•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 22
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euroopa tulevik on muhameedlus!
#76
Ega siin pole midagi imestada, see on täitsa loogiline. Kas teile ei tundu, et islamiusk on kuidagi orjameelsem?
Tänapäev, oma suurte muutustega, liigub reipalt Hiina majandusmudeli suunas, kus põhiväärtuseks on kuulekas odav tööjõud. Loomulik, et ettevõtjad soovivad seda odavus-orjustrendi süvendada, arendada ja seadustada. Siin Euroopas ja Eestis on see kujunenud juba süsteemiks. Loomulikult seda eitatakse ning peidetakse seda a la teineteisest möödarääkimiste ja suhtlusprobleemide taha, aga fakt jääb faktiks - tööjõud, tuleb iga hinnaga odavaks muuta ja selle nimel on käiku läinud kõik alatud võtted! Moslemid, kui suht-koht sobiv alternatiiv, on järelikult "wellcome" rahvas kelle abil ehk õnnestub
manipuleerida tööjõuturuga ja "kanaliseerida see kanalisatsiooni". Asjal on ka kergelt irooniline positiivne mõju - "võrdse kohtlemise volinikud" ja feministid muudetakse liignaisteks!
Vasta
#77
(28-01-2011, 13:30 )Ott Sama Kirjutas: Kas teile ei tundu, et islamiusk on kuidagi orjameelsem?

Ei oska öelda. Väga orjameelseid on palju ka kristlaste seas. Kui loete Jaan Õunapuu "Sinu teejuht ristiusku" - siis saate teada, kui orjameelne võib üldse olla üks kristlane. Ei, raamatu autor pole seda usku - tema väidab lihtsalt, et pani raamatusse need kirjad, mida talle üks fanaatik üsna pikka aega saatis.
Islami eelis kristluse ees tundub olevat pigem see, et kui kristlus alandab inimesed orjadeks olenemata soolisest kuuluvusest, siis islam annab meestele ülemvõimu naiste üle. Kunagi käis meiegi meediast läbi uudis, et Itaalias olla mehi hakanud massiliselt islamiusku astuma - põhjuseks töidki need mehed just selle, et nad ei saa piisavalt palju seksi.

Vasta
#78
Loen ja loen, mida teadjad inimesed on siia kirjutanud. Puhta teoreetikud, keegi teist pole moslemit oma silmaga näinud. Kellelgi teist pole aimugi kuidas ja millest need oinad tegelikult mõtlevad. Nende peas on kolm asja: riis,raha ja koraan. Kui nende peas ongi mingi mõte, siis ainult see kuidas kedagi ära kasutades rohkem ja lihtsamalt raha teenida. Nende hingamis organ on tagumik. Elu kulgeb palvekorrast palvekorrani ja nii viis korda päevas. Enamus nendest on koolis käinud ainult selleks, et omas keeles koraani lugema õppida.
Kõigile nendele tarkadele raamatutele lisaks ja vahelduseks võite lugeda ka Nawal El Saadawi `The fall of the imam`. Või ei loobita kedagi kividega surnuks!? Moslemi mees pole kunagi milleski süüdi. Kõiges on süüdi naine.
Ma pole rassist,pole kunagi olnud,aga moslemitega koos elades muutud paratamatult rohkemal või vähemal määral rassistiks. Moslemid ei muutu. Nad ootavad, et maailm muutuks. Märgid näitavad, et maailm hakkab muutuma.
Päikest Teile kõigile.
Vasta
#79
(28-01-2011, 21:41 )Digitaria Kirjutas: Loen ja loen, mida teadjad inimesed on siia kirjutanud. Puhta teoreetikud, keegi teist pole moslemit oma silmaga näinud.

Karm üldistus. Aga jah, too välja ahjualuse ja moslemi võrdlus siia mingi tabelina. Oleks hea endalgi lugeda. Ja seda siiralt.
Vasta
#80
Kallis Leena!
Ma näen moslemeid iga päev, Ma suhtlen nendega igapäev tööl olles. Ma tean mida räägin. Kui nad Sulle nii armsad on, siis võin Sind ka mõne "kena noormehega" tuttavaks ka teha.
Vasta
#81
Üks asjakohane video:
http://www.youtube.com/watch?v=IEkelAsmcf4
Et islamimaailma viha ära hoida, peedistatakse meie oma kohalikku rahvast.

http://www.youtube.com/watch?v=zZtc2ma2GEQ
Olukorrast Rootsis.
Vasta
#82
(28-01-2011, 21:58 )Digitaria Kirjutas: Kallis Leena!
Ma näen moslemeid iga päev, Ma suhtlen nendega igapäev tööl olles. Ma tean mida räägin. Kui nad Sulle nii armsad on, siis võin Sind ka mõne "kena noormehega" tuttavaks ka teha.

Wow. Kust see armsus välja paistis? Ka mina olen neid piisavalt palju näinud. Seega jäi ilmselt midagi kuskilt arusaamatuks? Äkki mõtled korra veel võrdluse üle konksninadega? Juhul kui sa ise konksnina ei ole.
Vasta
#83
Avaldasin ainult oma arvamust. Millest Sa nii põlema läksid?
Vasta
#84
(28-01-2011, 21:41 )Digitaria Kirjutas: Loen ja loen, mida teadjad inimesed on siia kirjutanud. Puhta teoreetikud, keegi teist pole moslemit oma silmaga näinud.

Mõned ikka on ja on ka lugenud nende seisukohtade taustast. Muidu laias laastus sinu arvamustega nõus - USAs olles sai ka neid loomi lähedalt nähtud ja käega katsutud. Minu maja vastas teisel pool tänavat oli mošee näiteks. Küll kohalikud ja mitte nii lollid kui enamus nende massist aga oma pitser oli peal küll. Aga paintballi kuul lendas sinna ilusti välja...
Vasta
#85
Mitmetes Inglismaa linnades ilmusid tulpadele erekollased kleepekad märgistamaks šariaadi kehtivuse piirkonda.
Siltidelt võis lugeda: "Te olete sisenenud Šariaadi poolt kontrollitavasse piirkonda. Kehtivad islami seadused."
Märke leiti Stratfordis ja mitmetes teistes Londoni eeslinnades.

Kas Inglismaa on esimene riik Euroopas, kus kehtestatakse moslemi seadused?
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised...d=50405089


Vasta
#86
Vastupidiselt konksninade tallalakkujast valitsuste soovidele ei usu mina, et taoline asi võimalikuks saab. Meid on siiki enamus ja mulle tundub, et kannatuse katkemine on lähedal. Küll aga arvan, et midagi helget esialgu oodata ei ole. Vaata kust otsast tahes, igast otsast paistab ainult sõda. Ise siiski loodan, et loodus jõuab enne asja paika panna.
Vasta
#87
(30-07-2011, 19:31 )Jõhvikas Kirjutas: Vastupidiselt konksninade tallalakkujast valitsuste soovidele ei usu mina, et taoline asi võimalikuks saab. Meid on siiki enamus ja mulle tundub, et kannatuse katkemine on lähedal. Küll aga arvan, et midagi helget esialgu oodata ei ole. Vaata kust otsast tahes, igast otsast paistab ainult sõda. Ise siiski loodan, et loodus jõuab enne asja paika panna.

Seniks aga kuni loodus pole asja paika pannud peame MEIE ISE täitma
seadust sellega meile pandud (veel jäetud) õigusi ja ka kohustisi.
Täitkem seadust: Politsei.ee - Relva soetamine füüsilisele isikule
Vasta
#88
(30-07-2011, 19:55 )excubitoris Kirjutas:
(30-07-2011, 19:31 )Jõhvikas Kirjutas: Vastupidiselt konksninade tallalakkujast valitsuste soovidele ei usu mina, et taoline asi võimalikuks saab. Meid on siiki enamus ja mulle tundub, et kannatuse katkemine on lähedal. Küll aga arvan, et midagi helget esialgu oodata ei ole. Vaata kust otsast tahes, igast otsast paistab ainult sõda. Ise siiski loodan, et loodus jõuab enne asja paika panna.

Seniks aga kuni loodus pole asja paika pannud peame MEIE ISE täitma
seadust sellega meile pandud (veel jäetud) õigusi ja ka kohustisi.
Täitkem seadust: Politsei.ee - Relva soetamine füüsilisele isikule

(30-07-2011, 19:55 )excubitoris Kirjutas:
(30-07-2011, 19:31 )Jõhvikas Kirjutas: Vastupidiselt konksninade tallalakkujast valitsuste soovidele ei usu mina, et taoline asi võimalikuks saab. Meid on siiki enamus ja mulle tundub, et kannatuse katkemine on lähedal. Küll aga arvan, et midagi helget esialgu oodata ei ole. Vaata kust otsast tahes, igast otsast paistab ainult sõda. Ise siiski loodan, et loodus jõuab enne asja paika panna.

Seniks aga kuni loodus pole asja paika pannud peame MEIE ISE täitma
seadust sellega meile pandud (veel jäetud) õigusi ja ka kohustisi.
Täitkem seadust: Politsei.ee - Relva soetamine füüsilisele isikule

Üks asjakohane artikkel ka....siia, kuigi.... lugedes sealseid kommentaare tundub, et hea artikli peale on saadetud hulk palgalisi....
Vasta
#89
Ei... Euroopa tulevik ei ole muhameedlus vaid krooniline vaev ja haigus. Nende samm edasi tähendab reeglina meie poolset sammu tagasi kuniks sein v. nurk vastu tuleb. Ei spekuleeri, ei oleta... aga mitte keegi ei tea, kui kaugel me seinast/nurgast asume. Nagu öeldakse... on veel arenguruumi.

Samas..., kui tegeled oma majandusliku ots-otsaga toimetuleku probleemidega, siis ei jätku seda lihtsat tähelepanu muuga tegelemiseks. Kogu Euroopa tegeleb momendil oma pangalaenude, areguplaanide, karjäärinõustamiste ja muu pudi-padiga nii, et teist usku-karva immigrandid... saavad rahulikult paljuneda.

Ka siis, kui siin Euroopas haaravad võimuohjad muhameedlased... tagatakse, muu-usuliste, valgete põlisrahvaste kaitse. Seda ainult nö. välise poole hoidmiseks... atraktiivsuse säilitamiseks. Usun, et siin oleksid muhameedlased meist märksa konkreetsemad.
Vasta
#90
Elades v2lismaal Araablaste linnaosas ,v6in paar huvitavat fakti pakkuda.V2ga suur enamus neist teenib elatist illegaalsel viisil,kas siis kotijooks ,mida ma olen n2inud nyydseks umbes sada korda,V6i siis kanepi ja muude produktide myymine.Politei neid aeg ajalt kotib, aga midagi t6sist nendega ei tehta,v2ike trahv mille nad maksavad varastatud rahaga 2ra.Vargad on siis enamuses Marokost.Pakistaanlased on usinad v2ike-poe pidajad ja t2naval 66siti 6llemyyjad illegaalselt.Huvitav asi mis kuulsin,et kui nad avavad poe ei pea nad Mitte Yhtegi maksu maksma 2 aastat.Samas peale 2 aastat poe pidamist poe t66tajad ja omanikud vahetuvad,mille tulemusena tulevad uued pakistaanlased sinna t66le,kes ei maksa mingeidki makse.Ja neid poode minu silma j2rgi vaadates on tuhandeid.Valitsus soosib immigrante , samal ajal kui kohalik rahvas manifesteerib t66 puuduse p2rast.Panen siis ka yhe video http://vimeo.com/24386075
Kui kellelgi tuleb huvi,siis pange youtubei desalojo placa catalunya,p2ris palju videosid tuled kuidas pekstakse inimesi ,kes n6uavad luksust mida k6ik peaks saama>T66d,tervist ja haridust.Valitsuse vastus on kummikuulid ja kumminuiad.6nneks siinne rahvas maha ei rahune ja on pooleldi teadlik mis toimub
Vasta
#91
http://www.youtube.com/watch?v=gzNFWaTjG...re=related
http://www.youtube.com/watch?v=H-ttwyNZE...re=related
http://www.youtube.com/watch?v=FQ77ceBeM...re=related



Miks sa ei salli meid?
Te olete minu jaoks liiga silmakirjalikud.
Aga me pole kodus ju sellised?
Millised te siis kodus olete?
......
reaalsest vestlusest moslemiga.

Vasta
#92
Huvitav teave. Islamiseeruvas Euroopas. Ravitsemise ja islami suhtest.
Kaukaasias tulistati ravitseja surnuks
Põhja-Kaukaasias Inguššias tulistati ravitseja surnuks. Intsident toimus piirkonnas, kus sõdalased proovivad välja juurida mitteislamistlikke tavasid ja jõuda iseseisva riigi loomiseni.
Allika sõnul oli mehe tapmine tõenäoliselt seotud tema tegevusega.
Ravitsejad ja tulevikuennustajad on Inguššias rünnakute alla sattunud, kuna piirkonna islamistlike mässajate hinnangul on nende teod islamiga vastuolus.

Vasta
#93
Tehti uus kampaania" Kõik iidsed hiiekohad ja pühad paigad" tuleb arvele võtta. Seda tehakse tagamõttega. EU liidus on hakatud mahitama islamit......hi!.Seda muidugi nende kaitsmise nime all.
Valitsejate hirm võib ikka suur olla....
Vasta
#94
Islami boonuseks on see, et seal on vähemalt au sees traditsiooniline peremudel ja ei sallita kõrvalkaldeid. Midagi, mida Euroopa liit võiks integratsiooni kampaania raames õppida.
Vasta
#95
(04-09-2011, 19:31 )Arila Kirjutas: Islami boonuseks on see, et seal on vähemalt au sees traditsiooniline peremudel ja ei sallita kõrvalkaldeid. Midagi, mida Euroopa liit võiks integratsiooni kampaania raames õppida.


Lisaboonusena - mitmenaisepidamine. See viimane leevendaks kohe Eesti suht nigelat iivet!
Islam on nii mõneski mõttes nagu Aladini imelamp - ainult nühid/hõõrud ja odav tööjõud lendab välja! Anglo-saksid, frangid, flaamid... leiavad endale peagi koha elulaadireservatsioonides.



Vasta
#96
Mitmenaisepidamine eeldab teatud majanduslikke aluseid. Siin need puuduvad.
Vasta
#97
(04-09-2011, 19:31 )Arila Kirjutas: Islami boonuseks on see, et seal on vähemalt au sees traditsiooniline peremudel ja ei sallita kõrvalkaldeid. Midagi, mida Euroopa liit võiks integratsiooni kampaania raames õppida.

Kõrvalekallete rohkus(sh alkoholi tarbimine) sõltub rahakoti paksusest ja suhetest mošee imaamiga.


Vasta
#98
(05-09-2011, 11:47 )excubitoris Kirjutas: Mitmenaisepidamine eeldab teatud majanduslikke aluseid. Siin need puuduvad.
Polügaamia toimib nii või naa. Ilma peal ringi hooravad mehed, kel erinevate naistega tosin lapsi.
Seega ära tule mulle siin rääkima "majanduslikest alustest". Majanduslikud alused keeravad su sugutungi kinni või?
Vasta
#99
Arila - ära ürita leida seda mida pole. Selge, et mõned isendid "panevad ringi" - on pannud -
panevad nüüd ja panevad ka tulevikus, kuid sellised EI OLE mitte mehed vaid LITSID (ehk
parema väljendi puudumisel). Majandusliku aspekti all pean silmas ikkagi seda, et "võetud"
naised saab toidetud, kaetud ja ka lapsed tehtud ning ka nende eest hoolitsetud. See mida
sina näitena tõid EI OLE mitte polügaamia vaid hooramaja.
Vasta
Ses naiste asjas tuleb meelde, kui sai mõned aastakümned tagasi Kesk-Aasia kõrgmägedes matkatud. Tuleb mägiteel vastu vastu muhamedimees, istub vabalt eesli seljas, kõlgutab jalgu. Mõned pambud kandamiks eesli külge laotud. Taga kõmbivad 2 kaunist naist, kuumas päikeses, vaevatud suurtest ja rasketest kandamitest seljas ja õlgadel. Kohtudes peatub ja näitab näpuga meie grupi noore neiu suunas - tahan teda endale naiseks osta, palju maksab. Grupijuht küsib: kes need sul eesli taga kõnnivad, et kas sul pole naist. Moslemihärra vastab, et mehel peab olema palju naisi. Kes jaksaksid palju tööd teha.
Kaasajal on mult mõned moslemimehed palunud leida neile eesti neiu. Olen küsinud, et miks te tahate eesti naist. Vastavad, et 1) nad on kaunid ja 2) neil on ilusad pikad jalad. Üks tuttav oli küsinud Põhjamaades elavatelt moslemitelt, et miks te Eestisse elama ei lähe. Olid vastanud, et mis meil seal teha, seal ei saa sotsiaaltoetusi ja rahasid.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 22
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailma religioonide tulevik. Valge ordu hundi 79 26,264 08-02-2022, 13:34
Viimane postitus: Maakristall
  Euroopa nõiduseuskumused Müstik 39 14,775 23-03-2020, 18:00
Viimane postitus: Minaelan
  Eesti religioonide tulevik. Valge ordu hundi 22 4,668 31-03-2019, 12:57
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat