•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suvine kokkutulek 2011 Valgehobusemäel 22-24 juuli
#51
Keegi võiks mu graafikusse ka augu lükkida.. =(
Niu.

Kuid kuni seda ei teki, pean teile, armsad minejad, soovima seda parimat kokkutamist ... Laugh
Litsuge pedaale - kes ratta, kes auto, kes alternatiivina bussi- või rongijuhi varbaid...
Vasta
#52
Seoses ametlike koolitusplaanide muutusega tundub, et olen vähemalt reedel kohal päris varakult.
Kas lahkun laupäev või pühapäev jääb nähtavaks ehk siis kohta algselt bronnida ja hoida aitan wink


AnnaNuustik - "aukude" tegemine sõltub motivatsioonist - tead ju küll aga ega see üritus ju
kohustus pole - tuleb veel ja saad osaleda ennast kas külmast siniseks või päikesest pruuniks
see sõltub ajast ja kohast. Aga täname heade soovide eest Smile
Vasta
#53

Kui mul midagi ootamatut ette ei tule ja ma ennast sinna Valgehobusemäele kohale peaks vedama, kas siis mõni oleks huvitatud vahepeal ka lähedal olevast Kaiu rabas läbi käimisest paari tunni jooksul?

Navigatsiooniseade väidab, et Valgehobusemäelt, ehk Mägede külast Albu maakonnast Järvamaal on Kaiu külla Raplamaal ca 51 km ja autosõidu peale kulub ca 52 minutit.
Ehk tunniga kohale, tund aega soos tulnukate baasi väravaid otsimas-pildistamas ja tunniga tagasi, kui just tulnukad meid oma "kokkutulekule" ei kutsu/vii Kaiu raba all olevasse baasi.

Valgehobusemäelt Luusikale on ca 86km ja autosõidu peale kulub ca 1h 30 min aega, ehk Luusikale edasi-tagasi sõit muutuks liiga pikaks/tüütuks.
Luusikal olen ma tulnukate baasi ukse kohal kõndinud GPS koordinaatide järgi, kuid keegi ei tundnud minu vastu huvi, kuna tulnukate baasi väravad pidavat Luusikal suletud olema.
Kuid Kaiu rabas pidavat olema vähemalt 2 "avatud ustega" tulnukate baasi sissekäiku VS ja teiste teadjamate väitel, kuid nende täpset asukohta ma ei tea, et saaks GPS järgi sinna peale kolama minna.

Või olen ma ainuke naiivne/loll, kes selliste asjade vastu huvi tunneb?
Vasta
#54
Kõik on õige, aga kas sulle pole jõudnud info, et need baasid on juba mõnda aega tühjad?Uute baaside asukohta peaks siinne rahvas ikka teadma.
Vasta
#55
Esmase info järgi tundub et laupäeva (23. juuli) peamiseks jututeemaks tulevad lendkettad, aga sinnani ligi kaks nädalat ja eks kõik see täpsustub veel...
Vasta
#56
Kui lendavatest taldrikutest jutt tuleb, siis võiks "arutluste sügavuse" viia niikaugele, et üritatataks kokku panna mõne lihtsa taldriku mootori mudel: sisuliselt on tegu spiraaliga, mille sees voolab elavhõbe ja keeriselise vortex liikumise abil saavutatakse "sisejõudude töö" taoline liikumapanev jõud.

Ma soovitaks huvilistel omale selgeks teha nn "vortex tube" põhimõte: suruõhk lastakse väikse toru kaudu suurema toru sisse "külje pealt" - nii tekib õhu spiraalne liikumine suurema toru sees - kui selline spiraalselt liikuv õhkuvool "peegeldada" suurema toru otstes asuva koonuse abil tagasi, siis tekib 2 vastas suuntes liikuvat spiraalset õhuvoogu, millest üks on soojem ja teine külmem - ehk "vortex tube" ühest otsast tuleb välja soe õhk ja teisest otsast tuleb välja külm õhk - teoreetiliselt on selline "külma/sooja" iseeneslik eraldumine võimatu teromdünaamika järgi, kuid suruõhu näol on tegu siseenergiat omava gaasiga, mille abil saab lihtsatest termodünaamika seadustest üle astuda, ehk saavutada suruõhu energia abil sooja/külma eraldumine vortex tubes.
Vortex tube on reaalselt müügil olev seade, mida kasutatakse reguleeritava soojapüssina tööstustes (keerates toru otsas olevat koonust kinni/lahti saavutatakse kas väike kogus hästi kuuma õhu ja suur kogus jahedat õhku, või väke kogus hästi külma õhku ja suur kogus sooja õhku).
Sarnaselt saab vortex tubet kasutada uraani rikastamisel, nagu seda tehti LAV tuumaprogrammis 1980 aastatel: uraanfluoriid suruti kompressorite abil kokku ja vortex tube eri otstest väljusid erinevad uraanfluoriidi isotoobid.
Meetodi eeliseks oli suurte tsentrifuugi hoonete puudumine, mida välisriikide luured süstemaatiliselt jälgisid - nii saigi LAV "vaikselt ja salaja" oma väikestes hoonetes läbi viia uraani rikastamise vortex tube abil.

Vortex tube põhimõttega sarnane liikumine toimub ka lihtsamate lendavate taldrikute mootorites - küsimus on vaid selles, kas piirduda igorvolkede tasemel teadlikult lihtsustatud sõnastusega "teistsugused jõud ja teistsugused jõuväljad", või üritada seda sarnaselt minuga veidike reaalsemas/käegakatsutavamas vormingus käsitleda, mis võimldaks ka reaalsete katsemudelite valmistamist läbi oskuseabe süstemaatilise analüüsi.
Vasta
#57
Arvestades, paljuga härra Volke kokku puutunud on, ei hüppaks mina talle nõnda kraesse vaid püüaksin mõista, et tal võivad olla väga mõjuvad põhjused sääraseks "tagasihoidlikkuseks".

See aga ei tähenda, et katsemudelitele kuidagi kätt ette paneksin.
Teooria paistab vägagi kandev olema.
Vasta
#58
Lahendused... ma pildistasin eile õhtul päikeseloojanggu ajal ühte sellist "vortexit" Laugh

[Pilt: IMG_6825.JPG]
Vasta
#59
Kui ilmateade just hirmsat vihma ei luba, siis tulen jalgrattaga kohale. Bussid-rongid-autod tahaks seekord kõrvale jätta.


aaa ... lahenduste autoretkest Kaiu rappa olen siiski huvitatud kui muidugi kohti jätkub.
Vasta
#60
Neiud-noormehed, on selline küsimus, et kuigi üldiselt me noil suveüritustel pole ettekandeid teinud, siis kas keegi siiski sooviks mingist teemast kokkuvõtet teha või meile kõigile millestki rääkida?

Saan aru, et Tehnoloog vist teeb meile taas väikese süpriisi üllatuskülalise näol, ent kui keegi tahaks veel jutustada, on see teretulnud.
Vasta
#61
Mida te seal üldse teete?

Vasta
#62
Naudime suve looduskaunis kohas, istume, räägime juttu, võõrustame huvitavaid külalisi, ujume, loome uusi tutvusi Smile
Vasta
#63

Tavaliselt suudavad inimesed rääkida paremini/selgemalt kui kirjutada - selles ongi kokkusaamise mõte, et rääkida kõigest sellest, mida tihti ei suudeta kirja panna.

Mina jällegi suudan ennast kirjalikult paremini/selgemalt väljendada, kui suuliselt.

Aga ilmselt on enamus kohaletulnutest sellised, kes loodavad targemate käest midagi teada saada.
Vasta
#64
Keegi ei ole sul ju käskinud kusagile tulla. Enamus kes koos käivad on ammust ajast juba koos käinud. Vahva on lihtsalt sõpradega jälle kokku saada ja huvitavatel teemadel vestelda.

Kohe igasuguseid järeldusi teha ja hinnanguid anda pole ilus, pea seda meeles.
Vasta
#65
(13-07-2011, 11:20 )euroruubel Kirjutas: Mida te seal üldse teete?

Karm porduelu koos kahtlaste rituaalidega... Ph34r2
Vasta
#66
Jajah, mullu samas kohas toimunu fotosüüdistusi on veel näha tolle teema lõpus:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4830&page=6
Vasta
#67
Üks ja see Sama, tulen ka koos kaaslasega.
Vasta
#68

Üks praktiline asi, mille võiks kokkutulekul selgeks rääkida/vaielda on füüsilise keha / hinge / vaimu / mina / energiakeha / aura ja teiste sarnaste mõistetuse olemus - st üritada nende olemus näidete varal lahti seletada, ning üritada neid omavahel siduda.

Näide inimese füüsilise keha kohta:
a) Millest koosneb keha: veest ja kuivainest - mis juhtub, kui vesi eemaldada? - saame muumia.
b) Millest koosneb keha: pehmest lihaskoest ja luudest - mis juhtub, kui pehme lihaskude eemaldada - saame luukere.
c) Kuidas saadakse uus keha: viljatumise hetkel - aluseks on vanemate soov järglast saada.
d) Mille arvelt kasvab/areneb uus keha: ema poolt söödud toidu arvelt.
e) Mille arvelt elab täiskasvanud keha: enda poolt söödud toidu arvelt.
f) Mis juhtub kehaga peale surma: keha mädaneb ära, omandatud teadmised talletuvad hinges.
g) Mis on keha mõte: liigutada reaalseid esemeid, ehk võimaldada hinge arengut füüsilisest tegevusest saadud oskusteabe kaudu.
h) Mis juhtub kehaga tuumapommi plahvatuse tsentris: keha aurustub miljoni kraadise temperatuuri tõttu tuhandik sekundiga, ning keha moodustavate keemiliste elementidega toimuvad radioaktiivsed muundumised.

Sarnastele küsimustele hinge, vaimu, mina, energiakeha ja muude sarnaste komponentide kohta ei oska ma vastata - kuid mõni ikka oskab kasvõi mõnele küsimusele vastata: näiteks hing ei pidavat hävinema isegi tuumapommi plahvatuse tsentris, ehk hing ei saa koosneda aatomitest, vaid millestki muust.

Kui hinge ja vaimu teemadel ei suudeta kõigile küsimustele vastuseid saada, siis tuleks VironShaman koos oma meediumitega Kaiu rappa saata, et tulnukad neid valgustaks hinge arengut puudutavates küsimustes.

Kui selline tervikpilt arutluste tulemusena kokku pannakse, siis tuleks siia juurde istutada veel igasugu kummitused, tondid, kodukäijad, libahundid ja muud sarnased vaimumaailma ja reaalse maailma vahele jäävad nähtused.
Lõpuks veel igasufu füüsilise keha ja energiakeha vahelised seosed, nagu tsakrate olemus, jne.

Lõpuks saaks nii üsna mõistliku tervikpildi mõistetest ja nende olemustest, ning see arendaks paljude silmaringi - probleemi teravik on rohkem sinnapoole, et kuidas "reaalsusesse kivistunud" isikutele teha selgeks peenmaailma olemus.

... ja kui üldine tase ei peaks nii sügavat käsitlust välja vedama, siis saab ju alati ka lihtsamalt/pinnapealsemalt asjadest rääkida.

Vasta
#69
Lahendused - terve seesinane foorum ongi ju nende punktidele vastuste andmiseks, kõigest sellest on siin juba räägitud ja lahendusi leitud...
Vasta
#70
Küsin huvipärast, et kas Tartust on muidu autoga minejaid? Ma pole kindel, kas selleks ajaks oma velo korda saan, muidu oleks old plaanis rattaga tulla.
Vasta
#71
Päh, rongidega saaksin vaid reedest "kähkukat" lubada endale.
Ja see ei tasuks end kuidagigi ära.

Elagu töömesilase elu!
*Nohiseb vaikselt...*
Vasta
#72
(15-07-2011, 10:45 )AnnaNuustik Kirjutas: Päh, rongidega saaksin vaid reedest "kähkukat" lubada endale.
Ja see ei tasuks end kuidagigi ära.

Elagu töömesilase elu!
*Nohiseb vaikselt...*

Mmmm - kähkuka unustamatud võlud SmileSmileSmile

Ja EI pea hetkel silmas "voodi kähkukaid" Bleh

Kordan üle, et hetke seisuga - kui just pussnuge ja tornaadosi ei tule olen reedel suht varakult kohal.
Kas lahkun laupäeva hommikul või pühapäeva hommikul jääb veel lahtiseks viimase hetkeni.
Vasta
#73
Cassi ja InDemand peaksid jõudma koos Kukoc'iga kusagil neljaks-viieks sinna, reedel. Loodetavasti saame olla terve nädalavahetuse seal Smile
Vasta
#74
Krr.. oleks see kokkutulek ometi sellel nädalavahetusel. Laugh

Ah selge, mis ma ikka läbustan.

Kaunist äraolemist kõigile, kes raha, prille, tasse (nagu Exu eelmisel aastal...) ja muud paranormaalset kaevandama lähevad!

Vasta
#75
Tunnistage üles, kes läheb sinna Tartust (või läbi Tartu) autoga.
Vastutasuks võime (2 inimest) õigesse kohta juhatada Smile Bensukulu aitame ka poolitada.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 423 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,310 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,378 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Paraweb'i suvine kokkutulek 2018 PiziIngliito 46 21,499 17-06-2019, 18:02
Viimane postitus: Punahabe
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,365 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Kevadine kokkutulek PiziIngliito 38 24,214 05-03-2017, 18:08
Viimane postitus: stalo
  Suvine kokkutulek 2016 katz 38 31,359 19-07-2016, 16:19
Viimane postitus: PiziIngliito
  Sinimäed2012 vabadusvõitlejate kokkutulek togli 11 14,252 25-07-2015, 22:06
Viimane postitus: Wilholmensis
  Paraweb'i suvine kokkutulek 18.-19. juulil 2015. PiziIngliito 39 25,612 18-07-2015, 13:21
Viimane postitus: PiziIngliito
  Suvine kokkusaamine 2014 katz 130 61,134 24-07-2014, 14:49
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat