Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meie juured ja nende hävitamine
#26
15 aprill, reede. Protestiaktsioon algab 06.00 hommikul ja lõppeb 23.59 samal kuupäeval.
Ürituse nimi: MAARDU HIIE ja TUHALA NÕIAKAEVU KAITSEKS istun lihtsalt kodus.

Mis rahvas arvab? Paluks julgem olla!
Vasta
#27
Kaitseks... või leinamälestus. Tegelikult vahet pole. Võtan üritusest osa ja hakkan aktiivset selgitustööd tegema inimestele, "Miks on vaja tol päeval kodus istuda" - Ei ole mõtet isegi poodi piima järgi minna, saate ilma või muretsege päev varem ära.
Vasta
#28
(07-04-2011, 15:14 )Ilo Kirjutas: ..hakkan aktiivset selgitustööd tegema inimestele, "Miks on vaja tol päeval kodus istuda" - Ei ole mõtet isegi poodi piima järgi minna, saate ilma või muretsege päev varem ära.


Tegelen ka asjaga täie tõsidusega. Kleebin, liimin,
saadan, teadvustan, helistan jne.

Kui keegi leiab mingit dokumentatsiooni antud geissi
kohta, siis oleks väga tore kui see ka minu postkasti
potsataks.

15 aprill, reede
Vasta
#29
Issand, Sa näed ja Sa ei mürista! Nii palju kuuldud sellist õhkamist meie vanematelt ja esivanematelt nende eluajal. Hetkel, kui Kristus risti löödi, oli suur maavärisemine ja päev keskpäeval pimenes.

Palju annaks ka vaimselt ära teha. Mu üks hea sõber oli hiljuti Taimaal ja külastas sealset mungakloostrit. Ta kasutas munkade poolt pakutud võimalust - vaikuse meditatsiooni. Pandi 3 päevaks üksi omaette kambrisse. Ei mobiili, ei internetti, ei televiisorit, ei mingit muud kanalit peale iseendaga olemise. Joogiks vesi. Kõik. Ta ütles, et see olnud vapustavalt võimas ja puhastav.

Vaimne üritus 21.märtsil 2008: Pühad trummid üle kogu Maa.
Kopeerin allapoole eelnevalt levinud kirja. Üritus toimus Suurel Reedel 2008 (päev, mida kristlik maailm tähistab kui Kristuse ristilöömise päeva). Juhus või ´kõigel-on-kõigega-seos´, aga samal ürituse toimumise päeval oli Hiinas suur ja suurte purustustega maavärin.
(http://www.ilmajaam.ee/?id=12267 Hiinat tabas võimas maavärin 21.03.2008)

PÜHAD TRUMMID ÜLE KOGU MAAILMA 21. MÄRTSIL 2008 KELL 21
21. märtsil ühinevad maailma hõimud trummimises, tuues planeedile rahu ja harmooniat. Ühine meiege selles lihtsas armastuseaktis.
Gilles Novaks, kes on montagnaisi indiaanlane Montrealist, Medicin Man ja tervendaja, kutsub üles kõiki Hõimu inimesi (tegelikult aga kõiki inimesi) osalema üleilmses tseremoonais, mida kutsutakse nimega „8000 trummi”. Temaga võttis ühendust kaks Hura Klanni Vanaema Kanadast, kes palusid teda aidata levitada teadet kõikidele indiaanlastele kõikjal.

See sünnib 21. märtsil 2008 kell 12 Mehhiko aja järgi (kell 2 PM Eastern Standard Time). Ehk kell 21 Soome aja järgi.
Kõik, mida Sa võiksid teha, on trummida – üksi või rühmiti või koos oma hõimuga.
Eesmärgiks on täita OTOMI ENNUSTUS. Otomid olid maya olmec`ide ja totec`ide järglased. Trummi taotakse nii, et Looja kuuleb meid ja laseb teostuda meie soovidel, milles palume abi meie Maaema tervenemisprotsessis.
ENNUSTUSI:
500 aastat vana otomi ennustus: Kui 8000 püha trummi lööb üheskoos, algab Maaema vahetu tervenemine.
Inkad kutsuvad seda „Ajaks, Mil Taaskohtame Iseennast”
Hopid ennustasid ette 25-aastast puhastumisperioodi järgmise, Neljanda Maailma lõppedes ja Viienda alates.
Maiad kutsuvad seda „Lõpu Päevaks”, aja lõppemiseks – nii nagu meie seda tunneme.
Maoorid ütlevad, et kui loorid langevad (hävivad), siis vaimsed ja füüsilised maailmad ühinevad.
Suulud usuvad, et kogu maailm pöördub tagurpidi.
Hindudel on see kali yuga – inimeses aja lõpp. Kalki tulek ja valgustunute kriitilise massi teke.
Atsteegid kutsuvad seda Kuuenda Päikese ajaks, muutuse ajaks, uue rassi loomiseks.
Pueblo-indiaanlastele on see Viienda Maailma esiletõus.
Cherokeede varasem kalender lõppes täpselt 2012 nagu maiade kalendergi.
Tiibetlaste kalatšakra õpetused on ennustused, mille andis Buddha, ennustades Kuldajastu saabumist.
Egiptuse Suure Püramiidi (kivikalendri järgi) praegune ajatsükkel lõpeb 2012.a.
Dogonid ütlevad, et Nommo, kosmosekülalised, naasevad Sinise Tähe kujul.
SOLAR WAVE – VALGUSMEDITATSIOON
Toimub sideerilise, täheaja (mitte Päikeseaja) järgi. Sideerilise päeva pikkus on 4 minutit lühem. Kognitiivse teaduse labor Palo Altos on teinud uurimusi, mille kohaselt inimese ülivõimed (telepaatilisus, selgeltnägelikkus jms) on kõige tugevamad kell 13.30 sideerilise aja järgi. Seepärast ongi see valitud Solar Wave meditatsiooni ajaks. Indiaani hõimuvanemad on soovitanud 32 minutit selle ajapunkti ümber, so 13.20-13.52 – mis on piisav aeg meditatsiooniks. Ja kuna seda tehakse ülemaailmselt, siis valgusmeditatsioon kulgeb lainena ümber kogu maakera terve ööpäeva jooksul. Soomes (ja Eestis) on see ööl enne Suurt Reedet. Soomes on see aeg (13.30) järgmine:
Maarianhamina ja Ahvenanmaa 02:10
Vaasa, Pori ja Turku 02:00
Helsinki, Oulu, Tampere, Kokkola, Seinäjoki, Forssa, Tammisaari, Raahe, Kemi, Muonio, Kittilä, Tornio 01:50
Lahti, Jyväskylä, Rovaniemi 01:45
Kotka, Mikkeli, Pieksämäki, Kuopio, Kajaani, Kemijärvi, Inari 01:40
Savonlinna, Imatra, Outokumpu, Nurmes, Kuusamo, 01:30
Kõik koos tõstma maa ja inimkonna vibratsioonitasandit

Märkasin praegu:
* maavärin 21.03.2008 on olnud Xinjiangi provintsis.
Selles kohanimes on sees Jin ja Jang - need on mees- ja naisenergia; hiinlaste loodusfilosoofia põhimõisteid, mis tähendab kahe vastandjõu ühtsust
* et kellaaja minutid on 33.
Jasmuheen väidab, et 33 on Universumi rütm.
(Kõige kõrgem ja peenem rütm, mida on võimalik saavutada või millele on võimalik häälestuda, jäädes samale füüsilisele tasandile, on Universumi rütm 33. Aatomisisesed osakesed ehk kvantvälja ebapüsivad osakesed - samuti tuntud kui praana või universaalne elujõud - pulseerivad oma kõige peenemas väljenduses 33x33 oktaavis.)

Kirde-Hiina Xinjiangi provintsi tabas täna (21.03.2008) öösel võimas 7,2-magintuudiline maavärin.
Maavärin leidis aset täna hommikul kell 6.33 (00.33 Eesti aja järgi) kohaliku aja järgi. http://www.ilmajaam.ee/?id=12267
Vasta
#30
33 on ka šoti riitus vabamüürlaste ning paljude okultistide jaoks "püha" number.
Vasta
#31
No midagi nagu liikus kuskil. esialgu raie peatati.
http://www.epl.ee/artikkel/595882
Vasta
#32
(07-04-2011, 14:52 )Ott Sama Kirjutas: 15 aprill, reede. Protestiaktsioon algab 06.00 hommikul ja lõppeb 23.59 samal kuupäeval.
Ürituse nimi: MAARDU HIIE ja TUHALA NÕIAKAEVU KAITSEKS istun lihtsalt kodus.

Mis rahvas arvab? Paluks julgem olla!

Äkki poleks mõtekam siduda leinalint vanade ja suurte puude külge ,ehk möödujatel tekib mingigi uudisimu, et miks.
Kodus istumises ei näe kasutegurit.

Vasta
#33
Mingi üritus on hea mõte. Avalik.
Mõtlesin, et see eesti jalgratturite kadumise asi.
Võimalik, et see on ülal seotud praeguse hiie juhtumiga. Nähtamatus maailmas pole minevikku, olevikku ja tulevikku. Kui meie nägime, et enne kadusid jalgratturid ja siis tuli hiie häving, siis nähtamatu maailm muutus esmalt nähtavaks inimeste kadumisena. Oli ju hiie surmaotsus valitsuse poolt tehtud rahvale mittenähtavalt ammu enne jalgratturite kadumist. Eks surnudki, kelle hingedega meie esivanemad hiies suhtlesid, olid meie eellaste silmis elus. Sama nagu nüüdki loodetakse jalgratturite suhtes.

Mis ülalt on peidetud, seda inimene ei leia. Kui rahvas tuleks vaimselt ja/või füüsiliselt praegusesse hävitatavasse hiide, ehk siis oleksid ka eesti diplomaadid Süürias-Palestiinas edukad.
Uus kaitseminister Mart Laar on Tartu Ülikooli haridusega ajaloolane. Paluksime ka tal kohale tulla. Tean, et nende kursus oli progressiivselt jumalateadlik ja suur osa neist tunnistas Looja olemasolu. Ning selle teadmisega lõpetas nende kursus aastal 1983 Tartu Ülikooli.

Ma ei tea, mulle tundub nii.
Vasta
#34
Oh Stellake, ma saan su murest hästi aru, misjonit peab iga õige kristlane igalpool ja alati tegema, võigas tasu selle eest tuleb ju alles peale surma. Hiites kadus inimohvrite andmine jumalatele juba enne kristlust, kristluses käib hingemüük tänaseni ja papp on see kes hinge juutide õnne nimel Jahvele rituaaliga kätte annab ja kuidas see hing siis ahastuses karjub kui teda süüakse, noh oma valik võib öelda kui just ära pole petetud.
Laar on tõepoolest hea kristlane ja loeb vahetevahel isegi kirikus kogudusele piiblit ette aga paganlikku pühamusse selline mees kohe mitte Hiit Jahvele ümber õnnistama ei sobi.
Vasta
#35
(08-04-2011, 07:50 )Stella Kirjutas: Mingi üritus on hea mõte. Avalik.
Mõtlesin, et see eesti jalgratturite kadumise asi.
Võimalik, et see on ülal seotud praeguse hiie juhtumiga. Nähtamatus maailmas pole minevikku, olevikku ja tulevikku. Kui meie nägime, et enne kadusid jalgratturid ja siis tuli hiie häving, siis nähtamatu maailm muutus esmalt nähtavaks inimeste kadumisena. Oli ju hiie surmaotsus valitsuse poolt tehtud rahvale mittenähtavalt ammu enne jalgratturite kadumist. Eks surnudki, kelle hingedega meie esivanemad hiies suhtlesid, olid meie eellaste silmis elus. Sama nagu nüüdki loodetakse jalgratturite suhtes.

Eelmise laupäeva hommikul helistas mulle sõber ja küsis kas tahan
tulla temaga jalutama. Nimelt olevat meie linna külje all üks vana hiie. No miks mitte. Kui keegi kutsub mind loodusesse, siis on vastus alati jaatav. Läbi selle hiie on rajatud jalgrada mis on umbes 3-4km pikk. Koht iseenesest super, järv isegi olemas, aga mingit sooja tunnet paraku ei tulnud sisse. Ise veel ütlesin sõbrale, et nii tahaks Eesti metsa. Kui olime selle ringi peaaegu ära teinud ja hakkasime juba sealt välja jõudma, siis järsku peatusin.. mõnus tunne tuli sisse, selline soe ja kodune. Alles siis märkasin, et vasakut kätt on pisike männik. No nii umbes 40-50 mändi. Arvatavasti on mänd just see puu, mis minule on määratud, sest juba lapsest saati tunnen männikus end "võimsana".
Ühesõnaga peatusin ja ütlesin sõbrale: vot siin on mõnus tunne sees, istume siin natuke, enne kui siit välja lähme.
Istusin ja nautisin.. kui järsku ütlesin sõbrale, et tead, ma ei usu et
need eestlased juhuslikult sellesse jamasse sattusid, selleks peab mingi kindel põhjus olema. Millegi pärast on nad välja valitud..
Vot selline asi tuli mul meelde kui Stella postitust lugesin.
Juhus?

Vasta
#36
(08-04-2011, 11:38 )Päikeseinsener Kirjutas: Millegi pärast on nad välja valitud..

Oleks jah tore olla väljavalitud Laugh Siis teaks täpselt, et.. nii ongi!
Jumal/teispoolsus (mitte ühegi religiooni Jumal vaid see "miski") ei vali kedagi välja, kuna annab ja on alati andnud tingimusteta kõigele.
Vaid ise saab valida selle samuse. Niiet rohkem rahvast võiks valida looduse poole tagasi pöördumise.
Vasta
#37
Tuulepesast leitud:
1991. a. seostab Eduard Vilde kolhoosi endine esimees Erich Erilt teda ja veel kahte inimest tabanud õnnetusi pyhade puude raiumisega.
Puudest on esindatud seal peamiselt kasvujõus lepad ja kased, põõsarindes, kui selleks kasvuruumi on, valdavalt pajuliigid ja toomingad. Aastatel 1969�1985 arenesid sündmused, mis mõneti kohalike elanike arvates on seotud kõne all olevast lohust puude maharaiumisega.
1984. a. sügisel andsin käsu raiuda maha lohus kasvav metsatukk kui maanteeliiklust varjav ja ohustav.
Kui raietööd olid umbes 2/3 peal, tuli minu juurde kohalik vana talumees, kes ütles: ĢPuid sealt ei tohi raiuda, tegijat tabab õnnetus.ģ Rääkija tõi näiteks mu eelkäija, kes peale käsukohast metsatuka mahavõtmist ise ootamatult noore ning elujõus mehena suri.
Tunnistan, algul ma ei reageerinud sellele jutule. Pealegi, käsu vajaduseta muutmine ei kuulu just mu juhtimisreeglite hulka. Kuid pikkamööda hakkas talumehe jutt mulle mõjuma. Ma hakkasin räägitut juurdlema, poolt ja vastu olevat argumenteerima. Kuigi mulle võis mõju avaldada mu üldine tööalane väsimus, talumehe jutust saadud psüühiline pinge või mõned teised tegurid.
Kõnealune metsatukk lohus ei olnud veel lõplikult maha võetud, kui ma raskelt ja paranematult haigestusin. Enne haigestumist olin umbes kuu aega tundnud väga suurt väsimust, varem mitte esinenud tugevat peavalu ning ma elasin pidevas depressiooniseisundis.
Puuraidur, kellele olin andnud käsu kõne all olev metsatukk raiuda, lõpetas peale selle ülesande täitmist vägivaldselt oma elu. Mina, allakirjutanu, tundsin seda raidurit küllaltki hästi ning vestlesin temaga tihti. Oli vaikse iseloomuga mees, mingisuguseid psüühilisi hälbeid ma tema juures ei täheldanud. Oma tervise üle ta kunagi varem ei kurtnud. Lahkunu venna seletusel rääkinud kadunu mõni aeg enne oma surma peavaludest, raskustest kehas, vastumeelsusest raietööde vastu ülalkirjeldatud metsatukas. Ka minult, allakirjutanult, nõuab eksistents suurt meelekindlust.
Ma ei tea, millel põhines talumehe hoiatus. Seostas ta seda ainult mu eelkäijast raiekäsuandja ootamatu surmaga või loodustunnetusoskusega, mida meie praegu ei mõista? Oli see uskumus muinaseestlaste pühast hiiest: kes hiiest puu murrab või saeb, see peab jalamaid surema.
Tähelepanuväärne on see, et kõik need ülaltoodud 3 juhtumit on peaaegu ühesuguse inimsaatusega. Tegemist on ühesuguste põhjuste ja tagajärgedega. Põhjuseks tillukesel maa-alal korraldus metsa raieks või selle käsu täitmine. Tagajärjeks kahe inimese surm ning kolmanda paranemislootusetus. Üllatav on ka see, et kõik need juhtumid on toimunud kõigest 15 aasta jooksul, kordudes iga viie aasta tagant.
Pole võimatu, et meie esiisade teadmised looduses esinevatest pühadest paikadest ning nende paikadega seonduvast kestavad tänaseni edasi. (Elstrok 1994: 162-163).
Vasta
#38
Maardu hiie lageraie oli ebaseaduslik - http://www.epl.ee/artikkel/595927
Vasta
#39
Jahh aga raie on tehtud? Tegijale ja "lubajale" peaks andma ihunuhtlust ja välisama tema tulevase
töötamise IGAL ametikohal Eesti Vabariigis mis seotud kas kohaliku või muidu valitsemisega.
Vasta
#40
Igal oinal oma mihklipäev!
Vasta
#41
Kas eestlane tuleb olla salaja?

Katkend Rahvuslase blogist:

Meil oleks vaja oma Jakobsoni ja "Sakalat", tõsist lehte tõsistele inimestele, sest ärikanalid ei lase meie häält kuulda. Meil on vaja ühineda, surudes alla erimeelsuse iseendas, muidu jäämegi sala-eestlasteks oma maal.

Meediakuningad-oraatorid ei söanda sõna "eestlased" isegi suhu võtta, nad ütlevad "eestimaalased" või "kaasmaalased", sest võõrastele ei tohi liiga teha. Omadele võib, see ju endastmõistetav.

Eesti iseseisvus poleks sündinud, kui olnuksid kadakasaksad enamuses, Eesti iseseisvus kaob, kui nad saavad enamuseks. Mõelgem korraks, kuidas kõlaksid prantsusmaalased, saksamaalased, soomemaalased noil maadel. Kas see ei põhjustaks mädamunade sadu oraatori pihta? Kuivõrd meie riigi asjamehed tuginevad igas asjas Euroopa Liidu seisukohtadele, võiksid nad Merkeli ja Sarkozy kombel tunnistada integratsiooni läbikukkumist. Elagu igaüks seal maal, mis on talle südame järgi, mitte vihatud maal seda omaks muuta püüdes.

Oleme vist nii kaugel, et vajame Tallinnas Eesti Maja.

Pikemalt siit:
http://rahvuslane.blogspot.com/2011/04/s...alaja.html
Vasta
#42
Eesti Maja Tallinnas aga see on vist nüüdseks kinni. Neil filiaal Apollo poes Viru tänaval lillede vastas.
Tallinn: Eesti Maja restorani omanik taotleb pankrotti E24 - Eesti Elu
Vasta
#43
Ilma näota, ilma väevallata hallushallas... on vargsi pugenud võimule. Es ole neil tahteväge iseolemiseks.
Painama peab neid oma tahtega... siis ruumi ei jätku neil olemiseks. Väetilt vingudes, rammestuvad
olematusse.
Vasta
#44
(07-04-2011, 17:52 )Stella Kirjutas: Jasmuheen väidab, et 33 on Universumi rütm.
(Kõige kõrgem ja peenem rütm, mida on võimalik saavutada või millele on võimalik häälestuda, jäädes samale füüsilisele tasandile, on Universumi rütm 33. Aatomisisesed osakesed ehk kvantvälja ebapüsivad osakesed - samuti tuntud kui praana või universaalne elujõud - pulseerivad oma kõige peenemas väljenduses 33x33 oktaavis.)

Küsisin elukutselise muusiku käest, et mis ta arvan sellest 33x33 oktavist ja mis ta oskab selle kohta öelda, aga ta ei saanud sellest korrutisest mitte midagi aru... seletas küll ilusti ära mis see oktav on aga 33x33 jääb siiski segaseks. Ja kas see on ainult see mida Jasmuheen väidab? Seda ei ole kuidagi teaduslikult tõestatud? Mille järgi võetakse see kõige peeneb väljendus viis? Jne jne...
Igatahes see kõik kõlab väga ilusalt ja müstiliselt. Ehk oskaksid selle mulle kui mitte arusaajale arusaadavaks seletada?Smile
Vasta
#45
(09-04-2011, 13:35 )Shponglebob:::) Kirjutas: Küsisin elukutselise muusiku käest, et mis ta arvan sellest 33x33 oktavist ja mis ta oskab selle kohta öelda, aga ta ei saanud sellest korrutisest mitte midagi aru... seletas küll ilusti ära mis see oktav on aga 33x33 jääb siiski segaseks. Ja kas see on ainult see mida Jasmuheen väidab? Seda ei ole kuidagi teaduslikult tõestatud? Mille järgi võetakse see kõige peeneb väljendus viis? Jne jne...
Igatahes see kõik kõlab väga ilusalt ja müstiliselt. Ehk oskaksid selle mulle kui mitte arusaajale arusaadavaks seletada?Smile

Kogu bioväljateadus ongi keeruline. Veidi olen uurinud, aga peaks võtma rohkem aega.

Oleme kõik puhta energia süsteemid, mis on väljendunud füüsilisel kujul. Seetõttu allume kogu energiat ja mateeriat valitsevatele seadustele. Energia pulseerib, võngub. Parameetreid, mis iseloomustavad võnkuvat, pulseerivat, lainetavat ülekannet, on: sagedus, rütm jm.
Wikipedia: Sagedus on võrdsete ajavahemike tagant korduvate sündmuste arv ajaühikus. Rütm on nähtuste korduvuse muster.
Miks kasutab Jasmuheen sõna rütm dimensioonilises bioväljateaduses, ei ole lugenud.
Ise saan sellest aru nii: Kuivõrd Elu luuakse fraktaalide kaudu (vastav kaoseteooria on praeguseks suhteliselt arenenud reaalteadus) – fraktaal on ruumiline energiamuster; iseennast kordav muster selle lõpmatus paljunemises – siis seepärast ilmselt räägitakse rütmist.
Jasmuheenilt loen, et füüsiline tegelikkus toimib seitsme sagedusriba kaupa, millest igaühes on omakorda seitse alajaotust või alamtasandit (oktaavi). On olemas 7 tšakrat, valge valguse 7 murdunud värvi jne. Kui näiteks inimesed keskenduvad füüsilistele tegevustele – need, kes kuuluvad koolkonda „ma usun seda siis, kui näen oma silmaga“ – on tulemuseks nende tegelikkusvälja piiratus 7x7 mõõtega ja nad ei ole võimelised liikuma sellest kaugemale niikaua, kuni nad pole ennast teadlikult järgmise kõrgema rütmini peenendanud.

? Universaalne elujõud jt pulseerib oma kõige peenemas väljenduses 33x33 oktaavis?
Oktaav on Jasmuheeni käsitluses alajaotus. Saan sellest aru nii: Elujõu energial on 33 erinevat rütmi ja igal rütmil omakorda 33 alajaotust/ alamrütmi ehk siis alamrütme on kokku lihtsa korrutamistehte alusel 33x33=1089.

Et miks see jutt siin teemas. Jasmuheen väidab, et inimene saab väga palju elujõudu puudest, metsast. 33x33 rütmis võngub metsakohin, linnulaul ja kogu energia, mida tunnetame ja saame olles metsas. Ka räägib ta, et inimhingedel puudega suheldes tekivad väga tugevad programmeeritud seosed Ühisesse Teadvusvälja. Nagu aru saan, on hiis temagi käsitluse alusel ka tegelikult väga tõsine puutumatust ja respekti vajav koht. Tundub, et on tark hoida käed puhtad selle koha puutumisest.

Küsimus: Miks toetun nii palju Jasmuheenile? Vastan mõned päevad hiljem. Hetkel napib aega.
Vasta
#46
Väike vahelepõige, aga natuke seotud selle võnkumisega - nimelt ootan juba aega, kui ei pea enam tablette neelama ja saame õige heli/võnke abil teatud probleeme lahendada/tagajärgi leevendada.
Vasta
#47
Käisin 9. aprillil tervendamise päeval tänu Matrixile (väga meeldis!)
Seal räägiti igasugu huvitavaid asju ka.
Näiteks Kalju Paldis http://www.energoman.ee/ , kes on rahvatarkuste ja vaimsete asjadega kursis, rääkis tablettide, rohtude mitte-vajalikkusest. Ta õpetas nippe ka, kuidas ise end ravida. Ja kuigi Eesti pärimusmeditsiinist ei räägitud palju (lihtsalt ei saanud kohale tulla see, kes pidi) poetas temagi üht-teist selle teemalist. Smile
Vasta
#48
Ja tegelikult ma mõtlen, et meil on isegi vedanud, sest venelased vähemalt tegid oma sõjaväebaasidega niivõrdkuivõrd jehhat, aga USA tegelinskid on alalisteks asunikeks jäänudki oma baasidega, kuhuiganes nad oma pesa on ehitanud. Lubavad küll uttu tõmmata, aga seni pole seda aastakümneid toimunud ja pigem ainult kindlustavad oma kohalolekut nii mõnelgi pool.
Vasta
#49
See on nagu amööb....kuhu oma kombitsad sisse ajab sinna ta ka jääb. Nad peavad end maailmavalitsejateks. Kusagil nägin kaarti kohtadega,kus neil baasid on.
Hea et juured veel alles on sest latvu on meil kõvasti kärbitud.......
Vasta
#50
Kui nüüd algse teema juurde tagasi pöörduda, siis tooksin põlisusu ja religiooni vahelisse võrdlusesse väikse analoogi homoöpaatiast.

Nimelt on homoöpaatias oluline konkreetse aine mälu ning põhimõtteliselt käib kangete lahuste tegemine hoopistükkis ainet pidevalt veega segades ja seetõttu näiliselt lahjendades. Miks siis saadav ainelahus pidevalt kangeneb, olgugi, et lahusevees pole füüsikalises mõttes mitte kübetki esialgsest ainest järel?

Sest aine mälu on see, mis kannab eneses alalhoiuinstinkti. Mida enam esialgset aineosakest lahustada, seda enam selles aineosakeses pesitsev info ennast laiali kirjutab, päästes niiviisi iseennast, infot iseendast. Säärase käitumise üle kandmine elementaarosakeste tasandile annab selge kujutluspildi homoöpaatia toimemehhanismidest. Ja täpselt sama toimub ka ususüsteemides - mida enam mingit kindlat usku lammutada ja seda "lahjendada" seda tugevamalt ta mõjub ja seda tugevamad on need osad, mis lahjendi poolt loodud lahusest läbi kumavad. Seega - mida enam homoöpaatilist preparaati lahjendada, seda tugevama potentsi omandab see aineinfo, mis on preparaadis, mida enam kohalikku usku maailmareliggiooni sisse lämmatada, seda enam hakkab esivanemate usk avalduma meie eneste rakumälu kaudu meie alateadvuses.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Deemonid & nende väljakutsumine HadziOgloe 46 22,099 20-08-2011, 09:33
Viimane postitus: Müstik
  Usundid ja nende eesmärgid... Xanto 31 11,402 06-11-2005, 15:02
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat