Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volke "käsna fenomen"
#1
Lahendsed kirjutas Deefa baasi vol2 all:

Volke "käsna fenomeeni" üle on ennegi kurdetud (sisse läheb kõik, kuid välja ei tule eriti palju), kuid selle fenomeni lahkamise õigem koht oleks vandenõuteooriate nurgakeses vabamüürluse olemust puudutavates teemades.

Vandenõuteooriate alla sellega nüüd küll asja pole ja mördkad jätaks kah kus see ja teine. Pakun, et kui kogu kirjapakist 0,1 % on natuke seletamatu moodi, on kõva sõna.

Pigemini on paljud ufonähtused lihtsalt seletatavad. Toon näite. Olen kindel, et sellise jutuga - auto ees lendas mingi kolmnurkne asi, ikka päris pikalt, helendas, vilkus, kõik nägid - on üritatud ufoloogidega megaarv kordi teemat alustada. Tegelikkuses näeb asi välja lihtsamast lihtsam. Ja suureks pettumuseks - ei midagi üleloomulikku. Sõites autoga pimedas peegeldub tulede valgus teekattemärgistuselt. Tee telgjoonel olev märgistus erilist peegeldust ei anna, küll aga annab tee servadesse mahapandu. Eriti kui on tegemist laiade, mingi nurga all maha värvitud triipudega. Ja võib olla on värvi koostisesse sattunud veidi enam helendavat ainet. Tean millest räägin, olen ise sellise ufovaatluse läbi teinud rohkem kui kord Turu kiirteel. Seal on tee servades värvi ja kolmnurki ikka päris paksult, peegeldavad päris hästi. Esimese hooga ehmatab ära küll, kui miskit läbi auto lendab ja siis auto ette (tegelikult esiklaasile) nähtavaks jääb, liikudes sinuga sama kiirusega.
#2
Ma toon näiteid:

1) Ütlesin Volkele, et kandku kõik temale teadaolevad 1001 Eesti ufojuhtumit Eesti kaardile, tehes rasvasema ringi ehedamate sündmuste kohale ja väiksema punkti vähese tõeväärtusega vaatluste kohale (nii paljastuks "muster", mis annaks vägagi selge ülevaate mõistusega eluvormide "huvidest" Eestis) - vastuseks tuli vaid mingi üldine mõistujutt muudel teemadel, mille läbiv mõte oli "sellist kaarti pole vaja".
Lähedal olnud VS sekundeeris vahele, väitega et selline kaart on olemas (on jah, kuid aegunud ja väheste detailidega) - mina küsisin vastu, et kas 2011 või 1991 seisuga, kuid selle peale paistis silmanurgast tülpinud virila näoga kõvernina siluett.

2) Palusin Volkel üles lugeda kõik temale teadaolevad tulnukate baasid/energiasambad Eestis nagu Kaiu/Deefa/Luusika - vastuseks tuli, et ta ei teagi rohkem - samas on juttu olnud Valga lähedal olevast suurest energiasamabast, ning selliseid koht on Eestis veel teisigi.
Kui ma ütlesin, et näe neljas koht on Valga lähedal ja viies koht on Liivi lahe all, siis tuli vastuseks vaid vaoshoitud naeratus (ehk jõuluvana räägib igale päkapikule vaid seda mida iga päkapikk niigi ise teab, kuid ei räägi seda, mida teised päkapikud jõuluvanale öelnud on).

Kokkuvõtteks tahaks ma öelda, et Volke on tark ja arukas mees, kellega on huvitav rääkida, kuid paranähtusi puudutavad faktid liiguvad reeglina vaid "ühes suunas" ja sellist fenomeni kirjeldab väga ehedalt "käsn" (vesi imbub käsna sisse, kuid käsnast ei tule vesi ise välja, kui just ei pigista).

Seetõttu soovitaks ma kõigil, kes kogevad lendavaid taldrikuid ja humanoide panna kirjeldus kogetust üles ka interneti - ehk mitte piirduda vaid kogetu "spetsialistidele" rääkimisega, kuna reaalne elu on näidanud, et need vaatlustulemused ei jõua laia avalikkuse ette, vaid jäävad inimkonna eest varjatult tolmama pimedatesse sahtlitesse.
#3
+1 Lahendused
#4
Siin olen Lahendustega täiesti nõus - sellist kaarti oleks vaja ja just põhjustel miks välja toodi.
Lisaks oleks see ka huvitav ja hariv jne jne.
Samas tooks välja, et energiasammas ei ole baas ja baas ei ole energiasammas.
Lisaks - sambad "liiguvad" - võivad asukohta muuta ja võivad ka hääbuda aga see lihtsalt täpsustuseks.
See ei jää sul Lahendused midagi muud üle kui see projekt oma kätte võtte.
Kui inimesed näevad, et sa tegeled sellega tões ja armastuses küll ka info sinuni jõuab.
Mis aga Volkesse puutub siis hetkel pole ma kindel milles asi - kas sissejuurdunud "vana aja"
ettevaatlikkus või on tegemist millegi sügavama ja "tumedamaga".
#5
Mina julgen oletada, et selle salgamise ja häma taga on vabamüürlased. Jah, ikka nende "heade ja üllate eesmärkidega" inimeste kätes, kellede meelisvahenditeks inimeste mõjutamisel on kompra kogumine, sellega manipuleerimine ja vajadusel ka midagi enamat. Nii juhtub, kui üks kitsas ring inimesi "ülla eesmärgi" nimel hakkab enamust vägistama. Ei maksa samas ka kohalikke üle tähtsustada. Nemad täidavad kindlasti teiste suurloozide korraldust, mis üle maailma infotulva "lammastele" reguleerib.

Mina lohutan ennast sellega, et igal oinal on oma mihklipäev. Osaku ta salakunste või olgu ta pea informatsioonist suur nagu arbuus.
#6
Nii vahva on lugeda, et kui inimene midagi teab, on ta iga matsi nõudmisel kohustatud kohe kõike ette vuristama. Tüüpiline "pimeda" suhtumine...
#7
(24-07-2011, 09:36 )Celtic Kirjutas: Nii vahva on lugeda, et kui inimene midagi teab, on ta iga matsi nõudmisel kohustatud kohe kõike ette vuristama. Tüüpiline "pimeda" suhtumine...

Eks paljuski oleneb, kuidas see info saadud on. Aga jah, viime ikka info killukeste kaupa ühele, kes seda vastupidises korras välja ei jaga, et siis üks väike grupp inimesi saaks jätkuvalt info ja teadmistega manipuleerida.
#8
Celtic - tore, et sinus on teadmine ja arusaam kes on mats kes mitte.
Teadmiste jagamine on "valgustatu" kohustus. Jagamata teadmises on kustunud teadmised.
Pole need iniemsed midagi nii hullu moodi matsid kui tundud arvavat - anna teadmisi - küll matslus taandub.
#9
Ja milline on see väike grupp inimesi, kes "jätkuvalt" info ja teadmistega manipuleerib?
#10
...ma juba avaldasin oma arvamust! Aga topelt ei kärise. Kokkuvõtvalt siis see nn "eliit", mis läbi oma salaorganisatsioonide ja lakeide sisuliselt kontrollib kõiki ja kõike. Suhteliselt läbinämmutatud teema pw-s...
#11
lahendused Kirjutas:ehk mitte piirduda vaid kogetu "spetsialistidele" rääkimisega, kuna reaalne elu on näidanud, et need vaatlustulemused ei jõua laia avalikkuse ette, vaid jäävad inimkonna eest varjatult tolmama pimedatesse sahtlitesse.
Kas internetis ja paberil on siis tõesti liiga vähe juhtumeid ja vaatlusi kirjeldatud? Kõik vaatlused ei peagi täiesti avalikud olema.

Mis puudutab käsnateooriasse, siis võib seal ju mingi tõde olla.
Aga mis puudutab sinu küsimusi, siis mul on tunne, et sa leiad selle käsnateooria kehtivat peaaegu kõigi puhul, kui sa selliselt ja selliseid küsimusi esitad. Kokkutulekul, kui sa küsisid Vironshamanilt ja Igor Volket, siis oli probleem ikka küsijas ja küsimustes (90% kohal olnutest on ilmselt minuga päri). Ma oleksin sinu asemel väga õnnelik, et neil niigi palju kannatlikkust sinu suhtes jätkus. Ma ei taha sulle pahasti öelda ega solvata, aga ma ei saa kõrvalt vaadata kui sa neid niimoodi üritad näidata, nagu nad oleks süüdi, et infot üldse ei jaga.
#12

Ma ei väidagi, et ta/nad "üldse infot ei jaga" - ma väidan, et nad "ei jaga olulist infot, mida nad peaks ja saaks jagada" - siit aga kerkivad edasised küsimused kelle huvides selline tegevus on.

Näiteks käis kokkutulekul kõrvalteemana läbi mõte, et avaldada "Tallinna anomaaliate kaart", kus toimub pidevalt õnnetusi ja kus inimesed haigestuvad rohkem kui mujal.

Volkele see ei meeldinud, kuna nii kukuks "punktide ümbruses" kinnisvara hind, ning paljud inimesed hakkaks "virisema" halvas kohas elamise üle - ehk selline suund ei esinda Eesti rahvuslike huve, vaid esindab väliskapitali ja raha huve.

Samas ei juhtuks midagi, kui paljud Tallinna "vales kohas" olevad majad buldooseriga kokku lükataks ja sealsed elanikud "tervislikumatesse" kohtadesse ümber asustataks - lõppkokkuvõtteks oleks inimesed nii tervemad, õnnelikumad ja õnnetusi juhtuks vähem - selline lähenemine esindab Eesti rahvuslike huve, kuid ei teeniks väliskapitali ja raha huve.


Selliste "pisasjade" käsitlemine kogumina annab piisavalt ehedalt edasi tegelike eesmärke.
#13
(24-07-2011, 09:46 )excubitoris Kirjutas: Celtic - tore, et sinus on teadmine ja arusaam kes on mats kes mitte.
Teadmiste jagamine on "valgustatu" kohustus. Jagamata teadmises on kustunud teadmised.
Pole need iniemsed midagi nii hullu moodi matsid kui tundud arvavat - anna teadmisi - küll matslus taandub.

Kordan uuesti - sellist "kohustust" ei ole olemas. Täpselt samamoodi nagu ravitsejal pole kohustust ravitseda, pole ka teadjal kohustust oma teadmisi iga suvalisega jagada.

Teadmised on võim ja võim vales käes võib osutuda väga kahjulikuks väeks. Teadmistega on nii, et see, kes teab, kuidas ja mil moel teadmisi saada, oskab ka väärtustada neid teadmisi, omab loogilist mõtlemist ja oskust neid teadmisi siduda ning selle käigus on omandanud ka vastutusvõime.

Kui neid teadmisi hakata aga valimatult kõigile jagama, siis on see kahekordselt tühi töö - esiteks on matsid, kes nii ehk naa millestki aru ei saa ja jäävad ka peale teadmiste teada saamist sama rumalaks edasi, sest nad lihtsalt ei mõista neid, sest nad ei suuda "näha" neid seoseid ja sidemeid, mida teadja on aastakümnete jooksul loonud erinevate teadmiste osiste vahel. Teiseks on aga matsid, kes jagavad matsu küll lahti, ent kuna nende jaoks polnud veel aeg neid teadmisi omandada (st. nad ei jõudnud ise nendeni, vaid nõudsid enesele), siis nende käes muutubki informatsioon relvaks.

Mitte kellelgi pole kohustust teisi harida. Igal inimesel on kohustus ISEENNAST harida. Teistelt kopeeritud teadmised on kasutud teadmised, sest kui inimene pole ise nendeni jõudnud, ei oma nad ka mingit tähtsust selle inimese jaoks, seda infot ei osata väärtustada ning seda ei peeta seetõttu tõeseks.
#14
(24-07-2011, 10:17 )lahendused Kirjutas: Selliste "pisasjade" käsitlemine kogumina annab piisavalt ehedalt edasi tegelike eesmärke.

Täielikult nõus!
(24-07-2011, 10:18 )Celtic Kirjutas: Kordan uuesti - sellist "kohustust" ei ole olemas. Täpselt samamoodi nagu ravitsejal pole kohustust ravitseda, pole ka teadjal kohustust oma teadmisi iga suvalisega jagada.

On küll! Kui ravitseja poole pöördub inimene, kes palub ennast aidata, siis õige ravitseja oskuste korral ka aitab. Alati! Kes seda ei tee, on lihtsalt rahva kulul äraelajad e. sulid!
#15
Lahendused kirjutas:
kuid paranähtusi puudutavad faktid liiguvad reeglina vaid "ühes suunas" ja sellist fenomeni kirjeldab väga ehedalt "käsn" (vesi imbub käsna sisse, kuid käsnast ei tule vesi ise välja, kui just ei pigista).

See käib minu kohta ka. Võib pigistada. Aga kui mul pole millestki rääkida, millest ma juba rääkinud poleks. Ja loomulikult valin veidi, mida üldse rääkida, väga isiklikud asjad jätaks ikka oma teada. Mõned asjad peavad kõigepealt endale selgeks saama ja alles siis võib suu lahti teha. Ja ei mingeid salaorganisatsioone. Ellujäämisinstikt teeb oma töö. Smile
Jõhvikal on õigus, suht läbinämmutatud teema. Ja kaardi kokkupanemise värk. Ikka ja jälle tullakse sellega tagasi. Lahendus loodab nõelapatja näha. Et peab ju saama märkida. Saabki. Ja need olemasolevad, läbinämmutatud juhtumid võib ju kõik kenasti ristikestega ära märkida või nõelaga. Infot on ju piisavalt. Nõelad on puudu või? Smile
Äkki lepiks sellega, et neid juhtumeid on täpselt niipalju kui neid on. Tundub, et selle arusaamiseni ei taheta kuidagi jõuda.
#16

Ma üritaks lahti kirjutada "töö/tegevuse" mõtet:

1) Tisler loob puidu tükkidest toole.
2) Teadlane loob teadmistest uusi teadmisi maailma kohta.
3) Paranähtuste vaatleja loob vaatlustest uusi teadmisi maailma kohta.

Kui tisler valmistab toole vaid oma lattu, on tema töö asjatu.
Kui teadlane ei avalda oma teoseid, on tema töö asjatu.
Kui paranähtuste uurija ei avalda oma tulemusi, on tema töö asjatu.


Kui kanda Eesti kaardile kõik 1001 juhtumit, siis on väga ilmekalt näha milliste Eesti piirkondade vastu humanoidid/kõrgem mõistus huvi tunneb.

Analoogiaks võiks tuua lasketiiru aukliku märklaua, kus aukude analüüsi põhjal saab teha järeldusi milliseid piirkondi on üritatud tabada.


Mis aga puudutab minu küsimusi, siis on nad esitatud taotluslikult selgelt/teravalt, et välistada üldise umbluu ajamine.
Minu "häda" ongi selles, et piisavalt selgetele küsimustele tuleb anda piisavalt selgeid vastuseid, kuid see pole paljudele teadjatele meelepärane.


Küsimus on ikkagi selles: kas me kardame reaalsust ja vaatluste tulemusi? Mina igatahes ei karda.
#17
Hariduse kohustus on jahh igaühel meist kanda personaalselt, kuid kui isiku valduses on infot mida ta
ei taha jagada mingil "müstilisel" eesmärgil on asi juba kurjast. Inimesed kes jagavad välja oma kogemusi
antud "teemas" on ju valinud VAHENDAJAKS teatud isikud (asi ju suurem kui ainult Volke) kuna soovivad
personaalset rahu. Inimene kes sellist infot korjab on ISE võtnud omale kohustuse seda infot ka jagada,
et siis teised SAAKSID ja omaksid VÕIMALUST õppida. Kui aga vahel seisab "valvur" kes annab asju edasi
vaid lähtuvalt OMA huvidest on asi siiski juba kurjast.
#18
Excubitoris - kui palju sa oled näinud või tead inimesi, kes on Volkele jaganud nii palju teadmisi, et vääriks mingit reaalselt kasulikku tagasisidet? Igasugu plönnipildistajad ja täpi-jälgijad jätame hetkel mängust välja... Milliste teadmiste juures valivad inimesed Volke vahendajaks?
#19
(24-07-2011, 10:19 )Jõhvikas Kirjutas: Kui ravitseja poole pöördub inimene, kes palub ennast aidata, siis õige ravitseja oskuste korral ka aitab. Alati! Kes seda ei tee, on lihtsalt rahva kulul äraelajad e. sulid!

Aitamine on ka see, kui ausalt öelda, et ei saa aidata. Aga see on jälle see vastus, mida kuulda ei taheta.

#20
Üks õige ravitseja teab, et ainus, kes ravitseda suudab on ravitav ise. Ja see pole kohe üldse mitte see vastus, mida kuulda tahetaks.
#21
Celtic - tunnen Volket isiklikult juba rohkem kui 10a. Minu kolleeg (endine) keda tean 20a tunneb Volket veel ajast kui
too oli "roheline tuletõrjuja". Olen oma pildi neist ja mitte ainult oludest kokku pannud. Tean, et Volkel on materjale
lähikontaktidest, kuid seni kuini ta neid avalikuks ei tee jääbki ära analüüs kui adekvaatsed nad on.
#22
Excubitoris - tunnen Volket isiklikult juba rohkem kui 9a. ent see siin pole saavutuste võrdlemise teema. Oled sa ehk vahel mõelnud selle peale, et nende lähikontaktide info varjamisel on ka mingid muud põhjused peale võimuiha ja teabe vabamüürlastele maha müümise? No näiteks... eee... näiteks asjaosaliste endi palved asja mitte suure kella külge panna ning meedias "külahullu" tiitli saamise kartus?

Eks mingit vandenõu on ju alati kergem treida kui loomulikke põhhjuseid uskuda.
#23
Ei vaidle vastu, kuid alati annab asja teha nii, et jääks varju piisavalt isiklikku infot.
Olen korduvalt ütelnud ja kordan veel kord üle - MA EI TEA MIKS Volke varjab pea
enamikku tema käes olevat infot kui on olemas võimlaused ka selle avalikustamiseks.
#24
Ju sa pole siis piisavalt konkreetselt küsinud. Ja need, kes on konkreetselt küsinud, ei ole teda 10 aastat tundnud Laugh
#25
(24-07-2011, 10:47 )Celtic Kirjutas: Excubitoris - tunnen Volket isiklikult juba rohkem kui 9a. ent see siin pole saavutuste võrdlemise teema. Oled sa ehk vahel mõelnud selle peale, et nende lähikontaktide info varjamisel on ka mingid muud põhjused peale võimuiha ja teabe vabamüürlastele maha müümise? No näiteks... eee... näiteks asjaosaliste endi palved asja mitte suure kella külge panna ning meedias "külahullu" tiitli saamise kartus?

Eks mingit vandenõu on ju alati kergem treida kui loomulikke põhhjuseid uskuda.

Mina ei tunne Smile Olen mõned korrad näinud. Ja tegelikult peaksin vabandust paluma sellise pealkirja eest. Smile Aga kuna Lahendused nimetas käsna fenomeni juba Volke-nimeliseks, siis lasin sellel nimetusel ka olla. Kui keegi adminnidest Volke nime pealkirjast ära korjab, ei paku käsna fenomen vist enam üldse huvi.
Aga teema sai tehtud just selle eesmärgiga, et näidata kui kätteõpitult abitud ollakse. Kui kusagil näha üldse mingit manipulatsiooni ja teadmiste vaka all hoidmist, siis see on just seesama abituks õpetamine. Ükskõik mida sa tahad ka saada, ikka algab tekst sõnadega - Mine poodi... Välistatakse igasugune isemõtlemise ja isetegemise õpetamine. Inimestest on tehtud 100%-lised tarbijad. Paramaailmast ja puudulikult kirjeldatud nähtustest arusaamine eeldab mõtlemisvõime ja analüüsimisoskuse olemasolu.

  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Igor Volke kontakt aivar1966 2 5,435 18-05-2017, 22:36
Viimane postitus: cambodia
  Dokumentaalfilm "Häädemeeste fenomen" MGP 62 29,912 24-05-2016, 17:41
Viimane postitus: HUGOTH

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat