Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Royal Raymond Rife
#1
Kui täna juba jutt inimeste peale läks (just laekus psike jutt Nikola Teslast) siis räägiks ka inimesest kelle saavutuste hulka võib lugeda vähirav ja mitmete teiste meditsiiniliste leiutiste ja avastuste kirjapanemise.
Alustame tehnilisest poolest. Kõik leiutised ja avastused mida Hr.Rife tegi mahuvad 1930ndate esimesse poolde ja ka siis peale sõda. All pool olevatel linkidel on asjad põhjalikumalt lahti seletatud.

Mikroskoop - liutas härra loomulikult mitte mikroskoobi konteptsiooni aga täiesti uudse tehnilise lahenduse. Tegu oli läätseda ja peeglite rägastikuga mis andis suurenduse mis võrdub tänapäeva elektromikroskoobi omaga. Plussiks on loomulikult see, etRifi mikroskoop EI TAPA viirust mida ta vaatleb. EM aga vajab eriliselt ettevalmistatud preparaati mille tegmeise käigus viirus hukkub. Ja just nimelt VIIRUS - loetakse pisimaks elusorganismiks üldse ja selle Rife mikroskoobiga sai vaadleda ELVAT JA LIIGUTAVAT VIIRUST.

Vähiravi - Rife avastas mooduse kuidas helilainete abil on võimalik viia tasakaalu inimese energiaväli ehk siis praktiliselt ravida KÕIKI haigusi - mõni vist jäi välja kahh aga need olid ka (vist) sellised harva esinevad haigused. Aasta siis oli kas 1933 või 1936 või midagi muud sinna kanti kui tema juurde toodi 50 vähihaiget patsienti kelle raviarstid olid juba "maha kandnud". Rife tõi nad tagasi elule KÕIK need 50 inimest. Esimesed 46 1 kuu jooksul ülejäänutel läks tipa kauem kuid terveks said kõik.
Nüüd jõuame vandenõu juurde (sorry inimesed aga elu on shit) - nimelt AMA (American Medical Association ehk siis Ameerika Meditsiini Assotsiatsioon) juhtfiguur nõudis Rifelt kuni 70% tuludest mida ta nende jubinate (resonaator ja mikroskoop siis) kasutamise eest saab. Rife loomulikult ustavana arsti vandele saatis AMA ja selle juudist (sorry aga see on FAKT - seda nad olid) juhtkonna "pikalt". Sellele loomulikult järgnes Rife "mahategemine" ehk juriidiline mõrv. Kuna AMA oli just saanud Meditsiini ministeeriumilt (nimi pole õige aga sisu jääb samaks) ainuõiguse atesteerida arste ja muid meditsiinilise leiutisi siis Rife ei saanud luba oma jubinate tootmiseks ega kasutamiseks. Vaatamata sellele ta neid kasutas ja omas ka pahandusi "federaledega" ehk föderaal agentidega kes olid saabunud AMA tsurkimise tulemusena. Lõpks pani Rife "pillid päriselt kotti" ja lahkus kohalikelt jahimaadelt. Sellest hatkest on tema mõlemad leiutised praktiliselt kadunud. Kuulujutud aga räägivad, et teatud inimesed siin ja seal ikkagi ON saanud seda ravi ning mingid vennad isegi müüvad läbi neti Rife resonaatoreid suht kõva papi eest koos siis sageduste suurusega milline sagedus ja sageduste kompott migit haigust ravib.

Uskuge või mitte aga selline lugu ....

http://www.rife.org/

http://www.rt66.com/~rifetech/

http://www.rense.com/health/rife.htm
Vasta
#2
Selgub, et vähiravimina on seade tänagi kasutusel.
-Link-
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: zepac
Selgub, et vähiravimina on seade tänagi kasutusel.
-Link-
Oled Sa, zepac, ikka kindel, et sama asjaga tegemist on, millele excubitoris
viitas? Sinu antud lingis on nagu millestki muust juttu ...

Aga siis mikroskoobist. Sest kõigest korraga ei jõu. Väga põgus linkide vaatlus nagu viitas, et ka selle asjaga on "otsad vees". On küll pilte keerulistest seadmetest, aga tehniliste kirjelduste, patentide või teadusartikliteni ei jõudnud. Rohkem otsides midagi ju ehk leiaks, või on Sul, excubitoris, olemas selliseid viiteid?

Täiendavaks kommentaariks: asjaolu, et optiliste vahenditega ei saa saavutada ruumilist lahutust palju paremat kui nähtava valguse lainepikkus (ütleme siis 0,5 mikronit) on füüsikas ammuteada tõsiasi. Siia võib lisada kaks märkust:
1. Veidi paremaks saab asju muidugi pingutada mõnede võtetega (seda oleks Rife puhul kõige lihtsam oletada).
2. Kardinaalsemat lahendust pakuvad superläätsedeks nimetatavad asjandused (otsi superlenses). Aga need on väga uued (tegelikult isegi veel olematud) leidused, mis nn negatiivse murdumisnäitajaga materjale kasutavad - Rife kohta teadaolev nagu sellele ei viita.

PS.: Tesla jätaks selle hooga rahule.
Vasta
#4
Kahjuks pole hetkel midagi muud lisada - Rife jõudis minuni siis kui olin juba Eestis tagasi seega olen jätnud asja niinagu on ehk selle infoni mis neist lehtedest saadaval. Kui oleksin asja USAs "kätte saanud" siis oleks kindlasti tipa lähemalt vaadanud - "mustas listis" olin juba niigi ja pealegi käisin ka sellsites kohtades mis seal veebis mainitud seega pisikene "surkimine" poleks midagi enam mulle teinud ;-)

Ma ei võta neid väiteid kui absoluutset tõde vaid kui huvitavat juhtumit - tehniliselt usun, et sellsied asjad VÕIVAD võimalikud olla kuid muidu suhtun asjasse 50/50 kuna sügavuti ei tea optikast ja heli reosnaatoritest suurt midagi.

Kord küll Venemaal (NSVL kui täpne olla) viibides sain jälgida kuidas tööta "telemetritseski generator dlja sosdanie niskosastotnõhh voln" ehk siis telemeetriline generaator madalasgeduslike lainete tegemiseks. Millest jutt las esialgu jäbb - äkki zed kirjutab sellest asjandusest kunagi täpsemalt ...
Aga kellele ei anna asi rahu uurigu mis mõju omab inimorgansimile suunatud eriti madalate raadiolainete (või oli see heli lained või nende segu - asi oli ju ammu) konsentreeritud suunamine teatud maa tagant.
Vasta
#5
http://rense.com/general86/rife.htm
Vasta
#6
Näib et miskit sarnast on taas pinnale ujunud.
Ise ei oska miskit arvata hetkel aga uudiseartikkel asub siin:
http://www.independent.co.uk/news/scienc...29692.html
Vasta
#7
See uudis jooksis ka minu silme eest läbi, kuid kuna põhiteksti ei pannud siis hiljem unustasin.
Sisu on siis asjal selline, et kuskil 1930 paiku ehitas Rife OPTILISE mikroskoobi millega oli siis
võimalik vaaadata ELUSAT viirust. Teadaolevalt nii pisikese objekti vaatluseks oli eelnevalt
vaja see tükeldada ning prepareerida jne. Selle mikroskoobiga aga näeb näiteks ravimiste otsest
mõju elavale organismile mis annab tunduvalt parema ja ka kiirema võimaluse igatsorti viiruste
tuvastamiseks ja võitluseks nende vastu. Seega siis "tänapäeva" teadus jõudis Rife tulemuseni
kuskil ümmarguselt 80 aastat hiljem ja seda tingimustel, et asi OLI ju juba olemas. Aga kuna
Rife tegeles ka näiteks VÄHI ravimisega siis oli vaja ju teda ja tema tööd unustada.

Lisan siis nüüd selle lingi mis mul tookord lisamata jäi ja mille taga on ka mõned pildid:
Most powerful optical microscope in the world 'could soon view live viruses' | Mail Online
Vasta
#8
http://forte.delfi.ee/news/teadus/briti-...d=41388699
Vasta
#9
Royal Rife's Famous Microscope, AZ58 Rife Machine&more | eBay

Tuntud oksjoni keskonnas nimega eBay on müügil RR Rife kuulus mikroskoop. Lugedes aga hoolega teksti selgub, et müüakse
vaid OMANDIÕIGUST antud mikroskoobile ja selle detailidele. Kirjas on, et ehitati 6 mikrskoopi. 4 neist on "valitsuse" kätes, üks
olla lõhutud ja üks on "kuskil". Ostja saab omale õiguse see kätte saada kus iganes see masin ka ei oleks - tsitaat oksjonilt

The Special Power of Attorney by John F. Crane with the right to retrieve the Universal Microscope is included along with all the technology, reports, handwritten notes, photos, research papers, movies and more are all included. This package was valued over 7.4 Million in 1991 and is now being offered for only $250,000. Training and restoring the Universal Microscope will be available at $95 per hour plus any out of pocket expenses should the buyer locate and recover the Universal Microscope.

Esile toodud tekst kõlab tõlkes (kellel erinev arvamus laske tulla - üritame võrrelda oma keele oskust) umbes nii - KUI OSTJA
PEAKS LEIDMA JA KÄTTE SAAMA ehk sõna should on just peaks mitte, et müüjal on masin käes. Kui oleks müüjal masin käes
siis peaks tekstis olema (mis seal kuskil isegi peaaegu on), et "ostja saab masina ja jupid kätte" - sellest tekstist kõlaks aga asi
nii, et "kui ostja leiab ja saab oma valdusesse nimetatud seadme siis seee kuulub selle ostutehingu järgselt seaduslikult talle".
Selline huvitav ja omapärane lugu. Kes oskab siis soovitan see kuulutus välja printida sest se võib olla ainulaadne võimalus seda
seadet üldse enam kuskil näha. Mina seda juba tegin.
Vasta
#10
Herr Lina raamatus "Varjatud tervisevalem" on samuti sellest isikust paar lehekylge kirjutatud.Vabamyyrlased kiusasid teda p2ris tublisti,m2letamist m66da v2hemalt yks mikroskoop peksti tema laboris puruks,ja kunagi hiljem panti labor yldse p6lema.Reklaamiti teda kui inimeste suurimat vaenlast ja petist.Juudid ei olnud rahul et ta oma tehnoloogiat maha ei tahtnud myya.Ja suri ta haiglas "kogematta" antud liiga suure vaaliumi doosi tagaj2rjel sydamerabandusse.Haiglasse sattus peale auto6nnetust.
Pean raamatu ylesse otsima ja m2lu v2rskendama.
Vasta
#11
Katkend raamatust:

Ülimalt tõhusale vähiravile ja haiguse olemusele sai jälile ka
Ameerika mikrobioloog Royal Raimond Rife (1888-1971).
1920. aastatel hakkas ta huvi tundma elektromagnetiliste väljade bioloogiliste efektide vastu, eelkõige raviotstarbel. Ta leiutas uut
tüüpi mikroskoobi, millega sai eri objekte uurida liikuvuses. Et
aga samal ajal oli leiutatud ka elektronmikroskoop (põhjustab
viiruste surma), siis keeldus Rockefelleri sihtasutus Rife'i uuringuid
rahastamast ja tema mikroskoopi turustamast.

Ent Rife kasutas oma mikroskoopi ikkagi ja arendas seda
edasi. Ta nägi, et haigete inimeste verepilt on tervete omast
erinev. Ta avastas mitmeid haigusetekitajaid, bakteritest viirusteni.
Tuvastas, et vähirakke ümbritsevad mikroobid.
Enda leiutatud sagedusgeneraatoriga üritas Rife leida sobivaid
elektromagnetilisi võnkesagedusi, mida mikroobid ei talu.
Ta asus koostööle arstidega, kes tema uut võnkesageduslikku
tehnikat kasutama hakkasid, saavutades erilist edu raskelt haigete
vähipatsientidega. Rife suutis vähki tekitava viiruse teatud
sagedustega tappa. Ta tegi kahjutuks ka teisi haigusolluseid.
Pärast põhjalikku uurimistööd valmis Rife'il 1929. aastal universaalne mikroskoop. Kantserogeensete viiruste avastamise järel
sai tema põhieesmärgiks tõhus vähiravi. Ta lähtus lihtsast tõest,
et vähki tekitab viirus. Rife naerdi välja. Ta jäi kindlaks oma
kavatsusele hävitada viirused elektromagnetilise kiirguse abil.
Teadlased Thomas Glover ja dr Michael J. Scott (Montana)
jõudsid ka ilma mikroskoobita samadele järeldustele.
Alles 1940. aastate lõpul nõustus meditsiiniline eliit Rife'i
kaastöölise Virginia Livingstoni esitatud teaduslike tõenditega .. et
vähki tekitavad viirused.

Rife'i sagedusgeneraator ei tapnud otseselt vähirakke, vaid
neid tekitanud viirusi. Kui viirus hukkus, tekkis hulk substantse,
mis mürgitasid peremeesraku. Nõnda suri seegi ja haige
immuunsüsteem aitas sellele kaasa.
Rife'il õnnestus tuvastada kahte liiki kantserogeenset viirust,
BX tekitas kartsinoomi (intraepiteliaalne vähk) ja BY tekitas sarkoomi (mittevalminud kasvajad). Tema arvates on ka E.coli
bakter, mida ohtralt esineb veekogudes, ühe vähiviiruse
bakteriaalne vorm.

3. veebruaril 1929 avaldas tema mikroskoobi kohta teavet
"San Diego Union". Kaks kirjutist ilmus " Los Angeles Timesis".

Teda asusid toetama paljud arstid, sealhulgas Milbank Johnson
(1871-1944), Ameerika Meditsiiniühingu (AMA) Lõuna-Kalifornia
osakonna esimees.

20. novembril 1931 korraldas Johnson tema auks banketi, sest arstid pidasid teda meheks, kes on haigustele lõpu teinud.
1934. aasta algul andis Johnson, kes tollal oli Pasadena haigla
direktor, Rife'ile võimaluse kliiniliselt ravida Pasadena ja San
Diego vähipatsiente. Rife eksponeeris haigeid oma elektromagnetilise generaatoriga kolme minuti vältel, iga kolme päeva järel.
Kolme kuu pärast vaadati patsiendid läbi. Arstid jahmusid,
kui ei avastanud 14 haigel 16-st vähist jälgegi. Kahe ravi jätkus.
Rife'i arvates olid nende haigustekitajad mutatsiooni läbi teinud
viirused, mistõttu ta muutis elektromagnetilist lainepikkust. Kuu
aega hiljem kuulutati ka ülejäänud patsiendid terveks. Kõik olid
jahmunud.
6. mail 1939 avaldas "San Diego Evening Tribune" esiküljel
kirjutise Rife'i hämmastavatest ravitulemustest.

Siis hakkas tegutsema poliitiliselt mõjuvõimas kõrgmassoon
dr Morris Fishbein, kes oli "Journal of the American Association"
peatoimetaja (1924-50) . Tema käes oli AMA aktsiaportfell.

Teadusajakirjanik Aubrey Scoon kirjeldas Morris Fishbeini
(1889-1976) tegevust tõhusama vähiravi vastu ajakirjas " Everday
Practical Eletronics" (aprill 2001) ilmunud artiklis " The End to all
Diease" ("Kõigi haiguste lõpp"). Morris Fishbein oli noorena
lootnud klouniks hakata, aga mõtles ümber, sest lootis arstina
rohkem raha teenida. Ometi ei teinud ta oma elu jooksul ühtki
patsienti terveks.

Fishbein tahtis osta kõnealuse kiiritustehnoloogia kasutamise
õigust. Rife keeldus. Fishbein hakkas palavikuliselt tema vastu
intrigeerima. AMA ametnikud ähvardasid arste, kes Rife'i generaatorit kasutasid. Nad lubati ühingu nimekirjast kustutada, kui
nad seadme kasutamisest ei loobu. Paljud andsidki alla,
loovutades aparaadid AMA esindajaile, kes need kohe ära
lõhkusid. Keeldujad vangistati.

USA Toiduameti FDA (Federal Food
and Drug Administration) agendid konfiskeerisid generaatorid ja
märkmed. FDA-d kontrollib massoonlik farmaatsiatööstus.
Hulk arste astus Rife'i kaitseks välja. Neilt hakati arstitunnistust
ära võtma. Hirmunud kolleegid tõttasid seejärel
eitama igasugust kokkupuudet Rife'iga.

Dr Arthur Kendell, kes aastaid oli Rife'i toetanud, läks järsku
pensionile, kui talle pakuti 250 000 dollarit. Ta asus elama Mehhikosse.

Teinegi Rife'i kaastööline, George Dock, läks pensionile.
Kui dr Raymond Seideli elu kallale kiputi, loobus too Rife'i nime
suhu võtmast.

Rife'ist midagi head enam ei kirjutatud. Tema leiutised kuulutati
pettuseks. Avalikkusele esitleti teda kui inimsoo vaenlast.
Aastal 1937 õnnestus Morris Fishbein väljapressimises süüdi
mõista. AMA kohta öeldi kohtuotsuses, et organisatsioon tegeles
sõltumatute arstide rõhumisega, olles süüdi vandenõus. Rife sai
hingetõmbeaega.

1939. aastal asutas ta uue ettevõtte, Beam Rays Inc. Selle teenistuja Philip Hoyland kaebas aga Rife'i kohtusse, väites, et aparaadi oli leiutanud hoopis tema. Ometi oli ta Rife'i teenistusse astunud alles 1937. aastal, Rife oli oma uurimused avaldanud
palju varem.
Hoyland kaotas protsessid, ent tema kohtukulud tasus suur
farmaatsiafirma. Rife'i aga kurnas protsessimine majanduslikult
välja ning tema ettevõte läks pankrotti. Tema kui leiduri maine
sai samuti hoobi. Ta hakkas klaasipõhja vaatama.
Rife'i laborisse murti sisse, mikroskoop lõhuti. Järgmine kord
põletati labor maha. Tules hävis teaduslik dokumentatsioon.

Rife'i avastusi kinnitanud dr Elmer Pierre Nemesi sõltumatu
labor tuhastus tulekahjus, mille kurjad käed olid süüdanud.
Sisseseade ja märkmed hävisid. Bumetti labor, kus samuti oli
uurimistulemusi kinnitatud, langes järgmisena tuleroaks.

Aastal 1940 kimbutasid föderaalagendid Rife'i toetanud Denveri
(Colorado) arste Coopersoni ja Claytonit. Nende materjal ja
varustus konfiskeeriti. Samal aastal väideti, et Cooperson olevat
end tapnud. Varsti leiti ka Clayton mürgitatuna.

Septembris 1944 kuulutas Milton Johnson välja pressikonverentsi,
et avalikkust Rife'i meetodi kliinilistest tulemustest teavitada.
Ta kavatses rõhutada, et tõhusale vähitõrjele on alus pandud.
Massoon Johnsonile pakuti raha, et ta Rife'i tööst vaikiks. Ta
keeldus. Pidevalt avaldas talle survet ka uuesti tegevusväljale
ilmunud Fishbein.

Ööl vastu pressikonverentsi, 30. septembril, tabas Milbank
Johnsonit mõistatuslik südameinfarkt. Ta viidi Huntington
Memorial Hospitali (endine Pasadena General Hospital), kus ta 3.
oktoobril 1944 hinge heitis. FBI olevat tuvastanud, et Milbank
Johnson suri mürgitamise tagajärjel, nagu väitis Aubrey Scoon
ajakirjas "Everday Practical Eletronics" (aprill 2001).

Rife'i jälitasid nii FDA kui ka AMA. Järjest sagedamini otsis ta
lohutust alkoholist. 1950. aastate algul jätkas ta siiski firmas " Life
Labs Inc" (omanik John Crane). Töö läks üle kivide ja kändude.
Augustis 1971 viidi autoõnnetuse ohvriks langenud Rife Crossmonti
haiglasse San Diegos. Seal ta 5. augustil suri, sest talle oli "eksituse" tõttu antud liiga suur annus vaaliumi. Tema ametlikus
eluloos on öeldud, et ta suri eelnimetatud haiglas südamerabanduse
tagajärjel.

1950. aastail tegutses Dallases Harry Hoxeyl, kes edukalt ravis
vähki ürtidega. Kui Hoxey keeldus Fishbeinile oma õigust üle
andmast, algas leiutaja allakäik. Fishbein jätkas väljapressija ning
ähvardajana.

16 kuu vältel vahistati Hoxey 125 korda, ilma et talle oleks
süüdistust esitatud. Lõpuks varises Hoxey majanduslikult kokku.
On püütud maksku mis maksab Rife'i nimi unustusse
vajutada. AMA ja FDA agendid hävitasid tema hilisemad märkmed.
Crane vahistati korduvalt, lõpuks mõisteti ta kolmeks aastaks
vangi, sest ta ei hoolinud hoiatustest lõpetada Rife'i tööde propageerimine.
AMA näitas julmalt, et vähihaigete tervistamine väljaspool
ametlikke raame ei ole lubatud.
Ühte Rife'i mikroskoopi kasutati Londoni Troopilise Meditsiini
Koolis. Ühel päeval ilmus Ameerikast keegi mees, kes selle
ära lõhkus.

Barry Lynes avaldas aastal 1986 Royal Raymond Rife'ist
raamatu pealkirjaga "The Caneer Cure that Worked" ("Vähiravi,
mis toimis"), mis tekitas tänapäeva teadlastes suure huvi Rife'i
meetodite vastu.
Ja kuigi FDA kahtlustas, et vaktsiinid sisaldavad kantserogeenseid
viirusi, hoogustati pookimiskampaaniat kogu maailmas.

Ameerika mikrobioloog dr Maurice Hilleman (1919-2005), kes
farmaatsiafirma "Merck & Co" juhina arendas välja ligi 40
vaktsiini, möönis, et nad olid eeldanud, et lastehalvatusvaktsiin
SV40, mida katsetati NSV Liidus, tekitab vähki. Seda kinnitas ta
salvestises, mida võib näha USA dokumentaalfilmis " Lies We
Trust" (" Valed, mida me uskusime"). Hiljem Pennsylvania
ülikooli professorina töötanud Hilleman meenutas, et nad
viskasid omavahel nalja, et järgmised olümpiamängud võidab
USA, sest venelased on vähkkasvajaid täis. Ameeriklaste peal
proovitud vaktsiini alles siis, kui NSV Liidust olid saabunud
katsetuse tulemused.

Lastehalvatuse vastu vaktsineerida on tegelikult
mõttetu, sest enamikule inimestele on see immuunsus
sünniga kaasa antud.
Hilleman rõhutas, et kollase palaviku vaktsiin sisaldab leukeemiat
tekitavat viirust.
Paljudes vaktsiinides võib olla ühtekokku nelikümmend kahtlast
viirust, mille hukatuslikust koosmõjust pole teadlastel õrna
aimugi.
Kõnealune ettevõte sai nime George W. Merckilt, kes oli USA
bioloogiarelva tootmise juht.

*****

Vähijuhtumite järjest sagedasem esinemine Eesti laste ja noorte
hulgas on osaliselt kindlasti seotud massilise vaktsineerimisega.
Lisanduvad laste ja nende vanemate ebatervislik toitumine
(geneetilised häired!) ning muud enesetunnet pärssivad
nähud.

*****

Väärastunud vaateid surutakse diktaatorlikult peale. Seda
kinnitab Ravimiameti ravimite osakonna juhataja Katrin Kiisa
ütlus, et vitamiinid on toidulisandid ja vastavalt toiduseadusele
ei tohi neile omistada ravimi omadusi ega väita, et nad ravivad
või leevendavad haigusnähte ("Eesti Ekspress", 30. juuli 2009).

*****
Vasta
#12
Eelmine postitus - AAMEN ja MOTT...
Vasta
#13
(13-06-2011, 12:20 )excubitoris Kirjutas: Eelmine postitus - AAMEN ja MOTT...

Noh, nii ja naa.. tegelikult võiks siia juurde veel
joo mai joo "staffi" kirjutada, aga jah, peaks eelnevast
ju piisama..
Neid "südamerabandusse" surnud vennikesi võiks siia
ikka päris hulgim veel lisadawink

*****

1902. aastal avastas professor John Beard (Edinburgh), et lootemuna koosseisu kuuluv trofoblast ja vähirakk on identsed.
Esimene soodustab loote arengut kuni 56. päevani. Selle tegevuse
peatab pankrease-ensüüm kümotrüpsiin, mis seejärel kontrollib
trofoblasti kogu elu. Professor Beard mõistis, et vähk hakkab
vohama üksnes juhul, kui stressi tõttu ei suuda kõhunääre enam
ensüüm kümotrüpsiini toota.
Professor Beard lootis leida ainet, mis või ks asendada kõhunäärme
kümotrüpsiini. Ja ta avastas nitrilosiidid. Beardi ja tema
seletuse vastu hakati raevukalt võitlema.

14 aastat pärast Beardi surma, aastal 1938, jätkas San Francisco
arstiteaduse tudeng Ernst Krebs tema trofoblasti teooria uuringut.
Aastal 1950 tahtis ta lähemalt teada, kuidas nitrilosiidid
suudaksid vähki tõrjuda. Nitrilosiidid sisaldavad bensaaldehüüdi, tsüaniidi eelastet, ja kahte suhkrumolekuli.

Streptotsiini avastaja Samuel Wacksman on kuulutanud, et
kõigi haiguste ravimid on meile kättesaadavas ulatuses olemas.
Teaduse ülesanne on need avastada. Ent selle asemel et dr Krebsi
avastust inimkonna heaks kasutada ja silmapaistvat arstiteadlast
austada, hakati teda ähvardama ja jälitama. Ta vahistati väitega, et ta olevat rikkunud Kalifornia meditsiiniseadusi. Ometi oli tal õigus, nagu kinnitasid uuringud Oxfordi ülikoolis. Seal tuvastati,
et trofoblastid ja vähirakud on identsed.

*****

Dr Ettore Guidett (Torino ülikool) seletas rahvusvahelisel
vähiuurimisseltsi istungil 1954. aastal Sao Paolos, et laetrile tõrjub
edukalt emaka- ja kopsuvähki. Üks ameerika arst ütles seejärel
ärritunult, et nagu katsed näitavad, ei kõlba laetrile vähiravimiks.
Professor Guidett vastas: "Ma ei hooli sellest, milline arusaam
valitseb USA-s. Räägin, mida olen oma silmaga näinud."

USA Arstide Ühingu juhatus võitles 29 aastat niisama ägedalt
E-vitamiini vastu, väites, et sellel pole inimese tervisele mingit
tähtsust. Ent E-vitamiini ülesanne on kaitsta A-vitamiini. Alles
siis, kui juhatuse esimees pensionile läks, muudeti meelt.

*****

Vasta
#14
Sobib teema jätkuks - aspiriin ja 1918 aasta epideemia: Aspirin And Death
Vasta
#15
Huvitav video Rife' tehnoloogiast aastast 2013. Videos peab loengut muusikategelane Anthony Holland New Yorgist Skidmore kolledžist. Loengu teemaks vähirakkude hävitamine heliresonantsi abil.


5 aastat hiljem ei ole sellest uurimusest väga palju kuulda.
Selline tegelane nagu Anthony Holland siiski eksisteerib Skidmore's:
https://www.skidmore.edu/music/faculty/h.../index.php

Vasta
#16
https://www.youtube.com/watch?v=mBL9pS6GMdA
Sama teema ja arata, et sama seltskond mis eelmisel lingil.
Info on, katsed ka nagu on aga tulemustega on nadivõitu ;(
Vasta
#17
10 aastat tagasi(2009) alustas Anthony Holland 80 aastaks mahavaigistatud Raymond Rife' leiutise taaselustamisega. Kusjuures saavutas ka väidetavaid tulemusi. Imekombel ei leidu sellele ravile rahastajaid. Ilmselt surutakse see lahendus taaskord 80 aastaks seitsme luku ja riivi taha, et keegi seda ei puutuks.
Vasta
#18
Uudis küll üle aasta vana, aga USA ülikoolis Fort Valley State University's kasutati helilaineid bakterite hävitamiseks. Professor Ajit Mahaparata avastas, et 20 000 Hz sagedusega saab lihas tappa E. coli (Escherichia coli) bakteri. Teadmised, mis on inimkonnal olemas juba 100 aastat "avastatakse" aeg-ajalt üha uuesti ja uuesti, kuid millegipärast laiemasse kasutusse ei jõua.
https://www.fvsu.edu/news/a-new-way-to-s...-bacteria/
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat