•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 12Hääli - 4.25 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uus foorum
#51
Thorondor/Thor:
Aga seda ma ütlesin ju isegi eespool, et:
Sekundi täpsusega loetakse ära, kui kaua keegi on alates Uuendatud foorumist sisse logitud olnud!
Aga selles ma kahtlen, et kokkuvõte läheb Euroopa kaitseagentuuri, küllap ikka reptiloidide peakorterisse. Selle järgi otsustatakse, millisele saabuvale reptiloidide kosmoselaevale inimesed hiljem sunniviisil paigaldatakse... Tahad näiteks Häädemeestelt Veenusele rännata, aga viiakse hoopis Aldebaranile. Või vastupidi. Kindel see!Smile
Aga aru ma ei saa miks? Sisselogimise aeg ei näita ju seda, kas inimene loeb siin päevade ja ööde kaupa "keelatud materjali" või on arvuti taha igavusest hoopis magama jäänud ja unustanud end välja logimata.
Tundub, et konks on hoopis selles, et peatselt hakatakse foorumis tukutud aja eest tasu nõudma?
30 sekundit - 1 euro.
Vasta
#52
Niikuinii on igas foorumis kirjas info, millal viimati külastas, seega on kõi külastused ajaliselt jälgitavad. Lisaks on igal veebiserveril ajaliselt kirjas kasvõi millisekundi täpsusega, kes kust külastas.
Sinu veebiteenuse pakkujal on kõik andmed olemas, mis leheküljel millal sa vaatad. Kurjad mehed tulevad ja saavad teada niikuinii, kui tahavad, et kas sinu veeblehitsejast on paljaste meeste pildid läbi käinud või mitte.

Minu arust on see kellaaeg samaväärne selle infoga, et millal registreerinud oled või palju postitanud. Foorumis olemise ajast ei ole plaanis edetabelit teha ja nolifereid (kellel muud elu peale parawebi pole) liistule tõmmata. Siis kui nii popid oleme nagu facebook ja keegi ilma foorumita ei saa, siis hakkame raha küsima. Postituse kiire muutmine on 1 euro, tavaline muutmine 2 eurot.
Vasta
#53
Kahjuks on mul ainult üks KURI MEES kodus ja kui ta näeb, et ma olen hoidnud selle kasti terve päeva lahti, siis läheb mul räbalasti.Smile
Nii, et ma nüüd põgenen.
Põgene vaba laps...see on viimne võimalus...
Vasta
#54
Minu poolt vaadates on foorum loetavam ja paremini jälgitavam kui varem. Ainus mille kallal soovin viriseda on need "vahelehed" mis teatavad mulle a'la: Oled nüüd teinud oma valiku ja me suuname sind plaplapla. Tunnen end veidi nagu rumalana Laugh Ma ju tean ise ka, et olen mingi valiku teinud Bleh Muidu 5+ ja kui ma praegu proovisin miskit kaeda siis ei visanudki enam neid vahelehti ette. Vbolla aeglasema ühendusega või siis sisselogimisel. Kiitused hea töö eest!
Vasta
#55
Kas ma mäletan valesti või ma lihtsalt ei näe - "vanasti" oli kuskil link, et "Vaata oma loodud teemasi"
või midagi sarnast. Hetkel silma ei jää?
Vasta
#56
Varem oli esilehel üleval see.
Nüüd pead vajutama oma nimele avatari kohal ja siis sealt leiad vaata oma teemasid ja vaata oma poste.
Aga Thorondor lubas, et see saab esilehel tagasi olema. Vähemalt mina sain niimoodu aru.Smile
Vasta
#57
Kas mulle ainult näib, aga uue foorumiga mõtleb nagu kauem kui clickid "tänased postitused".
Kas mulle ainult näib, aga uue foorumiga mõtleb nagu kauem kui clickid "tänased postitused".
Vasta
#58
Suurematele parahoolikutele on selline lehekülg.
Viimased 50 postitust. Pole teemade kaupa grupeeritud.
http://www.para-web.org/portal.php

Tehke endale brauserisse mingi lühitee sinna, see ei lae nagu Tänased postitused.
Püütke mitte liiga ära harjuda sellega, võibolla on see ajutine, kuna tegu on modiga, siis tea mis trikke see taustal teeb või kuidas serverit koormab.
Vasta
#59
Kas seda teemade reitingut ei saaks natuke täpsemaks muuta? Et siis näiteks näitaks ära keskmise hinde!
Hetkel nagu mina aru saan, on nii, et näed ainult kas teema on kuum või mitte.
Teemade leheküljel võiks olla, et kui suunad noole ,,ümbrikule,, siis näitab ära teema hinde (keskmise)
Lihtsalt lõi pähe..
Vasta
#60
Kunagi oli foorumis juba reitingusüsteem, siis leiti, et see on vaja kaotada!
Põhjuseks oli, et mõned kasutajad arvasid, et praegune reitingusüsteem on väga ebamugav, vastik, piinlikust tekitav ja solvav - eelkõige sellepärast, et hakatakse hindama inimest ennast, mitte tema postitusi.
Nii, et tehti hääletus ja otsustati kaotada.
Nüüd pandi nagu selgest taevast tagasi. Kuskil ei olnud hääletust, et kas foorumlased seda soovivad või mitte.
Teema: Eemaldada kasutajate reitingusüsteem:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ht=reiting

Mis minusse puutub, siis mina seda lastemängu küll kaasa tegema rohkem ei hakka.
Katsetasin juba ja sain vastu pead. Aga see on ju ikka nii, et teed teistele head - saad vastu pead!Smile

Vasta
#61


Peta pimeda aja masendust.

Talv on pime aastaaeg. Kellad on keeratud talveajale ja hommikul kodust lahkudes ei tea kunagi, milline ilm sind oodata võib. Pimedus ja ilm on kaks põhilisemat faktorit, miks kaevatakse masenduse üle. Mees.eu annab sulle kuus head nõuannet, kuidas petta sügismasendust ja leida juurde võimalusi energiavarude täiendamiseks. Tee sporti Enese liigutamine öeldakse olevat parim masenduse ennetaja. See on loomulik, sest koos ollakse toreda trennipartneriga, liigutatakse ennast ja ollakse väljaspool tööd või kodu. Trenn tõstab ka toonust ja muudab organismi vastupidavamaks erinevatele haigustele. Peta masendust ja ole järjekindel. Üks kord ujulas või squashisaalis käimist ei muuda sinu organismis ja mõtetes mitte midagi, kuid regulaarne treenimine aitab vältida asjatut muretsemist ja muremõtete tekkimist. Söö tervislikult Söömine on kindlasti üks inimese lemmiktegevusi. Kuna kõigil on kiire, ostetakse poest poolfabrikaate, ega mõelda, et liigselt ühekülgne ja vitamiinivaene toit põhjustab tavaliselt tervisehädasid, mistõttu inimene tunneb ennast halvasti ega soovi üldse millegagi tegeleda. Mitte millegagi tegelemine viib mõtted probleemidele, sellest järgmine etapp on juba üldine masendumine. Peta masendust ja söö seda, mille järele vajadust tunned. Tavaliselt tekib kõige suurem masendus söömise puhul sellest, kui keelatakse enesele meelepäraseid roogasid. Hea õhtusöök koos meeldiva kaaslase ja oma lemmiktoiduga tõstab enesetunnet ja pime aeg pole enam probleemiks. Pidutse Pidutsemine on tavalise eestlase jaoks meeldivamaid tegevusi, kuidas reaalsus ja hall argipäev unustada. Korralikuks olenguks valmistutakse mitu nädalat, peoõhtul pannakse selga oma kõige paremad riided ja ollakse koos oma sõpradega. Lisaks teeb alkohol oma töö... Peta masendust ja pea piiri. Luba endale mõistlikus koguses alkoholi ja mine õigel ajal magama. Hommikul luba endale ilus jalutuskäik ja meeldiv hommikusöök linna parimas kohvikus. Peaasi, et tänu nädalavahetuste pidustustele ei tunneks sa ennast esmaspäeva hommikul sama väsinuna, kui reedel töölt ära minnes. Võta puhkust ja otsi päikest Masenduse peamiseks tekitajaks on ilm. Suvel tekib masendus, kui ilm on vihmane ja sügisel on masendus kerge tekkima tänu pidevale hämarusele. Seevastu Lõuna- Euroopas on praegu viimased soojad päevad ja lõunapoolkeral on algamas kevad. Peta masendust ja võta endale töö juurest puhkust. Muretse endale viimase hetke pakkumine ja sõida juba homme hommikul ära. Soe õhk ja merevesi, võõrad inimesed ja uus keskkond aitavad unustada kodus ja tööl olevad probleemid. Lülita mobiiltelefon välja ja mõtle ainult niipalju, kui on vajalik parima meelelahutuse otsimiseks. Ära ennast tööle unusta Kui küsida, millest või kuidas tekib inimestel kõige tavalisemalt masendus, on peamiseks vastuseks loomulikul töö. Tööl antakse ülesandeid, mida tuleb kindlaks ajaks lahendada. Tööl on ülemus, kes ei saa aru sinu vajadusest puhata ja asju kergemini võtta. Tööl on töökaaslased, kes on samasugused närvipuntrad, kui sina ise. Kui sellele veel lisada sügisene ilm, on tulemuseks tööviljakuse langus ja pessimistlik ellusuhtumine Peta masendust ja tule töö juurest õigel ajal ära. Selle asemel, et arvuti taga silmi väsitada ja kruuside kaupa kohvi endale sisse valada, on mõistlikum tegeleda endale meelepärase hobi või tegevusega. Mõtle ainult häid mõtteid Tuuline ja külm ilm, negatiivselt meelestatud inimesed ja ebaselged mured on masenduse ja tusatuju peamisteks allikateks. Peta masendust ja ole positiivne. Naeratavaid ja heatahtlikke inimesi on vihmastel sügispäevadel niigi vähe ja just sina pead sellel aastal olema “pioneer” ja näitama oma kaaslastele õiget suhtumist, kuidas pimedast ja märjast sügisest kergesti üle saada.


Allikas: mees.eu




Minu hunt.

Vana indiaanlane istub lõkke ääres ja tõmbab piipu.
Lapselaps vaatab pealt, lõke põleb, mõlemad vaikivad.
Lõpuks lausub vana mees:
“Pea meeles, poiss. Igas inimeses elab kaks hunti: Must Hunt ja Valge Hunt.
Must Hunt, temaga on seotud kõik, mis inimeses halba: ahnus, kadedus, viha, laiskus, patused mõtted ja mis kõik veel.
Valge Hunt, temaga on seotud kõik, mis on inimeses head: armastus, üllameelsus, sõprus, omakasupüüdmatus, virkus, lahkemeelsus, rõõm ja mis kõik veel.
Nii ongi.”
Vana mees jääb vait ja imeb piipu edasi.
Lapselaps mõtleb ja korraga küsib: “Vanaisa, aga kui need kaks hunti omavahel kokku lasta, kumb siis võidab?”
Vanaisa vaikib, kaua, just nii kaua, et põnevus tekiks ja alles jääks, et see kuhugi ei kaoks, muigab siis ja lausub:
“Alati võidab see hunt, keda sa paremini toidad.


Allikas: Whitewolf



Tänan tähelepanu eest!
Vasta
#62
Üleval on selline link nagu "Vaata uusi postitusi". Kas mitte see ei töötagi nii, et näitab sulle uued postitused alates ajast, mil olid viimati foorumisse sisse logitud? Mulle tundub küll, et see toimib nii (on mitmes teises foorumis ka selline nupuke). Selle kõrval olev "Tänased postitused" on küll dubleeriv - kohe järgmisel real ju jälle sama nupuke olemas.

Veel paar viginat: 1) Arvan ka, et postituse kuupäev avatarikasti allotsas on tüütu. Pikema postituse puhul peab enne kuhugi metsa kerima, et teada saada, millal see tehtud on. 2) Kas need kastikesed a'la "täname, et tegite oma valiku, kohe suuname edasi" on tingitud aeglasemalt toimivast süsteemist või on niisama 'mugavuse' mõttes? Kui viimane variant, siis võiks need eemaldada. (Efekt umbes sama, kui Win XP ajal vajutasid CTRL+ALT+DEL ja vajutasid kohe End Task nuppu ja programm pani kohe pildi tasku, siis nüüd sama klahvikombinatsiooni vajutades pean ma valima tegumihalduri ja siis võtma End Task ja siis vajutama OK ja siis tekib kastike, et palun oodake, otsime probleemile lahendust).

Rohkem ei vigise, asi on ju 5+!
Vasta
#63
Reitingusüsteemil pole midagi pistmist nende ümbrikega.
Reiting on olemas eraldi tulbas, kui vaatad mingit alamfoorumit.
Tegelikult sa tahad, et see oleks ka tänaste postituste vaates.
Kuum teema ja niisama teema omavad sama ümbriku, kuna antud tarkvaras on teema kuum, kui omab teatud hulka postitusi (ei pruugi olla postitusi viimase viia aasta jooksul), seega suht mõttetu.

Müstik, sina ei süvene üldse. Kasutajate reiting on ära kaotatud ning pole tagasi toodud. Teemade reitingu järgi saad vaadata huvitavamaid teemasid, ei pea iga keldri krabina teemat läbi lugema, kui muidugi keegi reitingut anda viitsiks.

Postituse kuupäeva nihutamine on tööde nimekirja pandud.
Päis on üldse korda tegemata veel.
Tegin päise ja menüüriba inimlikumaks, nii et madalama resolutsiooni juures ei teki mingeid imelikke uusi ridu ja poolitamisi. Mõned soovitud lingid veel sinna lisamata ning üleliigne kärpimata.
Vasta
#64
Mina tänan vastuse eest ja küsimusi rohkem pole. Asi selge kui allikavesi.
Vasta
#65
(26-12-2010, 11:13 )Thorondor Kirjutas: Müstik, sina ei süvene üldse. Kasutajate reiting on ära kaotatud ning pole tagasi toodud. Teemade reitingu järgi saad vaadata huvitavamaid teemasid, ei pea iga keldri krabina teemat läbi lugema, kui muidugi keegi reitingut anda viitsiks.

No kuidas ma siis ei süvene üldse? Oli mingisugune reiting, nüüd on taas mingisugune reiting. Mis seal vahet?
Ise te Thorondor ei süvene. Kuna ma loen alati kõik teemad läbi, ka keldrikrabinad, siis ei ole minul neid reitinguid vaja vaadata, sest parimate teemade pealkirjad ja isegi sisu on ammuilma mälus kinnistunud.
Ja miks te Thorondor siis ei viitsi teemadele reitingut anda, kui ise selle reitingu tegite? Kui midagi tehakse, siis peab viitsima ikka reitinguid ka panna.
Mina igatahes natuke panin, aga teemasid on palju ja läheb oma aasta aega enne kui kõik saab reitingustatud.
P.S. Miks te mind sinatate? Teie ju mind sõbralisti ei lisanud, nii et...Üldse võtan kasutusele Teie puhul nüüd Teie vormi. Parimat!




Vasta
#66
Lapsed, lapsed... minge tehke väike uinak, muidu lähete veel pahuramaks Bleh
PS: Thorondor, kas teema reiting on automaatselt 50% või alustab teema 0%?
Vasta
#67
Teemadel automaatselt reiting puutub. Või sulle meeldiks kui teemadel oleks automaatselt 0 häält - 2,5 tärni viiest (keskmiselt) Smile1

Müstik, ma ei usu, et te teiste sõbraliste näete.
Ma arvan, et need reitingud on kaks täiesti erinevat asja. Muidu on varsti nii, et ühtegi hääletusteemat ei saa foorumis teha, muidu jälle reiting.
Vasta
#68
(26-12-2010, 14:38 )Thorondor Kirjutas: Teemadel automaatselt reiting puutub. Või sulle meeldiks kui teemadel oleks automaatselt 0 häält - 2,5 tärni viiest (keskmiselt) Smile1

Oleks mõistlik 2,5 starditärni. Siis saab vaadata kas eelmised lugejad on reitingut langetanud. Praegu on võimalus vaid tõsta. St.,et peaks olema ka negatiivse reitingu võimalus.

PS: Lisaks võiks olla ka reitingu statistika, et näha kes on tõstnud kes langetanud. See läheb ilmselt keeruliseks teha ja jääb ära kuid teemade selekteerimisel oleks suureks aja kokkuhoiu abiks, kuna on tavaliselt teada kellega teemamaitse kokku läheb.
Vasta
#69
Minu arvates võiks neid tärne 10-e olla. Hetkel kas pannakse 5, või siis ei hinnata üldse..
10-e palli süsteem oleks ehk parem?
Vasta
#70
Siis ei panda 10 või mitte midagi?
Vasta
#71
5 tärni oleks normaalne kui oleks -2 - 1 0 +1 +2
Teema oleks automaatselt 0.
PS: Kuidas praegu taas-hindamisega on? Saab? Ei saa? Peab proovima...
Muudatus - Tundub, et ainult korra saab hinnata. See on iseenesest tegelikult halb kuna teema sisu võib muutuda ja saiast võib s*** saada (ja vastupidi)
Vasta
#72
Siis saab teha sedasi, et oma hinnangut saab muuta.
Tuleb vastavad õigused jagada.

See -2 +2 süsteem on vist siuke, et iga hinnang annab punkte juurde või võtab maha ning tulemuseks keskmist hinnet ei saa. Seega kui on kaks head teemat, siis eespool on see, mida rohkem on hinnatud. Ei meeldi.
See oleks täiesti teine süsteem, peaks kuvama mingeid numbreid jne. Kes seda ehitada viistiks.

Et te üle ei mõtleks, siis praegu on ka olulisemaid asju kui mingi hinnangusüsteemi pilli lõhki ajamine. Muidu võiks ju arutada teemadel:
Aga kui teeks nii, et tähekesed on kuusnurgad ja viielistel teemadel on tähekesed kollased ja hindamisel avaneb rippmenüü kirjeldusega 1- halb 2- rahuldav... Või teeks hindamise kohustuslikuks ja kõigil on ainult 10 ühte ja 10 kahte jne.

Ja see on huvitav küsimus, kas hinnet saab ainult tõsta või langetada alguses. Kas hinde puudumine on lõputult kõrge või lõputult madal näitaja Laugh
Vasta
#73
(26-12-2010, 17:37 )Ilo Kirjutas: 5 tärni oleks normaalne kui oleks -2 - 1 0 +1 +2
Teema oleks automaatselt 0.

See süsteem annaks päris hea pildi teemast. Ei tohiks olla ka keeruline vastavat php scripti tekitada.

(26-12-2010, 18:05 )Thorondor Kirjutas: Siis saab teha sedasi, et oma hinnangut saab muuta.
Tuleb vastavad õigused jagada.

See aitab ka näpuvea vastu.

(26-12-2010, 18:05 )Thorondor Kirjutas: See -2 +2 süsteem on vist siuke, et iga hinnang annab punkte juurde või võtab maha ning tulemuseks keskmist hinnet ei saa. Seega kui on kaks head teemat, siis eespool on see, mida rohkem on hinnatud. Ei meeldi.
See oleks täiesti teine süsteem, peaks kuvama mingeid numbreid jne. Kes seda ehitada viistiks.

Kuidas ei saa? Keskmise arvutamist see ju ei sega? Või on matemaatikas negatiivne revolutsioon olnud vahepeal?

(26-12-2010, 18:05 )Thorondor Kirjutas: Et te üle ei mõtleks, siis praegu on ka olulisemaid asju kui mingi hinnangusüsteemi pilli lõhki ajamine. Muidu võiks ju arutada teemadel:
Aga kui teeks nii, et tähekesed on kuusnurgad ja viielistel teemadel on tähekesed kollased ja hindamisel avaneb rippmenüü kirjeldusega 1- halb 2- rahuldav... Või teeks hindamise kohustuslikuks ja kõigil on ainult 10 ühte ja 10 kahte jne.

Mis on need olulisemad asjad? Mina arvasin, et olulised asjad tulenevad ka kasutajate arvamustest.

(26-12-2010, 18:05 )Thorondor Kirjutas: Ja see on huvitav küsimus, kas hinnet saab ainult tõsta või langetada alguses. Kas hinde puudumine on lõputult kõrge või lõputult madal näitaja Laugh

Ohh jahhh.....


(26-12-2010, 18:05 )Thorondor Kirjutas: Muidu võiks ju arutada teemadel:
Aga kui teeks nii, et tähekesed on kuusnurgad ja viielistel teemadel on tähekesed kollased ....

Loodan, et mu mula juba norimiseks ei muutu. Tähekeste värv ja kuju on juba kassi värvi üle nurisemine kes hiiri püüab. Seda ei tahaks. Aga üks asi veel mis võiks olla piisavalt tähtis, et sellele tähelepanu pöörata - tsiteerimise nuppu vajutades võiks olla selline feature, et tsitaadiks võetakse ainult eelnevalt hiirega selekteeritud tekst. Kui midagi ei ole selekteeritud siis terve tekst.

Ununes. Igal teemaalgatajal, kes pole just lausa uustulnuk võiks olla õigus teha enda algatatud teemas veidi rookimist ja lausrumalus sealt eemaldada. Vähemalt nende oma kes ei ole adminnid ja moded.
Vasta
#74
(26-12-2010, 17:37 )Ilo Kirjutas: 5 tärni oleks normaalne kui oleks -2 - 1 0 +1 +2
Teema oleks automaatselt 0.
PS: Kuidas praegu taas-hindamisega on? Saab? Ei saa? Peab proovima...
Muudatus - Tundub, et ainult korra saab hinnata. See on iseenesest tegelikult halb kuna teema sisu võib muutuda ja saiast võib s*** saada (ja vastupidi)
Vat see on õige! Sellele mõtlesin mina ka, aga ei julgenud öelda.

Vasta
#75
Avaldan siis ka enda arvamust.
Teemade reiting kas on või ei ole, mind see ei sega. Häirib hoopis (juba mainitud) viivitus teemade vahetamisel. Täiesti pisiasi, aga panen siiski kirja, et tulevikus võiks onlines olevad nimed üksteisest eraldada komadega. Hetkel rohkem häirivaid asju ei olegi avastanud. Positiivne on see, et faile ja avatare saab lisada oma arvutist.

Ahjaa, veel kiidan seda seotud teemade valikut lehe allosas.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus foorumi tarkvara Imotep 49 17,443 21-09-2022, 16:59
Viimane postitus: levis
  Kas foorum on vahest maas? Thorondor 8 8,596 16-08-2016, 21:23
Viimane postitus: Skarre
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,315 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Uus foorumi theme [Aprillinali] Thorondor 31 12,157 09-06-2010, 19:20
Viimane postitus: wcwtz
  Foorum uuele mootorile rändaja 28 11,843 05-10-2009, 08:23
Viimane postitus: Flash
  Uus alafoorum? Ares 6 3,905 02-11-2008, 18:50
Viimane postitus: Ares
  Uus theme- Mystical Red Imotep 11 6,081 04-02-2008, 18:30
Viimane postitus: Nazz
  Milleks see foorum on? KarlGregori 7 4,515 08-12-2007, 12:33
Viimane postitus: Andromeda
  Uus lisand - Parakava Imotep 11 5,441 21-07-2005, 20:15
Viimane postitus: Thorondor
  Uus sektsioon - Inimene Thorondor 5 3,673 22-06-2005, 20:37
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat