•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 12Hääli - 4.25 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uus foorum
#76
Tsitaat:Valitud teemat ei eksisteeri.

kala eksisteerib threadi leheküljevahetusel ... järgmise lehe number tekitatakse siis kui seal veel posti ei ole.
Vasta
#77
Hmm, kas mulle vaid tundub, või pole enam postistuste juures kirjas, millal nad tehti?
Muidu on muutused täitsa talutavad.
Tubli töö! =)
Vasta
#78
Et see postituse tegemise aeg üldse sinna vasakule alla sattus, on ilmselt sellest, et mybb arvates on klassikaline postituse vaade ilmselt teisejärguline. Saate kuvada seda profiili infot ka postituse kohal, kui kasutaja alt ära viitsite muuta (koledaks).
Vasta
#79
väga väga väga vana süsteem ikka.

"vaata enda postitusi" linki pole kusagil ja enamus nö filtreerimiste peale viskab mingit imelikku teksti:
"Tänan, sinu otsing on ära saadetud, sind viiakse nüüd tulemusteni."

üldiselt võiks plaanida ikka phpbb peale üle minna:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid105903
Vasta
#80
Mis siin vana on. Uhiuus, antud versioon tuli välja 15. detsember.
Ja kui sa tahad phpBB-st rääkida, siis naljalt sinna välja ei jõua, et too kindlasti parem on. Selle asemel tuleb vaidlus a la windows vs linux ja firefox vs opera või opel vs mazda.

Esimene argument seal teemas oli 10x suurem userbase. Siiani pole mybb kommuuni suurusega muret tundnud, kirjutatakse skripte vastavalt soovidele isegi.
Vasta
#81
Hetkel foorumis olevate kasutajate ees näitab mul teksti "BingGoogleYahoo!". See on seal vist kogemata, kasutajanimena just ei tundu.
Vasta
#82
(27-12-2010, 17:07 )tulekera Kirjutas: Hetkel foorumis olevate kasutajate ees näitab mul teksti "BingGoogleYahoo!". See on seal vist kogemata, kasutajanimena just ei tundu.


Kogemata ja juhuslikult ei toimu/juhtu meie maailmas juba ammu midagi!
Vasta
#83
(27-12-2010, 17:07 )tulekera Kirjutas: Hetkel foorumis olevate kasutajate ees näitab mul teksti "BingGoogleYahoo!". See on seal vist kogemata, kasutajanimena just ei tundu.

Need on kolme suure otsimootori "ämblikud" kes käivad meie foorumit indekseerimas.
Võta suvalisest foorumi teemast suvaline lause - võta vahelt välja mõned sõnad ja pane
neis otsingusse - üldjuhul saad vastuseks just meie foorumi selle teema kust lause said.
Nii see süsteem töötab.
Vasta
#84
"Tänan, sinu otsing on ära saadetud, sind viiakse nüüd tulemusteni."

See on uue süsteemi osa. Harjuge ära. Uus foorum ei peagi üks-ühele vanale vastama ja Thorondor ei pea igat pisiasja ümber konfigureerima. Foorum töötab ja korralikult, see on oluline.

Smile ma ei mõelnud seda nüüd nii kurjalt, kui välja kukkus, kuid ehk saate poindile ikkagi pihta. Soovitused foorumi paremaks tegemiseks on loomulikult oodatud, kuid palun mitte pahaseks saada maailma peale, kui kõik töösse (kohe) ei lähe.
Vasta
#85
(27-12-2010, 18:12 )excubitoris Kirjutas:
(27-12-2010, 17:07 )tulekera Kirjutas: Hetkel foorumis olevate kasutajate ees näitab mul teksti "BingGoogleYahoo!". See on seal vist kogemata, kasutajanimena just ei tundu.

Need on kolme suure otsimootori "ämblikud" kes käivad meie foorumit indekseerimas.
Võta suvalisest foorumi teemast suvaline lause - võta vahelt välja mõned sõnad ja pane
neis otsingusse - üldjuhul saad vastuseks just meie foorumi selle teema kust lause said.
Nii see süsteem töötab.

Kus juures algul käis juba närvidele, kui nägin, et Hr. Google kõik mu siia kirjutatud pikemad jutud omale kopeeris..

Vasta
#86
(27-12-2010, 18:20 )elis Kirjutas: "Tänan, sinu otsing on ära saadetud, sind viiakse nüüd tulemusteni."

See on uue süsteemi osa. Harjuge ära. Uus foorum ei peagi üks-ühele vanale vastama ja Thorondor ei pea igat pisiasja ümber konfigureerima. Foorum töötab ja korralikult, see on oluline.

Smile ma ei mõelnud seda nüüd nii kurjalt, kui välja kukkus, kuid ehk saate poindile ikkagi pihta. Soovitused foorumi paremaks tegemiseks on loomulikult oodatud, kuid palun mitte pahaseks saada maailma peale, kui kõik töösse (kohe) ei lähe.

See on see tänapäeva hüperaktiivsuse viga, et ei mallata (mina samuti) paari sekundit oodata. Kas võime selle "Tänan, sinu otsing on ära saadetud, sind viiakse nüüd tulemusteni" teema nii kokku võtta, et tarbige vähem erguteid ja E-aineid sisaldavaidd toiduaineid ja elul ei ole häda miskit? Bleh Nagu smile näitab, siis ütlesin ja mõtlesin asja läbi huumoriprisma ja ilma halva tagamõtteta.




(27-12-2010, 18:30 )päikeseinsener Kirjutas: Kus juures algul käis juba närvidele, kui nägin, et Hr. Google kõik mu siia kirjutatud pikemad jutud omale kopeeris..
See pole midagi, et kopeeris. Ma nägin, aga ei salvestanud momenti, mil Hr. Google lausa printis Bleh

Aga mõelge milline see elu oleks, kui ei oleks otsingut? Seepärast ütlen, et jätke Hr. Google ja teised rahule. Smile


Muideks, just avastasin, et olin hooletu ja tegin nö topeltposti. Aga võta näpust. Uus foorum oskab terad sõkaldest eraldada ja liitis automaatselt selle minu esimesele postile. Kiitus!
Vasta
#87
(27-12-2010, 18:35 )Nipernaadi Kirjutas:
(27-12-2010, 18:20 )elis Kirjutas: "Tänan, sinu otsing on ära saadetud, sind viiakse nüüd tulemusteni."

See on uue süsteemi osa. Harjuge ära. Uus foorum ei peagi üks-ühele vanale vastama ja Thorondor ei pea igat pisiasja ümber konfigureerima. Foorum töötab ja korralikult, see on oluline.

Smile ma ei mõelnud seda nüüd nii kurjalt, kui välja kukkus, kuid ehk saate poindile ikkagi pihta. Soovitused foorumi paremaks tegemiseks on loomulikult oodatud, kuid palun mitte pahaseks saada maailma peale, kui kõik töösse (kohe) ei lähe.

See on see tänapäeva hüperaktiivsuse viga, et ei mallata (mina samuti) paari sekundit oodata. Kas võime selle "Tänan, sinu otsing on ära saadetud, sind viiakse nüüd tulemusteni" teema nii kokku võtta, et tarbige vähem erguteid ja E-aineid sisaldavaidd toiduaineid ja elul ei ole häda miskit? Bleh Nagu smile näitab, siis ütlesin ja mõtlesin asja läbi huumoriprisma ja ilma halva tagamõtteta.




(27-12-2010, 18:30 )päikeseinsener Kirjutas: Kus juures algul käis juba närvidele, kui nägin, et Hr. Google kõik mu siia kirjutatud pikemad jutud omale kopeeris..
See pole midagi, et kopeeris. Ma nägin, aga ei salvestanud momenti, mil Hr. Google lausa printis Bleh

Aga mõelge milline see elu oleks, kui ei oleks otsingut? Seepärast ütlen, et jätke Hr. Google ja teised rahule. Smile


Muideks, just avastasin, et olin hooletu ja tegin nö topeltposti. Aga võta näpust. Uus foorum oskab terad sõkaldest eraldada ja liitis automaatselt selle minu esimesele postile. Kiitus!


Minu poolsed vabandused, just sõna printis ma tahtsingi/pidin kirjutama, aga keegi vist suunas mind.. Bleh

Vasta
#88
Tsitaadiga tundub probleeme olevat!
Kui midagi tsiteerida ja enne postitamist eelvaadet kasutada siis on 50/50 võimalus, et tsitaat kahekordistub. (Tsitaat tsitaadi sees)
Vasta
#89
(27-12-2010, 19:50 )Ilo Kirjutas: Tsitaadiga tundub probleeme olevat!
Kui midati tsiteerida ja enne postitamist eelvaadet kasutada siis on 50/50 võimalus, et tsitaat kahekordistub. (Tsitaat tsitaadi sees)

Praegu töötas küll hästi. Ei tea mis nuppe sa näpid seal eelvaates.
Vasta
#90
Küsimus suurele ringile? Kuidas ma leian üles kõik postitused, mis tegin aastal 2005? Rõhk sõnal postitused, teemad ma leian üles.
Panin otsingusõnaks 2005 ja kirjutasin enda kasutajanime.
Näitama hakkas aga erinevate aastate teemasid, mille autor olevat mina, ehkki kui teemale plõksida on näha, et need on erinevate kasutajate tehtud.
Siit võite ise vaadata ja kontrollida:
http://www.para-web.org/search.php?actio...order=desc
Vasta
#91
(27-12-2010, 20:12 )Müstik Kirjutas: Küsimus suurele ringile? Kuidas ma leian üles kõik postitused, mis tegin aastal 2005? Rõhk sõnal postitused, teemad ma leian üles.
Panin otsingusõnaks 2005 ja kirjutasin enda kasutajanime.
Näitama hakkas aga erinevate aastate teemasid, mille autor olevat mina, ehkki kui teemale plõksida on näha, et need on erinevate kasutajate tehtud.
Siit võite ise vaadata ja kontrollida:
http://www.para-web.org/search.php?actio...order=desc

http://www.para-web.org/search.php?actio...f1bb6080eb
Vasta
#92
Juba tunduvalt parem, aga kuidas sa selle tulemuse said? Mis panid otsingusõnaks?
Samas nüüd näitab juba sinu antud lingil nagu ma oleks Atlantise teema autor ka!Smile
Vasta
#93
Kuna otsitud on postitusi, siis autor näitab postituse autorit. See mida otsiti võibolla otseselt välja ei paista, aga otsija teab.
Vasta
#94
(27-12-2010, 20:15 )Müstik Kirjutas: Juba tunduvalt parem, aga kuidas sa selle tulemuse said? Mis panid otsingusõnaks?
Samas nüüd näitab juba sinu antud lingil nagu ma oleks Atlantise teema autor ka!Smile
Laisk olin ja ei kasutanud otsingut Bleh Kasutaja profiili alt on võimalik vaadata (Leia kõik teemad — Leia kõik postitused).


Vasta
#95
Tähh! Tuleb meelde, et ma ise kedagi õpetasin siin, et nii leiab kõige kiiremini, aga juba ise unustasin ja kasutasin seda keerulist otsingusüsteemi ja ei leidnud midagi üles!Smile

Aga ikkagi on väga imelik, et sellise otsingu tulemusel on oma postide otsija kõigi teemade autor!
Ma nii harjunud, et arvestan ka teema tegijat, et kas tahan tema teemat lugeda või mitte. Ja kui kõik nii oma postitusi otsivad, siis nad saavad ju ka teada, et on kõikide teemade autorid. Väga müstiline!Smile
Vasta
#96
Väga tore, postituste kellaaeg on nüüd üles tagasi paigutatud! AitähSmile
Vasta
#97
Kas siinseid nn. mitte teemasse puutuvaid kommetaare ei võiks moderaatorid ära kustutada?
Kui kasutaja loeb teemat ,,Atlantis,, siis poole pealt tehakse teema algataja lolliks, valetajaks, norijaks jne.
Sealt saati kaob ju teema algatajasse igasugune usk ja keegi ei loegi edasi..
Vasta
#98
Seda juhtub ikka varem või hiljem, et keegi kusagil tõrelema hakkab. See on avalik foorum, seda juhtub ikka. Arvamusi on niisama palju kui inimesi. Kui sa arvad, et keegi sulle oma arvamustega liiga teeb, siis saada moderaatoritele, administraatoritele kiri, küll nad üle vaatavad. Samas, postitusi päris ilma asjata ei hakata kustutama ka. Meil kehtib sõnavabadus, kustutamist vajavaid postitusi vaadatakse hoolega üle, seega, ma ei saa garanteerida sulle, et teemast kõiki postitusi kustutatakse. Smile
Vasta
#99
(29-12-2010, 14:51 )Cassiopeia Kirjutas: Seda juhtub ikka varem või hiljem, et keegi kusagil tõrelema hakkab. See on avalik foorum, seda juhtub ikka. Arvamusi on niisama palju kui inimesi. Kui sa arvad, et keegi sulle oma arvamustega liiga teeb, siis saada moderaatoritele, administraatoritele kiri, küll nad üle vaatavad. Samas, postitusi päris ilma asjata ei hakata kustutama ka. Meil kehtib sõnavabadus, kustutamist vajavaid postitusi vaadatakse hoolega üle, seega, ma ei saa garanteerida sulle, et teemast kõiki postitusi kustutatakse. Smile



Tänan vastamast!
Vasta
Üks tehniline mure - saaks peale sisselogimist sinna ülesse teha lingid nagu "Minu teemad" ja/või "Minu postitused"??
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus foorumi tarkvara Imotep 49 17,443 21-09-2022, 16:59
Viimane postitus: levis
  Kas foorum on vahest maas? Thorondor 8 8,596 16-08-2016, 21:23
Viimane postitus: Skarre
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,315 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Uus foorumi theme [Aprillinali] Thorondor 31 12,157 09-06-2010, 19:20
Viimane postitus: wcwtz
  Foorum uuele mootorile rändaja 28 11,843 05-10-2009, 08:23
Viimane postitus: Flash
  Uus alafoorum? Ares 6 3,905 02-11-2008, 18:50
Viimane postitus: Ares
  Uus theme- Mystical Red Imotep 11 6,081 04-02-2008, 18:30
Viimane postitus: Nazz
  Milleks see foorum on? KarlGregori 7 4,515 08-12-2007, 12:33
Viimane postitus: Andromeda
  Uus lisand - Parakava Imotep 11 5,441 21-07-2005, 20:15
Viimane postitus: Thorondor
  Uus sektsioon - Inimene Thorondor 5 3,673 22-06-2005, 20:37
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat