestlased seda saavutanud on.

Analoogiaks tooks näite NLiidust "välja saamisega", ehk välismaa külastamisega:
1) Kõige lihtsam oli see kommunistidel ja kgb-lastel, kes kiitsid ja uskusid nõukogude korra eeliseid - nende analoogia on leping mitteorgaanilistega.
2) Kuid ka paljud teadlased said erialse töö tõttu välismaale minna, kellest kõige värvikam näide oli akadeemik Lippmaa, kes keeldus kategooriliselt kommunistiks hakkamast - nende analoogia on oma sisemise arengu abil astraali jõudmine.

Nagu ma VS maailmakäsitlusest aru saan, siis on ta "teinud lepingu" Orioni mitteorgaanilistega = andnud kolm tilka verd saatanale/reptiloidile ning saanud nii teispoolsuse külastamise õiguse.
Seega võiks VS anda omapoolse "juhendi", kuidas sellisel meetodil teispoolsusesse saada: a'la kutsu mõtetes saatan/reptiloid enda juurde, ning müü oma hing talle maha, andes lepingu kinnituseks oma DNA-d, ehk kolm tilka verd, mille abil leitakse sind igalt poolt üles (või midagi sarnast - VS oskab ilmselt detaile palju värvikamalt kirjeldada isiklike kogemuste tõttu).

Vasta
#29
VS, kõik ei ole veel parapsühholoogilisi mõisteid selgeks saanud, aga sellepärast ei ole mõtet pahandada.
Tore seegi, kui kellelgi üldse huvi tekib paramaailma vastu.
Küll pika peale tulevad ka teadmised.
Meenutuseks, et on olemas niisugune termin nagu KAUGTAJU. Inglise keeles
Remote Viewing - RV. Nimetatakse ka kaugvaatluseks.

Minevikus nimetati seda selgeltnägemiseks. Kuigi kõigis inimkultuurides läbi ajaloo on seda fenomeni tuntud, peeti seda okultistlikuks fantaasiaks, kuni 20.saj. läbiviidud teaduslikud uurimused selle olemasolu kinnitasid. Sellega on tegelenud USA Luure Keskagentuur (CIA), Sõjaväeluureagentuur ja sellega on tegeletud aktiivselt ka NLs. On korraldatud parapsühholoogilisi kaugtajuprojekte. 1990-1995 uuris teadus-rakenduste Rahvusvaheline Korporatsion SAIC mitmete USA ametkondade tellimusel kaugtaju. Org-i kuulub palju endisi kõrgeid sõjaväe-ja luurejuhte, näit. UFO-juhtumi väidetavasse varjamisse segatud Bobby Ray Inmann.
Niisuguste asjade esmatutvuseks sobib kõige paremini ka eesti keeles ilmunud Ernst Mecelburgi raamat "Transmaailm."
http://www.eestikirjastused.com/eestiraa...roduct=387

Raamat räägib nii kehavälistest kogemustest (astraalrännud) kui ka meeltevälistest kogemustest (selgeltnägemine, kaugvaatlused).
Nn astraalrände sooritatakse erinevatel tasanditel. Lahendused püüab jõuda algatuseks sellele esimesele tasandile - lihtsalt voodi kohal hõljumiseni. Sellel tasandil minu teada šamaani abiks tarvis veel ei ole.
On teada vähemalt 10 erinevat astraalrännu tüüpi. Tõsi, et ühes astraalrännu tüübis osalevad ka vaimud. Kõrgeim astraalrännuvorm on maiavirupas rändamine, kus ei kasutata enam astraalkeha, vaid seda asendab mentaaltasand. Ja vat selleks on vaja juba vaimse õpetaja abi. Need, kes selleni jõudnud, on väitnud, et on astraalis viibinud ka teistel planeetidel.
Üks huvitav video sellest, mida kaugvaatleja suudab näha:
http://www.remoteviewer.org/




Vasta
#30
Ükski kõrgharidusega mats ei saa olla muu jõu all kui Orioni kurjuseimpeeriumi käsutuses, vastasel juhul ei oleks ta kas saanud sisse kõrgkooli, vale jõu all olijad nihutatakse ära nii, et eksamil ei mäleta õpitut või kui siiski sisse saadud siis edukad õpingud ise viivad õpilase õige jõu käsutusse koos omandatava maailmapildiga.
Müstikule tänu väikese valgustamise eest maailma ülesehituses. Aga ikkagi soovitaks tutvuda vabamüürlaste maailmapildiga Castaneda nõiaraamatutes kus vana idiaanlaste maailmapildi alt on antud tõetruu hispaania rüütlite maagiliste liinide olemuse selgitus ja nende lõppeesmärk, sööta oma teadvuse koopia kotkale ja litsuda minema Orioni vahejaama valge kupli alla. Kristliku-muhameedliku tavainimese teadvuse sööb astraalisöödik matustel kui papp või mulla selle talle kingib ja üle annab. Judaismi järgijaid ei sööda, sest neis ongi õiged hinged kehastunud.
Eriti hästi maitsevad kõrgharidusega multikultuurse maailma ehitajad. Sest need on ennast raha kaudu juba ammu söödikutele ära müünud. Kes müüdud pole, läheb edasi järgmisesse sündi nagu loodus seadnud.
Vasta
#31
Ateistidel puudub astraalkeha ning peale füüsilise keha surma neile puhutakse nö valgus sisse. Torbikõgard kasutab ateistide füüsilise keha energiajääke ning vastutasuks "kingib" energeetilise keha (nö koob). Vastsündinud endised ateistid peavad õppima astraalis elama. Nad ei saa enne kehastuda kui nad on oma õppetunni saanud ning mõistnud maailma olemust. Valgustatud endised ateistid teevad kokkuleppe "valgusepuhujaga" ning peale seda lubatakse neil jälle kehastuda.
Vasta
#32
(12-09-2011, 14:00 )Balzzar Kirjutas: Ateistidel puudub astraalkeha ning peale füüsilise keha surma neile puhutakse nö valgus sisse. Torbikõgard kasutab ateistide füüsilise keha energiajääke ning vastutasuks "kingib" energeetilise keha (nö koob). Vastsündinud endised ateistid peavad õppima astraalis elama. Nad ei saa enne kehastuda kui nad on oma õppetunni saanud ning mõistnud maailma olemust. Valgustatud endised ateistid teevad kokkuleppe "valgusepuhujaga" ning peale seda lubatakse neil jälle kehastuda.

Tegemist siis tavalise turumajandusega.......täiesti para ju.
Vasta
#33
(12-09-2011, 14:00 )Balzzar Kirjutas: Ateistidel puudub astraalkeha ning peale füüsilise keha surma neile puhutakse nö valgus sisse.

No kust sa siis nüüd niisugust asja lugesid?
Astraalkeha on isiku füüsilise keha täpne teisik ja tavaolekus kätketud füüsilisse kehasse.Teda võib nimetada ka energiakehaks.
Enamasti on astraalkeha ja füüsilise teisiku lahutamine seotud suurte raskustega, kuid une ajal, suure pinge ning traumade korral, aga ka spetsiaalsete treeningute tulemusena võib astraalkeha füüsilisest kehast eralduda ning liikuda sellest kaugele.
Minu allikad:
B. Walker. “Inimese teisik ja astraaltasand.” (Aura 1997/3, lk.20)
Ian Currie. “Hingeränduri teine mina.” (Aura 1998/6, lk.20)
Ian Currie. “Rändamine astraalkehana.” (Aura 1998/7, lk.20)
Vasta
#34
Laugh haha sama tõsiseltvõetav kui igasugune muu "maailmavaade".
Vasta
#35
Maailmavaade?
Astraalkeha on tiibeti psühholoogias ja budismis bardo keha.
See on meie praegusest kehast erinev energiakeha. Tiibetis nimetatakse seda meelekehaks, mis saab näiteks läbi seinte minna. Meie keha seda teha ei saa, sest tal on omad piirid. Meel töötab erinevatel tasanditel. Me oleme seotud oma keha ajalis-ruumilise piiratusega; aga bardo-keha, kus meele ajalis-ruumiline piiratus on teistsugune, seda meie praeguse keha seisukohalt ei ole. Kuna bardo-keha on erinev, on ka bardo-meel erinev. Meie praeguse keha ja bardo-keha ajalis-ruumilised piiratused on erinevad. Tantrismis räägitakse, et võime saavutada nn energiakeha ja seega ajalis-ruumilisest piiratusest välja murda. Tantristlikes teostustes on olemas võimalus näha minevikku ja tulevikku, viibida samaaegselt erinevates kohtades. Kui samastume energiakehaga, siis muutub ka meie meel. Keha ja meel on väga tihedalt seotud. Jämedal tasandil on aeg-ruum piiratud, nii on ka meel piiratud.
Budismis on palju meeletasandeid – jämedatest kõige peenemate tasanditeni. Jäme tasand on otseselt seotud füüsilise kehaga, peenem tasand on seotud peenema kehaga.
Vasta
#36
Väited ilma tõestuseta ei oma enamike inimeste jaoks mingit väärtust.
Vasta
#37
(12-09-2011, 15:30 )Balzzar Kirjutas: Ateistidel puudub astraalkeha ning peale füüsilise keha surma neile puhutakse nö valgus sisse. Torbikõgard kasutab ateistide füüsilise keha energiajääke ning vastutasuks "kingib" energeetilise keha (nö koob). Vastsündinud endised ateistid peavad õppima astraalis elama. Nad ei saa enne kehastuda kui nad on oma õppetunni saanud ning mõistnud maailma olemust. Valgustatud endised ateistid teevad kokkuleppe "valgusepuhujaga" ning peale seda lubatakse neil jälle kehastuda.

(12-09-2011, 15:30 )Balzzar Kirjutas: Väited ilma tõestuseta ei oma enamike inimeste jaoks mingit väärtust.

Kus on sinu väite tõestus?
Vasta
#38
(12-09-2011, 15:44 )Jõhvikas Kirjutas: Kus on sinu väite tõestus?
Minu väite tõestus seisneb selle väite olemuses. Nii nagu võime lugeda bardo-kehast, saame seda teha ka Guglunki või hoopis Abbadoni kohta.
Gandalf on ka tore tegelane. Tõestust tema olemasolust saab lausa filmilindilt näha või raamatust lugeda.
Vasta
#39
(12-09-2011, 15:49 )Balzzar Kirjutas:
(12-09-2011, 15:44 )Jõhvikas Kirjutas: Kus on sinu väite tõestus?
Minu väite tõestus seisneb selle väite olemuses. Nii nagu võime lugeda bardo-kehast, saame seda teha ka Guglunki või hoopis Abbadoni kohta.
Gandalf on ka tore tegelane. Tõestust tema olemasolust saab lausa filmilindilt näha või raamatust lugeda.

No koomiksikangelased on ka raamatus ja mõnest on isegi multifilm tehtud.
Vasta
#40

Kulge minge ja vaielge mõnes muus teemas oma "tõestuste" üle.

See teema on sellest, kuidas astraalrännakut reaalselt sooritada saaks - st oodatud on mõtted, kuidas seda saavutada läbi erinevate meetodite ja erinevate segavate probleemide kõrvaldamise - ehk rõhuasetus on praktikal, mitte teooriate tõestusel.

Vasta
#41
Terve VironShamani "Orioni kurjuseimpeeriumi" teooria põhineb erinevatel seriaalidel ja filmidel ja ei oma mingit tagapõhja pärismaailmaga. Aga nagu näete on selle taha tekkinud lausa oma sekt.
Näitena võib ka veel tuua John Norman fantaasiaulme sarja(dest) välja koorunud Gorea elustiili.
Vasta
#42
Kuna siin juba peenmaailmadest juttu on, siis veel üks väike vahelepõige.
Toon "uskumatutele" mõned katkendidi Stuart Wilde raamatu "Kuues meel", mida juhuslikult täna sirvima sattusin.
Autor kirjutab:
"Olen aastate jooksul olnud mitmeid kordi astraalatasandil, olen näinud vaime, surnud hingi, igasugu veidraid olevusi, ent Hallid ja reptiloidid on kõige kummituslikumad. Hallid on tõeliselt reaalsed.Samuti olen kokku puutunud ingellike olenditega jne.
Ekstrasensoorse maailma teistes dimensioonides pead ennast kaitsma.
Hallide teema on raske, sest näib, et nad võivad inimestega teha, mida tahavad. Siiski, olen mõndagi õppinud, kui olen tahtlikult nende maailma sisenenud. Isegi kui ma olen seda juukseid-püsti-ajavaks kogemuseks pidanud. Mul on eriti kahju röövitutest, sest enmasti pole neil eelnevaid kogemusi, mis neid aitaksid. Nad peavad end tundma eriti haavatult, segadusesoleva ja hirmununa."
Edasi ta ütleb, et on peaaegu kindel, et hallidel on eeterlik identiteet - kui neil ongi tahke identiteet, siis tema ei ole seda kunagi näinud. Hõbedased UFO-d, oranžid kerad ja mitmesugused plasmatüüpi fenomenid, mis ringi lendavad, on tema arvates olevused ise.Teiste sõnadega, nad ei ole ilmtingimata metalsed, pigem "lendavad olevused." Võiks öelda, et nad on keerukad õhuvaimud, võivad oma kuju muuta ja näevad siis välja nagu pall, laev või sigarikujuline emalaev.
Sellise veendumuse põhjus on selles, et ta on lendavat laeva näinud lagunemas ja sulamas.
Ta arvab ka, et enamus röövimistest on eeterliku iseloomuga, st peentasandil ehk astraalatasandil. Toob näiteks juhtumi austraallannaga, kes rööviti tema autost samal ajal kui seal oli kaks ufoloogi, keda ei röövitud. Ta ei lahkunud kordagi oma autoistmelt.
Autor usub ka, et kui UFO-d midagi koguvad, siis on see energia, mida nad koguvad - inimeste peenenergia.
Hallid on võimelised ka tšakraid kallutama - need ei pöörle ümber oma telje korralikult ning pööravad vale nurga all. Kord ta avastas, et üks pool tema südametsakrast on 10-15 cm kehast kaugemal, samas teine pool oli ainult 5 cm kaugusel. Pöörlemine oli kallutatud tema suhtes vasakule poolele, seega tšakra laprerdas.
Aga uurime siis edasi , kuidas astraalrände kõige kergem teostada on. Kui me ei uuri, siis me ei avasta kunagi midagi uut ja elame edasi nendesamade mõttetute asjade keskel, mida sada aastat tagasi leiutati. Nii ütleb ka raamatu autor.Smile
Vasta
#43
Veelkord :
1. http://www.youtube.com/watch?v=KbcrDQIZuZM
2. http://www.youtube.com/watch?v=lunfRMOSK...re=related
3. http://www.youtube.com/watch?v=jTkPTdJ0W...re=related
Enne kui kommenteerite, vaadake lõpuni.

Mida arvate?
Vasta
#44
Ma kohtusin just ühe huvitava vanahärraga, kes on mitmetel inimestel aidanud astraali minna hüpnoosi meetodite abil - järgnevast jutust võib leida ühte-koma-teist selle kohta, mis takistab astraali minekut.

Hüpnoosi seansi kirjeldus:
1) Vaatad vaikse koha, kus saab tund kuni kaks segamatult toas olla.
2) Paned pähe hüpnoosi prillid hüpplevate tuledega - see juhib tähelepanu segavatelt faktoritelt kõrvale.
3) Kuulad standartset hüpnoosi plaati, millel on hüpnootiline taustmuusika ja tavaline hüpnotisööri jutt "Sa kuuled mind ja minu häält ...."
4) Hüpnotisöör liigutab oma käsi seansi ajal Mesmeri jooni pidi: st mööda püstise ruudu külgi, mis on ca 40 cm pikad: ühe ülalt alla tuleva joone juures mõtleb hüpnotisöör, et ta "tõmbab" midagi kätega alla, ülejäänud kolme ruutu moodustava joone juures liigutab ta niisama käsi mööda ruutu moodustavaid jooni ilma midagi mõtlemata - kokku teeb ta seansi jooksul kätega mõnikümmend Mesmeri joont.

Astraali saamiseks tuleb teha ca 10 hüpnootilist seansi: esimesed on pikemad, järgnevad lühemad.
Põhiline eesmärk on nö "hinge kodu ja hinge maja" puhastamine halbadest mõtetest.
Kui halvad mõtted on ära puhastatud, siis saab kiiresti ja lihtsalt astraali minna.
Hüpnoosi läheb vaja selleks, et käskida teadvusel kiiresti ja effektiivselt "hinge maja" ära koristada mustusest.

Kümne seansi ligikaudne kirjeldus:
1) Esimene: hakkad nägema vaid udu.
2) Teine: hakkad nägema metsas puid.
3) Kolmas: leiad metsas üles "hinge maja".
4) Neljas: alustad "hinge maja" puhastamist, kõik on pime/hämar mustuse tõttu.
5) Viies: jätkad "hinge maja" puhastamist, läheb veidi valgemaks.
6) Kuues: jätkad "hinge maja" puhastamist, veidi valgust juba paistab.
7) Seitsmes: jätkad "hinge maja" puhastamist, on juba päris valge.
8) Kaheksas: lõpetad "hinge maja" puhastamise", on täitsa valge.
9) Üheksas: vaatad üle, et "hinge maja" oleks täitsa puhas - läheb veelgi valgemaks.
10) Kümnes: Saad kiiresti astraali ja astraalis igal pool ringi liikuda, kuna "hinge maja" on puhas.

Need, kellel on "hinge maja" mustem, kulub rohkem seanse - need, kes on astraalis käinud ja kelle "hinge maja" on puhas, näevad kui must on huvilise "hinge maja" - ehk saab juba ette ära öelda, keda kui kergesti astraali saab - näiteks mõrvarite, jätiste ja õelutsejate "hinge maja" on nii must, et seda pole mõtet puhastama hakata ja nemad astraali ei saa - meetod ei sobi neile, kes pole vastuvõtlikud hüpnoosi suhtes, kuid selle põhjust pidavat saama läbi astraali vaadata.

Sellise hüpnootilise meetodi eelis on "hingede maja" puhastamises, mis avab lõppkokkuvõteks kiire ja kerge tee astraali - shamaanid ei üritagi "hinge maja" puhastada, vaid viivad "jõuga" inimese mingit piiratud kindlat teemat (a'la kohtumine surnud lähedastega, vaimolendite nägemine, jne) astraali vaatama - transi ja rohtude abil astraali viimine on veelgi tobedam, kuna inimene ei saa ise kogemust, vaid ta saab sinna tänu välistele mõjutustele.

-----

Selle loo põhjal on paljudel "takistuseks" astraali jõudmisel must "hinge maja", ehk varasemas elus tehtud halvad teod - kui õppida varem tehtud halba nägema ja tunnistama, siis saab sellest ka vabaneda.

Kuna varasemates kirjades viidatud ingliskeelne õpik oli kirjutatud hindu poolt, kes puhastab budismi tõttu regulaarselt oma hinge, siis ei käsitletud seal "hinge maja" puhastamist, kuna budistidel on "hinge maja" alati piisavalt puhas - kuid enamusel lääne inimestel on selle "hinge maja" puhtusega probleeme, kuna nad pole kordagi elus üritanud teda puhastada.

Igatahes üks mõistlik kirjeldus ja huvitav vaatenurk jälle juures.

Vasta
#45
Tsitaat:shamaanid ei üritagi "hinge maja" puhastada, vaid viivad "jõuga" inimese mingit piiratud kindlat teemat (a'la kohtumine surnud lähedastega, vaimolendite nägemine, jne) astraali vaatama - transi ja rohtude abil astraali viimine on veelgi tobedam, kuna inimene ei saa ise kogemust, vaid ta saab sinna tänu välistele mõjutustele.

Ma arvan, et paraveebudest šamaanidel on nagu miskit kommenteerida...
Vasta
#46
Nagu ma juba varem olen öelnud - EI SAA võtta suvalisi kirjeldusi mingi kindla asja kohta ja teha selle põhjal järeldusi hoopis teiste asjade kohta. Pime õpetab nägema - inimene, kel puuduvad igasugused arusaamad vaimse ilma toimemehhanismidest, ei ole lihtsalt võimeline konstrueerima töötavat maailmapilti.

Lahendused üritab kõigest väest, ent jätab nimme tähelepanekuta, et mittefüüsilise ilma osad, mis on suuresti meie tajudes subjektiivsed nähtused ja nende kirjeldamine sõltub pea täielikult kirjeldaja enese subjektiivsest maailmakirjeldusest, EI SAA MITTE KUNAGI olla kirjeldatud objektiivselt.

Kasvõi see hüpnoosijuttki, mille siin eelnevalt ära toob - see jutt räägib hüpnoosist, samas kirjeldus räägib ühe Lõuna-Ameerika šamanismiharu kergemast mõtterännakust hingekotta ning sekka lükkab Lahendused osavalt ka viite šamanismi ründamiseks. Iga vähegi asja tundev inimene saaks aru, kuivõrd naeruväärne selline kirjutis oma põhiolemuselt on. Ühe asja ründamiseks kasutatakse meelevaldselt kokku klopsitud teooriat, mille aluseks on seesama rünnatav Laugh

PS. šamanismil EI OLE astraalmaailmaga mitte mingit pistmist. VS varasemalt seda juba kuskil mainis - astraalmaailm on šamaanide jaoks mõttetu tasand, kus ei toimu mitte mingit arengut.
Vasta
#47
Minu astraali lähenemise ja kirjelduste analoogia on justkui auto ehitamine teiste autode kirjelduste järgi: neli ratast, kere, mootor, käigukast, istmed, jne - st mida detailsemalt, sügavamalt ja võrdlevamalt läheneda, seda parema auto saaks sellise kirjelduse järgi valmistada - selline lähenemine rõõmustab "teeme kõik ise" tüüpi seltskonda, kuid ei meeldi "osta meie valmis auto ära" tüüpi seltskonda.

Mind ja ei huvita antud teemas sügavuti see, millega shamaanid tegelevad - mind puudutab antud teemas shamanism vaid niipalju, et shamaanid tegelevad inimeste astraali viimisega ja saaks soovi korral sõna sekka öelda astraali mineku ABC kohta: kerge on netist leida kuulutusi, kus shamaanid lubavad mõnekümnne eurose ja päeva-kahe pikkuse kursuse raames viia inimese astraali mõne kindla eesmärgiga - seega shamaanid tegelevad astraaliga, seda pole mõtet eitada.

Antud teemas huvitab mind erinevate meetodite kirjeldamine, mille abil saaks astraali minna - ühele sobib üks, teisele teine - kuid tahes tahtmata koorub võrdlusest välja eri lähenemiste plussid ja miinused - ehk analoogias autodega on hinna-kvaliteedi suhtelt ühtviisi halvad nii Vene Ziguli (odav, kuid laguneb) kui Saksa Mercedes (kallim, kuid ei teeni oma hinda tagasi), kuid mõni muu tootja suudab üllatada oma parema hinna-kvaliteedi suhtega ja see ei meeldi ju teistele.

Minu eelmise kirja raskuskese oli sellel, et astraali minekuks tuleks ennast puhastada elu jooksul kogunenud "hingelisest mustusest ja taagast" - see soodustaks astraali minekut nii omal käel, hüpnoosi abil, kui ka shamaanide abil.

Näiteks kui autoga sõites pritsid kellegi poriseks, siis tuleks mõelda: "ma tegin halvasti, täispritsitu kannatas ja on kurb - võtan oma mõtetes ühe päiksekiire ja imen sellega kõik tema kannatused kokku; seejärel võtan teise päiksekiire ja põletan sellega tombuks kokku kogutud halva kannatuste kera ära; nii puhastun ma hingeliselt".
Selle vastand oleks autoga edasi sõites üha uusi inimesi poriseks pritsida ja ise rullnoka moodi irvitada "kuradi rotid, sõitge autoga, kui poriseks pritsimist kardate!".
Näites toodud mõistval ja kahetseval inimesel on lihtsam astraali saada, kui kiuslikul rullnokal.

Vasta
#48
Selleks, et autot ise ehitada peab olema mingisuguseid tehnilisi eelteadmisi. See, et sa tellid sillad ja mootori ning juhtmed ühendad pistikutega ei tähenda, et sa teaks kuidas autot ehitada! Sul pole aimugi kuidas need hammasrattad mootoris käivad, kuidas elekter peab toimima. Sa ju vaid ühendad ja liidad. Ning siis kilkad, et ma tean küll kuidas autot ehitada Smile Ega sellest polegi midagi, et sa autot ehitad. Sa hakkad välja andma autoehituse ajakirja. Endal veel auto ehitaminegi pooleli. Pole veel tulnud ette rikkeid mootoriga, sa pole pidanud oma tellitud mootorit lahti võtma. Sa ei teagi tegelikult mis seal sees on. Võib juhtuda, et annad oma ajakirjas vale nõu ja mõni lugeja jääb oma autoga tee peale tänu sellele. Arvesta, et siis pead sina selle eest vastutama.

Teemasse tagasi. Astraalrännak pole nii ohutu kui kirjutatakse. Seda juba seepärast, et olles astraalis on tavalised blokeeringud maas. Need mis muidu kaitsevad inimest erinevate olendite eest. Kui sa alustad siis tavaliselt pole sul piisavalt energiat, et huvi pakkuda. Kuid sul võib ka olla ja siis tuntakse huvi, et mida sa ikkagi siin nuusid ringi. Sinu enda teadmata võidakse sind tõmmata näiteks energiakehaga teistesse maailmadesse. See tähendab, et siia jääb maha vaid laip. Ja kui õigel ajal tagasi ei tule siis ei saagi enam tagasi. See on võimalus. Sellest ei saa mööda vaadata. Sama käib ka Lucid Dreamingu kohta. See aga ei tähenda, et kui huvi on siis ei peaks harrastama! Areng on tähtis ja üks päev viskame me niikuinii uisu põõsasse Smile
Vasta
#49
(14-09-2011, 10:08 )juhh Kirjutas: Sinu enda teadmata võidakse sind tõmmata näiteks energiakehaga teistesse maailmadesse. See tähendab, et siia jääb maha vaid laip. Ja kui õigel ajal tagasi ei tule siis ei saagi enam tagasi.

Kust on pärit selline info? Kas tõesti keegi "teistesse maailmadesse" tõmmatud inimene tuli tagasi ning rääkis oma kogemustest? Elavsurnu tuli kogemusi jagama.
Vasta
#50
(14-09-2011, 06:47 )lahendused Kirjutas: Mind ja ei huvita antud teemas sügavuti see, millega shamaanid tegelevad - mind puudutab antud teemas shamanism vaid niipalju, et shamaanid tegelevad inimeste astraali viimisega ja saaks soovi korral sõna sekka öelda astraali mineku ABC kohta: kerge on netist leida kuulutusi, kus shamaanid lubavad mõnekümnne eurose ja päeva-kahe pikkuse kursuse raames viia inimese astraali mõne kindla eesmärgiga - seega shamaanid tegelevad astraaliga, seda pole mõtet eitada.
/.../
Minu eelmise kirja raskuskese oli sellel, et astraali minekuks tuleks ennast puhastada elu jooksul kogunenud "hingelisest mustusest ja taagast" - see soodustaks astraali minekut nii omal käel, hüpnoosi abil, kui ka shamaanide abil.
1. šamaanid EI TEGELE astraaliga, kordan seda ei tea mitmendat korda juba. Kui keegi väidab, et šamaan tegeleb astraaliga, siis on sel väitel sama palju kaalu kui sellel, et emakeeleõpetaja tegeleb nanotehnoloogiliste lahendite väljatöötamisega meditsiini valdkonnas - ta võib ju vahel mõnele jutustada sellest valdkonnast, ent ta "ei tegele" selle valdkonnaga - ta on emakeeleõpetaja.

2. astraali minekuks ei ole vaja sind mitte millestki puhastada. Ole sa kui tahes puhas - teadmatult astraalis konnates saad peksa niikuinii
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat