• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suvine kokkutulek 2011 Valgehobusemäel 22-24 juuli
#1
Kaua tehtud kaunike. Päike teeb juba kõrgeid kaare taevalael ja ega suvigi enam kaugel pole. Aeg on korraldama hakata meie igasuvist kokkutulekut. Traditsioone ei saa ju unarusse jättaSmile
Ettepanekud:
1. Kokkutulek toimuks ka see aasta Valgehobusemäel. Mõnus järv sooja veega, autodel parkimiseks ruumi ja ka telkimisega pole probleemi. Väli wc ka olemasSmile Grillalus ja lauake ka olemas, et saaks ennast mugavalt tunda ja ei peaks kuskil murul beesitama.
Asukoha kaart
Täpsem kaart
2. Ajaks plaaniks 22-24 juuli. Vesi on selleks ajaks juba soe ja saab suplemas käia. Jaanipäevad ja muud suvealgusüritused selleks ajaks ka läbi loodetavasti.

Niisiis kõik soovijad andke märku.wink

Tulijad:
kukoc+1
tehnoloog
excubitoris
Ilo (51%)
HUGOTH
Cassiopeia
PiziIngliito
Maunaja (kui on parajasti Eestis)
AndresS
Cthepy
InDemand
Thorondor
Elis
Nielander
lahendused
Marina
Ott Sama+1
usiik


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2
Mulle meeldib 3-5. juuli. Pärast seda olen hõivatud mõnda aega.
Vasta
#3
Kõige paremini sobiks 22-24 juuli.
Vasta
#4
Kui Cass, väike inglike, tuleb ka, siis olen mina ka kindlasti tulija. SmileSmile
Aga 3-5 juuli ei lähe mulle absoluutselt.
Vasta
#5
Eelistaksin ka ise pigem kuu keskelt või lõpu poole - muidu tore - üritaksin ennast kohale ajada.
Vasta
#6
(26-05-2011, 18:34 )katz Kirjutas: ..... siis teen ettepaneku kas 8-10 juuli või 15-17 juuli või 22-24 juuli. Rääkige oma planeeritusest ja teeme koos parima võimaliku valiku. .....
Mulle sobiks nendest vaid 8-10 juuli või 22-24 juuli, sest
16...17 juulil on mul kaks üritust ja ei teagi, kumbale minna...
Üks nendest on Aigar Säde korraldatav laager:
http://www.aigarsade.com/noidadesuvelaager.html
Siin aga on foorumi kalender:
http://www.para-web.org/calendar.php?cal...11&month=7
Vasta
#7
Täpsustan siis kuupäeva 22-24 juuli.
Vasta
#8
(27-05-2011, 11:14 )katz Kirjutas: Täpsustan siis kuupäeva 22-24 juuli.

Teen kalendrisse märke ja tõenäoliselt olen kohal. Tänan. Smile
Vasta
#9
Või avada, läbi suve kestva, Mägede liivakarjääri Para-laager?
See oleks nagu para-rahva elulaadi-suhtluskeskond, kus võib läbi suve kohata "püsitelkijaid".

... ainult küsin!

Vasta
#10
Kas moderaatoritel poleks võimalik jätta see teema aktiivseks - elu on nagu ta on - paljud ei saa pikalt planeerida. Siin neid foorumi lugejaid ikka jagub ja paljud viimasel hetkel ütlevad ära või saaks kohale tulla. Et oleks siis meeldetuletus üritusest pidevalt näha.


Vasta
#11

Kas mõne Eestis oleva "tulnukate baasi" läheduses ei saaks kokkutulekut korraldada? - nii saaks kokkutulnud selgeltnägijad ja meediumid "kontakteeruda" Eestis elutsevate tulnukatega, ning nii oleks kogu üritusel ka üldhariv iseloom: võimekamad saaks edastada meile Eestis elavate tulnukate sõnumi, ning algajad saaks õppida meediumina tulnukate maa-alustes baasides kolamist.

Samas on Järvamaal asuv Valgehobusemägi piisavalt lähedal Rapla maakonnas asuvale Kaiu/Kolga rabale, ning Lääne-Virumaal asuvale Luusika rabale.

Vasta
#12
Sorry, aga ma küll pole huvitatud kellegi "tagahoovis" oma puhkust teisi häirides veetma. Igaüks kes soovib võib absoluutselt omal käel neid paiku külastada ja omad järeldused siis teha. Kokkutulekul võivad küll teadjamad jah mingeid nippe jagada, kui soovivad, aga et lausa rabas vaja oma telkla püsti lüüa - ei usu.
Vasta
#13
(27-05-2011, 18:50 )lahendused Kirjutas: Kas mõne Eestis oleva "tulnukate baasi" läheduses ei saaks kokkutulekut korraldada? - nii saaks kokkutulnud selgeltnägijad ja meediumid "kontakteeruda" Eestis elutsevate tulnukatega, ning nii oleks kogu üritusel ka üldhariv iseloom: võimekamad saaks edastada meile Eestis elavate tulnukate sõnumi, ning algajad saaks õppida meediumina tulnukate maa-alustes baasides kolamist.

Olen ise sellist mõtet oma peas hellitanud ja seda eriti teemaga "Ristvaatlus Häädemeestel", et osa rahvast läheks telkidega Häädemeestele mitmeks päevaks ja teised sinna kuhugi Tõstamaa juurde randa ja siis ristvaatleks nii, et seda nägu kohe. Samuti pole paha mõte ka kuhugi mujale nimetatud kohtadesse minna ja seal olla ja vaadata rahulikult kohe paar päeva.

(28-05-2011, 00:05 )PiziIngliito Kirjutas: Sorry, aga ma küll pole huvitatud kellegi "tagahoovis" oma puhkust teisi häirides veetma. Igaüks kes soovib võib absoluutselt omal käel neid paiku külastada ja omad järeldused siis teha. Kokkutulekul võivad küll teadjamad jah mingeid nippe jagada, kui soovivad, aga et lausa rabas vaja oma telkla püsti lüüa - ei usu.


Kuid samas nõustun Piziga, et sea ei peaks olema seotud kokkutulekuga vaid pigem omaette üritus.
Vasta
#14
Kui 22-24 juuli kuupäev on lukus..., siis olen tulija 51% tõenäosusega.
Vasta
#15
Olen ka tulija....
Vasta
#16
Mina panen selle endale kalendrisse kirja. Mind võiks veel küsimärgiga kirja panna, sest ei ole kindel kas ja kuidas tulla saan.
Vasta
#17
Kolme küsimärgiga.
Vasta
#18
(26-05-2011, 18:34 )katz Kirjutas: Tulijad:
katz+2
Katz võtab imiku kaasa palava ja paraseltskonna keskele?

Vasta
#19
Mõtlesin, et see aasta peaks ka tulema, kuigi ma suht võõras siin veel,
aga sõjavägi ei lase. Eks järgmine aasta üritan uuesti, head puhkust teile
vähemalt.[/align] wink
Vasta
#20
Ilo, kas sa diskrimineerid imikuid Bleh?
Vasta
#21
(10-06-2011, 17:16 )PiziIngliito Kirjutas: Ilo, kas sa diskrimineerid imikuid Bleh?

Ilol puudub kogemus seega on väike hirm. EI tee imik midagi paraseltskonnale ega vastupidi. Väikepalavus on köömes - ema ju kõrval ja ka parajalt suur veekogu. Imikute nädalate viisi metsas hakkama saadud ei juhtu midagi. Tulebki selline karastutud jõnglane - ehtne paraimik Smile
Vasta
#22
(10-06-2011, 17:16 )PiziIngliito Kirjutas: Ilo, kas sa diskrimineerid imikuid Bleh?
Ilol ei ole pretentatsioone imiku(te) vastu.
excubitoris Kirjutas:Ilol puudub kogemus seega on väike hirm.
Ilol on kogemus olla olnud imik ja kogemus imikutega.
Smile
Vasta
#23
No prooviks ka ennast kohale ajada.
Vasta
#24
Ilo, plaan on tulla tõesti oma kallikesega.
Ja palavust saab tõesti leevendada järves.
ParaimikLaughLaugh
Vasta
#25
Kas Saaremaalt oleks veel minejaid? Mul vist? önnestub sel ajal isegi Eestis olla.
Aga tavaliselt kipuvad mul pikalt planeeritud asjad untsu minema...
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 407 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,276 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,232 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Paraweb'i suvine kokkutulek 2018 PiziIngliito 46 21,243 17-06-2019, 18:02
Viimane postitus: Punahabe
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,241 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Kevadine kokkutulek PiziIngliito 38 24,025 05-03-2017, 18:08
Viimane postitus: stalo
  Suvine kokkutulek 2016 katz 38 31,284 19-07-2016, 16:19
Viimane postitus: PiziIngliito
  Sinimäed2012 vabadusvõitlejate kokkutulek togli 11 14,227 25-07-2015, 22:06
Viimane postitus: Wilholmensis
  Paraweb'i suvine kokkutulek 18.-19. juulil 2015. PiziIngliito 39 25,516 18-07-2015, 13:21
Viimane postitus: PiziIngliito
  Suvine kokkusaamine 2014 katz 130 60,918 24-07-2014, 14:49
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat