Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis toimub inimestega?
#26
Mind viimase kolme päeva jooksul vaevanud sellised vaevused, nagu eelnevalt ühe lätlase kohta siin teemas välja toodi. Süda teeb nö trikke ja täiesti rahulolekus. Ise olen sealjuures positiivsem ja optimistlikum kui varem - ei teagi ausalt öeldes miks. Võib-olla on mingid pusletükid paika loksunud lihtsalt ja hetkel nii mõnegis suhtes tunnen, et üks uks on sulgumas ja uus avanemas. Ootame-näeme.
Vasta
#27
Aja kuluga on midagi lahti möödunud aasta septembrist alates. Tunnen seda soses tööga. Kiirustades ei tööta,aga aega kulub vähem. Hajameelsemaks olen ka läinud. Pidevalt on tunne, et tegelen täiesti mõtetute asjadega. Suur tahtmine on tsivilisatsioon maha jätta ja kuhugi kaugele ära minna. Tööl käimine on mõnel päeval täiesti vastunäidustatud. Alates veebruarist oleme tütrega hakanud nägema sarmaseid unenägusid, samadel öödel.
Vasta
#28
Endal ka vahepleal nagu süda puperdaks või igatahes väga kahtlane on. Tõesti ei tea, kas midagi hakkab toimuma või on see lihtsalt juhuste kokkulangemine, eks näeme mis saama hakkab.
Vasta
#29
Ka minul on täiesti seletamatud unehäired, põhimõtteliselt olin kolm kuud järjest üleval. Pidasin seda raseduse kõrvalnähuks, aga nüüd tuleb välja, et paljudel imelikke probleeme. Abikaasa on hakanud sööma nagu linnupojuke.

Ahjaa, ajakadu on ka silmnähtavalt märgatav, nagu siin paljudel teistelgi. Ja mitte ainult, et päev tundub lühike, vaid üldse päevad lippavad kuidagi väga kiirelt mööda.
Vasta
#30
Ma sellepärast küsisin, kuna energiakeha tegi sellist tantsu,nagu oleks midagi valesti.Hiljem läksingi täiesti elutusse -tehnilisse maailma.Seesamune maailm tegigi mind rahutuks.

Jah muidugi see kamm käib ammu,vägapalju on siia segatud ka erinevad olendid.Rääkides ühe tuttavaga sellest toimuvast, on võimalik ,et üritatakse üle tõmmata juba inimesi, kuigi see on puhtalt meie teooria.

Vasta
#31
(05-03-2011, 17:22 )DaamValges Kirjutas: Ahjaa, ajakadu on ka silmnähtavalt märgatav, nagu siin paljudel teistelgi. Ja mitte ainult, et päev tundub lühike, vaid üldse päevad lippavad kuidagi väga kiirelt mööda.

Kui mul talved nii kiirelt mööduksid, oleks ma ehk õnnelikum Smile Mul on viimastel aastatel paraku nii, et suved tunduvad vaid lühikese, õndsa unenäona ja talved venivad oi oi kui pikalt. Võiks olla vastupidi - talved mööduda kiirelt ja suved venida häääästi pikaks.

Vasta
#32
Eriteenistused(USAs)olevat täiskuu ajal suuremas valmisolekus?Olen jälginud ja tunda saanud ,et on olemas teatav teatav täiskuu mõju inimolevusele...müstika...

Aga see kinnitab väikeste(?) energiate mõju inimolevusele.
Vasta
#33
(06-03-2011, 19:16 )Loogik Kirjutas: Aga see kinnitab väikeste(?) energiate mõju inimolevusele.

Jah inimolevus võiks ükskord hakata aru saama, et tema ei ole "kõige - kõige" siin universumis. Ja see on hea. Sest väikesed energiad ei saa ju olla halvad - miks nad peaksid? Ja inimene kes ei tahagi sellest aru saada ei ole mitte halb vaid ta lihtsalt elab enda heaolu nimel wink
Vasta
#34
Mina olen oma universumi kese.Mina olen loonud selle universumi oma tunnete ja mõtetega. Täpselt niikaua kui ma suudan hoida oma universumit korrapärasena ja tasakaalus,ei juhtu midagi. Kui aga tulevad mingid muud "võõrad" energiad kasvõi näiteks sinu universumist,tuleb mul need "paika panna" või "panevad nemad minu paika".
"Nõrku juhivad planeedid,tugev juhib planeete". Kui ma midagi sassi ei aja siis just nii ütles Gunnar Aarma. Ja veel ütles ta "Ma poleks jõudnud kunagi nii kaugele kui ma poleks egoist".
Kui õiget "jumalat" tuleb otsida enda seest,siis sa oled siiski ju millegi kese?
Ja kui minu universum on tasakaalus,siis saan sellega ka tasakaalustada ennast ümbritsevaid universume,mis üheskoos moodustavad lõpmatuse.
Kogu selle jutuga tahtsin öelda,et igaüks peaks püüdlema sinnapoole,et mingid väikesed energiad ei mõjutaks tema hetkeseisundit.
Vasta
#35
(06-03-2011, 21:44 )alar Kirjutas: Mina olen oma universumi kese.Mina olen loonud selle universumi oma tunnete ja mõtetega. Täpselt niikaua kui ma suudan hoida oma universumit korrapärasena ja tasakaalus,ei juhtu midagi. Kui aga tulevad mingid muud "võõrad" energiad kasvõi näiteks sinu universumist,tuleb mul need "paika panna" või "panevad nemad minu paika".
"Nõrku juhivad planeedid,tugev juhib planeete". Kui ma midagi sassi ei aja siis just nii ütles Gunnar Aarma. Ja veel ütles ta "Ma poleks jõudnud kunagi nii kaugele kui ma poleks egoist".
Kui õiget "jumalat" tuleb otsida enda seest,siis sa oled siiski ju millegi kese?
Ja kui minu universum on tasakaalus,siis saan sellega ka tasakaalustada ennast ümbritsevaid universume,mis üheskoos moodustavad lõpmatuse.
Kogu selle jutuga tahtsin öelda,et igaüks peaks püüdlema sinnapoole,et mingid väikesed energiad ei mõjutaks tema hetkeseisundit.

Mina soovitaksin usaldada energiat lihtsalt, siis ei teki sul võimalust kohtudagi nende sinu nimetatud "väikeste energiatega"
Vasta
#36
Olen ka ise varasemalt märganud selliseid "veidi nihkes" energiaid, ent nüüd julgen kindlalt väita, et need siiski toimivad personaalsel tasandil, st. igal inimesel eraldi ja erineval ajal. Vahel lihtsalt satuvad säärased sündmused ühele ajale ja siis resoneeruvad, muud ei miskit.

Vasta
#37
Mul näiteks on peavalud iga jumala kuu alguses, ütleme 2-4 kuupäev.
Mitte üks rohi ega vedelik ei aita. Nüüd olen juba ära harjunud, lihtsalt
see päev ei aja ennast voodist püstigi ja kannatan ära. Hakkab peavalu
muide kohe hommikul silmad lahti tehes. Kestab 1-2 päeva.
Vasta
#38
(07-03-2011, 19:30 )päikeseinsener Kirjutas: Mul näiteks on peavalud iga jumala kuu alguses, ütleme 2-4 kuupäev.
Mitte üks rohi ega vedelik ei aita. Nüüd olen juba ära harjunud, lihtsalt
see päev ei aja ennast voodist püstigi ja kannatan ära. Hakkab peavalu
muide kohe hommikul silmad lahti tehes. Kestab 1-2 päeva.

Mulle meenus ka nüüd, et 1-2 kuupäeva lähistel, ärgates püsti tõuestes oli hommiku lambist 1-2 tundi kestev peavalu, väga imelik ikka :O.
Vasta
#39
Peavaludega on mul samuti probleeme viimasel ajal, ei ole tugev see peavalu kuid selline ikkagi häiriv tavaliselt päevapeale see nagu hajub aga selline uimane ja suht tühi tunne ja mis on veel lisaks sellega tulnud, et mõttes nagu tahaks kõike teha aga meeletu laiskus on peal lihtsalt ei viitsi midagi teha.

Ja muidugi on imelikud probleemid unega, öösiti ärkan umbes kahe tunni tagant ülesse ja jälle mingi aja tagant jään magama aga mis on huvitav viimasel aja see, et näen selliseid klippe unenägudest, et näiteks kaks tundi näen üht und siis ärkan ja jään mingi aja pärast magama ja näen teis , täiesti teisugust und ja nii terve öö ja hommikul kella viie aeg ärkan ülesse ja enam magama ei tahagi jääda sest tunnen, et sellel pole mõtet, panen käima teleka ja eesti tv peale seal on raadio ja kuulan seda ja ńii need ööd on mul viimasel ajal möödunud. Stress ise arvan, et olla ei saa aga samas ei tea ka mis seda stressi peaks tekitama, sest iseenesest on meil kõik ok !
Vasta
#40
Ei oska kahjuks sellest stressist eriti kaasa räägita,
aga olen lugenud, et asi tegelikult suht salakaval.
Ise arvad, et kõik Ok, aga tuleb välja, et oled juba
pikemat aega põdenud. No midagi taolist ühesõnaga.

Unenägudega on minul selline värk, et varem nägin
neid ikka väga harva, nüüd iga öö. Tegelt kõik see
moos hakkas mul selle aasta algusest. Nii see peavalu
kamm kui ka need unenäod. Isegi seest nagu tunneks,
et ees on muutuste aeg. Mõned hämmastavad nägemused
on ka tekkinud. Näiteks ükspäev nägin tänaval jalutades
vastu tulevate inimeste südameid, mis tukslesid.
Narkot ei tarbi, alkot ka mitte, nii et...
Ah jaa, meeletu igatsus on looduse järgi. Ma pean silmas
metsas kondamist. Täitsa selline tunne on peal, et saadan
kõik kukele ja lähen ära metsa elama.
Või peaks hullumajja hoopis pileti broneerima wink
Vasta
#41
Siis võib vabalt Sind metsa saata, ilma et see imelikult kõlaks Laugh Aga tegelikult on ju ka võimalus kokkutulekule näiteks kobida, ka üks nö metsaüritus Smile
Vasta
#42
(07-03-2011, 23:04 )PiziIngliito Kirjutas: Siis võib vabalt Sind metsa saata, ilma et see imelikult kõlaks Laugh Aga tegelikult on ju ka võimalus kokkutulekule näiteks kobida, ka üks nö metsaüritus Smile

Te ei kujuta ette kui valus mulle see on, et sinna kohale
end venitada ei saa, tõsiselt. Ma isegi enam ei loe toda teemat,
sest see teeks justkui haiget. Ja siin Iirimaal metsi paraku peaaegu
pole, sest inglased "importisid" siinse metsa kõik maha kunagi.
Sellepärast muide iirlased inglasi vihkavadki.

Vasta
#43
Teemaväline küll aga-
ega Suurbritannias on vist vähe neid rahvaid, kes inglasi armastaks.
Suht hiljutine (u 1990date) teema Walesis: rikkad Londonlased ostsid Walesi rannaääresetest linnadest meeletult kinnisvara kokku, mistõttu sealne kinnisvara hind tõusis mühinal ja kohalikud ei jaksanud enam ise kodu soetadagi. Seepärast käivitati isegi mitteametlik inglaste väljapeksmisagitatsioon (mitte füüsiline).
Kujutan ette, et Iirimaal võis sama asi olla.
Vasta
#44
No Iirimaa ja UK suhedest võiks täiesti eraldi teema kunagi teha.
Vandenõulastel oleks siin materjali aastateks.
Eriti mis puudutab Põhja-Iirimaad.
Ainus asi mis viimase 200 aasta jooksul nende vahel positiivset
on toimunud, ongi vist see, kui mingitel aastatel iirlased
näljasurmast päästeti. (ei mäleta hetkel peast mis aastal see oli)
Vasta
#45
Minu mäletamist mööda oli midagi 19. saj, II poolel. Siis levis mingi kartulihaigus ja kuna tolleaegne Iiri toitus enamasti kartulist, siis nälg võttis pea miljon iirlast. Inglaste abi võis tõenäoliselt olla, aga ma ei ole selle kohta lugenud.
Vasta
#46
(07-03-2011, 23:54 )jooshik Kirjutas: Minu mäletamist mööda oli midagi 19. saj, II poolel. Siis levis mingi kartulihaigus ja kuna tolleaegne Iiri toitus enamasti kartulist, siis nälg võttis pea miljon iirlast. Inglaste abi võis tõenäoliselt olla, aga ma ei ole selle kohta lugenud.


Just just, umbes see aeg ja umbes nii ta oli.
Inglased andsid iirlastele siis maisi ja "vastutasuks"
raiusid Iirimaa metsad maha. Kunagi sai seda teemat
uuritud ja puuritud, aga va pea ei tuleta meelde.
Vasta
#47
See, mis teiega toimub on suuresti massipsühhoos. Inimene on niivõrd targalt rumal, et suudab oma mõistusega niivõrd palju, et isegi mõistus ei kujuta seda ette. See on isegi teadusliku aluspõhja leidnud. Mida rohkem te siin oma muutustest räägite, seda rohkem muutuseid toimub teie peas. See on nagu sõnade viirus, mis nakatab teisi. Kõik mida te sisestate endale ongi nii. Mitte, et ma ei usuks muutustesse aastal 2012 ja tean ka asju, mida ei tasuks rääkida, kuid praegu paljud veel pingutavad üle ning ei ole kõik nii erilised ega tunneta midagi enamat, kui ületöötamist ja psühhoosi tagajärgi, kuid on loomulikult ka erandeid. Ise te enda maailma kujundate ning asjad on ja tihti kipuvad ka juhtuma nii nagu te neid ette kujutate. Seega on kõigil pm õigus just selline maailm luua. Võite proovida näiteks sisendada, et kõik läheb aastal 2012 paremaks ning sagedused muutuvad nii, et kehal on värskem hingata ning valgustus toob uut elujõudu ning ei mingeid peavalusid jne- peagi tunnete ennast palju paremini.
Vasta
#48
(08-03-2011, 00:52 )TDK Kirjutas: Mitte, et ma ei usuks muutustesse aastal 2012 ja tean ka asju, mida ei tasuks rääkida....

Khmm, aga miks ei tasuks rääkida?
Vasta
#49
(08-03-2011, 10:41 )skip128 Kirjutas:
(08-03-2011, 00:52 )TDK Kirjutas: Mitte, et ma ei usuks muutustesse aastal 2012 ja tean ka asju, mida ei tasuks rääkida....

Khmm, aga miks ei tasuks rääkida?

Jah, tahaks just seda kuulda, mida ei tasuks rääkida Laugh.
Vasta
#50
Selleks foorum siin ongi, siin räägime sellest, mida mujal ei räägi. Sooviks küll kuulda TDK!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis see on ?? tristeza 9 4,889 05-10-2011, 09:39
Viimane postitus: Raksha
  Mis see on? Zeera 25 9,641 17-05-2009, 14:58
Viimane postitus: Zeera
  Kell, mis tunnetab negatiivset energiat THOR-00 30 10,691 26-03-2009, 17:21
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat