Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas vampiiriks saada (sõbranna küsimus)? :D
#1
Asi on selles, et mu üks sõber tahab teada, kuidas vampiiriks saada. Mitte see, kes mul peaks juba olema....
Ta käib selle küsimusega iga kord pinda, niikaua kui ütlen, et okei ma otsin. Aga ma valetan talle ja ta hakkab veel rohkem mulle pinda käima. Ütlesin juba talle, et ta lõpetaks juba ükskord ära. Aga see värv jätkus, nagu oleks mingi vajadus vampiiriks saada?

Mai saa aru, kas inimese elust ei piisa? Muide, ta vaatas eile Twilighti, ja nii see soov tekkiski.
+ võiksite öelda, kus vampiire leidub. Ta ütleb, et surnuaias ei ole, aga minu arust peaks just olema..

Palun, aidake mind, ma ei viitsi seda küsimust iga päev kuulata....
#2
Ütle talle, et eelduseks on see, et TEMA peab mooduse leidma - muidu ei õnnestu.
Otsimine on asja juurde käiv väga oluline protsess.
#3
(09-04-2011, 16:55 )kollazedketzid Kirjutas: Ta käib selle küsimusega iga kord pinda..

Muide, ta vaatas eile Twilighti, ja nii see soov tekkiski..

Palun, aidake mind, ma ei viitsi seda küsimust iga päev kuulata....

#4
Eile käis pinda ja täna käis pinda, ning lisaks kohtusid võibolla mitu korda päevas.
#5
Mai viitsi nokkimist kuulata. Lihtsalt andke mulle hea nipp, kuidas sellest küsimusest lahti saada!
#6
Ütled, et vampiire pole olemas ja Twilight on film, mitte päris.
#7
Siin maal pole võimalik vampiiriks saada, aga puugiks... jah, selleks saab küll! On vaja ainult ennast kellegi-
millegi külge imeda... ja asi taskus! Puugid on siinmail vägagi levinud, nagu ka kratid, tondid ja libahundid.
Vampiirluseks on vaja tsipa kuumemat verd, mida siin Liivi-Eestimaal kohe kuidagi ei leidu.
#8
(09-04-2011, 19:24 )Ott Sama Kirjutas: Puugid on siinmail vägagi levinud, nagu ka kratid, tondid ja libahundid.
Ott räägib õigust - Puugid on meite maal vägagi päevakorras "tegelased". Aga nendest on lihtne lahti ka saada! Nimelt, on vaja leida üks mets (või metsarada) ja puuk kaasa võtta. Puuk kõnnib, kõnnib, kõnnib ja otsustab "Enam ma ei taha", ja oledki puugiprobleemist lahti. Nimelt, puugid on väga laisad.
PS: Asi on järele katsetatud, seega võin käsi südamel öelda, et nii saab puukidest lahti!

Vampiiri eelduseks on see, et ema-isa ei ole näitanud lapsele üles piisavalt armastust, et laps saaks iseseisvaks. Kui laps pole iseseisev, siis ta hakkab otsima "väljundeid"... ja nood väljundid on siis sõbrad ja tuttavad. Kuigi jah... tegemist ei ole (päris)vampiiri, vaid (energia)vampiiriga.

Aga rahvajuttudest on räägitud seda, et kui "Keegi külast käib libas, siis tolle inimese surnukeha sisse tuleb lüüa vai südamesse, et ei tõuseks üles vampiirina"
Ehk siis... enne kui keegi tahab vampiiriks saada, peab ta oskama käia libas.
#9
Küsi ja sulle vastatakse - küll puuk ise räägib.
Ma korraldaks sellele sõbrannale visiidi teatud eriala inimese juurde, sest ta võib endale kellegi tõsiselt ebasoovitatava sappa haakida ja sellest kellestki vabaks saada on kõike muud, kui lihtne.
#10
Vaadaku esimest osa sellisest asjast nagu OMG! With Peaches Geldof
#11
No kuulge vaadake ise puuke on kõik ööklubid täis Smile
#12
(15-05-2011, 20:58 )Bret Kirjutas: No kuulge vaadake ise puuke on kõik ööklubid täis Smile
Puugil ja sääsel võiks ikka vahet teha Bleh

#13
(15-05-2011, 21:01 )Ilo Kirjutas:
(15-05-2011, 20:58 )Bret Kirjutas: No kuulge vaadake ise puuke on kõik ööklubid täis Smile
Puugil ja sääsel võiks ikka vahet teha Bleh

Mõni ütleb, et mis puugid ja sääsed..... mõõgad hoopis Smile
#14
(09-04-2011, 16:55 )kollazedketzid Kirjutas: Mai saa aru, kas inimese elust ei piisa? Muide, ta vaatas eile Twilighti, ja nii see soov tekkiski.

Vaadaku 1922. aasta "Nosferatut", siis ehk vampiirid pole enam nii säravad ja ligitõmbavad.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Küsimus !Segaduses . OuijaFan 6 3,203 05-01-2012, 21:50
Viimane postitus: Ott Sama
  Kuidas kutsuda välja head vaimu? martin302 13 8,290 25-10-2010, 09:06
Viimane postitus: GraceK
  Kuidas vaime fotole saada? Supernatural 14 6,160 15-06-2009, 20:28
Viimane postitus: hansoi

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat