Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karma seadus. Müsteeriumi mõistatuse lahendus.
#1


Karma seadus.
Müsteerium ja selle mõistatuse lahendus.
Nagu ma oma kogemustest tean, olen ma siia ilma sündinud naisest ja mehest. Minu alguseks on olnud naise ja mehe vaheline suguühe. Minu maine lõpp saabub, minu materiaalse keha surma hetkel.
Niisiis; on olemas minu algus – ja on olemas minu lõpp.
On olemas minu lõpp – ja on olemas minu algus.
Kui on olemas minu lõpp – ja minu algus, siis ei ole minu surm minu lõpuks, vaid on ka minu alguseks. Minu alguseks hoopis teisel tasandil. Nimetame seda tasandit energeetiliseks tasandiks. Järelikult on seksuaalenergija ringi sulgur. Selle energiaga avatakse üks ring ja
suletakse teine ring. Surma puhul suletakse üks ring ja avatakse teine ring.
Ma olen alguse saanud seksuaalenergiast. See energia ongi minu alguseks – ja minu lõpuks.
Minu lõpuks ja minu alguseks.
Armastus ongi püüd alguse ja lõpu poole, puhtuse poole. Ma pean alati vaatama koos oma algust – ja oma lõppu. Sest sellega algab kõik – ja lõpeb kõik. Lõpeb kõik – ja algab kõik.
Mehe ja naise poolt seksuaalühte ajal vallandunud seksuaalenergia ongi ringi sulgur. Se ongi märgi lõppmatuse kahe ringi puutepunkt. Ja ma tähistan selle tähega P. Maise eluringi tähistan
ma tähega A. Energeetilise (vaimne) eluringi tähistan tähega X.
Siia materiaalsesse maailma sündides, läbin ma samuti punkti P, mis käivitab minu füsioloogilise ning bioloogilse kella, Füsioloogiline kell määrab ära aja minu maise eluringi A läbimiseks.
See ongi aeg siin materiaalses maailmas viibimiseks. Mehelt ja naiselt saan ma oma materiaalse keha koodid. Munaraku ja seemneraku näol. Sigimise hetkel ühineb materiaalse keha koodidega, kohale kutsutud energeetiline kood, HING. Hinge ühinemise hetkel, materiaalse keha koodidega
hakkangi ma kasvama- muutuma. Nende kolme koodi koosmõjul hakkangi ma muutuma, kasvama. Üheksa kuu jooksul toimunud muutuste põhjal, olen ma valmis tulema siia materaalsesse maailma. Sündima.
Niisis; HING ja Materiaalne keha; need on kaks täiesti erinevat asja . Hing on igavene.
Materiaalset keha vajan ma selleks et täiustada oma hinge. Elu eesmärk ongi;
TÄIUSTADA HINGE.
Kõik ülejäänud on hinge täiustamise abinõud.
Minu eluraamat, mille kirjutamist ma alustan pärast punkti P läbimist, peab olema täiesti puhas. Sest nüüd alustan ma, materiaalse keha abiga, puhta energija kogumist oma järgmisteka eludeks. Tehes head, saan ma 2 korda rohkem headuse jõudu juurde, kui on teo suurus. See on
puhast jõudu. Kuna kõik minu, ja minu materiaalse keha poolt tehtud patud, pean ma ise heastama. Patuks aga loetakse seda; kui ma mõtlen või teen kellelegi halba, iga patu heastamiseks kulub 2 korda rohkem headuse jõudu kui on patu suurus . Niisis: Mida puhtam ma
olen, seda lähemal ma asun punktile P. Mida lähemal ma punktile P asun, seda rohkem puhast jõudu suudan ma kasutada, käsutada. Kuni selleni, et minu mõte tõepoolest materialiseerub.
Nagu onu Sathua Sai Baba oma. Sellisel juhul pean ma olema täiesti puhas. Ma ei tohi isegi mõelda kellestki või millestki halvasti, veel vähem teha kellelegi halba. Mida suurem on minu puhta jõu hulk, sigimise hetkel, seda suuremad on minu vaimsed võimed praeguses elus. Mida väiksem on minu puhta jõu hulk, sigimise hetkel, seda väiksemad on minu vaimsed võimed praeguses elus. Kõik minu vaimsed võimed olenevad ainult minust. Ja ainult minust enesest.
(Vahemärkus: Väga paljud tassivad ühest elust teise, varjatud kujul oma halbu kogemusi.
Need halvad kogemused hakkavadki inimest ründama. Need rünnakud võivad toimuda tuhandeid aastaid tagasi toimunud sündmuste mõjul, mis praeguses elus mingi tobeda kokkulangemise peale uuesti esile kutsutakse. Kõik see avaldub meeletu hirmu näol.)
Minu maise keha surma hetkel läbib energia, mida ma oma elu jooksul olen kogunud ja endaga kaasas kannan samuti punkti P ja suundub eluringile X.
Kuna kõikidel energiate liikumistel on oma kindel suund ja kindlad, väga ranged seadused.
Ei saa ka inimenergia nendest seadustest kõrvale kalduda.
Energija liikumise seadus.
Kogu universumis asuv energia liigub ja muutub katkematult – algusest lõppu ja lõppust alguse poole. See ongi energia lõpmatult lõpputu liikumine ja energia lõpmatult lõputu muutumine, algusest lõppu ja lõppust alguse poole. See ongi märk lõppmatus. Energia liigub ja muutub pidevalt väga rangete seaduste ja reeglite mõjul.
Kohe peale punkti P (surma) läbides kustutan ma ära kõik halvad emotsioonid ja teod. Kustutamine toimub minu enda heade emotsioonide ja headuse jõuga. Kustutamiseks kulub kaks korda rohkem headuse jõudu kui on kustutatava sündmuse, emotsiooni jõud.
Mitte keegi ei taha oma majasse mustust. Ka hingedemaale pean ma jõudma puhtana.
Kurjusel on tuhat nägu, headusel ainult üks – Tema headus. Mida rohkem ma oma maises elus olen halba teinud, seda kaugemal ma asun punktist P. Mida kaugemal ma asun punktist P, seda rohkem pean ma oma puhast jõudu kulutama selleks, et läbida punkt P.
Mida rohkem ma kulutan punkti P läbimiseks puhast jõudu, seda väiksemaks jääb minu poolt kogutud puhta jõu hulk. Mida väiksem on minu puhta jõu hulk, kui ma alustan uut eluringi A, seda väiksemad on minu vaimsed võimed selles elus. Kui ma olen sooritanud kuriteo (kedagi
tapnud või sooritanud enesetapu; Sel juhul väljun kehast MITTE surma värava kaudu, see on karistatav.( Haiguste puhul on teistmoodi.) Sel juhul väheneb minu energia niivõrd palju, et ma ei ole suuteline enam uuesti sündima. Ma ei jõua isegi hingede maani, vaid ainult PÕRGUNI. Seal pean ma põlema seni kuni saan puhtaks. Alles siis võin ma uuesti sündida. Kuna minu missioon siin ilmas on täitmata (ma pean ju kõik oma kuriteod ise heastama). Sellisel juhul antakse mulle võõrast jõudu, mis hoiab mind küll koos, kuid minu vaimsed võimed on väga väikesed. Olen siin selleks, et ma heastaksin oma eelnenud elus tehtud kuriteod. Ning koguksin natukenegi puhast jõudu et ma suudaksin järgmine kord sündides ise endaga hakkama saada. Seda nimetataksegi karma võlaks.
Nüüd peaks mul selge olema, miks mind ümbritsevatel inimestel on nii erinevad vaimsed võimed.
Nüüd aga lähen ma tagasi eluringi A juurde, sest siin toimuv puudutab otseselt mind ennast.
Naise ja mehe vahel toimunud seksuaalühte ajal vallandunud seksuaalenergia abil kutsutakse mind siia materiaalsesse maailma. Mees ja naine annavad mulle bioloogilise, füüsilise keha koodid. Nii saan ma füüsilise keha. Mehe ja naise poolt antud materiaalseid koode hoiab koos
minu energeetiline kood. Minu hing. Minu energeetilise koodi mõjul hakkangi ma kasvama. Kõik kolm koodi peaksid sigimise hetkel olema täiesti puhtad. Minu elu raamat selle avamise hetkel peaks olema täiesti puhas. Kuid kahjuks: see ei ole nii - !?
Mees ja naine, oma teadmatuses, mürgitavad kõiksuguste mürkidega oma füüsilist keha. Nii, et see mõjub ka minu füüsilise keha koodidele. See häda ei oleks veel kõige suurem, kuid kui mees ja naine sigitavad mind ja ma olen nendele soovimatu laps – siis alles algavad minu tõelised
õudused. Sest nüüd minnakse kallale minu energeetilisele koodile ja hakatakse lisandeid juurde toppima. Nemad ei taha mitte kuidagi aru saada – need lisandid ei kuulu mulle! Kui ma olen soovimatu laps on tavaliselt kutsung liiga nõrk ja ma haaran kaasa kõrvalisi kujundeid. Kui
siis juhtub nii, et naine ei tunne antud ühte ajal rahuldust, on tõenäosus kaks korda suurem, et ma tõepoolest haaran kaasa kujundeid, mis hõljuvad siin kurjuse tsoonis. Kui nüüd mees või naine sel hetkel midagi halvasti (või hästi) mõtlevad või ütlevad ja ühe nende vahel veel
kestab, jookseb kõik see takistamatult minu energeetilisele koodile sisse ja minust saab täpselt see, mida mees või naine sel hetkel ütlesid või mõtlesid. Sel hetkel olen ma täiesti kaitsetu. Kõik, mis sellel hetkel mõeldakse või öeldakse täitub tõepoolest. Jah, täitub tõepoolest. Mind kaitseb sellel hetkel ainult kutsungi tugevus. Mida tugevam on kutsung, seda puhtamana ja tugevamana ma alustan oma maist eluringi A. Kuid nüüd täidan ma kogu järgneva elu seda, mis mulle sigimise hetkel peale pandi. Minu elu raamat, mis peaks puhas olema on juba esimesest hetkest ära rikutud, täis soditud. Isegi looteeas, naise üsas, on mind võimalik
haavata. See, mis naine depressiooni seisundis manab, ka see jookseb mulle sisse. Ka see kirjutatakse minu elu raamatusse. Ka seda pean ma oma elu jooksul täitma. Suuremalt jaolt kaitseb mind siiski platsenta. See on ainuke puhas ekraan minu ja maailma vahel, kuid sünni hetkel puruneb ka see ekraan. Nüüd olen ma jälle täiesti kaitsetu. Olen küll sündinud, kuid
nabanööriga veel naise küljes kinni. Kui sellel hetkel naine midagi ütleb või mõtleb jookseb kõik see mulle takistamatult sisse. Minu elu esimesed kolm aastat on minule kõige ohtlikumad.
Pärast sündi olen ma väga avatud ja vastuvõtlik. Nüüd hakkan ma tasapisi kinni jooksma. See kestab kolm aastat. Pärast minu kolmandat eluaastat olen ma juba enam-vähem võimeline ise end kaitsma. Kuid siiani olen ma väga vastuvõtlik. Alles pärast seitsmendat eluaastat olen ma
lõpuks võimeline, et ise end kaitsta.
Egas ilmaasjata öelda: “ Ärge laske minu (lapse) juurde kurje inimesi. Ta kaetab mind (lapse) ära!” Tõepoolest, kui see kuri inimene minu juures olles või mind hoides mõtleb minust halvasti või soovib mulle halba, siis see läheb ka täide, sest mina pean seda käsku täitma. Jah, isegi mõte jookseb mulle sisse.
Kui ma olen veel soovimatu laps, mida siis mees ja naine mulle soovivad, seda võib kaunis selgelt ette kujutada. Igatahes, head küll mitte! Kui juhtub veel nii, et mul on kaelas ka eelnenud elu võlg – ma ei taha edasi mõelda.
Kõik muudkui kirjutavad minu elu raamatusse. Kuid mina ei suuda kõigele sellele vastu seista.
Minu jõud on liiga väike. Samuti pole mul mingisuguseid teadmisi, kuidas kõigele sellele vastu seista. Oleks Te veel midagi head kirjutaksite, kuid kirjutatakse ainult halba.
Kui nüüd olen ma suureks kasvanud, siis ainult imestatakse, kust sellel lapsel nii palju kurjust küll on tulnud! Aga mida Te ise kõike – siia olete küll kirjutanud. Oi – oi – oi. Mina ise olen nende olemasolust kõige vähem teadlik. Mina täidan ainult Teie poolt antud korraldusi ja käske. Sest arvan, et need ongi minu omad. Mina ei oska, mina ei tea, mida teha. Mina olen
täielikus segaduses. Mina tahaksin kogu sellest rämpsust lahti saada. See rämps rõhub mind nagu Cheopsi püramiid. Kuidas sellest küll lahti saada? Kõik ainult soovitavad: “Ära tee nendest asjadest välja! Võta ja neela rahusteid !” Kuid need käsud, kes on siin minu sees, käsivad hoopis midagi muud. Need pulseerivad siin sees nagu elavhõbe, mis ei leia kusagilt väljapääsu. Mida küll teha.
Kui ometi leiduks Inimene, kes võtaks kätte labida ja pilluks selle prügihunniku välja.
Kuidas Te ometi aru ei saa??
See prügihunnik ei kuulu Minule!
Psüüholoogijas on olemas üks nähtus. Seda nähtust teatakse juba aegade algusest. Kuid see nähtus ei ole see millena teda siiani tuntakse. Selle nähtusega on mind võimalik puhastada.
Kahjuks ei ole siin maa peal spetsialiste, kes oskaksid seda nähtust õieti rakendada nii, et sellest oleks ka kasu. Samuti on selle psüüholoogilise nähtusega võimalik tõestada, et kõik eelnenu on tõsi.
Ma pean ju olema puhas, sest mida puhtam ma olen, sead suuremad on minu vaimsed võimed, nii siinses elus kui ka järgnevas elus. Kui ma olen puhas, alles siis olen ma:
Mina ise.
Kallid vanemad, mõelge hästi järele, mida Te minuga (lapsega) teete!




Vasta
#2
http://www.filosoft.ee/html_speller_et/
Minu rikutuse astmest vaadatuna tundub see jutt üks haige BS.
Vasta
#3
Levis sa ei peaa ju nogima ika asja pärasd.
Loe ja.. mõista-mõista Bleh
Vasta
#4
(12-03-2011, 21:47 )päikeseinsener Kirjutas: Levis sa ei peaa ju nogima ika asja pärasd.
Loe ja.. mõista-mõista Bleh
Ok, liiga karmilt ütlesin, aga mis keelel, see meelel või mis iganes, aga huvitav, et sellise pikkusega teksti sisse on osavalt mahutatud järgnev arv huvitavaid sõnu: minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu minu mina mina mina mina mina mina mina mina mina mina mina mina mina mina ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma mulle mulle mulle mulle mulle mulle mulle mulle mulle mul mul mul
Vasta
#5
Hea tähelepanek sinu poolt, kuigi seda polnud raske teha wink
Ausalt öeldes ei saa mina essugi aru mida tahetakse öelda.
Väga müstiline lugu..
Vasta
#6
Minu meelest tasub lugeda küll.
Vana hea "Haiguste ravi kontrollitud" - tunne tuli peale. wink Inimene tõesti teab ja tunnetab, aga väljendusviis ja -vorm on nagu on. Egoismi-mina siin jutus küll tunda polnud, samahästi oleks lugu võinud olla kolmandas isikus või sina-vormis.

Aga viimase lõigu suhtes (teaduslik uuring) olen äraootaval (et mitte öelda kahtleval) seisukohal.

Vasta
#7
Kalldunn!
Mulle paistab, et Sinu mõtetes on kusagil miski kaldesse läinud. Ja see on täiesti tavaline nähtus. Kallutus nimelt.

Arvad, et Sinu elu mõte seisneb Sinu karmavõlgade kustutamises.. Katsuks veits laiemalt mõelda. Võib-olla on sinu elu mõte hoopis meie Planeet Maa päästmine . Ja see poleks pooltki nii raske ülesanne.

Pealehakkamist Sul on ja selle üle on mul siiralt ülihea meel.
Vasta
#8
Kui inimesed elavad enamuse oma elust pimeduses ja siis äkki..........kellelegi näidatakse korra valgust(või ta vähemalt arvab, et nägi seda), siis on nägijate pildid küll sarnased, aga nägijate seletused ja arusaamad nähtust erinevad. See foorumgi ju kildude kokku koondamise kohana plaanitud. No üsna tõenäoliselt ma eksin, aga arvamus.
Vasta
#9
Ja siit üks mõte, mis vastab hästi küsimusele keda/mida uskuda. Iseennast ikka. Ise tunned, mis on õige.
Maailmas on 9,2 biljonit elus inimese hinge ja igalühel on oma elu(de) kogemus(ed), arusaamad, soovid, OMA tõde. Ja selles seisneb mitmekesisus.
Igati huvitav on teekond enda mõistmiseni (eks seegi tõlgendamise küsimus).

Suured tänud Kaldunn!
Palju armastust ja mõistmist Sulle ja sinu ümber.
Vasta
#10
(12-03-2011, 22:56 )Erfekt Kirjutas: .....Maailmas on kaheksa miljardit elus inimese hinge ja igalühel on oma ....
Ma arvan, et miljardiga nad ikka päris mööda ei pane.
http://www.census.gov/main/www/popclock.html
http://www.worldometers.info/population/
[Pilt: overpopulatonearthman.jpg]

Year
Population

1
200 million

1804
1 billion

1960
3 billion

1975
4 billion

1990
5.3 billion

1999
6 billion

2010
6.8 billion

2020
7.6 billion

2050
9.2 billion
Vasta
#11
Tõlkisin midagi, mis veidi teemaga haakub.

Seksuaalenergia, mis meist läbi voolab on palju rohkemat kui seks või mõtted seksfantaasiast. Seksuaalsus on kogemus elujõust materiaalses maailmas, eksisteerides meie materiaalsetes kehades.
Kõikjal sinu sees ja ümber on elu - kõik, mida näed ja tunned. Kõik, mida oled iial teadnud, on elu ise. Sinu teadvus on elu. Kõik see kogemus on ilming ühest loovast energiast, mis ilmutab end erinevatel energiasagedustel - ja seda taju valdkonnas. Sina ise, sinu kõige pisim osa on taju ise. Ja taju ei muutu kunagi. Taju jääb tühjaks, puhtaks ja jäävaks igal eluhetkel.
See on selle eluenergia ilming, mis muudab kuju, struktuuri, välimust ja ilmingut.
Niisiis pole seksuaalenergia üldsegi mitte lahus vaimsest energiast. Sinu mõtted pole üldsegi lahus vaimsusest. Kõik elu eksisteerib ühe energiana, kuigi inimese mõtlevat meelt on treenitud tingimuslikkusega, et panna uskuma lahusolu eksisteerimist. Inimmeelt on treenitud uskuma, et on lahusolevad sagedused, et on erinevad barjäärid; et eksisteerib kaugus asjade, objektide ja inimeste vahel ses maailmas.
Kuid tõde on, et on vaid üks energia. Jätkuv vool, jätkuv ookean, jätkuv energiaväli, milles me kõik oleme.
Pole vahemaad valguse energiate ja heli energiate vahel. See pole miski muu kui üks energia, mis muudab oma sagedust ja see pole miski muu kui füüsiliste tajude limiteering, et vastu võtta erinevaid võnkeid. Kuid kogu selle aja on see üks teadvus, loov teadvus, mis ilmutab enda väljendust elu energia erinevate sagedustega.
...

Allikas

Tubli levis, leidsid vea üles, parandasin ära Laugh Äkki leiad veel mõne? Smile
Vasta
#12
(13-03-2011, 16:47 )Erfekt Kirjutas: ....
Tubli levis, leidsid vea üles, parandasin ära Laugh Äkki leiad veel mõne? Smile
Ega ma norimise pärast, ma tõesti arvan, et see on piisavalt oluline number, kus miljardiga eksimine ei ole hea.
(13-03-2011, 16:47 )Erfekt Kirjutas: ..Maailmas on 9,2 biljonit elus inimese hinge..
Pole teada, et mis maailmast sa räägid, seega võib see tõsi olla, aga...
Meie planeedil on umbkaudu 6.9 miljardit inimest.
Edu!
[Pilt: overpopulation.jpg]
Vasta
#13
Tekst võiks olla loaetamas formaadis kuidagi. Raskesti kirjutatud lihtsad mõtted. Kui me oleks seksuaalsest energiast tekkind ning seksuaalse energiaga ka lõppeme, siis ei ole kuidagi olemas ei lõppu ega algust, sest seksuaalne energia on pidevalt muutumas ning erinevate inimeste vahel on erineva ühikuga seksuaalne energia. Samas kui me elame seksuaalse energia kulul mis peaks oleme põhiline resonantne energia, ehk energia mis on sageduslikult niivõrd kasvanud. Samas see aja jooksul ka väheneb ning vastavalt sellisele loogikale peaksime me seda ka kulutama. Kui võtta faktiks ka energia jäävusseaduse, mille kohaselt energia kandub ühelt kehalt teisele siis seksides kanname me oma nn seksuaalset energiat edasi ning tänapäevases kontekstis, kus palju seksi on vägagi normaalne peaksime meie eluiga lõppema juba väga noorelt sest seksuaalne energia kaob. Vanasti ei rajanenud majandus seksuaalsusel niivõrd palju kui tänapäeval ning vastavalt uuringutele oli ka seskuaased kokkupuuted eeskätt ikkagi järglaste saamiseks ning ei olnud mõeldav, et seksitakse mitu korda päevas naudingute pärast ja niivisi aastaid. Nüüd aga järeldus, rohkem seksi aga eluiga on hoopis tõusnud. Minumeelest on sellised jutud pastakast välja imetud mõtted. On küll energiad , kuid inimese hinge elujõuda ei saa mõõta seksuaalseenergiana, see on küll tagajärg, kuid mitte otsene energia. Võime seda lugeda kaudseks energiaks
Vasta
#14
(13-03-2011, 18:54 )levis Kirjutas: Pole teada, et mis maailmast sa räägid, seega võib see tõsi olla, aga...
Meie planeedil on umbkaudu 6.9 miljardit inimest.
Edu!

Siiski, tõlkele võiks selle võrra suuremat tähelepanu osutada.

Edu sulle ka!
Vasta
#15
kalldunn, lause sõnastus ja mõte ei ole selge! Pluss veel hulganisti kirjavigu. Poolest jutust ei saa ju aru! Ja mis: Aga se oht ei ole veel kaugelti möödas. - mille või kelle kohta see oleks?
Vasta
#16
(19-03-2011, 07:43 )kalldunn Kirjutas: mille või kelle kohta see oleks?
Lugege siit.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ar...6349&com=1

Kui te tahate kedagi aidata. Siis leiate alati õpetaja, kes õpetab teid kuidas sidata. Paiju se maksab, on õpetaja ja teie vaheline kokkulepe.

Mõtlesid ilmselt enda kommentaari seal.Päris huvitav.
Tekkis paar küsimust selle ülakorruse rahva kohta-Kes nad on,miks neid nii vähe on ja kuidas neid siis aidata saab.
Vasta
#17
Kui sa kaldunn ei kavatsegi neid asju rääkida, milleks siis kirjutada see- ups, teile veel vara. Kas sina oled need `teised´?
Vasta
#18
Vabandan aga Kaldunn Teie tekst on vahepeal kohutavalt vigane ja mõtted segased ega vasta kohati isegi loogikale, mida jälgivad isegi Piibel ja kogu mitte materjaalne maailm tervikuna. Igal inimesel on õigus oma arvamusele ja isiklikult arvan, et hinge energia on hoopis keerukam ja päris vastupidine sellele, mida kirjutasite. Sulgur-teooriaga olen nõus vaid juhul, kui inimene ennast surnuks seksib, siis on seks see, mis sulgeb ühe ringi ja seksiga algab ka teine ring. Võibolla tõesti pole valmis üheks selliseks tõeks, mida keegi püüab jagada, kuid nii nagu ajalugu põhineb ikkagi faktidel, võiks te ka millegile väheke rohkem toetuda.

Kust saite Teie oma valgustatuse ? Äkki väheke oleksite nõus kirjutama.
Vasta
#19
kaldunn, mis kujuga on see olevus keda te aitate?
Vasta
#20
Eks siin kommentaaridest on nii mõndagi juba välja lugeda. Ise suutsin natuke seda "sigri va migrit" lugeda ja ei suutnud palju. Mitte et mõte ise halb oleks olnud. Pigem sõnakasutuse pärast. Silma jäid kohe sellised märksõnad nagu mina ja seksuaalsus ja ülemise korruse "keegi" jne. Tundub pigem selline mõne "taime" poolt tekitatud eufooria või esimene arusaamise üritamine. Aga peab tunnustama julget sammu mõtted kirja panna ning eks elu annab vastuseid ja soovin jõudu edasi uurida. Karmasse ise ei tea uskuda muud kui elu ühte tahku kus öeldakse- tee head teistele ning see tuleb kaarega tagasi. Ja kui oled halba teinud, siis tuleb päev millal peab selle eest maksma ühel või teisel viisil. Tehke head-siis ei saa ka halb ligi. Lõpetada tuleks kindlasti ka halbade kommete või harjumuste ring vereliinis või perekonnas. (nt kui kedagi koheldi lapsena halvasti ei tohiks omi lapsi halvasti kohelda ainult selle vabandusega, et ta teistmoodi ei oska või ei taha)
Vasta
#21
Ma saan seda, mida endast saadan. Seepärast on mul motivatsioon saata selgeid ja puhtaid armastuse signaale või vähemalt püüelda selle poole.
Järgnevalt tõlkisin midagi. Puhtalt enda rõõmuks ja et keegi veel, näiteks kalldunn, osa saaks.
Ka leidsin huvitava ajakirjast Kolmas Silm 92.aasta vist. Seda ma ei saa jagada - praegu pole läheduses aga näiteks headuse kohta oli öeldud nii põhjapõnevalt, minu jaoks, et ma ei julgegi oma sõnadega seda siia kirja panna. Teate ju telefoni mängu tulemusi. Ühesõnaga see üks rahulolu küsimus ja upitamine, egode lepitamine ja kokkuleppeline enda-eest-peitumine ole. Ja mis minagi siin muud teen kui end upitan. Nii ehk naa.
Karma kohta oli öeldud, et igaühel tuleb ise oma teed käia, lasta rahus õppida.

Küll aga, minnes sügavuti karma teemasse või õigemini sellest edasi, siis siin on minu arvamus ja kogemus. Peaksin hoiatama, et mul pole teada-kuulda olevalt kellegi poolt luba või keeldu antud seda tõlget avalikustada. Seega on mul võim, kuid ma ei saa võtta vastutust teksti mõjude ees lugejale. Polnud mul soovi seda lühendada vms aga peaks olema arusaadav.
Nii palju siiski, et püüdlen justnimelt tõelise vabaduse ja võimaliku parima lahenduse poole.

1

Te usute ekslikult olevat end eraldi seisvad olendid - eraldi maailmast; eraldatud tegudega ja luues eraldiseisvast tahtest.
Kuid see on vaid vale arusaam, sest kui eemaldada valed kihid; samastumise vormiga- leiad tõelise enda, mis on ühendatud ja tervik; mis levib läbi kogu aja ja ruumi kui üks elav olend.
Sest see oledki Sina tõeliselt - nähtamatu, eraldamatu - üks ühendatud olend, mis loob ja elab ning kogeb kogu elu iseendas. See oled sina: Üksus; täielikkus; lahutamatus.
Selles enda kogemuses, mis on Sulle, kui piiratuna kogetud, eraldatud olendile kättesaadav - Sina praegu, sel samal hetkel, saad puudutada, tunda ja saada selleks üheks universaalseks teadvuseks.
Kuna kui Sa elad oma tõelise minana eraldatuse taga, sirgjoonelise mõtlemise -, aja taga - leiad end väljaspool karma seadusi.
Karma ise valitseb materiaalset maailma. See on aja seadus; kõikide asjade muutumise võimalus - aastaaegade muutumine, enda füüsilise keha, mõtete, tegude muutumine. Sest kõik muutuse võib lahterdada karma perspektiivi. See on sõna, millena seda oli mõeldud kasutama. Väljend, mis loodud valgustunud olendite poolt, seletamaks füüsilist maailma, milles end leidsid.

Muutus. Karma. Kuna see on loomulik. Loomulik materiaalse maailma väljendus oma muutuvates vormides; oma muutuvates värvides; selle kasvus ja kõdunemises. Karma. Rahulik termin. Lihtne termin oma loomuliku olekuga, mis voolab minema koos ajaga, et väljendada seda, mida saab enda ümber kogeda. Ilus sõna- karma.
Kuid ekslikult on aistimisvõimelised olendid võtnud välja karma termini ja end sellega identifitsserinud.
Nagu paljud teised teevad; nagu paljud inimesed ekslikult samastavad end sõnade vormi ja heliga - andes sellele suurema võimu kui vaja - on inimesed andnud karmale seletuse läbi samastumise. Põhinedes ühel endal materiaalses maailmas; ekslikult elades materiaalsete vormidena; elades materiaalsete asjade hulgas - samal ajal unustades, kaotades ühenduse oma igavese endaga. Muutumatu endaga - sellega, mis ta on puhta ja muutumatu teadvusena. Kuna kui Sa pöördud tagasi olemaks teadlik inimolend - täienisti ärkvel, täienisti teadvel sellest, mis see on; sellest, kes Sa oled; mis mõte on elul - eemaldad Sa karma sidemed oma olemusest.
Eemaldad piiratud tunded oma samastumisest inimolendiga. Inimolendina, kes eksisteerib lahusolevas maailmas lähtudes aja ja muutuste seadustest.
Kui sa end taaskord selle muutumatu olendina ära tunned siis karma seadused; muutuste reeglid enam ei kehti. Sest karma on ilmingu vormide kirjeldus, see pole kunagi mõeldud samastumiseks - samastumiseks põhjuse ja tagajärjega; sellega, mis sa mõtled end olevat; saadus sellest, mis Sa kunagi kauges minevikus olid.

Jah - muutuste reaalsus on, et minevik liigub tulevikku, kuid see kõik ilmub nähtavale ses igaveses hetkes, igaveses nüüd- kogemuses. Sest pole mingit tõelist aega; on üksnes muutus igaveses hetkes. Mitte muutus ühes endas vaid muutus Ühe teadvuse vormides, endas. Mitte, et Üks ise muutub vaid vormid Ühe sees võtavad ette uusi ilminguid.
Sest see on sinu olemus - igavene olend kogemas karmat, kuid sellega mitte samastudes selleks, et end defineerida. Defineerimaks seda, miks Üks käitub viisil, kuidas ta käitub. Miks üks mõtleb viisil nagu ta mõtleb; miks üks on see piiratud olend. Kuna need on vale-arusaamad. Need on usu arusaamad, mis tulevad kui lood enda identifikatsiooni, mis eksisteerib piiratud olendina piiratud ajas.
Kuna karma piiride eemaldamine ei vii sind väljapoole sinu materiaalsest elust: selle asemel ta vabastab sind samastumisest Sinu materiaalse vormiga endana. Olles midagi muud sellest, mis see tõeliselt on - liiklus- ja infovahend Sinu ilmingu jaoks siin. Tajutav, millest Sina oled suuteline vastu võtma materiaalset maailma. Sest see pole sina. See pole kunagi mõeldud endaga segi ajamiseks.
Karma seadused kehtivad muutuvas maailmas. Sest see on vaid termin. Termin väljendamaks muutuvuse lugu; vormi muutust kuid mitte põhjust ja tagajärge, mis põhineb erineval inimolendil. Kuna maailm ümberringi on hakanud samastuma end piirangutega. Samastumine piirangutega toob kaasa sünnipärase, sisemise kaanatuse, kuna Sina ise oled piiranguteta olend. Oled puhas ja täielik teadvus ent samastumine millegi muuga kui see, tekitab sinus puuduliku tunde. Jätab sulle mitte-täieliku tunde. Puuduse tunde.
See vajaduse tunne, usk eraldatavusse - neid on inimesed ekslikult pidanud karmaks, öeldes "ma tunnen nii nagu ma tunnen selle tõttu, kuidas oli minevikus; ma tunnen puudust, sest see inimene tegi mulle midagi; ma tunnen puudust, kuna tegin eelmises elus valed otsused; ma pole täielik, sest asjaolud pole juhtunud nii nagu võinuks."

2

Kuid materiaalsuse tõde on - sa ei tunne puudust mitte asja(olu)de vormi muutumise tõttu. Isegi kui kõik materiaalne maailm muutuks, et kohanduda Sinu vajadustega, tunneksid ikkagi endas tühjust, kuna oled samastunud muutuvuse endaga. Oled samastunud karmaga justkui oleks see sina. Oled samastunud inimkehaga, mis on igavesti muutuv; mis väljendab loomises karmat. Kuid see, kes Sa oled, on väljaspool karma tasakaalu.
Jah, karma võib endiselt jätkuda, et valitseda materiaalse maailma tagajärgi, sest karma on termin, mis väljendab muutusi. Ja materiaalne maailm muutub alati. Kuid sina ise - see, kes sa tõeliselt oled univeraalse teadlikkusena; teadlikkusena sinu füüsilises kehas; võib jääda karmaseadustest väljapoole; võib jääda väljapooole kannatustest, mis tuleneb samastumisest materiaalse maailma iseloomuga.
Niisiis tuleb sul lõpetada oma samastumine muutuvate vormidega. Sul tuleb neist aru saada selliselt, mis nad tõeliselt on - karma väljendused. Need on muutuste väljendused. Võime muutuda, kohanduda; valguse ja heli liikumine, Sinu ümber olevate vormide sulandumist ja muutumist. Kuid mitte sina kui teadvus. Jah, vormid omanduvad sinus. Jah, vormid on üks ja sama igavese lättega. Kuid sa pead teadma, et sa pole üldsegi piiratud vormide poolt sinu teadvuses; vormide poolt ilmuvas loodus. Kuna sina ise oled vormid kuid veel tähtsam on, veel täielikumalt oled sa vormid ja teadvus; oled kõige olemas oleva elu totaalsus; oled teadvus mis loob ja hoiab ülal kogu materiaalset maailma. Sa oled elu ise. Niisiis, miks end samastada? Miks piirata end karma reeglitega ümbritsetud olendiks? Piiratud kannatama kui materiaalne maailm muutub soovimatul moel? Piiratud kannatama kui oled kunagi midagi väga ihaldanud, soovinud, on läinud täide ning on siis taas sinu kogemusest läinud? Piiratud kannatama vale samastumise tõttu; vale enesetunnetuse tõttu.
Niisiis me kutsume sind tagasi pöörduma oma tõelise teadlikkuse juurde, mis Sa tegelikult oled. Jäädes lihtsalt endaks, lastes oma ideedel sellest, mis maailm on, ära langeda.
Anna endale vabadus, mis tuleb mitte-samastumisega, langetades mõttelised kontseptsioonid ja ideed ning sa leiad end materiaalses maailmas produktiivsemana. Leiad end olevat õnnelikum, rohkema aja, suurema ruumi ja täielikkuse tundega. Leiad, et sinu suhted on läinud kergeks. Leiad, et Su elu on nauditavam. Sest kui Sa oled langetanud samastumise samastumisega (identifitseerimisega); samastumise piiravate kontseptsioonidega, annad endale vabaduse lihtsalt olla. Vabaduse olla nagu oled, lubades väljenduse endast läbi voolata, et nautida kogu elu.
Sest karma iseenesest on kohustav, siduv; see paelub samastumise tõttu terminiga, mis polnud mõeldud sind isiksustama. Sest see oli sõna, mis oli mõeldud terminina, mis väljendas muutumise ilu, mida võib tõdeda Ühe ümber kui ta kõnnib läbi elu sellel planeedil- selles vormide ruumis. See polnud mõeldud samastamiseks, mõeldes, et oled oma mineviku tulemus. Sest kuidas saad sa olla? Kuna sa pole miski muu kui igavene teadvus, mis loob, hoiab ülal, säilitab ja muudab kogu elu kogemust.

Allikas saadaval youtubeis 1 ja 2
Vasta
#22
Isiklikult ei usu Karmasse. Arvan, et pole hullemat Põrgut, kui see mida me ise endale loome. See on pigem vaba tahe, mida Me enesele ei tunnista. Loome toimub siin ja praegu. Enne siia sündimist valmistame Me ise ette pinnase, kus kasvada ja mida soovime kogeda. See on minu arvamus.
Vasta
#23
Karmaga seoses on jäänud meelde, et 2012 kui tuleb uus ajastu, siis edasi pidid pääsema need, kellel ei ole karma võlga. Kuna karma on seotud materiaalsusega siis uude ajastusse ei saa need kellel on karma võlg. Ei tea täpselt kas materiaalsed võlad on siis, rahalised või varalised sõltuvused või miskit muu. Aga see proua Dolores Cannon tundub olevat teadlik nendest asjadest kuna on hüpnotisöör, psühholoog ja ekstrasenss. Intervjuu kus ta mainib karmavõlga tuleb natuke otsida aga arvan et tema või shamaan "väike vanaema" seda väitis. Link ise intervjuuga on SIIN.
Vasta
#24
Kas see tähendab: ... kellel on eluaseme laen, see ei pääse edasi? Absurd!?
Vasta
#25
Tere! Minu nimi on Ilo ja ma olen kontakler. Ma saavutan kontkti igasuguste asjadega. Ja nüüd ma avaldaks teilegi ühe saladuse, siseringis, mida ma kuulsin ühelt Inglilt! Nimelt tõesti on meie armas planeet vahetamas sagedust ja tõesti-tõesti saavad üle minna ainult need kes on materiaalsusest vabad (Sest materiaalsus hoiab oma seisva energiaga inimest kinni) Kuid pole hullu, inglid on arvestanud sellega, et suur osa inimestest on mateeriaga kinni. Siin tulengi välja mina. Kandke oma raha ja varandus minu arvele ja te olete plaksti sellest seisvast energiast vaba ja saate edasi paradiisi. Ah, et mis minust saab? Jah... ma pean kahjuks ennast ohverdama ja külluses elama, aga ma elan üle... peaasi, et te, mu kallid õed ja vennad, paradiisi saaks! Ma olen nõus end ohverdama!

PS: Pangakonto nr. saab u2u teel.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat