Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis toimub inimestega?
Autor Sõnum
coolymarxy
Vana kala

08-03-2011 21:54
Postitus: #51
RE: Mis toimub inimestega?
TDK, mina sinuga päris nõus ei saa olla, et siin on massipsühhoos.Mina loen mis siin inimesed kirjutavad ja paljud nende mured ühtivad minu muredega näiteks peavalud,unetus.Ma isegi ei mõelnud sellele, et kui siit loen ja siis mõtlen, et ohh mul on või oli kunagi kaa niiviisi, võimalik, et selliseid valelikke võib siin olla aga arvan, et kõiki ei saa sellise ühise nimetaja alla panna.
Mind näiteks huvitab üks asi selle juures, et inimesed kellel on sellised kahtlased peavalud, kui paljud elavad neist korterelamus ja kui paljud eramajas, võibolla võib olla asi kütte süsteemis.
(selle postituse viimane muutmine: 08-03-2011 21:55 coolymarxy.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Apollo
Huviline

08-03-2011 22:38
Postitus: #52
Elan kortermajas, kesküttega. Peavalud esinesid kuu algul peale ärkamist 1-2 h.
(selle postituse viimane muutmine: 08-03-2011 22:39 Apollo.)
Müstik
Shambalas

08-03-2011 22:48
Postitus: #53
Väga õige tähelepanek.
Soovitan enne magama minekut kõigil oma tuppa vähemalt pool tundi värsket õhku lasta. Külmade ilmade ajal köeti eriti hoolega - nii eramajades kui kortermajades - ja pole mingi ime, kui hommikuks inimestel pea valutab!

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Apollo
Huviline

09-03-2011 14:54
Postitus: #54
Pigem vastupidi, meil jääb isegi puudu sellest keskküttest, peavalud kestsid ainult kuu algul esimesed päevad, 1-2h. See võib ka halvast magamisest tulla, kuigi ise tundsin end suhteliselt väljapuhanuna.
Tõin lihtsalt selle esile, kuna päikseinsener mainis ka peavalude kohta kuu alguses.
Maavalgus
Uustulnukas

19-05-2011 18:37
Postitus: #55
Tere selgeltnägijad!Ma imestan,et ei räägita mis viimasel ajal siin toimub,see sinine energia mis meid ümbritseb on muutunud kuidagi väga tihedaks.Kas on tegemist mingi manipulatsiooniga või on see mingi uus vibratsioon?Mis seos selle kõigega on Pariisil ja Eiffeli torniga?Viimane võimendus anti täiskuu loomise ajal,peale seda ainult läheb hullemaks.
euroruubel
vaatlen ja jälgin

19-05-2011 18:54
Postitus: #56
(19-05-2011 18:37 )Maavalgus Kirjutas:  Tere selgeltnägijad!Ma imestan,et ei räägita mis viimasel ajal siin toimub,see sinine energia mis meid ümbritseb on muutunud kuidagi väga tihedaks.Kas on tegemist mingi manipulatsiooniga või on see mingi uus vibratsioon?Mis seos selle kõigega on Pariisil ja Eiffeli torniga?Viimane võimendus anti täiskuu loomise ajal,peale seda ainult läheb hullemaks.

Loe foorumit lähemalt. Juhtmehoidjad läinud -paanika majas Smile

mäng mängus
Wolf SS
seikleja

19-05-2011 18:56
Postitus: #57
Inimestel pole lihtsalt kindlustunnet, see tekitab ebakõla. Keskonnas on palju probleeme. Enim kurnav on mure tuleviku pärast. Järjest nooremad inimesed, eriti mehed, saavad insulte. Rabeletakse pere nimel, aga lõõgastuda ei osata. Suurem risk on neil, kes ei tarvita alkoholi ja on väga maised. Seega need, paljud ebakõlas olevad, inimesed tekitavad kontrollimatuid energiaid, mis kontrollimatult liiguvad ja annavad endast erineval moel, füüsiliselt, märku. Smile
Maavalgus
Uustulnukas

19-05-2011 21:14
Postitus: #58
Minu majas pole paanikat,kui oli siis ehk 20 aastat tagasi.Ja kindlalt olen ennast tundnud juba 4-5 aastat.
Shponglebob:::)
Tavaliige

19-05-2011 23:00
Postitus: #59
(19-05-2011 18:56 )Wolf SS Kirjutas:  Suurem risk on neil, kes ei tarvita alkoholi ja on väga maised

Ma tahaks lihtsalt öelda et... KINDLASTI MITTE!! =)

Ülejäänuga olen suhteliselt nõusSmile
(selle postituse viimane muutmine: 19-05-2011 23:01 Shponglebob:::).)

Nothing lasts... but nothing is lost.
assmann
Uustulnukas

20-05-2011 00:37
Postitus: #60
(19-05-2011 23:00 )Shponglebob:::) Kirjutas:  
(19-05-2011 18:56 )Wolf SS Kirjutas:  Suurem risk on neil, kes ei tarvita alkoholi ja on väga maised

Ma tahaks lihtsalt öelda et... KINDLASTI MITTE!! =)

Üldjoontes on muidugi liigne alkohol tervisele laastav, kuid kui inimene ja tema keha on näiteks aastaid ennast harjunud niimodi maandama ning vanas eas järsk lõpp asjaga tehtakse, võib midagi üles öelda küll.
(selle postituse viimane muutmine: 20-05-2011 00:39 assmann.)
Celtic
ja sina pead kandma maailma

20-05-2011 00:43
Postitus: #61
(19-05-2011 18:54 )euroruubel Kirjutas:  Loe foorumit lähemalt. Juhtmehoidjad läinud -paanika majas Smile
Juhtmeid tõsteti ringi, juhtmehoidjad vahetusid, ent suuremas plaanis ei muutunud halligi. Lihtsalt uus pill, mille järgi tantsu vihtuda.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Maavalgus
Uustulnukas

20-05-2011 07:22
Postitus: #62
Tõesti ,Celtikul õigus,ainul uued manipulaatorid on palju peenemad ja samas väga tehnilised.Jama ongi selles,et viimasel ajal on väga tihti hakatud tõmbama nende laevadesse.See on minu kogemus.
Celtic
ja sina pead kandma maailma

20-05-2011 08:06
Postitus: #63
Need "laevad" on tegelikult meie endi illusioon, füüsilisi objekte kuhu tõmmatakse ei ole olemas.
See tõmbamine on meie alateadvuse viis tõlgendamaks olukorda, kus tõmmatakse vana juhe välja ja pannakse uus asemele

Enamus meist seda teadlikult ei koge, tunnetame vaid algprogrammide ümberseadistusi, ent need kes tõesti kogevad kuhugi "laeva" tõmbamist, neil järelikult toimib mingitsorti sügavam programmeerimine, niivõrd ressursirikas, et sellest jääb alateadvusesse jälg. Ja just selle jälje tõlgendus teadvuse poolt avaldubki tolle "laeva tõmbamisena"

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Ott Sama
Veteran

20-05-2011 12:49
Postitus: #64
Olen kergelt para/noiline ja tunnen, et elu siin Liivi-Eestimaal vaikselt para/liseerub. Tänu valitsusele, tänu EU`le - olme
omandanud uue para/tundlikkuse. Meie sotsiaalset nahka on kõvasti pargitud ning oma uues "soomuses" tunneme
ennast tsipa kindlamalt. Viimane ei tähenda kobedamat-mugavamat olemist, vaid tuntavalt paksemat nahka igasuguste
sigaduste vastu. Oleme valmis: öiseks liikumispiiranguteks, uuteks hinna-maksutõusudeks ja tasuta... töö-teenistuseks!
Nüüd jääb veel oodata ainult viisaastaku plaani ja ennastsalgavat rabamist "ei tea, kelle v. mille" heaks! Et vähendada
rabelemist-siblimist segavaid faktoreid, siis on oodata sotsiaalametitest uut algatust: lastele internaatkoolide-kodude
loomist! See juba vähendaks kindlasti töötavate lastevanemate hoolt, muret ja tagaks vabaaja ressursside vabanemise
ja värskete tööjõureservide tekkimise, mida saab kohe rakendada tööaja pikendamises. Oleme valmis selleks, igatahes
seltsimehed, või kuidas?
Mis toimub inimestega? Mitte midagi erilist - nad lihtsalt kohanevad.
(selle postituse viimane muutmine: 04-02-2012 18:52 Ott Sama.)
Slinky
Uustulnukas

20-05-2011 13:17
Postitus: #65
Kui enne mõtlesin kogu aeg, mida ma teen homme, ülehomme või mitme aasta pärast, siis nüüd on järsku nii, et elan vaid tänases. Ei tee pikemaid tulevikuplaane.

bounce-bounce-bounce
Päikeseinsener
Bännitud

20-05-2011 13:31
Postitus: #66
(20-05-2011 13:17 )Slinky Kirjutas:  Kui enne mõtlesin kogu aeg, mida ma teen homme, ülehomme või mitme aasta pärast, siis nüüd on järsku nii, et elan vaid tänases. Ei tee pikemaid tulevikuplaane.

Aga see ju teatud "grupi" eesmärk ongi!

"You're all individuals"
alar
Vana kala

02-07-2011 10:29
Postitus: #67
Väheke oma kogemusi.
Kaks nädalat tagasi sattusin mingi seletamatu "rünnaku" alla. Vappekülm, palavik tõusis 40-ne kanti. Kogu see jama oli nädal aega ja just õhtuti.
Süüa eriti ei saanud, sest magu reageeris asjale vähe valuliselt.
Nagu tõeline mees(?) arsti juurde ma ei läinud, käisin tööl edasi ja igal õhtul võitlesin oma "deemonitega".
Kuna mu veendumused ütlevad mulle, et ise oleme oma hädad põhjustanud, siis ise peame oma hädadest ka jagu saama. Peale selle ei ole mul seda tervist ka niipalju, et seda arstidele laristada anda.Bleh
Raviks võtsin iga päev kaks lusikatäit küüslaugumett ja üritasin oma mõttemaailmast igasugust vägivalda välja viia. Lisaks kordasin oma mantrat - ma usaldan oma organismi,sa oled piisavalt tugev,et saada jagu igast haigusest.
Kaks päeva tagasi käis järsku mingi "krõps", tunne on jälle terve, saan taas rahulikult süüa, palavikuhood kadunud.
Ainult, et maitsemeel muutus. Enne armastasin friikartuleid krõbistada, nüüd käivad need maitsetult suus ringi. Rohelise kraami maitse ei muutunud.
Mõttemeel on justnagu samaks jäänud, nii et kui seda juhet tõsteti, siis mitte väga kardinaalseltPh34r2
Antud juhtum kinnitas veelkord mu veendumusi, et kõige parem arst endale oled sa ise, kui sa ise endaga hakkama ei saa, siis kes veel?
Sussch
Tavaliige

21-08-2012 20:38
Postitus: #68
Isiklik mulje:
* Üha rohkem rahvast tundub olevat huvitatud spirituaalsest arengust.
* Inimkond on rohkem ühinenud kui kunagi varem.
* Inimkond on keskeltläbi rahulikum ja mõistvam kui varem.
* Üha enam "sulab välja" varem kiivalt hoitud saladusi.
* Üksikud mõtted ja soovid materialiseeruvad üha kergemini.
* Tehnika muutub järjest hapramaks ning tundlikumaks inimeste emotsioonide suhtes.
* Kvantmehaanilised nähtused paistavad järjest rohkem välja ka makro-tasandil.
kage
naegleria fowleri

21-08-2012 21:27
Postitus: #69
(21-08-2012 20:38 )Sussch Kirjutas:  * Kvantmehaanilised nähtused paistavad järjest rohkem välja ka makro-tasandil.
Milles see väljendub? St milline on sinu nägemus kvantmehhaaniliste nähtuste väljendusest makrotasandil.
Dana Eemal
Vana kala

21-08-2012 22:53
Postitus: #70
Minuga õnneks pole väga midagi väga tavatut toimunud (v.a. mõned üksikud üllatuslikud avastused. Aga need pigem kuuluvad vaimse tervise uuringute valdkonda Laugh ).
Ainus mis tõesti on oleval aastal süvenenud on pohhuism. Ma ise nimetan seda nii. Ehk siis nullambitsioonikus jõuab kulminatsioonipunkti vaikselt. See muutus hakkas mul juba mõned aastad tagasi. Seega minuga isiklikult väga suuri muutusi ole toimunud, peale selle, et olen rohkem hakanud mõistma iseennast ja oma kohta.
Pigem on minujaoks tähelepunaväärne paljude väga isiklike esemete aktiveerumine, mille läbi on hakanud meenuma paljud unustatud teadmised.

Sina ei juhi, Sind juhitakse. Küsimus on, kes Sind juhib!

NB! Ära lolliga vaidle, muidu ei tee inimesed teie vahel vahet!
Sussch
Tavaliige

22-08-2012 19:13
Postitus: #71
@kage: Põhimõtteliselt sama, mis kaks eelmist punkti. Et on üha lihtsam emotsioonide, mõtete või tunnetega mõjutada osakeste käitumist .. suurendada tunnelleeruvate osakeste osakaalu, näiteks.

Ning mida pisemad, tundlikumad transistorid ja mida kõrgemad taktsagedused, seda suuremat mõju omavad juba väikesed ja lühiajalised muutused osakeste käitumises.

Hmm, ning ilmselt üha rohkem kasutatakse kvantmehaanilist mudelit tehnoloogiliste probleemide lahendamiseks.
Lestakala
Uustulnukas

23-10-2012 21:13
Postitus: #72
Kirjutaks ka sekka kuna räägitu on paljustki tuttav, saan magada kohe nagu laps kui olen ruuteri millel on ka wifi ööseks välja lülitanud ja kui unustan siis varsti on selge miks und pole või pea valutab, pange ruuter kinni, ei taha konspiratsiooni kiskuda kuid seda kaudu saaks ajulaineid uneajal mõjutada peris hesti, või see on platseebo efekt et lülitad välja ja tudi tuleb, äkki kellelgil on samu kogemusi.

Tänud
(selle postituse viimane muutmine: 23-10-2012 21:17 Lestakala.)
Nielander
Questioning Everything

24-10-2012 07:31
Postitus: #73
(23-10-2012 21:13 )Lestakala Kirjutas:  Kirjutaks ka sekka kuna räägitu on paljustki tuttav, saan magada kohe nagu laps kui olen ruuteri millel on ka wifi ööseks välja lülitanud ja kui unustan siis varsti on selge miks und pole või pea valutab, pange ruuter kinni, ei taha konspiratsiooni kiskuda kuid seda kaudu saaks ajulaineid uneajal mõjutada peris hesti, või see on platseebo efekt et lülitad välja ja tudi tuleb, äkki kellelgil on samu kogemusi.

Tänud

Pigem võiks seda nimetada juba notseeboks. Aga kui ikka magama minnes nurgas vilkuv ruuter sinu arvates sind kiiritab, siis proovi sa magama jääda. Sama juhtub ka alateadlikult - kui sa sellele otseselt ei mõtle, aga kusagil kuklas on meeles, et ruuter pole välja lülitatud. Tegemaks kindlaks, et millist rolli mängib asjas ruuter ise ja millist sinu arvamus sellest, tuleks sellest mõjust lahutada notseebo/platseebo ning vaadata mis jääb alles. Selleks oleks vaja ühte korralikku pimekatset, aga vaevalt sa viitsid sellega jännata kui lihtsam on unerohu neelamise asemel juhe seinast välja tõmmata...

Natukene lugemist Horisondist: http://www.horisont.ee/arhiiv_2003_2006/...8_710.html
(selle postituse viimane muutmine: 24-10-2012 07:36 Nielander.)

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
zen faran
veteran madu

25-10-2012 00:07
Postitus: #74
(23-10-2012 21:13 )Lestakala Kirjutas:  Kirjutaks ka sekka kuna räägitu on paljustki tuttav, saan magada kohe nagu laps kui olen ruuteri millel on ka wifi ööseks välja lülitanud ja kui unustan siis varsti on selge miks und pole või pea valutab, pange ruuter kinni, ei taha konspiratsiooni kiskuda kuid seda kaudu saaks ajulaineid uneajal mõjutada peris hesti, või see on platseebo efekt et lülitad välja ja tudi tuleb, äkki kellelgil on samu kogemusi.

Tänud

Mu ruuter tekitab sellist vastikut, kuulmisläve piirile jäävat väga kõrget tooni, nii et olen ta vahel välja tõmmanud küll, kui isegi raske magama jääda. See toon tuleb esile alles siis, kui kõik teised aparaadid on välja lülitatud. Aga kui ise väga väsinud siis ei häiriks puhkpilliorkester ka mitte.
(selle postituse viimane muutmine: 25-10-2012 00:08 zen faran.)

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
kosmosekutt
Tavaliige

26-10-2012 09:43
Postitus: #75
Lugesin seda teemat huviga kuna endal ka viimastel kuudel unega probleeme ja eriti viimastel nädalatel- samuti ka wifi ruuter kodus. Lülitasin täna ööseks selle välja ja ohh imet ma magasin nagu normaalne inimene .
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat:

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog