Teema hinnang:
  • 3Hääli - 2.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psühhotroopsed ained on ohtlikud inimestele!
#12
See on väga huvitav.

Kas Teie, lp Lahendused, suudate minna neisse teistesse reaalsustesse ilma nende niiöelda abivahenditeta?
Ma olen proovinud omal käel seda teha, kuid siiamaani on asi piidunud lucid dreaminguga, milles lausa superkangelane olnud.

Olen ka abivahendeid proovinud.
Seeni ja kanepit. Viimase puhul ma ei tea kas see ikka nüüd "see" abivahend on, kuid mul on kogemusi olnud ning need on olnud muljetavaldavad.
Seened on muidugi juba järgmine aste. Või peaksin ma ütlema, et ülejärgmine, või isegi et ülüejärgmine tase. Mis ma oskan öelda, asjad venivad, spiraalitavad, andestage mu sõnavara. Kui midagi jõllitama hakata, siis on "nägemus" maaliline. Oskaks vaid sellest pilti joonistada ,või teha.
Seentega on mul kordunud sümtom/effekt, nimelt kuulen selgelt, kuidas televiisor, mis on teises toas, minuga ühendust võtab. Kõlab kummaliselt ja väheusutavalt, kuid ometi on see tõsi. Võin teile tuua näite- kord enda toas olles, mõtlesin, et mängin malet. Arvuti sain tööle, malemängu sain tööle, kui pärast teist käiku mille tegin, ei julgenud ma edasi mängida. Kuulen, et televiisor, mis on teises toas, räägib minuga. Nagu sõimaks, kuid samas ka mitte. Mitmeid kordi on küsinud - kas närvid ikka peavad vastu? Mina oma mõtteis vastanud, peavad peavad, seda muidugi tõsiselt mõeldes. Kel rohkem küsimusi on, küsigu.
Vaadake, ma saan aru, et olen uljas olnud, lihtsamat teed läinud. Ma ei ole selle üle uhke, ning proovin neid asju üldse enam mitte teha, juhuseid tuleb ette siin ilmas... Ma loodan, et ma oma rumalusega pole mingit käkki kokku keeranud. Mu elu pole halvemaks läinud. Olen ainult nii mõndagi mõistnud, uusi teadmisi ammutanud, nii-öelda laekasse piilunud, ainult vilksamisi.




Vasta
  


Sõnumeid selles teemas
  - Autor: Kayaman - 23-12-2010, 17:44
RE: Psühhotroopsed ained on ohtlikud inimestele! - Autor: Sübariit - 23-10-2012, 22:52
[Sõnumit pole] - Autor: VironShaman - 09-09-2010, 13:21
[Sõnumit pole] - Autor: Celtic - 09-09-2010, 13:55
[Sõnumit pole] - Autor: VironShaman - 09-09-2010, 15:25
[Sõnumit pole] - Autor: Celtic - 09-09-2010, 16:02
[Sõnumit pole] - Autor: VironShaman - 09-09-2010, 16:15
[Sõnumit pole] - Autor: excubitoris - 09-09-2010, 16:17

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kipsplaat-ehitistes levivad niiskuse mõjul ohtlikud mürgihal Halo 5 3,030 16-09-2007, 19:20
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat