Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaks võõrast tüdrukut fotol?
#1
    Punk üks: kellel ei ole midagi asjaliku öelda,ärgu öelgu üldse- veidi eneseväärikust. Ilkumise ja nõmedate naljade jaoks on samuti teised kohad. Aitäh.

Loodan, et jutt saab piisavalt arusaadav ( kui ei, siis paluks täpsustavaid küsimusi vms) ja pilt ei ole mahult liiga suur.
Kinnitan, et ei ole pildil fototöötlust ( kopeerimist jms ) kasutanud. Pilt on sellisena tehtud ning ainus mis ma sellega teinud olen on 180 kraadi pööranud ( originaalis tagurpidi) ja nüüd siia panemiseks tegin väiksemaks-lõikasinpaar cm äärt- midagi olulist( "jälgi" või mis iganes keegi välja mõtleb) ei ole välja jätnud. Ma ei tea kuidas sellist foto-reziimi nimetatakse, aga see oli kaameras olemas ning pildi form ongi originaalina kaamerast pärit.
Pilt ise tehtud umbes 7 aastat tagasi, üksi kodus olles, voodi peal pikali. Sellest samast seeriast on veel kolm sarnast pilti kuid ühelgi neil ei ole midagi veidrat. Kaamera tehtud sel ajal veel üsna tubli aparaadiga Olympuse Digikmaameraga. Nagu varemalt mainisin oli pilt originaalis tagurpidi 180 kraadi, ja mingi aeg peale pildi tegemist võtsin pildi arvutist jälle ette. Keerasin 180 kraadi ning siis avanes selge pilt kahest tüdrukust. Pean mainima, et mind võtab siiani kõhedaks. Ma tean kindlalt, et keegi ei ole seda pilti näppinud, voodi peal ei olnud mitte ühtegi kataloogi-pilti ( mul lihtsalt ei vedele sellised asjad kunagi voodis või voodi läheduses ning voodi on alati korras). Tekikottidel selliseid pilte ei ole. Kaameras ei olnud samuti mitte ühtegi ligilähedastki pilti, et juhuslikult mingi kaamera apis- kaamera oli väga heas korras.
Sel ajal sai emaga väga palju arutatud sel teemal ja ikka erinevaid võimalusi otsitud, aga mitte ühtegi seletust veel pole. Ehk mõni siinsetest oskab kommenteerida? Ja palun veelkord, nüõmedused jätke omale.
#2
Tead, anna täiesti originaal ka sellest pildist, mida sa ise näppinud pole, siis jäävad paljud nõmedused tulemata.

Suht creepyd tüdrukud jah muidu - kavalate pilkudega.
#3
Nii, lisan ka originaali. http://images45.fotki.com/v148/photos/5/...j22-vi.jpg
Mis veel eriti häiriv on, et need näod vaatavad otse kaamerasse.
#4
Naljanurk! Oleks nagu näha kus kohast jookseb teise pildi piirjooned....
Aga jätka samas vaimus ja kogu kogemusi ja varsti saab sinust ufo-de "pildistaja"
#5
(03-06-2011, 00:43 )eglerei Kirjutas: Nii, lisan ka originaali. http://images45.fotki.com/v148/photos/5/...j22-vi.jpg
Mis veel eriti häiriv on, et need näod vaatavad otse kaamerasse.

Kui tegu orginaal failiga siis peaks saama lugeda ka
EXIF infot
#6
(03-06-2011, 07:16 )vabakuulaja Kirjutas:
(03-06-2011, 00:43 )eglerei Kirjutas: Nii, lisan ka originaali. http://images45.fotki.com/v148/photos/5/...j22-vi.jpg
Mis veel eriti häiriv on, et need näod vaatavad otse kaamerasse.

Kui tegu orginaal failiga siis peaks saama lugeda ka
EXIF infot

Pigem on tegu skännerikunsti kui fotoga.

PS: Huvitav, miks inimesed pakuvad igasuguseid asju originaalide päeh?

#7
(03-06-2011, 07:29 )Leena Kirjutas: PS: Huvitav, miks inimesed pakuvad igasuguseid asju originaalide päeh?

Valesti suunatud naiivsus või krooniline nihilism.
#8
Naiivne olin küll, lootes, et ehk mõni siinsetest suudab ilkumise ja nõmetsemise asemel reaalselt pakkuda millega võiks tegu olla. Kaalusin aastaid, et kas seda pilti sellisele seltskonnale näidata või mitte, just selliste kommentaaride pärast. Ma ise tean, et ma ei ole seda pilti "näppinud" kuid teha seda sellele seltskonnalse selgeks on võimatu. Kahju tegelikult, et inimesed on nii kahtlustavad-süüdistavad, kinni tänapäevaühiskonnas kus enamik otsib "kuulsust". Lootsin leida lõpuks selgitust, seda ma ei saanud...
#9
Oota ometi - leidub ka neid, kes oskavad muud nõu anda.

Ise arvan, et võivad Sinuga seoses olevad vaimutarid olla.
Ise pead teadma, mis neid ligi võis tõmmata ja veel nii visuaalsel kujul.

Vb tahtsid nad lihtsalt nalja teha ja katsetada, mis inimene peale hakkab, kui nende kujud oma kõrvalt avastab.

Ka kunstiliselt on see üks huvitavamaid fotosid, mida ma pika-pika aja jooksul näinud olen!
#10
Aitäh AnnaNuustik! Ega palju ei puudunud sellest,et paluda moderaatorit, et too mu postuse kustutaks- pigem elan teadmatuses kui teiste süüdituste all. Ja kui mingit kuulsust otsiks, siis para-web on nagu "staariks" saamiseks veidi vale koht ja ma väga loodan, et pilt siit foorumist välja ei lähe.
Aga minu jaoks ei ole kunagi olnud üllatus, et mind ümbritsevad teised jõud, see mis moel ei lähe selle postituse alla. Aga just, et kaks tüdrukut- see oli midagi uut. Võimalik, et see on nende poolt mingi "katsetus", aga miks just seal ja siis, sel pole loogikat- pildistamise aeg ma ei tundnud midagi, tavaliselt tunnetan selliseid asju ja väga tugevalt.
#11
Hmm...
Las ma mõtlen, kuidas see nüüd sõnades kostab..

Ma ei oska ütelda, kuidas see seoses on, kuid võib-olla on need kaks inimest millegi energeetilisega hakkama saanud ning just Sina tõmbasid selle toimuva/-nu energiat ligi? Ph34r2

Nt kutsusid paralleelmaailmas elades nn vaime ja Sina jäid neile nt teeklaasis näha ja Sul nemad pildil?
Krr, mul ei ole isegi sõnu, et seda mõtet väljendada, mis nimelt pidi aset leidma või - MIS AJASTUS, (paralleel?)dimensioonis...

Huvitavad asjad... leiavad aset... Bleh
#12
Ma sain aru mida sa mõtled. See olek üks loogilisemaid seletusi küll. Sul mõte töötaabLaugh
#13
Fotograafia mulle meeldib, energeetika samuti.

Mõni mõis neid kokku panna. Bleh
Peaks täitsa näitama pilti, kus oletatav lens flare mul kolmanda silma ette ringi moodustab... Bleh

Kuid jah, ei hakka siin teemast välja minema.
Kui tekib edasisi muljeid, mida kurjade para-kollidega jagada ei taha, võime postkastis edasi seletada. =)
You decide.
#14
Ei lähe küll just teemasse, aga..
Kallis AnnaNuustik, kas sa oleksid nii pai tüdruk
ja ütleks oma arvamuse ühe siin oleva kasutaja
avatari kohta?

Nimelt mees väidab.. aga ma kuidagi mitte ei usu..
Ehk aitad hädast välja?

Tänud,
#15
Oleks ma siis mõni ekspert...
*Nuustik muigab..*

Miks mul on tunne, et see pall veereb hoogsalt VS'i värava suunas?
Arvamust, rõhutan, ainult arvamust võib ju avaldada küll igamees...

Too väravaga avatar mulle isiklikult võlts ei tundu.
Kuid see pole ka minu spetsiifika.

Kuid ma arvan (!!!), et piisavalt hea programmeeringuga (ja piisavalt arenenud vaimse tasemega) peaks ka paberile joonistatud ruudukese kaudu Xendriasse saama.
Iseasi, kas seal midagi edasi teha lastakse. Kuid kui on oskus kohale minna... ehk on siis oskus ka käituda.

Kuid jah, teemast oleme nüüd ametlikult väljas.

*Punastab.*

Tulles tagasi...

Minu jaoks on endiselt kummaline, et see pilt algolekus - tagurpidi - näitaks ka nagu teise naisterahva dekolteed.
Ma täitsa tahaks näha seda voodipesu, mis siukest pulli tekitab. wink
Ning exif infi puudumine - miks? Kas kaamera või pildiga tegelenud programmi tekitatud asi?

Ja miski paneb mind selle pildi kohta veel küsima: Kas see on illusioon?

#16
Eglerei- vabanda, et siin sinu teemat vähe risustasin!

AnnaNuustik- tänud vastuse eest!

VS- ära pane tähele, tõesti mitte midagi isiklikku!

Antud pildi kohta mis siin teemas, oskan mina ainult
teha möki-möki.
#17
Eglerei- Sa ütlesid, et on 3 analoogset pilti veel. Kas need on samal ajal tehtud või mitte ning kui on, siis mis on nende piltide peal seal kohas kus need 2 tüdrukut asuvad? Äkki on tegu huvitava varjude mänguga.
#18
Pakun pareidooliat...

Aga eks see ole kõvasti jamam, kui hüpoteesid vaimudest ja täiega lahedastest kummituslugudest...

Seega last ununegu mu postitus foorumisügavustesse, nagu sellelaadsetel kombeks...
#19
Lugege läbi raamat kummitused meie keskel...seal on palju samasuguseid juhtumeid. See on tõesti väga õudne pilt.
#20
Minu arust on need kaks võõrast tüdrukut seal pildil noortebändi Dynamint lauljad Mari-Liis Aasmäe ja Taisi Pettai. Sarnasus on igatahes märkimisväärne.

[Pilt: dynamint1.jpg]
Vasakpoolne ja keskmine tüdruk.

Ega ei võinud sedasi juhtuda, et pildistamise ajal oli sul nende foto läheduses?
#21
Tegin gifi:
[Pilt: Dynamite.gif]
#22
Oeh! Märkimisväärselt sarnane isegi.. Aga võin enam kui kindlalt väita, et sellist pilti minu kodus kunagi pole olnud. Tsikkidel vist päris kõva energia kui nii suudavad ildile jäädawink

Aga nende sama seeria pilte uurides targemaks ei saanud..
#23
Mustvalge töötlusega pildil on parempoolne tüdruk brünett. Värvilisel fotol on ta värvitud.
Uh, kus tahaks kergelt kitli peale anda juuksevärvi leiutajale... Bleh
#24
Ma tahaks kitli peale anda valetajale..
#25
Sellel pildil on postitaja ise koos sõbrannaga ning pildid on ilmselgelt kas pildistatud mingi väikse pildi pealt üle, mis on voodis olnud vms. Kindasti pole tegu kahe võõra tüdrukuga ega ka vaimuga. Nagu pildilt näha on teine pilt kahest tüdrukust, kes kõhuli ning ühel on ka raamat veel ees.    
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat