•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suvine kokkutulek 2011 Valgehobusemäel 22-24 juuli
Ei osak suurt midagi ütelda - teed on 11 km jala käimiseks nii-naa 2h+.
Rattaga keskmiselt tunnike veeremist - kontrollitud - ise tegin mitu korda.
Lisan pildi kus punkt A on Jäneda raudtee jaam ja punkt B on laagriplats.
Teed on viidastatud ja juhatavad Valgehobusemäe puhkekeskuse juurde.
Kui jõuda karjääri juurde - see veekogu siis MITTE minna vasakule sinna
puhkekeksuse juurde vaid PAREMALE ümber järve. Nielander lubas seal juba
tänaõhtusest saati peesitada. Ise olen veel teelahkmel kas hommikul või
natuke hiljem. Näeme siis kui aeg käes. Teine pilt näitab teed Aegviidust.
Ise saab mõõta sealt ---> Regio: Eesti kaart

[Pilt: th_kokukas.png]
---
[Pilt: th_kokukas-2.png]

***

PS. Mis rattasse puutub siis seda saab alati - tuleb vaid sebida. Ilm on ideaalne rattasõiduks.
Vasta
Loodetavasti näeme, üritan kohale jõuda.
Vasta
Ma lähen homme (reedel) Tartust kokkutulekule, sõites Tartust minema ca kell 15-16 - autos on vabu kohti 3tk, kes tahab tulgu kaasa - raha ma ei taha, kuna ma läheks vajadusel ka üksi - niiet kes tahab kirjutagu siia foorumisse, et tuleb minuga kaasa ja saatku privaatkirjas telefoni nr kuhu helistada ja aadress (mitte aga asukoha kirjeldus, mida navigaator ei mõista), kuskohast peale korjata.

Tagasi tuleku kohta ei oska ma midagi täpset öelda: ilmselt tulen tagasi laupäeva õhtul, kuid võibolla ka reede õhtul, kui kellegiga millestki rääkida pole - igatahes pühapäevaks ei saa ma mingil juhul jääda.

Igasugu kilakola pole mõtet üle 100 liitri kaasa võtta inimese kohta (suure reisikohvri täis asju), kuna muidu ei mahu asjad ära (mõni veab ju ideaalis 10 kohvritäit riideid ja kilakola alati endaga kaasas).


Seega kes tahab kaasa tulla, saatke siia teemasse kiri (nii saavad hiljem vastajad aru, et kohad on täis) ja minule privaatsõnum telefoni ja pealevõtmise aadressiga.


P.S Ma loen viimast korda vastuseid täna (reedel) ca kell 14-15 ja siis sõidan minema, korjates vajadusel mõned endaga kaasa.
Vasta
NOTABEENE NOTABEENE! Helistati just ja anti karm käsk edasi öelda neile, kes tulevad autodega - puid on vaja!

PS. Või siis äärmisel juhul võtke kirves kaasa.


PS2. linnavurled looduses
Vasta
Ma võtsin meetrise varrega oksakäärid kaasa (nn jalgratta varga käärid) - nendega peaks olema ühtmoodi lihtne lõigata suuri oksi, kui ka jalgratta luku trosse.

Nii ma siis hakkan ilma ühegi huviliseta Tartu lähedalt tulema koos oksa kääridega.

Vasta
(22-07-2011, 16:08 )lahendused Kirjutas: Nii ma siis hakkan ilma ühegi huviliseta Tartu lähedalt tulema koos oksa kääridega.
kõik põgenevad nüüd küll minema Laugh

Vasta
Ma homme tulen läbi vast, täna sain päikeselt pista Smile
Vasta
Mitme erineva põhjuse kokkumängul jäi minu seekordne osalus lühikeseks - kahju eelkõige endal aga ikka juhtub.
Vaatamata sellele jõudsin teha mõned toredad kaadrid (arvan vähemalt) mida jagaks ka kohalolnutega ja mitte tulnutega.
Minu lugupidamine.

___

InDemand: võtsin pildid avalikust maha, leppisime kunagi kokku, et ei pane inimestega pilte siia. Saadan kõigile kohalolnutele lingi excu piltidega.Smile
Vasta
Igasugu tonte käivat kokkutulekutel, vastab see tõele? Pean silmas energiavampiire jne.
Vasta
Ootan vastust! Iga aasta on mingid jutud vampiiridest ja tontidest, et ei teagi kohe, kas kunagi tahtmise korral üldse julgengi sinna kohale minna? Või ongi parakate kokkusaamisel sama julm andmine kui väidetavalt nõialaagri kokkutulekul?
Vasta
Jõhvikas, tore, et siin monoloogi pead, ent minu arust on see suht pastakast välja imetud teema. Sa tead väga hästi, milliseid tonte siin silmas peetakse. Para-webi kokkutulekute ajalugu on näidanud, et vähemalt teadaolevalt on meil nende aastate jooksul kaasas/külas käinud (kui keegi teab täiendada, siis laske käia):

2 kratti
4 energiavampiiri, neist üks korduvalt
1 deemon, kes sai lukustatud peegli taha, ent kelle naisparaweeblased suures eneseimetluse vajaduses vabaks päästsid...
1 posija (posis väge teistelt enesele, ei ole samaväärne energiavampiiriga)
1 müügimees (keegi, kes värbab uusi ohvreid egregori)
lugematul arvul tonte, kes on end siit ja sealt paraweebude külge haakinud.

Varasematel aastatel on saadud neid majast välja "lukustada" ning senikaua kuni seltskond sees, ei tüüta keegi, ent see nipp ei tööta olukorras, kus kokkutulek toimub värskes õhus.

edit: ahjaa - suitsetajad said kohe kolli kraesse, kui oma koniga õue jalutasid Laugh
Vasta
* AnnaNuustik Kasutab oma õigust vaikida ja loobub edasistest kommentaaridest antud teema osas.

Küll aga mainiksin ära, et eelmisel aastal NÕIALAAGRIS ei olnud viga mitte mingit moodi. Vastupidi - kohtasin suurepäraseid isiksusi.

Vasta
Mina olen Tartus tagasi, igati tore kokkutulek oli, sain palju targemaks.

Täna kohal olnud said sirvida järge Defa baasi korduvalt viibinud "pika loole", ehk lugeda 102 lehelist käsikirja "Defa baas vol2" - kuna VS ei lubanud käsikirja pildistada (pildi kaudu pidavat autori vaimsesse tagalasse saama), siis üritasin olulisemad kohad kirja panna, mille ma lähiajal koos kommentaaridega üritan avaldada eraldi teemas.

Vasta
Ütleme nii, et käisid aint VS- i jälgimas. Põhimõtteliselt varastasid temalt vaatmatta keelule infot, mille ka lubasid avalikkustada ja täitsid selle.
Kas Sinu arvates on teadmiste varastamine lubatav?
Tegelikkult toimid Sa etteantud programmi järgi ja sellest ka Sinu tegevused.
Vasta
Tuginedes lausele "pildi kaudu pidavat autori vaimsesse tagalasse saama", ütleksin, et kirjapaneku kohta nagu protesti ei näeks.

Teadmised ei kuulu kellelelegi vaid on jagamiseks - kes saab aru, saab. Minu ausa arvamuse kohaselt... Jagamise ainus säte on, et tuleb olla ettevaatlik selle osas, kuidas saaja andja suhtes käitub, kui teadmise kätte saab - äri põhjalaskmine on pehmelt öeldes sitasti ja enamikule see teene ei oleks...

VS-ile jääb muidugi viimane sõna.
Vasta
Selle Defa loo uue osa juures oli autoril vaid üks nõudmine: mina vormis kirjutatud teoses olevaid nimesid ei tohi avaldada - selle osa olen ma täitnud.

Minu algne mõte oli selles, et pildistada kõik lehed fotokasse ja hiljem piltidel olev tekst arvutisse toksida ja kõigile avaldada peale nimede eemaldamist - VS ei lubanud pildistada, kuna piltide kaudu pidi saama autori tagalasse ja seetõttu ma ei pildistanud.

Teksti üleskirjutamise vastu polnud VS-il midagi, kuid ilmselt alahindas ta minu võimekust loetud minutite jooksul kogu tekst diagonaalis läbi lugeda, otsida üles olulisemad lõigud ja need lõigud mobiiltelefoni sisse toksida.

Nn "kisa" põhjus on muus: kõik teispoolsusega kokupuutunud väidavad "neid tehnoloogiaid ei saa üle võtta, kui kogu nende maailmakäsitlust üle ei võta" - kuid mina suutsin kirjeldada nende tehnoloogiat ilma nende maailmakäsitlust üle võtmata ja see ongi kisa tegelikuks põhjuseks (sarnaselt olen ma piibli diagonaalis läbi lugenud ja tean millest seal juttu on, kuid tänu diagonaalis lugemisele ja filtrite kasutamisele pole minust saanud uskliku - sarnaselt olen ma diagonaalis läbi lugenud Marksi teosed, kuid minust pole saanud kommunisti).

Vasta
Selle "vaimse tagalaga" on mul üks tehniline küsimus - kuidas oleks asja kopeerimisega?
Ehk siis teha koopiamasinaga koopiad jne. Vajadusel saaks ka ühe pisema koopiamasina
sebida. Mõne pisema saaks tööle isegi auto akust ja kaasa võtta kokkutulekutele siis.
Teine võimalus on skänneerimine teatud masinaga mis on vabalt pandav tööle ka autost
ja närib läbi ennast A4 formaadis lehtedest nagu nalja - sinna vajalik läpakas juurde on köömes.

Paar skännerit:
TravelScan XP Portable Scanner Review — The Gadgeteer
CopyCat Portable Scanner | Technology News And Updates
scanU by Ashish Chaudhary » Yanko Design

Ja kopeeria - natike raskem aga leitav:
Canon Pc-160 - Petite And Portable Copy Machine
Thermal Copy Machine Small - SkinCandy Tattoo Supply & Inks

PPS. Kellel on hetkel 78€ vaba raha ostke ära; PAGEEXPRESS A620 SCANNER - Pixmania - Eesti
Vasta

Originaalis oleval tekstil ja tema koopial on väga palju "täiendavat informatsiooni":

1) Kui analüüsida käekirja ja vaadelda, kuidas "t" tähe kriips tehakse või kuidas "a" tähes kriips lisataske saab anda üldisi hinnanguid inimese paljude iseloomuomaduste kohta - arvutis olevale kirjale ei saa aga teha käekirja analüüsi.

2) Kui analüüsida pliiatsiga kirjutatud käsikirja, siis on erinevad kohad "vajutatud" erineva jõuga ja eelnevalt kokku pandud psühholoogilise profiili abil saab anda hinnanguid kui oluline on mingi lõik autori jaoks, või millised lõigud sisaldavad valesid/väljamõeldisi.

3) Minnes veelgi "sügavamale", siis selgeltnägijad suudavad käsikirja vaadates minna autori "mõtetesse" ja näha seal tegelikult olevaid teadmisi, ning neid vajadusel muuta - ise ma vastavaid võimeid ei oma, kuid teiste juttude üldistuse ja loogilise analüüsi põhjal on eelnev täiesti võimalik.

Aga koliks selle temaatika edaspidise aruteluga ehk teemasse "Deefa baasist (pika jutu teine osa)".
Vasta
(24-07-2011, 10:00 )lahendused Kirjutas: 3) Minnes veelgi "sügavamale", siis selgeltnägijad suudavad käsikirja vaadates minna autori "mõtetesse" ja näha seal tegelikult olevaid teadmisi, ning neid vajadusel muuta - ise ma vastavaid võimeid ei oma, kuid teiste juttude üldistuse ja loogilise analüüsi põhjal on eelnev täiesti võimalik.

Väidan vastupidist, et ei suuda nad mitte s.....i. Jutupaunikud, hingeröövlid ja lihtsalt varganäost sulid on suutnud oma juttudega sellise arvamuse tekitada. Minu sõnade kinnituseks ei ole vaja palju vaeva näha. Vaadake enda ümber singi ja analüüsihe kuuldut-nähtut.
Vasta
Jõhvikas - ma saan sust aru, kuid FAKT on see, et käekirja analüüsi on kasutatud kriminalistikas juba
aastakümneid ja seda õpetatakse pea kõigis "miilitsa"koolides üle terve maailma. Loomulikult ei ole see
käekirja analüüs mingi imerohi mis annab kõik vastuseid, kuid teatud järeldusi teha võib ja need ON
aidanud püüda kurjategijaid. Ei vaidlusta aga, et selle asja ümber on terve kari soolapuhujaid kes ajavad
suust välja kilomeetrite viisi verbaalset saasta ja kellede peamiseks eesmärgiks on raha saamine.
Vasta
Palun pöördume tagasi teema juurde.

Just jõudsin tagasi kokkutulekult, olles viimased, kes lahkusid. Kokkutulek oli väga huvitav ja kärarikas (tänu vene noorte peole, mis järve teisel kaldal non-stop kõlas). Ilm oli super, vähemalt esimesed kaks päeva. Vesi oli hea, ujuda sai nii et nägu roheline. Mul on hea meel, et meid nii palju koos käis ning nautisime koos head aega. Tänaksin veel Tehnoloogi, kes meile huvitavad külalised kutsus. Üritus oli tore, infot vahetati nii mis kole ning mina sain seal igatpidi targemaks Smile

Pilte mul ei ole, jään lootma, et keegi saadab mulle neid millalgi.

PS. Kui te tahate defa baasi asju rääkida, siis tehke seda teises teemas.
Vasta
Cassu ega minu sinise käepidemega nuga kellegi poolt kaasa ei võetud?
Jäi see nimelt minust sinna lauale - hullu pole aga tore oleks kätte saada.

(24-07-2011, 16:04 )Cassiopeia Kirjutas: Ma ei mäleta et mina oleks seda võtnud. Ma ei tea, äkki keegi tartu omadest märkas selle kaasa võtta. Kui ei, siis see jäi ilmselt sinna. Meil jäi sinna niipalju asju (loe: toit) et ta võis vabalt sinna leivapalukeste vahele ära eksida.


Nohh kiiret pole - rahvas laekub, puhkab loeb ja kui keegi märkas kaasa sebida ehk annab teada.
Suur kaotus rahaliselt see pole aga see nuga minuga peaaegu maakerale tiiru peale teinud 10a jooksul wink
Vasta
Ma ei mäleta et mina oleks seda võtnud. Ma ei tea, äkki keegi tartu omadest märkas selle kaasa võtta. Kui ei, siis see jäi ilmselt sinna. Meil jäi sinna niipalju asju (loe: toit) et ta võis vabalt sinna leivapalukeste vahele ära eksida.
Vasta
Kokkutulek oli omaette olemus. Millegi poolest sai jälle ühteist juurde. Minule jäi küll selline tunne,et rohkem oli info kogumist kui jagamist. Järgmiseks korraks üritan väikese info lehe kokku panna mida siis teistele jagada saab. Kellel on skype neile saan jkokkutulekust pilte saata. Ilm oli hea ja soosis igati seal olemist.
EXU nuga oli küll seal laua peal ja jäi sinna......
Vasta
Mina panin ühe noa pihta. Ilmselt ei teinud hämaras vahet, kui sinine või mis kirjadega.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 424 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,313 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,386 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Paraweb'i suvine kokkutulek 2018 PiziIngliito 46 21,507 17-06-2019, 18:02
Viimane postitus: Punahabe
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,372 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Kevadine kokkutulek PiziIngliito 38 24,218 05-03-2017, 18:08
Viimane postitus: stalo
  Suvine kokkutulek 2016 katz 38 31,372 19-07-2016, 16:19
Viimane postitus: PiziIngliito
  Sinimäed2012 vabadusvõitlejate kokkutulek togli 11 14,258 25-07-2015, 22:06
Viimane postitus: Wilholmensis
  Paraweb'i suvine kokkutulek 18.-19. juulil 2015. PiziIngliito 39 25,627 18-07-2015, 13:21
Viimane postitus: PiziIngliito
  Suvine kokkusaamine 2014 katz 130 61,167 24-07-2014, 14:49
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat