• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 56
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erakonnad rahva kallal
#1
Teema hakkas painama juba ammu, para-web'ist just konkreetselt seda teemat pole avastanud.
On küll mainimisi, väljaütlemisi jmt. kuid kõik see on jupikestena laiali nii, et süsteem tervikuna
välja ei paista. Jupikestena kaootiliselt paiknev info on aga tugev vaid nii kaua kuni see, kellele ta
kahjulikult mõjub, pole teda avastanud. Aga samas on ta korrastamata kujul jälle suht kasutu.
Paremaks mõistmiseks sobib siia hästi üks näide reaalsest elust.

On meil selline isik nagu hr. Toomas Alatalu. Läbinisti punane nii ENSV-s kui EV-s. Aga
nõukogude ajal tegi tema ühe sõukse vea, et korjas ajakirjanduses (ikka nõukogude omas)
avaldatud andmed rakettide kohta ühte tabelisse. Hulk, hind või mis iganes andmed mis tol
ajal saada olid. Selline teene oli aga karuteene, sest tabelist vaatas vastu hoopis teine
pilt kui levitatavatest propagandajuttudest. Tegelikult eksis ta veel ühe asjaga - näitas,
et andmeid on võimalik tabelisse korjata ja et siis võib kogupilt oluliselt muutuda.
Pahandust oli tal selle pärast üksjagu, kuigi just midagi hullu temaga ei juhtunudki.

Minul mingite tabelite koostamise kava ei ole, pole selliseid andmeidki mida sinna korjata.
Aga ühtkomateist silmahakanut tahaks küll ühte patta kokku koguda. Viimaseks tõukeks uue
teema tegemiseks sai Leena poolt loodud Savisaare-teema. Läksin teda privasse hurjutama - et
miks ta valis märklauaks just ühe isiku kui tegelikult on mäda kogu süsteem. Edgar Savisaar
on ju vaid üks Lohe peadest.. aga lugege ise. Teksti on pisut rõhutatud või kärbitud, kuid
midagi olulist pole välja jäetud.
Ja et kõik selge oleks - Leenalt on luba tema tsiteerimiseks.

* * *
nokitseja Kirjutas:
(13-01-2011, 14:03 )Leena Kirjutas:
(12-01-2011, 20:53 )excubitoris Kirjutas: Ja muideks
Kui jälgida uudiseid Venemaalt siis paljuski jätab Putja just oligarhide vastast võitlust.
Eesti keelne press seda eriti ei kajasta, kuid meenutagem või Hodorkovski lugu - see mees
kasutas vist kõiki võtteid raamatust "Kuidas minust sai valitseja", kuid Putja tõmbas nii
tema kui ka mitmed teised liistule - näiteks ka Berezovski kes mängis suurt Borja kaasvõitlejat,
kuid samas oli üks peamisi tema maha kiskujaid ning oligarhidele vabad käed andjatest.
Minu jaoks meenutab see ülekantuna meile - tsirkus kesk ja reformi vahel käivast tegevusest.
(ühesugused mõlemad)

Tere, Leena!
Kirjutasin järgneva algselt avaliku postitusena, aga sain aru, et see oleks räigevõitu
surveavaldus. Ma ei taha Su teemat kaaperdada, aga samas ei tahaks niisama lihtsalt uut
ka juurde teha, sest näen teemaisikut tõesti vaid ühe osana suurest probleemist. Loodan,
et mõistad mind.

Lõpuks ometi jõudsid ka asja tuumani - just nimelt nii! - nad kõik on ühesugused!
Minu küsimuse tagamõtteks oligi soov teada saada miks räägid vaid ühest isikust,
kas tõesti ei näe tervikut? Selgus, et näed küll.
Kõik lugesid excubitoris'e tõsist postitust ja noogutasid kaasa - jah, õige küll,
tüübid on ringkaitses. Aga ilmselt ei tekkinud kellelgi seejuures "liigseid" küsimusi,
sest jätkati ikka vana lauluga - Keskerakond on nii ja Reformierakond on naa.

Mõlemad (ja mitte ainult nemad) on samast kännust ja ajavad samu võsusid, seega ka
ühte ja sama Eesti-vaenulikku poliitikat. Pole mingit tähtsust kus pool kändu üks
või teine võsu kasvab, juured sihivad ikkagi Eesti omariikluse vundamenti, et seda
lõhki ajada.

Ja seejuures lõhub neist igaüks Eestit ning Eesti omariiklust järjekondlalt vastavalt oma
hetkevõimalustele.
Vaadete ja käitumismallide vastuolud on näilised, ka NLKP-s käis kõva sisemine madistamine.

Probleem, mis on mind kammitsenud enam kui aasta (ja ühtlasi takistanud para-webi
hüvanguks midagi tegemast), hakkab lahenema. Aga selle probleemiga tegelemise käigus
sain kinnituse, et erakonnad on kohalike omavalitsuste kõige suuremad vaenlased.
Tallinnas on võimul olnud mitmed erakonnad ja kõik nad on mahitanud kelme ja sulisid!
Selleni, et tegemist pole nö. tavalise korruptsiooniga, jõuame ka varsti.

Teema-isik (st. E.Savisaar - n.) on vaid üks Lohe paljudest peadest, seega - kui oled
tõesti Eesti patrioot, siis kutsun Sind üles teemat muutma ja harutama erakondade ning
omavalitsuste suhteid.
See on teema, kus mina näen vandenõud, mida Su esmapostituses mainitud pole.

Kas keegi suudab mulle ära seletada milleks on vaja omavalitsustel erakondi ehk
kodanike ühendusi, mille ainukeseks majanduslikuks saavutuseks on enda riigi tissi
külge imemine?

Mina pole siiani suutnud ühtki mõistlikku selgitust välja mõelda.
Vastupidist aga küll - erakondadel on omavalitsusi väga vaja.

nokitseja

* * *

nokitseja Kirjutas:
Leena Kirjutas:Tere nokitseja.

Mis puutub asja tuumani jõudmist, siis see, et kõik on ühesugused on minu teadvuses
juba väga pikka aega. Tegemist on tõesti lohe ühe peaga....kuid miks just selline teema
sai minu poolt tehtud siis üheks põhjuseks kartsin korraga mitme erakonna lahkamist
minevat lihtsalt läbuks. Kartsin, et siia tekib laiaulatsulik müra - a la nää nemad
teevad ka ja teevad palju rohkem.
Arusaadav

Leena Kirjutas:Seda kirja lugedes olen veendunud, et oleme väga paljus sama meelt.
Palun paku uus pealkirja sõnastus, muudan pealkirja ära ja ilmselt panen ka kui võib
kas terve või siis osa sellest kirjast esimesse posti koos selgitusega lisaks.
Seda selleks, et oleks pealkirja muutus ka teistele arusaadav. Või on see rumal mõte?

Ausalt öeldes ei ole pealkirja üle veel mõelnud, lihtsalt tekkis mõte, et suht viljatu (sic! wink
Edgari materdamise asemel peaks üritama toda kõnealust kändu välja juurida.
Või siis vähemalt näitama, et kõik see kamp on tegelikult üks ja seesama pere.

Sinu teema, nii et vaata ise kui provotseeriva pealkirja paned.

Mina kaklen Tallinna linnaga varsti juba aastajagu, ise nad selle esile kutsusid
ja mina polnud ka kade vastama.
Inimestega rääkimine, arhiivides ja inetis tuhnimine andis tõenduse oletusele,
et kohaliku omavalitsuse jaoks on erakond nagu rändtirtsude parv viljapõllule.
Lisaks rikub ära ka palju seni ausaks jäänud ametnikke.
Seega veelgi hullem kui majavamm.

nokitseja

* * *

Kuna Savisaare-teema edasi läks ja oma elu elama hakkas ning mina erakondade osa
kohalikes omavalitsustes ikkagi vandenõuks pean, siis saigi uus teema tehtud.
Väidan, et kohalikud omavalitsused on Riigikogu-valimisvõitluses allajäänud
erakondadele nö. maskeeritud talvitumispaikadeks ning preemiaks võidukate
erakondade allastme funktsionäridele.
Väidan ka, et kohalikud omavalitsused on erakondade kätte antud rahva juhtimiseks
suuraudade ja kägistava kaelarihmaga. Ehk rahvas peab nagunii maksma ja parasiite
ülal pidama.

Nii, prooviks nüüd emotsioonivabalt.

Alustaks sellest, et kohe peale väidetavat nõukogude võimu peatamist alustati
ettevalmistusi võõrastele soodsate tingimuste loomiseks kohalike arvelt.
(Kui päris aus olla, siis tegelikult mitte loomiseks, vaid kinnistamiseks
- eeltöö oli juba tehtud. Aga sellest, et nõukogude võim pole kuhugi kadunud,
kunagi edaspidi).
Ei ole mina siiani aru saanud mis õigusega peaks isik saama otsustada selle
riigi asju kus ta elab, kui ta seejuures ei taha olla selle riigi kodanik.
Veel praegu kehtib ainukese piiranguna nõue 5-aastase kohapeal elamise kohta.
Et elab siin natuke aega, keerab käki kokku ja siis tõmbab leelet..
See, et ülejäänud Euroopas nii tehakse, pole õigustus.

1.
Kas on mingeid mõistlikke põhjendusi sellele, et võõrad peaksid saama meie asju otsustada
meie arvelt?
Aga kõik erakonnad olid seda meelt, et võõrastel on eesõigus. See oli nende ühine otsus.

2.
Kas on mingeid veenvaid põhjendusi erakondade osale kohalikes omavalitsustes?
Küsin, sest mina pole ühtegi leidnud.
Vasta
#2
Mõned teemakohased killukesed, korjatud meie oma foorumilt:

excubitoris:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid111274
(24-12-2010, 08:06 )excubitoris Kirjutas: Esiteks - on juba olemas koht kuhu poliitpartide ja poliitjahimeeste poolt sooritatud kuriteod kogutakse.
Neil kellel midagi lisada soovitaksin ühendust võtta ja täiendada seda lehekülge ning mitte unustada siis
selle levitamist massidesse - Virtuaalvangla.


Ilo:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid111341
(25-12-2010, 17:12 )Ilo Kirjutas: Paar asja millest kõik peaks aru saama.
Poliitikud, kes etendavad meile demokraatiat on tööriistad kellel ei ole "kõrgemat teadmist" selle kohta
mida nad peavad tegema. (Samuti nagu ei ole haamril ja sael - Juhtiv jõud haamri ja sae taga on see,
kes neid käsitleb)

Savisaar (Sirp), Ansip (Vasar), Ilves (Haamer) ja muud ampelmannid on kõik ühe puu
viljad, kes teenivad samat isandat.
Poliitilised mängud ja korrputsioonid mis "välja ilmumad" teatud kuupäevadele on välja kavandatud etendused
rahvale, et nood jookseks ringiratast ja ei näeks mida püütakse peita.

Tähelepanu+näide;
Miks enne suuri pühasi alati juhtub mingi "õnnetus", rünnak või ilmub päevavalgele mingi sepitsus?
Et inimesed pühade ajal, peomeeleolus, elaks selle välja ja peale püha tööle minnes ei mõtleks selle peale.
Sest mõtlev ori on ohtlik.


Ivo.L:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid115727
(11-02-2011, 14:57 )Ivo.L Kirjutas: ...
Mõjuagendid ei tõmba tihti avalikult niite, vaid istuvad erakondade tagatubades ja suunavad nende tegevust, saades selleks kõrgemalt juhtnööre.
...
Oleks ülimalt naiivne arvata, et Eestis on vaid vähesed seotud Venemaa huvide realiseerimisega ja seda ainult üksikute parteide tasanditel. Või et Kremlis pole mõeldud Eesti sisemisele ülevõtmisele. Lisaks poliitikale võivad mõjuagendid tegutseda ka ärimaailmas ja panganduses, et pakkuda vajadusel „omadele“ rahalist toetust või avaldada survet erakonna rahastajana näiteks valitsuse liikmetele.
...



Vastuseta küsimuste nimekiri:

1. Kas on mingeid mõistlikke põhjendusi sellele, et Eesti Vabariigis on mittekodanikel õigus otsustada kohalikke asju?
2. Kas on mingeid veenvaid põhjendusi erakondade juhtivale ja määravale osale kohalikes omavalitsustes?
Vasta
#3
1. EI
2. EI
Vasta
#4
Üks postkasti potsatanud sõnumitest:

Tsitaat:Lugesin sinu tehtud teemat ja olles aastaid seda Eesti poliitika elu uurinud selgub, et demokraatia ainsaks
eesmärgiks on saanud: osta endale parimaid seadusi, mida raha eest saab.
Tõid väga huvitavad näited välja aga ma usun, et tänaseks päevaks pole enam kellegile saladus, et eesti riik
on kontrollimatuks muutunud.
Rahva otsustusvõime läbi süsteemi on sisuliselt 0.5 % ehk teisi sõnu pole vahet, kas valid parema või vasaku
poole partei, tagatubades otsustatakse juba kohtade jagamine ära.
Ning kui ei õnnestu seda legaalselt teha siis võltsitakse tulemusi.
Olen kindel, et tulevad valimised on juba ettevõltsitud, miks muidu ma näen sellist enesekindlust poliitikute
nägudes.
Ehk siis vastus, miks eestis elu nii halb on võrdub sellega, et süsteem ise loob piirangud ja üritab luua
"uue inimese", kelle manipuleerimine oleks võimalikult lihtne.
ENSV pole kadunud kuhugi, see on vaid ühest vormist teise läinud olen seda juba viimased 10.a tähele pannud.
Eriti kummalisena tundus mulle idee anda Ronald Reaganile tema auks mõnele Tallinna tänavale tema nimi.
Aga oot, kes oli Reagan? Ameerika president? USSR lõhkuja? Paljud ei tea, et Reagan oli 33 soti riituse
vabamüürlane ja kurikuulsa Boheemia klubi liige (fotod tõestuseks sellest olemas) kuid miks peaks Eesti riik
andma sellisele mehele tema auks lausa terve tänava?
Usun, et see pole juhuslik ja selle taga on võib nii esoteerilist kui ka teistsugused põhimõtted/põhjused.

Soovitaks vaadata filmi: Lindsay Williams: What the Elite speaks.
Vabalt kätte saadav ka youtubes ja Googel videotes. Minu arust saab sealt juba aimu, mida eesti jaoks
plaanitakse laiemas skaalas,kuigi otseselt baltikumi seal ei mainita aga tegu on väga tõsiselt võetava
teosega minu arust.


Ning järg sellele:
Tsitaat:
nokitseja Kirjutas:Tere!

Minu mure on tegelikult kaheosaline:
1. Eesti Vabariik on kontrolli all ja kindla käega juhitud, kahjuks mitte eesti rahva poolt.
2. Parasiidid kas kurnavad peremeeslooma jõuetuks või isegi tapavad.
Kuna rahvas on üsna jõuetuks jäänud, siis pole meil tegemist looduses laialt levinud sümbioosi,
vaid lihtsalt kahjulike parasiitidega.
Sümbioos oleks tõenäoliselt ainus reaalne lahendus, st. nn. juhid tuleb samuti tööle panna.
Rahva heaks.

Kas ma võin Su kirja nime mainimata avaldada või tsiteerida?
nokitseja

Omalt poolt vastuseks:
1. Olen nõus, maailma finantseliit ja nende kaasajooksikud on Eesti muutnud NWO (New World order) paradiisiks.
2. Kui hukkub peremees, hukkub ka parasiit kui parasiit endale uut peremees ei leia kelle küljes edasi elada.
Ei saa rääkida sümbioosist Globalistidega, ükstapuha kus maailma otsas nad ka ei tegutseks, on tulemus
ühiskondade laostumine ja häving.
Lihtsalt riigi aparatuuri ülalpidamine ja maksukoormiste tasumine on üle mõistuse suur ja minu mõte on olnud,
et kuhu läheb 57% riigi tuludest??? Kus on see must auk,mida tuleb täita??

Luban vabalt avaldada ja tsiteerida kui sobib.

Minu seisukoht on endine - kuna nagunii on kõik kokku üks ja seesama kamp, on kohtade jagamine tähtis ainult
asjaosalistele - et kes seekord jagamiskraani juurde saab.

Väide sümbioosi võimatusest on tõsisem, ise pole selles asjas veel mingile selgusele jõudnud, ehk on keegi
seda põhjalikumalt analüüsinud ja ennast mingisugusele kaugusele juurelnud?

Riigi tulude kulutamisest puudub mul ülevaade, samuti puudub see kohalike omavalitsuste tuludest-kuludest.
Aga just kohalike omavalitsuste raha-asjades sorkimist kavatsesingi selles teemas alustada, kuna sealtkaudu
on võimalik erakondade kasulikkust-kahjulikkust tõestada või ümber lükata. Võib ju olla, et mul on vale mulje
või lihtsalt luulud.
Siin küll juba kõlas kinnitus, et kohalikele omavalitsustele pole erakondi vaja, aga see oli vaid üks hääl ja
teiseks on lahtine veel erakondade kahjulikkuse osa. Selleski küsimuses olen endiselt vandenõuteooria kütkes.
Vasta
#5
Tsitaat:Lihtsalt riigi aparatuuri ülalpidamine ja maksukoormiste tasumine on üle mõistuse suur ja minu mõte on olnud,
et kuhu läheb 57% riigi tuludest??? Kus on see must auk,mida tuleb täita??


Ülimalt lihtsustatult - Eesti Panka, et tasuda krooni/euro "käibekulud".
Vasta
#6
Natuke offtopic aga,mis eelpool kõneleja arvab,kui peaks juhtuma selline asi,et euro satub vabalangusse??
Sisuliselt siis pole ega saa olema mingeid vahendeid seda "musta auku" enam täita?
Vasta
#7
Erakonnad rahva kallal!

ÕIGUSRIIK on idee, universaalne idee ja see hõlmab eranditult kõiki riike siin maamunal!
Kohalikus orja-v. nende pidajate riigis esindab Õigusriiki VALITSUS - kes siis kogub makse
ja jälgib/vastutab SEADUSTEST kinnipidamise eest. Muud ülesannet valitsusel pole.

SEADUSED on Õigusriigi omad ja neil on vähe ühist riigiga kus neid parajasti rakendatakse.
Viimases oleme ka oma kogemuse saanud, kui tuleb "tont teab kust ja kurat teab miks" seadus
v. selle eelnõu.

... kui ma ei eksi. Esialgu.
Vasta
#8
Natuke teemasse ka,mis sobib tänast olukorda eestis iseloomustama:
Kuidas statistikaga mängida ehk kuidas asju ilustada
Jutt käib ühendriikide kohta aga palju see meie omast siis ikka erineb.
Vasta
#9
Tere!
Väga hea teema. Aitäh, Nokitseja!
Kui siit ka midagi suurt ja ilusat välja kasvaks, oleks super. Miks asjad on nii nagu nad on, me põhimõtteliselt teame kõik. Kuidas ja kas aga oleks võimalik meil kaasa rääkida, et elu ka natukene paremaks muutuks? Usun, et lootusetuid olukordi siiki ei ole olemas.
Minu arvamusel on praegune parteide süsteem ainult demokraatia mängimine. Valikut tõepoolest ei ole. Kui, siis ainult kahest või enamast halvast parema valimine ja ikka ei või kindel olla, et said selle, mille valisid.
Vasta
#10
Jätsin spetsiaalselt üle kontrollimata kohaliku omavalitsuse ametliku definitsiooni, et vaadata kas ja
kui palju ning mil moel see sõnapaar ise enda kohta selgitusi jagab.
Kui hilisemal ametliku versiooniga võrdlemisel peaks ilmnema erinevusi, oleks see ka heaks materjaliks
ühe või teise vaatenurga probleemide harutamisel.

Kohalik tähendab üsna ilmselt riigist väiksemat haldusüksust, Oma tähendab, et volitused on piiratud
selle haldusüksuse ulatusega ja Valitsus tähendab peremeest selles haldusüksuses.

Seega on ta pädev valitsema tema hallataval territooriumil selles ulatuses, mille riik talle jätab.
Et vähemalt nime poolest on meil demokraatia, jätame keisri poolt määratud valitsejad vaatlusest välja ja
eeldame, et valitseja on demokraatlikult valitud.

Seaduse kohaselt ongi nii - valitseja on oma juhtpositsiooni saanud demokraatlikul teel, kuid ometi ilmneb
karjuv vastuolu, kuna valitsejaks on partei või siis koalitsioon.
Mis omakorda tähendab seda, et tegemist ei ole enam kohaliku omavalitsusega, vaid mingi kohalikust
tasandist kõrgemal ja kaugemal asuva võimu huvidest lähtuva juhtimisega.
Lihtsamalt öeldes on kohalikud omaenda asjade otsustamise õigusest nagu muuseas peaaegu ilma jäetud.
Peaaegu, sest sõltuvalt kohast ja inimestest võib parteil puududa huvi kohalike asjade vastu või võim oma
mõningate üksikute liikmete üle.

Nüüd lubatud nakitsemine raha-asjades.
Kohalik omavalitsus vajab selleks, et kohalikke protsesse mõjutada ja üldse midagi juhtida, ressursse.
Kuna KOV pole seaduse silmis äriettevõte, on ainukesteks võimalusteks annetused ja maksud. Annetustest
saame tavaliselt teada siis, kui keegi on saanud ja ülejäänud (k.a. KOV) ilma jäänud.
Aga et KOV pole eraülikool, mille toimimist saab tagada ka vaid annetuste kaudu, siis on põhiliseks raha
saamise meetodiks ikkagi maksude kogumine.

Siin on aga jälle üks nüanss - kuna KOV pole äriettevõte, mille teenust kohalikud ostavad, vaid pigem
justkui MTÜ, mida kohalikud oma ühisvara haldamiseks nö. liikmemaksude kaudu ülal peavad, siis on
kohalikud ühtlasi oma KOV-i osanikud. Ehk teisisõnu omanikud, kohaliku ühisvara kaasomanikud.
Ja siit tulenebki teine karjuv vastuolu - minul kui omanikul puudub võimalus kontrollida kuhu ja kuidas
minu raha on kulutatud.
Ma tõesti ei taha saada pakkide viisi aruandeid ja ma ei taha ka teada mitu miljonit on kulutatud
näiteks lume äraveole. Ma tahan õigust näha vastavaid arveid, mida minu kui omaniku eest peidetakse
ärisaladuse taha.

Oleks vist üsna kummaline kui poes antaks ostutšekkide asemel kuuaruanded selle kohta kui palju on
kulutatud toidu- või muude kaupade eest tasumiseks, kusjuures tasujal pole õrnematki aimu sellest mis
asi kui palju konkreetselt maksis.
Ajal kui praktiliselt kõik andmed on "v kompjutere", ei ole mingit põhjendust vastava võimaluse loomisest
kõrvalehiilimiseks, sest:
Kohalikul omavalitsusel ei saa olla ärisaladusi, vastasel juhul on tegu korruptsiooniga selle kõige
ehedamal kujul!

Kohalikule omavalitsusele teenuseid osutaval firmal saab loomulikult olla ärisaladusi, kuid mitte suhetes KOV-ga!

Jälgin huviga teema põliseestlaste liikumine ja selle vaimsus arenemist, küllap on paljud varemgi juurelnud
selle üle mida tuleks ette võtta, mida peaks tegema, et asjad õiges suunas liikuma saada. Ühe toetava
lisavõimalusena pakun, et paralleelselt oleks hea ja õige lahutada erakonnad kohalikest omavalitsustest,
see oleks üldise toetuse saamiseks midagi laiemalt mõistetavamat ja paneks võimurid hoopis teise, ebasoodsasse
seisu senise ülbe üleoleku asemel.
Vasta
#11
Mtü-s vastutab demokraatlikult juhatuse liikmeks valitud liige, oma isikliku varaga kogu mtü varalise käekäigu eest. Samuti kaasneb isiklik kaasvastutus, teiste juhatuse liikmete osas, kui leping ei ole määratletud liikmete haldusalad.

Kas KOV-is ka isiklik vastutus?- ei tea olevat!
Vasta
#12
(20-02-2011, 10:53 )maalane Kirjutas: Mtü-s vastutab demokraatlikult juhatuse liikmeks valitud liige, oma isikliku varaga kogu mtü varalise käekäigu eest. Samuti kaasneb isiklik kaasvastutus, teiste juhatuse liikmete osas, kui leping ei ole määratletud liikmete haldusalad.

Kas KOV-is ka isiklik vastutus?- ei tea olevat!

Vuohh!
Jõudsidki õigesse kohta välja. Asjapulkadel peab olema isiklik vastutus, mitte poliitiline.
Praegugi Mart Laar muudkui pakub lepingut, aga vaid ikkagi sellesama mittemidagimaksva poliitilise vastutusega.
Vasta
#13
(20-02-2011, 02:49 )nokitseja Kirjutas: oleks hea ja õige lahutada erakonnad kohalikest omavalitsustest,

Selle mõtte poolt hääletan lausa kahe käegaSmile
Vasta
#14
Mtü ja äriühingu põhimõtteline erinevus on see, et äri võib üksi ajada aga klassikalise Mtü puhul on vajalik ühiste huvidega inimeste olemasolu. Et asi sujuks mõistuspäraselt , pole ju vaja karjas joosta, seetõttu nähakse ette, et valitakse oma rühmitusele eestkõneleja. ( juhatuse liige). Juhatuses lubab seadus olla mitte rohkem kui 5. a. Siis peab vahetama eestkõnelejaid.

Eestkõneleja ülesanne on ühiste huvide eest seista. Hea eestkõneleja annab pidevalt tagasisidet huvigrupi liikmetele MEIE käekäigust. Oluline on, et kõik huvigrupi liikmed oleks võrdselt motiveeritud. Tegu ju siiski ühiste huvidega, ei saagi ju teisiti mõelda !

Kui aga peale valimist eestkõneleja ei pea oluliseks oma huvigrupiga suhelda, siis heal juhul kutsutakse ta tagasi. Halvemal juhul, kui MTÜ liikmetel puudub kindel visioon, motivatsioon asja suhtes ja kui eestkõneleja(d) ei ürita ka huvigrupile rahaliste vahendite selgust luua, võib Mtü liige alati mtü-st välja astuda. Ja sellisel kujul juhitud Mtü-st jooksevad inimesed lihtsalt laiali. (Jääb ainult juhatus) Mtü-s on aga liikmeid väga vaja. (Liikmemaksud ja muud panused). Seetõttu pole mõtet Mtü-d luua selleks et kellestki üle sõita.
Vasta
#15
(20-02-2011, 12:29 )maalane Kirjutas: Mtü ja äriühingu põhimõtteline erinevus on see, et äri võib üksi ajada aga klassikalise Mtü puhul on vajalik ühiste huvidega inimeste olemasolu.
...
Seetõttu pole mõtet Mtü-d luua selleks et kellestki üle sõita.

Ikka veel unine?
Kirjutasin, et KOV on justkui MTÜ, sest äriettevõte ta ei ole.
KOV sooritab küll mõningaid ärilisi operatsioone, kuid mitte kasumitaotluse eesmärgil.
Vähemalt ei ole see tema loomise ja tegutsemise aluseks.
Vasta
#16
Nokitseja, Ja-jah. Ma pidasin silmas, et erakonnad ja tihti ka KOV inimesega ei arvesta.
Vasta
#17
Arvan, et meil on liiga palju igasuguseid KOVe. Alustaksin näiteks linna osavalitsuste likvideerimisest.
Siis liidaks kokku hunniku valdu - näiteks nii pindala kui elanike arvu mingi suhte järgi - ja seadustaks
selle, et vallad oleksid äriühingu õigustes MTÜ-d. Ehk siis laias laastus paneks käime sellise haldus
süsteemi millega alustas oma eluteed ja vägagi edukalt USA. Kas me peale seda suudame siis ka oma
Vabariiki hoida sõltub juba meist ja mitte kellestki muust. Ameeriklased ei suutnud, kuid praegusel ajal
on näha ärkamise tunnuseid ning võib veel juhtuda, et ka seal TAASTATAKSE Vabariik nagu ka siin.
Vasta
#18
Kallis töötab mul Eedenis ja pani seal sellist huvitavat asja tähele:

Laupäeval oli seal olnud mingi erakondade reklaami kampaania ja pidu, tants ja trall, inimesed "rõõmsad ja õnnelikud",
aga mis ta poes tähele pani oli see, et inimesed, kes sealt kaudu tulid olid tavapärasemast rohkem hirmunud, eriti kui neid kõnetada,
jooksid kiiresti poest minema ja nii edasi.

Vasta
#19
See läheb nüüd erakondlikust poliitikast veidi kõrvale, aga mina olen märganud ja oma nahal kogenud, et mul tekib ka poes tahtmine kiiresti lahkuda, kui müüjad kipuvad mind kõnetama. Neil on suur soov mulle midagi müüa, sest nende palganumber sõltub (paljudes kohtades) poe käibest. Teine suur soov on neil mulle midagi soovitada või küsida, kas ma vajan abi. Kui ma vajan abi, siis ma küsin julgesti. Kui ma tahan midagi osta, siis selleks ma sinna ju tulingi. Mulle ei meeldi, kui ma ei saa rahus ringi vaadata, ilma uurivat pilku kuklas tundmata ja häirib, kui keegi mulle tiivad laiali "peale lendab". Ehk need inimesed laupäeval seal Eedenis olid juba selle "rõõmsa ja õnneliku" reklaamikampaania poolt pehmeks tehtud ja pakkumistest küllastunud. (Seda muidugi juhul, kui neid kõnetati kontekstis, millest ma oma vahelepõiget alustasin).
Vasta
#20
Lugupeetavad vaidlejad, kohalikele omavalitsustele eesti tingimustes, kus osades piirkondades on kuni 90 protsenti mitte eestlasi, väga suurt võimu anda pole mõistlik, sealt võib tekkida riik riigis nagu Edik Suur üritab kilulinnas ja laiemalt Põhja Eestis teha.
Samuti pole mõistlik valdu ühendada ja suuremaid omavalitsusi luua niikaua kuni maal veel Põhja Eestis eestlased elavad, see tasakaalustab valimistel rahvulikku tasakaalu.
Kultuurautonoomia võtaks eesti riigil käest põhiliste maavarade piirkonna, kuhu esimesena kunagine impeerium oma rahva kohale sõidutas.
Seetõttu tuleb valida kahest halvast parem, säilitada võimalikult suur keskvõim kõikide piirkondade üle, sest välisriikide kodanikud veel keskvõimu ja riigikogu ei vali.
Otsene ilmalik võimupüüe ongi vene seltskonnas ilmalikst tasandist kolinud vene riigikiriku Õigeusu maile ja nüüd püütakse usuvabaduse sildi alt omale võimalikult suurt pappide võimu kasutusse saada. Meil ju suured piirkonnad eestikeelseid vene õigeusklikke, Saaremaa ja setud näiteks.
Tahame parimat, aga näe valida tuleb halvem, et sealt tagalast veel kavalam turja ei kargaks.
Vasta
#21
Keeruline teema, isegi ei tea mida kirjutada. Nokitseja soovi, lüüa erakonnad KOV`st välja - toetan! Igatahes.
VS. postitusel on oma tõsine iva sees, tõepoolest - kui soovime Eestimaad muuta Alutunguska-Tjoshevaks! ...siis
tuld! Mina seda ei soovi ja paljas mõte sellest ajab mind natuke iiveldama, siis natuke...
Kui palju peaks valdu siin Eesti-Liivimaal olema? - no nii palju, et lähimasse kohalikku omavlitsusse ei tuleks jalgsi
rohkem, kui kaks tundi, siis umb. üheksa kilomeetrit. Mida rohkem valdu, seda parem! Viimane tähendaks ka seda, et
maapiirkonnad taasasustatakse. Muidu on nii, et valla nimekirjas on seitse eidekest, neli taati ja kümmekond
elukutselist "mitte karsklast"! Pole siis mingi ime, et samas vallas on "toita" terve laudatäis erakonnaparte!
Vasta
#22
(20-02-2011, 16:48 )excubitoris Kirjutas: Arvan, et meil on liiga palju igasuguseid KOVe. Alustaksin näiteks linna osavalitsuste likvideerimisest.
Siis liidaks kokku hunniku valdu - näiteks nii pindala kui elanike arvu mingi suhte järgi - ja seadustaks
selle, et vallad oleksid äriühingu õigustes MTÜ-d. Ehk siis laias laastus paneks käime sellise haldus
süsteemi millega alustas oma eluteed ja vägagi edukalt USA. Kas me peale seda suudame siis ka oma
Vabariiki hoida sõltub juba meist ja mitte kellestki muust. Ameeriklased ei suutnud, kuid praegusel ajal
on näha ärkamise tunnuseid ning võib veel juhtuda, et ka seal TAASTATAKSE Vabariik nagu ka siin.

Maja lammutamine on muidugi kõige kindlam - sinna majja pole satikatel enam asja.
Aga natuke liiga radikaalne mu meelest ja meie kliimas on mingit peavarju siiski vaja.

Tomimismudel on järgmine sügava järelemõtlemise koht; mingi ärimudel peab muidugi olema, kuid selline,
mis välistaks hetkekasust (ja mis veelgi hullem - kellegi isiklikust hetkekasust) ajendatud otsused.
Et ei peaks perioodiliselt sõdima karstiala lõhkujatega ja hiiemägede lagastamise või muude kenjaalsustega.

USA eeskuju assotsieerub minul pigem sellega kuidas ei peaks asju tegema - liiga palju on seal suure hurraaga
kraavi aetud. Untsu on läinud ka kõik see, mis on siin USA eeskujul tehtud. Mida aasta edasi, seda hullemini.
Vasta
#23
Oligi jutt USAst kui vabariigist mis kehtis kuni aastani 1913 millal seal pankurid saavutasid võimutäiuse.
Seal edasi on asi läinud ainult allamäge mis annab ka meil tunda - tegijad ju samad.
Vasta
#24
(21-02-2011, 23:20 )Ott Sama Kirjutas: ...
Kui palju peaks valdu siin Eesti-Liivimaal olema? - no nii palju, et lähimasse kohalikku omavlitsusse ei tuleks jalgsi
rohkem, kui kaks tundi, siis umb. üheksa kilomeetrit. Mida rohkem valdu, seda parem! Viimane tähendaks ka seda, et
maapiirkonnad taasasustatakse. Muidu on nii, et valla nimekirjas on seitse eidekest, neli taati ja kümmekond
elukutselist "mitte karsklast"! Pole siis mingi ime, et samas vallas on "toita" terve laudatäis erakonnaparte!

Hea, ilus ja odav - aeg-ajalt siiski juhtub, et need kolm omadust esinevad üheskoos. Harva, kuid siiski.
Rohkem KOV-e, st. inimeste suhted riigiga otsesemad ja vahetumad - see on hea ja kindlasti aitab maad taaselustada.
Samas oleksid selliste vallakeste võimalused-ressursid veelgi piiratumad kui praegu. Ilmselt hakkavad ka kontrastid, mis
ju praegugi üpris suured, olema hulga suuremad. Asjapulki ju ka rohkem vaja. Variante muidugi on, aga esiteks vajab
see teema pikka ja põhjalikku mõlgutamist ning teiseks pole nagunii seni võimalik midagi korda seada-saada kuni kohalikku
elu määravad erakonnad.
Siuke arutlus siis mu peas virrvarritamas.
(22-02-2011, 00:48 )excubitoris Kirjutas: Oligi jutt USAst kui vabariigist mis kehtis kuni aastani 1913 millal seal pankurid saavutasid võimutäiuse.
Seal edasi on asi läinud ainult allamäge mis annab ka meil tunda - tegijad ju samad.

Aga räägi siis, ilmselgelt tead rohkem kui räägid. Ehk on ses loos vajalikke terakesi ja ehk langeb mõni ka viljakale pinnasele.
Minu pilt USA-st on kahjuks halltoonidega must-valge ja aiman ka silmaklappide piirjooni oma nägemisväljas.
Et siis USA algsele edukusele pani põhja saksakeelne ja töökas osa, mis hiljem lahustati sisserännete abil ja mille osalus on
hoolikalt maha vaikitud. Et ei paistaks silma protsess, mis algas juba mitmesaja aasta eest esmakordselt just USA-s ja mis
nüüd ka Euroopas eriti kõvasti probleeme tekitab.
Vasta
#25
(21-02-2011, 11:28 )VironShaman Kirjutas: Lugupeetavad vaidlejad, kohalikele omavalitsustele eesti tingimustes, kus osades piirkondades on kuni 90 protsenti mitte eestlasi, väga suurt võimu anda pole mõistlik, sealt võib tekkida riik riigis nagu Edik Suur üritab kilulinnas ja laiemalt Põhja Eestis teha.
...
Tahame parimat, aga näe valida tuleb halvem, et sealt tagalast veel kavalam turja ei kargaks.

Ah et kohalikud omavalitsused langeksid siis impeeriumi järglase otsese mõju alla? Võimalik, kuid see
paistaks siis ka selgemalt välja ja võimaldaks adekvaatseid meetmeid. Praegune olukord on nagu tatt,
mis ebameeldivalt muudkui venib ja venib ning kõikemäärivalt läbi immutab. Ootan hirmuga seda päeva,
mil teatatakse ametlikult ja avalikult, et integratsioon kukkus läbi sel põhjusel, et üritati vales suunas
ja nüüd pööratakse protsess õigesse suunda.

Narva volikogu peab jätkuvalt eesti keeles toime tulema (33) 27.07.2004 16:43 BNS

Narva linnavõimud ei saanud riigilt õigust kasutada vene keelt omavalitsuse ametliku töökeelena, kuid
haridus- ja teadusministeerium leiab, et suuline keelekasutus võiks jääda volikogu enda otsustada.
...
Ministeerium selgitas, et haldusmenetluse seaduse vastuvõtmisega täiendati keeleseaduse 8. paragrahvi uute
lõigetega, mis lubavad kasutada riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutusega suhtlemisel poolte kokkuleppel
peale eesti keele ka teisi keeli.

«Sellega on tagatud eesti keelt mittevaldavate isikute suhtlemine neile sobivas keeles,» kirjutasid
haridus- ja teadusministeeriumi esindajad Narva linnavolikogule.

Narva linnavolikogu taotluses tehti ettepanek algatada kohaliku omavalitsuse korralduse seaduse muutmine,
mis võimaldaks volikogul viia läbi istungeid ka vene keeles.

Varasem seaduse redaktsioon ei reguleerinud istungite keelt, kuid 2002. aasta sügisel jõustunud kohaliku
omavalitsuse korralduse seaduse kohaselt toimuvad volikogu ja valitsuse istungid eesti keeles.
Narva praegust keeleolukorda arvestades võib selle täitmine ministeeriumi hinnangul olla võimalik ainult
vormiliselt.

Samas leidis haridus- ja teadusministeerium, et otsuse vähemuskeelse enamusega omavalitsuse volikogu
istungite suulise keelekasutuse kohta võiks jätta volikogu pädevusse.

Seaduses tuleks sätestada (! n.) õigusaktide, istungite protokollide ja otsuste eestikeelse avalikustamise
kohustus ning kohustus tagada muus keeles peetavate ettekannete ja sõnavõttude tõlge eesti keelde.

Ministeerium nentis ühtlasi, et Narvas ei ole praegu selge, kuidas kavatsetakse tagada eesti keele kui
esimese ajaajamiskeele paralleelne kasutus.

Narva linnavolikogu esimees Mihhail Stalnuhhin teatas BNSile, et ministeeriumi seisukoht suulise
keelekasutuse kohta on tervitatav.

«See on just see, mida oleme oma pöördumisega taotlenud,» ütles Stalnuhhin. Ta lisas, et juba aastaid
toimub kogu dokumentatsiooni vormistamine Narvas riigikeeles.

«Seetõttu võin väita, et kõik, mida soovisime oma pöördumisega saavutada, anda võimalus Narva linnavolikogule
ise endale vabalt valida suuliste esinemiste keel, on saavutatud,» rääkis ta.

Kui valitsus kiidab Stalnuhhini sõnul heaks vastavad parandusettepanekud keeleseaduses ja kohaliku
omavalitsuse korralduse seaduses, on kogu probleem lahendatud.

Narva linnavolikogu on vene keelele asjaajamiskeele õigusi nõudnud kolmel korral, 1995. aasta aprillis ja
2002. aasta novembris. Ka siis ei leidnud ettepanek toetust.

Ajakirjanduse andmetel peab Narva linnavolikogu topeltistungeid: esimene on mitteametlik ja toimub vene keeles,
seal arutatakse peamisi otsuseid. Eestikeelsel istungil vormistatakse otsused vaid ametlikult.

Mihhail Stalnuhhin. Allikas: Vikipeedia

Mihhail Stalnuhhin (sündinud 15. septembril 1961 Tartus) on Eesti poliitik, alates 2003 Narva linnavolikogu esimees.
Ta kuulub Eesti Keskerakonda.

Mihhail Stalnuhhin on olnud Narva Linnavolikogu liige 1994 – 1995, 1999 – 2003 ning alates 2003 linnavolikogu esimees.
Oli IX ning X Riigikogu liige.
Valiti 2007 isikumandaadiga XI Riigikogusse, kuid loobus tööst Riigikogus Narva Linnavolikogu kasuks.



Hr. Stalnuhhin sai taoliste ettepanekutega välja tulla vaid erakonna liikmena.
Linnarahva poolt palgatud ametnikuna poleks tal selleks mingit võimalust olnud, sest vastavalt
ametijuhendile poleks nii tema kui teisedki kaasametnikud saanud kandideeridagi oma praegustele
kohtadele.
On küll olnud petmise juhtumeid, kuid sellised tulevad kiiresti välja. Lisaks veel vaid nii palju:
Kui isik pole võimeline õppima ära kohalikku keelt, siis kahtlen sügavalt tema üldises võimekuses.
Kui isik ei taha rääkida kohalikku keelt, siis on see tema õigus, kuid mitte kohalikus omavalitsuses.

Keskerakond hoidvat neid tüüpe taltsatena - vale puha, õige erakonna toel läheb asi aeglaselt kuid kindlalt õiges suunas.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 56
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti rahva meeleavaldused Toompeal 2021 Maario 14 3,501 06-05-2021, 17:38
Viimane postitus: xcad
  Seame sisse Eesti Rahva tänumedali ancien 4 3,132 08-08-2008, 07:51
Viimane postitus: lepa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat